Subota 29.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2184Hjk Helsinki - Kups - - 0-01-1
2185Ostersunds - Gotenborg - - 0-00-0
2203Mauritanija - Angola - - 0-00-0
2676Njemacka - Svedska - - 1-11-2
2677Haiti - Kanada - - 0-23-2
2678San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy - - 1-03-0
2824K.Flipkens B.Mattek Sands - Chan H C L.Chan - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4674Kamerun - Ghana - - 0-00-0
4675Benin - Gvineja Bisau - - 0-00-0
4939Mauritanija - Angola - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2061Riverina Rhinos - Belconnen United domaći131-03-1
2062Monaro Panthers Fc - Cooma Tigers gosti72-12-2
2065Gungahlin United Fc - Canberra Olympic domaći21-42-7

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3305Metro Stars - Adelaide Comets domaći411-01-1
3306West Adelaide Fc - Adelaide United Youth Fc gosti140-10-3
3307Adelaide Olympic - Croydon Kings domaći241-01-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2075Mt Druitt Town Rangers - Wollongong domaći201-01-4
2080Blacktown City Fc - Sydney Fc domaći201-13-1
2085Manly United Fc - Sutherland Sharks gosti70-30-5
2087Leichhardt Tigers - Hakoah domaći42-03-0
2088Olympic Sharks - Rockdale City Suns domaći131-01-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1007Charlestown City - Hamilton Olympic Fc - - - -
1009Edgeworth Fc - Lake Macquarie City Fc domaći162-03-0
1011Valentine Fc - Newcastle Jets Youth gosti670-00-3
2154Broadmeadow Magic Fc - Adamstown Rosebud Fc domaći31-13-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1023Peninsula Power Fc - Olympic Fc gosti122-33-4
1024Queensland - Brisbane Strikers domaći241-04-1
1025Eastern Suburbs Brisbane - Brisbane City Fc gosti111-21-3
1027Moreton Bay United - Brisbane Roar Fc U20 gosti320-41-6

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1391Altona Magic Sc - Kingston City Fc gosti111-13-1
1392Heidelberg United - Oakleigh Cannons - - V-VV-V
1393Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights gosti610-02-1
1394South Melbourne - Pascoe Vale domaći550-01-0

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3256Bayswater City - Balcatta domaći291-01-2
3257Ecu Joondalup - Cockburn City domaći271-02-1
3258Inglewood United - Floreat Athena domaći241-03-0
3259Perth Glory Youth - Armadale Sc gosti50-11-1
3260Rockingham City - Perth Sc domaći82-13-2
3261Stirling Lions - Sorrento domaći141-03-2

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2882Bashundhara Kings - Muktijoddha Sangsad Kc gosti112-14-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Gorodeya - Fc Slutsk domaći780-01-0
5237Fc Minsk - Fc Gomel gosti111-13-2
5238Dinamo Brest - Isloch domaći62-05-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5485Lida - Volna Pinsk domaći42-02-1
5493Naftan Novopolotsk - Belshina gosti81-41-5

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1032Sc Internacional - Flamengo Rj gosti210-10-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Desportivo Brasil Sp - Juventus Sp gosti221-11-2
1029Nacional Ac - Portuguesa Sp gosti221-13-2
1030Sao Bernardo - Santo Andre domaći440-10-1
1031Ferroviaria - Ca Votuporanguense Sp domaći640-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Sao Jose - Tombense Fc Mg domaći281-02-0
1017Globo Fc Rn - Imperatriz gosti620-01-1
1019Nautico Pe - Abc domaći321-01-1
1020Boa - Remo gosti81-12-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5524Batatais Fc U20 - Penapolense U20 domaći520-04-0
5525Ca Linense U20 - Gremio Novorizontino U20 gosti350-11-5
5526Ca Taboao Da Serra U20 - Santo Andre U20 gosti53-33-4
5527Capivariano U20 - Rio Clara U20 gosti590-00-1
5528Comercial Fc U20 - Mirassol U20 gosti40-30-3
5529Ec Agua Santa U20 - Sao Caetano U20 gosti130-10-1
5530Gremio Esportivo Osasco Sp - Palmeiras U20 gosti420-10-1
5629Oeste U20 - Go Audax U20 domaći331-02-0
5630Primavera U20 - Portuguesa U20 - - 0-00-0
5634Santos U20 - Sao Bernardo U20 gosti450-11-1
5635Sao Carlos U20 - Ponte Preta U20 gosti220-10-2
5636Taubate U20 - Red Bull Brasil U20 gosti71-11-1
5637Velo Clube U20 - Botafogo Sp U20 domaći251-11-4
5638Votuporanguense Sp U20 - Rio Preto U20 domaći451-03-0

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5026Haiti - Kanada gosti180-23-2
5027Meksiko - Kostarika domaći441-01-1

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1345Urugvaj - Peru - - 0-00-0

COPA AMERICA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5427Urugvaj - Peru - - 0-00-1

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Cd Clan Juvenil - Cd Independiente Juniors gosti12-32-5
5262Manta Fc - Ca Porteno domaći550-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5494Fc Kuressaare - Trans Narva gosti260-11-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5239Vikingur Gota - Tb Fc Suduroy Royn domaći341-03-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4466Hjk Helsinki - Kups domaći570-01-1
4467Vps - Ilves domaći91-21-2
4468Rops - Kpv - - 0-00-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Ac Kajaani - Mypa gosti441-12-2
1096Fc Haka - Ac Oulu gosti11-12-1
1100Jaro - Musa gosti130-23-3

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3006Nurmijarven Jalkapalloseura - Sudet domaći82-02-0
3010Pepo - Lahden Reipas domaći41-01-1
3026Viikingit - Kiffen gosti12-12-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3068Pk 37 - Vifk gosti291-12-1
3069Vaajakoski - Js Hercules gosti71-21-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1055Salpa - Ilves 2 domaći72-04-0
3027Fc Espoo - Jazz gosti181-11-4
3055Gnistan - Kapa gosti292-13-3
3056P Iirot - Eps gosti510-01-1
3057Tampere - Kaapo domaći650-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Arema Cronus - Tira Persikabo gosti260-11-2

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4686Longford - Cobh Ramblers domaći331-01-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3073Fjolnir - Thor Akureyri domaći670-04-0
3074Magni - Vikingur Olafsvik - - 0-00-0

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3075Kfg - If Vestri domaći560-05-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3234Alftanes - Umf Einherji gosti420-11-3

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4687Matsumoto Yamaga - Gamba Osaka gosti250-11-3
4688Fc Tokyo - Yokohama Marinos gosti152-14-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1228Jef United - Machida Zelvia gosti140-11-2
1230Kofu - Tokushima Vortis gosti100-10-1
1233Omiya Ardija - Kanazawa - - 0-00-0
1234Tochigi Sc - Ehime Fc domaći451-01-2
1235V Varen Nagasaki - Ryukyu domaći311-03-2
1236Yokohama Fc - Fagiano Okayama domaći411-05-1
1237Kagoshima United - Albirex Niigata domaći151-11-3
1238Kyoto Ps - Mito Hollyhock gosti31-12-2
1239Montedio Yamagata - Kashiwa Reysol gosti450-10-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3294Fujieda Myfc - Yscc Yokohama gosti172-13-1
3295Kataller Toyama - Kamatamare Sanuki gosti300-11-2
3296Gainare Tottori - Fc Tokyo U23 domaći401-03-2
5825Vanraure Hachnohe Fc - Blaublitz Akita gosti560-01-2
5826Azul Claro Numazu - Sc Sagamihara domaći251-01-0
5827Fukushima United - Cerezo Osaka U23 gosti210-11-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247Jeju United - Daegu Fc domaći540-01-1
1248Suwon Bluewings - Gyeongnam - - 0-00-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5248Ansan Greeners - Seoul E Land Fc domaći81-01-0
5249Daejeon Citizen - Gwangju Fc gosti150-10-1

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3298Akademia Ontustyk - Aktobe domaći211-02-0
3299Fc Altay - Fc Petropavlovsk gosti890-00-1
3300Kairat Zhastar - Fc Astana Youth gosti121-32-3
3301Maktaaral - Fc Ekibastuz domaći172-02-1
3309Zhetysu B - Fc Temirtau domaći91-01-1
3310Fk Baikonur - Akzhaiyk Uralsk gosti80-20-2
3311Kaspyi Aktau - Kyran Shymkent domaći61-13-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1125Beijing Renhe - Dalian Yifang domaći21-01-3
1127Chongqing Lifan - Tianjin Taida domaći490-01-0
1141Guangzhou R F Fc - Henan Jianye domaći441-02-0
1142Hebei China Fortune - Wuhan Zall gosti570-00-2

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2912Changchun Yatai - Heilongjiang Lava Spring gosti270-11-1
2913Guizhou Hengfeng - Beijing Konggu domaći171-02-0
2914Xinjiang Tianshan Leopard - Shijazhuang Ever Bright domaći890-01-0
2918Nantong Zhiyun - Qingdao Huanghai domaći580-01-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3312Spartaks - Rigas Skola domaći660-01-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5673Fk Panevezys - Vmfd Zalgiris gosti120-20-2
5674Spyris Kaunas - Palanga domaći202-04-0
5854Suduva - Atlantas Klaipeda gosti250-14-1

MALEZIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1670Perak Tbg Fc - Pahang Fa domaći353-03-0

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4554Hantharwady United - Yangon United gosti480-00-1
4555Magway Fc - Rakhine United domaći91-01-1

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3313Fc Dinamo Auto - Fc Codru Lozova domaći302-04-0
3314Sheriff Tiraspol - Csf Speranta Nisporeni domaći172-03-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4683Halsen If - Drobak Frogn domaći271-01-0
4684Tonsberg - Orn Horten gosti180-12-2
4701Ullern - Grei domaći331-13-1
4706Ready - Norild domaći172-15-2
4773Flekkeroy - Vardeneset domaći132-13-2
4774Donn - Madla domaći32-05-3
4775Flint - Storm Bk domaći442-04-0
4776Vindbjart - Staal domaći700-01-1
5245Rommen - Lorenskog gosti430-21-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2076Rosenborg - Kristiansund domaći451-01-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4778Ham Kam - Raufoss gosti360-11-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4556Kvik Halden - Brattvaag domaći451-02-1
4557Egersund - Byasen domaći101-05-0
4558Moss - Stordals Blink gosti330-11-3
4559Nardo - Fredrikstad gosti620-00-1
4566Sola - Arendal gosti350-10-2

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4799Pirata Fc - Juan Aurich domaći620-01-3
4805Sport Victoria - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći441-03-2
4882Ayacucho Fc - Sport Huancayo gosti271-11-2
4883Universidad Cesar Vallejo - Alianza Atletico domaći171-13-1
4885Academia Cantolao - Cienciano domaći61-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052Concordia - Fotbal Club Rapid gosti530-00-1
1597Linfield - Motherwell gosti300-10-3
1598Sv Honselersdijk - Den Haag gosti80-61-8
1599Buchholz - Hamburg gosti110-51-D
1600Forfar - Dunfermline gosti200-10-1
1601Mfk Karvina - Fk Poprad gosti680-00-1
1606Sandhausen - Fsv Frankfurt domaći62-25-4
1607Tennis Borussia Berlin - Hansa Rostock gosti121-12-3
1610Linlithgow - Clyde domaći830-02-1
16121865 Dachau - 1860 Munich gosti250-21-5
1613Alfreton Town - Nottingham Forest domaći161-11-2
1618Luzern - Altach - - 0-00-0
1619Raith - Stirling Albion domaći760-01-0
1620Lechia Gdansk - Aek Larnaca - - V-VV-V
1667Wisla Plock - Brondby If domaći131-01-1
1668Neuchatel Xamax - Fk Tuzla City gosti340-10-1
3263Debreceni - Nyiregyhaza domaći122-02-0
3265Bezanija Belgrade - Fk Sindelic Beograd domaći61-02-1
3266Sigma Olomouc - Pardubice gosti40-12-1
3267Zaglebie Sosnowiec - Gks Tychy gosti280-21-4
3269Brno - Vysocina Jihlava gosti122-25-2
3270Rakow Czestochowa - Sfc Opava domaći720-01-0
3271Senica - Petrzalka domaći72-04-3
3272Widzew Lodz - Chrobry Glogow domaći252-03-2
3273Ajax - Aalborg gosti170-11-1
3274Gks Belchatow - Wisla Krakow domaći202-02-1
3275Kryliya Sovetov - Banik Ostrava gosti840-00-1
3286Chojnice - Olimpia Grudziadz gosti170-11-1
3287Vejle - Silkeborg gosti41-21-3
3288Altglienicke - Hansa Rostock domaći11-02-0
3289Horsens - Hobro gosti440-11-1
3290Hradec Kralove - Slovan Varnsdorf domaći371-02-2
32911.Sk Prostejov - Trinec gosti172-12-2
3292Brechin - Dundee gosti430-11-2
5251Stal Mielec - Puszcza Niepolomice domaći750-01-0
5252Stomil Olsztyn - Znicz Pruszkow gosti292-12-3
5253Zaglebie Lubin - Warta Poznan gosti630-00-1
5254Lyne Fc - Ascot United gosti130-40-6
5255Miedz Legnica - Blekitni Stargard S. domaći322-02-1
5256East Fife - Dundee United domaći181-01-1
5257Clermont Foot - Orleans domaći181-01-2
5258Wiener Sportklub - Celtic domaći540-01-2
5259Zulte Waregem - Oud Heverlee domaći530-01-3
5260Lks Lodz - Radomiak Radom gosti340-12-2
5658Hapoel Beer Sheva - Olympiakos Piraeus gosti281-12-2
5659Union Gurten - Ried gosti290-10-3

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5498Minnesota United - Fc Cincinnati domaći184-07-1
5499Atlanta United Fc - Montreal Impact domaći351-02-1
5500New York City Fc - Philadelphia Union gosti71-24-2
5501Columbus Crew - Orlando City Sc gosti410-10-2
5502New England Revolution - Houston Dynamo gosti250-12-1
5503Washington Dc United - Toronto Fc gosti190-11-1
5504Real Salt Lake - Sporting Kansas City domaći152-02-0
5505San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy domaći111-03-0
5506Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps domaći900-01-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5222Washington Spirit - North Carolina Courage gosti450-11-2
5223Houston Dash - Portland Thorns Fc domaći510-01-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5915Carolina Railhawks - Nashville Sc domaći301-01-0
5916Charlotte Independence - Memphis 901 Fc domaći740-01-0
5917Indy Eleven - Louisville City Fc domaći91-01-1
5918Pittsburgh Riverhounds - Birmingham Legion Fc domaći133-04-1
5919Charleston - New York Red Bulls Ii domaći540-01-1
5920Tampa Bay Rowdies - Ottawa Fury Fc gosti221-12-1
5921Austin Bold Fc - Colorado Springs Switchbacks Fc domaći133-05-0
5922Los Angeles - La Galaxy Ii domaći470-01-2
5923Tulsa Roughnecks Fc - Real Monarchs Slc domaći71-21-3
5924Fresno Fc - El Paso Locomotive Fc domaći630-03-0
5925Las Vegas Lights - Okc Energy Fc gosti890-00-1
5926Phoenix Rising Fc - Portland Timbers Ii domaći321-14-2
5927Reno 1868 Fc - Sacramento Republic Fc domaći351-02-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1704Geylang United - Young Lions gosti20-11-2
1706Home United - Houngang United gosti110-10-2

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Italija - Nizozemska gosti700-00-2
1220Njemacka - Svedska domaći161-11-2

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5409Italija - Nizozemska - - 0-00-1
5410Njemacka - Svedska - - 0-00-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4907Ponferradina - Hercules domaći41-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5302Sestao River - Marino Luanco - - 0-00-0
5304Villarrubia Cf - Alcobendas Sport domaći700-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3850Ostersunds - Gotenborg - - 0-00-0
3851Falkenberg - Elfsborg domaći141-12-1
3853Sundsvall - Athletic Fc - - 0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1057Atvidaberg - Kristianstad domaći91-11-2
1058Eskilsminne If - Tvaakers gosti70-10-3
1070Landskrona - Utsiktens domaći71-01-0
1071Torns If - Oskarshamn domaći211-12-2
1072Trollhattan - Lunds domaći371-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Fc Linkoping City - Akropolis gosti80-22-3
1084Gefle If - Forward domaći640-01-0
1085Karlstad Bk - Rynninge domaći62-03-2
1086Sandvikens - Umea - - 0-00-0
1087Sollentuna United - Vasalunds If domaći161-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4909Gauthiod - Torslanda domaći381-01-0
4910Stenungsunds - Vanersborgs Fk gosti61-22-3
4926Vargarda Ik - Savedalens If gosti90-11-2
4927Orebro Syrianska Bk - Grebbestads If gosti510-00-3
4933Lidkopings Fk - Ifk Aamaal domaći203-03-0
4934Nordvarmland Ff - Ijk Uddevalla gosti71-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4935Karlbergs Bk - Gute domaći242-05-0
4940Sundbyberg Ik - Lidingo gosti120-20-4
4941Enkoping Sk - Valbo gosti370-10-1
4943Gamla Upsala - Hudiksvalls gosti222-14-1
4944Kungsangens If - Ifk Stocksund gosti730-00-1
4945Kvarnsvedens - Ifk Mora domaći451-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Kramfors Alliansen - Sandviks Ik domaći750-01-0
4965Anundsjo - Ifk Umea domaći262-02-0
4966Skelleftea - Friska Viljor domaći111-02-0
4968Timra - Lulea gosti90-10-3

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1885Berga - Nosaby If gosti51-14-1
1886Hassleholms If - Nassjo domaći540-03-0
1887Dalstorps If - Husqvarna gosti440-10-1
1888Osterlen Ff - Raslatts domaći322-04-2
1889Rappe Goif - Ifk Hassleholm gosti450-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1956Enskede - Ifk Aspudden Tellus domaći192-04-0
1964Fc Stockholm Internazionale - Assyriska Norrkoping gosti430-10-1
1965Motala - Huddinge domaći81-02-2
1966Sodertalje Fk - Afk Linkoping domaći201-04-0

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5030Onsala - Stafsinge If domaći211-02-1
5031Vinbergs If - Bk Olympic gosti80-31-5
5032Assyriska Bk - Hittarps Ik - - 0-00-0
5033Ifk Malmo - Halmia gosti450-11-2
5034Rosengard - Ullareds Ik domaći460-01-1
5035Angelholms - Qviding domaći411-03-0
5036Ksf Prespa Birlik - Eslovs gosti281-13-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5122Bangkok United - Sukhothai gosti510-02-2
5123Nakhon Ratchasima - Ptt Rayong Fc gosti690-00-1
5129Chiangmai Fc - Pattaya United domaći221-12-2
5130Suphanburi - Chainat domaći311-01-0

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5216Sisaket - Nongbua Pitchaya Fc domaći371-01-0
5217Ubon Umt Utd - Thailand Honda Fc gosti40-10-1
5218Khonkaen Fc - Chiangmai United - - 0-00-0
5219Udon Thani Fc - Air Force Central domaći800-01-0
5220Ayutthaya United - Samut Sakhon Fc gosti470-00-2

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1980Clb Bd Thanh Hoa - Hai Phong Fc gosti530-01-2
1984Song Lam Nghe An - Quang Nam Fc domaći431-02-2
1985Sai Gon Fc - An Giang domaći312-04-2

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5772Ca San Lorenzo De Almagro - Ia Central Cordoba 96-80

AUSTRALIA NBL1 WOMENKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6202Diamond Valley Eagles - Nunawading Spectres 74-104
6203Knox Raiders - Ringwood Hawks 73-70

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5773Keilor Thunder - Corio Bay 81-74
6198Blackburn Vikings - Hawthorne Magic 78-78 / 83-84
6199Mckinnon Cougars - Hume City Broncos 101-108

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5774Warrnambool Mermaids - Hume City Broncos 33-77
5775Mckinnon Cougars - Southern Peninsula Sharks 93-81
5776Sunbury Jets - Casey Cavaliers 83-45
5777Bulleen Boomers - Whittlesea Pacers 81-67
5778Keilor Thunder - Werribee Devils 70-92

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5779Sandringham Sabres - Geelong Supercats 78-89
5780Nunawading Spectres - Ringwood Hawks 99-96
5781Albury Wodonga Bandits - Frankston Blues 105-120
5782Ballarat Miners - Diamond Valley Eagles 79-73
5783Eltham Wildcats - Bendigo Braves 88-92
5784Hobart Huskies - Melbourne Tigers 102-81
6200Diamond Valley Eagles - Nunawading Spectres 97-109
6201Knox Raiders - Ringwood Hawks 114-97

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5787Magnolia Hotshots - Meralco Bolts 99-88

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5785Bay Hawks - Southland Sharks 102-97
5786Southern Huskies - Taranaki Mountainairs 127-74
6204Wellington Saints - Manawatu Jets 111-72
6205Canterbury Rams - Super City Rangers 116-65

SP U19KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4737Senegal - Litva 52-76
4738Sad - Novi Zeland 111-71
4739Argentina - Rusija 76-76 / 86-84
4740Grcka - Filipini 85-69
4742Australija - Kanada 76-81
4758Kina - Srbija 57-106
4760Puerto Rico - Francuska 68-91

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5855Washington Mystics - Connecticut Sun 102-59
5856Las Vegas Aces - Indiana Fever 84-84 / 102-97

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5429Melbourne Mustangs - Canberra Brave 1-12-4
5430Newcastle North Stars - Sydney Ice Dogs 0-14-4
5431Sydney Bears - Melbourne Ice 0-16-4
6208Melbourne Mustangs - Canberra Brave 0-02-4
6209Perth Thunder - Adelaide Adrenaline 2-15-2
6210Sydney Ice Dogs - Melbourne Ice 0-24-6

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6211Canterbury Red Devils - Botany Swarm 1-11-5
6212West Auckland Admirals - Dunedin Thunder 2-05-2

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4789M.Kecmanovic - L.Sonego 14-197-66-71-2

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008J.Erlich A.Sitak - I.Dodig F.Polasek 12-76-36-42-0

ATP EASTBOURNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006T.Fritz - S.Querrey 12-76-36-42-0

CHALLENGER MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060D.Petrovic - S.Nagal 13-77-56-22-0
1062H.Dellien - L.Musetti 12-66-26-42-0

CHALLENGER MILANO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059A.Vasilevski A.Vavassori - T.Brkic A.Pavic 8-136-72-60-2

ITF ALKMAAR 1ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4705N.Lootsma - M.Zukas 17-154-66-42-1
4708E.Dalla Valle - J.De Jong 12-56-26-32-0

ITF ARLON 1ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4612Y.Vandenbulcke - J.Vanneste 4-123-61-60-2
4613J.Varillas - S.Ehrat 14-117-57-62-0

ITF BRAZIL 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4648F.Meligeni Rodrigues Alves - J.Ficovich 9-133-66-70-2

ITF CANCUN 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4703A.Geller - G.Lopez Villasenor 13-67-56-12-0
4704B.Sigouin - N.Chappell 8-133-65-70-2

ITF KAMEN 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4685J.Barranco Cosano - P.Meis V-V6-4V-VV-V

ITF KOREJA 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4702H.Inoue - C.Kim 12-46-46-02-0

ITF MEN CURITIBA SINGLES M ITF BRA 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4643I.Ribeiro Marcondes - J.Sorgi 4-122-62-60-2

ITF PARDUBICE 4ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4682V.Safranek - L.Klein 6-124-62-60-2

ITF SAD 19ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4725K.Seelig - D.Hidalgo 11-146-75-70-2
4726S.Freund - S.Kirchheimer 6-131-65-70-2

ITF SETUBAL 9ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4709H.Grenier - F.Gil 7-124-63-60-2
4710N.Borges - H.Craig 12-56-26-32-0

ITF ŠPANJOLSKA 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4723T.Jomby - A.Artunedo Martinavarro 8-132-66-70-2
4724R.Roelofse - A.Rinderknech 5-122-63-60-2

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005A.Kerber - Ka Pliskova 5-121-64-60-2

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056K.Flipkens B.Mattek Sands - Chan H C L.Chan 15-186-23-61-2

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1673Francuska - Italija 1-02-03-1
1676Brazil - Kanada 1-02-03-0
4857Kina - Rusija 0-10-20-3
4859Australija - Argentina 0-10-20-3
5789Australija - Kina 0-11-13-1
5790Sad - Srbija 0-11-13-1
5791Njemacka - Poljska 0-11-11-3
5792Bugarska - Iran 0-10-20-3
5793Portugal - Japan 0-10-21-3

ODBOJKA NA PIJESKU SPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1680Kantor&Losiak - Hudyakov&Velichko 1-02-02-0
1681Bourne&Crabb - Salemi&Vakili 0-11-12-1
1682Evandro&Bruno Schmidt - Durant&Schumann 0-11-12-1
1684Pedlow&Schachter - Heidrich&Gerson 0-10-20-2
1685Herrera&Gavira - Tigrito&Charly 1-02-02-0
1686Grimalt&Grimalt - Ehlers&Fluggen 0-10-20-2
1687Liamin&Myskiv - Ontiveros&Virgen 0-10-20-2
1688Andre&George - Seidl&Waller 1-01-12-1

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1788Newcastle Knights - Brisbane Broncos 26-12
1789Parramatta Eels - Canberra Raiders 22-16
1797Novi Zeland - Penrith Panthers 18-18
1815Canterbury Bulldogs - Cronulla Sharks 14-12

NSW KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1491North Sydney Bears - Novi Zeland 10-32
1493Western Suburbs Magpies - South Sydney Rabbitohs Reserves 16-34
1494Canterbury Bulldogs - Newtown Jets 40-28
1495Blacktown Workers Sea Eagles - Newcastle Knights 36-20
1496Wentworthville Magpies - Mount Pritchard Mounties 38-34

SUPER RUGBY PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1330Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 30-26

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5798Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 2-6
5799Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 2-1
6176Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 11-3
6177Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines V-V
6178Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 3-4
6179Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1-0
6180Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 3-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1308Boston Red Sox - New York Yankees 13-17
1309Baltimore Orioles - Cleveland Indians 13-0
1315Toronto Blue Jays - Kansas City Royals 7-5
1316Cincinnati Reds - Chicago Cubs 0-6
1342Miami Marlins - Philadelphia Phillies 9-6
1343New York Mets - Atlanta Braves 4-5
1350Tampa Bay Rays - Texas Rangers 5-2
1396Chicago White Sox - Minnesota Twins 3-10
1397Colorado Rockies - L A Dodgers 5-3
1399Houston Astros - Seattle Mariners 6-5
1430Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 3-1
1431San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 3-4
1432L A Angels - Oakland Athletics 0-4
1433San Diego Padres - St Louis Cardinals 12-2

VN AUSTRIJA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3497R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3498L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3499N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3508G.Russell - R.Kubica 1-0
3541S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN AUSTRIJA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2744A.Albon - A.Albon 1-0
2745L.Norris - L.Norris 1-0
2746C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2747K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2748R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
2749R.Kubica - R.Kubica 1-0
2752C.Sainz - C.Sainz 1-0
2755A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
2757N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
2762D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
2763G.Russell - G.Russell 1-0
2769S.Perez - S.Perez 1-0
2770Ll.Stroll - L.Stroll 1-0
2771P.Gasly - P.Gasly 1-0
2772D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
2773M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
2776K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2778S.Vettel - S.Vettel 1-0
2779V.Bottas - V.Bottas 1-0
2780L.Hamilton - L.Hamilton 1-0

VN AUSTRIJA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3610R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3611L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3632N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
3691S.Perez - L.Stroll 1-0
3692K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3693G.Russell - R.Kubica 1-0
3697M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3702S.Vettel - C.Leclerc 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 141627293844
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 5356617084
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2422252743
arrow BE Belgija 6/45 161825283031
arrow BL Belgija Keno 20/70 123510111520242631424449545964686970
arrow CA Kanada 6/49 2519212946
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 13111835
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 914171826
arrow CL Colorado 6/42 111427283541
arrow DA Multi-Daily A 6/99 183235527683
arrow DB Multi-Daily B 6/99 123334588495
arrow DC Multi-Daily C 6/99 425562656877
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1451112141517202124252728293453586163
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13111314192327283235425051525860636670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 412162021
arrow FK Finska Keno D 20/70 78121315222930354344454748505659656869
arrow FL Florida 6/53 192227313452
arrow FQ Finska Keno V 20/70 347910142123252631353941445160666869
arrow FR Francuska 5/49 1344246
arrow FT Finska Keno T 20/70 56141522252631323438424546485052575862
arrow GE Njemačka 6/49 1831344345
arrow GO Njemačka Keno 20/70 24101721253335384142454653596265676870
arrow GR Grčka 6/49 213037394447
arrow HO Hong Kong 6/49 91322293146
arrow HU Mađarska 5/90 410245577
arrow IL Illinois 6/52 81024283149
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2628364345
arrow IR Irska 6/47 71235404446
arrow IT Italija 6/90 62233456081
arrow LD Latvija Keno D 20/62 346712142325323335374042434549525354
arrow LE Latvija Keno E 20/62 19141520212226293439424650545556575962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1346891617282934353638424654565761
arrow LU Louisiana 6/40 51419303233
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 72231353749
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 826273234
arrow MI Michigan Classic 6/47 52026333443
arrow MS Missouri 6/44 91218243940
arrow NP New York Pick 10 20/80 79212529364144454649525360626569707779
arrow NY New York 6/59 2314202937
arrow OH Ohio Classic 6/49 1910122935
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81418264243
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 235910111320252830363738405065666877
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 47121517202125333739445861636667767880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 39131830
arrow PO Poljska 6/49 51011152331
arrow QU Quebec 6/49 51018283641
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 384143455152
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4822273849
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 71423273145
arrow SW Švicarska 6/42 91216242634
arrow TE Texas 6/54 2929394854
arrow TU Turska Sayisal 6/49 1614242640
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 113243444752
arrow UW SAD Powerball 5/69 1317245962
arrow WA Washington 6/49 123136424647
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 717232931
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 71131334043
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 213172327313438454751545659606266677677