Nedjelja 30.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5844Shenzhen Fc - Shanghai Sipg - - 0-00-1
5845Madjarska - Turska - - 0-00-1
5846Norrkoping - Sirius - - 0-00-1
5847Haugesund - Valerenga - - 0-31-4
5848Madagaskar - Nigerija - - 1-02-0
5849Hk Kopavogs - Valur - - 0-01-2
5850Sad - Curacao - - 1-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3240Burundi - Gvineja gosti250-10-2
3241Madagaskar - Nigerija domaći131-02-0
5514Uganda - Egipat gosti360-20-2
5515Zimbabve - Demokratska Republika Kongo gosti40-20-4

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Excursionistas - Villa San Carlos domaći560-01-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2089Sydney United - Marconi Stallion - - 0-00-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5497Slavia Mozyr - Shakhtar Soligorsk gosti820-00-1
5508Fk Dnyapro Mogilev - Dinamo Minsk gosti290-20-2
5509Bate Borisov - Fc Vitebsk domaći233-03-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Batatais Fc - Mirassol Sp gosti140-20-5
1057Comercial Sp - Atletico Linense domaći371-01-0
1058Ge Osasco Sp - Sao Caetano gosti450-10-5
1059Noroeste - Aa Internacional Sp gosti580-00-1
1060Ponte Preta - Ec Agua Santa gosti250-10-1
1061Corinthians - Ec Taubate Sp domaći900-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1048Ferroviaria - Botafogo Pb - - 0-00-0
1052Sampaio Correa Ma - Confianca Se gosti360-11-1
1055Atletico Acreano Ac - Volta Redonda domaći281-01-2

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1062Bragantino Clube Para - Floresta Ce - - 0-00-0
1063Vitoria Es - Ituano Sp - - 0-00-0
1069Boavista Rj - Brusque gosti111-11-1
1070Caxias - Cianorte - - 0-00-0
1071Fluminense De Feira - Itabaiana gosti900-00-1
1072Juazeirense Ba - Ipora Go gosti101-11-1
1075America Rn - Jacuipense Ba - - 0-00-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3206Fluminense Rj U20 - Corinthians U20 gosti390-10-1

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1852Jamajka - Panama domaći750-01-0
3248Sad - Curacao domaći251-01-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1076Cds Santa Rita - Gualaceo Sc gosti430-11-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5495Flora Tallinn - Paide Linnameeskond gosti391-14-1
5496Viljandi Tulevik - Tallinna Kalev domaći121-21-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4548Lahti - Hifk - - 0-00-0
4549Mariehamn - Honka gosti320-22-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3070Tps - Jypk domaći251-01-0
3072Ik Myran - Tampereen Ilves gosti420-12-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1064Jbk - Gbk gosti102-23-2
1065Ols Oulu - Sc Kufu domaći51-02-1
5639Rovaniemen Palloseura 2 - Kajha domaći202-05-1
5640Vps J - Kerho 07 gosti200-10-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5651Psis Semarang - Barito Putera - - 0-00-0
5652Perseru Badak Lampung Fc - Putra Samarinda gosti340-10-3

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Ibv Vestmannaeyjar - Stjarnan gosti740-00-2
1093Fylkir - Ka Akureyri domaći91-13-2
1120Hk Kopavogs - Valur domaći480-01-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4689Vissel Kobe - Nagoya Grampus domaći271-05-3
4690Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima domaći11-12-2
4691Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale gosti290-11-3
4693Oita Trinita - Urawa Red Diamonds domaći510-02-0
4694Shonan Bellmare - Cerezo Osaka gosti510-00-2
4695Vegalta Sendai - Consadole Sapporo domaći91-12-1
4700Sagan Tosu - Shimizu S Pulse domaći93-24-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1240Fc Gifu - Tokyo Verdy domaći291-11-2
1241Avispa Fukuoka - Renofa Yamaguchi domaći72-12-4

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5828Ac Nagano Parceiro - Gamba Osaka U23 gosti201-11-2
5829Roasso Kumamoto - Thespa Kusatsu gosti81-12-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Incheon United - Gangwon domaći81-01-2
1258Pohang Steelers - Jeonbuk Motors gosti700-01-1
1259Seoul - Ulsan Hyundai gosti92-12-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4790Fc Anyang - Suwon City domaći540-02-0
4791Jeonnam Dragons - Bucheon Fc domaći251-01-0
4792Busan I Park - Ansan Police Fc domaći21-12-4

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5834Okzhetpes Kokshetau - Atyrau domaći451-03-0
5835Zhetysu Taldykorgan - Tobol Kostanay gosti320-10-1
5836Ordabasy Shymkent - Kaisar Kyzylorda gosti371-11-2
5837Shakhter Karagandy - Taraz domaći151-01-0
5838Aktobe - Irtysh Pavlodar gosti100-12-1
5839Fc Astana - Kairat Almaty gosti680-00-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Shandong Luneng - Beijing Guoan domaći282-02-0
1198Shenzhen Fc - Shanghai Sipg gosti490-00-1
1199Tianjin Quanjian - Jiangsu Suning domaći21-02-2

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Liaoning Whowin - Nei Mongul Zhongyou gosti520-00-1
1034Meizhou Meixian Techand - Zhejiang Greentown gosti80-12-2
1049Sichuan Longfor Fc - Shaanxi Changan gosti470-00-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5851Valmiera - Bfc Daugavpils gosti110-11-1
5852Fk Jelgava - Ventspils gosti230-11-2
5853Fs Metta Lu - Riga Fc gosti60-10-4

MALEZIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Felda United - Kedah gosti260-23-2

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1382Ayeyawady United - Yadanarbon domaći203-15-2
1383Shan United Fc - Sangaing United domaći262-02-0
1389Zwekapin United - Dagon Fc - - 0-00-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5857Fc Milsami - Fc Sfintul Gheorghe gosti420-10-2
5858Zimbru Chisinau - Fc Petrocub gosti280-10-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4707Lokomotiv Oslo - Fk Lyn gosti21-12-2
5246Traeff - Krakeroy domaći21-02-1
5247Nordstrand - Sunndal domaći620-01-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2077Bodo Glimt - Odd Bk domaći301-03-0
2078Haugesund - Valerenga gosti140-31-4
2079Lillestrom - Tromso domaći152-04-0
2081Mjondalen - Viking gosti380-11-1
2082Stabaek - Ranheim - - 0-00-0
2083Molde - Brann gosti610-01-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4779Kongsvinger - Sogndal domaći71-03-0
4780Aalesund - Sandnes Ulf domaći91-03-1
4781Jerv - Sandefjord gosti60-20-2
4782Notodden - Strommen domaći161-03-0
4783Skeid - Nest Sotra domaći91-21-2
4784Tromsdalen - Start gosti100-11-3
4786Ullensakerkisa - Kfum Oslo gosti283-14-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4567Bryne - Hodd domaći261-01-1
4638Levanger - Vidar gosti201-12-1

PARAGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3216Sportivo Iteno - Atyra Fc gosti640-01-1

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4887Union Comercio - Sport Loreto domaći451-04-0
4888Los Caimanes - Deportivo San Martin domaći172-12-2
4890Atletico Grau - Sporting Cristal gosti80-11-3
4891Cultural Santa Rosa - Real Garcilaso gosti340-10-3
4892Deportivo Coopsol - Universitario De Deportes domaći112-03-0
4902Santos Fc Ica - Deportivo Municipal gosti520-01-1
4903Alianza Lima - Fbc Melgar gosti200-11-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Shakhtar Donetsk - Cska Sofia domaći91-01-0
1233Bischofswerdaer Fv 1908 - Slovan Varnsdorf domaći31-01-3
1234Tsv 1860 Rosenheim - Unterhaching gosti100-40-5
1235Lokomotiv Moscow - Zilina - - 0-00-0
1236Arka Gdynia - Pogon Szczecin gosti80-31-4
1237Deportiva Alajuelense - Millionarios domaći21-21-3
1238America De Cali - Pachuca - - 0-00-0
1239Independiente Medellin - Penarol gosti122-13-3
1299Rubin Kazan - Mordovia Saransk VVV-VV-V
1306Fk Jablonec - Fc Botosani gosti270-10-2
1308Nk Domzale - Fk Sarajevo gosti122-23-2
1317Aluminij - Hajduk Split domaći121-01-0
1318Fk Zvijezda 09 - Partizan Belgrade gosti510-00-2
1319Mladost Lucani - Rad Belgrade domaći152-12-1
1321Zeljeznicar - Nk Varazdin gosti170-10-1
1885Livingston - Sered domaći421-01-1
1887Tus Geretsried - Unterfohring domaći161-01-1
1889Ferencvaros - Pribram domaći321-03-0
1913Bahlinger Sc - Kaiserslautern gosti72-32-6
1920Domzale - Fk Sarajevo gosti122-23-2
5660Naestved - Hvidovre gosti460-01-3
5661Fk Krasnodar - Rostov domaći381-03-0
5662Ingolstadt - Eichstatt domaći63-24-3
5663Vaduz - Kriens gosti510-00-4
5664Heracles - Fc Nordsjaelland gosti650-01-1
5813Lausanne - Sion - - 0-00-0
5814Slovan Bratislava - Slavia Prague domaći242-03-2
5815Spartak Moscow - Cska Moscow domaći71-13-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5507Portland Timbers - Dallas Burns domaći421-01-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5224Orlando Pride - Chicago gosti71-22-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5928Swope Park Rangers - Saint Louis Fc domaći211-02-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5860Albirex Niigata - Warriors Fc domaći301-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4908Atletico Baleares - Mirandes gosti180-13-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5861Mallorca B - Las Rozas - - 0-00-0
5862Ud Socuellamos Cf - Algeciras gosti390-11-3
5863Cadiz B - Union Viera Cf domaći251-02-0
5864Cd Lealtad - Cp Villarrobledo gosti310-11-2
5865Portugalete - Prat domaći171-01-1
5866Sociedad Deportivo Tarazona - Deportivo Alaves B domaći301-12-2
5867Cf La Nucia - Linares gosti560-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3854Aik Stockholm - Malmo - - 0-00-0
3855Norrkoping - Sirius gosti890-00-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1088Sylvia - Bodens domaći33-04-2
1089Tegs - Nykoping domaći560-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1914Umea Fc Akademi - Ostersunds domaći312-04-1

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1969Varmbols - Ifk Haninge gosti650-00-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5124Trat Fc - Ratchaburi gosti700-00-1
5131Pt Prachuap - Muang Thong United domaći151-11-2
5132Chonburi - Buriram United domaći800-01-0
5144Port - Chiangrai United gosti141-11-4

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5870Army United - Kasetsart Fc domaći202-02-1
5871Navy - Lampang Fc - - 0-00-0
5872Mof Customs United Fc - Police Tero Fc gosti20-11-2
5873Rayong Fc - Bangkok Glass gosti250-32-4

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Spanjolska U21 - Njemacka U21 domaći71-02-1

UEFA U21 PRVENSTVO DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1310Spanjolska U21 - Njemacka U21 - - 0-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5236Mineros De Guayana - Estudiantes De Merida - - 0-00-0

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1404B. Binh Duong - Xm Fico Tay Ninh domaći441-05-0
1405Hanoi T And T - Hong Linh Ha Tinh Fc domaći191-03-1

EP 2019 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1066Ukrajina - Velika Britanija 54-68
1067Ceska - Crna Gora 57-70
1068Madjarska - Turska 58-59
1078Latvija - Spanjolska 56-59
1079Bjelorusija - Rusija 62-76
1080Italija - Slovenija 75-57
1081Svedska - Francuska 65-71
1082Belgija - Srbija 66-70

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6206San Miguel Beermen - Columbian Dyip 118-118 / 132-134
6207Barangay Ginebra - Alaska Aces 118-106

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2152Atlanta Dream - New York Liberty 58-74
2153Dallas Wings - Minnesota Lynx 89-86
2154Los Angeles Sparks - Chicago Sky 94-69
2155Seattle Storm - Phoenix Mercury 67-69

CHALLENGER MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6246H.Dellien - D.Petrovic 13-97-56-42-0

ITF ALKMAAR 1ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1286E.Dalla Valle - N.Lootsma 13-107-66-42-0

ITF ARLON 1ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1246J.Varillas - J.Vanneste 11-145-76-70-2

ITF FRANCUSKA 18A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1349A.Rame - T.Andrianjafitrimo 11-187-62-61-2

ITF KAMEN 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1285J.Barranco Cosano - P.Heller 14-165-76-31-2

ITF MONTAUBAN 10 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1401T.Seyboth Wild - H.Gaston 12-66-46-22-0

ITF NIZOZEMSKA 01A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1390M.Yudanov - S.Lamens 7-135-72-60-2

ITF PALMA DEL RIO 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1297A.Rinderknech - A.Artunedo Martinavarro 12-187-61-61-2

ITF PARDUBICE 4ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1245L.Klein - M.Guinard 17-184-67-51-2

ITF SAD 19ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1348D.Hidalgo - S.Kirchheimer 14-127-67-62-0

ITF SAD 19A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1400A.Parks - C.Hsu 5-122-63-60-2

ITF SETUBAL 9ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1288F.Gil - N.Borges 7-123-64-60-2

ITF WOMEN DARMSTADT SINGLES W ITF GER 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1364O.Govortsova - C.Tauson 13-76-17-62-0

ITF WOMEN MADRID SINGLES W ITF ESP 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1393Y.Cavalle Reimers - I.Rosca 19-197-65-72-1

BEACH VOLLEYBALL WORLD CHAMPIONSHIPS WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1428Bansley&Wilkerson - Verge-Depre&Heidrich 0-11-11-2
1429Ross&Klineman - Wang&Xue 1-02-02-0

EUROPSKA LIGA - SREBRNA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2741Rumunjska - Grcka 1-02-03-0

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1005Njemacka - Japan 0-11-12-3
1006Iran - Sad 0-10-20-3
1008Poljska - Portugal 1-02-03-0
1012Srbija - Bugarska 1-02-03-0
1242Kanada - Francuska 0-10-20-3
1244Brazil - Italija 0-11-13-1

ODBOJKA NA PIJESKU SPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1414Fijalek&Bryl - Bergmann&Harms 1-01-12-1
1415Lupo&Nicolai - Seidl&Waller 1-02-02-0
1416Semenov&Leshukov - Slick&Allen 1-01-11-2
1417Crabb&Gibb - Hudyakov&Velichko 1-02-02-0
1418Brouwer&Meeuwsen - Azaad&Capogrosso 0-10-20-2
1419Dalhausser&Lucena - O Gorman&Saxton 0-10-20-2

ODBOJKA NA PIJESKU SP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1434Ana Patricia&Rebecca - Bieneck&Schneider 1-01-12-1
1437Maria Antonelli&Carol - Ludwig&Kozuch 0-11-12-1

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1302Leeds Rhinos - Catalans Dragons 31-12
1304Castleford Tigers - London Broncos 42-10

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6181Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 2-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1043Boston Red Sox - New York Yankees 8-12
1044New York Mets - Atlanta Braves 8-5
6186Baltimore Orioles - Cleveland Indians 0-2
6187Toronto Blue Jays - Kansas City Royals 6-7
6188Cincinnati Reds - Chicago Cubs 8-6
6189Detroit Tigers - Washington Nationals 1-2
6190Miami Marlins - Philadelphia Phillies 6-13
6191Tampa Bay Rays - Texas Rangers 6-2
6192Houston Astros - Seattle Mariners 6-1
6193Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 2-1
6194Colorado Rockies - L A Dodgers 5-10
6195San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 10-4
6196L A Angels - Oakland Athletics 3-12
6197San Diego Padres - St Louis Cardinals 3-5

VN AUSTRIJA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3497R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3498L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3499N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3500D.Kvyat - A.Albon 0-1
3501S.Perez - L.Stroll 1-0
3502K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3508G.Russell - R.Kubica 1-0
3520C.Sainz - L.Norris 0-1
3531M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3541S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN AUSTRIJA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2744A.Albon - A.Albon 1-0
2745L.Norris - L.Norris 1-0
2746C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2747K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2748R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
2749R.Kubica - R.Kubica 1-0
2752C.Sainz - C.Sainz 1-0
2755A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
2757N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
2762D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
2763G.Russell - G.Russell 1-0
2769S.Perez - S.Perez 1-0
2770Ll.Stroll - L.Stroll 1-0
2771P.Gasly - P.Gasly 1-0
2772D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
2773M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
2776K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2778S.Vettel - S.Vettel 1-0
2779V.Bottas - V.Bottas 1-0
2780L.Hamilton - L.Hamilton 1-0

CESTOVNA UTRKA PRVENSTVO ITALIJE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6111A.Bettiol - F.Felline 1-0
6112A.Pasqualon - D.Ballerini 1-0
6113D.Formolo - A.De Marchi 1-0
6114D.Pozzovivo - D.Caruso 1-0
6115D.Ulissi - G.Visconti 1-0
6116M.Canola - E.Battaglin 1-0
6117S.Colbrelli - M.Trentin 1-0
6118V.Nibali - F.Aru 0-1

CESTOVNA UTRKA PRVENSTVO V.BRITANIJE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6153B.Swift - O.Doull 1-0
6154C.Lawless - G.Cullaigh 0-1
6155C.Swift - J.Shaw 1-0
6156E.Hayter - S.Thwaites 1-0
6157M.Cavendish - D.Mclay V-V
6158M.Holmes - M.Christian 0-1
6159M.Walls - J.Hennessy 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 5915162232
arrow BL Belgija Keno 20/70 4891517192526303336424446495154576769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 611152836
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 311141632
arrow DA Multi-Daily A 6/99 91348639698
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81662688389
arrow DC Multi-Daily C 6/99 12531699198
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 135610152024262931383941435258626364
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 110232425262930313345475253606266676970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 617222531
arrow FK Finska Keno D 20/70 2371119212223313437424750515355575968
arrow FQ Finska Keno V 20/70 24101214172735374445515657586164666869
arrow FT Finska Keno T 20/70 156917232534353738414446475664656768
arrow GO Njemačka Keno 20/70 128912131821232728373940414252556870
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 81014262841
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3781113141820212425273339414247545559
arrow LE Latvija Keno E 20/62 114192021222629303334353845474855585960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 25111516232425262831364042434546474957
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1318202832
arrow NP New York Pick 10 20/80 89131416172528303438405152576667697077
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 89121820232529313239475356606172747677
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1282231323435384252535458596162646875
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 620232528
arrow RO Rumunjska 6/49 32122253147
arrow SK Slovačka 5/35 314183031
arrow SL Slovenija 7/39 23511183538
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 48242627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4791123284042434546474858596573757880