Četvrtak 04.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5268M.Kukushkin - J.Isner - - 0-01-0
5272Spanjolska - Rusija - - 0-02-0
5275M.Fucsovics - F.Fognini - - 0-00-1
5276K.Kanepi - B.Bencic - - 0-00-1
5277K.Siniakova - J.Konta - - 0-00-1
5290Valur - Ka Akureyri - - 1-03-1
5292Srbija - Svedska - - 0-01-0
5296Cliftonville - Barry Town - - 2-04-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3160Tombense Fc Mg - Paysandu Pa domaći450-10-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3307Independiente Del Valle - Deportivo Cuenca domaći510-02-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5058Tammeka Tartu Ii - Legion Tallinn gosti660-01-1
5059Welco Elekter - Parnu Jk Vaprus gosti60-21-2

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1248Engordany - Sp La Fiorita domaći181-02-1
1262Uwic Cardiff - Progres Niedercorn domaći31-02-1
1264Nsi Runavik - Ballymena - - 0-00-0
1273College Europa Fc - Sant Julia domaći381-04-0
1283Cliftonville - Barry Town domaći262-04-0
1284Sp Tre Fiori - Klaksvik gosti290-30-4

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2523Hifk - Hjk Helsinki gosti90-20-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3741Mp Mikkeli - Miki Mikkeli domaći810-01-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5065Kajha - Ols Oulu gosti410-11-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5066Arema Cronus - Jayapura domaći72-03-1
5071Bhayangkara Fc - Tira Persikabo gosti191-11-1
5072Madura United - Psm Makassar domaći271-02-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1963Valur - Ka Akureyri domaći451-03-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3778Keflavik - Haukar Hafnafjordur domaći421-01-1
3779Leiknir Reykjavik - Fjolnir gosti140-10-2

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5397Ir Reykjavik - Dalvik Reynir domaći381-13-3
5409Kari - Tindstoll domaći203-04-0
5410Umf Vidir - Throttur Vogum gosti450-10-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1081Riga Fc - Valmiera - - 0-00-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Palanga - Fk Panevezys domaći191-01-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1076Ranheim - Rosenborg gosti271-12-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1113Hajduk Split - Zorya domaći401-01-1
1119Widzew Lodz - Stomil Olsztyn domaći242-02-0
1120Vfr Garching - Fc Ingolstadt 04 gosti380-10-3
1122Sr Brasov - Petrolul Ploiesti gosti900-00-1
1123Zwickau - Viktoria Zizkov domaći223-06-0
1124Karlsruher Sc - Sigma Olomouc gosti550-01-1
1125Olimpija Ljubljana - Fk Tuzla City domaći222-12-2
1126Sk Lisen - Mfk Viktovice domaći281-02-0
1127Apoel Nicosia - Msk Zilina gosti680-00-1
1128Fc Botosani - Dynamo Kiev domaći431-01-1
1129Ferencvarosi Tc - Mouscron Peruwelz domaći820-02-0
1132Istra 1961 - Fc Voluntari domaći451-01-0
1133Sandhausen - Kaiserslautern gosti180-10-1
1136Spartak Moscow - Krasnodar gosti380-11-2
1199Tsv Landsberg - Sg Sonnenhof Grossapach gosti340-20-4
1201Fc Nottingen - Freiburg Ii gosti210-22-3
1202Friesacher Ac - Sk Austria Klagenfurt domaći151-02-0
1203Javor Ivanjica - Fk Radnik Surdulica gosti251-12-3
1204Sc Eltersdorf - Greuther Furth gosti41-21-3
1205Azsv - De Graafschap gosti480-01-1
1206Fc Blau Weiss Linz - 1860 Munich domaći810-01-0
1207Gaz Metan Medias - Charlton domaći131-0V-V
1209Ssv Pachten - Vfb Dillingen gosti260-41-8
1210Sv Rugenbergen - Altona 93 domaći52-12-4
1211Cs Mioveni - Fcsb gosti570-00-1
1213Siroki Brijeg - Zeljeznicar gosti660-01-1
5634Vila Nova - Corinthians gosti390-11-2
5635America De Cali - Nacional De Football domaći460-01-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Colorado Rapids - New England Revolution gosti80-11-2
1270Dallas Burns - Washington Dc United domaći61-02-0
1272Los Angeles Galaxy - Toronto Fc domaći750-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4577Lunds - Trollhattan gosti250-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4569Nykoping - Vasalunds If gosti111-22-3
4570Umea - Sollentuna United domaći211-02-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4585Ifk Aamaal - Nordvarmland Ff domaći480-01-0
4586Vanersborgs Fk - Lidkopings Fk gosti380-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4578Ifk Umea - Skelleftea gosti580-00-3
4579Lulea - Umea Fc Akademi domaći51-02-1
4580Friska Viljor - Timra gosti22-32-3

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1080Raslatts - Almeboda Linneryd domaći470-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1079Tyreso - Varmbols domaći371-01-2

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5110Nam Dinh Fc - Hanoi T And T domaći31-23-4
5111Sai Gon Fc - B. Binh Duong gosti780-00-1

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1908Ca San Lorenzo De Almagro - Ia Central Cordoba 79-71

EP 2019 PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1686Madjarska - Velika Britanija 59-62
1707Spanjolska - Rusija 78-54
1708Francuska - Belgija 68-68 / 84-80
1709Srbija - Svedska 87-49

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2059Taranaki Mountainairs - Manawatu Jets 113-93

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2675Dunedin Thunder - Southern Stampede 1-23-6

ATP WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028J.Millman - L.Djere 18-66-36-23-0
1029M.Cilic - J.Sousa 12-184-64-60-3
1030M.Fucsovics - F.Fognini 26-277-64-62-3
4795D.Evans - N.Basilashvili 19-116-36-23-0
4796G.Simon - T.Sandgren 23-272-63-62-3
4797J.Clarke - R.Federer 9-191-66-70-3
4798K.Nishikori - C.Norrie 18-86-46-43-0
4799M.Berrettini - M.Baghdatis 19-106-17-63-0
4800S.Johnson - A.De Minaur 25-243-67-63-2
4801S.Querrey - A.Rublev 18-86-36-23-0
4947D.Koepfer - D.Schwartzman 8-190-63-60-3
4948J.Struff - T.Fritz 24-206-46-33-1
4949L.Pouille - G.Barrere 19-116-17-63-0
4950M.Kukushkin - J.Isner 28-226-46-73-2
4953N.Kyrgios - R.Nadal 21-233-66-31-3
4962R.Berankis - J.Tsonga 12-196-73-60-3

ATP WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6214D.Evans L.Glasspool - L.Mayer J.Sousa 20-246-76-41-3
6215D.Molchanov I.Zelenay - B.Bryan M.Bryan 14-196-74-60-3
6217H.Kontinen J.Peers - G.Granollers M.Granollers 18-106-36-43-0
6221J.Murray N.Skupski - I.Dodig F.Polasek 23-246-26-72-3
6225L.Djere J.Tipsarevic - S.Gonzalez Qureshi A U H 19-236-43-61-3
6226L.Harris C.Ruud - M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela 15-247-61-61-3
6229M.Copil U.Humbert - Herbert P H A.Murray 11-226-41-61-3
6230M.Daniell W.Koolhof - R.Bopanna P.Cuevas 23-206-46-43-1
6233N.Mahut E.Roger Vasselin - L.Broady S.Clayton 18-76-16-43-0
6235P.Andujar F.Verdasco - E.Hoyt L.Johnson V-VV-VV-VV-V
6236P.Carreno Busta F.Lopez - C.Garin N.Jarry 23-194-66-33-1
6239R.Carballes Baena L.Sonego - F.Martin H.Nys 10-183-64-60-3
6241R.Haase F.Nielsen - R.Arneodo D.Dzumhur 18-76-26-23-0
6242R.Jebavy P.Oswald - H.Dellien G.Pella V-V6-4V-VV-V
6243R.Lindstedt T.Puetz - D.Kudla S.Querrey V-VV-VV-VV-V
6244Rojer J J H.Tecau - M.Cecchinato A.Seppi 18-86-46-33-0

CHALLENGER LUDWIGSHAFENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1247B.Hassan - A.Molcan 5-123-62-60-2

CHALLENGER LUDWIGSHAFEN GERMANYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024D.Galan - E.Ymer 8-124-64-60-2
1025D.Gimeno Traver - S.Travaglia 6-124-62-60-2
1026F.Horansky - O.Otte V-V6-7V-VV-V
1031F.Bagnis - A.Martin 12-46-16-32-0
1033G.Mager - Y.Hanfmann 3-121-62-60-2
1034D.Brown - B.Zapata Miralles 7-123-64-60-2
1035H.Laaksonen - C.Lestienne 12-146-76-70-2

CHALLENGER RECANATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036A.Bega - M.Moraing 5-123-62-60-2
1037V.Galovic - S.Stakhovsky 17-135-76-32-1
1324A.Vavassori - E.Gerasimov 10-151-66-31-2
1330J.Rodionov - R.Brancaccio 16-133-67-62-1
1331M.Bachinger - R.Marcora 14-187-63-61-2
1332Y.Watanuki - K.De Schepper 2-120-62-60-2
5438R.Ramanathan - M.Viola 12-56-46-12-0
5439L.Lacko - E.Gomez 17-157-64-62-1

CHALLENGER RECANATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3058E.Maggioli S.Ramazzotti - E.Dalla Valle G.Fonio 16-194-66-31-2
3063M.Bortolotti J.P.Varillas - E.Gomez R.Quiroz 12-86-46-42-0
3064H.Podlipnik Castillo Weissborn T S - I.Marchenko J.Rodionov 12-66-26-42-0

ITF BAKIO 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1467P.Kobelt - S.Perez Contri 12-76-36-42-0

ITF BOURG EN BRESSE 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1282A.Aubriot - K.Jacquet 17-205-77-61-2
1285F.Bax - M.Tchoutakian 17-154-66-32-1

ITF BUENOS AIRES 06BTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3099F.Comesana - N.Alvarez 12-66-36-32-0
3100H.Casanova - E.Bianchini Bogo V-V6-1V-VV-V

ITF BUENOS AIRES 06B PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3065M.Alves M.Soto - G.A.Olivieri C.Ugo Carabelli 13-77-56-22-0
3066F.Juarez J.B.Otegui - F.Ribero S.F.Rodriguez Taverna 12-66-46-22-0
3070H.Casanova M.Estevez - A.Huertas Del Pino Cordova C.Huertas Del Pino 12-56-46-12-0
3072I.Carou J.M.Cerundolo - O.J.Gutierrez R.Matos 14-117-57-62-0

ITF CANCUN 16A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3481C.Bernard B.Tulloch - H.Abdelouahid M.Kozyreva 5-122-63-60-2
3482J.R.Dourado T.G.Pedretti - I.Gamarra Martins E.Piai 6-124-62-60-2
3483O.Gorchanyuk A.Mikhailuk - M.L.Carle L.Sleeth V-VV-VV-VV-V
3510R.Wijesundera K.Williford - T.Fiquet A.Washington 4-122-62-60-2

ITF CORRIOS SEIXAL 10A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3523M.Bolkvadze D.Marcinkevica - I.Bozicevic V.Ekshibarova 12-26-16-12-0
3524F.Jorge O.Parres Azcoitia - E.Cascino A.Ka 12-46-16-32-0
3525A.Bai P.Hourigan - R.M.Bentes De Oliveira Pinto C.Cervino Ruiz 12-36-26-12-0
3526J.Cabaj Awad I.Murta - E.Appleton B.Cengiz 18-181-66-32-1

ITF CUNCUN 14A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3190A.Rapp R.Stalder - R.Bierman J.Ortlip 12-36-26-12-0
3191B.Jones I.Stoute - A.Lebedev N.Moreno De Alboran 7-123-64-60-2
3210J.Hernandez Serrano A.Rubio Fierros - G.Lopez Villasenor E.Roldan 12-36-16-22-0

ITF CUNEO 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1421A.Basso - D.Galoppini 12-76-46-32-0

ITF CUNEO 12A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3159T.M.Etcheverry A.Gola - A.Taylor J.Taylor 18-126-32-62-1

ITF DENAIN 19A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1487A.Hesse - T.Andrianjafitrimo 15-96-33-62-1
1495A.Komardina - S.Errani 10-134-66-70-2

ITF KUNSHAN 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3115J.Mridha - S.Hazawa 16-114-66-12-1
3116R.Purcell - F.Sun 9-133-66-70-2
3117H.Xia - Y.Li 14-166-41-62-1
3130T.Yang - M.Zhu 13-77-66-12-0

ITF KUNSHAN 12A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3114F.C.Alcantara R.Purcell - R.Hua S.H.Zeng 5-122-63-60-2

ITF LASNE 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1246R.Roumane - M.Netuschil 12-46-26-22-0
3113Z.Bergs - M.Echazu 12-36-16-22-0

ITF MEN BAKIO DOUBLES M ITF ESP 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3213M.Aranzabal P.Riva - C.Boluda Purkiss R.Ortega Olmedo V-VV-VV-VV-V
3214B.Arias F.Zeballos - H.Grenier T.Jomby 5-123-62-60-2

ITF MEN BAKIO SINGLES M ITF ESP 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1445H.Grenier - A.Gomez 16-147-53-62-1
1446R.Ortega Olmedo - L.Lokoli 8-133-65-70-2
1447P.Vivero Gonzalez - B.Crepatte 12-56-36-22-0

ITF MEN BOURG EN BRESSE SINGLES M ITF FRA 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1249L.Ouahab - J.De Schepper 12-16-16-02-0
1255M.Hamou - C.Tabur 12-66-36-32-0
1258N.Tepmahc - P.Faivre 8-132-66-70-2
1259S.Doumbia - N.Vylegzhanin 15-122-67-62-1

ITF MEN CUNEO DOUBLES M ITF ITA 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3138R.Bertola N.Parizzia - G.Brouwer J.Sels 9-133-66-70-2
3157A.Golubev J.Ocleppo - R.Balzerani F.Forti 18-206-44-61-2

ITF MEN CUNEO SINGLES M ITF ITA 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1416F.Forti - L.Giacomini V-V7-5V-VV-V
1417G.Brouwer - G.Ricca 14-146-21-62-1
1418T.Etcheverry - A.Picchione 13-96-47-52-0
1419A.Gola - J.Ocleppo 12-176-40-61-2
1420N.Turchetti - J.Sels 9-133-66-70-2

ITF MEN DEN HAAG SINGLES M ITF NED 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1422D.De Jonge - R.Nijboer 3-123-60-60-2
1423K.Friberg - M.Zukas 2-121-61-60-2

ITF MEN IDANHA A NOVA SINGLES M ITF POR 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1437A.Muniz Hidalgo - A.Mchugh 7-123-64-60-2
1438H.Craig - N.Borges 7-135-72-60-2
1439T.Cacao - A.Roglan 12-66-26-42-0
1440F.Coelho - J.Aguilar 4-122-62-60-2
1441F.Gil - J.Canas Garcia 12-46-16-32-0
1442R.Strombachs - O.Kumar 13-107-66-42-0
1443G.Soares Klier - M.Pecotic 6-122-64-60-2
1444L.Faria - A.Watson 10-136-74-60-2

ITF MEN LASNE SINGLES M ITF BEL 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1244M.Geerts - F.Mena 7-124-63-60-2
1245V.Antonescu - J.Jahn 5-122-63-60-2

ITF MEN PITTSBURGH SINGLES M ITF USA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3215C.Harper - P.Oosterbaan 6-123-63-60-2
3304L.Phillips - M.Shabaz 7-132-65-70-2
3305M.Tikhomirov - Q.Vandecasteele 12-46-26-22-0
3306S.Freund - R.Rodriguez Pace 16-123-66-12-1

ITF MEN SAARLOUIS SINGLES M ITF GER 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1287B.Bobrov - S.Prechtel 12-76-36-42-0
1292L.Gerch - B.Santanna 11-163-66-41-2
1293N.Hardt - A.Gautier 12-56-36-22-0
1294D.Wenger - L.Klein 5-122-63-60-2
1295N.Guttau - D.Boehler 9-134-65-70-2

ITF MEN WROCLAW SINGLES M ITF POL 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1434M.Rajski - M.Vrbensky 16-133-66-22-1
1435P.Nouza - N.Mashtakov 15-136-43-62-1
1436D.Tomescu - R.Stanek 13-106-47-62-0

ITF SAARLOUIS 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1296F.Ornago - R.Baltensperger 19-156-76-32-1

ITF STUTTGART VAIHINGEN 09A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3478A.Schmidt E.Seibold - T.Curovic C.Scholl 3-121-62-60-2

ITF TIANJIN 13A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3437X.Gao - A.Gasanova - 4-6V-VV-V
3438C.Zhao - X.Wang 6-123-63-60-2
3453J.Jaksic - F.Xun 15-103-66-22-1

ITF WOMEN BIELLA SINGLES W ITF ITA 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1496G.Ce - F.Di Sarra 17-154-66-42-1
1497K.Zavatska - A.Gamiz 13-67-56-12-0
1498R.Jani - A.Morgina 12-76-36-42-0
1501B.Turati - S.Rubini 12-66-46-22-0
1504J.Pieri - M.Sherif 10-134-66-70-2

ITF WOMEN DENAIN SINGLES W ITF FRA 19ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1470M.Herazo Gonzalez - H.Tan 17-136-45-72-1
1485S.Xu - E.Molinaro 6-131-65-70-2

WTA WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070A.Riske - I.Jorovic 21-166-26-72-1
1072K.Bertens - T.Townsend 16-143-67-62-1
1073S.Williams - K.Juvan 14-122-66-22-1
4845A.Anisimova - M.Linette 9-134-65-70-2
4846A.Barty - A.Van Uytvanck 12-46-16-32-0
4847C.Suarez Navarro - P.Parmentier 14-127-67-62-0
4848E.Mertens - M.Niculescu 13-57-56-02-0
4849H.Dart - B.Haddad Maia 16-137-63-62-1
4850K.Kanepi - B.Bencic 4-123-61-60-2
4851K.Mladenovic - P.Kvitova 7-135-72-60-2
4852K.Siniakova - J.Konta 7-123-64-60-2
4853L.Davis - A.Kerber 14-92-66-22-1
4854L.Siegemund - B.Strycova 8-133-65-70-2
4855S.Stephens - Y.Wang 12-26-06-22-0
4856T.Zidansek - Q.Wang 3-121-62-60-2
4857V.Flink - J.Goerges 5-121-64-60-2

WTA WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007M.Brengle E.Routliffe - X.Han O.Kalashnikova 12-176-45-71-2
1032Duan Y Y S.Zheng - M.Rybarikova S.Voegele 12-56-26-32-0
6248A.Cornet P.Martic - V.Kudermetova J.Ostapenko 16-134-66-42-1
6250A.Potapova D.Yastremska - J.Brady A.Riske 7-124-63-60-2
6254D.Kasatkina A.Kontaveit - Begu I C M.Niculescu 12-156-34-61-2
6257E.Alexandrova V.Golubic - A.Muhammad T.Townsend 13-146-41-62-1
6259Hsieh S W B.Strycova - M.Barthel X.Knoll 12-36-26-12-0
6264M.Puig S.Rogers - M.Ninomiya R.Voracova 14-196-41-61-2
6265M.Sakkari A.Tomljanovic - L.Hradecka A.Klepac 12-56-36-22-0
6266Mitu C A P.Parmentier - D.Collins B.Mattek Sands 6-124-62-60-2
6269N.Kichenok A.Spears - S.Kenin A.Petkovic 16-104-66-02-1
6271R.Atawo L.Kichenok - M.Minella H.Watson 13-146-41-62-1
6272R.Peterson T.Zidansek - M.Buzarnescu R.Olaru 13-96-37-62-0
6273S.Aoyama A.Krunic - K.Christian D.Jakupovic 14-127-67-62-0
6276S.Stosur S.Zhang - M.Gasparyan A.Panova 15-116-33-62-1
6278V.Diatchenko Y.Putintseva - A.Rosolska A.Sharma 9-136-73-60-2

CHALLENGER KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1221Kuba - Bjelorusija 1-01-13-1

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1226Italija - Turska 0-10-20-3
2794Brazil - Poljska 0-11-13-2

ODBOJKA NA PIJESKU SPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1514Heidrich&Gerson - Rossi&Carambula 0-10-20-2
1519Seidl&Waller - Saxton&Ogorman 0-11-12-1
1520Samoilovs&Smedins - Andre&George 1-01-11-2
1531Durant&Schumann - Bryl&Fijalek 0-10-20-2
1532Krasilnikov&Stoyanovskiy - Perusic&Schweiner 1-02-02-0
1534Mol&Sorum - Bergmann&Harms 1-02-02-0
1535Solberg&Felipe - Plavins&Tocs 0-10-20-2
1536Gibb&Crabb - Allepuz&Collado 1-02-02-0
1537Kantor&Losiak - Leshukov&Semenov 0-10-20-2
1542Liamin&Myskiv - Doppler&Horst 1-01-12-1
1545Bourne&Crabb - Ehlers&Fluggen 0-11-12-1
1570Alison&Filho - Pedlow&Schachter 1-02-02-0
1571Dalhausser&Lucena - Cherif&Ahmed 1-02-02-0
1573Brouwer&Meeuwsen - Thole&Wickler 0-10-20-2

ODBOJKA NA PIJESKU SP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1587Klineman&Ross - Graudina&Kravcenoka 1-02-02-0
1588Stubbe&Van Iersel - Ross&Hughes 0-10-20-2
1590Heidrich&Depre - Clancy&Artacho 0-11-11-2
1591Makroguzova&Kholomina - Agatha&Duda 1-01-12-1
1597Menegatti&Orsi Toth - Claes&Sponcil 1-02-02-0
1598Pavan&Humana Paredes - Keizer&Meppelink 1-01-12-1
1600Betschart&Huberli - Ana Patricia&Rebecca 0-11-12-1
1618Borger&Sude - Barbara&Fernanda 1-01-11-2

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2728St. George Illawarra - Melbourne Storm 14-16

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1276Salford City Reds - Huddersfield Giants 18-36

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
5336Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows 2-7
5337Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 7-2
5338Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 5-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1064Washington Nationals - Miami Marlins 5-2
1065Kansas City Royals - Cleveland Indians 4-8
1067Chicago White Sox - Detroit Tigers 5-11
1068Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers 1-0
1069Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 3-11
1071Oakland Athletics - Minnesota Twins 7-2
1075Tampa Bay Rays - New York Yankees 4-8
1077Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 7-8
1078Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 12-6
1083Texas Rangers - L A Angels 9-3
1085L A Dodgers - San Diego Padres 5-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1723262963
arrow BL Belgija Keno 20/70 246818232627303238404142454658606265
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 912163337
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 511121928
arrow DA Multi-Daily A 6/99 32333667284
arrow DB Multi-Daily B 6/99 233555949899
arrow DC Multi-Daily C 6/99 192535373943
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2891016181920272934353941424855596770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 357810151723272833344347495152535663
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 23131733
arrow FK Finska Keno D 20/70 48121424282934353841454849545556626367
arrow FQ Finska Keno V 20/70 416212224262735363739475057596061676970
arrow FT Finska Keno T 20/70 2451112212324252831343945475659616770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1115161822282930313241455155596065676869
arrow HO Hong Kong 6/49 1212152444
arrow IL Illinois 6/52 2419202842
arrow IT Italija 6/90 404257648086
arrow LD Latvija Keno D 20/62 47101318242526313338424344474856575862
arrow LE Latvija Keno E 20/62 58101718202324253034404142434849505160
arrow LM Latvija Keno M 20/62 346717182032333435384243495255596062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 215253538
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 136161948
arrow NP New York Pick 10 20/80 1281017182226272934373944536062677475
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 35101221232431324045485051535456586875
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 219222428323334363738414453555859656677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 116182327
arrow PO Poljska 6/49 82427303646
arrow RO Rumunjska 6/49 61222313240
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71425323846
arrow SI Singapur 6/49 7921343645
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 21319323449
arrow TS Turska Super 6/54 111421254348
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 4782126
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 37101214171922263136454651525763747680