Subota 06.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4939M.Berrettini - D.Schwartzman - - 0-01-0
4940K.Nishikori - S.Johnson - - 0-01-0
4941S.Stephens - J.Konta - - 0-00-1
4942A.Riske - B.Bencic - - 0-01-0
4943Honka - Kups - - 0-11-2
4944Engleska - Svedska - - 1-21-2
4945Shakhtar Soligorsk - Fc Minsk - - 2-23-2
4946Francuska - Velika Britanija - - 0-01-0
4947Cfr Cluj - Viitorul Constanta - - 0-00-1
4948Malmo - Orebro - - 1-12-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3435Nigerija - Kamerun domaći191-23-2
3436Egipat - Juznoafricka Republika gosti850-00-1

AFRIKA KUP NACIJA (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4854Nigerija - Kamerun - - 0-01-0
4855Egipat - Juznoafricka Republika - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1032Canberra Fc - Monaro Panthers Fc domaći291-11-3
1033Tuggeranong Utd - Gungahlin United Fc gosti50-23-2

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1141Sutherland Sharks - Marconi Stallion gosti450-10-3
1142Mt Druitt Town Rangers - Sydney United - - 0-00-0
1143Sydney Fc - Rockdale City Suns gosti450-13-1
1146Blacktown City Fc - Leichhardt Tigers gosti530-01-1
3061Manly United Fc - Olympic Sharks gosti470-01-2
3062Wollongong - Hakoah domaći341-01-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Hamilton Olympic Fc - Edgeworth Fc domaći321-01-4
1057Adamstown Rosebud Fc - Charlestown City - - V-VV-V
1058Maitland Fc - Broadmeadow Magic Fc gosti181-12-2
1059Newcastle Jets Youth - Lake Macquarie City Fc - - V-VV-V

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1025Redlands United - Queensland Thunder domaći112-04-2
1026Brisbane Strikers - Eastern Suburbs Brisbane domaći73-15-2
1027Gold Coast Knights - Moreton Bay United domaći451-01-0
1028Brisbane Roar Fc U20 - Queensland gosti70-52-6
1029Western Pride - Sunshine Coast Fire domaći23-06-0
5857Magpies Crusaders United - Peninsula Power Fc gosti181-21-7

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Hume City - Port Melbourne Sharks domaći371-01-0
1195Altona Magic Sc - Heidelberg United gosti690-00-1
1196Dandenong Thunder - Dandenong City Sc domaći201-01-1

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2713Armadale Sc - Bayswater City gosti480-00-3
2733Balcatta - Inglewood United gosti40-10-1
2744Cockburn City - Floreat Athena gosti70-20-3
2745Ecu Joondalup - Stirling Lions gosti670-01-1
2746Perth Sc - Perth Glory Youth domaći31-05-0
2762Sorrento - Rockingham City domaći122-03-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5347Zvezda Minsk - Neman Grodno gosti100-42-4
5348Shakhtar Soligorsk - Fc Minsk gosti82-23-2
5349Fc Vitebsk - Dinamo Brest gosti670-00-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Ca Votuporanguense Sp - Mirassol Sp - - 0-00-0
1007Ec Agua Santa - Sao Caetano gosti240-21-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3182Abc - Treze domaći81-02-0
3183Luverdense Mt - Sao Jose - - 0-00-0
3184Remo - Juventude - - 0-00-0
3186Ypiranga Rs - Atletico Acreano Ac domaći520-02-0
3187Confianca Se - Globo Fc Rn domaći51-02-1
6101Botafogo Pb - Sampaio Correa Ma domaći171-11-2

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Manaus Am - Sao Raimundo Pa domaći371-01-0
1022Ituano Sp - Vitoria Es gosti540-02-1

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5960Everton De Vina - Cd Trasandino De Los Andes domaći540-01-0

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1197Argentina - Cile domaći122-02-1

COPA AMERICA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5631Argentina - Cile - - 0-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3310Mushuc Runa Sc - Cd America De Quito domaći242-02-1
3311Olmedo - Ldu Quito gosti300-10-2
3312El Nacional - Barcelona Sc domaći271-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5062Levadia Tallinn - Flora Tallinn gosti170-11-2
5063Viljandi Tulevik - Tartu Jk Tammeka gosti870-00-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1209Lootus Kohtla Jarve - Elva gosti190-10-1
1210Rakvere Tarvas - Jk Tallinna Kalev U21 gosti121-11-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2525Honka - Kups gosti230-11-2
2526Kpv - Vps domaći71-02-1
2530Rops - Mariehamn gosti350-21-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1416Kuopion Palloseura - Tps domaći182-04-0
1417Aaland United - Ons Oulu domaći322-02-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3511Ac Kajaani - Tps gosti510-00-1
3512Ac Oulu - Tpv domaći42-23-3
3513Jaro - Kooteepee domaći72-13-2
3514Musa - Fc Haka domaći71-01-5
3515Mypa - Eif gosti70-10-3

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1519Japs - Pepo gosti540-02-1
1520Jippo - Viikingit domaći91-11-1
1531Kiffen - Klubi 04 gosti21-21-3
1532Lahden Reipas - Nurmijarven Jalkapalloseura domaći131-11-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1535Kerho 07 - Rovaniemen Palloseura 2 domaći33-05-1
1536Js Hercules - Pk 37 domaći32-03-0
1537Sc Kufu - Jbk domaći91-04-1

GRUZIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1534Fc Telavi - Baia Zugdidi domaći660-02-0
1542Spartaki Tskhinvali - Fc Gagra gosti100-22-2
1547Fc Shevardeni 1906 Tbilisi - Guria Lanchkhuti domaći41-12-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1919Psis Semarang - Lamongan domaći630-02-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3536Ia Akranes - Fylkir domaći131-02-0
3579Ibv Vestmannaeyjar - Kr Reykjavik gosti200-11-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1563Throttur - Magni domaći264-07-0

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1808Volsungur - Selfoss domaći281-02-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2688Shimizu S Pulse - Vissel Kobe domaći261-12-1
2689Kashima Antlers - Jubilo Iwata domaći292-02-0
2690Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka gosti190-11-1
2691Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai domaći421-01-0
2693Yokohama Marinos - Oita Trinita domaći740-01-0
2694Consadole Sapporo - Matsumoto Yamaga domaći71-11-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4466Albirex Niigata - Omiya Ardija gosti171-12-1
4467Avispa Fukuoka - Fc Gifu gosti100-21-3
4468Ryukyu - Tochigi Sc domaći192-03-0
4477Tokyo Verdy - Yokohama Fc domaći301-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3745Sangju Sangmu Fc - Pohang Steelers domaći31-01-1
4324Seoul - Gangwon domaći281-12-2
4328Ulsan Hyundai - Incheon United domaći860-01-0
4329Daegu Fc - Gyeongnam domaći480-01-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Gwangju Fc - Ansan Greeners domaći451-01-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4494Atyrau - Zhetysu Taldykorgan domaći311-02-1
4496Irtysh Pavlodar - Okzhetpes Kokshetau domaći500-02-1
4497Taraz - Aktobe domaći451-01-1
5411Kaisar Kyzylorda - Shakhter Karagandy domaći172-12-2

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3115Fc Astana Youth - Zhetysu B gosti170-10-3
3116Fc Ekibastuz - Kaspyi Aktau gosti161-31-4
3117Fc Petropavlovsk - Akademia Ontustyk domaći460-05-0
3130Aktobe - Fk Baikonur gosti80-10-2
3160Fc Temirtau - Maktaaral domaći82-04-0
3190Kyran Shymkent - Fc Altay gosti270-31-4
3301Akzhaiyk Uralsk - Kairat Zhastar gosti331-12-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1333Beijing Guoan - Wuhan Zall domaći141-03-0
1392Guangzhou R F Fc - Chongqing Lifan domaći291-14-2
1394Shanghai Sipg - Shanghai Shenhua domaći161-03-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1420Beijing Konggu - Meizhou Hakka gosti162-13-1
1421Nei Mongul Zhongyou - Sichuan Longfor Fc domaći530-01-0
1422Xinjiang Tianshan Leopard - Meizhou Meixian Techand gosti151-12-2
1423Heilongjiang Lava Spring - Shaanxi Changan - - 0-00-0
1424Qingdao Huanghai - Zhejiang Greentown domaći61-11-1
1425Nantong Zhiyun - Shijazhuang Ever Bright gosti490-02-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3307Ventspils - Fs Metta Lu domaći221-02-1
3318Rigas Skola - Fk Jelgava domaći371-02-0

LATVIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3359Grobina - Fk Auda gosti330-21-2

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1588Perak Tbg Fc - Johor gosti360-10-3
1590Petaling Jaya City Fc - Melaka domaći131-21-2
1606Sarawak - Negeri Sembilan gosti52-22-4
1612Terengganu Fc Ii - Penang Fa - - 0-00-0
3398Pahang Fa - Kuala Lumpar domaći560-02-0
4442University Technology Mara Fc - Pdrm Fa domaći171-11-2

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1684Shan United Fc - Dagon Fc domaći23-14-2
1686Yangon United - Yadanarbon domaći650-01-0
1707Magway Fc - Hantharwady United domaći860-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4489Stabaek 2 - Spjelkavik domaći670-02-0
4490Sparta Sarspborg 2 - Herd domaći500-03-0
4492Krakeroy - Nordstrand domaći620-02-1
4499Lorenskog - Arvoll domaći171-04-1
4571Norild - Tonsberg gosti90-10-3
4665Start 2 - Viking 2 gosti300-20-9
4673Brodd - Flekkeroy gosti121-12-2
4731Staal - Flint domaći192-14-1
4732Storm Bk - Donn gosti40-10-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1709Brattvaag - Nardo domaći800-01-0
1828Stordals Blink - Kvik Halden domaći111-03-1

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4735Sporting Cristal - Universidad Cesar Vallejo gosti340-11-1
4736Sport Huancayo - Santos Fc Ica domaći221-13-1
4737Alianza Universidad De Huanuco - Union Comercio - - 0-00-0
4755Universitario De Deportes - Carlos Mannucci domaći630-02-0
4767Union Huaral - Deportivo Coopsol - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2664Kfc Komarno - Csakvar gosti660-01-2
2665Slovan Varnsdorf - Dukla Prague gosti170-32-4
2666Wisla Plock - Rakow Czestochowa gosti380-11-4
2675Ruch Chorzow - Stal Rzeszow - - 0-00-0
2683Lechia Gdansk - Bytovia Bytow domaći66-17-1
2684Mansfield - Swansea domaći351-11-2
2685Bahlinger Sc - Sandhausen gosti430-12-2
2686Thun - Kriens gosti700-00-3
2687Arsenal Tula - Salzburg domaći451-01-1
2703Boreham Wood - Arsenal Xi domaći33-13-3
2704Bromley - Fulham Xi - - 0-00-0
2705Hsc Hannover - Vfv Hildesheim gosti180-13-1
2706Leamington - Coventry gosti170-30-4
2709Nantwich Town - Crewe domaći91-02-1
2712Raith - Spartans domaći152-02-0
2716Shildon - Hartlepool gosti80-30-6
2717Stranraer - Coleraine gosti230-10-1
2729Welwyn Garden City - Luton gosti161-21-3
2791Wolfsburg - Hansa Rostock domaći22-02-1
2801Kapfenberg - Sturm Graz domaći92-23-3
2808Brno - Nitra domaći172-04-0
2809Guingamp - Avranches domaći680-02-0
2826Mattersburg - Sv Lafnitz - - 0-00-0
2828Olimpia - Rosario domaći490-01-1
2829Goias - Racing Club Montevideo domaći261-01-0
2837Penarol - Nacional De Football domaći451-02-1
3029Cruz Azul - Morelia - - 0-00-0
3060Atletico Nacional - Lanus - - 0-00-0
3114America De Cali - Millionarios domaći451-02-1
4443Dinamo Zagreb - Fc Orenburg gosti300-12-2
5045Shirak Gyumri Fc - Fc Lori gosti430-11-1
5046Gornik Leczna - Stalowa Wola domaći900-01-0
5047Fk Teplice - Vysehrad domaći451-01-0
5048Katowice - Jastrzebie gosti140-11-2
5049Sc Cham - Baden gosti261-13-2
5050Slovacko - As Trencin domaći451-01-1
5051Wisla Krakow - Bielsko Biala domaći580-01-0
5052Stal Mielec - Radomiak Radom domaći162-02-0
5053Sv Rodinghausen - Osnabruck gosti241-11-2
5054Vejle - Esbjerg Fb domaći391-01-0
5055Bfc Dynamo - Sv Sparta Lichtenberg domaći104-09-0
5056Concord Rangers - Millwall gosti330-10-4
5057Fc Liefering - Bayern Munich Am gosti221-11-2
5058Yate Town - Bristol Rovers gosti121-31-A
5059Groningen - Preussen Munster domaći321-03-0
5065Albion Rovers - Hamilton gosti320-11-3
5066Darlington - Motherwell gosti390-20-3
5071Dordrecht - Feyenoord gosti470-01-2
5072Fc Nordsjaelland - Paok gosti80-10-3
5110Glenavon - Hearts domaći371-02-1
5111Linfield - St Johnstone domaći21-12-4
5112Paderborn - Ipswich domaći83-13-2
5113Schweinfurt - Saarbrucken gosti81-11-2
5114Trelleborgs Ff - Silkeborg domaći211-11-2
5115Willem - Oostende domaći381-12-1
5116Rapid Vienna - Jablonec gosti131-12-1
5117Zurich - Stuttgart gosti92-23-5
5118Aberdeen - Inverness Caledonian Thistle domaći620-01-1
5119Airdrie United - Cowdenbeath domaći321-03-0
5122Alfreton Town - Walsall gosti61-12-1
5128Az Alkmaar - Club Brugge domaći52-05-2
5129Barrow - Blackburn gosti151-11-2
5130Brighouse Town - Farsley Celtic gosti80-31-3
5131Cove Rangers - Montrose domaći500-02-1
5132De Graafschap - Zaglebie Lubin domaći123-04-0
5133Dumbarton - Dundee United domaći480-03-2
5268Dunfermline - Hibernian domaći41-01-3
5275Folkestone Invicta - Dover Athletic domaći181-12-3
5276Forfar - Morton domaći141-01-0
5277Fraserburgh - Peterhead domaći81-11-2
5290Gent - Aris domaći311-03-0
5292Grasshoppers - Schaffhausen domaći321-04-0
5296Guiseley - Bradford gosti330-10-2
5336Halesowen - Solihull Moors gosti70-11-3
5337Haringey Borough - St Albans domaći251-11-2
5339Odra Opole - Gks Belchatow gosti211-12-2
5340Lks Lodz - Gks Tychy gosti110-12-1
5344Union Berlin - Brondby If domaći630-02-1
5361Chester - Wigan gosti31-31-7
5397Cleethorpes Town Fc - Grimsby gosti110-40-8
5409Dorking Wanderers - East Grinstead domaći142-02-1
5412Harlow Town - Leyton Orient gosti220-20-5
5415Hemsworth Mw - Bradford Park Avenue domaći231-12-2
5426Kidsgrove - Port Vale gosti200-11-2
5438Piast Gliwice - Miedz Legnica domaći134-17-1
5439Sileby Rangers Fc - Northampton gosti20-20-7
5448Mfk Karvina - Pohronie Ziar domaći480-02-0
5449Pardubice - Vysocina Jihlava domaći131-22-2
5665Arka Gdynia - Chemnitzer domaći560-02-2
5666Budejovice - Viktoria Zizkov domaći13-03-0
5963Faversham Town - Gillingham gosti20-41-9
5964Schalding Heining - Jahn Regensburg gosti180-10-1
5965Airbus - Ilkeston Town domaći72-02-3
5966Saturn - Torpedo Vladimir gosti280-10-3
5967Altach - Dornbirn domaći381-02-0

RUMUNJSKA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1391Cfr Cluj - Viitorul Constanta gosti860-00-1

RUSIJA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5859Lokomotiv Moscow - Zenit St Petersburg domaći61-13-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3000Philadelphia Union - Orlando City Sc domaći41-02-2
3001Columbus Crew - Seattle Sounders domaći141-01-2
3007Fc Cincinnati - Houston Dynamo domaći292-03-2
3008Montreal Impact - Minnesota United domaći12-22-3
3009Sporting Kansas City - Chicago Fire domaći141-01-0
3011Los Angeles Fc - Vancouver Whitecaps gosti52-16-1
3012San Jose Earthquakes - Real Salt Lake domaći900-01-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3046Orlando Pride - Washington Spirit gosti72-24-3
3047Chicago - Sky Blue Fc gosti230-11-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5163Louisville City Fc - Nashville Sc gosti110-12-1
5164Memphis 901 Fc - Hartford Athletic domaći62-14-1
5165Saint Louis Fc - Loudoun United Fc gosti410-12-2
5166Okc Energy Fc - El Paso Locomotive Fc domaći291-01-1
5167Real Monarchs Slc - New Mexico United domaći590-01-0
5180Portland Timbers Ii - Tulsa Roughnecks Fc gosti140-11-1
6110Rio Grande Valley Fc - Tacoma Defiance - - 0-00-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2393Warriors Fc - Brunei Dpmm domaći121-23-3
2394Young Lions - Albirex Niigata gosti190-11-2

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Engleska - Svedska gosti111-21-2

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5338Engleska - Svedska - - 0-00-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2720Gotenborg - Sundsvall domaći252-02-1
2721Kalmar - Aik Stockholm gosti560-00-1
2722Sirius - Ostersunds gosti510-01-1
2723Malmo - Orebro domaći141-12-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4406Kristianstad - Ljungskile gosti170-22-3
4407Tvaakers - Landskrona gosti570-01-2
4408Utsiktens - Atvidaberg domaći181-03-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4362Karlslunds - Tegs domaći311-01-1
4363Akropolis - Sandvikens domaći411-01-3
4389Forward - Carlstad United gosti131-22-2
4393Gefle If - Karlstad Bk gosti30-20-5
4404Rynninge - Sylvia gosti630-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2997Ijk Uddevalla - Orebro Syrianska Bk gosti710-00-1
2998Torslanda - Vanersborgs If domaći431-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2402Ifk Mora - Kungsangens If domaći520-03-1
2403Lidingo - Kvarnsvedens domaći311-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2404Sandviks Ik - Ytterhogdals Ik 1921 gosti340-31-7

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2399Husqvarna - Osterlen Ff domaći53-13-2
2400Ifk Hassleholm - Berga domaći580-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2418Arameiska Syrianska - Motala gosti760-00-1
2523Assyriska Norrkoping - Assyriska domaći121-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2415Bk Olympic - Rosengard domaći510-03-0
2416Hittarps Ik - Onsala gosti171-22-4
2417Stafsinge If - Ksf Prespa Birlik domaći41-21-3

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4842Sukhothai - Chiangmai Fc gosti250-21-2
4844Ptt Rayong Fc - Pt Prachuap domaći72-03-1
4859Chainat - Trat Fc domaći92-03-2
4864Ratchaburi - Port gosti330-11-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4988Mof Customs United Fc - Army United domaći540-03-3
5028Nongbua Pitchaya Fc - Air Force Central - - 0-00-0
5029Lampang Fc - Samut Sakhon Fc domaći451-01-1
5030Police Tero Fc - Ayutthaya United domaći161-04-1
5031Chiangmai United - Sisaket gosti220-11-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5106Sud America - Villa Teresa gosti130-10-1
5107Bella Vista - Tacuarembo Fc domaći840-01-1
5108Ca Atenas De San Carlos - Rentistas domaći381-11-2
5109Deportivo Maldonado - Villa Espanola gosti400-11-1

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5673Corio Bay - Casey Cavaliers 76-107
5674Blackburn Vikings - Mckinnon Cougars 90-104
5675Hume City Broncos - Keilor Thunder 90-85

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5676Southern Peninsula Sharks - Warrnambool Mermaids 135-48
5677Casey Cavaliers - Bulleen Boomers 82-69
5678Mckinnon Cougars - Whittlesea Pacers 100-62

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5679Bendigo Braves - Diamond Valley Eagles 86-84
5680Frankston Blues - Melbourne Tigers 99-98
5681Nw Tasmania Thunder - Kilsyth Cobras 81-86
5682Albury Wodonga Bandits - Eltham Wildcats 110-71
5683Ballarat Miners - Hobart Huskies 89-60
5684Knox Raiders - Nunawading Spectres 66-106
5685Ringwood Hawks - Geelong Supercats 77-88

AUSTRALIJA NBL1 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5686Bendigo Braves - Diamond Valley Eagles 90-68
5687Frankston Blues - Melbourne Tigers 75-69
5688Albury Wodonga Bandits - Eltham Wildcats 80-84
5689Ballarat Rush - Southern Huskies 72-64
5690Knox Raiders - Nunawading Spectres 84-101
5691Ringwood Hawks - Geelong Supercats 78-70
5692Launceston Tornadoes - Kilsyth Cobras 63-85

EP 2019 PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1324Francuska - Velika Britanija 63-56
1330Spanjolska - Srbija 71-66

EP 2019 ZA PLASMAN (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4729Belgija - Madjarska 72-56
4730Rusija - Svedska 52-57

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5694Phoenix Pulse Fuel Masters - Columbian Dyip 98-100
5695Alaska Aces - Rain Or Shine 84-86

NBA LJETNA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5938Utah Jazz - Oklahoma City Thunder 78-66
5939Detroit Pistons - Portland Trail Blazers 93-73
5944Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks 89-83
5945Philadelphia 76ers - Boston Celtics 82-96
5946Indiana Pacers - Memphis Grizzlies 75-101
5947Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers 87-93
5948Houston Rockets - Dallas Mavericks 81-113

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5693Nelson Giants - Southern Huskies 89-97

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5949Connecticut Sun - Minnesota Lynx 71-74

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5696Adelaide Adrenaline - Perth Thunder 1-22-4
5697Melbourne Ice - Newcastle North Stars 1-14-3
5698Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 3-26-4
5699Melbourne Mustangs - Newcastle North Stars 0-11-4
5700Sydney Ice Dogs - Canberra Brave 0-11-7

ATP WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060J.Tsonga - R.Nadal 7-182-63-60-3
1062M.Berrettini - D.Schwartzman 30-286-77-63-2
1063T.Sandgren - F.Fognini 19-126-37-63-0
5525J.Sousa - D.Evans 27-254-66-43-2
5526J.Struff - M.Kukushkin 20-243-66-71-3
5527K.Nishikori - S.Johnson 18-96-46-33-0
5528L.Pouille - R.Federer 13-205-72-60-3
5529S.Querrey - J.Millman 20-157-67-63-0

ATP WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1128Herbert P H A.Murray - N.Mektic F.Skugor 16-247-64-61-3
1129M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - B.Bryan M.Bryan 15-247-63-61-3
1131M.Daniell W.Koolhof - J.Munar C.Norrie 24-221-64-63-2
1132O.Marach J.Melzer - R.Jebavy P.Oswald 22-255-74-61-3
1133P.Carreno Busta F.Lopez - M.Gonzalez H.Zeballos 14-205-76-70-3
5845I.Dodig F.Polasek - N.Monroe M.Zverev 19-137-66-43-0

CHALLENGER LUDWIGSHAFEN GERMANYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017F.Horansky - A.Molcan 12-86-46-42-0
1018Y.Hanfmann - S.Travaglia 16-124-66-32-1

CHALLENGER LUDWIGSHAFEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3300D.Brown H.Hach Verdugo - J.Domingues P.Sousa 21-224-66-31-2

CHALLENGER RECANATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019R.Marcora - M.Moraing 18-174-67-52-1
1020L.Lacko - E.Gerasimov 12-133-66-11-2

ITF BOURG EN BRESSE 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1278S.Doumbia - K.Jacquet 3-122-61-60-2
1279M.Chazal - M.Hamou 8-124-64-60-2

ITF CUNEO 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1301J.Hernandez Fernandez - T.Etcheverry 12-66-46-22-0
1331G.Brouwer - F.Forti 11-166-41-61-2

ITF DENAIN 19A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1501K.Hobgarski - E.Kostova 12-46-16-32-0
1504E.Molinaro - S.Errani 16-126-24-62-1

ITF ITALIJA 15A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1551M.Sherif - R.Jani 16-133-67-62-1
1554L.Bronzetti - K.Zavatska 6-122-64-60-2

ITF LASNE 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1272J.Jahn - M.Eriksson 14-117-57-62-0
1277R.Roumane - J.Vanneste 7-135-72-60-2

ITF MEN BELGRADE SINGLES M ITF SRB 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1492B.Apostol - M.Miladinovic V-V6-33-6V-V
1493F.Marozsan - G.Madarasz 15-93-66-32-1

ITF MEN DEN HAAG SINGLES M ITF NED 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1400R.Nijboer - G.Blancaneaux V-V6-1V-VV-V
1403I.Sijsling - M.Zukas 15-146-76-11-2

ITF MEN IDANHA A NOVA SINGLES M ITF POR 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1414R.Strombachs - N.Borges 8-124-64-60-2
1415T.Cacao - F.Gil 8-132-66-70-2

ITF MEN WROCLAW SINGLES M ITF POL 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1412P.Nouza - A.Zakharov 17-146-24-62-1
1413V.Safranek - A.Shevchenko 13-77-56-22-0

ITF NIZOZEMSKA 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1399M.De Krom J.L.Reis Da Silva - J.De Jong R.Nijboer 5-121-64-60-2

ITF NIZOZEMSKA 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1556L.Boskovic - A.Rus 12-146-23-61-2

ITF NJEMACKA 07A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1282T.Diederich L.Muscheites - J.Frawley M.Rosenkranz 6-124-62-60-2

ITF NJEMACKA 09A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1548B.Haas - G.Craciun 14-152-66-21-2
1549M.Chwalinska - O.Govortsova 17-186-45-71-2

ITF PORTUGAL 15A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1565P.Ozgen - E.Guerrero Alvarez 13-87-66-22-0

ITF SAARLOUIS 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1300A.Obert - D.Added V-VV-VV-VV-V

ITF SPANJOLSKA 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1494C.Boluda Purkiss - H.Grenier 8-135-73-60-2
1495L.Lokoli - A.Artunedo Martinavarro 12-46-16-32-0

ITF WOMEN DEN HAAG SINGLES W ITF NED 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1555A.Kiick - V.Ivakhnenko 1-121-60-60-2

ITF WOMEN PROKUPLJE SINGLES W ITF SRB 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1610A.Hertel - A.Lantigua De La Nuez 13-144-66-21-2

WIMBLEDON MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1011L.Bambridge A.Muhammad - E.Roger Vasselin A.Klepac 8-124-64-60-2
1012R.Bopanna A.Sabalenka - A.Sitak L.Siegemund 8-124-64-60-2
1015J.Peers S.Zhang - H.Kontinen H.Watson 16-134-66-32-1
1024S.Gonzalez X.Han - A.U.H.Qureshi N.Kichenok 10-136-74-60-2
2763A.Murray S.Williams - A.Mies A.Guarachi 12-56-46-12-0
3059R.Lindstedt J.Ostapenko - J.Clarke C.Gauff 12-56-16-42-0
5849N.Skupski H.Chan - M.Middelkoop Z.Yang 8-136-72-60-2
5850D.Sharan Y.Duan - E.Hoyt E.Silva 7-123-64-60-2
5851J.Vliegen S.Zheng - Rojer J J D.Schuurs 13-96-47-52-0
5852B.Soares N.Melichar - D.Molchanov G.Voskoboeva 16-157-63-62-1
5853W.Koolhof K.Peschke - P.Oswald M.Adamczak 12-56-16-42-0

WTA WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5532A.Barty - H.Dart 12-26-16-12-0
5533C.Suarez Navarro - L.Davis 12-66-36-32-0
5534E.Mertens - Q.Wang 18-136-26-72-1
5535K.Bertens - B.Strycova 6-135-71-60-2
5536M.Linette - P.Kvitova 5-123-62-60-2
5539S.Stephens - J.Konta 11-156-34-61-2
5629A.Riske - B.Bencic 16-144-66-42-1
5630S.Williams - J.Goerges 12-76-36-42-0

WTA WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039A.Blinkova Y.Wang - M.Sakkari A.Tomljanovic 12-56-16-42-0
1040Babos T. Mladenovic K. - J.Brady A.Riske 12-46-26-22-0
1041Hsieh S W B.Strycova - E.Alexandrova V.Golubic 12-46-26-22-0
1042R.Peterson T.Zidansek - V.Azarenka A.Barty 5-122-63-60-2
1044S.Cirstea G.Voskoboeva - A.Cornet P.Martic 7-124-63-60-2
1048S.Stosur S.Zhang - D.Collins B.Mattek Sands 11-166-42-61-2
1054X.Han O.Kalashnikova - Begu I C M.Niculescu 9-153-66-31-2
5750R.Atawo L.Kichenok - Friedsam Al L.Siegemund 10-146-24-61-2

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5703Turska - Brazil 0-10-20-3
5704Sad - Kina 1-01-13-1

ODBOJKA NA PIJESKU SPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5793Mol&Sorum - Nicolai&Lupo 1-02-02-0
5794T.Bourne&T.Crabb - Andre&George 0-11-12-1
5795S.Skiy&Krasilnikov - Rossi&Carambula 1-02-02-0
5796J.Thole&Wickler - Dalhausser&Lucena 1-02-02-0

ODBOJKA NA PIJESKU SP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2663Pavan&Humana Paredes - Klineman&Ross 1-02-02-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2730Newcastle Knights - Novi Zeland 20-24
2731Cronulla Sharks - Brisbane Broncos 22-24

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1280London Broncos - Warrington Wolves 6-36
1281Catalans Dragons - Wakefield Wildcats 44-10

SUPER RUGBY PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
2737Canterbury Crusaders - Jaguares Argentina 19-3

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
5668Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 0-1
5669Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows 1-3
5670Hanshin Tigers - Hiroshima Toyo Carp 8-5
5671Orix Buffaloes - Fukuoka Softbank Hawks 5-6
5672Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 4-3
6067Orix Buffaloes - Fukuoka Softbank Hawks 5-2
6087Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 3-6
6088Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions 8-2
6089Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows 7-1
6090Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 4-6

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1078Minnesota Twins - Texas Rangers 7-4
1083Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles 1-8
1085Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 12-2
1093Washington Nationals - Kansas City Royals 6-0
1123Atlanta Braves - Miami Marlins 4-5
1124Cincinnati Reds - Cleveland Indians 2-7
1125Detroit Tigers - Boston Red Sox 6-10
1126Tampa Bay Rays - New York Yankees 4-3
1127Chicago White Sox - Chicago Cubs 3-6
1135Houston Astros - L A Angels 4-0
1136New York Mets - Philadelphia Phillies 6-5
1137San Francisco Giants - St Louis Cardinals 8-4
1138Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 4-2
1187L A Dodgers - San Diego Padres 1-3
1191Seattle Mariners - Oakland Athletics 6-3

TOUR DE FRANCE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1703A.Yates - T.Pinot 28.07.
1783A.Valverde - G.Bennett 28.07.
1784A.Vuillermoz - D.Caruso 28.07.
1825D.Martin - E.Buchmann 28.07.
1826E.Bernal - G.Thomas 28.07.
1827E.Mas Nicolau - R.Uran 28.07.
1834G.Martin - N.Roche 28.07.
1852J.Haig - S.Reichenbach 28.07.
1883J.Fuglsang - R.Porte 28.07.
1884M.Soler - W.Poels 28.07.
1886M.Woods - V.Nibali 28.07.
1887M.Landa - N.Quintana 28.07.
1921P.Konrad - R.Kreuziger 28.07.
1953R.Dennis - T.Van Garderen 28.07.
1959R.Bardet - S.Kruijswijk 28.07.

TOUR DE FRANCE ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5362A.Valverde - G.Van Avermaet 0-1
5363A.Kristoff - C.Laporte 0-1
5364A.Greipel - N.Bonifazio 1-0
5370A.Pasqualon - J.Debusschere 1-0
5374C.Ewan - P.Sagan 0-1
5379C.Bol - J.Philipsen 1-0
5381D.Groenewegen - E.Viviani 0-1
5383E.Bernal - G.Thomas 1-0
5389J.Fuglsang - A.Yates 0-1
5391M.Trentin - J.Stuyven 1-0
5392M.Matthews - S.Colbrelli 0-1
5393M.Kwiatkowski - O.Naesen 0-1
5394M.Teunissen - M.Richeze 1-0
5395S.Kruijswijk - R.Uran 1-0
5396W.Van Aert - J.Alaphilippe 1-0

TOUR DE FRANCE POREDAK PO BODOVIMA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5073A.Yates - G.Thomas 28.07.
5074A.Bettiol - J.Stuyven 28.07.
5075A.Valverde - G.Van Avermaet 28.07.
5076C.Ewan - A.Kristoff 28.07.
5077C.Laporte - J.Debusschere 28.07.
5078D.Martin - E.Bernal 28.07.
5079D.Teuns - M.Schachmann 28.07.
5080E.Viviani - D.Groenewegen 28.07.
5081J.Alaphilippe - W.Van Aert 28.07.
5082M.Cort Nielsen - O.Fraile 28.07.
5083M.Valgren - S.Kragh Andersen 28.07.
5084P.Sagan - M.Matthews 28.07.
5085S.Colbrelli - A.Pasqualon 28.07.

TOUR THE FRANCE KING OF THE MOUNTAINS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3208A.Yates - G.Thomas 28.07.
3212A.Valverde - S.Yates 28.07.
3216A.De Marchi - S.Pauwels 28.07.
3225B.Mollema - G.Ciccone 28.07.
3242D.Caruso - D.Teuns 28.07.
3243D.Martin - S.Kruijswijk 28.07.
3248D.Gaudu - R.Molard 28.07.
3252E.Bernal - M.Landa 28.07.
3253F.Aru - V.Nibali 28.07.
3254G.Bennett - M.Woods 28.07.
3255G.Muhlberger - M.Schachmann 28.07.
3264J.Fuglsang - N.Quintana 28.07.
3278J.Alaphilippe - W.Barguil 28.07.
3280L.Calmejane - T.De Gendt 28.07.
3281R.Porte - R.Uran 28.07.

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 136101438
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2850616975
arrow BC British Colombia BC49 6/49 131415252749
arrow BE Belgija 6/45 71523273037
arrow BL Belgija Keno 20/70 26252628293741434446495556586064656670
arrow CA Kanada 6/49 102838394043
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 819223438
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2361317
arrow CL Colorado 6/42 15891136
arrow DA Multi-Daily A 6/99 163542436598
arrow DB Multi-Daily B 6/99 222735455772
arrow DC Multi-Daily C 6/99 243435465182
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2571518192123284143444749505455566364
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1372025263739414244474955575965686970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 611132733
arrow FK Finska Keno D 20/70 712192025313334353637394344465357656769
arrow FL Florida 6/53 91020253751
arrow FQ Finska Keno V 20/70 37112123283133343839434445485258636667
arrow FR Francuska 5/49 26121327
arrow FT Finska Keno T 20/70 14101112131728304043484951535457616669
arrow GE Njemačka 6/49 192227404546
arrow GO Njemačka Keno 20/70 145623283738394446474853586364656770
arrow GR Grčka 6/49 1527283247
arrow HO Hong Kong 6/49 7810112842
arrow HU Mađarska 5/90 2732377385
arrow IL Illinois 6/52 81533394851
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2710121724
arrow IR Irska 6/47 71417192731
arrow IT Italija 6/90 61222252962
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1561011182224253034384043474952535661
arrow LE Latvija Keno E 20/62 69121314182425283031333436404143465760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1245791720293135363840484953555861
arrow LU Louisiana 6/40 126293039
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 121825293235
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 710171938
arrow MI Michigan Classic 6/47 132228353644
arrow MS Missouri 6/44 6714162534
arrow NP New York Pick 10 20/80 38131718223334354043444553586166676976
arrow NY New York 6/59 4527314347
arrow OH Ohio Classic 6/49 21011243537
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 3917233738
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1113151820222426313440475253626566717475
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 456815192126313638404344495669737780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1215192629
arrow PO Poljska 6/49 141933383941
arrow QU Quebec 6/49 161725293247
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 12126293841
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111719212337
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 91415222648
arrow SW Švicarska 6/42 253235383941
arrow TE Texas 6/54 2921262851
arrow TU Turska Sayisal 6/49 4714232742
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 243044505657
arrow UW SAD Powerball 5/69 48234665
arrow WA Washington 6/49 3713174344
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 57151821
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 7818253845
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 68132123253136374042455356585960626771