Nedjelja 07.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5988Kawasaki Frontale - Sagan Tosu - - 0-00-0
5989Hammarby - Falkenberg - - 3-06-2
5990Madagaskar - Democratic Republic Congo - - 1-12-2
5991Atlanta United Fc - New York Red Bull - - 1-13-3
5992Breidablik - Hk Kopavogs - - 0-11-2
5993Ilves - Seinajoen Jk - - 2-03-0
5994F.Horansky - Y.Hanfmann - - 0-00-1
5995Srbija - Velika Britanija - - 0-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3696Madagaskar - Demokratska Republika Kongo domaći91-12-2
3697Alzir - Gvineja domaći241-03-0

AFRIKA KUP NACIJA (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4856Madagaskar - Kongo - - 0-01-0
4857Alzir - Gvineja - - 0-01-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6097Olympic Fc - Gold Coast United Fc domaći51-02-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5355Isloch - Slavia Mozyr domaći421-02-1
5356Fc Slutsk - Torpedo Minsk domaći51-01-0
5359Fc Gomel - Gorodeya - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3188Volta Redonda - Boa domaći530-01-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3021Cianorte - Caxias gosti30-11-2
3023Ipora Go - Juazeirense Ba - - 0-00-0
3024Jacuipense Ba - America Rn domaći351-01-0

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5961Huachipato - Deportes Temuco domaći800-01-1

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Meksiko - Sad domaći730-01-0

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1198Brazil - Peru domaći152-13-1

COPA AMERICA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Brazil - Peru - - 0-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3313Delfin Sc - Fuerza Amarilla Sc domaći680-01-0
3314Emelec - Aucas domaći51-12-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5064Tallinna Kalev - Maardu Esteve domaći51-11-4

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6102Flora Tallinn Ii - Fci Levadia Tallinn U21 domaći680-02-0

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5962Air Force Fc - Mendiola Fc gosti30-11-3

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2531Ilves - Seinajoen Jk domaći92-03-0

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Sudet - Vjs Vantaan Jalkapalloseura domaći43-04-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1332Gbk - Vaajakoski domaći441-02-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6103Persepar Kalteng Putra - Pss Sleman gosti250-20-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1562Breidablik - Hk Kopavogs gosti420-11-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2700Nagoya Grampus - Shonan Bellmare gosti50-10-2
2701Fc Tokyo - Gamba Osaka gosti52-13-1
2702Kawasaki Frontale - Sagan Tosu - - 0-00-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4478Kyoto Ps - V Varen Nagasaki domaći101-01-0
4479Tokushima Vortis - Jef United gosti60-11-1
4480Ehime Fc - Montedio Yamagata - - 0-00-0
4481Fagiano Okayama - Kagoshima United gosti570-02-1
4482Kanazawa - Mito Hollyhock gosti92-12-2
4483Kashiwa Reysol - Kofu domaći362-04-2
4484Renofa Yamaguchi - Machida Zelvia domaći361-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4360Jeonbuk Motors - Seongnam Ilhwa domaći162-13-1
4361Suwon Bluewings - Jeju United domaći92-02-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6120Ansan Police Fc - Jeonnam Dragons gosti211-11-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1395Tianjin Taida - Jiangsu Suning domaći121-02-1
1396Beijing Renhe - Shandong Luneng gosti640-00-2
1397Dalian Yifang - Henan Jianye domaći202-03-1
1398Hebei China Fortune - Shenzhen Fc domaći600-01-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1023Changchun Yatai - Shanghai Shenxin gosti141-11-1
1034Liaoning Whowin - Guizhou Hengfeng gosti460-01-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3437Felda United - Selangor gosti440-11-2

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2688Indija - Tadzikistan domaći52-02-4

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6113Ayeyawady United - Chinland Fc domaći72-12-1
6114Zwekapin United - Rakhine United domaći41-03-4

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4516Eidsvold - Traeff domaći301-01-0
4572Drobak Frogn - Frigg gosti90-20-2
4573Follo - Ullern gosti410-10-2
4733Madla - Vardeneset domaći441-03-0
4734Pors Grenland - Vindbjart gosti540-00-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1829Arendal - Byasen domaći21-02-0
1895Hodd - Levanger gosti80-20-2
2059Fredrikstad - Egersund domaći411-01-1
2084Moss - Bryne domaći111-12-3
2375Vidar - Sola gosti31-11-2

PARAGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Atyra Fc - Independiente Fcb gosti530-00-1
3037Fulgencio Yegros - Deportivo Caaguazu domaći820-02-0
3038Guairena Fc - Resistencia domaći42-04-1

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4756Alianza Atletico - Atletico Grau gosti600-01-1
6119Juan Aurich - Los Caimanes gosti321-22-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1089Fk Radnik Surdulica - Borac Banja Luka domaći261-02-0
1090Bayern Munchen Ii - Sv Turkgucu Ataspor - - 0-00-0
1092Korona Kielce - Gks Tychy domaći301-02-1
1094Mouscron Peruwelz - Sigma Olomouc domaći181-02-0
1096Stoke U23 - Marseille gosti600-00-1
1097Bergisch Gladbach - Ratingen Sv Germania domaći351-02-0
1098Hsv Brambek-Uhlenhorst - Niendorfer Tsv 1919 gosti331-13-1
1099Ik Brage - Jonkopings Sodra gosti50-10-3
1100Malmo - Lyngby domaći32-12-4
1101Halmstad - Hvidovre - - 0-00-0
1104Sv Lippstadt 08 - Sc Wiedenbruck 2000 domaći241-01-0
1105Wacker Nordhausen - Nurnberg - - 0-00-0
1113Fc Ingolstadt 04 - St Pauli gosti540-00-3
1119Fsv Frankfurt - Holstein Kiel domaći191-12-2
1120Hertha Berlin - Eintracht Braunschweig domaći124-14-1
1399Ismaning - Sv Donaustauf domaći81-11-1
1400Tsg Sprockhovel - Sc Velbert gosti91-23-2
1401Dynamo Dresden - Atromitos Athinon gosti360-11-1
1402Nac Breda - Lokomotiva Zagreb domaći520-03-0
1403Rostov - Hannover96 gosti30-21-2
1412Ried - 1860 Munich gosti30-20-3
1413Mlada Boleslav - Banik Sokolov domaći451-02-0
1414Opava - Fk Poprad domaći261-02-0
1415Gornik Zabrze - Aek Athens gosti520-00-1
1416Javor Ivanjica - Fk Macva - - 0-00-0
1417Krasnodar - Kryliya Sovetov gosti380-11-2
1418Psv - Nice domaći111-22-3
1419Ask Bravo - Fk Tuzla City - - V-VV-V
1420Lokeren - Monaco domaći213-05-0
1421Buducnost Banovici - Nk Tosk domaći321-01-0
1613Psv Eindhoven - Nice domaći111-22-3
3020Rangers - Oxford United domaći162-05-0
3048Dallas Burns - Tijuana - - 0-00-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4529Luch Vladivostock - Khimki gosti130-32-5
4539Ska Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl gosti121-11-2
4540Nizhny Novgorod - Tom Tomsk gosti460-00-2
4543Tekstilshchik - Yenisey gosti900-00-1
4548Mordovia Saransk - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti280-10-1
4549Avangard Kursk - Rotor Volgograd gosti350-10-3
4550Chayka Peschanokopskoye - Chertanovo Moscow gosti890-00-1
4552Fakel Worenesch - Torpedo Moscow gosti810-00-1
4553Baltika Kaliningrad - Spartak 2 Moscow gosti120-10-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3000Philadelphia Union - Orlando City Sc domaći41-02-2
3015Atlanta United Fc - New York Red Bull domaći101-13-3
3022New York City Fc - Portland Timbers gosti140-10-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6111Swope Park Rangers - Tampa Bay Rowdies gosti150-21-3
6112Charlotte Independence - Pittsburgh Riverhounds domaći241-01-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4811Tampines Rovers - Balestier Khalsa domaći154-04-2

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1220Sad - Nizozemska domaći610-02-0

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2589Sad - Holland - - 0-01-0

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF GOLD KUP DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2674Meksiko - Sad - - 0-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2724Norrkoping - Bk Hacken domaći111-02-1
2725Hammarby - Falkenberg domaći83-06-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4409Oskarshamn - Oddevold - - 0-00-0
4410Varnamo - Eskilsminne If gosti21-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4405Bodens - Fc Linkoping City gosti390-10-4

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4827Hudiksvalls - Karlbergs Bk domaći262-04-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4841Ostersunds - Pitea gosti40-22-4

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6156Chiangrai United - Nakhon Ratchasima domaći490-01-1
6157Pattaya United - Chonburi domaći900-01-0
6158Buriram United - Suphanburi - - 0-00-0
6159Muang Thong United - Bangkok United gosti191-13-2

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5060Khonkaen Fc - Bangkok Glass - - 0-00-0
5061Thailand Honda Fc - Navy domaći630-02-0
5088Kasetsart Fc - Rayong Fc gosti700-01-3
5090Ubon Umt Utd - Udon Thani Fc gosti90-10-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6160Albion Fc - Cerrito domaći212-02-2
6161Central Espanol - Torque - - 0-00-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6170Hoang Anh Gia Lai - Quang Nam Fc domaći111-11-2
6171K. Khanh Hoa - Clb Bd Thanh Hoa domaći510-01-3
6172Song Lam Nghe An - Shb Da Nang - - 0-00-0
6173Viettel Fc - Tp Ho Chi Minh domaći670-01-0

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5183Dak Lak - Cs. Dong Thap domaći540-02-0
5198Pho Hien Fc - Sqc Binh Dinh gosti282-14-1

EP 2019 PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1029Srbija - Velika Britanija 81-55
1030Spanjolska - Francuska 86-66

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6065Tnt Katropa - Blackwater Elite 115-97
6066Magnolia Hotshots - Barangay Ginebra 81-102

NBA LJETNA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1279Charlotte Hornets - San Antonio Spurs 96-106
1280Hrvatska - Brooklyn Nets 58-74
1281Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves 66-90
1282Orlando Magic - Denver Nuggets 79-84
1300Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 82-75
1301Miami Heat - Utah Jazz 93-81
1556Phoenix Suns - New York Knicks 96-96 / 105-100
1557Portland Trail Blazers - Houston Rockets 97-87
1559Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies 75-87

SP U19KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1277Kina - Senegal 73-90
1278Filipini - Novi Zeland 70-76
1548Rusija - Puerto Rico 77-74
1549Australija - Grcka 71-52
1550Latvija - Argentina 68-74
1551Srbija - Kanada 110-92
1554Litva - Francuska 68-73
1555Sad - Mali 93-79

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1560New York Liberty - Las Vegas Aces 58-90
1561Los Angeles Sparks - Washington Mystics 98-81
1563Chicago Sky - Dallas Wings 78-66
1565Phoenix Mercury - Atlanta Dream 65-63

CHALLENGER BRAUNSCHWEIGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031C.Taberner - P.Heller 13-77-66-12-0
1035A.Balazs - B.Zapata Miralles 12-26-16-12-0
1036K.Maamoun - D.Altmaier 10-134-66-70-2
1037L.Miedler - T.De Bakker 13-106-47-62-0
1039E.Benchetrit - T.Kamke V-VV-VV-VV-V
1040P.Cachin - T.Van Rijthoven 13-67-56-12-0
1041S.Diez - A.Vatutin 15-126-43-62-1
1042J.Kovalik - B.Hassan 18-156-46-72-1
1043A.Muller - T.Griekspoor 12-146-76-70-2
1044C.Stebe - J.Haerteis 15-166-35-71-2

CHALLENGER LUDWIGSHAFENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054F.Horansky - Y.Hanfmann 4-123-61-60-2

CHALLENGER LUDWIGSHAFEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053N.Lammons F.Romboli - J.Domingues P.Sousa 13-77-66-12-0

CHALLENGER RECANATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056R.Marcora - E.Gerasimov 7-132-65-70-2

CHALLENGER RECANATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055G.Oliveira R.Ramanathan - A.Vavassori D.Vega Hernandez 12-66-26-42-0

ITF BUENOS AIRES 06BTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1075J.Ficovich - F.Cerundolo 19-157-56-72-1

ITF CUNEO 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079J.Hernandez Fernandez - F.Forti 19-166-76-42-1

ITF DENAIN 19A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088E.Molinaro - K.Hobgarski 13-136-41-62-1

ITF FRANCUSKA 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077K.Jacquet - M.Hamou 14-184-67-61-2

ITF ITALIJA 15A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1128K.Zavatska - M.Sherif 12-46-16-32-0

ITF LASNE 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076J.Vanneste - J.Jahn 13-66-17-52-0

ITF MEN CANCUN SINGLES M ITF MEX 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2794N.Moreno De Alboran - N.Mejia 7-132-65-70-2

ITF MEN PITTSBURGH DOUBLES M ITF USA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2998S.Freund J.H.Richmond - A.Cozbinov R.Rodriguez Pace 13-97-56-42-0

ITF NIZOZEMSKA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1080M.Zukas - R.Nijboer 12-66-46-22-0

ITF NIZOZEMSKA 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1197V.Ivakhnenko - A.Rus 4-122-62-60-2

ITF NJEMACKA 09A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1122G.Craciun - O.Govortsova 12-56-26-32-0

ITF PITTSBURGH 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3014A.Cozbinov - S.Freund 14-92-66-22-1

ITF POLJSKA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081V.Safranek - P.Nouza 15-126-33-62-1

ITF PORTUGAL 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082F.Gil - N.Borges 11-156-33-61-2

ITF PORTUGAL 10A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1203O.Dodin - P.Ozgen 13-156-34-61-2

ITF SPANJOLSKA 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086L.Lokoli - H.Grenier 12-66-36-32-0

ITF SRBIJA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084M.Miladinovic - F.Marozsan 12-66-36-32-0

ITF SRBIJA 01A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1207S.Mendez - A.Lantigua De La Nuez 12-56-26-32-0

ITF TUNIS 26ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1087N.Arreche - Q.Robert 12-56-36-22-0

ITF TUNIS 27A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1209Y.Neuwirth - A.Turati 10-134-66-70-2

ITF WOMEN CANCUN SINGLES W ITF MEX 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3016T.Pedretti - I.Gamarra Martins 12-146-76-70-2

CHALLENGER CUP PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1211Turska - Bjelorusija 0-11-11-3
1219Kuba - Slovenija 0-10-20-3

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1269Turska - Kina 0-10-21-3
1272Brazil - Sad 1-02-02-3

ODBOJKA NA PIJESKU SPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1424Wickler&Thole - Krasilnikov&Stoyanovskiy 1-01-11-2

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6091Hanshin Tigers - Hiroshima Toyo Carp 1-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1061Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles 6-1
1062Cincinnati Reds - Cleveland Indians 1-11
1063Detroit Tigers - Boston Red Sox 3-6
1064New York Mets - Philadelphia Phillies 3-8
1065Tampa Bay Rays - New York Yankees 2-1
1066Atlanta Braves - Miami Marlins 4-3
1067Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 6-5
1068Washington Nationals - Kansas City Royals 5-2
1069Chicago White Sox - Chicago Cubs 3-1
1070Houston Astros - L A Angels 11-10
1071San Francisco Giants - St Louis Cardinals 1-0
1072Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 5-3
1073L A Dodgers - San Diego Padres 3-5

TOUR DE FRANCE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6176A.Yates - T.Pinot 28.07.
6177A.Valverde - P.Konrad 28.07.
6178D.Martin - E.Buchmann 28.07.
6179E.Bernal - G.Thomas 28.07.
6180E.Mas Nicolau - R.Uran 28.07.
6181J.Haig - S.Reichenbach 28.07.
6182M.Landa - N.Quintana 28.07.
6183R.Porte - V.Nibali 28.07.
6184R.Bardet - S.Kruijswijk 28.07.

TOUR DE FRANCE ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6229Ag2r - Uae Team Emirates 1-0
6230Bahrain Merida - Astana 1-0
6231Bora Hansgrohe - Movistar 1-0
6232Ccc Team - Team Katusha 0-1
6233Cofidis - Arkea Samsic 1-0
6234Deucenick Quick Step - Mitchelton Scott 1-0
6235Direct Energie - Wanty Groupe Gobert 1-0
6236Groupama Fdj - Trek Segafredo 1-0
6237Lotto Soudal - Dimension Data 0-1
6238Ateam Ineos - Team Jumbo Visma 0-1
6239Team Sunweb - Team Ef Education First 1-0

TOUR THE FRANCE KING OF THE MOUNTAINS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3212A.Valverde - S.Yates 28.07.
3252E.Bernal - M.Landa 28.07.
3255G.Muhlberger - M.Schachmann 28.07.
3278J.Alaphilippe - W.Barguil 28.07.
3281R.Porte - R.Uran 28.07.

NOGOMET NA PIJESKU EBSLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3017Spanjolska - Rusija 2-1
3018Azerbaijan - Turska 2-6
3019Portugal - Svicarska 6-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 81932334142
arrow BL Belgija Keno 20/70 110161920212529313336383951546263656869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 57222629
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1218222628
arrow DA Multi-Daily A 6/99 31926364095
arrow DB Multi-Daily B 6/99 43964747789
arrow DC Multi-Daily C 6/99 71735778097
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 611131516172021222931353738444647516569
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 46151620212226313637404446545859666970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 38162224
arrow FK Finska Keno D 20/70 468910121920343536394249505564656869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 36151820212426293034425253545660656670
arrow FT Finska Keno T 20/70 356719222431394041484958606163666768
arrow GO Njemačka Keno 20/70 39101113152021223033404243465152606566
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 141821224344
arrow LD Latvija Keno D 20/62 79131618202326293032383940414445495962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 37102122232431353641424950515657585962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 138910131417192023252829404247505561
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 710123133
arrow NP New York Pick 10 20/80 356910232731374453545658606167687078
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 26101822333538434445515254606163646567
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 37122326293435384043485556616368747780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1415192027
arrow RO Rumunjska 6/49 248164048
arrow SK Slovačka 5/35 817242931
arrow SL Slovenija 7/39 6111214161924
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 135925
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 411171922253034374045515259646768707576