Ponedjeljak 08.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1618B.Strycova - E.Mertens - - 0-01-0
1619R.Bautista Agut - B.Paire - - 0-01-0
1620G.Pella - M.Raonic - - 0-01-0
1623S.Halep - C.Gauff - - 0-01-0
1624F.Skugor R.Olaru - T. Tiafoe V. Williams - - 0-01-0
1626Athletic Fc - Djurgarden - - 0-01-1
1629Fh Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik - - 0-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3702Mali - Obala Bjelokosti gosti760-00-1
3725Ghana - Tunis gosti730-01-1

AFRIKA KUP NACIJA (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4868Mali - Obala Bjelokosti - - 0-00-1
4871Ghana - Tunis - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6098Kingston City Fc - Pascoe Vale gosti380-10-2

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1138Nofel Sporting Club - Arambagh Ks gosti70-11-2
1146Brothers Union - Dhaka Abahani gosti10-33-5

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3490Portuguesa Sp - Corinthians domaći161-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6100Sao Bento - Sport Recife domaći271-12-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3189Imperatriz - Nautico Pe domaći570-02-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1136Floresta Ce - Bragantino Clube Para domaći62-03-1
1137Brusque - Boavista Rj domaći451-03-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3317Macara - Guayaquil City Fc domaći261-02-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Semen Padang - Tira Persikabo gosti170-21-3

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1564Fh Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik domaći770-01-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4276Tindastoll - Grindavik gosti301-24-3
4277Keflavik - Valur domaći131-01-5

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3041Fc Anyang - Daejeon Citizen domaći241-02-1
6121Suwon City - Bucheon Fc gosti120-20-3

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1080Grei - Mjonden 2 domaći301-02-0
1098Mandalskameratene - Bryne 2 domaći441-02-1

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Cienciano - Cultural Santa Rosa domaći451-05-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Nk Bravo - Fk Tuzla City VVV-VV-V
1203Hearts - Inverness Caledonian Thistle domaći211-01-1
1207Cinderford Town - Hereford domaći650-01-0
1209Thackley - Farsley Celtic gosti140-21-6
1400Wolfsberger Ac - Shakhtar Donetsk gosti50-20-2
1406Hamilton - Stirling domaći291-02-0
1407Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Rishon Le Zion gosti191-21-3
1408Olympiakos - Dynamo Kiev domaći51-11-1
1412Stade Nyonnais - Nantes gosti850-00-1
1413Fc Turabdin Babylon - Waldgirmes domaći730-01-0
1414Silgo Rovers - Accrington Stanley domaći490-01-0
1415Zobahan - Shahin Bushehr domaći72-03-2
1416Olaria - Atletico Carioca domaći490-01-0
3049Shakhtar Donetsk - Proleter Novi Sad domaći630-03-0
3050Nk Osijek - Fc Copenhagen domaći770-02-0
3051Wolfsberger Ac - Shakhtar Donetsk gosti50-20-2
3052Cork City - Preston gosti380-10-2
3053Hearts - Inverness Caledonian Thistle domaći201-01-1
3054Cinderford Town - Hereford domaći650-01-0
4296Sligo - Accrington Stanley domaći490-01-0
4299Wimbourne - Weymouth domaći101-22-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2726Athletic Fc - Djurgarden gosti490-01-1
2727Elfsborg - Helsingborg gosti560-01-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3042B. Binh Duong - Nam Dinh Fc gosti151-11-1
3044Hai Phong Fc - Hanoi T And T gosti130-11-2
3045Sai Gon Fc - Than Quang Ninh gosti81-12-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Hong Linh Ha Tinh Fc - An Giang gosti900-00-1
1054Xm Fico Tay Ninh - Binh Phuoc gosti500-00-1

NBA LJETNA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1324Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder 81-81 / 81-84
1330Dallas Mavericks - Sacramento Kings 101-105
1331Detroit Pistons - Indiana Pacers 102-84
1332Brooklyn Nets - Washington Wizards 88-85
1333Toronto Raptors - San Antonio Spurs 90-93
1391Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 89-72
1392Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks 100-91
1394Chicago Bulls - New Orleans Pelicans 72-109
1395Charlotte Hornets - Kina 80-84
1396Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 80-88

ATP WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005J.Sousa - R.Nadal 6-182-62-60-3
5751G.Pella - M.Raonic 28-273-64-63-2
5752R.Bautista Agut - B.Paire 19-106-37-53-0
5753D.Goffin - F.Verdasco 21-197-62-63-1
5848N.Djokovic - U.Humbert 18-86-36-23-0
6099S.Querrey - T.Sandgren 26-236-46-73-1
6174K.Nishikori - M.Kukushkin 21-166-33-63-1
6175M.Berrettini - R.Federer 5-181-62-60-3

ATP WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1486R.Haase F.Nielsen - R.Klaasen M.Venus 11-192-63-60-3
1487N.Mahut E.Roger Vasselin - B.Bryan M.Bryan 24-207-66-23-1
1492R.Jebavy P.Oswald - J.S.Cabal R.Farah 17-216-76-70-3
1606I.Dodig F.Polasek - N.Mektic F.Skugor 20-167-66-43-0
1607Rojer J J H.Tecau - M.Gonzalez H.Zeballos V-V7-63-6V-V
1610S.Gonzalez Qureshi A U H - M.Daniell W.Koolhof 20-255-77-61-3
5846H.Kontinen J.Peers - R.Ram J.Salisbury 33-347-66-43-2
5847L.Kubot M.Melo - M.Demoliner D.Sharan 26-217-56-73-1

CHALLENGER BASTAD (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1124D.Galfi - D.Kovinic 11-173-67-51-2
1125E.Gorgodze - C.Lister 12-56-36-22-0
1126P.Ormaechea - A.Bolsova Zadoinov 3-123-60-60-2
1127C.Hennemann - A.Krunic 4-123-61-60-2
1128M.Barthel - A.Gamiz 16-143-67-52-1

CHALLENGER BRAUNSCHWEIGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031D.Masur - G.Blancaneaux 8-124-64-60-2
1032N.Guttau - T.Kamke 9-135-74-60-2
1033R.Olivo - B.Van De Zandschulp 5-121-64-60-2
1034E.Ymer - A.Balazs 5-123-62-60-2
1035G.Mager - L.Miedler 13-87-56-32-0
1036G.Escobar - J.Domingues 12-46-16-32-0
1037S.Diez - T.Monteiro 7-124-63-60-2
1039C.Taberner - K.Majchrzak 9-136-73-60-2
1040P.Cachin - K.Coppejans 12-16-06-12-0
1041L.Rosol - T.Griekspoor 15-147-52-62-1
1048J.Lenz - Y.Hanfmann 9-135-74-60-2
1049M.Marterer - J.Barranco Cosano V-VV-VV-VV-V
1052N.Kuhn - M.Moraing 14-153-66-21-2

CHALLENGER BRAUNSCHWEIG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021R.Molleker N.Zimonjic - D.Brown R.Junaid V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER PERUGIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055G.Moroni - P.Rondoni 16-74-66-12-1
1056M.Vilella Martinez - D.Gimeno Traver 17-126-35-72-1
1058V.Galovic - R.Dutra Silva 8-124-64-60-2
1060M.Huesler - A.Pellegrino 5-122-63-60-2
1061R.Bonadio - R.Safiullin 12-56-36-22-0
1062T.Lamasine - S.Giraldo 20-187-56-72-1
1063R.Brancaccio - R.Quiroz 9-136-73-60-2
1064A.Setkic - J.Ocleppo 12-76-46-32-0
1065K.De Schepper - T.Bellucci 13-165-76-31-2
1066Z.Kolar - L.Musetti 9-136-73-60-2

CHALLENGER WINNETKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082A.Sarkissian - A.Dougaz 4-122-62-60-2
1083J.Arconada - M.Neuchrist 7-123-64-60-2
1084M.Redlicki - E.King 13-97-56-42-0
1085C.Altamirano - M.Redlicki 16-126-24-62-1
1086K.King - A.Gonzalez 6-123-63-60-2
1087T.Gabashvili - J.Aragone 3-123-60-60-2
1088L.Saville - A.Vukic 15-166-33-61-2
1089R.Sarmiento - R.Smith 11-187-64-61-2
1090S.Kozlov - E.Karlovskiy 12-66-26-42-0
1092S.Mukund - E.Escobedo 8-124-64-60-2
1093J.Hiltzik - T.Smyczek 15-116-23-62-1
1094S.Bangoura - R.Shane 13-87-56-32-0

CHALLENGER WINNIPEGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1110I.Okamura - J.Boulais 7-132-65-70-2
1111B.Klein - F.Jianu V-VV-VV-VV-V
1112D.Novikov - J.Peck 13-106-47-62-0
1113S.Kirchheimer - J.Wolf 8-124-64-60-2
1114B.Gojo - C.Ilkel 13-164-66-41-2
1115E.Song - R.Ortega Olmedo 5-121-64-60-2
1116M.Cressy - A.Tabilo 13-76-17-62-0
1117J.Grills - S.Imai 13-197-66-71-2
1118J.Lin - C.Doherty 12-26-16-12-0
1119L.Catarina - G.Diallo 12-56-36-22-0
1120A.Ritschard - T.Garanganga 12-86-46-42-0
1121B.Sigouin - C.Gomez Herrera 15-116-23-62-1

CHALLENGER WOMEN BASTAD SWEDEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1211E.Routliffe E.Shibahara - M.Doi N.Vikhlyantseva 17-166-03-61-2

WIMBLEDON MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007R.Lindstedt J.Ostapenko - A.Molteni M.Ninomiya 12-46-36-12-0
1009C.Rungkat S.Aoyama - N.Mektic A.Rosolska 9-135-74-60-2
1011A.U.H.Qureshi N.Kichenok - M.Venus K.Srebotnik 13-106-47-62-0
1012M.Daniell J.Brady - M.Gonzalez Y.Xu V-VV-VV-VV-V
1015F.Skugor R.Olaru - F.Tiafoe V.Williams 12-46-36-12-0
1016I.Dodig L.Chan - Hsieh C P Hsieh S W 12-56-36-22-0
1017J.Murray B.Mattek Sands - M.Pavic G.Dabrowski 13-154-66-31-2

WTA WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5701K.Muchova - Ka Pliskova 24-224-67-52-1
5702S.Zhang - D.Yastremska 13-126-41-62-1
5749E.Svitolina - P.Martic 12-66-46-22-0
5858S.Halep - C.Gauff 12-66-36-32-0
6062A.Barty - A.Riske 11-156-32-61-2
6063B.Strycova - E.Mertens 17-134-67-52-1
6064S.Williams - C.Suarez Navarro 12-46-26-22-0
6096J.Konta - P.Kvitova 16-124-66-22-1

WTA WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020A.L.Groenefeld D.Schuurs - A.Blinkova Y.Wang 13-106-47-62-0
1024Friedsam Al L.Siegemund - B.Krejcikova K.Siniakova 7-136-71-60-2
5855Duan Y Y S.Zheng - G.Dabrowski Y.Xu 8-135-73-60-2
5856N.Kichenok A.Spears - N.Melichar K.Peschke 5-122-63-60-2

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
3116Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 3-2
3117Fukuoka Softbank Hawks - Saitama Seibu Lions 8-7
3118Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 3-4
3119Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes 0-2
3120Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 5-3
3121Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters 3-5

TOUR DE FRANCE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3608W.Barguil - T.Benoot 28.07.
3609E.Bernal - G.Thomas 28.07.
3610J.Fuglsang - M.Landa 28.07.
3611D.Gaudu - M.Soler 28.07.
3612G.Izaguirre - J.Haig 28.07.
3613W.Kelderman - R.Kreuziger 28.07.
3617P.Konrad - G.Bennett 28.07.
3632S.Kruijswijk - E.Mas 28.07.
3664G.Martin - J.Herrada 28.07.
3665T.Pinot - R.Bardet 28.07.
3666R.Porte - D.Martin 28.07.
3667N.Quintana - R.Uran 28.07.
3668A.Valverde - F.Aru 28.07.
3669T.Van Garderen - B.Mollema 28.07.
3670A.Yates - V.Nibali 28.07.

TOUR DE FRANCE ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3511A.Yates - V.Nibali 0-1
3512D.Martin - T.Pinot 0-1
3513D.Teuns - M.Schachmann 0-1
3514E.Bernal - G.Thomas 1-0
3515E.Mas Nicolau - N.Quintana 0-1
3520H.Alaphilippe - A.Valverde 1-0
3527P.Konrad - N.Roche 1-0
3531P.Sagan - M.Matthews 0-1
3535R.Uran - R.Bardet 0-1
3541S.Luis Henao - R.Costa 0-1
3577S.Colbrelli - A.Bettiol 1-0
3578S.Kruijswijk - R.Porte 1-0
3598T.Benoot - W.Barguil 1-0
3606T.Wellens - J.Herrada 0-1
3607W.Van Aert - G.Van Avermaet 0-1

TOUR DE FRANCE POREDAK PO BODOVIMA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3722J.Alaphilippe - G.Van Avermaet 28.07.
3723E.Boasson Hagen - O.Naesen 28.07.
3724S.Colbrelli - M.Trentin 28.07.
3727T.De Gendt - L.Calmejane 28.07.
3730C.Ewan - W.Van Aert 28.07.
3731A.Kristoff - M.Matthews 28.07.
3732C.Laporte - A.Pasqualon 28.07.
3734N.Quintana - R.Bardet 28.07.
3737M.Schachmann - A.Bettiol 28.07.
3738A.Valverde - D.Martin 28.07.
3740A.Yates - T.Pinot 28.07.

TOUR THE FRANCE KING OF THE MOUNTAINS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3671J.Alaphilippe - W.Barguil 28.07.
3672T.De Gendt - A.De Marchi 28.07.
3690J.Fuglsang - A.Yates 28.07.
3691J.Herrada - I.Zakarin 28.07.
3692S.Kruijswijk - R.Bardet 28.07.
3707M.Landa - E.Bernal 28.07.
3708E.Mas - R.Uran 28.07.
3710V.Nibali - F.Aru 28.07.
3711N.Quintana - D.Martin 28.07.
3721G.Thomas - T.Pinot 28.07.

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 57151725293033373852545556586063666869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 512203234
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 35142223
arrow DA Multi-Daily A 6/99 162123698386
arrow DB Multi-Daily B 6/99 327176808995
arrow DC Multi-Daily C 6/99 5827346071
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1271011141517192022303436384257585963
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1518192021273034373843474849525961636970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 916212335
arrow FK Finska Keno D 20/70 123578910192023273031394345515568
arrow FQ Finska Keno V 20/70 46132022313235374445464754596061636870
arrow FR Francuska 5/49 1120263338
arrow FT Finska Keno T 20/70 35121315171820222426273940414952576068
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1367891013293031323540424344455557
arrow IL Illinois 6/52 42634374144
arrow LD Latvija Keno D 20/62 46121617212730404143454648495152585962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 48142122232930353740414445485253556062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 468920212227283335373941425153555861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1820283338
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 4815252733
arrow NP New York Pick 10 20/80 914162023303536384147535557626365677273
arrow OH Ohio Classic 6/49 41415163235
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 111316232544
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 69101112162431333841505254555665757780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1346792325282932344143465056575964
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 38112023
arrow SB Španjolska Bono 6/49 152022344649
arrow SI Singapur 6/49 91122232429
arrow TK Tennessee Cash 5/35 113303435
arrow WA Washington 6/49 21517203644
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1562731
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 15131417182327303335404350515758606478