Petak 12.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2614N.Djokovic - R.Bautista Agut - - 0-01-0
2615Jablonec - Bohemians 1905 - - 1-02-0
2616Cska Sofia - Veliko Tarnovo - - 1-02-2
2661Derry City - Ucd - - 0-00-0
2663Bray - Limerick - - 1-01-0
2664Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes - - 1-01-3

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5340Belconnen United - Canberra Fc domaći500-02-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4655South Adelaide Fc - Adelaide Blue Eagles gosti890-00-1
5320Adelaide Comets - Adelaide Raiders Sc domaći221-06-0
5321Croydon Kings - Adelaide United Youth Fc domaći61-12-1
5322Metro Stars - Campbelltown City gosti101-21-2
5323West Adelaide Fc - Para Hills Knights Sc domaći91-41-5

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5277Gold Coast United Fc - Magpies Crusaders United - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1039Bentleigh Greens - Altona Magic Sc domaći332-12-1
5325Avondale Fc - Hume City domaći181-03-0

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1035Olympia Fc - Glenorchy Knights gosti41-12-1

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5315Sorrento - Perth Glory Youth domaći261-13-2

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5924Arambagh Ks - Bashundhara Kings gosti540-00-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5928Fk Dnyapro Mogilev - Zvezda Minsk domaći62-23-4
5931Fc Minsk - Isloch gosti72-13-3

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5932Crb - Guarani Sp domaći72-12-1
5933Ponte Preta - Oeste Sp domaći43-13-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5379Abc - Confianca Se domaći71-11-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5540America Mg U20 - Ponte Preta U20 domaći371-02-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3277Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora gosti120-11-3
3279Cska Sofia - Veliko Tarnovo domaći41-02-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1514Jablonec - Bohemians 1905 domaći191-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4534Midtjylland - Esbjerg Fb domaći900-01-0

DANSKA SUPERLIGA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3781Esbjerg - Sonderjyske - - - -
3783Fc Copenhagen - Midtjylland - - - -
3785Aalborg - Randers Fc - - - -
3786Horsens - Silkeborg - - - -
3787Brondy If - Fc Nordsjaelland - - - -
3801Hobro - Lyngby - - - -

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2447Deportivo Cuenca - Mushuc Runa Sc domaći312-13-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Kaapo - P Iirot domaći231-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3832Semen Padang - Arema Cronus gosti390-10-1
3833Tira Persikabo - Madura United domaći301-02-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3478Derry City - Ucd - - 0-00-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3433Bray - Limerick domaći451-01-0
3434Shelbourne - Cabinteely Fc domaći790-01-1
3435Wexford Youths - Galway - - 0-00-0

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2535Kfg - Ir Reykjavik gosti61-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4223Gangwon - Gyeongnam gosti340-12-1

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2554Gangneung City - Busan Tc domaći62-03-2
2681Mokpo City - Incheon Korail domaći421-12-2
2682Gimhae City - Cheonan City gosti180-21-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2409Dalian Yifang - Guangzhou R F Fc gosti191-13-2
2410Hebei China Fortune - Shanghai Shenhua gosti150-12-1
2555Henan Jianye - Shandong Luneng domaći182-03-2

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3834Melaka - Pkns Fc VVV-VV-V
3835Terengganu - Pahang Fa domaći411-01-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2236Viking 2 - Brodd gosti181-22-3

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5969Levanger - Arendal gosti210-14-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4644Schwabmunchen - Tsv 1882 Landsberg domaći81-12-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Schalding Heining - Turkgucu Ataspor Munchen gosti210-20-2
1330Viktoria Aschaffenburg - Bayreuth domaći22-04-0
1331Buchbach - Augsberg Am gosti390-11-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5699Deportivo Capiata - Sportivo Luqueno domaći830-01-0
5700Club Guarani Asuncion - River Plate Asuncion gosti180-21-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5987Ayacucho Fc - Carlos Mannucci domaći800-01-0
5988Academia Cantolao - Alianza Universidad De Huanuco domaći111-02-1
5989Cesar Vallejo - Escuela Municipal Deportivo Binacional gosti260-11-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2096Arka Gdynia - Larne domaći570-01-1
2099Wisla Plock - Gks Tychy domaći212-04-2
2102Jahn Regensburg - Cz Jena gosti161-34-3
2105Club Brugge - Lokomotiva Zagreb domaći381-11-1
2106Go Ahead Eagles - Excelsior domaći162-02-0
2108Llanelli - Garden Village domaći51-13-2
2111Slimbridge - Gloucester gosti490-01-1
2126Weymouth - Southend domaći121-22-2
2127Real Betis - Sheffield United gosti630-00-1
2200Luzern - Eintracht Frankfurt gosti81-21-3
2690Zaglebie Sosnowiec - Rakow Czestochowa gosti690-00-2
2691Rakow Czestochowa - Skra Czestochowa domaći610-01-0
2693Rkc Waalwijk - Mechelen domaći151-03-1
2703Aek Athens - As Trencin gosti780-01-2
2704Northampton - Coventry domaći421-01-1
2709Pirmasens - Hoffenheim Am gosti30-13-1
2712Viktoria Koln - Heracles gosti80-10-3
2713Vitkovice - Unex Unicov domaći261-02-0
2714Grasshoppers - Bochum domaći21-12-3
2715Nimes Olympique - Rodez Af domaći321-03-2
2716Rb Leipzig - Zurich gosti130-31-4
2717Ried - Union Berlin gosti90-30-3
2718Vst Voelkermarkt - Austrija Klagenfurt domaći43-03-4
2719Austria Vienna - Qpr domaći241-13-1
2720Chemnitzer - Alanyaspor domaći302-14-1
3189Hull - Lincoln Red Imps Fc gosti101-12-1
3199Kaiserslautern - Afc Wimbledon domaći231-01-0
3244Montpellier - As Beziers gosti51-12-2
3274Psv Eindhoven - Aris domaći391-03-0
3275Wuppertaler - Nec Nijmegen gosti191-23-3
3276Vfb Homberg - Vfb Oldenburg domaći261-02-0
3287Bath City - Exeter gosti50-30-3
3288U Cluj - Paok gosti50-30-5
3289Chelmsford City - Dagenham Redbridge domaći32-02-1
3290Harrogate Town - Darlington domaći221-02-1
3291Yeovil - Hereford domaći451-02-1
3292Braintree Town - West Ham U23 domaći151-01-1
3293Chester - Dulwich Hamlet gosti550-01-2
3294Enfield - Fc United Of Manchester domaći73-13-1
3295Frickley Athletic - East Stirling domaći162-12-6
5426Aue - Fredericia gosti100-12-1
5429Amiens - Boulogne Sur Mer domaći550-02-1
5430Vlasim - Benesov domaći221-22-3
5431Salzburg - Feyenoord domaći630-03-1
5435Stade Ls Ouchy - Nantes domaći121-01-0
5493Inverness Caledonian Thistle - St Johnstone domaći361-03-1
5494Setubal - Cova Piedade gosti120-22-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2392Cs Voluntari - Acs Sepsi - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3217Arsenal Tula - Dynamo Moscow gosti160-11-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2297Ural Ekaterinburg U21 - Ufa U21 domaći213-04-0
2298Spartak Moscow U21 - Pfc Sochi Youth domaći760-01-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4497Washington Dc United - New England Revolution gosti41-22-2
4499Houston Dynamo - Los Angeles Fc domaći31-11-3
4516Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes domaći21-01-3

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1059Sky Blue Fc - Utah Royals Fc domaći900-01-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3836Geylang United - Home United domaći32-32-3

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5995Hearts - Dundee United gosti91-11-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2416Chiangmai Fc - Muang Thong United domaći201-01-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2417Samut Sakhon Fc - Police Tero Fc gosti90-11-3

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2415Nam Dinh Fc - Viettel Fc domaći391-02-0
4492Clb Bd Thanh Hoa - Song Lam Nghe An domaći750-02-0
4494Quang Nam Fc - Sai Gon Fc domaći650-03-1
4496Tp Ho Chi Minh - B. Binh Duong domaći31-02-0

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4484Bendigo Braves - Albury Wodonga Bandits 82-93

AUSTRALIJA NBL1 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4489Bendigo Braves - Albury Wodonga Bandits 94-49

EP U20 DIVIZIJA BKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4490Irska - Rusija 48-124
4554Rumunjska - Bugarska 58-67
4639Sj Makedonija - Belgija 56-95
4640Luksemburg - Slovacka 53-96
4642Estonija - Kosovo 86-37
4643Nizozemska - Gruzija 73-85

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1537Phoenix Pulse Fuel Masters - Nlex Road Warriors 85-87
1542Meralco Bolts - Northport Batang Pier 92-93

NBA LJETNA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5771Toronto Raptors - Philadelphia 76ers 102-108
5772Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 87-88
5773Oklahoma City Thunder - Hrvatska 69-68
5774Phoenix Suns - Kina 94-64
5775Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers 93-93 / 96-98
5776Los Angeles Clippers - Indiana Pacers 75-86
5777Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers 84-99
5778San Antonio Spurs - Atlanta Hawks 72-80

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5361Indiana Fever - Los Angeles Sparks 84-90
5362Atlanta Dream - Minnesota Lynx 60-53
5363Chicago Sky - New York Liberty 99-83
5364Connecticut Sun - Phoenix Mercury 79-64
5370Seattle Storm - Dallas Wings 95-81

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2665Sydney Bears - Newcastle North Stars 0-11-3

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5374West Auckland Admirals - Botany Swarm 3-15-5

ATP WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6115N.Djokovic - R.Bautista Agut 22-136-24-63-1
6239R.Nadal - R.Federer 19-206-76-11-3

CHALLENGER BASTAD (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031D.Kovinic - K.Kawa 14-112-66-42-1
1034A.Krunic - M.Doi 6-131-65-70-2

CHALLENGER BASTAD PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029E.Bogdan R.Van Der Hoek - A.Guarachi D.Kovinic 5-124-61-60-2
1030M.Doi N.Vikhlyantseva - C.Lister R.Voracova 13-67-66-02-0

CHALLENGER BRAUNSCHWEIGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016T.Kamke - J.Barranco Cosano 13-57-56-02-0
1017T.Monteiro - H.Laaksonen 12-86-46-42-0

CHALLENGER PERUGIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018G.Garcia Lopez - G.Quinzi 14-156-31-62-1
1019F.Delbonis - F.Gaio 12-76-36-42-0
1020A.Giannessi - A.Ramos Vinolas V-V2-6V-VV-V
1021D.Galan - G.Moroni 15-133-66-42-1

CHALLENGER PERUGIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5249G.Garcia Lopez J.Ocleppo - T.Brkic A.Pavic 8-136-72-60-2
5250R.Dutra Silva S.Walkow - F.Gaio A.Pellegrino 13-76-27-52-0

CHALLENGER WINNETKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023B.Klahn - B.Fratangelo 13-106-47-62-0
1024D.Istomin - R.Ramanathan 13-76-27-52-0
1025J.Jung - T.Kokkinakis 7-136-71-60-2

CHALLENGER WINNETKA USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5251J.Aragone B.Klahn - J.Arconada A.Dougaz 12-86-46-42-0
5252C.Eubanks T.Kwiatkowski - M.Purcell L.Saville V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER WINNIPEGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026D.Nguyen - A.Hoang 17-157-64-62-1
1028H.Moriya - C.Ilkel 12-66-46-22-0

CHALLENGER WINNIPEG CANADA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5253H.Reese A.Shamasdin - Z.Li H.Moriya 12-56-36-22-0

CHALLENGER WINNIPEG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1282J.Boulais J.Peck - D.King P.Polansky 4-122-62-60-2

ITF AJACCIO 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1805B.Lock - A.Velotti 12-146-76-70-2
1806O.Ayeni - Q.Robert 6-123-63-60-2
1808T.Seyboth Wild - L.Lokoli 7-135-72-60-2
1809A.Cornut Chauvinc - H.Grenier 5-123-62-60-2

ITF BUKUREST 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2375G.Craciun - M.Shusharina 12-36-16-22-0
2376B.Marinkovic - V.Urzhumova 2-121-61-60-2

ITF CASINALBO 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2060C.O Connell - J.Varillas 13-136-31-62-1
2063S.Doumbia - M.Jecan V-V6-16-7V-V
2084G.Brouwer - P.Sakamoto 15-106-33-62-1

ITF CONTREXEVILLE 10A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2240G.Garcia Perez - M.Trevisan 16-156-24-61-2
2241T.Andrianjafitrimo - U.Eikeri 16-197-64-61-2
2242C.Bucsa - K.Zavatska 14-144-66-21-2
2243S.Cakarevic - S.Voegele 5-123-62-60-2

ITF GETXO 11A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2388A.Komardina - I.Burillo Escorihuela 4-122-62-60-2
2393N.Podoroska - D.Papamichail 4-120-64-60-2
2394A.Sanchez - C.Hoste Ferrer 13-86-27-62-0
2399M.Kempen - S.Samir 14-185-77-51-2

ITF GETXO 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2171A.Gomez - M.Geerts 17-126-45-72-1
2172P.Martin Tiffon - B.Malla 13-107-66-42-0

ITF IDANHA NOVA 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2133B.Crepatte - D.Jorda Sanchis 6-124-62-60-2
2142F.Dias - J.Gray 6-122-64-60-2
2146R.Strombachs - F.Cabral 12-36-26-12-0
2167A.Mchugh - F.Gil 11-146-22-61-2

ITF MARBURG 08A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1810J.Frawley M.Rosenkranz - J.Rother L.Wessels 14-117-57-62-0
1949M.Bosnjak M.Dellavedova - T.Altuna A.Metreveli 7-124-63-60-2
1963A.Mannapov R.Stanek - M.Echazu F.Moreno V-VV-VV-VV-V
1964F.Bergevi G.Botezan - V.Antonescu P.Grigoriu 8-124-64-60-2

ITF MARBURG 8ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1965M.Martinez - P.Zahraj 12-26-16-12-0
2059L.Wessels - K.Wehnelt 13-86-27-62-0

ITF PROKUPLJE 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2384M.Dalakishvili - S.Mendez 7-124-63-60-2
2385T.Malesevic - A.Husaric 12-174-67-51-2
2387V.Dema - G.Mesochoritou 13-87-66-22-0

ITF TABARKA 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2175E.Dalla Valle - G.Justo 12-36-26-12-0
2176M.Miceli - F.Tenti 12-56-26-32-0
2199N.Arreche - L.Hellum Lilleengen 12-16-06-12-0

ITF TELFS 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1620A.Erler - T.Machac 17-183-67-62-1
1623S.Ehrat - J.Aichhorn 12-26-16-12-0
1707P.Nouza - M.Veldheer 12-86-46-42-0

ITF TELFS 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1425M.Konecny V.Sachko - J.Aichhorn G.Ramskogler 12-46-46-02-0
1428V.Kopriva D.Pichler - L.Martinez D.Wenger 13-66-17-52-0

ITF TORINO 16A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2299A.Moratelli - Y.Naito V-V7-55-7V-V
2300S.Waltert - M.Marfutina 15-146-43-62-1
2301C.Giovine - A.Grymalska 12-86-46-42-0
2304E.Cocciaretto - V.Ivakhnenko 14-117-67-52-0

ITF VERSMOLD 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2245K.Hobgarski - L.Chirico 15-123-66-42-1
2295T.Pereira - N.Stojanovic 5-121-64-60-2
2296B.Schoofs - L.Hradecka 17-147-54-62-1

ITF VERSMOLD 04A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2244A.Raina B.Schoofs - N.Kostic C.Scholl 12-26-26-02-0

ITF VILNIUS 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2128I.Nedelko - M.Podzus 16-143-67-62-1
2129M.Zukas - S.Danilov 8-135-73-60-2
2130G.Kravchenko - D.Klok 3-121-62-60-2
2131L.Rochette - R.Vrzesinski 14-102-66-22-1

ITF WOMEN TABARKA SINGLES W ITF TUN 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2414A.Siskova - A.Farulla Di Palma 12-156-25-71-2

WIMBLEDON MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007M.Middelkoop Z.Yang - R.Lindstedt J.Ostapenko 7-135-72-60-2
1012W.Koolhof K.Peschke - I.Dodig L.Chan 9-135-74-60-2

WTA WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5966Babos T. Mladenovic K. - Hsieh S W B.Strycova 10-136-74-60-2
5967G.Dabrowski Y.Xu - B.Krejcikova K.Siniakova 15-106-13-62-1

EP U19 (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4645Slovenija - Francuska 16-28
4647Slovacka - Rusija 13-46
4648Hrvatska - Njemacka 16-26
4649Nizozemska - Danska 24-20
4650Austrija - Madjarska 31-39
4654Crna Gora - Spanjolska 21-21
4658Portugal - Norveska 27-30
4665Svedska - Rumunjska 20-30

BEACH VOLLEY FIVB GSTAAD 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2541Evandro&Bruno Schmidt - Liamin&Myskiv V-VV-VV-V
2542Cherif&Tijan Ahmed - Plavins&Tocs 1-02-02-0
2543Lucena&Dalhausser - Brouwer&Meeuwsen 0-10-20-2
2544Pedlow&Schachter - Perusic&Schweiner 1-01-11-2
2545Alison&Alvaro Filho - Nicolai&Lupo 0-10-20-2
2546Fijalek&Bryl - Kantor&Losiak 0-11-11-2
2547Heidrich&Gerson - Guto&Saymon 1-01-11-2
2553Mol&Sorum - Gibb&Crabb Ta 0-11-12-1

INTERNATIONAL U20 WORLD CHAMPIONSHIP WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6053Meksiko - Kuba 1-01-13-1
6054Turska - Argentina 0-11-13-2

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1083Brazil - Iran 1-02-03-2
1084Sad - Rusija 1-02-03-0

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1488Natal Sharks - Griquas 13-37

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1491Penrith Panthers - Gold Coast Titans 24-2
1535Newcastle Knights - Canterbury Bulldogs 14-20
1548South Sydney Rabbitohs - Manly Sea Eagles 21-20

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4335Huddersfield Giants - Catalans Dragons 28-32
4338Leeds Rhinos - Hull Kingston Rovers 16-32
4339St Helens - Wigan Warriors 32-10
4340Wakefield Wildcats - Castleford Tigers 16-36
4341Warrington Wolves - Salford City Reds 12-22

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1086Philadelphia Phillies - Washington Nationals 0-4
1087Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays 4-16
1088New York Yankees - Toronto Blue Jays 4-0
1089Boston Red Sox - L A Dodgers 8-1
1090Cleveland Indians - Minnesota Twins 3-5
1092Miami Marlins - New York Mets 8-4
1093Texas Rangers - Houston Astros 9-8
1094Milwaukee Brewers - San Francisco Giants 7-10
1111Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates 4-3
1113St Louis Cardinals - Arizona Diamondbacks 2-4
1114Colorado Rockies - Cincinnati Reds 3-2
1115L A Angels - Seattle Mariners 13-0
1116Oakland Athletics - Chicago White Sox 5-1
1129San Diego Padres - Atlanta Braves 3-5

VN VELIKA BRITANIJA 1. TRENING DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2284R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
2285L.Hamilton - V.Bottas 0-1
2286N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
2287D.Kvyat - A.Albon 0-1
2288S.Perez - L.Stroll 1-0
2289K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
2290G.Russell - R.Kubica 1-0
2291C.Sainz - L.Norris 1-0
2292M.Verstappen - P.Gasly 0-1
2294S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN VELIKA BRITANIJA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2867R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3001L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3002N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3003D.Kvyat - A.Albon 1-0
3007S.Perez - L.Stroll 0-1
3008K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3009G.Russell - R.Kubica 1-0
3011C.Sainz - L.Norris 1-0
3012M.Verstappen - P.Gasly 0-1
3014S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN VELIKA BRITANIJA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2548A.Albon - A.Albon 1-0
2549V.Bottas - V.Bottas 1-0
2550P.Gasly - P.Gasly 1-0
2551A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 0-1
2589R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
2688L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
2694N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
2700R.Kubica - R.Kubica 1-0
2701D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
2702C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2724K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
2725L.Norris - L.Norris 1-0
2731S.Perez - S.Perez 1-0
2769K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2770D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
2771G.Russell - G.Russell 1-0
2772C.Sainz - C.Sainz 1-0
2776L.Stroll - L.Stroll 1-0
2778M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
2779S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN VELIKA BRITANIJA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2794R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
2826L.Hamilton - V.Bottas 0-1
2828N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
2829D.Kvyat - A.Albon 0-1
2837S.Perez - L.Stroll 1-0
2857K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
2863G.Russell - R.Kubica 1-0
2864C.Sainz - L.Norris 0-1
2865M.Verstappen - P.Gasly 1-0
2866S.Vettel - C.Leclerc 0-1

TOUR DE FRANCE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3751E.Bernal - G.Thomas -
3759Lj.Fuglsang - M.Landa -
3770P.Konrad - G.Bennett -
3771S.Kruijswijk - E.Mas -
3804R.Porte - D.Martin -
3806N.Quintana - R.Uran -
3826A.Valverde - F.Aru -
3828A.Yates - V.Nibali -

TOUR DE FRANCE ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3531A.Yates - R.Bardet 0-1
3535A.Bettiol - G.Van Avermaet 1-0
3541A.Kristoff - G.Nizzolo 0-1
3577C.Laporte - A.Pasqualon 0-1
3578E.Bernal - G.Thomas 1-0
3606E.Viviani - D.Groenewegen 0-1
3607J.Fuglsang - S.Kruijswijk 1-0
3702M.Trentin - J.Stuyven 0-1
3725M.Richeze - J.Philipsen 0-1
3741M.Teunissen - W.Van Aert 1-0
3747N.Quintana - E.Buchmann 1-0
3748P.Sagan - C.Ewan 0-1
3749S.Colbrelli - M.Matthews 1-0

TOUR DE FRANCE POREDAK PO BODOVIMA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3722J.Alaphilippe - G.Van Avermaet -
3723E.Boasson Hagen - O.Naesen -
3724S.Colbrelli - M.Trentin -
3727T.De Gendt - L.Calmejane -
3730C.Ewan - W.Van Aert -
3732C.Laporte - A.Pasqualon -
3734N.Quintana - R.Bardet -
3737M.Schachmann - A.Bettiol -
3738A.Valverde - D.Martin -

TOUR THE FRANCE KING OF THE MOUNTAINS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3671J.Alaphilippe - W.Barguil -
3672T.De Gendt - A.De Marchi -
3690J.Fuglsang - A.Yates -
3692S.Kruijswijk - R.Bardet -
3708E.Mas - R.Uran -
3710V.Nibali - F.Aru -
3711N.Quintana - D.Martin -
3721G.Thomas - T.Pinot -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1671314192027333437495053575860616366
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 418222840
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1622252931
arrow CO Connecticut 6/44 141718202738
arrow DA Multi-Daily A 6/99 3822586278
arrow DB Multi-Daily B 6/99 346370738184
arrow DC Multi-Daily C 6/99 222832353946
arrow EM Euro Millions 5/50 231394547
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 78121617212324262832394449515253545560
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1591012132930313335394043454958596069
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 24182629
arrow FK Finska Keno D 20/70 914202223273133363738394245535859606370
arrow FQ Finska Keno V 20/70 56131415181922252831394446484954586166
arrow FT Finska Keno T 20/70 1361114151622232730313743444955565770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1315222428303136384043464849515355565761
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5681112181922272833353839404546515860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 58181921252629323539414344475154565760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 510141923242526273236394041454849525355
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 29101436
arrow NP New York Pick 10 20/80 16161719243637384650515253636566697177
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 910112933353641444752556064666871727380
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 6891014202122252633364043495261646772
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 116171830
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21923363749
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1519253031
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 825385659
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 45131627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 29111415161719212223293233435657626466