Petak 12.07.2019.

ATP WIMBLEDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6115N.Djokovic - R.Bautista Agut 22-136-24-63-1
6239R.Nadal - R.Federer 19-206-76-11-3

CHALLENGER BASTAD (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031D.Kovinic - K.Kawa 14-112-66-42-1
1034A.Krunic - M.Doi 6-131-65-70-2

CHALLENGER BASTAD PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029E.Bogdan R.Van Der Hoek - A.Guarachi D.Kovinic 5-124-61-60-2
1030M.Doi N.Vikhlyantseva - C.Lister R.Voracova 13-67-66-02-0

CHALLENGER BRAUNSCHWEIGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016T.Kamke - J.Barranco Cosano 13-57-56-02-0
1017T.Monteiro - H.Laaksonen 12-86-46-42-0

CHALLENGER PERUGIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018G.Garcia Lopez - G.Quinzi 14-156-31-62-1
1019F.Delbonis - F.Gaio 12-76-36-42-0
1020A.Giannessi - A.Ramos Vinolas V-V2-6V-VV-V
1021D.Galan - G.Moroni 15-133-66-42-1

CHALLENGER PERUGIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5249G.Garcia Lopez J.Ocleppo - T.Brkic A.Pavic 8-136-72-60-2
5250R.Dutra Silva S.Walkow - F.Gaio A.Pellegrino 13-76-27-52-0

CHALLENGER WINNETKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023B.Klahn - B.Fratangelo 13-106-47-62-0
1024D.Istomin - R.Ramanathan 13-76-27-52-0
1025J.Jung - T.Kokkinakis 7-136-71-60-2

CHALLENGER WINNETKA USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5251J.Aragone B.Klahn - J.Arconada A.Dougaz 12-86-46-42-0
5252C.Eubanks T.Kwiatkowski - M.Purcell L.Saville V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER WINNIPEGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026D.Nguyen - A.Hoang 17-157-64-62-1
1028H.Moriya - C.Ilkel 12-66-46-22-0

CHALLENGER WINNIPEG CANADA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5253H.Reese A.Shamasdin - Z.Li H.Moriya 12-56-36-22-0

CHALLENGER WINNIPEG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1282J.Boulais J.Peck - D.King P.Polansky 4-122-62-60-2

ITF AJACCIO 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1805B.Lock - A.Velotti 12-146-76-70-2
1806O.Ayeni - Q.Robert 6-123-63-60-2
1808T.Seyboth Wild - L.Lokoli 7-135-72-60-2
1809A.Cornut Chauvinc - H.Grenier 5-123-62-60-2

ITF BUKUREST 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2375G.Craciun - M.Shusharina 12-36-16-22-0
2376B.Marinkovic - V.Urzhumova 2-121-61-60-2

ITF CASINALBO 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2060C.O Connell - J.Varillas 13-136-31-62-1
2063S.Doumbia - M.Jecan V-V6-16-7V-V
2084G.Brouwer - P.Sakamoto 15-106-33-62-1

ITF CONTREXEVILLE 10A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2240G.Garcia Perez - M.Trevisan 16-156-24-61-2
2241T.Andrianjafitrimo - U.Eikeri 16-197-64-61-2
2242C.Bucsa - K.Zavatska 14-144-66-21-2
2243S.Cakarevic - S.Voegele 5-123-62-60-2

ITF GETXO 11A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2388A.Komardina - I.Burillo Escorihuela 4-122-62-60-2
2393N.Podoroska - D.Papamichail 4-120-64-60-2
2394A.Sanchez - C.Hoste Ferrer 13-86-27-62-0
2399M.Kempen - S.Samir 14-185-77-51-2

ITF GETXO 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2171A.Gomez - M.Geerts 17-126-45-72-1
2172P.Martin Tiffon - B.Malla 13-107-66-42-0

ITF IDANHA NOVA 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2133B.Crepatte - D.Jorda Sanchis 6-124-62-60-2
2142F.Dias - J.Gray 6-122-64-60-2
2146R.Strombachs - F.Cabral 12-36-26-12-0
2167A.Mchugh - F.Gil 11-146-22-61-2

ITF MARBURG 08A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1810J.Frawley M.Rosenkranz - J.Rother L.Wessels 14-117-57-62-0
1949M.Bosnjak M.Dellavedova - T.Altuna A.Metreveli 7-124-63-60-2
1963A.Mannapov R.Stanek - M.Echazu F.Moreno V-VV-VV-VV-V
1964F.Bergevi G.Botezan - V.Antonescu P.Grigoriu 8-124-64-60-2

ITF MARBURG 8ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1965M.Martinez - P.Zahraj 12-26-16-12-0
2059L.Wessels - K.Wehnelt 13-86-27-62-0

ITF PROKUPLJE 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2384M.Dalakishvili - S.Mendez 7-124-63-60-2
2385T.Malesevic - A.Husaric 12-174-67-51-2
2387V.Dema - G.Mesochoritou 13-87-66-22-0

ITF TABARKA 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2175E.Dalla Valle - G.Justo 12-36-26-12-0
2176M.Miceli - F.Tenti 12-56-26-32-0
2199N.Arreche - L.Hellum Lilleengen 12-16-06-12-0

ITF TELFS 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1620A.Erler - T.Machac 17-183-67-62-1
1623S.Ehrat - J.Aichhorn 12-26-16-12-0
1707P.Nouza - M.Veldheer 12-86-46-42-0

ITF TELFS 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1425M.Konecny V.Sachko - J.Aichhorn G.Ramskogler 12-46-46-02-0
1428V.Kopriva D.Pichler - L.Martinez D.Wenger 13-66-17-52-0

ITF TORINO 16A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2299A.Moratelli - Y.Naito V-V7-55-7V-V
2300S.Waltert - M.Marfutina 15-146-43-62-1
2301C.Giovine - A.Grymalska 12-86-46-42-0
2304E.Cocciaretto - V.Ivakhnenko 14-117-67-52-0

ITF VERSMOLD 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2245K.Hobgarski - L.Chirico 15-123-66-42-1
2295T.Pereira - N.Stojanovic 5-121-64-60-2
2296B.Schoofs - L.Hradecka 17-147-54-62-1

ITF VERSMOLD 04A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2244A.Raina B.Schoofs - N.Kostic C.Scholl 12-26-26-02-0

ITF VILNIUS 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2128I.Nedelko - M.Podzus 16-143-67-62-1
2129M.Zukas - S.Danilov 8-135-73-60-2
2130G.Kravchenko - D.Klok 3-121-62-60-2
2131L.Rochette - R.Vrzesinski 14-102-66-22-1

ITF WOMEN TABARKA SINGLES W ITF TUN 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2414A.Siskova - A.Farulla Di Palma 12-156-25-71-2

WIMBLEDON MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007M.Middelkoop Z.Yang - R.Lindstedt J.Ostapenko 7-135-72-60-2
1012W.Koolhof K.Peschke - I.Dodig L.Chan 9-135-74-60-2

WTA WIMBLEDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5966Babos T. Mladenovic K. - Hsieh S W B.Strycova 10-136-74-60-2
5967G.Dabrowski Y.Xu - B.Krejcikova K.Siniakova 15-106-13-62-1