Ponedjeljak 15.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4268Zlin - Slavia Prague - - 0-00-1
4269Hobro - Aarhus Gf - - 0-01-1
4271Helsingborg - Sirius - - 0-01-0
4272Dunav Ruse - Levski Sofia - - 0-21-4
4273Ucd - Bohemians - - 1-01-0
4274C.Stebe - J.Vesely - - 0-00-1
4275B.Tomic - I.Ivashka - - 0-00-1
4276M.Minella - A.Potapova - - V-VV-V

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4610Kingston City Fc - Heidelberg United domaći71-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3260Sport Boys - Always Ready domaći381-01-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1243Fluminense - Ceara domaći411-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Cuiaba - Sport Recife gosti480-01-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3261Ferroviaria - Nautico Pe gosti900-00-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1569Floresta Ce - Jacuipense Ba gosti430-12-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1570Flamengo Rj U20 - Fluminense Rj U20 domaći72-14-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3286Dunav Ruse - Levski Sofia gosti150-21-4

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4225Zlin - Slavia Prague gosti700-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4531Hobro - Aarhus Gf domaći620-01-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5565Cd America De Quito - Olmedo gosti50-11-1

EUROPA EP U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6293Norveska U19 - Irska U19 domaći81-01-1
6294Ceska U19 - Francuska U19 gosti410-10-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Hjk Helsinki - Honka domaći221-01-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4616Jayapura - Madura United domaći91-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3531Ucd - Bohemians domaći81-01-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5638Grindavik - Ia Akranes gosti261-11-1
5639Vikingur Reykjavik - Fylkir gosti171-11-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1915Thor Ka - Valur gosti210-10-3
1916Keflavik - Fylkir domaći391-02-0
1917Selfoss - Stjarnan domaći480-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Daejeon Hydro - Gumi Sportstoto gosti600-01-1
2285Hyundai Steel - Boeun Sangmu Wfc domaći101-05-1
2286Suwon Wfc - Hwacheon Kspo Fc domaći111-01-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1199Rionegro Aguilas - Cucuta Deportivo gosti440-11-3

LATVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1024Fk Jelgava - Fs Metta Lu domaći860-01-0
1025Spartaks - Bfc Daugavpils gosti470-00-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052Sjeverna Koreja - Tadzikistan domaći331-01-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4585Mjonden 2 - Drobak Frogn gosti181-24-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1109Stabaek - Sarpsborg gosti11-23-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5635Schweinfurt - Aubstadt domaći341-02-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5493Real Garcilaso - Pirata Fc gosti80-10-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1332Silkeborg - Skive gosti370-11-1
1333Aek Athens - Maccabi Netanya domaći231-01-1
1391Gornik Zabrze - Atlantas Klaipeda domaći391-02-0
1394Bytovia Bytow - Beitar Jerusalem gosti401-21-4
2297Chernomorets Odessa - Desna Chernigov - - 0-00-0
2298Club Brugge - St Gilloise gosti213-13-2
2590Sc Dnipro 1 - Avangard Kramatorsk domaći191-11-1
2613Portimonense - Maritimo gosti250-11-1
2614Worksop Town - Boston Utd gosti60-21-3
2615Colorado Rapids - Arsenal gosti130-20-3
5551Sd Leioa - Eibar gosti120-20-2
5552Bishop Auckland - Darlington domaći331-11-4

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4880Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste domaći242-02-2
4881Viitorul Constanta - Dinamo Bucharest domaći91-05-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3239Lokomotiv Moscow - Rubin Kazan domaći660-01-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4480Helsingborg - Sirius domaći490-01-0
4481Sundsvall - Hammarby gosti301-22-3

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2295Phu Dong Fc - Dong Tam Long An domaći32-12-1

EP U20 DIV. AKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2399Latvija - Hrvatska 78-90
2403Crna Gora - Velika Britanija 72-68
2404Litva - Grcka 67-67 / 88-86
2405Slovenija - Poljska 77-80
2406Srbija - Italija 73-69
2408Spanjolska - Njemacka 78-66
2409Turska - Francuska 57-69
2423Ukrajina - Izrael 74-93

NBA LJETNA LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3237Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies 92-95

ATP BASTADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6531A.Davidovich Fokina - M.Ymer 11-176-45-71-2
6537J.Munar Clar - R.Carballes Baena 13-154-66-31-2

ATP BASTAD KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5573B.Zapata Miralles - A.Vatutin 12-36-26-12-0
5574F.Arguello - S.Diez 15-136-43-62-1
5575L.Grigelis - C.Lestienne 9-136-12-61-2
5576P.Carreno Busta - R.Quiroz 14-127-67-62-0

ATP BASTAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030P.Carreno Busta J.Sousa - R.Arneodo D.Dzumhur 13-87-66-22-0
1033S.Gille J.Vliegen - S.Arends D.Pel 23-186-77-62-1

ATP NEWPORT TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3879A.Gray - K.Majchrzak 7-123-64-60-2
3880B.Tomic - I.Ivashka 8-132-66-70-2
3889D.Istomin - T.Sandgren 15-174-67-51-2
3891I.Karlovic - G.Andreozzi 12-146-76-70-2
3943M.Granollers - P.Gunneswaran 12-46-26-22-0

ATP NEWPORT KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007J.Smith - T.Smyczek 12-154-66-31-2
1016R.Ramanathan - Y.Sugita 18-146-46-72-1
1017A.Bolt - N.Rubin 12-76-36-42-0
1018B.Fratangelo - V.Troicki 5-122-63-60-2

ATP NEWPORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5584J.Nedunchezhiyan P.Raja - Gong M X Z.Zhang 12-146-76-70-2
5589N.Monroe M.Zverev - M.Cressy K.Smith 23-207-66-72-1

ATP UMAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3830C.Stebe - J.Vesely 18-176-76-31-2
3831M.Cecchinato - A.Bedene 5-123-62-60-2
3846P.Sousa - J.Sinner 13-136-13-61-2

ATP UMAG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5577M.Trungelliti - S.Napolitano 18-126-76-22-1
5578P.Torebko - D.Altmaier 13-86-37-52-0
5579R.Molleker - A.Balazs 6-122-64-60-2
5580S.Caruso - T.Robredo 17-145-76-42-1

CHALLENGER AMERSFOORTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1652A.Avidzba - C.Heyman 5-123-62-60-2
1653A.Deckers - K.De Schepper 7-123-64-60-2
1654A.Metreveli - N.Lootsma 16-136-34-62-1
1655C.Denolly - K.Maamoun 13-166-76-31-2
1656F.Ferreira Silva - G.Clezar 6-135-71-60-2
1707G.Blancaneaux - D.Kuzmanov 6-135-71-60-2
1802J.Sels - B.Van De Zandschulp 15-157-62-62-1
1803R.Nijboer - S.Fanselow 6-124-62-60-2
1804R.Ojeda Lara - J.Choinski 5-122-63-60-2
1808T.Van Rijthoven - G.Escobar 18-184-67-62-1
1809T.Wang - A.Pavlasek 5-123-62-60-2

CHALLENGER GATINEAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1108A.Santillan - C.Gomez Herrera 10-156-33-61-2
1122S.Imai - A.Tabilo 15-156-42-62-1
1126J.Wolf - G.Sakharov 12-66-46-22-0
1129C.Altamirano - B.Holt 7-131-66-70-2
1137E.Escobedo - A.Sarkissian 12-46-16-32-0
1138K.Uchida - R.Smith 12-76-36-42-0
1141M.Redlicki - D.Petrovic 17-146-34-62-1
1142M.Banes - C.Ilkel 5-123-62-60-2
1143R.Ortega Olmedo - S.Mansouri 5-121-64-60-2
1146A.Galarneau - M.Barrios Vera 15-147-52-62-1
1168B.Gojo - B.Sigouin 17-125-76-32-1
3235Z.Li - M.Neuchrist 2-121-61-60-2

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1463A.Golubev - E.Leshem 10-136-74-60-2
1464A.Setkic - H.Ly 14-154-66-31-2
1465B.Crepatte - K.Sultanov 10-136-74-60-2
1467G.Lomakin - F.Mena 8-136-72-60-2
1468H.Grenier - D.Yevseyev V-VV-VV-VV-V
1469I.Marchenko - M.Ilhan 14-127-67-62-0
1470K.Kravchuk - H.Bourchier 13-106-47-62-0
1471O.Ayeni - S.Fomin 12-86-46-42-0
1480S.Korda - E.Tyurnev V-VV-VV-VV-V
1481S.Rawat - S.Fayziev 12-46-26-22-0
1489T.Gabashvili - B.Patael 12-56-36-22-0
1490T.Yang - A.Kadhe 16-136-23-62-1
4675P.Kotov - G.Elias 4-124-60-60-2
4676S.Sekiguchi - Z.Zhang 13-97-56-42-0
4677E.Gerasimov - K.Kravchuk 13-97-56-42-0
4678N.Sanchez Izquierdo - L.Margaroli 16-126-34-62-1

CHALLENGER SAN BENEDETTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5629I.Cervantes Huegun - J.Varillas 12-166-44-61-2
5630J.Vanneste - A.Molcan V-V6-0V-VV-V
5631O.Roca Batalla - V.Safranek 12-66-36-32-0
5640A.Pellegrino - A.Bega 13-87-56-32-0
5647J.Satral - R.Safiullin 12-86-46-42-0
5648Z.Piros - F.Forti 9-166-41-61-2
5649R.Cid Subervi - P.Sakamoto 10-146-22-61-2
5650A.Vavassori - S.Ramazzotti 12-36-26-12-0
5651T.Seyboth Wild - C.Taberner 12-26-06-22-0
5652R.Olivo - V.Durasovic 13-86-37-52-0
5653A.Collarini - P.Rondoni 16-146-44-62-1
5687L.Musetti - M.Guinard 13-152-66-21-2

CHALLENGER SAN BENEDETTO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1205A.Basso - W.Trusendi 12-26-26-02-0

ITF SASKATOON 01A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1092A.Bondar - M.Benoit 14-187-60-62-1
1094N.Dascalu - A.Cadantu 19-207-66-71-2

WTA BUKUREŠTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063A.Bolsova Zadoinov - V.Flink 12-56-36-22-0
1064A.Kalinina - L.Siegemund 13-166-43-61-2
1075B.Mattek Sands - Y.Bonaventure V-VV-VV-VV-V
1076D.Jakupovic - V.Kuzmova 4-122-62-60-2
1084P.Badosa Gibert - E.Rybakina 11-145-76-70-2
1086T.Zidansek - K.Juvan V-VV-VV-VV-V

WTA LAUSANNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098A.Lottner - C.Garcia 5-122-63-60-2
1102M.Barthel - F.Ferro 8-136-72-60-2
1113T.Korpatsch - E.Bouchard 15-152-66-42-1
1114Y.In Albon - D.Gavrilova 14-175-76-41-2
5688B.Pera - G.Gatto Monticone 12-36-06-32-0
5689J.Paolini - T.Sugnaux 12-66-36-32-0
5690M.Minella - A.Potapova V-VV-VV-VV-V
5691K.Kozlova - V.Gracheva V-VV-VV-VV-V

EP U19RUKOMET

Br. Susret Kraj
1324Finska - Ukrajina 17-24
1330Izrael - Bosna I Hercegovina 33-28
1331Bugarska - Island 24-16
5553Ceska - Farski Otoci 33-25
5554Turska - Kosovo 28-24
5555Litva - Svicarska 21-31

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
2685Brazil - Italija 5-14
4454Juznoafricka Republika - Spanjolska 3-23
4455Novi Zeland - Madjarska 4-24
6090Njemacka - Japan 9-9

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
3103Juzna Koreja - Rusija 1-30
3109Kanada - Madjarska 14-15
3110Kazachstan - Spanjolska 6-18
3111Kuba - Grcka 4-20

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5317Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 5-8
5318Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4-2
5319Fukuoka Softbank Hawks - Hokkaido Nippon Ham Fighters 1-5
5320Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 4-7

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1207New York Yankees - Tampa Bay Rays 4-5
1209Philadelphia Phillies - L A Dodgers 2-16
1210Boston Red Sox - Toronto Blue Jays 10-8
1211Cleveland Indians - Detroit Tigers 8-6
1234Chicago Cubs - Cincinnati Reds 3-6
1235Milwaukee Brewers - Atlanta Braves 2-4
1236Kansas City Royals - Chicago White Sox 5-2
1237St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 7-0

TOUR DE FRANCE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3751E.Bernal - G.Thomas -

TOUR DE FRANCE ETAPA 10 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5394A.Kristoff - G.Nizzolo 1-0
5395A.Greipel - N.Bonifazio 1-0
5396A.Pasqualon - I.Garcia Cortina 1-0
5397E.Bernal - G.Thomas 0-1
5409E.Viviani - D.Groenewegen 1-0
5410J.Fuglsang - R.Uran 0-1
5411J.Philipsen - M.Teunissen 1-0
5427M.Trentin - J.Stuyven 1-0
5430M.Richeze - J.De Buyst 1-0
5431N.Quintana - J.Alaphilippe 0-1
5435O.Naesen - A.Bettiol 1-0
5436P.Sagan - C.Ewan 0-1
5437R.Porte - E.Buchmann 0-1
5438S.Colbrelli - M.Matthews 0-1
5439T.Pinot - R.Bardet 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 2481415161724272830323536404656646570
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 722313436
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1591117
arrow DA Multi-Daily A 6/99 6810445698
arrow DB Multi-Daily B 6/99 141727345197
arrow DC Multi-Daily C 6/99 143133466498
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 134610131520223046484951575861636668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4591014151821232526273233343639446164
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 213252729
arrow FK Finska Keno D 20/70 4891011161922303541495155575862646570
arrow FQ Finska Keno V 20/70 316172122232730313236424452545658616669
arrow FR Francuska 5/49 13101319
arrow FT Finska Keno T 20/70 1491519242527283639404143444749646667
arrow GO Njemačka Keno 20/70 345815162021222427303338444758666769
arrow IL Illinois 6/52 61119294252
arrow LD Latvija Keno D 20/62 23578131517182126293334404648545662
arrow LE Latvija Keno E 20/62 910131516182021222834363746474849515255
arrow LM Latvija Keno M 20/62 18131819222325303334454849505153596062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 811182735
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 4825304448
arrow NP New York Pick 10 20/80 14131820232737424547505761636466757678
arrow OH Ohio Classic 6/49 61128324446
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 52631374143
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 237914182023264041434549535968737477
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 5672021252829313839455558636576787980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 79202124
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1914172534
arrow SI Singapur 6/49 41530353643
arrow TK Tennessee Cash 5/35 79112831
arrow WA Washington 6/49 101823242729
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 310112526
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4781012131617202733424450535560657174