Srijeda 17.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4993Manchester City - West Ham - - 2-14-1
4994Aik Stockholm - Fc Ararat Armenia - - 0-03-1
4995Ludogorets - Ferencvaros - - 1-22-3
4996Cfr Cluj - Fc Astana - - 2-13-1
4997Maribor - Valur - - 2-02-0
4998Celtic - Fk Sarajevo - - 1-02-1
4999J.Isner - K.Majchrzak - - 0-01-0
5000L.Djere - P.Lorenzi - - 0-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1026Tunis - Nigerija gosti30-10-1

AFRIKA KUP NACIJA (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1238Tunis - Nigerija - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4740Adamstown Rosebud Fc - Charlestown City gosti110-20-3

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4207Brisbane Roar Fc U20 - Queensland Thunder domaći45-17-2

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4626Atletico Mg - Cruzeiro domaći351-02-0
4627Bahia Ba - Gremio gosti640-00-1
4628Flamengo - Atletico Pr domaći620-01-1
4629Internacional - Palmeiras domaći411-01-0

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6493Macara - Tecnico Universitario gosti420-12-1

EUROPA EP U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4856Portugal U19 - Spanjolska U19 gosti410-11-1
4857Armenija U19 - Italija U19 gosti290-20-4

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5440Fc Chikhura Sachkhere - Fola Esch domaći251-02-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4937Gbk - Pk 37 domaći181-01-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4269Pss Sleman - Psis Semarang domaći41-31-3
4271Semen Padang - Bhayangkara Fc domaći321-12-3
4277Psm Makassar - Surabaya domaći181-12-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3865Independiente Del Valle - Caracas domaći620-02-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1668Beijing Guoan - Beijing Renhe domaći61-02-1
1670Shandong Luneng - Tianjin Quanjian domaći362-02-1
1673Shanghai Sipg - Hebei China Fortune domaći401-03-0
1676Shenzhen Fc - Chongqing Lifan gosti670-00-2
1677Wuhan Zall - Jiangsu Suning gosti250-11-1

LATVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5903Fk Karosta - Ldz Cargo Dfa domaći112-04-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5501Riga Fc - Dundalk - - 0-00-0
5502Aik Stockholm - Fc Ararat Armenia domaći460-03-1
5510Qarabag - Partizan Tirana domaći510-02-0
5511Rosenborg - Linfield domaći201-04-0
5512Ludogorets - Ferencvaros gosti171-22-3
5513Cfr Cluj - Fc Astana gosti42-13-1
5514Piast Gliwice - Bate Borisov domaći211-01-2
5515Maribor - Valur domaći112-02-0
5516Sutjeska Niksic - Slovan Bratislava gosti490-01-1
5517Celtic - Fk Sarajevo domaći261-02-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Pahang Fa - Felda United domaći141-13-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4494Bayern Hof - Ammerthal domaći241-01-1
4496Don Bosco Bamberg - Eintracht Bamberg 2010 domaći880-01-0
4497Tsv Abtswind - Sand gosti230-10-2
4499Tsv Karlburg - Wurzburger gosti70-21-4
4516Seligenporten - Fc Viktoria Kahl domaći680-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Gyirmot - Fc Ajka domaći231-02-0
1324Komarom Vse - Gyor Eto Fc domaći121-03-1
1330Podbeskidzie Bielsko-Biala - Ks Mieszko domaći680-03-0
1331Cd Mafra - Cova De Piedade - - 0-00-0
1332Adana Demirspor - Cs Concordia Chiajna domaći810-01-0
1333Asu Politehnica Timisoara - Acs Dumbravita - - 1-13-1
1391Nk Polana - Nk Verzej gosti350-10-3
1392Fiorentina Xi - Bari VVV-VV-V
1394Fk Renova - Fk Trajal Krusevac - - 0-02-0
1397Kisvarda Fc - Kaposvari Rakoczi gosti290-13-2
1398Hsc Hannover - Hannover96 gosti50-30-4
1399Lens - Waasland Beveren domaći272-03-0
1401Sint-Truidense - Lommel gosti300-21-2
1403Ksk Heist - Westerlo domaći460-01-2
1404Vasas Sc - Balmazujvarosi - - 3-15-2
2728Newcastle - Wolves gosti150-30-4
2729Manchester City - West Ham gosti262-14-1
5331Bielsko Biala - Mieszko Gniezno domaći680-03-0
5333Varzim - Lusitania Lourosa domaći232-12-2
5334Swit Nowy Dwor - Polonia Warszawa gosti81-32-3
5335Manchester Utd - Leeds domaći72-04-0
5336Hoffenheim - Jahn Regensburg VVV-VV-V
5337Pogon Siedlce - Hap Kfar Saba gosti440-10-2
5338Sandhausen - Saarbrucken domaći173-14-3
5339Wigry Suwalki - Olimpia Zambrow gosti510-00-2
5340Bekescsaba - Fuzesgyarmati Sk gosti520-02-2
5344Bkv Elore - Ivancsa Kse gosti30-21-2
5345Hranice - Sigma Olomouc B domaći381-02-2
5346Mainz - Rayo Vallecano domaći91-02-0
5347Mtk Budapest - Diosgyor domaći241-01-0
5348Honved Ii - Cegledi - - 0-00-0
5349Krka - Nk Bravo gosti310-10-2
5355Ripensia Timisoara - Scolar Resita gosti350-10-1
5356Spal 2013 - Nd Gorica gosti520-03-1
5359Chievo - Virtus Vecomp Verona gosti80-11-2
5361Aue - Hertha Berlin domaći273-04-1
5362Borussia Monchengladbach - Basaksehir domaći83-15-1
5364Polonia Bytom - Przemsza Siewierz domaći231-02-0
5370Willem - Sparta Rotterdam gosti20-20-3
5374Amorebieta - Eibar gosti60-21-3
5379Bochum - Barnsley gosti360-11-2
5383Nac Breda - Lokeren gosti200-10-1
5389Psv Eindhoven - Wolfsburg gosti50-20-2
5391Cultural Guarnizo - Racing Santander gosti510-00-3
5392Roeselare - Royal Excel Mouscron domaći670-01-1
5393Feyenoord - Panathinaikos gosti40-20-3
5394Shrewsbury - Newport County gosti590-00-1
5395Wrexham - Stoke gosti51-11-3
5396York - Hartlepool gosti330-12-1
5397Bradford Park Avenue - Rotherham gosti20-51-5
5409Dagenham Redbridge - Charlton gosti40-30-4
5410Gent - Az Alkmaar domaći101-02-0
5411Mansfield - Blackburn gosti100-11-3
5415Port Vale - Fleetwood domaći580-01-0
5427Yate Town - Forest Green gosti31-11-6
5430Grays Athletic - Billericay Town gosti61-42-7
5431Hereford - Cheltenham gosti191-22-2
5435Rochdale - Huddersfield domaći91-11-3
5654Arsenal - Bayern Munich domaći490-02-1
6606Dallas Burns - Sevilla gosti221-11-3
6607Minnesota United - Aston Villa gosti360-10-3
6608Seattle Sounders - Borussia Dortmund gosti370-11-3

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5904Fc Kazanka Moscow - Fk Kolomna domaći131-12-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5527Atlanta United Fc - Houston Dynamo domaći272-05-0
5535New England Revolution - Vancouver Whitecaps domaći451-04-0
5562Chicago Fire - Columbus Crew domaći281-02-2
5582Toronto Fc - New York Red Bull domaći62-03-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5946Carolina Railhawks - Loudoun United Fc domaći101-03-0
5947Swope Park Rangers - Hartford Athletic domaći73-04-3
5948Memphis 901 Fc - Nashville Sc gosti420-10-2
5949El Paso Locomotive Fc - San Antonio Fc gosti81-21-3
5950Okc Energy Fc - Reno 1868 Fc domaći22-02-3

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3808St Mirren - Edinburgh City domaći880-01-0
4569Clyde - Hamilton gosti310-11-3
4572Cove Rangers - Dundee - - 0-00-0
4573Dunfermline - Albion Rovers domaći35-06-0
4580Stirling Albion - Arbroath gosti10-21-6

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4341K. Khanh Hoa - B. Binh Duong domaći640-01-0
4424Nam Dinh Fc - Clb Bd Thanh Hoa domaći43-14-2
4427Quang Nam Fc - Hai Phong Fc gosti690-01-2
4428Tp Ho Chi Minh - Shb Da Nang gosti82-23-2
4430Than Quang Ninh - Viettel Fc domaći600-01-0
4431Hanoi T And T - Hoang Anh Gia Lai domaći31-01-1

EP U20 DIV. AKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1005Hrvatska - Poljska 89-75
1007Grcka - Njemacka 54-82
1012Srbija - Velika Britanija 72-77
1020Litva - Latvija 114-75
1022Turska - Italija 82-80
1023Francuska - Ukrajina 68-40
1024Izrael - Crna Gora 88-69
1025Spanjolska - Slovenija 71-53

EP U20 DIV. BKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4570Bugarska - Ceska 79-79 / 89-93
4575Island - Madjarska 78-41
4577Gruzija - Estonija 67-78
4578Kosovo - Svedska 63-68
4579Belgija - Portugal 53-81
4586Finska - Rumunjska 73-69
4604Rusija - Bjelorusija 83-70

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4738San Miguel Beermen - Meralco Bolts 91-95
4739Magnolia Hotshots - Tnt Katropa 83-98

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4611Chicago Sky - Atlanta Dream 77-76
4614Phoenix Mercury - Dallas Wings 69-64
4616Minnesota Lynx - Seattle Storm 79-90

ATP BASTADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5437C.Garin - J.Chardy 8-124-64-60-2
5438M.Ymer - N.Jarry 8-135-73-60-2
5439A.Ramos Vinolas - F.Verdasco 12-66-26-42-0
5551D.Dzumhur - R.Carballes Baena 7-131-66-70-2

ATP BASTAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029M.Eriksson A.Goransson - E.Ymer M.Ymer 22-185-77-52-1
1031P.Cuevas G.Duran - M.Demoliner N.Jarry 17-204-66-41-2
1032R.Jebavy M.Middelkoop - H.Dellien J.I.Londero 12-66-36-32-0
2076C.Garin D.Vega Hernandez - F.Delbonis H.Zeballos 11-145-76-70-2
5666T.C.Huey F.Nielsen - S.Gille J.Vliegen 5-122-63-60-2

ATP NEWPORT TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017J.Isner - K.Majchrzak 18-146-46-72-1
1018M.Granollers - J.Thompson 13-86-27-62-0
1021T.Sandgren - A.Mannarino 12-56-46-12-0
1036A.Bublik - V.Troicki 15-123-66-32-1
1037M.Ebden - D.Kudla 12-46-26-22-0
1040I.Ivashka - C.Eubanks 12-76-46-32-0
1042G.Andreozzi - M.Zverev 8-124-64-60-2
1048U.Humbert - R.Ramanathan 13-67-66-02-0

ATP NEWPORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5586M.Ebden R.Lindstedt - A.Bublik D.Istomin 13-77-56-22-0
5587M.Granollers S.Stakhovsky - J.Erlich A.Sitak 23-196-76-32-1
5590S.Gonzalez Qureshi A U H - B.Klahn D.Kudla 24-246-36-71-2

ATP UMAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049A.Balazs - F.Krajinovic 19-166-36-72-1
1052J.Vesely - L.Mayer 14-156-34-61-2
5668F.Fognini - S.Travaglia V-V1-6V-VV-V
5669L.Djere - P.Lorenzi 15-136-33-62-1

ATP UMAG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019A.Rublev A.Vasilevski - R.Haase P.Oswald 25-276-45-71-2
1056F.Krajinovic N.Zimonjic - A.Sancic N.Serdarusic V-VV-VV-VV-V
1058H.Podlipnik Castillo Weissborn T S - T.Brkic A.Pavic 4-122-62-60-2
3606L.Mayer A.Molteni - F.Neis Stebe C M 12-56-46-12-0
3702P.Andujar G.Granollers Pujol - D.Molchanov I.Zelenay 4-122-62-60-2

CHALLENGER AMERSFOORTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096N.Kuhn - I.Gakhov 14-175-76-41-2
5057E.Benchetrit - K.De Schepper 13-97-66-32-0
5058G.Clezar - T.Kamke 12-46-26-22-0
5059P.Martinez - K.Maamoun 14-147-61-62-1
5060T.Bellucci - J.Sels 5-121-64-60-2
5555J.De Jong - Z.Kolar 9-136-73-60-2
5563D.Gimeno Traver - E.Ruusuvuori 13-86-27-62-0
5564H.Rune - D.Masur 11-156-34-61-2
5573I.Sijsling - J.Tatlot 13-86-37-52-0
5574T.Griekspoor - S.Fanselow 13-136-14-61-2

CHALLENGER AMERSFOORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035A.Begemann J.Lenz - H.Johnson Y.Johnson 22-156-76-12-1
1039G.Escobar S.Verbeek - J.De Jong R.Nijboer 9-136-73-60-2
1041N.V.S.Prashanth V.Vardhan - C.Denolly S.Puodziunas 12-36-06-32-0
1043U.Ignatik B.Rola - G.Blancaneaux S.Martos Gornes 12-86-46-42-0

CHALLENGER GATINEAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060M.Redlicki - D.Sela 3-122-61-60-2
1061P.Polansky - K.Uchida 17-105-76-22-1
1062S.Mansouri - N.Gombos 4-120-64-60-2
1063V.Pospisil - M.Neuchrist V-VV-VV-VV-V
1105J.Menezes - A.Harris 16-134-66-32-1
1108Y.Uchiyama - Y.Watanuki 12-66-46-22-0
1109J.Kubler - H.Moriya 12-46-26-22-0
1110L.Draxl - D.King 13-166-35-71-2

CHALLENGER GATINEAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3186A.Lawson M.Polmans - S.Imai B.Saraiva 12-46-16-32-0
3187E.Couacaud G.Sakharov - A.Harris Z.Li 9-136-73-60-2
3188E.Hoyt S.Mansouri - A.Galarneau B.Sigouin 12-56-36-22-0
3190H.Hach Verdugo D.Novikov - M.Banes A.Santillan 12-76-36-42-0
3191M.Janvier T.Matsui - J.P.Fruttero R.Gonzales 8-135-73-60-2
3193N.Gombos C.Ilkel - H.Reese A.Shamasdin 6-122-64-60-2

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4797S.Rawat - M.Viola 8-141-66-21-2
5578S.Mukund - A.Rinderknech 12-146-76-70-2
5579N.Sanchez Izquierdo - M.Basic 13-154-66-31-2
5580A.Vukic - T.Yang 14-136-32-62-1
5584E.Donskoy - J.Nam 15-113-66-12-1
5589E.Gerasimov - S.Sekiguchi 12-26-26-02-0
6021A.Nedovyesov - M.Viola 10-136-74-60-2
6022K.Sultanov - L.Miedler 12-76-36-42-0
6023Y.Chung - G.Oliveira 19-166-77-52-1
6024A.Rinderknech - S.Korda 14-187-63-61-2
6025A.Vukic - S.Ofner 16-134-66-32-1

CHALLENGER NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4842A.Golubev A.Nedovyesov - T.Khabibulin V.Manafov 14-127-67-62-0
4844B.Galiev M.Ilhan - I.Marchenko G.Oliveira 7-123-64-60-2
4853N.Barrientos F.Mena - A.Kadhe D.Yevseyev 12-16-06-12-0
4854S.Ofner A.Setkic - B.Crepatte A.Rinderknech 11-145-76-70-2
4855Y.Chung J.Nam - S.Fayziev K.Sultanov 13-97-66-32-0

CHALLENGER SAN BENEDETTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1075G.Quinzi - R.Olivo V-V3-6V-VV-V
1112P.Sakamoto - F.Gaio 13-176-76-41-2
5631D.Galan - R.Dutra Silva 11-152-66-31-2
5634M.Guinard - T.Wu 14-127-67-62-0
5635A.Giannessi - C.O Connell 13-97-66-32-0

CHALLENGER SAN BENEDETTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1185A.Basso W.Trusendi - A.Siljestrom S.Walkow 8-124-64-60-2
1200E.Gomez L.D.Martinez - I.Sabanov M.Sabanov V-VV-VV-VV-V
1201R.Balzerani F.Forti - R.Cid Subervi J.Hernandez Fernandez 17-203-66-41-2
1203R.Bonadio J.Vanneste - S.Galdos J.P.Varillas 16-176-13-61-2

ITF ASCHAFFENBURG 10A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3166A.Gabric - E.Molinaro 17-164-66-42-1
3184A.Vecic - N.Siedliska 5-124-61-60-2
3236R.Koelzer - I.De Vroome 3-122-61-60-2
3237I.Pfennig - J.Niemeier 1-121-60-60-2
3238J.Stamatova - K.Gerlach 7-124-63-60-2
3240M.Antonitsch - L.Lutzeier 13-141-66-11-2
3241I.Burillo Escorihuela - D.Papamichail 10-136-14-61-2
3249Q.Lemoine - E.Hayashi 6-122-64-60-2
3250S.Ambrosio - I.Popovic 16-146-14-61-2
3251A.Vasilescu - K.Hobgarski 5-122-63-60-2
3260E.Makarova - I.Primorac 13-96-47-52-0
3261L.Ruppert - G.Da Silva Fick 5-122-63-60-2

ITF BAJA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3763D.Astakhova - N.Potocnik 12-86-46-42-0
3767L.Gjorcheska - A.Nagy 12-26-16-12-0
3777O.Oliynykova - D.Radanovic 8-166-41-61-2
3790S.Njiric - C.Burger 9-135-74-60-2
3829C.Ene - M.Klaffner 13-136-31-62-1
3834D.Galfi - N.Berberovic 16-116-24-62-1
3836L.Boskovic - V.Erjavec 5-122-63-60-2
3848T.Lukas - E.Meri 12-56-16-42-0

ITF BIARRITZ 11A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3100G.Sanesi - L.Bencheikh 12-66-26-42-0
3101T.Andrianjafitrimo - M.Yerolymos 5-121-64-60-2
3102V.Tomova - I.Rosca 12-36-06-32-0
3103S.Janicijevic - S.Shapatava 16-175-76-31-2
3109V.Rodriguez - D.Kovinic 11-161-66-41-2
3110A.Lim - K.Le Bihan 12-66-26-42-0
3111G.Garcia Perez - D.Parry 8-133-65-70-2

ITF CANCUN 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2390D.Fox - Y.Villar 12-76-36-42-0
2391F.Corwin - J.Parker 12-66-36-32-0
2407M.Hovhannisyan - G.Brymer V-V2-6V-VV-V
2409N.Mejia - J.Flores 17-126-25-72-1
2411N.Schachter - L.Patino 15-155-76-21-2
2412R.Du Toit - J.Roberts 3-121-62-60-2
2423C.Farren - K.Boyd 10-145-75-70-2
2427J.Ortlip - A.Sharma 12-56-36-22-0
2524P.Brown - N.Reyes 6-122-64-60-2

ITF CASTELO BRANCO 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2721G.Falcao - E.Struvay 7-131-66-70-2
2722R.Strombachs - N.Borges 3-122-61-60-2
2724F.Brandao - P.Rodrigues 12-46-46-02-0
2725N.Alvarez Varona - F.Coelho 12-66-36-32-0
2918F.Cabral - A.Olivetti 8-135-73-60-2
2919P.Vivero Gonzalez - H.Meehan 12-36-06-32-0

ITF DIJON 20A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3115L.Petretic - A.Cazeaux 8-133-65-70-2
3125L.Schmidt - S.Hill 16-113-67-52-1
3144T.Gravouil - S.Benamar 13-66-17-52-0
3157I.Ekani - A.Droguet 12-76-46-32-0
3165V.Allen - M.Orange 10-136-74-60-2

ITF GUBBIO 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1805A.Procopio - G.Tresca 12-86-46-42-0
1938D.Galoppini - F.Moroni 12-76-36-42-0
1939G.Villanueva - D.Barclay 12-26-16-12-0
2084G.Rizzuti - A.De Bernardis 12-16-16-02-0
2125K.Kivattsev - M.Miceli 5-123-62-60-2
2284O.Giacalone - G.Di Nicola 13-86-37-52-0
2389A.Virgili - T.Gerini 18-156-76-42-1

ITF KRAMSACH 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1114C.Negritu - N.Parizzia V-V6-4V-VV-V
1122K.Lemstra - B.Van Den Berg 6-124-62-60-2
1126L.Lopez - A.Bolla 9-134-65-70-2
1141R.Slobodchikov - L.Krainer 14-107-57-52-0
1143D.Tortora - T.Martin 17-177-63-62-1
1146M.De Krom - D.Pichler 4-122-62-60-2
1168P.Dittmer - W.Ma 3-122-61-60-2
1170E.Hubner - E.Lavagno 4-124-60-60-2
1187G.Donev - P.Hartmeier 7-124-63-60-2
1198J.Bangratz - M.Kestelboim 10-156-33-61-2

ITF MEN CASTELO BRANCO SINGLES M ITF POR 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2715A.Cornut Chauvinc - D.Rodrigues 15-152-66-42-1
2716A.Rodeia - T.Das 12-146-76-70-2
2717M.Tchoutakian - L.Ratsaratany 12-36-26-12-0
2720G.Da Silva - R.Bauvy 4-121-63-60-2

ITF MEN GUBBIO SINGLES M ITF ITA 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1801F.Arnaboldi - A.Ceppellini V-V6-1V-VV-V
1802R.Maiga - P.De Giorgio 7-135-72-60-2
1803S.Baldoni - G.Ricca 8-133-65-70-2
1806F.Passaro - L.Bresciani 12-46-26-22-0
1924M.Frinzi - M.Arnaldi 13-96-37-62-0

ITF MEN PIESTANY SINGLES M ITF SVK 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3022T.Jirousek - M.Miladinovic 11-173-67-51-2
3024T.Paroulek - I.Kosec V-VV-VV-VV-V

ITF MEN TANGER SINGLES M ITF MAR 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2590A.Musialek - F.Tenti 10-143-66-21-2
2613L.Dussin - A.Muniz Hidalgo 19-176-46-72-1
2614L.Tessa - C.Patzanovsky 12-16-16-02-0
2615M.Fellin - K.Lozan 7-124-63-60-2
2664P.Dagnino - P.Delage 16-126-34-62-1
2683S.El Mesbahi - A.Benchakroun 5-123-62-60-2

ITF PARNU 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1206M.Ratniuk - O.Prihodko V-V7-5V-VV-V
1207N.Guttau - G.Kravchenko 14-146-24-61-2
1210D.Glinka - E.Vasa 6-124-62-60-2
1211A.Shevchenko - A.Oetzbach 12-76-46-32-0
1234M.Rocens - A.Donski 5-121-64-60-2
1235P.Goldsteiner - R.Hietaranta 13-66-17-52-0
1236J.Zopp - A.Uvarov 16-124-66-22-1
1237K.Raisma - T.Meraut 13-76-27-52-0
1242M.Korovin - D.Klok 12-187-64-61-2
1243M.Pauwels - N.Mashtakov 5-123-62-60-2
1408V.Ivanov - K.Saar 12-16-16-02-0
1409J.Tverijonas - M.Scaglia 13-107-66-42-0
1412L.Bataljin - Z.Bergs 3-122-61-60-2

ITF PIESTANY 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3000M.Semjan - Z.Derkas 13-96-37-62-0
3025D.Szintai - F.Marozsan 6-123-63-60-2
3028O.Krutykh - V.Niculescu 12-26-26-02-0
3072Y.Panak - A.Dubrivnyy 5-121-64-60-2

ITF TANGERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2665A.Fattar - A.Bessire 12-16-16-02-0
2666A.Moundir - J.Canas Garcia 12-66-46-22-0
2678B.Pujol Navarro - M.Vernier 13-166-43-61-2
2681J.Vidal Azorin - M.Dijkhuizen 13-86-27-62-0
2684A.Dawani - Y.Lalami Laaroussi 4-122-62-60-2
2685S.Ivanov - M.Laalej 12-16-06-12-0
2688Y.Kilani - L.Ouahab 8-133-65-70-2

ITF URIAGE 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1467A.Fouche - I.Davydov 6-122-64-60-2
1469R.Lambling - E.Bruna 13-86-37-52-0
1470L.Rochette - U.Blanchet V-V3-6V-VV-V
1471D.Wenger - M.Hamou 16-164-66-31-2
1480N.Turchetti - B.Pietri 9-133-66-70-2
1481D.Added - N.Uryson 16-176-76-41-2

ITF WOMEN BAJA SINGLES W ITF HUN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3697B.Bekefi - L.Svatikova 12-66-26-42-0
3703L.Salden - D.Lodikova 15-123-66-42-1
3704M.Sherif - G.Topalova 12-76-36-42-0

ITF WOMEN BIARRITZ SINGLES W ITF FRA 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3094I.Ramialison - S.Cakarevic 14-117-67-52-0
3095K.Zimmermann - O.Saez Larra 14-174-67-51-2
3099L.Cortez Llorca - B.Schoofs 3-122-61-60-2

KASSEL 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1490M.Gengel - M.Echazu 15-116-23-62-1
1569E.Furness - J.Frawley 16-182-67-62-1
1570M.Rosenkranz - V.Antonescu 13-97-56-42-0
1652V.Guenther - F.Reboul 14-116-42-62-1
1653A.Lazarov - N.Fatic 9-134-65-70-2
1654K.Wehnelt - N.Hardt 13-96-47-52-0
1656J.Reis Da Silva - O.Luz 9-134-65-70-2
1665L.Wessels - A.Bossel 13-107-66-42-0
1666P.Daljev - F.Moreno 1-121-60-60-2
1667M.Netuschil - M.Mora 12-26-16-12-0
1707S.Doumbia - M.Pena Lopez 15-113-66-32-1

SAN BENEDETTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076J.Hernandez Fernandez - T.Seyboth Wild 14-151-67-62-1
1078R.Marcora - A.Collarini 12-86-46-42-0
1111G.Zeppieri - A.Muller 8-136-72-60-2
5630R.Bonadio - A.Arnaboldi 13-163-66-41-2

WTA BUKUREŠTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5637Y.Bonaventure - Kr Pliskova 2-120-62-60-2
5638J.Fourlis - V.Kuzmova 7-135-72-60-2
5670K.Juvan - I.Begu 7-124-63-60-2
5671L.Arruabarrena Vecino - L.Siegemund 8-135-73-60-2

WTA BUKUREŠT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3126A.Bogdan I.Shinikova - A.Krunic B.Mattek Sands V-VV-VV-VV-V
3127Begu I C R.Olaru - G.Marchetti L.Pigossi 12-66-46-22-0
3138I.M.Bara P.M.Tig - C.Bucsa P.Thombare 13-76-27-52-0
4647E.Bogdan A.Cadantu - J.A.Cristian E.G.Ruse 7-124-63-60-2

WTA LAUSANNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4648B.Pera - C.Garcia 12-66-26-42-0
5672X.Han - L.Samsonova 13-97-56-42-0
5673N.Vikhlyantseva - D.Gavrilova 12-56-36-22-0
5674A.Cornet - J.Paolini 12-26-16-12-0

WTA LAUSANNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3164A.Raina R.Van Der Hoek - O.Kalashnikova E.Shibahara 16-196-34-61-2
3182E.Lechemia E.Wacanno - B.Pera J.Teichmann 23-215-77-52-1
3183M.Barthel X.Knoll - T.Sugnaux S.Waltert 12-86-46-42-0
5640A.Potapova Y.Sizikova - Y.In Albon C.Perrin 18-181-67-52-1

EP U19RUKOMET

Br. Susret Kraj
4278Finska - Bosna I Hercegovina 20-20
4300Ukrajina - Poljska 26-26
4301Island - Srbija 14-22
4334Bugarska - Grcka 26-26
4528Hrvatska - Slovacka 38-24

EP U19 (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4529Svedska - Austrija 32-23
4530Portugal - Crna Gora 19-22
4532Danska - Rusija 23-30
4533Nizozemska - Francuska 28-31
4534Rumunjska - Madjarska 21-31
4535Norveska - Spanjolska 23-21

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
4550Juzna Koreja U21 - Francuska U21 32-46
4552Argentina U21 - Island U21 22-26
4553Danska U21 - Njemacka U21 30-25
4554Cile U21 - Norveska U21 25-36

SP U20 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4623Rusija - Brazil 0-10-20-3
4624Dominikanska Republika - Argentina 0-10-20-3
4625Italija - Kina 1-02-03-0
4630Japan - Turska 0-10-23-2
4631Meksiko - Egipat 1-02-03-0
4636Peru - Kuba 1-02-03-0
4637Poljska - Sad 1-02-03-0

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4312Japan - Italija 7-9
4313Brazil - Njemacka 8-15
4314Grcka - Crna Gora 10-10
4315Srbija - Juzna Koreja 22-2

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
1099Kuba - Spanjolska 6-19
1100Grcka - Kazahstan 13-7
1101Japan - Australija 7-9
1102Italija - Kina 14-6

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5055Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 6-4
5056Fukuoka Softbank Hawks - Hokkaido Nippon Ham Fighters 0-4
5064Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-7
5065Saitama Seibu Lions - Chiba Lotte Marines 4-3
5315Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 5-4
5316Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 3-1

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
5681Minnesota Twins - New York Mets 4-14
5682St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 6-5
5683Milwaukee Brewers - Atlanta Braves 5-4
5684Chicago Cubs - Cincinnati Reds 5-2
5685Colorado Rockies - San Francisco Giants 8-11
5686New York Yankees - Tampa Bay Rays 6-2
5687Philadelphia Phillies - L A Dodgers 2-7
5688Boston Red Sox - Toronto Blue Jays 5-4
5689Cleveland Indians - Detroit Tigers 7-2
5690Miami Marlins - San Diego Padres 2-3
5691Texas Rangers - Arizona Diamondbacks 4-19
5717Kansas City Royals - Chicago White Sox 7-5
6509Baltimore Orioles - Washington Nationals 9-2
6510L A Angels - Houston Astros 2-11

TOUR DE FRANCE ETAPA 11 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4423A.Kristoff - G.Nizzolo 1-0
4426A.Greipel - N.Bonifazio 0-1
4434A.Pasqualon - I.Garcia Cortina 1-0
4442E.Bernal - G.Thomas 1-0
4443E.Viviani - D.Groenewegen 0-1
4477J.Philipsen - W.Van Aert 1-0
4478M.Richeze - J.De Buyst 1-0
4479N.Quintana - E.Buchmann 1-0
4482O.Naesen - A.Bettiol 1-0
4483P.Sagan - C.Ewan 0-1
4484R.Porte - R.Uran 0-1
4489S.Colbrelli - M.Matthews 1-0
4525S.Kruijswijk - E.Mas Nicolau 1-0
4526T.Pinot - J.Fuglsang 0-1
4527W.Barguil - R.Bardet 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 82128344143
arrow AU Austrija 6/45 4518283132
arrow BC British Colombia BC49 6/49 121718223143
arrow BE Belgija 6/45 81822353745
arrow BL Belgija Keno 20/70 89101114152931364245475455576062666869
arrow CA Kanada 6/49 212433364142
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 410151839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 512151732
arrow CL Colorado 6/42 1715192528
arrow DA Multi-Daily A 6/99 82663738798
arrow DB Multi-Daily B 6/99 363745568690
arrow DC Multi-Daily C 6/99 202652919299
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2561020303136454749505354555862646870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 116181926273031363742454953545557596364
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 810122733
arrow FK Finska Keno D 20/70 14131819202122233235414749535556666768
arrow FL Florida 6/53 11319243944
arrow FQ Finska Keno V 20/70 257811223033353641424450525458616667
arrow FR Francuska 5/49 426272847
arrow FT Finska Keno T 20/70 257910121427313237505456575960626568
arrow GE Njemačka 6/49 81929404748
arrow GO Njemačka Keno 20/70 157910193035425153545859606164656870
arrow GR Grčka 6/49 81926313245
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 72627314346
arrow IR Irska 6/47 72028294246
arrow LD Latvija Keno D 20/62 134519202123243038394245464749535760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1345681012161819232829304648545560
arrow LM Latvija Keno M 20/62 345613151827293132384041505556575961
arrow LU Louisiana 6/40 62123243537
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 111629324142
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 48113137
arrow MI Michigan Classic 6/47 458192138
arrow MS Missouri 6/44 141820242732
arrow NP New York Pick 10 20/80 2581114172022232632364352536268707273
arrow NY New York 6/59 4719343659
arrow OH Ohio Classic 6/49 11418264445
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 141718252737
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 15101722242738424449525557596267737779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 35121521253031323541465866676872747678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1213141827
arrow QU Quebec 6/49 61322373848
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 5610323845
arrow SB Španjolska Bono 6/49 22635414247
arrow SK Slovačka 5/35 1519202130
arrow SL Slovenija 7/39 12142022252739
arrow SW Švicarska 6/42 82026303240
arrow TE Texas 6/54 81525383952
arrow TK Tennessee Cash 5/35 68111322
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 5840414345
arrow UW SAD Powerball 5/69 1943476068
arrow VK Viking Lotto 6/48 92329323441
arrow WA Washington 6/49 51017343839
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 128920
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 31718222830
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 516172426293032353946485152545963657376