Petak 19.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4065Egipat U21 - Svedska U21 - - 0-01-0
4066Slovan Liberec - Viktoria Plzen - - 0-01-2
4073Fc Copenhagen - Aarhus Gf - - 1-02-1
4074Derry City - Sligo - - 1-03-0
4076Athlone - Shelbourne - - 0-21-2
4077Dundee United - Cowdenbeath - - 1-03-0
4078S.Stosur - F.Ferro - - 0-00-1
4079A.Bublik - T.Sandgren - - 0-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Senegal - Alzir gosti20-10-1

AFRIKA KUP NACIJA (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1044Senegal - Alzir - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5395Woden Weston Fc - Canberra Fc gosti102-23-3

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5370Adelaide City - Adelaide Blue Eagles domaći161-11-1
5374Adelaide Raiders Sc - South Adelaide Fc domaći142-04-0
5379Campbelltown City - Adelaide United Youth Fc domaći41-11-2
5383Metro Stars - Adelaide Olympic gosti110-11-2
5389Para Hills Knights Sc - Adelaide Comets - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5410Edgeworth Fc - Maitland Fc domaći251-03-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1031Gold Coast United Fc - Redlands United domaći222-12-3

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1035Melbourne Knights - Pascoe Vale domaći191-02-1
1036Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks gosti40-11-1
1037Bentleigh Greens - Heidelberg United gosti490-00-3
5391Green Gully Cavaliers - Kingston City Fc gosti121-25-2

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3748Olympia Fc - South Hobart domaći201-03-1
5435Kingborough Lions - Launceston City gosti600-00-2
5437Riverside Olympic Fc - Clarence United Fc domaći111-02-0

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3541Fc Anif - Sturm Graz gosti71-21-4
3577Bruck Leitha - Ried gosti320-30-4
3578Fc Langenegg - Austrija Klagenfurt domaći221-11-4
3598Ask Ebreichsdorf - Sv Lafnitz domaći61-01-1
3606Atsv Wolfsburg - Ask Elektra domaći303-04-1
3607Kitzbuhel - Wacker Innsbruck gosti10-10-7
3654Sv Hall - Fc Juniors Oo gosti430-21-5
3655Tus Bad Gleichenberg - Vorwarts Steyr domaći201-12-3
3656Gleisdorf 1919 - Asv Drassburg domaći91-04-0
3657Seekirchen - Amstetten gosti261-11-4
3658Union Gurten - Zell Am See domaći191-01-0
3659Wiener Sportklub - Dornbirn gosti10-22-6
3660Fc Mauerwerk - Fc Marchfeld Donauauen gosti400-11-2
4386Sk Treibach - Wsg Wattens gosti480-01-2
4387Parndorf - Salzburg gosti50-31-7

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052Mohammedan Sc Dhaka - Nofel Sporting Club domaći93-13-1
1055Brothers Union - Muktijoddha Sangsad Kc - - 0-00-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3661Zvezda Minsk - Fc Slutsk gosti140-10-1
3683Neman Grodno - Fc Gomel gosti680-01-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4401Ge Osasco Sp - Ponte Preta gosti110-10-2
5438Ae Velo Clube Sp - Aa Internacional Sp domaći301-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4239Figueirense - Londrina Pr gosti410-11-1
4262Vitoria Ba - Criciuma domaći660-02-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4403Ypiranga Rs - Remo gosti490-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4741Tsarsko Selo Sofia - Fk Arda Kurdzhali - - 0-00-0
4864Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia gosti33-13-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3262Slovan Liberec - Viktoria Plzen gosti570-01-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Vitkovice - Chrudim gosti330-10-1
1116Vlasim - Brno gosti210-12-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4316Fc Copenhagen - Aarhus Gf domaći121-02-1

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4452Manta Fc - Cd Independiente Juniors domaći421-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4710Emelec - Deportivo Cuenca gosti90-10-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4277Nomme Kalju - Paide Linnameeskond gosti210-11-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1466Vifk - Rovaniemen Palloseura 2 - - 0-00-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1127Nk Osijek - Slaven Belupo domaći431-02-0
1128Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb domaći172-03-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4962Derry City - Sligo domaći211-03-0
4966Waterford - Finn Harps gosti800-00-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2391Athlone - Shelbourne gosti230-21-2
2407Cabinteely Fc - Longford domaći361-02-0
2409Galway - Bray gosti61-12-2
2411Limerick - Drogheda domaći51-01-4

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3697Dalvik Reynir - Kfg domaći391-02-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4475Augnablik Fc - Kh Hlidarendi domaći152-02-0
4476Kv Vesturbaer - Vaengir Jupiters gosti40-20-3

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2524Consadole Sapporo - Shonan Bellmare domaći182-15-2

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4482Kataller Toyama - Yscc Yokohama domaći460-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4882Envigado - Depotivo Pasto domaći610-01-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2624Johor - Terengganu gosti243-13-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4555Puebla - Tijuana domaći151-11-3
4556Atlas - Fc Juarez domaći500-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4477Tadzikistan - Sjeverna Koreja gosti710-00-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4278Engleska U19 - Spanjolska U19 gosti220-10-1
4283Nizozemska U19 - Francuska U19 gosti51-11-3
4284Skotska U19 - Norveska U19 gosti210-40-4
4285Belgija U19 - Njemacka U19 gosti350-20-5

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
42441860 Munich - Preussen Munster gosti320-11-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4469Fc Pipinsried - 1865 Dachau domaći301-02-2
4470Tsv 1882 Landsberg - Ingolstadt Am gosti41-23-4
4471Tsv 1880 Wasserburg - Sv Pullach domaći252-14-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4472Augsberg Am - Tsv 1860 Rosenheim domaći900-01-0
4473Burghausen - Tsv Rain Lach gosti350-10-1
4474Illertissen - Buchbach gosti300-10-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4287Nacional Par - Olimpia gosti480-01-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2683Alianza Lima - Sporting Cristal domaći451-02-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4903Arka Gdynia - Jagiellonia gosti60-20-3
4907Lks Lodz - Lechia Gdansk - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Dunarea Calarasi - Fc Struga Trim Lum gosti350-20-4
1237Hebburn Town - Woking domaći361-12-4
1238Fc Metalist 1925 - Olimpik Donetsk gosti30-10-3
1242Sc Farense - Louletano gosti31-12-2
1243Hapoel Tel Aviv - Hapoel Raanana - - 0-00-0
1289Szombathelyi Haladas - Kaposvari Rakoczi gosti320-12-1
1290Fk Viktorie Prerov - Bystrice Ph gosti21-12-2
1332Kss Kotwica Kornik - Stomil Olsztyn gosti101-12-3
1333Panionios - Larissa domaći71-01-1
1391Raca Bartislava - Fk Austria Wien Ii gosti270-20-4
1394Us Orleans 45 - Paris Fc domaći490-02-0
1397Chateauroux - Creteil gosti560-00-1
1398Nd Beltinci - Nk Nafta gosti170-10-2
1399Sc Mannsworth - Ksv Siemens Grossfeld domaći13-06-1
1401Sv Lippstadt 08 - Norwich U23 domaći600-01-0
1732Eupen - Ofi Crete domaći92-13-1
1787Fsv Jagersburg - Sv Elversberg Ii domaći72-13-2
1793Jarota Jarocin - Victortia Ostrzeszow domaći103-13-1
1801Ks Panki - Polonia Poraj gosti20-22-6
1802Vogelheimer Sv - Barisspor 84 Essen domaći301-04-0
1803Sc Velbert - Bg Uberruhr domaći61-23-3
1804Fc Bisamberg - Haitzendorf gosti20-10-3
1806Fc Solothurn - Breitenrain gosti310-12-5
1807Langenrohr - Fc Tulln gosti131-16-1
1808Usv Ragnitz - Weinland Gamiltz domaći302-12-3
1938Chambly Thelle - Us Quevilly Rouen domaći151-02-2
1939Turk Gucu Friedberg - Fc Olympia Hk - - 0-02-1
2125Floriana - Senglea Athletic gosti260-22-2
2132Motril - Granada gosti350-10-1
2134Fk Zemun - Hatta gosti640-01-1
3808Kawasaki Frontale - Chelsea domaći860-01-0
3810Liverpool - Borussia Dortmund gosti31-12-3
3825Ajaccio - Nimes Olympique gosti51-22-2
3827Fenerbahce - Bursaspor domaći451-02-0
3829Grenoble - Rodez Af - - 0-00-0
3832Metz - Sochaux - - 0-00-0
3833Rb Leipzig - Galatasaray gosti280-13-2
3834Auxerre - Cercle Brugge domaći610-01-0
3835Nantes - Niort domaći92-03-2
3836Schalke - Norwich gosti130-11-2
3848Strasbourg - Toulouse domaći281-03-1
3849Go Ahead Eagles - Anorthosis Famagusta gosti191-11-1
3850Lubeck - Sheffield Wednesday domaći421-01-0
3851Valenciennes - Amiens domaći221-01-0
3853Bath City - Newport County gosti420-11-1
3854Club Brugge - Sporting Lisbon domaći161-12-2
3855Colchester - Ipswich gosti170-10-5
3856East Grinstead - Maidstone United gosti171-21-2
3857Crawley Town - Brighton gosti830-00-1
3867Porto - Real Betis gosti131-11-1
4289Fc Dunarea Calarasi - Fc Struga Trim Lum gosti340-20-4
4292Afc Stoneham - Eastleigh domaći261-02-1
4293Odranci - Nk Polet gosti620-00-2
4297Kolobrzeg - Chrobry Glogow gosti100-10-2
4298Virton - Aachen domaći331-05-0
4300Napoli - Salo domaći61-05-0
4301Diosgyor - Ujpest gosti250-20-3
4303Everton - Monaco domaći730-01-0
4305Charleroi - Troyes domaći361-12-1
4306Roeselare - Kortrijk domaći412-04-1
4307Sd Leioa - Alaves gosti450-12-3
4308Salford - Woking gosti221-11-3
4310Nottingham Forest - Crystal Palace domaći321-01-0
4311Welwyn Garden City - Milton Keynes Dons gosti700-00-1
5535Brisbane - Brisbane City Fc domaći123-04-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1809Fc Hermanstadt - Gaz Metan Medias gosti490-00-2
1915Chindia Targoviste - Viitorul Constanta gosti540-00-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3702Nizhny Novgorod - Shinnik Yaroslavl gosti31-21-3

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5905Torpedo Vladimir - Veles domaći211-01-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4499Rostov U21 - Spartak Moscow U21 gosti341-11-3
4516Ufa U21 - Krasnodar U21 gosti120-30-4

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2728Los Angeles Galaxy - Los Angeles Fc gosti41-13-2

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6025Utah Royals Fc - Portland Thorns Fc gosti91-12-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6061Phoenix Rising Fc - Austin Bold Fc domaći171-06-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2722Houngang United - Brunei Dpmm domaći62-13-1
2724Warriors Fc - Balestier Khalsa domaći41-23-3

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3714Banska Bystrica - Msk Zilina B gosti110-33-4
3715Sport Podbrezova - Kosice domaći810-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2725Aluminij - Triglav gosti380-12-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5698Vozdovac - Fk Tsc Backa Topola gosti550-01-2

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5924Dundee United - Cowdenbeath domaći261-03-0
5934Motherwell - Morton domaći231-04-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5426Sion - Basel gosti221-11-4

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2850Dak Lak - Hong Linh Ha Tinh Fc gosti570-00-2
2851Pho Hien Fc - Huda Hue - - 0-00-0

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4312Hobart Huskies - Waverley Falcons 98-95

EP U20 DIV. BKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4313Bjelorusija - Albanija 75-76
4314Ceska - Island 77-67
4315Nizozemska - Belgija 70-75
4328Finska - Madjarska 63-52
4329Rusija - Bugarska 105-66
4330Portugal - Gruzija 96-85
5048Slovacka - Svedska 71-82
5049Estonija - Sj Makedonija 84-67
5050Irska - Rumunjska 57-65

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4331Alaska Aces - Meralco Bolts 96-96 / 108-103

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6694Wellington Saints - Southland Sharks 95-89
6695Bay Hawks - Canterbury Rams 74-68

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6541Latvija U19 - Kanada U19 65-54
6542Sad U19 - Australija U19 79-56

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4998Indiana Fever - Washington Mystics 81-81 / 88-95
4999Connecticut Sun - Atlanta Dream 98-69
5000Seattle Storm - Las Vegas Aces 69-66

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4358Melbourne Mustangs - Melbourne Ice 0-05-1

ATP BASTADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2423R.Carballes Baena - A.Ramos Vinolas 8-166-41-61-2
4348F.Delbonis - J.Sousa 13-76-27-52-0
4357J.Londero - R.Gasquet 17-157-64-62-1
6006J.Chardy - N.Jarry 5-121-64-60-2

ATP BASTAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005R.Jebavy M.Middelkoop - S.Gille J.Vliegen 15-206-44-61-2

ATP NEWPORT TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042A.Bublik - T.Sandgren 12-90-66-32-1
1043J.Isner - M.Ebden 16-134-66-32-1
1049U.Humbert - I.Ivashka 16-137-53-62-1

ATP NEWPORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2493Gong M X Z.Zhang - M.Granollers S.Stakhovsky 5-122-63-60-2
5973B.Mclachlan Smith J P - N.Monroe M.Zverev 12-76-36-42-0
6601M.Ebden R.Lindstedt - M.Daniell L.Paes 23-254-67-51-2

ATP UMAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018A.Bedene - D.Lajovic 13-177-53-61-2
1019F.Bagnis - S.Caruso 4-124-60-60-2
1039L.Djere - L.Mayer 18-146-46-72-1
1040S.Travaglia - A.Balazs 15-166-36-71-2

ATP UMAG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007D.Molchanov I.Zelenay - R.Haase P.Oswald 19-185-76-11-2
1016O.Marach J.Melzer - L.Mayer A.Molteni 14-117-67-52-0

CHALLENGER AMERSFOORTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026I.Sijsling - D.Gimeno Traver 13-86-37-52-0
4349Z.Kolar - B.Rola 9-135-74-60-2
4350D.Masur - K.Coppejans 14-146-24-61-2
4351P.Martinez - M.Moraing 6-124-62-60-2

CHALLENGER AMERSFOORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025H.Heliovaara E.Ruusuvuori - A.Begemann J.Lenz 23-184-66-12-1
2855J.De Jong R.Nijboer - U.Ignatik B.Rola 12-46-06-42-0

CHALLENGER GATINEAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1087D.King - M.Janvier 13-106-31-62-1
1088M.Polmans - E.Couacaud 5-121-64-60-2
1090J.Menezes - N.Gombos 18-164-67-52-1
1092D.Lee - J.Kubler 5-122-63-60-2

CHALLENGER GATINEAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1104E.Hoyt S.Mansouri - H.Hach Verdugo D.Novikov 9-136-73-60-2
1105R.Maytin J.Withrow - A.Lawson M.Polmans 8-132-66-70-2

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096E.Donskoy - G.Elias 13-106-47-62-0
3795E.Gerasimov - K.Sultanov 17-197-66-71-2
5482A.Vukic - S.Korda 9-136-73-60-2

CHALLENGER NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1093N.Barrientos F.Mena - A.Golubev A.Nedovyesov 8-135-73-60-2
1094I.Marchenko G.Oliveira - Y.Chung J.Nam 20-206-36-71-2
5488Y.Chung J.Nam - A.Golubev A.Nedovyesov 8-124-64-60-2

CHALLENGER SAN BENEDETTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099A.Martin - O.Roca Batalla 13-96-47-52-0
1100J.Satral - R.Olivo 4-121-63-60-2
1101A.Giannessi - A.Arnaboldi 18-165-76-32-1
1102R.Marcora - F.Gaio 6-122-64-60-2

CHALLENGER SAN BENEDETTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1097S.Galdos J.P.Varillas - A.Siljestrom S.Walkow 20-134-66-12-1
1098A.Pellegrino A.Vavassori - I.Sabanov M.Sabanov 20-216-34-61-2

ITF ASCHAFFENBURG 10A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2779D.Papamichail - I.Popovic 16-104-66-12-1
2780E.Makarova - K.Gerlach 2-120-62-60-2
2782G.Da Silva Fick - K.Hobgarski 6-124-62-60-2
2791A.Friedsam - J.Niemeier 15-136-76-01-2

ITF BAJA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2794D.Galfi - V.Juhaszova 12-46-46-02-0
2801P.Arshinkova - R.Jani 9-133-66-70-2

ITF BIARRITZ 11A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2769V.Tomova - A.Zarycka 17-164-66-42-1
2770V.Cepede Royg - E.Kostova 18-106-26-72-1
2771J.Ponchet - B.Schoofs 13-77-56-22-0
2772I.Ramialison - D.Kovinic 7-136-71-60-2

ITF CASTELO BRANCO 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2618D.Jorda Sanchis - A.Olivetti 7-123-64-60-2
2619R.Roumane - N.Borges 14-177-54-61-2
2620A.Cornut Chauvinc - E.Struvay 13-176-76-41-2
2621N.Alvarez Varona - M.Deviatiarov 14-137-61-62-1

ITF DIJON 20A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2776D.Martynov - S.Celik 7-131-66-70-2
2778M.Villet - M.Armitano 14-156-34-61-2

ITF GANDIA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2732C.Sanchez Jover - J.Correia Passos Do Carmo 16-187-55-71-2

ITF GATINEAU 04A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2748Q.Gleason - C.Branstine 14-156-76-21-2
2749V.Emma - F.Abanda 16-185-76-41-2

ITF GUBBIO 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2284M.Frinzi G.Portaluri - L.Bocchi M.Miceli 12-46-26-22-0
2386F.Diaz Acosta T.M.Etcheverry - K.Kivattsev G.Villanueva 8-136-72-60-2
2389G.Ricca - F.Diaz Acosta 12-163-66-41-2
2390G.Villanueva - O.Giacalone 12-26-16-12-0
2426A.Virgili - T.Etcheverry 13-111-66-42-1
2427F.Passaro - G.Fonio 17-146-34-62-1

ITF IMOLA 17A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2826A.Moratelli - S.Rubini 8-133-65-70-2
2828C.Dentoni - C.Rosatello 8-124-64-60-2

ITF IOWA 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2745A.Rybakov - P.Touliatos 12-56-36-22-0

ITF KASSEL 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1677L.Gerch M.Radojkovic - S.Doumbia F.Reboul 6-124-62-60-2
1729M.Martineau C.H.Tseng - J.Frawley M.Rosenkranz 3-120-63-60-2
2135L.Gerch - M.Vocel 12-26-06-22-0
2136S.Doumbia - V.Guenther 13-77-56-22-0
2178L.Wessels - C.Tseng 19-176-77-62-1
2180J.Okala - O.Luz 12-46-36-12-0

ITF KRAMSACH 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1652S.Kopp M.Veldheer - M.Kestelboim W.Leite 7-132-65-70-2
1653M.Veldheer - S.Kopp 16-197-63-61-2
1654S.Prechtel - E.Lavagno 18-175-76-42-1
1655B.Van Den Berg - D.Pichler 13-146-76-11-2
1656R.Slobodchikov - P.Hartmeier 12-26-26-02-0

ITF LIMA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2615J.Sorgi - F.Juarez 3-122-61-60-2
2617N.Alvarez - J.Ficovich 13-111-66-32-1

ITF MEN GANDIA SINGLES M ITF ESP 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2682H.Gaston - A.Barroso Campos 17-135-76-22-1
2730J.Pla Malfeito - R.Bertola 16-104-66-22-1
2731P.Vives Marcos - B.Winter Lopez 12-46-26-22-0

ITF MEN IOWA CITY SINGLES M ITF USA 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2740E.Zhu - J.Mcnally 16-185-77-51-2
2741H.Habib - A.Dougaz 6-124-62-60-2
2744A.Geller - E.Smith 14-92-66-32-1

ITF MEN TABARKA SINGLES M ITF TUN 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2733A.Weis - S.Baez 4-121-63-60-2
2737E.Dalla Valle - D.Ajdukovic 12-46-36-12-0
2739S.Roncalli - N.Arreche 4-124-60-60-2

ITF PARNU 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1665A.Shevchenko - V.Ivanov 12-76-46-32-0
1666B.Bobrov - J.Tverijonas 12-56-26-32-0
1667J.Zopp - G.Kravchenko 13-87-66-22-0
1668N.Mashtakov - L.Sorrentino 13-106-47-62-0

ITF PIESTANY 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2622L.Klein - P.Nouza 13-107-66-42-0
2666V.Melnic - A.Dubrivnyy 15-187-64-61-2
2678M.Podzus - F.Marozsan 18-176-36-71-2
2681V.Kopriva - M.Miladinovic 10-156-32-61-2

ITF TANGERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2606J.Vidal Azorin - K.Lozan 13-154-66-31-2
2611A.Moundir - F.Tenti 13-176-42-61-2
2613M.Perchicot - L.Tessa 13-67-56-12-0
2614A.Fattar - L.Ouahab 5-123-62-60-2

ITF TELAVI 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1673M.Haliak I.Mikhaylyuk - K.Kirci D.Poljak 16-196-32-61-2
1676Y.Bondarevskiy G.Tsivadze - S.Dzhanashia Y.Sabanin 12-76-36-42-0

ITF URIAGE 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1670I.Davydov - A.Gautier 6-124-62-60-2

ITF WOMEN GATINEAU SINGLES W ITF CAN 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2746M.Zacarias - L.Fernandez 8-136-72-60-2
2747S.Bandecchi - S.Chang 12-66-26-42-0

ITF WOMEN IMOLA SINGLES W ITF ITA 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2808C.Giovine - N.Stadler 13-106-47-62-0
2809V.Meliss - E.Kordolaimi 17-144-67-52-1

ITF WOMEN OLOMOUC SINGLES W ITF CZE 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2762J.Maleckova - C.Skamlova 12-56-26-32-0
2763D.Allertova - I.Soylu 7-166-41-61-2

ITF WOMEN PALMELA SINGLES W ITF POR 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2831E.Silva - Y.Hatouka 2-122-60-60-2
2832J.Terziyska - E.Guerrero Alvarez 4-121-63-60-2
2833J.Gervais - M.Lumsden 12-46-06-42-0
2834T.Curovic - G.Maristany Zuleta De Reales - 3-6V-VV-V

ITF WOMEN TABARKA SINGLES W ITF TUN 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2835F.Arcidiacono - A.Amendola 12-76-36-42-0
2836J.Steur - N.Brancaccio 12-76-46-32-0
2852O.Lancelot - A.Timsit 18-165-77-62-1
2854P.Arias Manjon - M.Bougrat 12-46-16-32-0

WTA BUKUREŠTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058I.Begu - L.Siegemund 7-135-72-60-2
4352E.Rybakina - V.Kuzmova 13-97-66-32-0
4353P.Tig - Kr Pliskova 15-126-33-62-1
4354B.Krejcikova - M.Di Giuseppe 8-124-64-60-2

WTA BUKUREŠT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060L.Arruabarrena Vecino A.Mitu - J.A.Cristian E.G.Ruse 20-203-66-11-2

WTA LAUSANNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062A.Cornet - N.Vikhlyantseva 16-104-66-12-1
1064X.Han - B.Pera 10-170-67-51-2
4355S.Stosur - F.Ferro 6-124-62-60-2
4356J.Teichmann - T.Korpatsch 7-156-30-61-2

WTA LAUSANNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023O.Kalashnikova E.Shibahara - A.Potapova Y.Sizikova 9-136-73-60-2

EP U19 (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3716Danska - Spanjolska 27-23
3717Slovacka - Svedska 21-32
3725Portugal - Slovenija 28-25
3739Rumunjska - Francuska 37-27
3741Madjarska - Rusija 29-27
3747Nizozemska - Norveska 31-29
4739Njemacka - Crna Gora 22-13
4740Austrija - Hrvatska 21-21

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
1108Nigerija - Juzna Koreja U21 30-42
1113Francuska U21 - Australija 50-11
1122Portugal - Kosovo 32-21
1194Tunis U21 - Japan U21 26-25
1195Hrvatska U21 - Madarska U21 37-32
1196Slovenija U21 - Sad 43-16
1197Brazil U21 - Bahrain U21 27-26
1198Spanjolska U21 - Srbija 29-26
3703Island U21 - Norveska U21 19-29
3704Argentina U21 - Danska U21 23-31
3705Egipat U21 - Svedska U21 32-22
3713Njemacka U21 - Cile U21 39-22

SP U21ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1481Kuba - Argentina 1-02-03-2
1489Iran - Rusija 1-01-12-3
1490Brazil - Kanada 1-02-03-0
1569Kina - Puerto Rico 1-02-03-0
1570Maroko - Bahrein 0-11-12-3
3122Poljska - Italija 0-10-20-3
4347Juzna Koreja - Egipat 1-02-03-0

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5846Sad - Australija 12-11
5847Hrvatska - Kazahstan 21-5
6604Srbija - Grcka 9-3
6605Juzna Koreja - Crna Gora 6-24

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
1065Nizozemska - Kanada 5-4
1077Novi Zeland - Madjarska 6-17

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5900Griquas - Pumas 37-29
5901Pretoria Bulls - Free State Cheetahs 27-43

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3197Novi Zeland - Cronulla Sharks 19-18
3198Penrith Panthers - St. George Illawarra 40-18
3204Sydney Roosters - Newcastle Knights 48-10

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3298Hull Kingston Rovers - Huddersfield Giants 12-18

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5566Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 4-0

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
4442Hanshin Tigers - Tokyo Yakult Swallows V-V
4443Hiroshima Toyo Carp - Yomiuri Giants 7-6
4448Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 5-3
4449Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 5-4
4450Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks 5-1
4451Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 3-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1199Chicago Cubs - San Diego Padres 6-5
1200Baltimore Orioles - Boston Red Sox 11-2
1201New York Yankees - Colorado Rockies 8-2
1204Pittsburgh Pirates - Philadelphia Phillies 1-6
1205Cincinnati Reds - St Louis Cardinals 11-12
1206Cleveland Indians - Kansas City Royals 10-5
1207Detroit Tigers - Toronto Blue Jays 1-12
1209Houston Astros - Texas Rangers 4-3
1210Minnesota Twins - Oakland Athletics 3-5
1211Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers 10-7
1234L A Dodgers - Miami Marlins 2-1
1235San Francisco Giants - New York Mets 1-0

BEACH SOCCER WORLD CUP QUALIFICATIONFUTSAL

Br. Susret Kraj
3123Francuska - Norveska 5-2
3159Madjarska - Estonija 1-1
3188Latvija - Spanjolska 2-8
3189Kazahstan - Italija 2-5
3194Moldavija - Portugal 3-13
3196Rusija - Njemacka 6-2

TOUR DE FRANCE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3751E.Bernal - G.Thomas -
3759Lj.Fuglsang - M.Landa -
3771S.Kruijswijk - E.Mas -
3804R.Porte - D.Martin -
3806N.Quintana - R.Uran -
3826A.Valverde - F.Aru -

TOUR DE FRANCE ETAPA 13 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4172E.Buchmann - A.Yates 1-0
4173J.Rosskopf - A.Dowsett 1-0
4174K.Asgreen - Y.Lampaert 1-0
4175M.Hepburn - L.Durbridge 0-1
4204N.Politt - J.Tratnik 0-1
4205R.Porte - J.Alaphilippe 0-1
4206R.Uran - E.Mas Nicolau 1-0
4207S.K.Andersen - M.Schachmann 1-0
4211S.Kruijswijk - J.Fuglsang 1-0
4212T.Pinot - E.Bernal 1-0
4213T.Scully - C.Haga 0-1
4214T.Martin - S.Kung 0-1
4230W.Van Aert - G.Thomas 0-1

TOUR DE FRANCE POREDAK PO BODOVIMA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3722J.Alaphilippe - G.Van Avermaet -
3734N.Quintana - R.Bardet -
3737M.Schachmann - A.Bettiol -
3738A.Valverde - D.Martin -

TOUR THE FRANCE KING OF THE MOUNTAINS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3671J.Alaphilippe - W.Barguil -
3690J.Fuglsang - A.Yates -
3691J.Herrada - I.Zakarin -
3692S.Kruijswijk - R.Bardet -
3708E.Mas - R.Uran -
3711N.Quintana - D.Martin -
3721G.Thomas - T.Pinot -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 15181921252729304950515559606465676970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 820303340
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 47111922
arrow CO Connecticut 6/44 21422242741
arrow DA Multi-Daily A 6/99 92245717598
arrow DB Multi-Daily B 6/99 71417558184
arrow DC Multi-Daily C 6/99 172124387379
arrow EM Euro Millions 5/50 1314172628
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1112131824252931323649535455636465676970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 48111215182330333537404145465159636870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1114161922
arrow FK Finska Keno D 20/70 311202124273233364446515455586067686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3781011172023263032353751535458606569
arrow FT Finska Keno T 20/70 168914192022252736404850545557606166
arrow GO Njemačka Keno 20/70 49102225272930333440454651535456585970
arrow LD Latvija Keno D 20/62 610121320222728343538394047515253545559
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1371620263033343738394050525355565761
arrow LM Latvija Keno M 20/62 156915171820222426283439444546535456
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 25162239
arrow NP New York Pick 10 20/80 1112141617232431394953575860616368767779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 27121519212425293136464852535564657172
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2891022232637394346485356636573747576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 35131518
arrow SB Španjolska Bono 6/49 102127333846
arrow TK Tennessee Cash 5/35 516232529
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1618283367
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 313182531
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1681927283144475058596062667071747578