Subota 20.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5507Aik Stockholm - Helsingborg - - 1-02-0
5508Cska Sofia - Cherno More Varna - - 0-21-3
5509Cska Moscow - Orenburg - - 2-12-1
5510Sparta Prague - Jablonec - - 0-02-0
5511Fc Clinceni - Cfr Cluj - - 0-31-4
5512Genk - Mechelen - - 1-03-0
5513M.Granollers - A.Bublik - - 0-00-1
5514D.Lajovic - S.Caruso - - V-VV-V

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6853Gimnasia Lp - Defensa Y Justicia gosti450-11-1
6854Lanus - Independiente Rivadavia domaći900-01-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5396Riverina Rhinos - Cooma Tigers gosti370-10-2
5397Belconnen United - Gungahlin United Fc VVV-VV-V
5409Monaro Panthers Fc - Canberra Olympic gosti51-32-3

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2741Sydney United - Sydney Fc gosti670-00-2
2744Leichhardt Tigers - Olympic Sharks domaći381-03-1
2745Rockdale City Suns - Blacktown City Fc gosti170-22-4
5362Wollongong - Sutherland Sharks domaći312-04-0
5364Marconi Stallion - Mt Druitt Town Rangers domaći112-14-2

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5411Newcastle Jets Youth - Hamilton Olympic Fc gosti480-00-2
5973Adamstown Rosebud Fc - Lake Macquarie City Fc gosti490-00-1
6006Valentine Fc - Broadmeadow Magic Fc gosti310-11-2
6011Weston Workers Fc - Lambton Jaffas Fc domaći870-01-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5392Hume City - South Melbourne domaći211-03-1
5393Altona Magic Sc - Dandenong City Sc domaći141-01-2
5394Dandenong Thunder - Avondale Fc domaći171-11-1

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4359Wolfurt - Floridsdorfer Ac gosti20-20-3
4360Wiener Viktoria - Hartberg gosti290-12-2
4367Atsv Stadl Paura - Austria Lustenau gosti330-20-5
4368Wsc Hertha - Hohenems domaći91-01-0
4369Kufstein - Altach gosti131-21-6
4382Sv Leobendorf - Bw Linz gosti580-00-5
4383Neusiedl - Grazer Ak gosti201-21-6
4390Askoe Koettmannsdorf - Austria Vienna gosti90-40-9
4391Sc Pinkafeld - Mattersburg gosti20-30-A
4392Sv Gloggnitz - St Polten gosti370-11-2
4394Sak Klagenfurt - Wolfsberger Ac gosti50-40-9
4395Edelweiss Linz - Admira Wacker gosti120-30-5
4396Traiskirchen Fcm - Horn gosti100-31-5
4398Usv Rb Weindorf St Anna - Kalsdorf domaći91-01-0
4399Uv Vocklamarkt - Lask gosti41-12-6

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2732Arambagh Ks - Rahmatgonj Mfs domaći151-26-3
2733Sheikh Jamal - Abahani Ltd. Chittagong domaći42-02-0
2737Dhaka Abahani - Saif Sc gosti370-14-1
2739Sheikh Russel Kc - Bashundhara Kings domaći520-01-0

BELGIJA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6272Genk - Mechelen domaći141-03-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2136Gorodeya - Isloch gosti110-11-2
2178Dinamo Brest - Torpedo Zhodino gosti71-14-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1481Fc Slonim - Baranovichi domaći810-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1469Aurora - Guabira VVV-VV-V
1470Sport Boys - Club Destroyers VVV-VV-V

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314Fk Zvijezda 09 - Fk Tuzla City gosti230-31-5
1320Velez Mostar - Fk Mladost Doboj Kakanj gosti110-11-3
1322Zeljeznicar - Borac Banja Luka - - 0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1311Desportivo Brasil Sp - Corinthians domaći261-02-0
1312Ec Sao Bernardo Sp - Sao Caetano gosti580-01-2
1313Nacional Ac Sp - Juventus Sp gosti430-11-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1066Vasco Da Gama - Fluminense gosti450-12-1
1067Bahia Ba - Cruzeiro - - 0-00-0
1068Ceara - Palmeiras domaći321-02-0
1069Csa Al - Atletico Pr gosti400-10-4
1075Internacional - Gremio domaći221-01-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4266Oeste Sp - Bragantino Sp - - 0-00-0
4268Vila Nova - America Mineiro gosti580-01-1
4269Botafogo Sp - Guarani Sp - - 0-00-0
4270Operario Pr - Crb gosti290-12-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4423Sao Jose - Atletico Acreano Ac domaći71-03-0
4424Botafogo Pb - Abc gosti530-01-1
4426Globo Fc Rn - Ferroviaria domaći52-02-0
4427Boa - Juventude domaći371-02-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6109Manaus Am - Caxias domaći720-03-0
6110Itabaiana - Ituano Sp domaći81-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4868Cska Sofia - Cherno More Varna gosti230-21-3
4869Beroe Stara Zagora - Ludogorets gosti91-22-4

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6100Fk Septemvri Sofia - Strumska Slava domaći272-02-0
6101Kariana Erden - Pfc Montana domaći281-11-1
6102Chernomorets Balchik - Chernomorets Pomorie gosti40-10-1
6103Litex Lovech - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa domaći480-05-0
6104Neftochimik Bourgas - Spartak Varna domaći172-05-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3282Sfc Opava - Pribram domaći850-01-0
3283Sigma Olomouc - Zlin domaći610-01-0
3284Slovacko - Budejovice gosti170-10-2
3285Sparta Prague - Jablonec domaći620-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Banik Sokolov - Hradec Kralove - - 0-00-0
1118Dukla Prague - Trinec gosti111-22-3
1119Pardubice - Viktoria Zizkov domaći292-02-1
11201.Sk Prostejov - Vysehrad domaći181-01-0
1121Lisen - Slovan Varnsdorf domaći72-12-2

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4166Union San Felipe - Audax Italiano gosti230-10-1
4167Cobresal - Municipal Iquique domaći112-13-1
4168Universidad De Chile - Deportes Temuco domaći91-02-0
4169Deportes Valdivia - Union Espanola VVV-VV-V
4170O Higgins - Everton De Vina domaći441-01-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1303Delfin Sc - El Nacional gosti330-11-1
4849Olmedo - Fuerza Amarilla Sc domaći81-01-0
4850Universidad Catolica - Aucas gosti281-11-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4738Tartu Jk Tammeka - Tallinna Kalev gosti260-22-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5484Elva - Welco Elekter domaći62-13-1
5485Flora Tallinn Ii - Rakvere Tarvas domaći740-02-0

EUROPA EP U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5427Portugal U19 - Armenija U19 domaći341-04-0
5430Spanjolska U19 - Italija U19 gosti350-12-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1740Ilves - Hjk Helsinki gosti550-01-1
1742Kpv - Seinajoen Jk gosti450-11-2
1743Vps - Lahti domaći51-11-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4928Honka - Tampereen Ilves domaći253-05-1
4937Ons Oulu - Jypk domaći121-02-3
4960Tips Vantaa - Tps domaći121-01-0
4961Aaland United - Hjk Helsinki domaći620-01-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Eif - Ac Kajaani gosti440-20-2
1301Tps - Fc Haka gosti350-22-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4912Vaajakoski - Jbk gosti570-00-3
5486Kerho 07 - Ols Oulu - - 0-00-0
5487Js Hercules - Vps J domaći183-05-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4796Eps - Fc Espoo - - 0-00-0
4797Honka 2 - P Iirot domaći131-01-1
4809Kaapo - Gnistan gosti810-00-1
4810Kapa - Salpa domaći91-03-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1131Rijeka - Nk Varazdin domaći71-12-1
1132Gorica - Inter Zapresic domaći351-01-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2412Cobh Ramblers - Wexford Youths domaći271-11-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4993Grotta - Vikingur Olafsvik domaći470-02-2
4994Haukar Hafnafjordur - Fjolnir gosti31-31-5
4995Umf Njardvik - Throttur gosti181-12-3
4996Afturelding - Thor Akureyri gosti430-11-2
4997Magni - Leiknir Reykjavik gosti300-10-3

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5515Umf Vidir - Leiknir Faskruosfiroi domaći600-02-0
5516If Vestri - Volsungur domaći620-01-0
5517Ir Reykjavik - Tindstoll domaći272-02-0
5527Kf Fjardabyggd - Selfoss gosti390-11-3

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6096Fjallabyggdar - Alftanes domaći362-03-2

IZRAEL SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2826Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda domaći281-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2532Matsumoto Yamaga - Sanfrecce Hiroshima gosti520-02-2
2535Nagoya Grampus - Gamba Osaka domaći42-12-2
2590Vissel Kobe - Yokohama Marinos gosti380-10-2
2592Kashima Antlers - Sagan Tosu domaći202-12-1
2593Cerezo Osaka - Vegalta Sendai - - 0-00-0
2601Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds gosti100-31-3
2602Shimizu S Pulse - Fc Tokyo gosti160-20-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6590Jef United - Avispa Fukuoka domaći111-03-0
6591V Varen Nagasaki - Kofu domaći890-01-0
6592Yokohama Fc - Tochigi Sc gosti300-12-1
6593Kagoshima United - Fc Gifu VVV-VV-V
6594Kashiwa Reysol - Kanazawa domaći231-01-0
6595Kyoto Ps - Omiya Ardija domaći172-03-2
6596Renofa Yamaguchi - Albirex Niigata domaći480-02-2
6597Tokyo Verdy - Ehime Fc gosti320-23-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4483Gyeongnam - Jeju United domaći21-22-2
4484Pohang Steelers - Incheon United gosti470-01-2
4489Seoul - Jeonbuk Motors gosti291-12-4

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5572Fc Anyang - Gwangju Fc domaći123-17-1
5573Busan I Park - Bucheon Fc gosti400-12-2

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1114Daejeon Hydro - Cheonan City - - 0-00-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134Guangzhou R F Fc - Guangzhou Evergrande gosti130-20-5
1135Tianjin Taida - Dalian Yifang gosti262-13-3

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5448Guizhou Hengfeng - Meizhou Hakka domaći31-02-0
5449Nei Mongul Zhongyou - Beijing Konggu domaći860-01-0
5471Xinjiang Tianshan Leopard - Qingdao Huanghai domaći81-32-5
5475Heilongjiang Lava Spring - Shanghai Shenxin gosti142-13-1
5477Shijazhuang Ever Bright - Zhejiang Greentown domaći670-02-1
5478Nantong Zhiyun - Changchun Yatai gosti900-00-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4884Cucuta Deportivo - Independiente Santa Fe domaći520-01-0
4889Deportes Tolima - America De Cali gosti90-10-1
5970U. M. Santa Marta - Atletico Huila - - 0-00-0
5971Deportivo Cali - Jaguares D. Cordoba domaći261-04-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1160Barranquilla Fc - Llaneros domaći540-01-0
1168Orsomarso Sc - Real Cartagena gosti210-11-2
1170Valledupar Fc - Itagui Leones Fc gosti390-11-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5574Riga Fc - Bfc Daugavpils domaći212-04-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1109Pkns Fc - Selangor domaći31-22-3
5001Kelantan - University Kebangsaan Malaysia Fc domaći580-02-0
5002Pdrm Fa - Penang Fa gosti61-11-2
5003Sarawak - Selangor United Fc gosti61-13-1
5004Terengganu Fc Ii - Sabah domaći451-02-1
5047University Technology Mara Fc - Negeri Sembilan domaći221-01-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4557Pachuca - Leon gosti140-21-3
4558San Luis - Unam Pumas gosti790-00-2
4559America Mexico - Monterrey gosti72-24-2
4566Tigres - Morelia domaći203-04-2
4567Necaxa - Cruz Azul - - 0-00-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1103Raufoss 2 - Steinkjer domaći141-01-0
5582Vestfossen - Bergen Nord domaći41-02-1
5584Fk Fyllingsdalen - Fana domaći12-02-0
5586Stord - Fjora domaći76-0C-1
5630Melhus - Brumunddal gosti610-00-1
5631Orkla - Nybergsund gosti200-10-2
5634Verdal - Strindheim gosti220-11-2
5639Honefoss - Melbo domaći22-02-0
5640Leknes - Gjelleraasen If domaći181-11-4
5647Skjervoy - Harstad domaći32-15-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5055Alta - Floro domaći252-03-0
5056Kjelsas - Elverum gosti60-11-1
5057Oppsal - Senja domaći550-01-0
5058Sotra Sk - Asane domaći21-33-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4245Duisburg - Sonnenhof Grossaspach domaći251-14-1
4246Hansa Rostock - Viktoria Koln domaći93-13-3
4250Kaiserslautern - Unterhaching domaći191-01-1
4251Meppen - Zwickau gosti550-00-2
4252Wurzburger Kickers - Bayern Munich Am domaći91-03-1
4253Magdeburg - E. Braunschweig gosti71-32-4

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5503Ismaning - Kottern gosti220-11-2
5504Turkspor Augsburg 1972 - 1860 Munich Am gosti141-32-3
5505Sv Kirchanschoring - Tsv Schwaben Augsburg domaći291-01-0
5506Tsv Nordling - Hankofen Hailing domaći500-01-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5489Eintracht Bamberg 2010 - Bayern Hof gosti32-26-4
5490Seligenporten - Tsv Karlburg domaći53-14-1
5491Ansbach - Tsv Abtswind gosti40-11-3
5492Atsv 1898 Erlangen - Djk Vilzing gosti80-20-5
5501Djk Gebenbach - Grossbardorf gosti111-11-2
5502Fc Viktoria Kahl - Sand domaći530-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1214Aubstadt - Heimstetten domaći670-02-0
1215Eichstatt - Schalding Heining domaći122-07-0
1216Greuther Furth Am - Schweinfurt - - 0-00-0
1217Nurnberg Am - Memmingen domaći51-01-0
1218Turkgucu Ataspor Munchen - Viktoria Aschaffenburg domaći351-03-1
1222Bayreuth - Vfr Garching gosti161-31-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1059Cerro Porteno - Deportivo Capiata domaći202-03-0
1060Club Libertad - Club Guarani Asuncion domaći51-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Escuela Municipal Deportivo Binacional - Academia Cantolao domaći251-01-1
2685Carlos Mannucci - Utc De Cajamarca domaći161-02-1
2688Fbc Melgar - Ayacucho Fc domaći321-03-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4908Rakow Czestochowa - Korona Kielce gosti490-00-1
4909Wisla Krakow - Slask Wroclaw gosti620-00-1
4910Piast Gliwice - Lech Poznan domaći61-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1212Maritimo - Lille - - 0-00-0
3811Leganes - Fuenlabrada domaći322-02-0
3812Sigma Olomouc B - Opava B domaći321-01-1
3813Chojnice - Bytovia Bytow domaći21-03-1
3814Western Sydney Wanderers Fc - Leeds gosti90-11-2
3820Bielsko Biala - Warta Poznan gosti590-00-1
3830Grimsby - Doncaster domaći840-01-0
4478Newcastle - West Ham domaći341-01-0
4479Wolves - Manchester City - - 0-00-0
5551Nec Nijmegen - Almere gosti340-12-2
5552Evesham United - Gloucester gosti20-31-7
5553Sparta Rotterdam - Nac Breda domaći431-03-0
5554Hamburg - Anderlecht domaći391-02-2
5555Hayes Yeading United - Slough Town gosti400-10-2
5556Lokomotive Leipzig - Wuppertaler gosti61-21-3
5557Fc Oss - De Graafschap gosti660-01-3
5558York - Scarborough Athletic domaći21-02-1
5559Volendam - Heracles domaći341-02-1
5560Afc Hornchurch - Chelmsford City gosti310-10-2
5561Bayer Leverkusen - Watford gosti350-11-2
5562Fortuna Dusseldorf - Basaksehir gosti260-11-1
5563Gillingham - Charlton domaći131-13-1
5564Hannover - Groningen gosti110-10-1
6097Fiorentina - Benevento gosti390-10-3
6098Udinese - Ravenna domaći91-11-2
6569Elche - Ud Ilicitana domaći96-19-1
6570Girona - Bournemouth domaći800-02-1
6571Celta Vigo - Lugo domaći31-03-0
6617Manchester Utd - Inter domaći760-01-0
6618Benfica - Chivas domaći41-03-0
6621Arsenal - Fiorentina domaći151-03-0
6622Bayern Munich - Real Madrid domaći151-03-1
6696Heerenveen - St Pauli domaći21-01-1
6697Zulte Waregem - Willem domaći431-01-1
6698Arminia Bielefeld - Barnsley domaći81-22-3
6699Bala Town - Accrington Stanley domaći171-01-0
6700Barnet - Peterborough domaći251-11-3
6712Brackley Town - Banbury United - - 0-00-0
6713Bradford - Wigan domaći361-01-1
6714Burton Albion - Derby gosti161-32-5
6715Carlisle - Fleetwood domaći101-11-3
6716Cheltenham - Leicester domaći161-01-2
6717Chesterfield - Rotherham gosti261-21-2
6718Colne - Chester domaći391-02-1
6719Crewe - Burnley domaći221-01-0
6720Curzon Ashton - Wrexham gosti530-00-2
6721Dagenham Redbridge - Southend gosti291-11-1
6722Darlington - Halifax domaći51-11-2
6723Dartford - Leyton Orient gosti40-10-2
6724Dorchester - Yeovil domaći441-01-1
6725Dorking Wanderers - Leatherhead domaći51-02-1
6726Dunston Uts - Woking gosti280-11-1
6727Exeter - Swansea gosti110-21-3
6728Fulham - Brighton gosti250-12-1
6729Guiseley - Stockport gosti500-02-2
6730Haringey Borough - Boreham Wood gosti750-00-2
6731Harrogate Town - Farsley Celtic domaći361-03-1
6732Heidenheim - Middlesbrough gosti190-15-1
6733Kidderminster - Bromsgrove Rovers gosti840-00-1
6734Mansfield - Hull gosti271-12-2
6735Northampton - Sheffield United gosti230-20-2
6736Notts County - Walsall gosti400-12-1
6737Oldham - Rochdale gosti72-22-3
6738Oxford United - Qpr gosti311-21-2
6739Port Vale - Burnley domaći101-01-3
6740Preston - Southampton gosti111-21-3
6741Salisbury - Forest Green gosti140-30-4
6742Scunthorpe - West Brom gosti470-00-4
6743Stevenage - Portsmouth gosti640-00-1
6744Telford - Coventry gosti260-11-1
6745Tranmere - Stoke gosti540-00-2
6746Vvv Venlo - Eindhoven domaći211-02-0
6747Wycombe - Brentford domaći72-12-2
6748Angers Sco - Le Havre domaći53-13-2
6749Kfco Beerschot Wilrijk - Panathinaikos domaći331-02-1
6750Dordrecht - Den Bosch domaći441-01-0
6751Monaco - Valencia domaći391-01-0
6752Reims - Gent gosti530-01-1
6753Borussia Monchengladbach - Rayo Vallecano gosti210-12-1
6754Bochum - Hertha Berlin domaći221-11-1
6755Guingamp - Brest gosti40-21-2
6756Lens - Espanyol domaći51-21-3
6757Nurnberg - Paris St Germain gosti430-11-1
6758Lyon - Genoa domaći111-13-4
6759Nancy - Dijon domaći61-12-2
6760Numancia - Atletico Madrid gosti690-00-3
6761Real Sociedad - Racing Santander gosti380-10-1
6762Villarreal - Levante domaći261-02-1
6763Granada Cf - Reading domaći790-01-0
6764Real Oviedo - Unionistas Cf domaći421-01-0
6765Rio Ave - Santa Clara domaći550-01-1
6766Portimonense - Getafe - - 0-00-0
6767Cardiff - Real Valladolid domaći411-01-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1916Fc Botosani - Cs Voluntari gosti122-14-1
1917Fc Clinceni - Cfr Cluj gosti110-31-4

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4968Fc Ufa - Fk Krasnodar domaći292-02-3
4969Kryliya Sovetov - Arsenal Tula gosti221-22-3
4970Cska Moscow - Orenburg domaći302-12-1
4988Rostov - Spartak Moscow domaći231-12-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5687Luch Vladivostock - Tom Tomsk gosti690-01-1
5688Ska Khabarovsk - Torpedo Moscow gosti120-10-1
5689Yenisey - Rotor Volgograd gosti380-10-3
5690Tekstilshchik - Khimki gosti490-01-4
5691Fakel Worenesch - Chertanovo Moscow - - 0-00-0
5692Mordovia Saransk - Spartak 2 Moscow domaći560-01-0
5693Avangard Kursk - Krasnodar 2 gosti870-01-1
5694Baltika Kaliningrad - Chayka Peschanokopskoye gosti860-00-1
5695Torpedo Armavir - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti370-10-2

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4525Kryliya Sovetov U21 - Arsenal Tula U21 gosti302-15-1
4526Cska Moscow U21 - Orenburg U21 domaći141-02-0
4527Dinamo Moscow U21 - Rubin Kazan U21 gosti580-01-1
4528Fc Sochi U21 - Zenit U21 gosti850-00-1
4529Lokomotiv Moscow U21 - Fk Tambov U21 domaći820-01-0
4530Ural Ekaterinburg U21 - Akhmat Grozny U21 gosti232-23-3

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2729Columbus Crew - Montreal Impact domaći61-12-1
2844Philadelphia Union - Chicago Fire domaći111-02-0
2845Toronto Fc - Houston Dynamo gosti40-21-3
2846Sporting Kansas City - Dallas Burns gosti370-10-2
2847Colorado Rapids - New York City Fc domaći61-11-2
2848Real Salt Lake - Minnesota United gosti570-01-1
2849Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes domaći71-21-3

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6026Washington Spirit - Houston Dash domaći510-01-2
6040Orlando Pride - Sky Blue Fc domaći231-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6199Hartford Athletic - Charleston gosti410-12-3

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5242Zemplin Michalovce - Zilina gosti40-30-3
5243Senica - As Trencin gosti450-13-1
5244Pohronie Ziar - Slovan Bratislava gosti80-11-3

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5715Dubnica - Bardejov domaći580-01-0
5716Kfc Komarno - Samorin domaći221-02-0
5717Tatran Liptovsky - Ruzomberok 2 gosti120-20-2
5747Fk Poprad - Slovan Bratislava 2 domaći241-01-0
5748Mfk Skalica - Fk Puchov domaći900-01-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5771Nk Tabor Sezana - Nk Celje domaći371-01-0
5903Rudar Velenje - Maribor gosti110-11-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5699Spartak Subotica - Fk Rad gosti450-12-1
5700Crvena Zvezda - Javor Ivanjica domaći282-02-0
5712Cukaricki Belgrade - Napredak domaći421-01-0
5713Mladost Lucani - Fk Radnik Surdulica gosti160-12-1
5714Vojvodina Novi Sad - Macva Sabac domaći500-03-1

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5925Dundee - Peterhead - - 0-00-0
5926East Fife - Stenhousemuir domaći560-02-0
5927Elgin - Stirling Albion domaći72-03-0
5928Hibernian - Alloa domaći680-02-0
5931Inverness Caledonian Thistle - Raith domaći61-04-1
5932Montrose - Forfar domaći91-21-4
5935Ayr United - Falkirk domaći261-12-1
5936Dumbarton - Queen Of The South domaći81-41-4
5937East Kilbride - St Mirren - - 0-00-0
5938Edinburgh City - Dunfermline domaći870-01-0
5939Hamilton - Partick Thistle gosti131-12-2
5944Stranraer - Berwick domaći194-06-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5248Aik Stockholm - Helsingborg domaći301-02-0
5249Orebro - Falkenberg domaći73-04-0
5250Sundsvall - Bk Hacken gosti590-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5292Brommapojkarna - Norrby domaći640-03-1
5296Dalkurd - Varberg domaći51-01-0
5297Degerfors - Gais gosti330-10-1
5298Syrianska - Ik Brage gosti570-00-2
5329Frej - Orgryte gosti40-11-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5428St Gallen - Luzern gosti870-00-2
5429Thun - Neuchatel Xamax gosti260-12-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5949Winterthur - Aarau gosti290-11-1
5950Grasshoppers - Stade Ls Ouchy domaći141-02-1
5969Chiasso - Wil gosti620-00-1
5974Schaffhausen - Lausanne domaći590-02-2

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6008Ptt Rayong Fc - Port domaći710-01-0
6009Chainat - Pt Prachuap domaći770-01-1
6010Chonburi - Suphanburi - - 0-00-0
6012Ratchaburi - Chiangmai Fc gosti262-14-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6013Chiangmai United - Air Force United domaći201-04-1
6014Army United - Ayutthaya United domaći301-01-1
6015Police Tero Fc - Udon Thani Fc gosti151-23-2
6016Thailand Honda Fc - Samut Sakhon Fc gosti810-01-1
6017Khonkaen Fc - Rayong Fc domaći620-02-3

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4532Defensor Sporting - Juventud Piedras gosti480-01-1
4533Montevideo Wanderers - Cerro Largo domaći560-01-2
4534Racing Club Montevideo - Plaza Colonia gosti70-10-2
4549Progreso - Penarol gosti430-11-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6200An Giang - Cs. Dong Thap domaći610-01-0
6201Sqc Binh Dinh - Phu Dong Fc - - 0-00-0
6202Xm Fico Tay Ninh - Dong Tam Long An gosti100-11-1
6214Xskt Can Tho - Binh Phuoc - - 0-00-0

ZIMBABVE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Yadah Fc - Harare City gosti260-11-1
6306Chicken Inn Fc - Bulawayo Chiefs Fc domaći560-02-0
6307Fc Platinum - Chapungu United domaći121-01-0
6308Herentals Fc - Hwange Colliery Fc gosti151-12-2
6309Ngezi Platinum - Black Rhinos Fc domaći510-01-0
6310Zpc Kariba - Triangle United - - 0-00-0

AUSTRALIA NBL1 WOMENKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6801Dandenong Rangers - Ringwood Hawks 68-71
6802Sandringham Sabres - Frankston Blues 86-86 / 96-97
6803Melbourne Tigers - Eltham Wildcats 72-93

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6624Geelong Supercats - Bendigo Braves 67-84
6625Kilsyth Cobras - Dandenong Rangers 94-86
6626Nw Tasmania Thunder - Waverley Falcons 103-95
6627Albury Wodonga Bandits - Knox Raiders 96-99
6628Ballarat Miners - Melbourne Tigers 78-86
6629Eltham Wildcats - Nunawading Spectres 94-97
6798Dandenong Rangers - Ringwood Hawks 93-93 / 111-106
6799Sandringham Sabres - Frankston Blues 83-97
6800Melbourne Tigers - Eltham Wildcats 82-70

AUSTRALIJA NBL1 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6674Diamond Valley Eagles - Sandringham Sabres 88-69
6678Kilsyth Cobras - Dandenong Rangers 81-58
6691Albury Wodonga Bandits - Knox Raiders 84-98
6692Eltham Wildcats - Nunawading Spectres 80-73
6693Launceston Tornadoes - Waverley Falcons 77-99

EP U20 DIV. AKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4298Spanjolska - Njemacka 80-62
4842Hrvatska - Litva 93-94
4844Poljska - Latvija 82-68
4853Italija - Srbija 86-63
4854Turska - Velika Britanija 104-87
4855Ukrajina - Crna Gora 72-58
4856Francuska - Izrael 70-81
4857Slovenija - Grcka 80-89

EP U20 DIV. BKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6785Albanija - Svedska 71-83
6786Ceska - Belgija 82-64
6787Luksemburg - Kosovo 58-84
6788Finska - Estonija 49-84
6789Rusija - Portugal 69-76

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6539Blackwater Elite - Rain Or Shine 80-83
6540Barangay Ginebra - Magnolia Hotshots 85-79

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6543Madarska U19 - Juzna Koreja 92-68
6606Mozambik - Tajland 66-39
6607Kolumbija - Spanjolska U19 38-75
6608Mali U19 - Argentina U19 52-55
6609Japan U19 - Njemacka 74-67
6610Belgija U19 - Kina U19 64-52
6790Juzna Koreja - Sad U19 67-89
6791Australija U19 - Madarska U19 81-71

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4313New York Liberty - Los Angeles Sparks 83-78
4314Dallas Wings - Phoenix Mercury 66-70

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5696Melbourne Ice - Sydney Bears 1-04-5
5697Canberra Brave - Newcastle North Stars 1-03-2
6831Melbourne Mustangs - Sydney Bears 3-34-8
6832Newcastle North Stars - Canberra Brave 1-22-4
6833Perth Thunder - Sydney Ice Dogs 1-05-0

ATP ATLANTA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4300A.Bolt - J.Jung 9-136-73-60-2
4301D.Koepfer - D.Young 13-156-34-61-2
4303G.Andreozzi - K.King 17-185-76-41-2
4305V.Troicki - R.Harrison 17-186-45-71-2
4306M.Torpegaard - P.Gojowczyk 16-164-66-31-2
4307K.Majchrzak - T.Bryde 12-66-46-22-0
4310S.Kwon - I.Ivashka 12-56-26-32-0
4311M.Mmoh - T.Paul 19-197-56-71-2

ATP BASTADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005J.Londero - A.Ramos Vinolas 12-76-36-42-0
5415N.Jarry - F.Delbonis 12-56-36-22-0

ATP BASTAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5431F.Delbonis H.Zeballos - P.Carreno Busta J.Sousa 19-123-66-12-1

ATP GSTAAD KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007G.Moroni - F.Arguello V-VV-VV-VV-V
1012M.Trungelliti - R.Baltensperger 17-144-66-32-1
1017D.Novak - S.Robert 12-56-36-22-0
1018V.Galovic - S.Napolitano 12-76-36-42-0
1020E.Benchetrit - D.Galan 7-132-65-70-2
1021T.Daniel - J.Paul V-VV-VV-VV-V
1022F.Baldi - J.Nikles 13-87-56-32-0
1023G.Escobar - G.Garcia Lopez 3-121-62-60-2

ATP HAMBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1323A.Davidovich Fokina - J.Haerteis 12-56-26-32-0
1325C.Berlocq - J.Kovalik 13-96-37-62-0
1403S.Nagal - S.Ofner 13-77-56-22-0
1404G.Mager - T.Kamke 12-56-36-22-0
1412H.Dellien - D.Masur 17-134-66-22-1
1466J.Lenz - J.Domingues 17-156-34-62-1
1467A.Vatutin - P.Martinez 12-76-36-42-0

ATP NEWPORT TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028M.Granollers - A.Bublik 16-166-76-31-2
1029J.Isner - U.Humbert 19-166-77-62-1

ATP NEWPORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - B.Mclachlan Smith J P 21-157-54-62-1
1026M.Daniell L.Paes - M.Granollers S.Stakhovsky 21-216-36-71-2

ATP UMAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034A.Balazs - L.Djere 12-66-26-42-0
1035D.Lajovic - S.Caruso V-V7-5V-VV-V

ATP UMAG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4312O.Marach J.Melzer - R.Haase P.Oswald 24-275-77-61-2

CHALLENGER AMERSFOORTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6705B.Rola - K.Coppejans 4-124-60-60-2
6706M.Moraing - I.Sijsling 12-76-46-32-0

CHALLENGER AMERSFOORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6707J.De Jong R.Nijboer - N.V.S.Prashanth V.Vardhan 13-107-66-42-0

CHALLENGER GATINEAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058J.Kubler - J.Menezes 12-46-36-12-0
6704D.King - E.Couacaud 6-122-64-60-2

CHALLENGER GATINEAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1057A.Lawson M.Polmans - H.Hach Verdugo D.Novikov 19-176-43-62-1

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5483E.Donskoy - K.Sultanov 16-133-66-12-1

CHALLENGER SAN BENEDETTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062A.Martin - A.Giannessi 14-197-61-61-2
1063F.Gaio - R.Olivo 7-124-63-60-2

CHALLENGER SAN BENEDETTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061I.Sabanov M.Sabanov - S.Galdos J.P.Varillas 20-156-44-62-1

ITF ASCHAFFENBURG 10A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3856K.Gerlach - J.Niemeier 10-163-66-41-2
3857D.Papamichail - K.Hobgarski 14-122-66-42-1

ITF BERKELEY 21A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3883M.Hibi - S.Vickery 12-36-36-02-0
3884M.Brengle - K.Ahn 12-46-16-32-0

ITF BIARRITZ 11A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3853V.Cepede Royg - V.Tomova 10-146-24-61-2
3854D.Kovinic - J.Ponchet 15-103-66-12-1

ITF CANCUN 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2852J.Draper - J.Roberts 16-166-36-71-2
2853N.Mejia - K.Boyd 9-136-73-60-2

ITF CASTELO BRANCO 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2862E.Struvay - N.Borges 14-127-67-62-0
2868N.Alvarez Varona - A.Olivetti 13-87-66-22-0

ITF DIJON 20A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3855M.Herazo Gonzalez - M.Armitano 6-123-63-60-2

ITF GANDIA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2869H.Gaston - J.Correia Passos Do Carmo 1-120-61-60-2
2873J.Pla Malfeito - P.Vives Marcos 13-106-47-62-0

ITF GATINEAU 04A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3825S.Bandecchi - C.Branstine 9-136-73-60-2
3827F.Abanda - L.Fernandez V-V6-3V-VV-V

ITF GUBBIO 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2850A.Virgili - G.Villanueva 13-156-76-21-2
2851F.Diaz Acosta - F.Passaro 7-135-72-60-2

ITF IMOLA 17A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3872R.Mcadoo S.Samir - P.C.Goncalves N.Stadler 6-124-62-60-2

ITF IMOLA 17A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3867V.Meliss - S.Rubini 3-123-60-60-2
3871C.Rosatello - C.Giovine 8-124-64-60-2

ITF IOWA CITY 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3796A.Dougaz - A.Rybakov 9-136-73-60-2
3808J.Mcnally - A.Geller 18-116-26-72-1

ITF KRAMSACH 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2831S.Prechtel - R.Slobodchikov 4-122-62-60-2
2832S.Kopp - D.Pichler 12-56-16-42-0

ITF LIMA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2860O.Gutierrez - F.Cerundolo 7-124-63-60-2
2861N.Alvarez - F.Juarez 12-46-16-32-0

ITF PARNU 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2833J.Zopp - N.Mashtakov 12-76-36-42-0
2834A.Shevchenko - B.Bobrov 4-121-63-60-2

ITF TANGERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2854M.Perchicot - F.Tenti 12-66-46-22-0
2855K.Lozan - L.Ouahab 3-122-61-60-2

ITF WOMEN CANCUN SINGLES W ITF MEX 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3877L.Glushko - T.Pedretti 7-124-63-60-2
3878T.Fiquet - A.Reami 4-122-62-60-2

ITF WOMEN OLOMOUC SINGLES W ITF CZE 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3851J.Maleckova - A.Detiuc 12-26-16-12-0

ITF WOMEN PALMELA SINGLES W ITF POR 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3881E.Guerrero Alvarez - J.Gervais 12-46-36-12-0
3882G.Maristany Zuleta De Reales - Y.Hatouka 13-71-66-02-1

KASSEL 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2835S.Doumbia - J.Okala 3-122-61-60-2
2836L.Gerch - L.Wessels 13-97-56-42-0

WTA BUKUREŠTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036M.Di Giuseppe - E.Rybakina 5-123-62-60-2
6703P.Tig - L.Siegemund 12-46-36-12-0

WTA BUKUREŠT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5439V.Kuzmova Pliskova Kr - A.Bolsova Zadoinov T.Mrdeza V-VV-VV-VV-V
6701Begu I C R.Olaru - J.A.Cristian E.G.Ruse 16-196-33-61-2

WTA LAUSANNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5440F.Ferro - B.Pera 12-56-16-42-0
6702T.Korpatsch - A.Cornet 7-123-64-60-2

WTA LAUSANNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024M.Adamczak X.Han - C.Lister R.Voracova 21-187-54-62-1

WTA PALERMO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037A.Bondar - J.Fourlis 17-185-76-41-2
1039C.Ferrando - F.Stollar 3-121-62-60-2
1040C.Perrin - E.Cocciaretto 15-166-33-61-2
1041F.Rossi - G.Garcia Perez 12-180-67-51-2
1042D.Chiesa - A.Hesse 15-146-14-61-2
1043K.Zavatska - G.Ce 15-177-54-61-2
1044L.Samsonova - N.Podoroska 12-16-16-02-0
1048A.Bai - S.Xu 5-122-63-60-2
1049A.Grymalska - K.Von Deichmann 6-135-71-60-2
1052T.Mrdeza - F.Bilardo 12-56-26-32-0
1053J.Pieri - D.Seguel 12-86-46-42-0
1054M.Di Giuseppe - D.Spiteri V-VV-VV-VV-V

EP U19 (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5587Island - Finska 23-19
5589Izrael - Grcka 18-27
5590Srbija - Ukrajina 22-18
5629Poljska - Bugarska 36-30
5635Farski Otoci - Gruzija 31-21
5636Sj Makedonija - Kosovo 31-30
5637Ceska - Litva 37-22
5638Svicarska - Turska 35-21

INTERNATIONAL U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP WOMENRUKOMET

Br. Susret Kraj
4443Crna Gora - Austrija 15-22
4448Njemacka - Hrvatska 23-22

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
5575Cile U21 - Argentina U21 25-22
5576Australija - Nigerija 21-35
5577Island U21 - Danska U21 25-22
5578Egipat U21 - Juzna Koreja U21 38-36
5579Norveska U21 - Njemacka U21 20-29
5580Svedska U21 - Francuska U21 27-23

SP U20 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5349Brazil - Sad 1-01-13-1
5355Egipat - Kuba 1-01-11-3
5356Poljska - Kina 1-02-03-2
5359Japan - Rusija 0-11-13-2
5361Italija - Turska 0-10-23-2
6708Argentina - Srbija 0-10-21-3

SP U21ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1104Brazil - Italija 0-10-20-3
1105Puerto Rico - Maroko 1-02-03-1
1106Kina - Bahrein 1-01-13-1
1107Poljska - Kanada 0-11-13-1
6709Juzna Koreja - Argentina 1-01-11-3
6710Kuba - Egipat 1-02-03-2
6711Iran - Ceska 1-02-03-0

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4286Montengro - Australija 11-13
4289Grcka - Sad 11-9
4293Juzna Koreja - Kazahstan 4-17
4297Novi Zeland - Brazil 8-12

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
1085Grcka - Kina 12-8
1086Kazahstan - Australija 3-13

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5902Natal Sharks - Western Province 32-27

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3205Canberra Raiders - Wests Tigers 20-12
3206North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs 18-30
3210Gold Coast Titans - Melbourne Storm 18-38
3220Manly Sea Eagles - Parramatta Eels 36-24

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3305Juznoafricka Republika - Australija 35-17
3311Argentina - Novi Zeland 16-20

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5567Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 1-3
5568Hanshin Tigers - Tokyo Yakult Swallows 4-3
5569Hiroshima Toyo Carp - Yomiuri Giants 4-2
5570Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks 1-0
5571Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 4-3
6572Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 4-9

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1087New York Yankees - Colorado Rockies 11-5
1088Chicago Cubs - San Diego Padres 6-5
1089San Francisco Giants - New York Mets 4-11
1090Detroit Tigers - Toronto Blue Jays 5-7
1093Baltimore Orioles - Boston Red Sox 6-17
1094Pittsburgh Pirates - Philadelphia Phillies 5-1
1096Cincinnati Reds - St Louis Cardinals 3-2
1097Cleveland Indians - Kansas City Royals 0-1
1098Minnesota Twins - Oakland Athletics 4-5
1099Atlanta Braves - Washington Nationals 3-5
1100Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers 3-8
1101L A Dodgers - Miami Marlins 10-6
6578Tampa Bay Rays - Chicago White Sox 1-2
6579Houston Astros - Texas Rangers 6-1

NOGOMET NA PIJESKU SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
4173Njemacka - Madjarska 2-3
4174Litva - Svicarska 1-8
4175Italija - Ceska 10-1
4182Portugal - Norveska 12-1
4184Estonija - Rusija 2-7

DEREK CHISORA V ARTUR SZPILKABOKS

Br. Susret Rezultat
4064D.Chisora - A.Szpilka 1-0

TOUR DE FRANCE ETAPA 14 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6511A.Valverde - P.Konrad 1-0
6512D.Martin - R.Bardet 1-0
6513E.Bernal - G.Thomas 1-0
6514E.Buchmann - R.Uran 1-0
6515G.Bennett - F.Aru 1-0
6532G.Martin - R.Kreuziger 0-1
6533J.Alaphilippe - W.Barguil 1-0
6534M.Landa - R.Porte 1-0
6535N.Quintana - J.Fuglsang 0-1
6536S.Reichenbach - R.Molard 0-1
6537S.Kruijswijk - E.M.Nicolau 1-0
6538T.Pinot - A.Yates 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 6927354244
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 812586787
arrow BC British Colombia BC49 6/49 5910133340
arrow BE Belgija 6/45 2817293335
arrow BL Belgija Keno 20/70 23121320212527303135363743474950596266
arrow CA Kanada 6/49 42130414446
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1019213334
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1112162225
arrow CL Colorado 6/42 61318222339
arrow DA Multi-Daily A 6/99 131732374046
arrow DB Multi-Daily B 6/99 204251596891
arrow DC Multi-Daily C 6/99 2830767779
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1517181923313536373839464749556061636469
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 23458141920283335434449505356626569
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 3781928
arrow FK Finska Keno D 20/70 17121517212728293034354150515261656869
arrow FL Florida 6/53 72831323443
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3451020212224314144454952555859606468
arrow FR Francuska 5/49 1718212935
arrow FT Finska Keno T 20/70 710121517182023242831384042474857636670
arrow GE Njemačka 6/49 5924293536
arrow GO Njemačka Keno 20/70 23162123242933353641424550515258606769
arrow GR Grčka 6/49 3531343749
arrow HO Hong Kong 6/49 262730334447
arrow HU Mađarska 5/90 1221243388
arrow IL Illinois 6/52 5717253444
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 11016232640
arrow IR Irska 6/47 91334353741
arrow IT Italija 6/90 22329517984
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3781118252729313839404146475154555762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 28111416172022263033394045465052555659
arrow LM Latvija Keno M 20/62 411141617182021222631353743454749575859
arrow LU Louisiana 6/40 31117243540
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 113132424748
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 610111734
arrow MI Michigan Classic 6/47 21921333545
arrow MS Missouri 6/44 31033343541
arrow NP New York Pick 10 20/80 14111214212729303840424350515868697880
arrow NY New York 6/59 121530325158
arrow OH Ohio Classic 6/49 259142324
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81314252940
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 12459101720242931434447606364717274
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3481011192240444952535459616367697578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 4581523
arrow PO Poljska 6/49 111620253140
arrow QU Quebec 6/49 51013333840
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 82428293251
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21823313343
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 152122262835
arrow SW Švicarska 6/42 3724253641
arrow TE Texas 6/54 33538455051
arrow TU Turska Sayisal 6/49 61321243648
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 141823283637
arrow UW SAD Powerball 5/69 526366469
arrow WA Washington 6/49 21120303846
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 15272931
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 82133374246
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 147913162021222335424951636465666878