Nedjelja 21.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4864Malmo - Sirius - - 1-11-1
4903Young Boys - Servette - - 1-11-1
4907Legia Warsaw - Pogon Szczecin - - 0-01-2
4944Midtjylland - Fc Nordsjaelland - - 1-12-1
4962Fk Teplice - Slavia Prague - - 0-31-5
4966Molde - Sarpsborg - - 1-02-1
5048Pfc Sochi - Zenit St Petersburg - - 0-10-2
5050J.Isner - A.Bublik - - 0-01-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1120Racing Club - Boca Unidos - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2747Hakoah - Manly United Fc gosti240-11-2

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4384Schwaz - Kapfenberg gosti190-11-3
4400Allerheiligen - Rapid Vienna gosti30-31-9

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6861Fc Vitebsk - Fc Minsk domaći321-01-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5053Oriente Petrolero - Real Potosi VVV-VV-V
6850Nacional Potosi - Blooming VVV-VV-V
6851The Strongest - San Jose Oruro gosti330-11-1
6852Wilstermann - Bolivar domaći93-03-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5025Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina domaći231-02-1
6849Fk Sarajevo - Zrinjski Mostar domaći470-01-0

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6845Sc Corinthians Sp - Flamengo Rj domaći580-01-0
6846Aa Ponte Preta Sp - Ec Iranduba Amazonia Am domaći251-13-2
6847Minas Icesp Df - Kindermann Sc domaći201-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1215Atletico Linense - Ca Votuporanguense Sp domaći171-03-0
1216Batatais Fc - Ferroviaria gosti750-00-2
1217Comercial Sp - Mirassol Sp domaći191-01-0
1218Noroeste - Xv De Piracicaba gosti431-11-3
1222Sc Atibaia Sp - Rio Claro gosti900-00-1
1224Santo Andre - Ec Agua Santa - - 0-00-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1076Botafogo - Santos gosti750-00-1
1078Atletico Mg - Fortaleza domaći72-02-2
1082Corinthians - Flamengo domaći620-01-1
1083Avai - Goias - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4428Confianca Se - Imperatriz domaći131-03-1
4430Luverdense Mt - Tombense Fc Mg - - 0-00-0
4431Nautico Pe - Treze domaći800-01-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6111Jacuipense Ba - Floresta Ce domaći740-01-0
6112Brusque - Juazeirense Ba domaći282-04-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1237Corinthians U20 - Flamengo Rj U20 gosti322-22-2
1240Palmeiras U20 - Santos U20 domaći242-03-1
1241Atletico Mineiro U20 - Gremio U20 domaći152-02-0
1242Bahia U20 - America Mg U20 gosti710-01-2
1243Botafogo U20 - Sport Recife U20 gosti480-00-1
1256Coritiba U20 - Ponte Preta U20 domaći560-02-0
1257Fluminense Rj U20 - Vitoria U20 gosti490-00-1
1281Internacional Rs U20 - Chapecoense U20 domaći332-15-1
1282Vasco De Gama U20 - Sao Paulo U20 gosti590-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4871Botev Plovdiv - Dunav Ruse gosti221-13-1
4880Veliko Tarnovo - Levski Sofia - - 0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3291Bohemians 1905 - Mlada Boleslav domaći43-03-0
3302Fk Teplice - Slavia Prague gosti120-31-5

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Barnechea - Colo Colo gosti300-10-3
1939Nublense - Union La Calera gosti440-11-1
2076Universidad Catolica - Santiago Morning VVV-VV-V

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4317Silkeborg - Horsens gosti40-20-3
4318Aalborg - Sonderjyske domaći710-01-1
4319Esbjerg Fb - Hobro domaći401-01-1
4320Randers Fc - Brondby If domaći81-12-2
4321Midtjylland - Fc Nordsjaelland gosti61-12-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6848El Gounah - El Zamalek gosti630-02-2

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2840Cds Santa Rita - Cda Santo Domingo gosti200-12-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4851Mushuc Runa Sc - Barcelona Sc domaći342-05-1
4852Independiente Del Valle - Guayaquil City Fc gosti51-12-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6099Trans Narva - Viljandi Tulevik gosti13-13-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2841Jk Tallinna Kalev U21 - Tammeka Tartu Ii gosti80-10-2

EUROPA EP U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2867Francuska U19 - Norveska U19 domaći610-01-0
2868Irska U19 - Ceska U19 domaći351-02-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1744Hifk - Rops domaći241-01-0
1750Inter Turku - Honka domaći61-03-1
1778Kups - Mariehamn - - 0-00-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Kuopion Palloseura - Ik Myran domaći362-02-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Tampere - Grifk gosti61-11-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1133Hajduk Split - Istra 1961 domaći81-02-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2860Psis Semarang - Bandung gosti790-00-1
2861Bhayangkara Fc - Jayapura gosti640-00-1
2862Surabaya - Tira Persikabo domaći451-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6090Bohemians - St Patrick S domaći431-03-0
6091Shamrock Rovers - Ucd domaći134-07-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2850Fylkir - Ibv Vestmannaeyjar domaći122-03-0
2851Ka Akureyri - Ia Akranes gosti100-11-1
2852Kr Reykjavik - Stjarnan gosti290-12-2
2853Vikingur Reykjavik - Valur gosti80-12-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5900Fram Reykjavik - Keflavik gosti450-11-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6598Machida Zelvia - Tokushima Vortis gosti170-20-3
6599Mito Hollyhock - Ryukyu domaći212-03-1
6600Fagiano Okayama - Montedio Yamagata domaći740-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4494Sangju Sangmu Fc - Daegu Fc domaći231-02-0
4496Suwon Bluewings - Seongnam Ilhwa gosti450-11-2
4497Ulsan Hyundai - Gangwon gosti160-12-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3283Ansan Greeners - Jeonnam Dragons domaći900-01-0
3284Ansan Police Fc - Seoul E Land Fc domaći102-03-2
3285Daejeon Citizen - Suwon City domaći51-12-4

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3012Tobol Kostanay - Kairat Almaty domaći142-13-5
3014Taraz - Zhetysu Taldykorgan domaći500-02-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1137Beijing Renhe - Shanghai Shenhua gosti50-31-4
1138Hebei China Fortune - Tianjin Quanjian gosti490-02-2
1141Henan Jianye - Wuhan Zall - - 0-00-0
1142Jiangsu Suning - Beijing Guoan domaći381-01-0
1143Shandong Luneng - Shenzhen Fc domaći162-03-0
1144Chongqing Lifan - Shanghai Sipg domaći451-02-2

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2125Meizhou Meixian Techand - Sichuan Longfor Fc gosti340-11-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4893Alianza Petrolera - Rionegro Aguilas domaći201-12-2
4894Millionarios - Once Caldas domaći141-01-0
4898Boyaca Patriotas - Atletico Junior domaći31-02-0
5972Atletico Nacional - Atletico Bucaramanga - - 0-00-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1171Tigres Fc - Club Cortulua domaći281-02-0
1185Atletico Fc - Bogota Fc gosti560-00-1
1187Cd Real San Andres - Boca Juniors De Cali domaći341-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2412Cartagines - Santos Dg - - 0-00-0
2423Ad Municipal Grecia - Adr Jicaral domaći720-01-0
2424Guadalupe Fc - Deportiva Alajuelense domaći291-11-1
2425Perez Zeledon - Limon domaći560-02-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3811Fs Metta Lu - Rigas Skola gosti660-01-1
3812Ventspils - Valmiera gosti301-12-2
3813Fk Jelgava - Fk Liepaja - - 0-00-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1110Felda United - Kedah domaći62-05-1
1111Perak Tbg Fc - Kuala Lumpar domaći321-02-1
1112Petaling Jaya City Fc - Pknp Fc domaći750-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4568Toluca - Queretaro gosti660-00-2
4571Santos Laguna - Chivas domaći401-03-0

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4808Shan United Fc - Ayeyawady United gosti200-11-1
4845Yadanarbon - Southern Myanmar United domaći321-03-0
4846Chinland Fc - Zwekapin United gosti380-10-3

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4078Stromsgodset 2 - Brann 2 domaći111-14-1
4079Rosenborg 2 - Fk Gjovik Lyn domaći530-04-2
4080Finnsnes - Tromso 2 domaći23-05-0
6063Skjetten - Junkeren gosti130-22-3
6087Os - Djerv 1919 - - 0-00-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5061Brann - Stabaek domaći590-02-1
5062Molde - Sarpsborg domaći181-02-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6227Kfum Oslo - Aalesund domaći251-02-4
6228Nest Sotra - Notodden gosti370-12-1
6229Raufoss - Jerv domaći141-04-2
6230Sandnes Ulf - Ullensakerkisa domaći22-02-0
6231Sogndal - Tromsdalen domaći153-15-2
6232Start - Ham Kam domaći63-04-1
6233Strommen - Skeid domaći261-01-1
6234Sandefjord - Kongsvinger domaći790-01-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3892Asker - Mjolner domaći211-12-2
3918Fram Larvik - Baerum domaći191-03-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4254Chemnitzer - Waldhof Mannheim gosti220-11-1
4255Uerdingen - Hallescher domaći650-01-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5844Jahn Regensburg Ii - Fc Deisenhofen domaći750-01-0
5845Sv Donaustauf - Schwabmunchen gosti340-10-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5426Wurzburger - Don Bosco Bamberg domaći401-04-0
5439Ammerthal - Eltersdorf gosti140-31-6

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4081Deportivo Santani - General Diaz gosti300-11-1
4082River Plate Asuncion - Sol De America domaći61-12-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2715Deportivo San Martin - Real Garcilaso gosti11-12-1
2716Union Comercio - Sport Boys gosti570-01-1
2717Alianza Universidad De Huanuco - Deportivo Municipal domaći352-02-1
2720Pirata Fc - Universitario De Deportes gosti580-00-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4083Atletico Grau - Los Caimanes gosti72-13-2
4084Santos Fc Ica - Comerciantes Unidos domaći520-02-0
4086Cienciano - Sport Victoria domaći411-03-0
4087Cd Sport Loreto - Union Huaral gosti110-12-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4911Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow domaći51-11-1
4913Legia Warsaw - Pogon Szczecin domaći580-01-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Dynamo Kiev - Obolon Brovar Kiev domaći111-01-1
1667Hsc Hannover - Babelsberg domaći191-01-0
1668Westerlo - Genk gosti291-12-1
1670Nk Krka - Universitatea Cluj gosti81-32-5
1673Spal - Pordenone domaći251-02-0
1676Kv Oostende - Panachaiki 1891 domaći112-14-1
4090Naestved - B93 Kopenhagen domaći31-33-3
4091Staaken - Altglienicke gosti20-11-5
4103Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka gosti560-01-3
4162Spvg Schonnebeck 1910 - Holzwickeder Sc domaći62-24-5
4163Velbert - Sc Wiedenbruck 2000 domaći242-06-0
4164Atalanta Bergamo - Renate domaći13-06-0
4165Cagliari - Ac Feralpisalo gosti730-01-1
4166Ss Lazio Roma - Triestina domaći83-05-2
4167Sc Farense - Belenenses domaći480-01-1
5244Eibar - Kayserispor domaći202-15-2
5248Bordeaux - Montpellier domaći81-12-1
5249Marseille - St Etienne domaći121-12-1
5926Porto - Getafe gosti390-12-1
6623Juventus - Tottenham gosti300-12-3
6804Gillingham - Millwall gosti180-11-2
6805Holstein Kiel - Sheffield Wednesday domaći172-12-3
6806Sc Verl - Arminia Bielefeld domaći21-01-2
6807Shrewsbury - Aston Villa gosti660-00-1
6808Standard Liege - Nice domaći221-02-1
6809Mainz - Jahn Regensburg VVV-VV-V
6810Rangers - Blackburn domaći301-01-1
6811Liverpool - Sevilla gosti371-11-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1919Csm Studentesc Iasi - Astra Giurgiu domaći431-01-0
1922Dinamo Bucharest - Universitatea Craiova gosti350-10-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4989Ural Ekaterinburg - Akhmat Grozny domaći451-03-0
4990Lokomotiv Moscow - Tambov gosti62-12-1
4991Dynamo Moscow - Rubin Kazan gosti900-00-1
4992Pfc Sochi - Zenit St Petersburg gosti300-10-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4550Atlanta United Fc - Washington Dc United domaći890-02-0
4552Fc Cincinnati - New England Revolution gosti90-10-2
4553Orlando City Sc - New York Red Bull gosti320-10-1
4554Seattle Sounders - Portland Timbers gosti200-11-2

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6060Chicago - North Carolina Courage domaći301-12-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5245Ruzomberok - Nitra domaći900-01-0
5246Trnava - Sered domaći191-02-0
5247Zlate Moravce - Dac 1904 domaći211-01-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5770Petrzalka - Slavoj Trebisov domaći152-25-3

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4715Mura - Nk Bravo gosti202-14-3
4716Olimpija Ljubljana - Domzale gosti192-24-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1055Indija - Partizan Belgrade gosti270-10-1
1056Radniki Nis - Proleter Novi Sad domaći112-03-0

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5933St Johnstone - Ross County domaći81-21-2
5945Clyde - Airdrie United gosti340-22-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5251Gotenborg - Athletic Fc domaći381-01-0
5252Malmo - Sirius gosti261-11-1
5253Norrkoping - Ostersunds domaći422-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5381Mjallby - Halmstad domaći381-02-0
5412Osters - Trelleborgs Ff gosti160-10-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5494Young Boys - Servette domaći51-11-1
5525Zurich - Lugano gosti300-30-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6007Kriens - Vaduz domaći451-01-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1030Buriram United - Bangkok United domaći301-11-1
1031Trat Fc - Nakhon Ratchasima domaći161-12-1
1032Muang Thong United - Chiangrai United domaći361-01-0
1033Sukhothai - Samut Prakan City gosti91-21-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4535Rampla Juniors - Cerro gosti550-00-1
4536Ca Boston River - Atletico River Plate - - 0-00-0
4539Danubio - Nacional De Football gosti290-21-2
4540Liverpool Montevideo - Fenix domaći62-15-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4107Ca Atenas De San Carlos - Villa Espanola gosti760-00-1
4110Sud America - Cerrito gosti290-10-2

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4449B. Binh Duong - Quang Nam Fc gosti51-11-1
4450Hai Phong Fc - Than Quang Ninh domaći371-13-2
4451Hoang Anh Gia Lai - Song Lam Nghe An domaći222-13-2
4469Shb Da Nang - Nam Dinh Fc domaći510-02-0
4470Clb Bd Thanh Hoa - Tp Ho Chi Minh gosti30-13-3
4471Sai Gon Fc - Hanoi T And T gosti121-21-4
4472Viettel Fc - K. Khanh Hoa domaći630-02-0

BOLIVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5431Carl A Z Oruro - And 1 La Paz 122-90

EP U20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5437Rusija - Belgija 80-88
5438Portugal - Ceska 73-57
5440Slovacka - Sj Makedonija 87-52
5448Svedska - Estonija 85-73
5572Izrael - Spanjolska 92-84

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6859Tnt Katropa - Alaska Aces 72-108
6860Northport Batang Pier - San Miguel Beermen 84-98

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5355Slovacka - Kosovo 82-65

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6792Tajland - Latvija U19 57-74
6793Kanada U19 - Mozambik 60-59
6794Spanjolska U19 - Japan U19 79-65
6795Kina U19 - Mali U19 72-62
6796Njemacka - Kolumbija 60-67
6797Argentina U19 - Belgija U19 43-69

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5370Washington Mystics - Atlanta Dream 93-65
5374Chicago Sky - Indiana Fever 78-70
5379Las Vegas Aces - Minnesota Lynx 79-74

ATP ATLANTA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4307K.Majchrzak - T.Bryde 12-66-46-22-0
4311M.Mmoh - T.Paul 19-197-56-71-2

ATP BASTADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6838N.Jarry - J.Londero 13-107-66-42-0

ATP BASTAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1057S.Gille J.Vliegen - F.Delbonis H.Zeballos 23-176-77-52-1

ATP GSTAAD KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1103J.Paul - D.Galan 13-151-66-21-2
1104F.Baldi - G.Garcia Lopez 17-144-67-62-1
6839M.Trungelliti - G.Moroni 5-123-62-60-2
6840D.Novak - V.Galovic 12-66-36-32-0

ATP HAMBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1209T.Monteiro - C.Berlocq 12-56-36-22-0
1210H.Dellien - A.Vatutin 14-107-57-52-0
1211G.Mager - J.Lenz 14-192-67-61-2
6841A.Davidovich Fokina - S.Nagal 8-133-65-70-2

ATP HAMBURG PAROVI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1119J.Lenz D.Masur - H.Podlipnik Castillo D.Vega Hernandez 12-56-36-22-0

ATP NEWPORT TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1214J.Isner - A.Bublik 13-97-66-32-0

ATP NEWPORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1212M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - M.Granollers S.Stakhovsky 22-257-64-61-2

ATP UMAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1225A.Balazs - D.Lajovic 10-145-75-70-2

CHALLENGER AMERSFOORTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2132M.Moraing - K.Coppejans 15-116-23-62-1

CHALLENGER AMERSFOORT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2084J.De Jong R.Nijboer - H.Heliovaara E.Ruusuvuori 7-123-64-60-2

CHALLENGER GATINEAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2411J.Kubler - E.Couacaud 12-86-46-42-0

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6844E.Donskoy - S.Korda 16-167-63-62-1

CHALLENGER SAN BENEDETTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2737A.Giannessi - R.Olivo 17-187-56-71-2

ITF ASCHAFFENBURG 10A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1677J.Niemeier - D.Papamichail 11-172-67-51-2

ITF BAJA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1707M.Sherif - R.Jani 11-143-66-21-2

ITF BERKELEY 21A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1787M.Brengle - M.Hibi 13-97-56-42-0

ITF BIARRITZ 11A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1655V.Tomova - D.Kovinic 18-146-25-72-1

ITF CASTELO BRANCO 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290E.Struvay - N.Alvarez Varona 13-106-47-62-0

ITF DIJON 20A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1665M.Armitano - S.Celik 12-46-16-32-0

ITF GATINEAU 04A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1652L.Fernandez - C.Branstine 15-93-66-12-1

ITF GUBBIO 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1235G.Villanueva - F.Passaro 13-77-56-22-0

ITF IMOLA 17A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1732C.Giovine - S.Rubini 6-123-63-60-2

ITF IOWA CITY 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1303A.Rybakov - J.Mcnally 19-197-65-72-1

ITF KRAMSACH 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1229R.Slobodchikov - S.Kopp 12-26-26-02-0

ITF LIMA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1289F.Cerundolo - N.Alvarez 12-36-26-12-0

ITF PALMELA 03A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1740G.Maristany Zuleta De Reales - E.Guerrero Alvarez 13-86-37-52-0

ITF PARNU 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1234J.Zopp - B.Bobrov 12-76-46-32-0

ITF PIESTANY 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1291L.Klein - F.Marozsan 16-86-14-62-1

ITF TABARKA 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1298E.Dalla Valle - S.Baez 15-143-66-42-1

ITF TANGERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1236M.Perchicot - L.Ouahab 2-120-62-60-2

ITF WOMEN OLOMOUC SINGLES W ITF CZE 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1654J.Maleckova - I.Soylu 12-76-36-42-0

ITF WOMEN TABARKA SINGLES W ITF TUN 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1743P.Arias Manjon - F.Arcidiacono 10-156-31-61-2

WTA BUKUREŠTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1311P.Tig - E.Rybakina 2-122-60-60-2

WTA BUKUREŠT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2134J.A.Cristian E.G.Ruse - V.Kuzmova Pliskova Kr 10-134-66-70-2

WTA JURMALA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1322B.Eraydin - K.Aleshina 12-16-16-02-0
1325K.Kawa - A.Danilina 16-166-43-62-1
1332N.Stojanovic - M.Melnikova 12-86-46-42-0
1333P.Ormaechea - D.Radanovic 17-115-76-12-1
1391B.Haas - F.Jones 12-46-26-22-0
1394J.Jebawy - H.Tan 4-122-62-60-2
1397K.Bartone - J.Grabher 9-136-73-60-2

WTA JURMALA LATVIA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1312A.Amanmuradova - M.Benoit 7-135-72-60-2
1313V.Ivakhnenko - G.Voskoboeva 12-36-16-22-0
1314Z.Kruger - I.Shinikova 6-122-64-60-2
1320A.Gamiz - N.Bains 13-134-66-11-2
1323D.Vismane - U.Eikeri V-V0-6V-VV-V

WTA LAUSANNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6842A.Cornet - F.Ferro 8-141-66-21-2

WTA LAUSANNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6843M.Adamczak X.Han - A.Potapova Y.Sizikova 6-122-64-60-2

WTA PALERMO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1481J.Fourlis - G.Garcia Perez 12-66-36-32-0
1488L.Samsonova - A.Hesse 10-134-66-70-2
1489E.Cocciaretto - F.Stollar 15-136-33-62-1
1490G.Ce - S.Xu 13-57-56-02-0
1569T.Mrdeza - K.Von Deichmann 18-156-35-72-1
1570L.Pigossi - J.Pieri 7-166-41-61-2

EP U19 (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4473Spanjolska - Francuska 27-26
4474Danska - Rumunjska 26-34
4477Norveska - Rusija 29-26
4482Nizozemska - Madjarska 20-27

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
4499Hrvatska U21 - Bahrain U21 32-23
4711Madarska U21 - Portugal 28-36
4712Srbija - Slovenija U21 28-30
4713Kosovo - Brazil U21 23-36
4714Spanjolska U21 - Japan U21 28-22

INTERNATIONAL U20 WORLD CHAMPIONSHIP WOMEN PLACES 13 16ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5471Kuba - Dominikanska Republika 0-10-20-3

INTERNATIONAL U20 WORLD CHAMPIONSHIP WOMEN PLACES 5 8ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5242Sad - Kina 0-10-20-3
5243Brazil - Poljska 0-11-12-3

INTERNATIONAL U20 WORLD CHAMPIONSHIP WOMEN PLACES 9 12ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5057Srbija - Meksiko 1-02-03-0
5058Argentina - Peru 1-02-03-1

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4290Spanjolska - Japan 15-7
4291Juznoafricka Republika - Njemacka 5-25

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
6560Sad - Grcka 15-5
6561Rusija - Australija 7-9

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3299Leeds Rhinos - Hull Fc 24-26
3300London Broncos - St Helens 32-12
3301Salford City Reds - Catalans Dragons 40-14
3304Castleford Tigers - Warrington Wolves 27-18

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
6573Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 10-3
6574Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks 2-4
6575Hanshin Tigers - Tokyo Yakult Swallows 5-2
6576Hiroshima Toyo Carp - Yomiuri Giants 2-1
6577Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 5-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1793Baltimore Orioles - Boston Red Sox 5-0
1801New York Yankees - Colorado Rockies 4-8
1804Cincinnati Reds - St Louis Cardinals 1-3
1805Cleveland Indians - Kansas City Royals 5-4
1806Tampa Bay Rays - Chicago White Sox 4-2
1807Houston Astros - Texas Rangers 5-3
1808Minnesota Twins - Oakland Athletics 4-5
1809Chicago Cubs - San Diego Padres 1-5
1915Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers 3-8
1916L A Dodgers - Miami Marlins 10-6
1917Seattle Mariners - L A Angels 2-6
1924Atlanta Braves - Washington Nationals 3-5

TOUR DE FRANCE ETAPA 15 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6890D.Martin - A.Yates 1-0
6891D.Gaudu - E.M.Nicolau 1-0
6892E.Bernal - M.Landa 0-1
6893F.Aru - B.Mollema 1-0
6894G.Bennett - A.Valverde 0-1
6895G.Thomas - R.Uran 1-0
6896J.Haig - S.Yates 0-1
6897J.Herrada - D.Caruso 1-0
6898R.Porte - N.Quintana 1-0
6899R.Kreuziger - G.Martin 0-1
6900S.Kruijswijk - E.Buchmann 0-1
6901T.Pinot - J.Alaphilippe 1-0
6902V.Nibali - I.Zakarin 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 71317204245
arrow BL Belgija Keno 20/70 5691424273132343839444647485458656970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1823263034
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 316202631
arrow DA Multi-Daily A 6/99 11443518189
arrow DB Multi-Daily B 6/99 73036617377
arrow DC Multi-Daily C 6/99 264549597895
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 14101214172029313444454851555859636768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 26101314151719212628384345485255606163
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 210122528
arrow FK Finska Keno D 20/70 59111517232930313334363940475354606167
arrow FQ Finska Keno V 20/70 12121419202131353841424451545558596370
arrow FT Finska Keno T 20/70 310121617232427303137424346505356596167
arrow GO Njemačka Keno 20/70 613192023282930344047484950525359636465
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 71227394044
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1381012161920212527344447484951526162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 48101316181928303134353641464750575961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 614151619242527303841424344474953545659
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1116232931
arrow NP New York Pick 10 20/80 315202122232425293237414549515759617071
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3491523242533343843464851545766697478
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2471924283132333844454648515457697174
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 56171821
arrow RO Rumunjska 6/49 12728353740
arrow SK Slovačka 5/35 514151622
arrow SL Slovenija 7/39 9152021243134
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1718212730
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 69161820293032373940414446515457606478