Ponedjeljak 22.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5475Hammarby - Elfsborg - - 4-15-2
5477Acs Sepsi - Fcsb - - 0-00-0
5478Sao Paulo Sp - Chapecoense Sc - - 0-04-0
5482J.Vesely - E.Gulbis - - 0-01-0
5483D.Yevseyev - N.Serdarusic - - 0-00-1
5484K.Siniakova - A.Kalinina - - 0-00-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2690Royal Pari Sion - Always Ready VVV-VV-V

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5047Siroki Brijeg - Nk Celik Zenica gosti740-00-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2662Portuguesa Sp - Ec Taubate Sp gosti370-10-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Sao Paulo Sp - Chapecoense Sc domaći490-04-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2663Sport Recife - Brasil De Pelotas - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4434Paysandu Pa - Volta Redonda - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4881Fc Vitosha Bistrica - Botev Vratsa gosti170-10-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Mfk Karvina - Banik Ostrava gosti100-11-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Usti Nad Labem - Vysocina Jihlava - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4324Odense - Lyngby domaći151-14-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2893Macara - Tecnico Universitario domaći560-02-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Kooteepee - Mypa domaći191-02-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5049Perseru Badak Lampung Fc - Pusamania Borneo gosti490-01-1
5051Barito Putera - Lamongan - - 0-00-0
5052Putra Samarinda - Pss Sleman domaći182-03-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2854Breidablik - Grindavik - - 0-00-0
2855Hk Kopavogs - Fh Hafnarfjordur domaći322-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4899La Equidad - Independiente Medellin gosti900-00-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Deportes Quindio - Boyaca Chico domaći660-03-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1376Belgija U19 - Engleska U19 gosti260-10-1
1377Njemacka U19 - Spanjolska U19 - - 0-00-0
1378Francuska U19 - Norveska U19 domaći92-23-3
1379Nizozemska U19 - Skotska U19 domaći82-04-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Bodo Glimt 2 - Ullensaker Kisa 2 domaći113-14-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4256Cz Jena - Ingolstadt domaći560-01-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5383Sportivo Luqueno - Sportivo San Lorenzo gosti301-11-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Sport Huancayo - Cesar Vallejo domaći141-02-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4914Wisla Plock - Gornik Zabrze domaći480-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1075Penafiel - Lusitania Lourosa - - 0-00-0
1076Trabzonspor - Szombathelyi Haladas - - 0-00-0
1078Ajax - Panathinaikos gosti101-11-2
1082Badajoz - Lleida - - 0-00-0
3063Fk Zlatibor - Iskra Danilovgrad gosti231-11-1
3064Tsg Balingen - Reutlingen gosti180-14-1
3065Gvvv - Lienden domaći71-23-3
5250Wolfsburg - Fenerbahce gosti250-11-1
5292Maritimo - Al Duhail Sc gosti440-13-2
5296Weston Super Mare - Newport County gosti180-31-8
5297Stourbridge - Kidderminster domaći620-04-0
5298Warrington - Accrington Stanley - - 0-00-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1923Acs Sepsi - Fcsb - - 0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5277Hammarby - Elfsborg domaći184-15-2
5290Kalmar - Djurgarden gosti810-00-1

BOLIVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1138Cd Penarol De Quillacollo - Universidad Santa Cruz 68-65

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3192Juzna Koreja - Australija U19 59-78
3193Sad U19 - Madarska U19 95-50

ATP ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041A.Popyrin - D.Kudla 12-76-36-42-0
1042B.Klahn - M.Copil 14-117-67-52-0
1044J.Thompson - C.Norrie 15-176-76-41-2

ATP ATLANTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6463M.Ebden T.Sandgren - D.Inglot A.Krajicek 17-216-46-71-2
6464R.Albot A.Sitak - N.Kyrgios T.Paul 14-117-67-52-0

ATP GSTAADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067C.Stebe - C.Moutet 12-86-46-42-0
1087J.Vesely - E.Gulbis 14-107-57-52-0
1088R.Carballes Baena - P.Lorenzi 18-126-76-32-1
1102T.Fabbiano - S.Ehrat 13-96-47-52-0
6467P.Andujar Alba - D.Novak 15-106-13-62-1
6468D.Galan - S.Travaglia 9-136-73-60-2

ATP GSTAAD KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021T.Daniel - J.Paul V-VV-VV-VV-V

ATP GSTAAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059Hsieh C P C.Rungkat - T.Huey F.Nielsen 7-123-64-60-2
1066T.Daniel M.Jaziri - Huesler M A J.Paul 5-130-65-70-2

ATP HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1121A.Rublev - C.Garin 13-106-47-62-0
1131B.Paire - J.Chardy 15-197-65-71-2
1134D.Altmaier - M.Klizan 4-122-62-60-2
1200L.Mayer - R.Molleker 10-136-74-60-2
1206P.Kohlschreiber - M.Fucsovics 3-123-60-60-2
1207S.Caruso - J.Londero V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER BINGHAMTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2135A.Ritschard - M.Pervolarakis 15-143-66-42-1
2178E.Leshem - D.Hidalgo 12-66-46-22-0
2180L.Glasspool - C.Altamirano 7-131-66-70-2
2284M.Redlicki - L.Saville 19-207-66-71-2
2386P.Brown - M.Cressy 7-123-64-60-2
2389R.Ortega Olmedo - S.Kozlov V-V6-7V-VV-V
2390R.Shane - A.Tabilo 7-123-64-60-2
2391R.Smith - C.Gomez Herrera 11-145-76-70-2
2407S.Bangoura - A.Fenty 13-86-37-52-0
2409S.Kirchheimer - A.Gonzalez 13-97-66-32-0

CHALLENGER BINGHAMTON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1112B.Saraiva - N.Ponwith V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER GRANBYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2426A.Lebedev - G.Sakharov 9-133-66-11-2
2427A.Sarkissian - N.Muamba 13-77-56-22-0
2493B.Gojo - J.Boulais 12-46-26-22-0
2524B.Holt - L.Draxl 12-86-46-42-0
2532B.Klein - J.Arconada 11-146-75-70-2
2535C.Ilkel - J.Grills 12-16-16-02-0
2541E.Hoyt - S.Mansouri 16-164-66-31-2
2542E.Zhu - H.Nys 17-146-45-72-1
2543I.Okamura - T.Garanganga 8-124-64-60-2
2548P.Krainik - M.Sanchez 12-166-36-71-2
2590T.Baadi - B.Sigouin 13-187-64-61-2

CHALLENGER GRANDBY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1118H.Reese - M.Stakusic 13-96-47-52-0

CHALLENGER PRAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2592A.Collarini - C.Denolly 12-36-16-22-0
2593C.Tseng - A.Muller 19-176-76-42-1
2601D.Yevseyev - N.Serdarusic 2-121-61-60-2
2602J.Choinski - A.Setkic 18-126-36-72-1
2611J.Sels - F.Ferreira Silva 10-152-66-31-2
2614L.Grigelis - A.Pavlasek 2-122-60-60-2
2615M.Damm - M.Vilella Martinez 2-121-61-60-2
2728R.Stanek - K.De Schepper 12-142-66-21-2
2731T.Jomby - P.Sakamoto 3-121-62-60-2
2732T.Wang - J.Lehecka 16-134-66-42-1
2733V.Safranek - G.Blancaneaux 12-76-36-42-0

CHALLENGER PRAG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1129T.Machac - V.Kopriva 3-121-62-60-2

CHALLENGER TAMPERETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2740A.Vavassori - A.Karatsev 4-122-62-60-2
2749B.Van De Zandschulp - M.Zekic 12-66-46-22-0
2828D.Kuzmanov - A.Pellegrino 17-144-66-32-1
2831E.Vasa - D.Dima 12-86-46-42-0
2832G.Clezar - Z.Piros 12-76-36-42-0
2834M.Cuevas - G.Elias 5-135-70-60-2
2835M.Guinard - M.Eriksson 12-56-46-12-0
2836P.Virtanen - B.Hassan 7-136-71-60-2
2839V.Durasovic - R.Rikkonen 15-112-67-52-1

ITF BAD SCHUSSENRIED 10A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1229H.Ibrahim - J.Roth 12-66-26-42-0
1234P.Hartmeier - T.Handel 10-134-66-70-2

ITF CASABLANCA 02A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1235A.Bessire - I.Mzai 12-56-26-32-0
1236A.Muniz Hidalgo - G.Rizzuti V-V3-6V-VV-V
1237A.Zraidi - R.Mazon Hernandez 20-164-66-32-1
1238C.Henricy Trigolos - L.Falabella 17-195-76-21-2
1239C.Patzanovsky - N.Seateun 6-131-65-70-2
1240C.Solberg - V.Gurevich 12-36-26-12-0
1241E.Bruna - W.Ahouda 12-26-26-02-0
1242F.Bessire - G.Smits 8-124-64-60-2
1243F.Feitt - M.Barros 22-174-66-12-1
1256I.Yego - S.Ivanov 3-120-63-60-2
1257J.Miranda Cisneros - M.Mendez 6-124-62-60-2
1281J.Naser - M.Naoui 23-206-34-62-1
1282M.Adnaoui - B.Wojnar 14-202-66-41-2
1289M.Benmira - H.Rieder 0-120-60-60-2
1290P.Dagnino - Y.Smiej 17-213-67-51-2

ITF SCHIO 18A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1311A.Farulla Di Palma - B.Ricci 6-122-64-60-2
1313V.Losciale - M.Muzzolon 10-134-66-70-2
1314E.Chiesa - M.Girard 12-26-26-02-0
1320M.Viviani - S.Mariotto 12-26-16-12-0
1322V.Avvantaggiati - J.Bertoldo 5-123-62-60-2
1323A.Mazzola - B.Lombardo 5-123-62-60-2
1325A.Simone - M.Scotti 16-126-30-62-1
1332K.Vlckova - A.Vicini 22-136-76-32-1

ITF WOMEN HORB SINGLES QUALIFYING W ITF GER 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1374G.Horackova - M.Lonnemann 12-06-06-02-0
1375J.Kimmelmann - K.Hering 10-134-66-70-2

WTA JURMALATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6473A.Bogdan - D.Jakupovic 9-133-66-70-2
6474I.Bara - M.Gasparyan V-V6-44-6V-V
6475K.Rakhimova - D.Marcinkevica 7-124-63-60-2
6476K.Siniakova - A.Kalinina 11-166-44-61-2
6491T.Maria - J.Fett 14-134-66-11-2

WTA PALERMO TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1333A.Rus - A.Hesse 12-46-16-32-0
1346G.Ce - N.Vikhlyantseva V-VV-VV-VV-V
1347L.Samsonova - J.Fourlis 12-76-36-42-0
1351J.Pieri - A.Krunic 5-122-63-60-2
1399G.Gatto Monticone - A.Lottner V-V6-2V-VV-V
1404L.Arruabarrena Vecino - T.Zidansek 5-122-63-60-2
1466P.Badosa Gibert - P.Parmentier 13-106-47-62-0

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
1018Japan U21 - Sad U21 21-20
1019Srbija U21 - Tunis U21 23-29
1020Slovenija U21 - Spanjolska U21 22-21
1022Bahrain U21 - Kosovo U21 29-29
1023Portugal U21 - Hrvatska U21 30-32
1024Madarska U21 - Brazil U21 25-31
5054Norveska U21 - Argentina U21 31-21
5055Danska U21 - Cile U21 48-24
5056Njemacka U21 - Island U21 26-17

SP U21ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1211Juzna Koreja - Rusija 0-10-20-3
1212Argentina - Iran 0-11-11-3
1214Bahrein - Italija 0-10-20-3
1216Egipat - Ceska 0-11-11-3
1217Kuba - Tunis 1-02-03-0
1218Maroko - Poljska 0-10-20-3

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1055Srbija - Spanjolska 9-12
1056Hrvatska - Njemacka 10-8
2894Crna Gora - Japan 14-7

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
1063Italija - Madjarska 6-7
6567Spanjolska - Nizozemska 12-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1360Toronto Blue Jays - Cleveland Indians 3-7
1361Chicago White Sox - Miami Marlins 9-1
1362Houston Astros - Oakland Athletics 11-1
1363Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 5-6
1365Minnesota Twins - New York Yankees 8-6
1366Arizona Diamondbacks - Baltimore Orioles 6-3
1368San Francisco Giants - Chicago Cubs 5-4
1369Seattle Mariners - Texas Rangers 7-3
3047Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals 5-6
3049Washington Nationals - Colorado Rockies V-V
3050Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 4-9

NOGOMET NA PIJESKU SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
2888Italija - Poljska 4-1
2889Portugal - Francuska 3-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 18111316202728303435363739404749525359
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 712212640
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 610222527
arrow DA Multi-Daily A 6/99 12630547088
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5732406582
arrow DC Multi-Daily C 6/99 274060788399
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 17131520262936383941464748525357616770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 34111519222629313436383947535659646568
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 25111834
arrow FK Finska Keno D 20/70 125914161725263436373848495161676869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 410122122252729363846475057606162636670
arrow FR Francuska 5/49 711283744
arrow FT Finska Keno T 20/70 2345892225293234384346484953545559
arrow GO Njemačka Keno 20/70 211121316182729373844464950525460626364
arrow IL Illinois 6/52 111418212847
arrow LD Latvija Keno D 20/62 257910131617192739404244505153585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4571012132122232430313743454853545860
arrow LM Latvija Keno M 20/62 47111822262830313237394042434858606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 17132831
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 159171845
arrow NP New York Pick 10 20/80 345924293031333841444850626470747579
arrow OH Ohio Classic 6/49 81126283144
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 222931323941
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 57112224323435374446556064677073747680
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 57142430383943444546475158616468707576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 612141924
arrow SB Španjolska Bono 6/49 242530394147
arrow SI Singapur 6/49 72330344347
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1014212935
arrow WA Washington 6/49 279344243
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 312141525
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 128912172427293340445355616469717273