Utorak 23.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3095Skendija Tetovo - F91 Dudelange - - 0-11-2
3099Fc Santa Coloma - Fc Astana - - 0-00-0
3100The New Saints - Fc Copenhagen - - 0-10-2
3101Sutjeska Niksic - Apoel Nicosia - - 0-10-1
3102Bayern Munich - Milan - - 1-01-0
3103River Plate - Cruzeiro - - 0-00-0
3109S.Nagal - R.Gasquet - - 0-00-1
3110F.Fognini - J.Lenz - - 0-01-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3236Team Bjmc - Arambagh Ks domaći560-01-0
4427Nofel Sporting Club - Saif Sc gosti40-10-3
4428Rahmatgonj Mfs - Brothers Union domaći211-02-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Coritiba Pr - Vila Nova domaći381-02-0
2685Figueirense - Parana Clube Pr gosti750-00-1
2688Guarani Sp - Cuiaba gosti710-00-1
2689Sao Bento - Operario Pr gosti151-11-1
4222Atletico Go - Botafogo Sp domaći351-01-2
4224Bragantino Sp - Ponte Preta gosti410-12-1
4226America Mineiro - Oeste Sp - - 0-00-0
4227Crb - Criciuma domaći740-02-0
4228Londrina Pr - Vitoria Ba gosti181-13-1

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4207Mushuc Runa Sc - Delfin Sc domaći720-01-0

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4529Fc Ararat Armenia - Lincoln Red Imps Fc domaći332-02-0
4530Hb Torshavn - Linfield gosti11-12-2
4532Skendija Tetovo - F91 Dudelange domaći71-01-2
4533Fc Santa Coloma - Fc Astana - - 0-00-0
4534Tre Penne - Suduva gosti90-20-5

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3023River Plate - Cruzeiro - - 0-00-0
3024Godoy Cruz - Palmeiras domaći62-12-2
3025Ldu Quito - Olimpia domaći121-03-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3058Zulia Fc - Sporting Cristal domaći600-01-0
4451Penarol - Fluminense gosti160-11-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1193Deportes Pereira - Fortaleza Fc domaći880-01-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2856Viktoria Plzen - Olympiakos Piraeus - - 0-00-0
2858Fc Saburtalo Tbilisi - Dinamo Zagreb gosti670-00-2
3030Psv Eindhoven - Basel domaći141-13-2
3033The New Saints - Fc Copenhagen gosti180-10-2
3034Sutjeska Niksic - Apoel Nicosia gosti420-10-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3113Chivas - Atletico Madrid - - 0-00-0
4844Real Madrid - Arsenal gosti100-22-2
4853Bayern Munich - Milan domaći451-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3001Schalding Heining - Aubstadt domaći101-04-0
3002Viktoria Aschaffenburg - Eichstatt domaći272-03-2
3003Buchbach - Nurnberg Am gosti620-02-2
3007Heimstetten - Greuther Furth Am domaći361-21-3
3008Schweinfurt - Burghausen domaći72-03-1
3009Tsv 1860 Rosenheim - Tsv Rain Lach domaći151-01-0
3011Memmingen - Bayreuth gosti60-32-3
4450Vfr Garching - Turkgucu Ataspor Munchen domaći22-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1143Knockbreda - Glentoran gosti840-00-1
1144Carrick Rangers - Psni domaći261-01-0
1146Chorley - Everton Xi gosti680-00-2
1159Marine - Southport gosti40-10-2
1160Newmarket Town - Soham Town Rangers gosti300-10-1
1168Swindon - Man Utd U23 domaći71-01-1
1170Barwell - Kettering gosti220-10-3
1171Grantham - Boston Utd - - 0-00-0
1185Leek Town - Macclesfield - - 0-00-0
1187Newry City Afc - Warrenpoint gosti490-01-1
1200Salisbury City - Eastleigh gosti20-40-7
1203Sutton United - Dulwich Hamlet domaći460-02-0
1206Taunton Town - Yeovil gosti460-00-2
1207Whitehawk - Kingstonian domaći91-11-2
1209Worthing - Eastbourne gosti93-16-1
1212Adanaspor - Bak Spor Kulubu domaći341-02-1
1214Hapoel Hadera - Xanthi VVV-VV-V
1215Hnk Gorica - Vardar Skopje domaći62-03-0
1216Asc 09 Dortmund - Vfr Solde domaći71-03-0
1217Larissa - Volos Nfc domaći510-01-1
1218Anderlecht - Paok Salonika gosti330-11-3
1222Lucko - Nk Brezice domaći242-05-1
1223Ab - Skovshoved domaći480-02-0
1224Asv Drassburg - Gyirmot domaći153-07-0
1225Fc Salzburg - Kayserispor domaći402-03-0
1229Nk Rudes - Lokomotiva Zagreb gosti390-10-1
1234Ljungskile - Ifk Uddevalla domaći690-02-0
1236Meerssen - Fortuna Sittard gosti70-31-8
1291Real Murcia - Levante gosti410-10-1
1298Academica - Uniao Leiria domaći490-02-0
2132Barcelona - Chelsea gosti340-11-2
2134Brest - Rennes domaći800-01-0
2138Go Ahead Eagles - Emmen gosti51-22-3
2140Groningen - Eindhoven domaći163-03-0
2141Nac Breda - Rkc Waalwijk gosti320-20-2
2145Twente - Schalke domaći790-01-1
2199Virton - Charleroi gosti120-10-2
2200Notts County - Ipswich domaći411-01-1
2201Aldershot - Portsmouth domaći800-04-0
2202Alfreton Town - Scunthorpe domaći111-11-4
2204Bradford Park Avenue - Bradford - - 0-00-0
2241Cambridge United - Leicester gosti590-00-3
2242Colchester - Charlton domaći490-01-2
2243Foligno - Ascoli gosti400-20-4
2245Northallerton Town - Darlington gosti380-10-4
2411Salford - Middlesbrough domaći201-21-3
2412Scarborough Athletic - Grimsby gosti120-21-2
2423Solihull Moors - Burton Albion - - 0-00-0
2545Wealdstone - Wycombe gosti30-10-1
25461874 Northwich Fc - Chester domaći181-11-4
2549Bala Town - Crewe gosti20-42-5
2550Bishop S Stortford - Leyton Orient gosti170-33-3
2551Brackley Town - Northampton domaći710-01-0
2553Bristol Rovers - Swansea gosti130-10-3
2554Cheltenham - Shrewsbury gosti231-12-2
2555Dartford - Bromley gosti201-13-1
2556Dunston Uts - Spennymoor domaći600-02-0
2589Fc United Of Manchester - Fylde gosti120-31-4
2601Real Madrid - Arsenal gosti100-22-2
2602Bayern Munich - Ac Milan domaći451-01-0
2611Chivas Guadalajara - Atletico Madrid - - 0-00-0
2616Fleetwood - Burnley gosti440-10-2
2661Gateshead - Harrogate Town domaći231-01-0
4559Perth Sc - Perth Glory gosti530-00-2
4566Rapid Vienna Ii - First Vienna domaći101-02-1
4567Sion - Valencia gosti130-20-3
4568Carlisle - Tranmere domaći202-03-0
4569Chesterfield - Sheffield United gosti340-10-5
4585Hendon - Billericay Town gosti360-11-2
4586Altrincham - Stockport domaći291-11-2
4604Hemel Hampstead Town - Milton Keynes Dons gosti530-00-1
4605Maidenhead United - Stevenage domaći580-01-0
4608Maidstone United - Dagenham Redbridge domaći131-01-1
4609Metropolitan Police - Afc Wimbledon gosti190-31-3
4610Oxford United - Fulham gosti220-11-1
4611Preston - Accrington Stanley domaći391-11-1
4614Rotherham - West Brom domaći31-01-1
4615Weymouth - Poole Town gosti550-02-1
6627Evv - Helmond gosti140-21-4
6628Heracles - Asteras Tripolis domaći31-02-0
6629Ljungskile - Ijk Uddevalla domaći690-02-0
6630Rupel Boom - Kfco Beerschot Wilrijk gosti210-10-1
6631Sc Mannsworth - Fc Stadlau gosti201-23-5
6632De Treffers - Fc Oss gosti50-21-4
6633Pontardawe - Ammanford domaći221-03-2
6634Eastbourne Town - Horsham domaći61-14-2

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3871Home United - Tampines Rovers gosti62-12-4

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5389Albion Rovers - St Mirren - - 0-00-0
5391Alloa - Stirling Albion gosti510-02-1
5392Annan Athletic - Morton gosti70-30-5
5393Dumbarton - Motherwell gosti420-10-2
5394Dundee United - East Fife gosti380-10-2
5395Edinburgh City - East Kilbride gosti710-00-1
5396Hibernian - Arbroath domaći32-03-0
5409Inverness Caledonian Thistle - Cove Rangers domaći381-13-2
5410Raith - Peterhead domaći42-03-1
5411Stranraer - Livingston gosti420-21-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4106Jonkopings Sodra - Vasteras domaći361-02-1

FILIPINI KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3209Magnolia Hotshots - Barangay Ginebra 80-106
3210Rain Or Shine - Blackwater Elite 96-100

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3194Kanada U19 - Tajland 75-49
3196Mozambik - Latvija U19 54-68
3197Kina U19 - Argentina U19 74-49
3198Mali U19 - Belgija U19 40-69
3199Kolumbija - Japan U19 58-69
3204Njemacka - Spanjolska U19 49-56

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3206Atlanta Dream - Los Angeles Sparks 66-78
3211Las Vegas Aces - Seattle Storm 79-62
3217Phoenix Mercury - Indiana Fever 95-77

ATP ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043B.Tomic - F.Tiafoe 17-154-66-32-1
1048M.Kecmanovic - J.Sock 14-127-67-62-0
1049R.Opelka - A.Bublik 13-96-37-62-0
1052T.Sandgren - R.Albot 10-134-66-70-2
1054U.Humbert - C.Gromley 13-87-66-22-0
2876D.Evans - J.Jung 12-26-16-12-0
2877G.Dimitrov - K.King 9-135-74-60-2
2886M.Ebden - K.Majchrzak 13-97-66-32-0
2887S.Kwon - P.Gunneswaran 19-126-77-52-1

ATP ATLANTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016M.Copil L.Paes - T.Fritz C.Norrie 10-136-74-60-2

ATP GSTAADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077D.Istomin - M.Huesler 13-96-37-62-0
1085H.Laaksonen - A.Ramos Vinolas 3-120-63-60-2
1086J.Munar Clar - M.Jaziri 17-145-76-32-1
1092S.Darcis - J.Sousa 8-124-64-60-2
1133G.Moroni - T.Robredo 12-46-26-22-0
6469F.Baldi - T.Daniel 8-124-64-60-2

ATP GSTAAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058G.Duran A.Molteni - P.Lorenzi L.Sonego 20-154-66-32-1
1061J.Nedunchezhiyan P.Raja - D.Molchanov I.Zelenay 12-66-46-22-0
1065R.Carballes Baena J.Munar - J.Cerretani T.Fabbiano 12-56-16-42-0

ATP HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021A.Davidovich Fokina - J.Londero 5-123-62-60-2
1132C.Ruud - R.Haase 15-106-33-62-1
1135D.Thiem - P.Cuevas 13-96-37-62-0
1137T.Monteiro - J.Struff 4-121-63-60-2
1199L.Djere - F.Krajinovic 6-123-63-60-2
1201M.Cecchinato - F.Delbonis 15-197-66-71-2
1204N.Jarry - A.Zverev 6-124-62-60-2
1205P.Carreno Busta - Y.Hanfmann 13-107-66-42-0
6470F.Fognini - J.Lenz 12-86-46-42-0
6471H.Dellien - N.Basilashvili 7-124-63-60-2
6472S.Nagal - R.Gasquet 8-132-66-70-2

ATP HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1114R.Haase W.Koolhof - H.Dellien T.Monteiro 19-143-66-32-1

CHALLENGER BINGHAMTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022J.Mcnally - N.Pasha 13-107-66-42-0
2135A.Ritschard - M.Pervolarakis 15-143-66-42-1
2136A.Zakharov - M.Barrios Vera 4-122-62-60-2
2178E.Leshem - D.Hidalgo 12-66-46-22-0
2180L.Glasspool - C.Altamirano 7-131-66-70-2
2284M.Redlicki - L.Saville 19-207-66-71-2
2386P.Brown - M.Cressy 7-123-64-60-2
2389R.Ortega Olmedo - S.Kozlov V-V6-7V-VV-V
2390R.Shane - A.Tabilo 7-123-64-60-2
2391R.Smith - C.Gomez Herrera 11-145-76-70-2
2407S.Bangoura - A.Fenty 13-86-37-52-0
2409S.Kirchheimer - A.Gonzalez 13-97-66-32-0
4166V.Uzhylovskyi - R.Sarmiento 11-153-66-31-2
4167A.Rybakov - B.Saraiva 18-116-76-12-1
4170N.Ponwith - A.Vukic 3-122-61-60-2

CHALLENGER BINGHAMTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4189D.Lee Y.Sugita - Aragone Jc A.Lawson 15-211-67-51-2

CHALLENGER GRANBYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023D.Petrovic - A.Sarkissian 13-107-66-42-0
1024Y.Mertens - K.Ghasemi 12-26-26-02-0
1025N.Gombos - S.Mansouri 13-96-47-52-0
1026M.Janvier - C.Ilkel 8-135-73-60-2
1027T.Garanganga - Z.Li 12-146-76-70-2
1028A.Galarneau - H.Reese 13-86-27-62-0
1029M.Sanchez - Y.Uchiyama V-V4-6V-VV-V
2544J.Peck - T.Simon 12-86-46-42-0
2547M.Neuchrist - D.Novikov 13-106-47-62-0

CHALLENGER GRANBY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4311H.Hach Verdugo D.Novikov - A.Harris A.Santillan 9-136-73-60-2
4318S.Diez K.Uchida - J.Arconada E.Zhu 13-106-47-62-0

CHALLENGER PRAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035J.Satral - P.Nejedly 15-113-66-32-1
1036T.Wang - L.Giustino 5-123-62-60-2
1037P.Sakamoto - C.Lestienne 9-134-65-70-2
1041T.Lamasine - V.Safranek 7-136-71-60-2
1044K.De Schepper - L.Rosol 15-166-36-71-2
1053B.Zapata Miralles - A.Pavlasek 14-112-66-12-1
2606J.Forejtek - C.Taberner 6-123-63-60-2
2613K.Maamoun - R.Bonadio 13-197-66-71-2
2683M.Vrbensky - L.Klein 14-163-66-31-2

CHALLENGER PRAGUE CZECH REPUBLICTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034P.Heller - V.Kopriva 12-56-26-32-0

CHALLENGER TAMPERETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078A.Zhurbin - C.Heyman 12-66-46-22-0
1082F.Reboul - J.Vanneste 8-136-72-60-2
1083M.Guinard - F.Horansky 15-197-62-61-2
1087T.Griekspoor - A.Karatsev 15-133-66-42-1
1088B.Rola - D.Kuzmanov V-V6-2V-VV-V
1089G.Elias - R.Quiroz 18-136-76-32-1
2739A.Bega - P.Niklas Salminen 18-186-46-71-2
2746B.Patael - S.Doumbia - 3-6V-VV-V
2826C.O Connell - K.Sultanov 13-97-56-42-0
2833I.Nedelko - H.Heliovaara 15-116-43-62-1
2838R.Olivo - I.Gakhov 19-167-56-72-1

CHALLENGER TAMPERE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1075D.Kuzmanov M.Zekic - A.Siljestrom E.Ymer V-VV-VV-VV-V
1076I.Nedelko A.Zhurbin - R.Rikkonen I.Vesanen 18-122-66-12-1
4394P.Kaukovalta E.Vasa - S.Doumbia F.Reboul 12-76-36-42-0
4400T.Altuna M.Eriksson - F.Coria M.Cuevas 12-76-46-32-0
4424Heyman Ch O Connell Ch - G.Elias P.Sousa 19-185-76-11-2

WTA JURMALATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098P.Ormaechea - K.Kucova V-V6-4V-VV-V
1099S.Cirstea - V.Ivakhnenko 4-120-64-60-2
1100K.Kawa - Y.Bonaventure 14-112-66-42-1
1101C.Paquet - B.Eraydin 13-86-37-52-0
1102N.Stojanovic - A.Sasnovich 16-134-66-32-1
6491T.Maria - J.Fett 14-134-66-11-2
6492A.Raina - P.Tig 3-122-61-60-2
6493A.Sevastova - V.Flink 12-36-26-12-0
6509E.Rybakina - X.Han 12-36-16-22-0
6510J.Ostapenko - B.Pera 3-122-61-60-2
6511Kr Pliskova - C.Garcia 16-193-67-61-2

WTA JURMALA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3012A.Bogdan I.Shinikova - O.Kalashnikova E.Shibahara 4-122-62-60-2
3014A.Danilina V.Ivakhnenko - A.Potapova Y.Sizikova 16-182-66-21-2
3016I.Bara D.Jakupovic - A.Gamiz P.Ormaechea 20-164-66-22-1

WTA PALERMO TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1352K.Bertens - E.Gorgodze 12-16-06-12-0
1353T.Mrdeza - I.Begu 7-135-72-60-2
1354V.Kuzmova - E.Cocciaretto 15-136-43-62-1
1398A.Friedsam - S.Voegele 13-86-27-62-0
1401J.Paolini - L.Siegemund 12-56-16-42-0
1403J.Teichmann - D.Gavrilova 14-117-67-52-0
1412M.Trevisan - A.Cornet 12-187-64-61-2
1467S.Errani - M.Di Giuseppe V-VV-VV-VV-V
1471S.Sorribes Tormo - F.Ferro 9-134-65-70-2

WTA PALERMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1355A.Bai N.Geuer - G.Ce P.Goncalves 19-126-23-62-1
1356A.Grymalska R.Van Der Hoek - G.Marchetti L.Pigossi 13-96-47-52-0
1357F.Bilardo D.Spiteri - G.Garcia Perez F.Stollar 19-197-52-62-1
3021J.Paolini S.Sorribes Tormo - L.Arruabarrena P.Badosa 6-124-62-60-2

SP U21ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2541Egipat - Puerto Rico 1-01-13-2
2542Juzna Koreja - Kina 0-10-20-3
2543Italija - Iran 1-02-03-1
2548Poljska - Tunis 1-02-03-0
2592Bahrein - Argentina 0-10-21-3
2593Maroko - Kuba 0-10-20-3
5346Ceska - Kanada 0-11-12-3
5347Rusija - Brazil 1-01-11-3

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1057Madjarska - Australija 10-9
1060Italija - Grcka 7-6

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
2897Grcka - Rusija 4-13
2898Nizozemska - Italija 5-10

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3290Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 11-7
3291Hanshin Tigers - Yokohama Dena Baystars 6-6
3292Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons 6-5
3293Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 2-5
3294Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions V-V
3295Yomiuri Giants - Tokyo Yakult Swallows 6-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1787Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals 3-4
1808Washington Nationals - Colorado Rockies 11-1
1915Toronto Blue Jays - Cleveland Indians 2-1
1916Detroit Tigers - Philadelphia Phillies 2-3
1917New York Mets - San Diego Padres 5-2
1923Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 4-5
1924Atlanta Braves - Kansas City Royals 4-5
2424Chicago White Sox - Miami Marlins 1-5
2425Houston Astros - Oakland Athletics 3-4
2426Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 6-14
2427Minnesota Twins - New York Yankees 12-14
2493Arizona Diamondbacks - Baltimore Orioles 2-7
2535San Francisco Giants - Chicago Cubs 5-4

TOUR DE FRANCE ETAPA 16 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5927A.Kristoff - S.Colbrelli 1-0
5928A.Pasqualon - O.Naesen 1-0
5931D.Groenewegen - C.Ewan 0-1
5932E.B.Hagen - A.Greipel 1-0
5935E.Bernal - G.Thomas 0-1
5936E.Viviani - P.Sagan 1-0
5937J.Fuglsang - R.Uran 0-1
5938J.Debusschere - N.Bonifazio 0-1
5939J.Alaphilippe - T.Pinot 1-0
5944M.Haller - I.Garcia Cortina 0-1
5946M.Trentin - J.Stuyven 1-0
5947M.Richeze - M.Teunissen 1-0
5948S.Kruijswijk - E.Buchmann 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 491523253037
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1522748890
arrow BL Belgija Keno 20/70 1617181924272930383941515253565859626768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1023333637
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2371330
arrow CO Connecticut 6/44 81418313642
arrow DA Multi-Daily A 6/99 22027757799
arrow DB Multi-Daily B 6/99 152538447980
arrow DC Multi-Daily C 6/99 13044517486
arrow EM Euro Millions 5/50 114192338
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 37212228293538404345525354575861686970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 911121316182732343740414244505457596567
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 129303334
arrow FK Finska Keno D 20/70 4691017212224323339434647535657596367
arrow FQ Finska Keno V 20/70 12689111220313334364345496162666768
arrow FT Finska Keno T 20/70 467913142022293334394353576064686970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1481316232426273132354042485158616970
arrow HO Hong Kong 6/49 141925383942
arrow IT Italija 6/90 183234557479
arrow LD Latvija Keno D 20/62 278910222330313233343741444857596062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 910131719222324252932343540424748505152
arrow LM Latvija Keno M 20/62 79151719212225263237383944464950555660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 614252830
arrow NP New York Pick 10 20/80 26121624353844465556576061626667687480
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 146712131415182124273031444753546978
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 45141522262932354144475253545556617172
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 45182830
arrow PO Poljska 6/49 1819224143
arrow SB Španjolska Bono 6/49 42431324142
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 14234045
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 816262830
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1261720253336394244475066686970727779