Srijeda 24.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6592Ferencvaros - Valletta - - 2-03-1
6594Crvena Zvezda - Hjk Helsinki - - 1-02-0
6595Ross County - Forfar - - 1-02-0
6596San Lorenzo - Cerro Porteno - - 0-00-0
6597Fiorentina - Benfica - - 1-11-2
6598Hrvatska U21 - Island U21 - - 0-01-0
6599D.Thiem - M.Fucsovics - - 0-01-0
6600B.Gojo - J.Kubler - - V-VV-V

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4229Adelaide Olympic - Floreat Athena gosti270-24-3
4230Fc Bulleen Lions - Moreland Zebras - - 0-00-0
4231Magpies Crusaders United - Coomera Colts Sc domaći391-02-1
4232Mt Druitt Town Rangers - Manly United Fc gosti21-11-1
4233Olympic Fc - Bayswater City domaći243-05-2

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Valentine Fc - Adamstown Rosebud Fc gosti250-12-3

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3236Team Bjmc - Arambagh Ks domaći560-01-0
3237Bashundhara Kings - Mohammedan Sc Dhaka gosti161-11-1
3238Muktijoddha Sangsad Kc - Sheikh Russel Kc gosti70-31-6
3239Abahani Ltd. Chittagong - Dhaka Abahani gosti640-02-2

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1023Baranovichi - Torpedo Zhodino gosti91-31-7
1024Naftan Novopolotsk - Neman Grodno gosti80-11-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078San Jose Oruro - Nacional Potosi domaći451-02-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Foz Cataratas Pr - Sc Internacional gosti331-11-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1121Chapecoense U20 - Sport Recife U20 domaći171-03-0
1129Corinthians U20 - Ponte Preta U20 domaći391-12-1
1130Gremio U20 - Bahia U20 gosti600-01-2
1131Internacional Rs U20 - Vitoria U20 - - 0-00-0
1132Palmeiras U20 - America Mg U20 domaći202-02-0
1133Santos U20 - Coritiba U20 domaći71-13-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6792Al Moqawloon Al Arab - Al Ahly gosti260-11-3

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1365El Nacional - Orense Sc - - 0-00-0

EUROPA EP U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6601Portugal U19 - Irska U19 domaći312-04-0
6602Francuska U19 - Spanjolska U19 - - 0-00-0

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4549Slovan Bratislava - Kf Feronikeli domaći91-02-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4086Jaro - Ac Oulu domaći92-14-3

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4292Fjolnir - Afturelding Fram gosti420-11-2

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6824Kordrengir - Vaengir Jupiters domaći211-04-2

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3028Nacional De Football - Internacional gosti900-00-1
3029San Lorenzo - Cerro Porteno - - 0-00-0
3031Atletico Pr - Boca Juniors gosti830-00-1
3032Emelec - Flamengo domaći101-02-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4453Botafogo - Atletico Mg gosti360-10-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3127Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu Fc domaći401-02-2

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6850Montreal Impact - York 9 Fc domaći550-01-0
6851Ottawa Fury Fc - Hfx Wanderers Fc gosti301-22-2
6852Vancouver Whitecaps - Cavalry Fc gosti70-11-2

KINA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2691Shandong Luneng - Beijing Guoan domaći451-01-1
2693Tianjin Quanjian - Dalian Yifang gosti260-20-4
2715Guangzhou Evergrande - Shanghai Sipg gosti140-10-2
2716Tianjin Taida - Shanghai Shenhua gosti390-11-3

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1187Atletico Nacional - Independiente Santa Fe domaći112-03-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6652Santos Dg - Guadalupe Fc gosti510-00-2
6653Deportivo Saprissa - Perez Zeledon domaći112-03-0
6654San Carlos - Universidad De Costa Rica gosti230-21-2
6833Adr Jicaral - Cartagines domaći441-01-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1300Ferencvaros - Valletta domaći192-03-1
1301Celtic - Nomme Kalju domaći13-05-0
3035Bate Borisov - Rosenborg domaći51-12-1
3036Cfr Cluj - Maccabi Tel Aviv domaći221-01-0
3039Maribor - Aik Stockholm domaći62-12-1
3040Crvena Zvezda - Hjk Helsinki domaći271-02-0
3051Dundalk - Qarabag gosti40-11-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4854Juventus - Inter gosti100-11-1
4855Fiorentina - Benfica gosti91-11-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6791Sogndal - Start gosti590-00-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
68251860 Munich Am - Fc Pipinsried - - 0-00-0
6826Fc Deisenhofen - Tsv 1882 Landsberg domaći22-12-1
6827Ingolstadt Am - Sv Donaustauf domaći152-15-2
6828Kottern - Tsv Nordling gosti200-13-2
6829Schwabmunchen - Turkspor Augsburg 1972 domaći162-13-1
6830Sv Kirchanschoring - Tsv 1880 Wasserburg gosti110-30-5
6831Sv Pullach - Ismaning domaći61-21-3
6832Tsv Schwaben Augsburg - 1865 Dachau - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Luceafarul Oradea - Ripensia Timisoara domaći153-03-3
2241Gil Vicente - Moreirense domaći71-01-1
2242Maritimo - Luton gosti670-00-2
2243Cittadella - Virtus Vecomp Verona gosti61-11-3
2245Lazio - Virtus Entella domaći82-05-0
2284Brescia - Ciliverghe Mazzano domaći86-0B-0
2386Juve Stabia - Andria domaći191-04-0
2390Sampdoria - Pro Patria domaći223-04-0
2391Udinese - Al Hilal gosti201-22-3
2409Cagliari - Chievo domaći241-12-1
2411Buckland Athletic - Plymouth gosti22-43-9
2412Chaves - Rio Ave domaći900-01-0
2423Boavista - Nice gosti110-20-2
2524Bury - Blackburn gosti260-20-3
2532Forest Green - Bristol City domaći32-13-4
2550Lincoln City - Stoke gosti110-21-2
2551Mickleover Sports - Burton Albion domaći22-02-0
2553Walsall - Aston Villa gosti101-41-5
2554Wigan - Everton - - 0-00-0
2555Aves - Famalicao gosti570-00-1
3111Mafra - Sintrense gosti430-11-2
3112Fk Trajal Krusevac - Dinamo Vranje domaći71-02-0
3114Gondomar - Fafe gosti30-10-2
3115Maia - Trofense gosti240-10-2
3192Anadia - Arouca V-VV-VV-VV-V
3193Beira Mar - Oliveira Hospital V-VV-VV-VV-V
3194Cova De Piedade - Loures --0-01-0
3196Lokomotiv Tbilisi - Hapoel Bnei Lod gosti241-13-2
3197Csm Focsani - Gloria Buzau gosti610-00-1
3198Berco - Penafiel domaći71-01-0
3199Renova - Tikvesh gosti202-23-2
3204Fuzesgyarmati Sk - Kecskmeti V-VV-VV-VV-V
3209Maccabi Petach Tikva - Dorogi Fc gosti400-11-1
3210Pardubice B - Vysocina Jihlava B gosti50-21-2
3218Unia Turza Slaska - Gks Pniowek Pawlowice gosti150-20-5
4136Viktoria Otrokovice - Fk Jablonec B gosti370-13-2
4137Inter U19 - Feralpisalo domaći620-01-1
4138Salernitana - Sambenedettese domaći401-04-1
4139Szarvasi - Csongrad domaći95-08-0
4140Angelholms - Varbergs domaći142-04-2
4141Felgueiras - Sao Martinho gosti30-14-1
4142Blansko - Start Brno domaći103-05-0
4143Slavia Kromeriz - Inter Bratislava gosti31-23-2
4144Leixoes - Guimaraes B domaći171-01-0
4145Mosta - Tarxien Rainbows domaći51-05-0
4146Nk Cepin - Nk Nask Nasice gosti790-00-1
4147Rouen - Le Havre Ii domaći33-03-0
4148Sk Hranice - Sk Unicov gosti340-20-5
4150Vanlose - Avarta domaći32-22-4
4151Jarota Jarocin - Goluchow domaći71-02-0
4184Reading - Peterborough domaći202-14-2
4204Coventry - Liverpool U23 - - 0-00-0
4205Blyth Spartans - Whitley Bay domaći162-02-1
4206Linlithgow Rose - Hibernian U20 domaći431-02-1
4239Barnet - Arsenal Xi gosti120-32-3
4245Buxton - Trafford Fc - - 0-00-0
4246Cheshunt - Stevenage Xi domaći211-11-2
4250Grays Athletic - Cray Wanderers gosti100-31-4
4252Ramsbottom United - Rochdale gosti12-32-3
4253Slovan Hac - L.A.Riverside domaći282-16-1
4258Ksv Oudenaarde - Ronse gosti410-12-1
4259Las Palmas - Ud Tamaraceite domaći401-06-0
4260Amarante Fc - Braga B gosti500-00-2
4262Pacos Ferreira - Estoril domaći221-01-1
4424Lamia - Aek Athens gosti340-10-1
4427Vitesse - Sivasspor domaći131-11-1
4428Liverpool - Sporting Lisbon gosti52-12-2
6714Fortuna Dusseldorf - Rayo Vallecano domaći560-01-0
6715Almere - Jong Az Alkmaar gosti390-10-2
6716Den Bosch - Sparta Rotterdam gosti220-20-3
6717Napoli - Cremonese gosti111-23-3
6718Pisa - Bari gosti241-12-4
6719Reims - Metz domaći191-02-0
6720Vizela - Lusitania Lourosa gosti670-00-1
6721Sporting Gijon - Up Langreo gosti331-11-1
6722Portimonense - Lille gosti520-01-2
6723Feyenoord - Angers Sco domaći171-12-2
6724Getafe - Cf Rayo Majadahonda domaći540-03-0
6725Doncaster - Huddersfield gosti290-10-2
6726Hull - Amiens gosti520-00-2
6727Sheffield - Chesterfield gosti311-12-1
6728Southend - Millwall domaći760-02-1
6922Ksv Roeselare - Royal Knokke Fc domaći341-02-2
7016Washington Dc United - Marseille gosti281-11-8
7017Queretaro - Real Betis gosti830-00-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6342Tom Tomsk - Avangard Kursk domaći610-02-0
6343Spartak 2 Moscow - Nizhny Novgorod domaći321-02-0
6344Krasnodar 2 - Tekstilshchik gosti670-01-1
6345Neftekhimik Nizhnekamsk - Luch Vladivostock gosti380-11-1
6346Shinnik Yaroslavl - Torpedo Armavir gosti241-11-1
6347Chertanovo Moscow - Rotor Volgograd domaći71-01-0
6348Fakel Worenesch - Baltika Kaliningrad gosti190-21-2
6349Khimki - Yenisey domaći192-04-0
6350Torpedo Moscow - Mordovia Saransk domaći202-12-2
6351Chayka Peschanokopskoye - Ska Khabarovsk gosti80-20-2

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3011Ararat Moscow - Fc Zorkij Krasnogorsk gosti111-12-3
3012Metallurg Lipetsk - Fc Strogino Moscow domaći53-04-0
3014Kaluga - Kvant Obninsk domaći510-02-0
3016Salyut Energia Belgorod - Sokol Saratov gosti880-00-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3030Alaniya Vladikavkaz - Dinamo Stavropol gosti50-10-2
3033Biolog Novokubansk - Volgar gosti40-11-1
3034Legion Dynamo - Chernomorets Novorossijsk gosti60-11-1
3047Spartak Nalchik - Fc Alania Vladikavkaz gosti331-14-2
3050Druzhba Maikop - Sc Makhachkala domaći900-01-0
3063Ska Rostov - Krasnodar 3 gosti450-11-2

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3095Ural 2 - Lada Dimitrovgrad domaći171-02-1
3099Nosta Novotroitsk - Kamaz gosti390-12-4
3100Chelyabinsk - Fc Ufa 2 domaći710-01-0
3101Akron Tolyatti - Fc Zvezda Perm domaćiA1-01-0
3109Volga Ulyanovsk - Tyumen domaći331-01-0
3110Zenit Izhevsk - Lada Togliatti domaći441-02-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3219Rodina Moscow - Fc Kazanka Moscow domaći82-12-3
3220Fk Kolomna - Znamya Truda - - 0-00-0
3235Zenit St Petersburg Ii - Fk Dolgoprudny domaći111-02-0
3240Zvezda St Petersburg - Torpedo Vladimir gosti640-00-1
3290Pskov 747 - Veles domaći261-02-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4106Sky Blue Fc - Washington Spirit gosti540-00-1
4111Portland Thorns Fc - Houston Dash domaći74-05-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4126Atlanta United 2 - Charlotte Independence gosti272-12-2
4127Tulsa Roughnecks Fc - La Galaxy Ii domaći31-11-3
4129Tacoma Defiance - Las Vegas Lights domaći311-14-1
4131Sacramento Republic Fc - New Mexico United gosti100-11-2
6823Los Angeles - Reno 1868 Fc domaći112-04-1

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5415Airdrie United - Queen S Park gosti60-12-2
5427Hearts - Stenhousemuir gosti770-02-1
5428Partick Thistle - Clyde domaći121-13-2
5429Ross County - Forfar domaći151-02-0
5430St Johnstone - Brechin domaći62-04-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4324Gais - Norrby domaći431-01-0

BOLIVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6650Cd Penarol De Quillacollo - Rubair Quillacollo 79-79 / 94-91
6651Nacional Potosi - Amistad De Sucre 87-61

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2886Alaska Aces - Tnt Katropa 93-104

INTERNATIONAL FIBA AFROCAN PLAYOFFSKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5932Angola - Alzir 89-62
5935Dr Congo - Cad 67-60
5936Mali - Maroko 61-69
5937Tunis - Kenija 68-68 / 76-82

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2855Madarska U19 - Japan U19 68-76
2856Mozambik - Kina U19 28-71
2858Juzna Koreja - Spanjolska U19 51-60

ATP ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053A.Popyrin - P.Herbert 13-87-56-32-0
1055C.Norrie - S.Kwon 12-76-36-42-0
1056D.Evans - R.Albot 18-157-65-72-1
1057J.Isner - R.Opelka 19-206-77-61-2
1059A.Giannessi - A.Collarini 2-120-62-60-2
1063A.Martin - C.Tseng 11-182-67-61-2
1067N.Milojevic - J.Choinski 12-36-36-02-0
6767M.Safwat - R.Bonadio 14-127-67-62-0
6768J.Satral - A.Balazs 11-145-76-70-2
6769C.Taberner - L.Vanni 12-66-26-42-0

ATP ATLANTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005B.Bryan M.Bryan - C.Eubanks D.Young 12-66-46-22-0
1007B.Mclachlan Smith J P - S.Gonzalez Qureshi A U H 14-127-67-62-0
1012M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - N.Monroe F.Tiafoe 12-76-36-42-0
1017M.Kecmanovic R.Lindstedt - J.Erlich D.Sharan 20-216-23-61-2
6462D.Evans J.Thompson - J.Sock J.Withrow 7-136-71-60-2

ATP ATLANTA USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7025T.Fritz C.Norrie - D.Inglot A.Krajicek 18-237-66-71-2

ATP GSTAADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018J.Vesely - C.Stebe 15-176-76-41-2
1019L.Sonego - T.Fabbiano 13-166-76-31-2
1020R.Carballes Baena - S.Travaglia 12-66-26-42-0
1086A.Ramos Vinolas - F.Verdasco 13-106-47-62-0

ATP GSTAAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062P.Andujar G.Granollers Pujol - S.Gille J.Vliegen 14-196-32-61-2
1082Huesler M A J.Paul - J.Nedunchezhiyan P.Raja 13-97-56-42-0
1083G.Duran A.Molteni - R.Carballes Baena J.Munar 20-144-66-22-1
6465P.Oswald F.Polasek - S.Ehrat L.Margaroli 13-96-47-52-0
6466S.Bolelli J.Sousa - N.Cacic D.Lajovic 13-106-47-62-0

ATP HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6744C.Ruud - A.Rublev 14-166-35-71-2
6745J.Chardy - R.Gasquet 14-117-67-52-0
6746D.Thiem - M.Fucsovics 13-67-56-12-0
6747J.Londero - N.Basilashvili 13-154-66-31-2

ATP HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1105D.Altmaier J.Haerteis - T.Puetz Struff J L 6-124-62-60-2
1106I.Dodig M.Pavic - J.Chardy R.Gasquet 13-107-66-42-0
1107M.Cecchinato B.Paire - O.Marach J.Melzer 3-122-61-60-2
1109P.Cuevas N.Jarry - L.Mayer H.Zeballos 12-76-36-42-0
1113R.Bopanna P.Carreno Busta - R.Molleker N.Zimonjic 21-136-35-72-1
1115R.Jebavy M.Middelkoop - K.Krawietz A.Mies 22-255-77-61-2
2890J.Lenz D.Masur - A.Zverev M.Zverev 21-184-66-32-1

CHALLENGER BINGHAMTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134J.Fruttero - A.Tabilo 8-133-65-70-2
1135R.Sarmiento - M.Purcell 19-206-77-61-2
1137C.Altamirano - J.Wolf 13-76-27-52-0
1138C.Gomez Herrera - M.Krueger 16-164-66-31-2
1141J.Sinner - M.Barrios Vera 16-146-44-62-1
1142D.Sela - S.Kirchheimer 13-77-56-22-0
1143A.Ritschard - R.Ramanathan 15-142-67-62-1
1144E.Leshem - M.Polmans 12-76-46-32-0
1146T.Kwiatkowski - S.Bangoura 10-136-74-60-2
1159M.Cressy - J.Aragone 17-157-64-62-1
1160Y.Sugita - R.Ortega Olmedo 13-67-56-12-0
1168A.Rybakov - S.Stakhovsky 18-187-64-62-1
1170A.Vukic - D.Lee 6-123-63-60-2
1171J.Menezes - L.Saville 12-76-46-32-0
1185E.Karlovskiy - J.Mcnally 18-126-46-72-1

CHALLENGER GRANBYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030B.Gojo - J.Kubler V-VV-VV-VV-V
1031E.Escobedo - K.Uchida 13-87-56-32-0
1032E.Zhu - E.Couacaud 13-154-66-31-2
1033Y.Watanuki - G.Sakharov 9-134-65-70-2
1191A.Harris - Y.Mertens 12-26-16-12-0
1199A.Santillan - M.Neuchrist 11-180-67-61-2
1200M.Banes - A.Galarneau 5-123-62-60-2
1201J.Arconada - P.Polansky 9-161-66-41-2
1203B.Holt - S.Diez 6-122-64-60-2
1204V.Pospisil - J.Peck 12-66-36-32-0

CHALLENGER GRANBY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4314L.Draxl N.Muamba - T.Baadi J.Boulais 12-56-36-22-0
4317M.Banes J.Grills - H.Reese A.Shamasdin 6-123-63-60-2

CHALLENGER PRAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1066A.Nedovyesov - M.Vilella Martinez 3-122-61-60-2
1068N.Serdarusic - M.Moraing 6-123-63-60-2
1069R.Dutra Silva - F.Ferreira Silva 11-146-75-70-2
6765L.Klein - D.Gimeno Traver 18-126-36-72-1
6766P.Heller - U.Ignatik 12-56-16-42-0

CHALLENGER PRAG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4320A.Begemann F.Mergea - N.S.Balaji V.Vardhan 19-207-62-62-1
4321A.Behar G.Escobar - G.Blancaneaux K.De Schepper 12-66-36-32-0
4384D.Gimeno Traver B.Zapata Miralles - K.Drzewiecki S.Walkow 5-122-63-60-2

CHALLENGER TAMPERETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090B.Van De Zandschulp - M.Ymer 12-144-66-21-2
1093E.Ruusuvuori - V.Durasovic 17-126-15-72-1
1094E.Vasa - E.Ymer 1-121-60-60-2
1096F.Gaio - G.Clezar 8-133-65-70-2
1097K.Coppejans - B.Hassan 12-66-36-32-0
1312J.Vanneste - G.Oliveira 13-96-37-62-0
1347Z.Kolar - S.Doumbia 11-161-66-41-2
1352C.O Connell - P.Krstin 13-134-66-11-2
1353R.Olivo - F.Coria 15-195-77-61-2
1354P.Sousa - A.Zhurbin 15-106-33-62-1
1355M.Viola - P.Niklas Salminen 11-136-14-61-2
1360I.Nedelko - J.Zopp 18-116-26-72-1

CHALLENGER TAMPERE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1240S.Arends D.Pel - H.Johnson Y.Johnson 13-106-47-62-0
1241A.Bega A.Karatsev - Z.Kolar G.Oliveira 7-123-64-60-2
4426A.Pellegrino A.Vavassori - H.Heliovaara P.Niklas Salminen 21-227-56-71-2

WTA JURMALATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025A.Kalinina - P.Tig 8-124-64-60-2
1026C.Paquet - C.Garcia 16-134-66-42-1
1027A.Sevastova - D.Jakupovic 18-136-76-22-1
1028J.Fett - K.Kawa 3-123-60-60-2
1103B.Haas - A.Potapova 5-122-63-60-2

WTA JURMALA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3015B.Gumulya J.Rompies - V.Flink A.Kalinina V-VV-VV-VV-V
3017J.Ostapenko G.Voskoboeva - V.Heisen D.Marcinkevica 21-155-76-02-1
3018N.Dzalamidze P.Kania - V.Pepelyaeva A.Tikhonova 12-26-16-12-0
3019U.Eikeri E.Lechemia - M.Adamczak X.Han 13-87-66-22-0

WTA PALERMO TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036L.Samsonova - T.Zidansek 13-76-27-52-0
1037J.Teichmann - G.Ce 13-76-17-62-0
1039A.Friedsam - A.Cornet 13-97-56-42-0
1040F.Ferro - G.Gatto Monticone 12-56-36-22-0

WTA PALERMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084A.Bai N.Geuer - A.Grymalska R.Van Der Hoek V-V6-4V-VV-V
1359P.G.Thombare E.Wacanno - E.Gorgodze A.Rus 12-146-76-70-2

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
6316Kosovo - Argentina U21 29-36
6317Sad - Australija 31-18
6318Bahrain U21 - Cile U21 30-29
6319Japan U21 - Nigerija 26-16
6320Egipat U21 - Srbija 30-29
6321Danska U21 - Madarska U21 30-29
6322Norveska U21 - Brazil U21 29-28
6323Slovenija U21 - Juzna Koreja U21 32-28
6324Hrvatska U21 - Island U21 29-16
6325Portugal - Njemacka U21 30-30
6326Francuska U21 - Spanjolska U21 24-23
6327Tunis U21 - Svedska U21 29-26

SP U21ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2541Egipat - Kanada 1-02-03-1
2542Juzna Koreja - Brazil 0-10-20-3
2543Ceska - Puerto Rico 1-02-03-1
2544Rusija - Kina 1-02-03-0
2545Bahrein - Iran 0-10-20-3
2546Maroko - Tunis 1-01-12-3
2547Italija - Argentina 1-02-03-0
2548Poljska - Kuba 1-01-11-3

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6586Japan - Juznoafricka Republika 15-5
6587Crna Gora - Sad 14-15
6588Srbija - Njemacka 12-12
6589Australija - Grcka 9-8

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
2899Sad - Australija 7-2
2901Spanjolska - Madjarska 16-10

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
6635Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 5-4
6636Hanshin Tigers - Yokohama Dena Baystars 1-3
6637Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons 2-0
6638Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 4-5
6639Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 4-3
6640Yomiuri Giants - Tokyo Yakult Swallows 4-10

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1471Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 3-2
2132Detroit Tigers - Philadelphia Phillies 0-4
2134Houston Astros - Oakland Athletics 4-2
2136Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 5-4
2138Arizona Diamondbacks - Baltimore Orioles 5-2
2140Seattle Mariners - Texas Rangers 5-3
2141San Francisco Giants - Chicago Cubs 1-4
2145Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals 8-14
2178Toronto Blue Jays - Cleveland Indians 0-4
2180New York Mets - San Diego Padres 2-7
2199Atlanta Braves - Kansas City Royals 0-2
2200Chicago White Sox - Miami Marlins 0-2
2201Minnesota Twins - New York Yankees 7-10
2202L A Dodgers - L A Angels 2-3

NOGOMET NA PIJESKU SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
3871Poljska - Italija 1-3
4082Bjelorusija - Portugal 3-2
4084Azerbaijan - Spanjolska 3-9
4087Svicarska - Rusija 3-9

TOUR DE FRANCE ETAPA 17 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6729A.Valverde - W.Barguil 1-0
6730A.Lutsenko - S.Geschke 1-0
6731D.Impey - F.Felline 1-0
6732E.Bernal - G.Thomas 0-1
6733G.Ciccone - P.Bilbao 1-0
6734J.Stuyven - O.Naesen 1-0
6735J.Alaphilippe - T.Pinot 1-0
6736M.Wurtz Schmidt - N.Berhane 0-1
6737M.Mohoric - D.Teuns 0-1
6738M.Trentin - G.Van Avermaet 1-0
6739P.Sagan - M.Matthews 1-0
6740R.Porte - M.Landa 1-0
6741R.Kreuziger - G.Martin 1-0
6742R.Costa - S.Clarke 0-1
6743S.Kruijswijk - E.Buchmann 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 123112241
arrow AU Austrija 6/45 467293037
arrow BC British Colombia BC49 6/49 21926373945
arrow BE Belgija 6/45 101118314445
arrow BL Belgija Keno 20/70 23457101415222324262731333849596066
arrow CA Kanada 6/49 2810183748
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 611182228
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 110192123
arrow CL Colorado 6/42 21317243842
arrow DA Multi-Daily A 6/99 141517498996
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5622527578
arrow DC Multi-Daily C 6/99 295253889096
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 39111315222328353841434750585963646869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 59121517262730313538404142454861626566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1821253334
arrow FK Finska Keno D 20/70 46101114202627283744484950515255586169
arrow FL Florida 6/53 51920284347
arrow FQ Finska Keno V 20/70 78101822242629303133343637394243606162
arrow FR Francuska 5/49 1025323940
arrow FT Finska Keno T 20/70 145711141822232728293143505556576269
arrow GE Njemačka 6/49 12327394045
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1231113181923253031323642485055566068
arrow GR Grčka 6/49 323740414449
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 91619213435
arrow IR Irska 6/47 111422313233
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5781116171820282934414244485557596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 24689121618202126323642434446475260
arrow LM Latvija Keno M 20/62 134567919232425272841424452565762
arrow LU Louisiana 6/40 167222339
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 121324273141
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 715162629
arrow MI Michigan Classic 6/47 61724313543
arrow MS Missouri 6/44 178102737
arrow NP New York Pick 10 20/80 111141825303639434445464748576061697778
arrow NY New York 6/59 142122274448
arrow OH Ohio Classic 6/49 2612273738
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 143241434447
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 911132330384247495153555962657072747679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 67101325313638394041424344484951586265
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 316171922
arrow QU Quebec 6/49 2810173032
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 11129364346
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41028444647
arrow SK Slovačka 5/35 215212432
arrow SL Slovenija 7/39 27811193436
arrow SW Švicarska 6/42 349183239
arrow TE Texas 6/54 2916224649
arrow TK Tennessee Cash 5/35 211272832
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 2417283745
arrow UW SAD Powerball 5/69 2229355356
arrow VK Viking Lotto 6/48 252731394042
arrow WA Washington 6/49 11113282947
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1112222527
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 41316324043
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 27121314202123263738434445526163646675