Petak 26.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6278Banik Ostrava - Fk Teplice - - 0-10-1
6279Dynamo Moscow - Ural Ekaterinburg - - 2-02-0
6316Ried - Austrija Klagenfurt - - 0-01-3
6317Genk - Kortrijk - - 0-12-1
6318Lech Poznan - Wisla Plock - - 1-04-0
6319Finn Harps - Derry City - - 0-01-0
6320R.Bautista Agut - J.Sousa - - 0-00-1
6321F.Krajinovic - A.Zverev - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5116Racing Club - Union De Santa Fe - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4127Belconnen United - Canberra Olympic gosti490-01-1
4129Canberra Fc - Riverina Rhinos domaći125-09-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4143Adelaide Comets - Adelaide United Youth Fc domaći500-02-1
4144Croydon Kings - Adelaide Blue Eagles domaći261-01-0
4145Metro Stars - Adelaide Raiders Sc gosti30-20-2
4146Para Hills Knights Sc - Adelaide City domaći321-02-0
4147West Adelaide Fc - South Adelaide Fc domaći233-04-1

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4138Lambton Jaffas Fc - Newcastle Jets Youth domaći301-03-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Bentleigh Greens - Kingston City Fc domaći162-02-2
1094Pascoe Vale - Hume City gosti460-02-2
1096Dandenong City Sc - Heidelberg United gosti210-32-3
1212Green Gully Cavaliers - Melbourne Knights gosti680-01-1

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4525Devonport City Fc - Olympia Fc domaći61-04-1
4526Riverside Olympic Fc - Glenorchy Knights gosti160-10-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1227Rapid Vienna - Salzburg gosti350-10-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1395Austria Vienna Ii - Horn domaći91-31-5
1396Bw Linz - Kapfenberg gosti540-01-1
1400Dornbirn - Austria Lustenau gosti170-11-3
1402Fc Liefering - Amstetten gosti290-12-3
1405Ried - Austrija Klagenfurt gosti560-01-3
1407Sv Lafnitz - Fc Juniors Oo - - 0-00-0
1418Vorwarts Steyr - Wacker Innsbruck domaći720-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4154Gleisdorf 1919 - Sturm Graz Ii domaći331-01-3
4155Sc Weiz - Allerheiligen gosti320-12-1
4156Tus Bad Gleichenberg - Fc Wels gosti240-22-3
4157Uv Vocklamarkt - Wac A gosti61-23-2
4158Wsc Hertha - Deutschlandsberger Sc gosti61-22-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Genk - Kortrijk gosti130-12-1

BELGIJA 1.LIGA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4295Club Brugge - Anderlecht - - - -
4296Genk - Standard Liege - - - -
4299Gent - Antwerp - - - -
4302Charleroi - St Truiden - - - -
4304Mouscron Peruwelz - Eupen - - - -
4456Kortrijk - Zulte Waregem - - - -

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4528Desportivo Brasil Sp - Portuguesa Sp domaći361-11-1
4550Ae Velo Clube Sp - Rio Claro - - 0-00-0
6738Ge Osasco Sp - Santo Andre domaći690-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191America Mineiro - Atletico Go gosti890-00-1
1193Operario Pr - Coritiba Pr domaći331-01-1
1199Botafogo Sp - Crb gosti770-00-2
1200Guarani Sp - Sao Bento domaći11-02-1
1201Parana Clube Pr - Sport Recife gosti140-10-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1660Nautico Pe - Confianca Se gosti191-13-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4552Ca Juventus U20 - Gremio Novorizontino U20 gosti230-12-1
4553Ituano Fc U20 - Xv De Piracicaba U20 - - 0-00-0
4554Nacional Ac U0 - Ec Sao Bernardo U20 domaći740-02-1
4555Rio Preto U20 - Red Bull Brasil U20 gosti60-12-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1386Dunav Ruse - Tsarsko Selo Sofia domaći252-03-1

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4556Pfc Montana - Neftochimik Bourgas gosti72-24-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2840Banik Ostrava - Fk Teplice gosti30-10-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2860Brno - Pardubice domaći61-11-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5117Coquimbo Unido - Universidad De Concepcion gosti30-12-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3790Lyngby - Sonderjyske gosti590-00-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1538Viborg - Fc Roskilde domaći331-03-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4614Guayaquil City Fc - Ldu Quito domaći361-01-0

ENGLESKA COMMUNITY SHIELD NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Liverpool - Manchester City - - - -

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3110Paide Linnameeskond - Tartu Jk Tammeka domaći381-02-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4639Welco Elekter - Flora Tallinn Ii gosti150-10-2
4853Legion Tallinn - Jk Tallinna Kalev U21 domaći153-04-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Seinajoen Jk - Lahti gosti510-00-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1551Gnistan - Honka 2 gosti880-01-1
1554Jazz - Ilves 2 domaći101-11-4
1555P Iirot - Tampere domaći391-03-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2625Ajaccio - Le Havre domaći51-02-2
2626Clermont Foot - Chateauroux domaći81-03-0
2627Fc Chambly Oise - Valenciennes domaći600-01-0
2628Guingamp - Grenoble domaći222-03-3
2629Nancy - Orleans - - 0-00-0
2630Niort - Troyes gosti430-10-2
2631Rodez Af - Auxerre domaći12-02-0
2632Sochaux - Caen - - 0-00-0

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6794Fc Bourg Peronnas - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći191-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2729Inter Zapresic - Istra 1961 gosti830-00-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1566Arema Cronus - Bhayangkara Fc domaći122-03-2
1567Tira Persikabo - Persepar Kalteng Putra gosti202-15-2
1572Bandung - Putra Samarinda gosti30-10-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2606Ucd - Waterford gosti80-11-2
2613Finn Harps - Derry City domaći660-01-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Bray - Athlone domaći560-03-0
1665Drogheda - Cabinteely Fc - - 0-00-0
1666Limerick - Cobh Ramblers gosti120-33-4
1667Shelbourne - Wexford Youths domaći113-05-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Grotta - Thor Akureyri domaći331-01-1

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3100Incheon Korail - Changwon City domaći92-02-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1256Rionegro Aguilas - Deportes Tolima gosti550-00-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3164Morelia - Atlas gosti740-00-1
3165Veracruz - Pachuca gosti92-13-3

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1575Real Madrid - Atletico Madrid gosti10-53-7

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1573Ullensaker Kisa 2 - Finnsnes domaći11-02-1
1652Steinkjer - Rosenborg 2 gosti740-00-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Stuttgart - Hannover domaći292-12-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2902Bayern Munich Am - Uerdingen domaći241-12-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5715Djk Vilzing - Ammerthal domaći111-01-0
5716Eltersdorf - Eintracht Bamberg 2010 gosti22-14-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5717Viktoria Griesheim - Vfb Ginsheim 1916 domaći21-32-4
5747Bad Vilbel - Sc Hessen Dreieich gosti131-12-3
5748Rw Hadamar - Tus Dietkirchen gosti500-00-1
5771Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Sv Steinbach 1920 domaći271-05-0
5792Sv Rot Weiss Walldorf - Fc Eddersheim gosti350-13-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5793Niendorfer - Viktoria Hamburg gosti390-11-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3113Hertha Wiesbach - Tus Koblenz gosti870-00-2
5879Fv Diefflen - Hassia Bingen domaći21-11-1
5880Arminia Ludwigshafen - Eintracht Trier gosti580-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5881Bayreuth - Buchbach gosti740-01-1
5882Tsv Rain Lach - Schweinfurt domaći132-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5883Havelse - Hannoverscher Sc domaći51-11-1
5902Weiche Flensburg - Wolfsburg Am domaći321-01-2
5903Hannover Am - Drochtersen Assel domaći610-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5904Lokomotive Leipzig - Hertha Berlin Am gosti11-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5925Pirmasens - Saarbrucken gosti200-21-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5927Rw Essen - Borussia Dortmund Amateurs gosti390-12-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4961General Diaz - Nacional Par gosti780-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3282Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin domaći730-01-0
3283Lech Poznan - Wisla Plock domaći131-04-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5701Olimpia Grudziadz - Chrobry Glogow domaći243-05-0
5702Stal Mielec - Warta Poznan domaći222-02-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Lamia - Volos Nps gosti370-12-1
1016Cholet - Nantes 2 domaći92-22-2
1019Rw Oberhausen - Bocholt domaći104-26-2
1023Langenrohr - Sk Eggenburg domaći201-03-0
1024Hailsham Town - Eastbourne United domaći361-12-2
3015Badajoz - College Europa Fc gosti240-10-1
3020Atlantas Klaipeda - Palanga domaći401-01-0
3022Crotone - Monopoli domaći610-02-1
3028Ad Alcorcon B - Guadalajara domaći381-04-0
4126K League All Stars - Juventus domaći72-13-3
4328Adana Demirspor - Zira Fk domaći172-03-2
4333Almeria - Real Murcia domaći241-02-0
4337Nac Breda - Westerlo gosti550-01-3
5245Denizlispor - Eskisehirspor gosti102-12-1
5246Benevento - Venezia VVV-VV-V
5247Fotbal F M - Fk Jablonec B gosti181-14-3
5251Vicenza - Union Feltre Asd domaći202-04-0
5252Augsburg - Villarreal gosti111-32-6
5253Bologna - Fc Koln gosti110-21-3
5315Rb Leipzig - Rennes domaći520-01-0
5316Sokol Kleczew - Jarota Jaroci domaći900-01-0
5317Zwettl - Rapid Vienna Ii gosti80-20-3
5318First Vienna - Ask Ebreichsdorf gosti210-10-1
5319Bad Sauerbrunn - Mattersburg Ii domaći700-01-0
5320Koflach - Tus Heiligenkreuz domaći321-01-1
5321Lommel - Roda gosti510-02-1
5322Maastricht - Fc Oss domaći510-01-0
5323Nantes - Brest gosti320-10-1
5324Nec Nijmegen - Rkc Waalwijk gosti450-12-1
5325Sv Wildon - Usv Fliesen Klampfer Gabersdorf domaći312-05-3
5363Den Haag - Oud Heverlee gosti230-11-1
5427Dagenham Redbridge - West Ham U23 - - 0-00-0
5428Northampton - Milton Keynes Dons domaći131-02-1
5429Fleetwood - Preston domaći590-01-0
5430Maidenhead United - Wycombe - - 0-00-0
5493Nottingham Forest - Real Sociedad domaći42-12-2
5714West Brom - Bournemouth - - 0-00-0
6825Cf Peralada - Gimnastic gosti200-10-2
6826Fc Union Rb Weinland Gamlitz - Su Straden domaći134-17-1
6827Gillingham - Southend gosti221-11-1
6828Orihuela - Elche gosti200-20-3
6829Red Star Fc 93 - Chatres domaći101-02-0
6830Ud Santa Marta - Unionistas Cf domaći51-11-1
6831Alfreton Town - Notts County domaći381-01-0
6832Algeciras - Malaga - - 0-00-0
6834Cabecense - Xerez Deportivo Fc gosti230-10-1
6835Calamonte - Cd San Servan domaći820-01-0
6836Coria Cf - Real Betis B gosti480-00-3

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3296Csm Studentesc Iasi - Fc Clinceni domaći470-02-0
3297Cs Voluntari - Astra Giurgiu domaći101-11-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3657Dynamo Moscow - Ural Ekaterinburg domaći162-02-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4269New York City Fc - Sporting Kansas City domaći411-03-1
4270Los Angeles Fc - Atlanta United Fc gosti24-24-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6856New York Red Bulls Ii - Tampa Bay Rowdies domaći172-02-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Geylang United - Albirex Niigata domaći900-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1924Banska Bystrica - Samorin domaći530-05-0
1934Kosice - Slavoj Trebisov gosti570-02-2
1935Sport Podbrezova - Fk Poprad gosti180-20-3

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Nk Celje - Aluminij - - 0-00-0

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1732Elgin - Hibernian gosti100-10-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5118Wil - Grasshoppers gosti40-10-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5244Zulia Fc - Zamora domaći880-01-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5239B. Binh Duong - Hai Phong Fc domaći710-02-0
5240Tp Ho Chi Minh - Hanoi T And T domaći311-02-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5241Cs. Dong Thap - Xskt Can Tho gosti570-01-1

AFROCANKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4400Mali - Cad 75-64

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3196Barangay Ginebra - Tnt Katropa 92-95

INTERNATIONAL FIBA AFROCANKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4399Tunis - Alzir 68-67

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4232Kanada U19 - Sad U19 46-81
4233Tajland - Madarska U19 58-85
4311Kina U19 - Spanjolska U19 52-55
4312Argentina U19 - Njemacka 64-61
4313Belgija U19 - Japan U19 63-43

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3241Sydney Ice Dogs - Newcastle North Stars 1-37-4

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2425West Auckland Admirals - Southern Stampede 1-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4615Neman Grodno - Hk Dinamo St Petersburg 0-00-0
4638Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 0-10-6

ATP ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007R.Opelka - D.Evans 14-117-67-52-0
1012C.Norrie - A.Popyrin 13-97-56-42-0
1025A.De Minaur - B.Tomic V-V6-2V-VV-V
1027M.Kecmanovic - T.Fritz 7-131-66-70-2

ATP ATLANTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1408B.Bryan M.Bryan - J.Erlich D.Sharan 22-186-46-72-1

ATP GSTAADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035P.Andujar Alba - D.Lajovic 13-107-66-42-0
1036R.Bautista Agut - J.Sousa 14-176-43-61-2
7028R.Carballes Baena - A.Ramos Vinolas 3-122-61-60-2
7029T.Fabbiano - C.Stebe 14-144-66-21-2

ATP GSTAAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033S.Gille J.Vliegen - Huesler M A J.Paul 12-86-46-42-0
1034P.Oswald F.Polasek - G.Duran A.Molteni 14-117-67-52-0

ATP HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040F.Krajinovic - A.Zverev 13-156-25-71-2
1041F.Fognini - P.Carreno Busta 14-166-32-61-2
7034D.Thiem - A.Rublev 12-146-76-70-2

ATP HAMBURG GERMANYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3029J.Chardy - N.Basilashvili 5-122-63-60-2

ATP HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037I.Dodig M.Pavic - R.Haase W.Koolhof 20-216-76-41-2

CHALLENGER BINGHAMTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1187D.Lee - J.Menezes 7-135-72-60-2
1204M.Cressy - E.Karlovskiy 18-186-76-41-2
1205M.Purcell - Y.Sugita 4-123-61-60-2
1206D.Sela - M.Krueger 16-146-16-71-2

CHALLENGER BINGHAMTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4676E.Karlovskiy A.Vukic - Aragone Jc A.Lawson 9-135-74-60-2
4677S.Bangoura T.Gabashvili - J.P.Fruttero R.Gonzales 12-86-46-42-0
4678M.Purcell L.Saville - C.Altamirano A.Ritschard 21-195-76-42-1

CHALLENGER BINGHAMTON USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4675N.Pasha M.Schnur - D.Hidalgo M.Redlicki 19-235-77-61-2

CHALLENGER GRANBYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1237H.Moriya - B.Gojo 10-136-74-60-2
1238Z.Li - Y.Uchiyama 12-187-64-61-2
1239E.Escobedo - E.Couacaud 14-107-57-52-0
4700S.Diez - P.Polansky 9-133-66-70-2

CHALLENGER GRANBY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4423A.Goransson S.Verbeek - L.Draxl N.Muamba 12-76-46-32-0
4424Z.Li H.Nys - A.Harris A.Santillan 12-56-36-22-0

CHALLENGER PRAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1352L.Klein - F.Ferreira Silva 7-156-31-61-2
1353C.Tseng - B.Zapata Miralles 17-145-76-42-1
1354C.Taberner - L.Rosol 12-46-26-22-0
1355M.Vilella Martinez - L.Giustino 13-66-07-62-0

CHALLENGER PRAG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1242A.Begemann F.Mergea - A.Golubev A.Nedovyesov 6-124-62-60-2
1351T.Jomby F.Meligeni Rodrigues Alves - A.Behar G.Escobar 14-223-67-61-2

CHALLENGER TAMPERETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1404B.Rola - E.Ymer 13-76-17-62-0
1568P.Sousa - F.Coria 12-66-46-22-0
1569K.Coppejans - T.Griekspoor 6-122-64-60-2
1570P.Krstin - M.Ymer 13-156-21-61-2

CHALLENGER TAMPERE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1356H.Heliovaara P.Niklas Salminen - P.Kaukovalta E.Vasa 13-96-37-62-0
1357I.Nedelko A.Zhurbin - G.Elias P.Sousa V-VV-VV-VV-V

WTA JURMALATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1087P.Tig - A.Potapova 14-124-66-01-2
1088K.Kawa - C.Paquet 12-46-26-22-0
1089A.Sevastova - I.Bara 13-87-66-22-0
1092B.Pera - N.Stojanovic 16-134-66-42-1

WTA JURMALA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052I.Bara D.Jakupovic - K.Kawa A.Raina 12-26-06-22-0
7036J.Ostapenko G.Voskoboeva - A.Potapova Y.Sizikova 12-66-46-22-0

WTA PALERMO TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017F.Ferro - L.Samsonova 14-187-63-61-2
1018J.Teichmann - A.Friedsam V-V6-0V-VV-V
1143A.Rus - P.Badosa Gibert 3-122-61-60-2
1159K.Bertens - J.Paolini 13-116-41-62-1

WTA PALERMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1130C.Lister R.Voracova - D.Gavrilova S.Peng 20-187-63-62-1
1137A.Bai N.Geuer - E.Gorgodze A.Rus 7-123-64-60-2

SP U21ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2836Kina - Bahrein 1-02-03-0
2839Argentina - Juzna Koreja 1-02-03-0

SP U21 PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5237Italija - Rusija 0-11-13-1
5238Brazil - Iran 0-10-20-3

SP U21 ZA PLASMANODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5122Egipat - Maroko 1-01-13-1
5123Tunis - Puerto Rico 1-02-03-2
5124Kuba - Kanada 1-02-03-0
5125Ceska - Poljska 1-01-13-2

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3115Njemacka - Grcka 6-11
3127Srbija - Australija 13-9

SP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
3103Australija - Madjarska 10-9
3109Sad - Spanjolska 11-6

AUSTRALIJA INTRUST SUPER PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4640Wentworthville Magpies - Novi Zeland 22-30
4642Newtown Jets - Canterbury Bulldogs 32-12

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2546Pumas - Pretoria Bulls 17-25

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3260Newcastle Knights - Wests Tigers 26-28
3261South Sydney Rabbitohs - St. George Illawarra 20-16
3262Parramatta Eels - Novi Zeland 24-22

UNION PACIFIC NATIONS CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2549Tonga - Samoa 17-25
2550Fidzi - Japan 21-34

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
1654Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes 2-6
1655Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 7-12
1656Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 3-12
1657Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2-4
1658Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-6
6858Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 1-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1574Cincinnati Reds - Colorado Rockies 2-12
1578Philadelphia Phillies - Atlanta Braves 2-9
1579Washington Nationals - L A Dodgers 2-4
1581Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays 1-3
1582Boston Red Sox - New York Yankees 10-5
1583Miami Marlins - Arizona Diamondbacks 3-2
1584New York Mets - Pittsburgh Pirates 6-3
1587Chicago White Sox - Minnesota Twins 2-6
1588Milwaukee Brewers - Chicago Cubs 3-2
1590Kansas City Royals - Cleveland Indians 3-8
1591St Louis Cardinals - Houston Astros 5-3
1613L A Angels - Baltimore Orioles 3-9
1646Oakland Athletics - Texas Rangers 2-5
1647San Diego Padres - San Francisco Giants 1-2
1651Seattle Mariners - Detroit Tigers 3-2

NOGOMET NA PIJESKU SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
4318Poljska - Bjelorusija 4-3
4320Azerbaijan - Svicarska 2-3
4321Italija - Portugal 4-3
4324Spanjolska - Rusija 1-6

VN NJEMAČKA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4277R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4278L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4280N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
4281D.Kvyat - A.Albon 1-0
4282S.Perez - L.Stroll 0-1
4283K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4284G.Russell - R.Kubica 0-1
4285C.Sainz - L.Norris 1-0
4315M.Verstappen - P.Gasly 1-0
4316S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN NJEMAČKA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4944A.Albon - A.Albon 1-0
4962V.Bottas - V.Bottas 0-1
4966P.Gasly - P.Gasly 1-0
4967A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4989R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4990L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4991N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 0-1
4992R.Kubica - R.Kubica 1-0
5025D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5032C.Leclerc - C.Leclerc 0-1
5326K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5327L.Norris - L.Norris 0-1
5328S.Perez - S.Perez 0-1
5331K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5333D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
5334G.Russell - G.Russell 1-0
5335C.Sainz - C.Sainz 1-0
5336L.Stroll - L.Stroll 1-0
5337M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5338S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN NJEMAČKA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4234R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4237L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4238N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
4240D.Kvyat - A.Albon 1-0
4241S.Perez - L.Stroll 1-0
4242K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4243G.Russell - R.Kubica 1-0
4244C.Sainz - L.Norris 1-0
4256M.Verstappen - P.Gasly 1-0
4257S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN NJEMACKA TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4211R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4212L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4213N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
4214D.Kvyat - A.Albon 1-0
4215S.Perez - L.Stroll 0-1
4216K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4217G.Russell - R.Kubica 0-1
4218C.Sainz - L.Norris 1-0
4219M.Verstappen - P.Gasly 1-0
4220S.Vettel - C.Leclerc 1-0

TOUR DE FRANCE ETAPA 19 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6795A.Valverde - N.Quintana V-V
6796D.Gaudu - S.Reichenbach V-V
6797E.Bernal - G.Thomas V-V
6798E.Buchmann - S.Kruijswijk V-V
6799E.Mas Nicolau - W.Poels V-V
6800G.Martin - F.Aru V-V
6801R.Porte - R.Uran V-V
6802R.Bardet - D.Caruso V-V
6803S.Yates - J.Haig V-V
6804T.Kangert - G.Muhlberger V-V
6805T.Pinot - M.Landa V-V
6806V.Nibali - I.Zakarin V-V
6807W.Barguil - J.Alaphilippe V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 4591314161922232630334248495459626566
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2223263138
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1315252629
arrow CO Connecticut 6/44 152328334042
arrow DA Multi-Daily A 6/99 353844469097
arrow DB Multi-Daily B 6/99 203355607987
arrow DC Multi-Daily C 6/99 142446626591
arrow EM Euro Millions 5/50 25273742
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 13151618202426304142444748495463656670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 29121316172226343839404144525960626367
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 23273132
arrow FK Finska Keno D 20/70 46192131333740464853555760616263676970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 356810151821222734354346484959636467
arrow FT Finska Keno T 20/70 1561419232527284042434451555859606467
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1022303135404144454647515455566164656870
arrow LD Latvija Keno D 20/62 36141516192527303738394850555657596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 29151921222728303133343542475657596162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2791113151728313233354042454749505360
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 58151936
arrow NP New York Pick 10 20/80 211303233353739404247525657606263687280
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 59101318192223243032394547566366687074
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 79101315222332364445525354606369717478
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 715272830
arrow SB Španjolska Bono 6/49 62022343945
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1352633
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 46114348
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 612132225
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 246911132433354041474850586167687880