Subota 27.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4701Hjk Helsinki - Vps - - 0-11-1
4702Horsens - Fc Copenhagen - - 0-00-2
4703Basel - St Gallen - - 0-11-2
4704Viktoria Plzen - Mfk Karvina - - 1-03-2
4710Cfr Cluj - Dinamo Bucharest - - 0-01-0
4738Waasland - Club Brugge - - 1-11-3
4746Palmeiras - Vasco Da Gama - - 1-11-1
4747P.Andujar Alba - A.Ramos Vinolas - - 0-00-1
4749B.Pera - K.Kawa - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6650Colon - Atletico Patronato Parana gosti340-10-1
6651San Lorenzo - Godoy Cruz domaći51-03-2
6652Lanus - Gimnasia Lp domaći211-01-1
6653Argentinos Jrs - River Plate domaći191-01-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Belgrano - Real Pilar gosti340-10-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5383Victoriano Arenas - Csd San Martin - - 0-00-0
5389Argentino De Merlo - Berazategui domaći570-02-1
5391Canuelas Fc - Deportivo Laferrere domaći610-01-0
5392Cdm Leandro N. Alem - Ferrocarril Midland gosti271-11-1

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5397Gungahlin United Fc - Woden Weston Fc domaći21-05-1
5409Tuggeranong Utd - Monaro Panthers Fc domaći132-02-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4148Adelaide Olympic - Campbelltown City domaći451-02-1

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Blacktown City Fc - Wollongong domaći351-02-0
1059Manly United Fc - Rockdale City Suns gosti510-00-2
1060Olympic Sharks - Marconi Stallion gosti770-00-1
4131Sutherland Sharks - Mt Druitt Town Rangers gosti350-12-4
4136Leichhardt Tigers - Sydney Fc gosti290-12-2

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4139Hamilton Olympic Fc - Adamstown Rosebud Fc domaći331-22-2
5493Charlestown City - Valentine Fc domaći83-14-1
5495Weston Workers Fc - Broadmeadow Magic Fc gosti341-11-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Redlands United - Sunshine Coast Fire domaći22-05-1
1362Gold Coast Knights - Eastern Suburbs Brisbane domaći311-03-0
1363Magpies Crusaders United - Moreton Bay United gosti51-21-4
1366Western Pride - Gold Coast United Fc domaći142-12-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1063South Melbourne - Dandenong Thunder domaći111-03-0
1214Port Melbourne Sharks - Altona Magic Sc domaći164-04-4
1236Oakleigh Cannons - Avondale Fc domaći22-14-3

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4452Armadale Sc - Floreat Athena gosti180-11-3
4453Cockburn City - Balcatta gosti800-00-1
4483Perth Glory Youth - Ecu Joondalup - - 0-00-0
4484Perth Sc - Inglewood United domaći232-04-0
4489Sorrento - Bayswater City domaći71-01-0
4516Stirling Lions - Rockingham City domaći161-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1228Admira Wacker - Wolfsberger Ac gosti430-10-3
1230Wsg Wattens - Austria Vienna domaći341-03-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4159Atsv Stadl Paura - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen gosti600-00-1
5500Atsv Wolfsburg - Kalsdorf domaći460-01-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Cercle Brugge - Standard Liege gosti880-00-2
1072St Truiden - Royal Excel Mouscron gosti380-10-1
1073Waasland - Club Brugge domaći321-11-3
5710Zulte Waregem - Mechelen gosti200-10-2

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Smorgon - Fc Gomel gosti130-31-4
1095Gomelzheldortrans - Gorodeya domaći222-03-0
1096Fc Nfk Minsk - Slavia Mozyr gosti540-01-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6764The Strongest - Guabira domaći153-04-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4527Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg gosti331-12-2
6770Fk Mladost Doboj Kakanj - Zeljeznicar gosti500-00-2
6771Radnik Bijeljina - Fk Tuzla City domaći73-03-0

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5579Minas Icesp Df - Sc Corinthians Sp gosti20-10-4
5580Santos Sp - Gremio Osasco Audax Sp gosti420-11-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1187Ec Sao Bernardo Sp - Ec Agua Santa gosti260-11-1
1204Nacional Ac Sp - Ec Taubate Sp - - 0-00-0
1205Ponte Preta - Sao Caetano gosti380-10-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1101Palmeiras - Vasco Da Gama gosti31-11-1
1102Cruzeiro - Atletico Pr gosti300-10-2
1110Internacional - Ceara domaći391-01-0
5119Fluminense - Sao Paulo Sp gosti201-11-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Criciuma - Figueirense gosti680-01-1
1207Oeste Sp - Londrina Pr domaći900-01-0
1209Vitoria Ba - Ponte Preta gosti132-12-1
1210Cuiaba - Brasil De Pelotas domaći730-01-1
1211Vila Nova - Bragantino Sp gosti280-10-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1661Tombense Fc Mg - Ypiranga Rs domaći510-01-1
1670Abc - Santa Cruz Pe - - 0-00-0
1673Atletico Acreano Ac - Remo gosti560-00-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5581Atletico Pr U20 - Botafogo U20 domaći191-01-2
5582Ca Linense U20 - Corinthians U20 gosti450-10-2
5583Desportivo Brasil U20 - Mirassol U20 gosti21-21-3
5584Santos U20 - Ponte Preta U20 domaći231-12-1
5585Sao Bernardo U20 - Primavera U20 domaći121-04-1
5586Velo Clube U20 - Palmeiras U20 gosti500-00-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1387Cherno More Varna - Veliko Tarnovo domaći231-01-1
1388Fk Arda Kurdzhali - Beroe Stara Zagora gosti141-13-1

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5587Spartak Pleven - Fc Cska 1948 Sofia gosti130-21-4

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2841Pribram - Bohemians 1905 domaći121-03-2
2844Zlin - Slovan Liberec domaći241-02-1
2845Viktoria Plzen - Mfk Karvina domaći81-03-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2861Chrudim - Lisen domaći41-01-3
28621.Sk Prostejov - Vlasim gosti520-00-1
2867Vysocina Jihlava - Vitkovice domaći610-03-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1405Fc Olesnice U Bouzova - Fk Nove Sady domaći520-01-0
1407Polanka - Novy Jicin gosti320-10-3
1409Start Brno - Vrchovina gosti91-31-5
1418Zdar Nad Sazavou - Afc Humpolec domaći241-11-2
15381. Bfk Frydlant Nad Ostravici - Dolni Benesov gosti160-10-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4586Union Espanola - Cobresal domaći121-21-3
4604Palestino - Universidad De Chile gosti40-11-1
4605Audax Italiano - Municipal Iquique gosti160-13-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1395Union San Felipe - Barnechea gosti450-10-2
1396Puerto Montt - Deportes Valdivia domaći101-04-1
1400Deportes Copiapo - Cobreloa domaći610-02-1
1402Cd Santa Cruz - Nublense domaći411-01-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3795Horsens - Fc Copenhagen gosti810-00-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Fremad Amager - Vejle gosti440-12-2

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5694Cd Independiente Juniors - Cds Santa Rita domaći181-01-0
5695Cda Santo Domingo - Cd Clan Juvenil gosti410-10-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1570Aucas - Delfin Sc gosti102-24-2
1571El Nacional - Mushuc Runa Sc domaći550-02-0
1572Tecnico Universitario - Emelec gosti110-12-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4855Maardu Esteve - Trans Narva gosti90-21-3

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1732Elva - Parnu Jk Vaprus domaći530-02-0
1781Tammeka Tartu Ii - Fci Levadia Tallinn U21 domaći82-14-2

EUROPA EP U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4780Portugal U19 - Spanjolska U19 gosti340-10-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2317Hb Torshavn - Tb Fc Suduroy Royn domaći530-03-0
2318Ab Argir - Eb Streymur domaći191-01-1

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6967Air Force Fc - Global Fc domaći202-03-2
6968Kaya Fc Iloilo - Mendiola Fc domaći252-05-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Hjk Helsinki - Vps gosti450-11-1
1398Honka - Ilves domaći131-01-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Fc Haka - Eif domaći282-16-2
1029Jaro - Tps domaći91-01-2
1030Ac Kajaani - Tpv domaći211-03-0
1031Musa - Kooteepee gosti80-12-1
1032Mypa - Ac Oulu gosti580-00-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1043Nurmijarven Jalkapalloseura - Pepo gosti230-20-2
1044Viikingit - Sudet gosti172-13-1
1048Vjs Vantaan Jalkapalloseura - Japs gosti400-10-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1168Ols Oulu - Vifk - - 0-00-0
1170Pk 37 - Vaajakoski gosti410-10-2
1171Rovaniemen Palloseura 2 - Js Hercules domaći73-05-1
1185Sc Kufu - Kerho 07 gosti900-01-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1098Fc Espoo - Kaapo domaći291-02-1
1099Salpa - Eps domaći172-12-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2633Le Mans - Lens domaći331-01-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6579Csd Comunicaciones - Coban Imperial gosti90-10-1
6580Xelaju - Csd Municipal - - 0-00-0
6965Deportivo Siquinala - Deportivo Mixco domaći251-02-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4645Cd Marathon - Real De Minas domaći201-02-0
4673Cd Honduras Progreso - Olimpia Cd gosti170-20-4
6813Cd Vida - Lobos Upnfm domaći740-01-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2741Slaven Belupo - Dinamo Zagreb gosti40-20-3
2744Lokomotiva Zagreb - Rijeka gosti900-00-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Pss Sleman - Barito Putera domaći61-12-2
4779Madura United - Perseru Badak Lampung Fc domaći181-05-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1218St Patrick S - Dundalk gosti520-00-1
2616Sligo - Bohemians gosti371-11-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1668Longford - Galway domaći680-04-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4679Magni - Fjolnir domaći520-01-3

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4750Dalvik Reynir - Throttur Vogum domaći422-04-1
4755If Vestri - Selfoss domaći510-02-0
4756Volsungur - Kari domaći222-03-0
4767Tindstoll - Kf Fjardabyggd domaći162-12-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5364Kawasaki Frontale - Oita Trinita gosti540-03-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2662Jef United - Yokohama Fc domaći81-11-3
2663Kofu - Fagiano Okayama domaći321-01-2
2683Tochigi Sc - Kashiwa Reysol domaći21-11-2
2713Albirex Niigata - Ryukyu domaći72-04-0
2714Avispa Fukuoka - Mito Hollyhock domaći401-01-1
2721Ehime Fc - Kanazawa gosti690-00-2
2739Kagoshima United - V Varen Nagasaki gosti100-21-2
2746Kyoto Ps - Fc Gifu domaći211-12-1
2826Montedio Yamagata - Tokushima Vortis gosti190-13-1
2833Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi domaći680-01-0
2838Tokyo Verdy - Machida Zelvia domaći411-01-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4781Fujieda Myfc - Fc Tokyo U23 domaći181-03-0
4782Blaublitz Akita - Grulla Morioka gosti120-13-1
4790Giravanz Kitakyushu - Kataller Toyama gosti91-11-1
4791Kamatamare Sanuki - Azul Claro Numazu gosti470-01-2
4792Sc Sagamihara - Fukushima United gosti430-11-1
4793Gainare Tottori - Roasso Kumamoto domaći311-03-1
4794Thespa Kusatsu - Cerezo Osaka U23 domaći185-05-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4809Ansan Greeners - Busan I Park domaći151-02-0
4810Daejeon Citizen - Ansan Police Fc gosti550-00-1
4842Gwangju Fc - Suwon City domaći490-02-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2729Zhetysu Taldykorgan - Shakhter Karagandy domaći212-02-0
6963Okzhetpes Kokshetau - Aktobe domaći71-04-0

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2762Aktobe - Fc Astana Youth gosti710-01-1
2763Fc Altay - Fc Temirtau domaći441-05-0
2769Akademia Ontustyk - Fc Ekibastuz domaći81-02-1
2770Fk Baikonur - Kyran Shymkent domaći33-23-2
2771Kairat Zhastar - Fc Petropavlovsk domaći301-02-0
2772Kaspyi Aktau - Maktaaral domaći211-01-0
2776Akzhaiyk Uralsk - Zhetysu B domaći161-11-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6657Hebei China Fortune - Chongqing Lifan domaći361-03-0
6658Dalian Yifang - Shandong Luneng domaći201-01-0
6659Henan Jianye - Beijing Guoan domaći421-01-0
6660Shanghai Shenhua - Guangzhou R F Fc gosti52-25-3

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4087Nei Mongul Zhongyou - Changchun Yatai gosti81-11-3
4106Xinjiang Tianshan Leopard - Nantong Zhiyun domaći71-12-2
4111Beijing Konggu - Liaoning Whowin domaći292-03-1
4112Guizhou Hengfeng - Meizhou Meixian Techand domaći41-01-0
4113Heilongjiang Lava Spring - Qingdao Huanghai domaći900-01-0
4122Meizhou Hakka - Sichuan Longfor Fc - - 0-00-0
4125Shanghai Shenxin - Shijazhuang Ever Bright gosti850-00-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Envigado - Cucuta Deportivo gosti61-14-1
1281Atletico Bucaramanga - Millionarios gosti620-01-2
1282La Equidad - U. M. Santa Marta domaći361-02-0
1289Once Caldas - Depotivo Pasto domaći222-13-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6958Itagui Leones Fc - Tigres Fc - - 0-00-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7046Futbol Consultants Desamparados - Ad Municipal Turrialba Fc domaći411-02-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4844Spartaks - Fk Jelgava gosti450-11-2

MALEZIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6966Perak Tbg Fc - Kedah - - 0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3166Leon - America Mexico - - 0-00-0
3182Cruz Azul - Toluca domaći480-01-1
3183Tijuana - Queretaro domaći371-01-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7001Tijuana U20 - Queretaro domaći900-01-0

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4868Ayeyawady United - Zwekapin United domaći211-03-1
4869Shan United Fc - Southern Myanmar United gosti21-11-1
4882Magway Fc - Chinland Fc domaći520-01-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7002Diriangen Fc - Deportivo Ocotal --0-00-0
7003Real Esteli - Real Madriz domaći720-01-1

NIZOZEMSKA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1275Ajax - Psv Eindhoven domaći11-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4908Fk Fyllingsdalen - Vestfossen domaći470-02-0
4909Brumunddal - Verdal domaći84-04-0
4910Fk Gjovik Lyn - Orkla gosti400-14-1
4912Kolstad - Melhus domaći271-02-0
4928Strindheim - Tiller gosti400-10-3
4937Leknes - Skjervoy gosti280-11-1
4945Gjelleraasen If - Honefoss gosti20-30-5
4946Junkeren - Melbo domaći132-14-3
4960Tromso 2 - Skjetten gosti53-15-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3217Asane - Alta domaći81-13-1
3218Baerum - Oppsal domaći331-35-5
3220Floro - Fram Larvik domaći61-02-0
3237Senja - Sotra Sk gosti770-01-1
4899Odd Bk 2 - Kjelsas gosti230-11-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Dynamo Dresden - Nurnberg gosti530-00-1
1155Holstein Kiel - Sandhausen gosti40-11-1
1166Osnabruck - Heidenheim domaći580-01-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2903E. Braunschweig - 1860 Munich gosti51-12-1
2904Hallescher - Hansa Rostock domaći880-01-0
2905Ingolstadt - Duisburg domaći321-03-2
2918Preussen Munster - Cz Jena domaći470-02-0
2919Sonnenhof Grossaspach - Kaiserslautern gosti50-21-3
2995Unterhaching - Wurzburger Kickers gosti42-35-4
2996Waldhof Mannheim - Meppen - - 0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
69431865 Dachau - 1860 Munich Am gosti290-30-3
6944Ismaning - Sv Kirchanschoring gosti41-22-3
6945Tsv 1882 Landsberg - Hankofen Hailing domaći222-02-0
6946Sv Donaustauf - Fc Deisenhofen gosti430-12-2
6947Tsv 1880 Wasserburg - Tsv Schwaben Augsburg domaći22-15-2
6948Turkspor Augsburg 1972 - Ingolstadt Am domaći231-01-1
6949Fc Pipinsried - Schwabmunchen domaći21-34-3
6950Tsv Nordling - Sv Pullach gosti23-24-4

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6937Bayern Hof - Wurzburger gosti122-13-2
6938Don Bosco Bamberg - Seligenporten gosti640-00-3
6939Tsv Abtswind - Djk Gebenbach domaći212-02-1
6940Tsv Karlburg - Fc Viktoria Kahl domaći361-01-0
6941Grossbardorf - Asv Cham gosti42-14-1
6942Sand - Ansbach gosti360-10-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6935Eintracht Stadtallendorf - Hessen Kassel domaći104-14-3
6936Waldgirmes - 1. Hanauer Fc 93 gosti500-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6951Meiendorfer - Tus Dassendorf 1948 domaći421-01-1
6952Sv Rugenbergen - Hamm United Fc gosti161-21-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6953Tsv Schott Mainz - Elversberg Ii gosti300-11-3
6954Rochling Volklingen - Kaiserslautern Am domaći52-02-2
6955Pfeddersheim - Mechtersheim domaći421-03-0
6956Sportfreunde Eisbachtaler - Wormatia Worms gosti320-11-1
6957Fv Dudenhofen - Engers gosti490-03-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6923Burghausen - Heimstetten domaći122-03-0
6924Eichstatt - Vfr Garching domaći152-05-0
6925Greuther Furth Am - Schalding Heining domaći201-14-1
6926Illertissen - Tsv 1860 Rosenheim domaći63-25-3
6927Nurnberg Am - Augsberg Am gosti132-14-2
6928Turkgucu Ataspor Munchen - Memmingen domaći103-04-2
6929Aubstadt - Viktoria Aschaffenburg domaći183-14-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4348Hamburg Am - Heider domaći122-05-1
4349Lubeck - Jeddeloh domaći202-03-1
4350Werder Bremen Am - Hansa Luneburg domaći41-01-0
4351Rehden - Holstein Kiel Amateurs gosti760-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6930Auerbach - Lichtenberg 47 gosti100-10-1
6931Energie Cottbus - Altglienicke domaći232-03-1
6932Optik Rathenow - Germania Halberstadt gosti220-11-3
6933Viktoria Berlin - Rw Erfurt domaći540-02-0
6934Wacker Nordhausen - Bsg Chemie Leipzig - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4355Bahlinger Sc - Freiburg Am domaći51-02-0
4356Elversberg - Fc Giessen domaći192-17-1
4357Fsv Frankfurt - Tsg Balingen gosti390-12-1
4358Hoffenheim Am - Aalen gosti130-21-2
4359Homburg - Bayern Alzenau domaći451-01-2
4360Tsv Steinbach 1921 - Mainz Am domaći510-03-0
4367Tus Rot Weiss Koblenz - Astoria Walldorf gosti240-11-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4382Bergisch Gladbach - Vfb Homberg gosti780-00-1
4383Borussia Monchengladbach Am - Sv Rodinghausen gosti71-11-3
4384Fortuna Dusseldorf Am - Sv Lippstadt 08 domaći760-01-0
4386Fortuna Koln - Koln Am gosti640-00-1
4387Sc Verl - Wattenscheid gosti750-00-2
4390Wuppertaler - Aachen domaći421-02-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7152Atletico Chiriqui - Ca Independiente De La Chorrera gosti510-00-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3110Deportivo Capiata - Deportivo Santani domaći131-13-1
3113Olimpia - River Plate Asuncion domaći272-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3196Sport Victoria - Cultural Santa Rosa gosti510-02-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3284Cracovia Krakow - Lks Lodz gosti160-11-2
3285Jagiellonia - Rakow Czestochowa gosti810-00-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5703Wigry Suwalki - Chojnice domaći311-11-1
5704Miedz Legnica - Odra Opole - - 0-00-0
5705Radomiak Radom - Gks Tychy domaći161-02-1
5706Zaglebie Sosnowiec - Bielsko Biala gosti260-11-1
5707Gks Belchatow - Stomil Olsztyn domaći92-03-0
5708Puszcza Niepolomice - Jastrzebie - - 0-00-0
5709Lks Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz domaći232-03-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4993Ks Polkowice - Blekitni Stargard S. gosti160-21-2
4994Elana Torun - Bytovia Bytow domaći710-02-1
4995Garbarnia Krakow - Gornik Leczna gosti70-10-1
4996Stal Rzeszow - Pogon Siedlce domaći371-03-2
4997Stalowa Wola - Resovia Rzeszow gosti270-21-3
4998Gryf Wejherowo - Widzew Lodz domaći460-01-2
4999Ks Legionovia Legionowo - Skra Czestochowa domaći401-02-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5004Academica - Sporting Farense gosti780-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1347Odd Bk - Fredrikstad gosti470-02-1
1351Preston - Newcastle gosti390-12-1
1352Stevenage - Gillingham VVV-VV-V
1353Torquay - Exeter domaći131-11-2
1354Paderborn - Athletic Bilbao gosti22-13-3
1355Albacete - Alaves gosti40-11-2
1356Deportivo La Coruna - Racing Ferrol gosti450-11-1
1357Fortuna Sittard - Paok gosti51-41-5
1368Getafe - Sporting Gijon gosti680-01-1
1386Real Madrid Castilla - Mirandes gosti190-11-2
4156Lazio - Mantova domaći283-04-0
4343Real Zaragoza - Cd Ebro domaći211-03-0
4344Benesov - Sparta Prague B domaći241-12-1
4345Vissel Kobe - Barcelona gosti590-00-2
4346Yokohama Marinos - Manchester City gosti181-21-3
4347Barnsley - Sheffield United gosti200-11-4
4655Cittadella - Vicenza gosti31-21-3
4658Excelsior - Anorthosis Famagusta domaći341-02-1
4660Ascoli - Spezia domaći51-12-1
4661Ponferradina - Real Oviedo domaći890-01-0
4662Tenerife - Cultural Leonesa gosti50-20-3
4663Ucam Murcia - Elche gosti330-10-2
4665Guijuelo - Zamora domaći490-01-1
4675Setubal - Extremadura domaći660-03-0
5483Cd Illescas - Parla domaći720-01-0
5489Granada Cf - Alcorcon domaći321-01-0
54941.Fc Monheim - Tus Ennepetal domaći51-05-0
5525Paris St Germain - Inter domaći411-01-1
5572York - Notts County domaći241-03-1
5648Cambridge United - Ipswich - - 0-00-0
5650Scunthorpe - Lincoln City domaći242-02-0
5651Heracles - Helmond domaći550-05-0
5652Noordwijk - Volendam gosti390-10-2
5653Velbert - Siegen gosti90-23-2
5654Doncaster - Hull gosti71-12-2
5656Millwall - Real Sociedad domaći201-23-3
5657Bath City - Forest Green gosti30-11-1
5663Vvv Venlo - Panathinaikos gosti880-00-1
5664Billericay Town - Boreham Wood gosti150-11-2
5665Birmingham - Brighton gosti80-20-4
5666Blackpool - Blackburn gosti30-10-2
5667Borussia Monchengladbach - Angers Sco gosti240-12-1
5668Braintree Town - Kings Lynn gosti650-00-2
5669Brentford - Bournemouth gosti310-11-3
5670Bristol City - Crystal Palace gosti140-20-5
5671Cardiff - Nice domaći51-01-0
5672Charlton - Aston Villa gosti380-11-4
5673Chesterfield - Burton Albion domaći21-42-5
5674Chorley - Fc United Of Manchester - - 0-00-0
5753Crawley Town - Portsmouth gosti200-11-2
5762Farnborough - Woking gosti230-31-3
5763Fulham - West Ham gosti180-10-1
5764Halesowen - Kidderminster domaći323-04-1
5765Hampton Richmond - Afc Wimbledon gosti111-11-3
5766Harrogate Town - Spennymoor domaći54-04-0
5767Hartlepool - Macclesfield domaći580-03-0
5768Havant Waterlooville - Eastleigh domaći371-02-0
5769Huddersfield - Montpellier gosti150-11-1
5770Lancaster - Llandudno domaći252-04-0
5826Luton - Norwich gosti41-41-5
5827Morecambe - Accrington Stanley gosti570-00-2
5828Nantwich Town - Curzon Ashton gosti221-12-2
5829Oldham - Stockport gosti40-20-2
5830Plymouth - Bristol Rovers gosti830-00-1
5831Qpr - Watford gosti310-10-1
5832Rochdale - Bradford gosti380-1V-V
5833Ross County - Carlisle domaći520-02-0
5834Shrewsbury - Dundee United gosti51-12-1
5835Solihull Moors - Oxford United domaći161-11-1
5836St Albans - Barnet domaći91-01-0
5837Stoke - Leicester gosti600-01-2
5838Stratford Town Fc - Brackley Town gosti50-10-2
5839Sutton United - Chelsea U23 gosti470-02-2
5840Swansea - Atalanta gosti50-12-1
5841Tranmere - Walsall - - 0-00-0
5842Wealdstone - Brentford Fc U23 domaći331-02-0
5843Weymouth - Gosport Borough domaći570-02-1
5844Wigan - Burnley gosti51-22-2
5845Wrexham - Crewe gosti750-00-1
5900Besiktas - Eibar gosti260-10-2
5906Borussia Dortmund - Udinese domaći64-04-1
5907Dijon - Reims gosti430-11-3
5912Parma - Trabzonspor domaći162-12-2
5913Levante - Cartagena gosti110-10-1
5914Lugo - Compostela domaći790-01-0
5915Metz - Amiens gosti230-11-1
5916Moreirense - Pacos Ferreira domaći730-01-0
5917Numancia - Osasuna domaći451-03-1
5918Fc Zwolle - Asteras Tripolis domaći670-01-0
5919Real Valladolid - Racing Santander domaći790-01-0
5920Celta Vigo - Lille domaći720-01-0
5921Porto - Monaco gosti230-10-1
5922Cagliari - Leeds domaći141-01-1
5923Famalicao - Rio Ave domaći111-02-1
5926Lecce - Frosinone gosti270-14-1
5933Rb Linense - Cadiz gosti60-11-1
5937Maritimo - Las Palmas domaći560-01-0
6861Politehnica Timisoara - Ripensia Timisoara gosti151-21-3
6862Grimsby - Peterborough gosti210-10-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3298Gaz Metan Medias - Acs Sepsi domaći341-01-1
3299Cfr Cluj - Dinamo Bucharest domaći820-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3658Fc Ufa - Kryliya Sovetov domaći212-12-1
3659Tambov - Spartak Moscow domaći291-02-0
3660Fk Krasnodar - Pfc Sochi domaći142-03-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4286New England Revolution - Orlando City Sc domaći31-04-1
4289New York Red Bull - Columbus Crew domaći151-12-3
4290Chicago Fire - Washington Dc United - - 0-00-0
4291Dallas Burns - Real Salt Lake - - 0-00-0
4293Houston Dynamo - Seattle Sounders gosti590-00-1
4297Minnesota United - Vancouver Whitecaps - - 0-00-0
4305Montreal Impact - Philadelphia Union domaći42-04-0
4306Toronto Fc - Fc Cincinnati domaći161-02-1
4307San Jose Earthquakes - Colorado Rapids domaći22-03-1
4310Portland Timbers - Los Angeles Galaxy domaći372-04-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4230Utah Royals Fc - North Carolina Courage domaći131-11-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4254Carolina Railhawks - Atlanta United 2 domaći74-24-2
4311Birmingham Legion Fc - Charlotte Independence domaći281-01-0
4312Nashville Sc - Indy Eleven domaći242-02-0
4313Swope Park Rangers - Charleston VVV-VV-V
4328Austin Bold Fc - Fresno Fc domaći431-01-0
4333Memphis 901 Fc - Ottawa Fury Fc domaći590-02-0
4335Saint Louis Fc - Bethlehem Steel Fc domaći411-03-0
4336San Antonio Fc - Real Monarchs Slc domaći152-13-1
4337Tulsa Roughnecks Fc - Phoenix Rising Fc gosti690-00-1
4399Los Angeles - Sacramento Republic Fc - - 0-00-0
4423Tacoma Defiance - Okc Energy Fc gosti770-00-2
4424Las Vegas Lights - Rio Grande Valley Fc domaći102-12-1
4528Reno 1868 Fc - Colorado Springs Switchbacks Fc domaći182-04-0
6857Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds - - - -

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1665Cd Aguila - Cd El Vencedor domaći670-03-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3065Home United - Brunei Dpmm domaći800-01-0
3066Houngang United - Tampines Rovers gosti450-12-4

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1806Nitra - Zlate Moravce gosti400-10-1
1807As Trencin - Ruzomberok domaći91-11-1
1808Sered - Senica domaći580-02-1
1809Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce domaći12-03-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1936Bardejov - Petrzalka domaći231-01-2
1938Fk Puchov - Tatran Liptovsky domaći201-11-2

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5970Msk Hurbanovo - Fk Marcelova gosti750-00-2
5971Fk Podkonice - Dynamo Diviaky domaći301-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5972Triglav - Rudar Velenje domaći222-13-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3197Fk Tsc Backa Topola - Mladost Lucani domaći93-05-1
3198Crvena Zvezda - Radniki Nis domaći411-02-0
3199Fk Radnik Surdulica - Spartak Subotica domaći312-04-0
3205Macva Sabac - Indija gosti190-12-2
3206Proleter Novi Sad - Vozdovac gosti590-02-2

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733Airdrie United - Hamilton domaći102-02-3
1734Albion Rovers - Edinburgh City domaći81-02-1
1735Arbroath - Alloa domaći181-12-3
1736Ayr United - Stranraer domaći22-12-2
1737Brechin - Montrose gosti570-01-1
1738Cove Rangers - Raith domaći451-03-0
1739Dunfermline - East Kilbride domaći33-04-0
1740East Fife - Hearts gosti150-11-1
1742Forfar - St Johnstone domaći21-02-1
1743Morton - Queen Of The South gosti42-13-3
1744Motherwell - Annan Athletic domaći202-04-0
1750Stenhousemuir - Cowdenbeath domaći331-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3872Falkenberg - Sundsvall domaći282-02-0
3877Sirius - Aik Stockholm gosti540-00-2
3878Athletic Fc - Hammarby domaći121-31-6

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2390Norrby - Osters domaći411-03-1
4329Ik Brage - Mjallby gosti350-11-2
4330Trelleborgs Ff - Frej domaći880-01-0
4331Jonkopings Sodra - Degerfors gosti180-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3157Gottne If - Anundsjo gosti280-10-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3291Basel - St Gallen gosti250-11-2
3292Servette - Sion - - 0-00-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6853Aarau - Kriens domaći650-04-1
6854Lausanne - Chiasso domaći470-03-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4394Pt Prachuap - Chonburi gosti690-00-2
4395Suphanburi - Trat Fc domaći291-01-0
4396Samut Prakan City - Buriram United gosti200-21-4
4398Muang Thong United - Ratchaburi domaći21-02-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4173Air Force United - Thailand Honda Fc domaći22-02-1
4174Bg Pathum United - Police Tero Fc domaći451-01-1
4175Chiangmai United - Nongbua Pitchaya Fc gosti40-12-3

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4214Fc Balkany Zorya - Rukh Vinnyky gosti60-10-1
4215Opfk Cherkashchyna - Chernomorets Odessa gosti321-11-3
6772Avangard Kramatorsk - Volyn Lutsk gosti50-13-2
6773Agrobiznes Volochisk - Kremin Kreminchuh domaći111-12-2
6774Fc Minaj - Prykarpattya gosti300-20-3
6775Girnik Sport - Mykolaiv gosti580-01-3
6776Obolon Brovar Kiev - Mfc Metalurh Zaporizhya domaći143-23-3
6777Fc Metalist 1925 - Fc Ingulets domaći341-01-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4216Atletico River Plate - Defensor Sporting gosti81-12-1
4217Penarol - Danubio domaći580-02-0
4218Plaza Colonia - Rampla Juniors gosti280-11-2
4219Nacional De Football - Progreso gosti41-14-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4552Surkhon Termez - Nasaf Karshi gosti20-11-3
4553Andijon - Bukhara domaći760-02-0
4554Metallurg Bekabad - Olmaliq domaći321-02-1
6969Bunyodkor - Dinamo Samarqand domaći273-14-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4555Estudiantes De Caracas - Metropolitanos Fc gosti430-20-2
4556Monagas - Dep. La Guaira domaći172-02-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6863Hong Linh Ha Tinh Fc - Sqc Binh Dinh domaći301-03-0
6866Huda Hue - Xm Fico Tay Ninh gosti42-24-3
6867Binh Phuoc - An Giang domaći630-01-0
6868Dong Tam Long An - Pho Hien Fc gosti500-03-2
6922Phu Dong Fc - Dak Lak domaći251-21-2

AFROCANKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4401Maroko - Angola 71-88
4402Kenija - Dr Congo 61-82

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4566Hume City Broncos - Corio Bay 103-106
4567Casey Cavaliers - Blackburn Vikings 110-80
4568Mckinnon Cougars - Chelsea Gulls 98-89
5496Blackburn Vikings - Hume City Broncos 83-95
5497Corio Bay - Hawthorne Magic 77-113
5498Keilor Thunder - Mckinnon Cougars 105-116

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4569Southern Peninsula Sharks - Hume City Broncos 93-97
4571Sunbury Jets - Mckinnon Cougars 94-73
4585Keilor Thunder - Casey Cavaliers 80-70
5410Bulleen Boomers - Warrnambool Mermaids 63-38
5411Whittlesea Pacers - Werribee Devils 44-89

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4448Rain Or Shine - San Miguel Beermen 105-111

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4573Portugal - Slovacka 71-76

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4229Sad U19 - Belgija U19 67-59

WNBA ALL STARKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4220Team Wilson - Team Delle Donne 129-126

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2888Newcastle North Stars - Sydney Bears 0-10-5
2889Sydney Ice Dogs - Perth Thunder 3-17-5
3244Adelaide Adrenaline - Melbourne Mustangs 1-23-8
3249Melbourne Ice - Canberra Brave 0-02-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5322Litvinov - Spartak Moscow 0-11-2

ATP ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005R.Opelka - A.De Minaur 16-196-77-61-2
1007C.Norrie - T.Fritz 10-151-66-31-2

ATP ATLANTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4674J.Sock J.Withrow - D.Inglot A.Krajicek 9-136-73-60-2
4678B.Bryan M.Bryan - R.Albot A.Sitak 13-87-56-32-0

ATP GSTAADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4856P.Andujar Alba - A.Ramos Vinolas 10-136-74-60-2
7029T.Fabbiano - C.Stebe 14-144-66-21-2

ATP HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016A.Rublev - P.Carreno Busta 17-124-67-52-1
5908N.Basilashvili - A.Zverev 17-166-44-62-1

ATP HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039O.Marach J.Melzer - P.Cuevas N.Jarry 13-97-66-32-0

ATP KITZBUHEL AUSTRIA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1666C.Hsieh - Y.Hanfmann 3-121-62-60-2
1667S.Kopp - V.Galovic 18-187-64-62-1
1680M.Zekic - C.Berlocq 5-123-62-60-2
1682M.Bachinger - M.Huesler 12-56-26-32-0

ATP KITZBUHEL KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1681D.Istomin - L.Miedler 4-121-63-60-2
1685H.Dellien - P.Krstin 13-86-37-52-0
1704G.Garcia Lopez - I.Zelenay 12-76-36-42-0
1706M.Thiem - E.Benchetrit 6-136-70-60-2

ATP LOS CABOS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5247D.Koepfer - J.Smith 12-66-26-42-0
5251M.Arevalo Gonzalez - M.Giron 12-76-46-32-0
5252S.Kwon - L.Patino 12-36-16-22-0
5253D.Petrovic - S.Stakhovsky 13-106-47-62-0
5298J.Grills - L.Lacko 12-56-36-22-0
5316J.Jung - G.Lopez Villasenor 15-76-13-62-1
5317E.Gerasimov - D.Novikov 17-134-66-22-1
5318J.Batalla Diez - M.Janvier 5-121-64-60-2

ATP WASHINGTON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3241A.Galarneau - M.Torpegaard 14-144-66-21-2
3260J.Cerretani - M.Polmans 3-120-63-60-2
3261T.Kwiatkowski - N.Rubin 17-127-54-62-1
3282V.Troicki - A.Fenty 17-124-66-12-1
3283N.Mahut - R.Maciag 12-46-16-32-0
3296N.Reyes - D.Young 2-122-60-60-2
3297T.Smyczek - R.Ramanathan 12-66-46-22-0
3626G.Sakharov - M.Mmoh 13-106-47-62-0

CHALLENGER BINGHAMTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021J.Menezes - E.Karlovskiy 12-66-36-32-0
3891Y.Sugita - M.Krueger 16-136-34-62-1

CHALLENGER BINGHAMTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5321S.Bangoura T.Gabashvili - Aragone Jc A.Lawson 19-206-76-31-2

CHALLENGER BINGHAMTON USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5319M.Purcell L.Saville - D.Hidalgo M.Redlicki 12-66-46-22-0

CHALLENGER GRANBYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022B.Gojo - E.Escobedo 15-197-66-71-2
3929Y.Uchiyama - P.Polansky 13-107-66-42-0

CHALLENGER GRANBY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3928Z.Li H.Nys - A.Goransson S.Verbeek 6-122-64-60-2

CHALLENGER PRAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4857C.Tseng - F.Ferreira Silva 12-56-16-42-0
5909M.Vilella Martinez - C.Taberner 13-77-56-22-0

CHALLENGER PRAG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023A.Behar G.Escobar - A.Golubev A.Nedovyesov 23-206-77-52-1

CHALLENGER TAMPERETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5910P.Sousa - T.Griekspoor V-V6-7V-VV-V
5911M.Ymer - B.Rola 20-176-77-52-1

CHALLENGER TAMPERE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6191S.Arends D.Pel - H.Heliovaara P.Niklas Salminen 21-137-64-62-1

ITF BAD SCHUSSENRIED 10ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1139A.Obert - M.Netuschil 3-122-61-60-2

ITF CASABLANCA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1222A.Lazarov - K.Lozan 12-66-26-42-0
1223F.Tenti - J.Correia Passos Do Carmo 14-177-54-61-2

ITF CHAMPAIGN 23ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1242L.Broady - O.Crawford 12-156-34-61-2
1243J.Brooksby - A.Kovacevic 12-76-46-32-0

ITF LES CONTAMINES MONTJOIE 21A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1567A.Droguet M.Rouvroy - R.Azziz M.Dury 13-87-56-32-0

ITF PONTEDERA 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1215G.Villanueva - E.Dalla Valle 7-136-71-60-2
1217A.Basso - G.Zeppieri 11-146-75-70-2

ITF PONTEDERA 15A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1143I.Sabanov M.Sabanov - A.Taylor J.Taylor 13-87-66-22-0

ITF PORTO 10ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1227A.Cornut Chauvinc - P.Vivero Gonzalez 5-122-63-60-2
1237D.Rodrigues - H.Grenier 12-26-06-22-0

ITF PORTO 12A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1652E.Guerrero Alvarez - G.Maristany Zuleta De Reales 17-156-34-62-1
1653M.Osaka - M.Georges 11-146-75-70-2

ITF PRAG 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1554R.Hogenkamp - T.Korpatsch V-V2-6V-VV-V
1555D.Allertova - A.Zarycka 12-56-46-12-0
1790B.Krejcikova - V.Tomova V-VV-VV-VV-V
1791K.Hobgarski - J.Maleckova V-VV-VV-VV-V

ITF SANDELFJORD 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1580S.Lamens - M.Helgo 7-123-64-60-2

ITF TABARKA 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1238A.Weis - B.Dhoe 12-86-46-42-0
1239S.Baez - S.Parker 12-46-16-32-0

ITF TABARKA 30A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1659E.Vedder - N.Brancaccio 12-56-46-12-0
1664M.Bougrat - P.Arias Manjon 12-46-36-12-0

ITF TROYES 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1137O.Luz - M.Hamou 13-86-37-52-0

ITF WELS 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1130M.Veldheer - D.Kekez 11-166-41-61-2

ITF WOMEN SANDELFJORD SINGLES W ITF NOR 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1573A.Brune Olsen - M.Bayerlova 6-124-62-60-2

ITF WOMEN SCHIO DOUBLES W ITF ITA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1569Y.Lizarazo A.Zantedeschi - M.Paoletti L.Pigato 17-146-31-62-1

ITF WOMEN TAMPERE SINGLES W ITF FIN 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1566V.Kalaitzis - M.Ignatjeva 12-16-16-02-0

ITF WOMEN VITORIA GASTEIZ SINGLES W ITF ESP 14ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1655S.Talbi - A.Carrillo Marin 14-116-42-62-1
1656V.Rodriguez - D.Mishina 9-133-66-70-2
1657C.Bucsa - A.Lazaro Garcia 16-84-66-22-1
1658I.Rosca - A.Bozovic 15-117-52-62-1

WTA JURMALATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018B.Pera - K.Kawa 5-122-63-60-2
6194A.Sevastova - A.Potapova 12-66-46-22-0

WTA JURMALA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017J.Ostapenko G.Voskoboeva - I.Bara D.Jakupovic 13-87-66-22-0
5945S.Fichman N.Stojanovic - U.Eikeri E.Lechemia 19-126-33-62-1

WTA PALERMO TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019L.Samsonova - J.Teichmann 4-123-61-60-2
1020K.Bertens - P.Badosa Gibert 13-66-17-52-0

WTA PALERMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1729C.Lister R.Voracova - E.Gorgodze A.Rus 13-87-66-22-0

WTA SAN JOSE KVALIFIKACIJE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3627E.Hozumi - H.Tan 5-122-63-60-2
3646P.Hon - S.Aoyama 12-76-46-32-0
3647N.Kichenok - E.Liang 7-131-66-70-2
3648T.Babos - K.Scott 16-167-52-62-1
3650K.Volynets - K.Ahn 5-135-70-60-2
3651X.Wang - A.Kratzer 12-46-36-12-0
3652D.Lao - M.Hontama 15-133-66-42-1
3657M.Hibi - J.Jaksic 12-16-16-02-0

WTA WASHINGTON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3831A.Kalinskaya - N.Kukharchuk 13-77-66-12-0
3846R.Montgomery - D.Aiava 13-176-45-71-2
3865C.Morra - V.Gracheva 4-123-61-60-2
3868S.Vickery - N.Broady 12-06-06-02-0
3869C.Gauff - M.Manasse 12-66-46-22-0
3870X.You - F.Stollar 14-156-23-61-2
3879F.Di Lorenzo - V.Duval 12-76-46-32-0
3880Q.Gleason - H.Kuwata V-VV-VV-VV-V

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
4150Norveska U21 - Danska U21 34-40
4151Slovenija U21 - Tunis U21 31-27
4152Egipat U21 - Francuska U21 33-35
4153Portugal - Hrvatska U21 28-31

SP U21ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4627Kuba - Ceska 0-10-20-3
4628Italija - Iran 1-01-12-3

SPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3138Hrvatska - Madjarska 10-7
3144Spanjolska - Italija 5-10

AUSTRALIJA INTRUST SUPER PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4643St George Illawarra Dragons Reserve - South Sydney Rabbitohs Reserves 22-25
4644Penrith Panthers - Mount Pritchard Mounties 24-14

CHALLENGE KUP RAGBI

Br. Susret Kraj
3276Warrington Wolves - Hull Fc 22-14

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2547Free State Cheetahs - Griquas 68-14
2548Western Province - Johannesburg Lions 28-30

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3272Gold Coast Titans - Brisbane Broncos 12-34
3273Melbourne Storm - Manly Sea Eagles 10-10
3274Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 12-20
3275Penrith Panthers - Canberra Raiders 18-30

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3277Novi Zeland - Juznoafricka Republika 16-16
3279Australija - Argentina 16-10

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
5427Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 4-2
5428Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes 9-2
5429Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 16-4
6186Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 9-7
6187Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes 3-5
6188Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 6-10
6189Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 2-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1082Boston Red Sox - New York Yankees 9-5
1083Washington Nationals - L A Dodgers 3-9
1084Seattle Mariners - Detroit Tigers 8-1
1085Miami Marlins - Arizona Diamondbacks 2-9
1086Philadelphia Phillies - Atlanta Braves 7-15
1087Chicago White Sox - Minnesota Twins 5-1
1088Milwaukee Brewers - Chicago Cubs 5-3
1089New York Mets - Pittsburgh Pirates 3-0
1090Kansas City Royals - Cleveland Indians 1-9
1092St Louis Cardinals - Houston Astros 2-8
1093Oakland Athletics - Texas Rangers 5-4

NOGOMET NA PIJESKU SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
2630Poljska - Azerbaijan 13-3
2631Svicarska - Bjelorusija 2-6
2632Italija - Rusija 1-7

MAURICE HOOKER V JOSE RAMIREZBOKS

Br. Susret Rezultat
6649M.Hooker - J.Ramirez 0-1

VN NJEMAČKA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4277R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4278L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4280N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
4281D.Kvyat - A.Albon 1-0
4282S.Perez - L.Stroll 0-1
4283K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4284G.Russell - R.Kubica 0-1
4285C.Sainz - L.Norris 1-0
4315M.Verstappen - P.Gasly 1-0
4316S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN NJEMAČKA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4944A.Albon - A.Albon 1-0
4962V.Bottas - V.Bottas 0-1
4966P.Gasly - P.Gasly 1-0
4967A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4989R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4990L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4991N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 0-1
4992R.Kubica - R.Kubica 1-0
5025D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5032C.Leclerc - C.Leclerc 0-1
5326K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5327L.Norris - L.Norris 0-1
5328S.Perez - S.Perez 0-1
5331K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5333D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
5334G.Russell - G.Russell 1-0
5335C.Sainz - C.Sainz 1-0
5336L.Stroll - L.Stroll 1-0
5337M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5338S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN NJEMAČKA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4234R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4237L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4238N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
4240D.Kvyat - A.Albon 1-0
4241S.Perez - L.Stroll 1-0
4242K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4243G.Russell - R.Kubica 1-0
4244C.Sainz - L.Norris 1-0
4256M.Verstappen - P.Gasly 1-0
4257S.Vettel - C.Leclerc 0-1

TOUR DE FRANCE ETAPA 20 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6632A.Valverde - J.Alaphilippe 1-0
6633A.Bernal - G.Thomas 1-0
6634E.Buchmann - S.Kruijswijk 1-0
6641F.Aru - S.Reichenbach 0-1
6642G.Muhlberger - L.De Plus 1-0
6643G.Martin - D.Gaudu 0-1
6644M.Landa - R.Porte 1-0
6645N.Quintana - R.Bardet 1-0
6646P.Konrad - T.Kangert 0-1
6647S.Yates - V.Nibali 0-1
6648W.Barguil - R.Uran 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 3713182640
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 926274156
arrow BC British Colombia BC49 6/49 143135374748
arrow BE Belgija 6/45 102835414243
arrow BL Belgija Keno 20/70 37122332343738424445464852535463666869
arrow CA Kanada 6/49 135343843
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1219252838
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1013182930
arrow CL Colorado 6/42 457101634
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1725303250
arrow DB Multi-Daily B 6/99 64750606770
arrow DC Multi-Daily C 6/99 125154698092
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 38121823262728344954596263646566676869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3591013192122303738454751536264656667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1218202835
arrow FK Finska Keno D 20/70 6891719212529404245474849596061626668
arrow FL Florida 6/53 5614154450
arrow FQ Finska Keno V 20/70 7891213171821272829303137384052545663
arrow FR Francuska 5/49 2528313947
arrow FT Finska Keno T 20/70 1114152125293234364447525458616566676869
arrow GE Njemačka 6/49 51617212335
arrow GO Njemačka Keno 20/70 236710131720222326404344565862646970
arrow GR Grčka 6/49 12122233344
arrow HO Hong Kong 6/49 41419243945
arrow HU Mađarska 5/90 1625265075
arrow IL Illinois 6/52 389172552
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 1414293842
arrow IR Irska 6/47 42930334042
arrow IT Italija 6/90 133340617880
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1671422232730313233363739434654576061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 5891213141819252728303234475052545558
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4891319212324384546485255565758596062
arrow LU Louisiana 6/40 111932363840
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 22627293547
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 35123035
arrow MI Michigan Classic 6/47 31127343642
arrow MS Missouri 6/44 81232344144
arrow NP New York Pick 10 20/80 1391016192021242629323550525456727778
arrow NY New York 6/59 5719252647
arrow OH Ohio Classic 6/49 61320212735
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 21014202435
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2471317202122242526273242434552616773
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 678910131523313640414249515355606373
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 213181928
arrow PO Poljska 6/49 1234384448
arrow QU Quebec 6/49 161829354144
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 83340444852
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71115343740
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 1917193843
arrow SW Švicarska 6/42 232931353840
arrow TE Texas 6/54 12682053
arrow TU Turska Sayisal 6/49 51819202946
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 141930454858
arrow UW SAD Powerball 5/69 119314861
arrow WA Washington 6/49 2410172348
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 910131521
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 61214164546
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 5691416262829323746535758596167687173