Nedjelja 28.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3021Anderlecht - Oostende - - 1-11-2
3023Neuchatel Xamax - Young Boys - - 0-00-1
3024Arsenal - Lyon - - 1-01-2
3025Brondby If - Odense - - 1-13-2
3030Santos - Avai - - 2-13-1
3031A.Sevastova - K.Kawa - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6654Estudiantes - Aldosivi domaći441-01-0
6655Newell S - Ac Central Cordoba Sde domaći451-02-0
6725Talleres - Velez Sarsfield domaći710-01-0
6727Defensa Y Justicia - Independiente gosti330-10-1
6748Boca Juniors - Huracan - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5393El Porvenir - Cs Dock Sud - - 0-00-0
5394Ituzaingo - Lujan domaći510-02-1
5395Sportivo Italiano - Central Cordoba De Rosario domaći580-01-0
5396Deportivo Espanol - Deportivo Merlo gosti350-20-3

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1062Hakoah - Sydney United gosti380-10-3

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Lask - Altach domaći71-02-0
1232Mattersburg - Hartberg domaći281-02-1
1233Sturm Graz - St Polten domaći22-03-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1420Floridsdorfer Ac - Grazer Ak domaći231-02-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5565Abahani Ltd. Chittagong - Nofel Sporting Club gosti500-00-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1079Anderlecht - Oostende domaći131-11-2
1080Charleroi - Gent gosti560-01-1
1081Eupen - Royal Antwerp gosti31-11-4

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3198Belshina - Fc Minsk gosti360-21-3
3199Lida - Fc Slutsk gosti21-13-3
3204Klechesk Kletsk - Torpedo Minsk gosti60-12-7

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3205Oriente Petrolero - Club Destroyers domaći71-03-1
7156Nacional Potosi - Aurora domaći71-13-2
7157Sport Boys - San Jose Oruro domaći341-01-1
7158Bolivar - Real Potosi gosti350-15-2
7159Wilstermann - Always Ready domaći422-03-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5575Zrinjski Mostar - Velez Mostar domaći540-01-0
5576Nk Celik Zenica - Fk Sarajevo - - 0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1204Batatais Fc - Atletico Linense - - 0-00-0
1205Comercial Sp - Ca Votuporanguense Sp domaći660-01-0
1206Noroeste - Sc Atibaia Sp domaći510-02-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Chapecoense Sc - Bahia Ba - - 0-00-0
1114Flamengo - Botafogo gosti141-13-2
1117Santos - Avai domaći92-13-1
1118Fortaleza - Corinthians domaći401-01-3
1119Goias - Atletico Mg - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1676Treze - Globo Fc Rn domaći900-01-0
1677Volta Redonda - Luverdense Mt domaći540-02-1
1678Juventude - Sao Jose domaći860-01-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5577Ituano Sp - Brusque domaći211-02-0
5578Jacuipense Ba - Manaus Am domaći281-11-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3099Sao Caetano U20 - Guarani Fc U20 domaći620-03-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1391Botev Vratsa - Lokomotiv Plovdiv gosti90-21-4
1394Slavia Sofia - Cska Sofia domaći600-01-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2846Jablonec - Slovacko domaći51-06-0
2847Mlada Boleslav - Sfc Opava gosti32-14-1
2848Slavia Prague - Sigma Olomouc domaći61-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2868Viktoria Zizkov - Banik Sokolov domaći81-02-1
2869Slovan Varnsdorf - Trinec domaći381-02-2
2873Vysehrad - Usti Nad Labem domaći261-04-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4608O Higgins - Antofagasta gosti100-53-6
4609Huachipato - Universidad Catolica gosti630-00-1
4610Colo Colo - Everton De Vina - - 0-00-0
4611Union La Calera - Curico Unido domaći81-02-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1538Deportes Temuco - Rangers De Talca domaći42-03-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3796Hobro - Randers Fc gosti101-12-2
3805Fc Nordsjaelland - Esbjerg Fb domaći610-02-0
3808Aarhus Gf - Midtjylland gosti880-00-1
3809Brondby If - Odense domaći251-13-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1543Fredericia - Vendsyssel Ff domaći361-01-2
1544Kolding - Hvidovre domaći72-02-1
1545Nykobing Fc - Hb Koge domaći202-03-1
1548Skive - Naestved domaći341-03-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Al Ahly - El Zamalek domaći590-01-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5696Ldu Portoviejo - Liga De Loja domaći213-06-1
5697Gualaceo Sc - Manta Fc domaći610-02-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Fuerza Amarilla Sc - Universidad Catolica domaći451-01-2
1121Barcelona Sc - Independiente Del Valle domaći113-14-1
3209Macara - Olmedo gosti100-11-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6551Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn gosti40-30-3

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6558B36 Torshavn - Vikingur Gota domaći431-12-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1401Kpv - Kups domaći560-02-1
1403Mariehamn - Hifk gosti21-11-3
1467Rops - Inter Turku gosti360-10-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2592Klubi 04 - Jippo gosti330-11-1
2593Miki Mikkeli - Lahden Reipas gosti270-20-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2629Vps J - Gbk gosti20-50-8

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6581Antigua Gfc - Deportivo Malacateco domaći650-02-0
6582Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Deportivo Sanarate domaći550-01-1
6583Deportivo Guastatoya - Deportivo Iztapa domaći401-02-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6814Cd Real Sociedad - Real Cd Espana - - 0-00-0
6815Cd Motagua - Cd Platense domaći222-02-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2745Gorica - Nk Osijek domaći351-03-1
2747Nk Varazdin - Hajduk Split gosti490-00-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6821Semen Padang - Surabaya - - 0-00-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2661Cork City - Shamrock Rovers domaći341-01-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2690Grindavik - Ibv Vestmannaeyjar gosti260-12-1
2693Ka Akureyri - Fh Hafnarfjordur domaći820-01-0
2715Fylkir - Kr Reykjavik gosti50-31-4
2716Ia Akranes - Valur gosti161-11-2

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6818Kr Reykjavik - Fylkir gosti110-10-2

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Hapoel Hadera - Kiryat Shmona gosti240-21-2
1368Beitar Jerusalem - Sectzya Nes Ziona domaći470-02-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6978Yscc Yokohama - Vanraure Hachnohe Fc domaći620-01-1
6979Gamba Osaka U23 - Ac Nagano Parceiro gosti130-21-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2782Fc Anyang - Bucheon Fc domaći451-02-2
2791Jeonnam Dragons - Seoul E Land Fc gosti300-10-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2748Ordabasy Shymkent - Irtysh Pavlodar domaći750-01-0
6964Tobol Kostanay - Kaisar Kyzylorda gosti90-20-2
6980Fc Astana - Taraz domaći331-04-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6661Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe domaći22-03-0
6662Jiangsu Suning - Shenzhen Fc domaći71-02-0
6663Tianjin Quanjian - Tianjin Taida domaći550-01-0
6664Wuhan Zall - Shanghai Sipg domaći41-11-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5630Zhejiang Greentown - Shaanxi Changan gosti770-00-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1290Atletico Huila - Deportivo Cali domaći21-02-2
1291Jaguares D. Cordoba - Atletico Nacional gosti41-11-1
1303Independiente Santa Fe - Alianza Petrolera gosti590-00-1
1311Independiente Medellin - Atletico Junior gosti670-00-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6959Llaneros - Fortaleza Fc domaći550-02-0
6960Cd Real San Andres - Deportes Pereira domaći162-03-1
6961Club Cortulua - Atletico Fc domaći21-23-2
6962Real Cartagena - Valledupar Fc domaći231-02-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3206Cartagines - San Carlos domaći221-01-0
5639Deportiva Alajuelense - Herediano domaći192-03-2
5640Ad Municipal Grecia - Limon domaći112-04-0
5647Adr Jicaral - Universidad De Costa Rica domaći850-02-0
5649Santos Dg - Deportivo Saprissa domaći321-04-0
5655Guadalupe Fc - Perez Zeledon gosti241-11-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7047Deportivo Cartagena Guanacaste - Barrio Mexico domaći171-02-0
7048Puerto Golfito Fc - As Puma Generalena - - 0-00-0
7049Ad Cofutpa - Puntarenas VVV-VV-V
7050Ad Guanacasteca - Ad Santa Rosa gosti780-00-1
7051Sporting San Jose - Curridabat Fc gosti260-11-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6989Fs Metta Lu - Fk Liepaja domaći211-12-3
6990Ventspils - Bfc Daugavpils domaći71-03-0
6991Rigas Skola - Valmiera domaći211-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3184Unam Pumas - Necaxa domaći101-02-0
3186San Luis - Monterrey domaći181-01-0
3187Santos Laguna - Fc Juarez domaći520-03-0
3188Chivas - Tigres domaći91-02-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2633Chivas Guadalajara - Tigres domaći292-15-1
2662Pumas Unam U20 - Necaxa domaći82-02-1
2663Atletico San Luis - Monterrey U20 domaći451-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1577Milan - Benfica gosti700-00-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2713Art Municipal Jalapa - Cd Walter Ferretti gosti630-00-1
2714Las Sabanas Cf - Chinandega Fc domaći610-01-0
4125Managua Fc - Juventus Fc domaći281-02-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7004Fana - Stord domaći530-01-2
7005Vard Haugesund - Os domaći81-12-3
7006Floya - Bodo Glimt 2 domaći124-07-1
7007Harstad - Lillestrom 2 domaći510-01-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3028Tromsdalen - Strommen gosti330-10-2
3029Aalesund - Nest Sotra domaći500-02-0
3046Ham Kam - Sandefjord domaći431-01-0
3100Jerv - Sogndal gosti870-01-1
3101Kfum Oslo - Raufoss domaći211-12-1
3102Kongsvinger - Skeid gosti580-00-2
3103Notodden - Sandnes Ulf gosti10-10-4
3109Ullensakerkisa - Start gosti140-20-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2794Elverum - Asker domaći680-01-1
2801Mjolner - Grorud domaći401-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1148Greuther Furth - Aue gosti250-10-2
1150Hamburg - Darmstadt gosti460-01-1
1164Jahn Regensburg - Bochum domaći421-03-1
1167Wehen - Karlsruher gosti150-11-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2997Viktoria Koln - Chemnitzer domaći222-03-2
3000Zwickau - Magdeburg - - 0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6559Jahn Regensburg Ii - Kottern domaći460-03-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2631Sv Neuhof - Fernwald gosti370-12-1
2632Turk Gucu Friedberg - Baunatal gosti890-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6560Usc Paloma - Tsv Sasel 1925 domaći171-01-2
6561Barmbek Uhlenhorst - Hamburger Sv Iii domaći520-02-1
6567Buchholz - Fc Suderelbe 1949 domaći171-24-4
6568Fc Teutonia Ottensen 1905 - Tus Osdorf 1907 domaći81-01-2
6569Union Tornesch - Curslack Neuengamme domaći61-23-3
6570Wandsbeker Tsv Concordia 1881 - Bramfelder Sv domaći192-02-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6571Sv Gonsenheim - Fc Karbach - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4352Eintracht Norderstedt - Altona 93 domaći52-25-2
4353Vfb Oldenburg - St Pauli Am domaći680-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6573Berlin Ak 07 - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći302-04-2
6574Bfc Dynamo - Babelsberg domaći272-03-1
6575Meuselwitz - Union Furstenwalde gosti211-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4391Sportfreunde Lotte - Tus Haltern gosti760-00-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4127San Francisco - Tauro domaći231-03-1
7153Af Sporting San Miguelito - Plaza Amador - - 0-00-0
7154Alianza - Arabe Unido gosti400-10-2
7155Costa Del Este Fc - Cd Universitario Pan gosti70-13-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7008Club Guarani Asuncion - Sportivo Luqueno domaći181-11-3
7009Sportivo San Lorenzo - Cerro Porteno domaći21-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5239Alianza Atletico - Santos Fc Ica gosti800-00-1
5240Cienciano - Cd Sport Loreto domaći122-24-2
5241Comerciantes Unidos - Deportivo Coopsol gosti500-00-4
5245Union Huaral - Atletico Grau gosti62-13-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3286Korona Kielce - Legia Warsaw gosti251-11-2
3287Lechia Gdansk - Wisla Krakow - - 0-00-0
3288Slask Wroclaw - Piast Gliwice gosti310-12-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3211Katowice - Znicz Pruszkow gosti260-31-3
3236Olimpia Elblag - Lech Ii Poznan domaći12-04-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7022Casa Pia - Vilafranquense - - 0-00-0
7023Covilha - Varzim - - 0-00-0
7024Leixoes - Cova Piedade - - 0-00-0
7025Oliveirense - Cd Mafra domaći152-02-1
7026Penafiel - Ac Viseu domaći900-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1357Werder Bremen - Eibar domaći510-04-0
1361Sportfrunde Baumberg - Blau Weiss Friesdorf domaći112-06-0
1362Twente - Konyaspor domaći480-01-0
1363Cd Pozoblanco - Cordoba gosti510-01-5
2551Bayer Leverkusen - Heracles gosti110-23-4
2553Blyth Spartans - Aberdeen Fc Xi domaći490-03-2
2554Bayer Leverkusen - Vitesse domaći291-11-1
2555Cittadella - Trento domaći42-06-0
2556Kasimpasa - Al Ittifaq domaći301-04-0
2590Pro Vercelli - Casale domaći331-02-0
2606Gubbio - Livorno domaći351-01-1
3034Ksv Roeselare - Winkel Sport gosti650-01-1
3647Novara Calcio - Gs Arconatese 1926 domaći470-02-2
3648Us Salernitana - Az Picerno domaći451-01-0
4637Liverpool - Napoli gosti170-20-3
7052Sporting Lisbon - Valencia domaći51-11-2
7053Feyenoord - Southampton gosti61-21-3
7054Borussia Monchengladbach - Athletic Bilbao gosti140-10-2
7055Middlesbrough - St Etienne gosti670-01-1
7056Rangers - Derby domaći830-01-0
7057Reading - Chelsea domaći131-23-4
7058Sheffield Wednesday - Espanyol domaći241-12-2
7059Bordeaux - Galatasaray gosti70-21-3
7060Fc Wels - Eintracht Frankfurt gosti100-50-7
7061Fc Koln - Villarreal domaći21-11-3
7062Puebla - Real Betis domaći32-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3300Universitatea Craiova - Chindia Targoviste domaći460-01-0
3301Viitorul Constanta - Fc Hermanstadt domaći510-03-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3661Orenburg - Zenit St Petersburg gosti10-10-2
3672Arsenal Tula - Rostov gosti210-12-3
3683Cska Moscow - Lokomotiv Moscow domaći421-01-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5045Luch Vladivostock - Shinnik Yaroslavl domaći570-02-1
5046Ska Khabarovsk - Fakel Worenesch domaći251-01-0
5048Yenisey - Krasnodar 2 gosti870-00-1
5050Tom Tomsk - Tekstilshchik domaći361-02-1
5053Mordovia Saransk - Chayka Peschanokopskoye - - 0-00-0
5059Nizhny Novgorod - Torpedo Moscow gosti181-12-1
5060Avangard Kursk - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći341-01-0
5061Baltika Kaliningrad - Chertanovo Moscow gosti281-11-2
5062Rotor Volgograd - Khimki gosti90-11-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7031Arsenal Tula U21 - Rostov U21 domaći292-07-0
7032Rubin Kazan U21 - Akhmat Grozny U21 gosti650-01-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Reign Fc - Chicago gosti40-20-4
4232Houston Dash - Sky Blue Fc domaći221-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3032Loudoun United Fc - Louisville City Fc domaći231-03-0
3033Portland Timbers Ii - La Galaxy Ii gosti71-11-2

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3210Municipal Limeno - Once Municipal domaći191-03-0
3217Independiente Fc - Isidro Metapan gosti360-10-1
3218Alianza - Cd Fas domaći181-12-2
3220Sonsonate Fc - Jocoro Fc - - 0-00-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3238Young Lions - Balestier Khalsa domaći281-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1810Dac 1904 - Pohronie Ziar domaći42-05-1
1828Zilina - Trnava domaći162-04-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5949Msk Zilina B - Dubnica gosti42-42-4
5950Ruzomberok 2 - Kfc Komarno gosti52-14-1
5969Slovan Bratislava 2 - Mfk Skalica domaći172-04-0

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Sk Nevidzany - Velky Lapas domaći192-12-3

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5973Nk Bravo - Nk Tabor Sezana domaći610-01-0
5974Maribor - Olimpija Ljubljana - - 0-00-0

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5981Nk Brda - Nk Dravograd domaći650-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5662Napredak - Vojvodina Novi Sad gosti490-00-2

SVIJET EMIRATES KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6409Arsenal - Lyon domaći351-01-2

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1778Queen S Park - Clyde gosti230-11-1
1780Dundee - Inverness Caledonian Thistle domaći331-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3881Djurgarden - Bk Hacken domaći800-02-0
3882Ostersunds - Malmo - - 0-00-0
3883Gotenborg - Norrkoping - - 0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7033Linkopings - Pitea - - 0-00-0
7034Djurgardens If - Eskilstuna United Dff gosti270-10-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4332Vasteras - Dalkurd gosti40-11-1
4334Varberg - Orgryte domaći31-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3790Gute - Taby Fk domaći62-22-4

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3293Lugano - Thun - - 0-00-0
3295Luzern - Zurich - - 0-00-0
3303Neuchatel Xamax - Young Boys gosti730-00-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6855Vaduz - Schaffhausen domaći391-02-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3930Bangkok United - Nakhon Ratchasima gosti470-02-2
4126Chiangrai United - Chiangmai Fc domaći381-02-1
4134Port - Sukhothai domaći570-01-0
4135Ptt Rayong Fc - Chainat gosti50-11-2

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4182Sisaket - Ayutthaya United domaći321-03-0
4211Ubon United - Khonkaen Fc gosti91-11-1
4212Lampang Fc - Kasetsart Fc gosti130-10-1
4213Udon Thani Fc - Army United domaći590-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6018Vorskla Poltava - Zorya Lugansk gosti30-10-1

UKRAJINA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6024Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk gosti450-12-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7035Cerro - Racing Club Montevideo domaći261-21-2
7036Fenix - Montevideo Wanderers domaći351-03-0
7037Cerro Largo - Liverpool Montevideo domaći221-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7038Academia Puerto Cabello - Aragua gosti230-11-2
7039Atletico Venezuela - Carabobo domaći201-12-1
7040Estudiantes De Merida - Llaneros domaći730-03-0
7041Mineros De Guayana - Lala Fc domaći900-01-0
7042Trujillanos - Tachira gosti331-13-1
7043Caracas - Deportivo Lara VVV-VV-V

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4575Nam Dinh Fc - Song Lam Nghe An domaći620-02-0
4577Shb Da Nang - Sai Gon Fc domaći111-04-1
4578Clb Bd Thanh Hoa - Hoang Anh Gia Lai gosti270-12-3
4579K. Khanh Hoa - Than Quang Ninh gosti111-11-1
4580Viettel Fc - Quang Nam Fc domaći231-01-1

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5325Tnt Katropa - Barangay Ginebra 88-71

SP U19 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1707Juzna Koreja - Madarska U19 73-66
1708Spanjolska U19 - Belgija U19 58-52
1709Australija U19 - Sad U19 66-66 / 70-74

ATP ATLANTA USATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017A.De Minaur - T.Fritz 13-96-37-62-0

ATP ATLANTA USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3036B.Bryan M.Bryan - D.Inglot A.Krajicek 20-234-67-61-2

ATP GSTAADTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6572C.Stebe - A.Ramos Vinolas 5-123-62-60-2

ATP GSTAAD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1012P.Oswald F.Polasek - S.Gille J.Vliegen 7-124-63-60-2

ATP HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018R.Haase W.Koolhof - O.Marach J.Melzer 8-132-66-70-2

ATP KITZBUHEL AUSTRIA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028G.Garcia Lopez - E.Benchetrit 13-106-47-62-0
6576H.Dellien - S.Kopp 16-94-66-12-1
6577L.Miedler - C.Berlocq 19-156-77-52-1
6578M.Bachinger - Y.Hanfmann 12-76-36-42-0

ATP LOS CABOS MEXICO QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3062D.Koepfer - J.Grills 13-96-37-62-0
3063S.Kwon - M.Arevalo Gonzalez 18-167-65-72-1
3064E.Gerasimov - M.Janvier 13-166-31-61-2
3065J.Jung - D.Petrovic 13-106-47-62-0

ATP WASHINGTON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1105I.Ivashka - M.Torpegaard 13-166-44-61-2
1106P.Gojowczyk - D.Young 13-146-23-61-2
1107N.Gombos - T.Smyczek 16-186-77-51-2
1109N.Mahut - M.Polmans 13-187-62-61-2
1112V.Troicki - T.Kwiatkowski 14-183-67-61-2
1113B.Schnur - G.Sakharov 16-124-66-22-1

CHALLENGER BINGHAMTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1256Y.Sugita - J.Menezes 14-147-61-62-1

CHALLENGER CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6992C.Wang - L.Rochette 13-77-56-22-0
6993C.Wang - M.Ochi V-V6-30-6V-V
6994D.Kelly - W.Trongcharoenchaikul 14-127-67-62-0
6995E.Zhu - T.Fancutt 6-123-63-60-2
6997H.Liu - K.Takeuchi 14-184-67-61-2
6998I.Okamura - Y.Takahashi 3-121-62-60-2

CHALLENGER CHENGDU CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3110L.Catarina - W.Li 12-36-16-22-0
3115M.Romios - S.Rawat 13-107-66-42-0
3122B.Ellis - A.Kadhe 15-146-13-61-2
3123W.Zheng - S.Sekiguchi 6-135-71-60-2
6996H.Bourchier - B.Lock 12-46-26-22-0
6999J.Cui - O.Ayeni 12-36-26-12-0
7000R.Hua - V.Orlov 12-76-46-32-0

CHALLENGER GRANBYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1275E.Escobedo - Y.Uchiyama 13-107-66-42-0

CHALLENGER PRAGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6864C.Tseng - M.Vilella Martinez 6-124-62-60-2

CHALLENGER TAMPERE FINLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6977T.Griekspoor - M.Ymer 13-173-67-51-2

ITF ASHLAND 23A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2850E.Perez - Z.Hives V-V6-2V-VV-V

ITF CANCUN 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2833J.Thirouin - C.Langmo 6-122-64-60-2

ITF CANCUN 19A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2845E.Christensen - T.Pedretti 5-122-63-60-2

ITF CHAMPAIGN 23ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2780O.Crawford - J.Brooksby 3-122-61-60-2

ITF DENIA 19ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2779T.Skatov - C.Alcaraz Garfia 7-124-63-60-2

ITF GRANBY 05A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2838L.Fernandez - L.Cabrera 5-121-64-60-2

ITF HORB 11A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2841L.Boskovic - S.Waltert 12-116-40-62-1

ITF PONTEDERA 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2776E.Dalla Valle - G.Zeppieri 14-117-67-52-0

ITF PONTEDERA 15A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1143I.Sabanov M.Sabanov - A.Taylor J.Taylor 13-87-66-22-0

ITF PORTO 10ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2778D.Rodrigues - P.Vivero Gonzalez 4-122-62-60-2

ITF SCHIO 18A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2844M.Pislak - Y.Lizarazo 9-134-65-70-2

ITF TROYES 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2826O.Luz - J.Okala 13-56-07-52-0

ITF WOMEN EVANSVILLE SINGLES W ITF USA 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3126D.Khazaniuk - G.Min 17-186-76-41-2

WTA JURMALATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7027A.Sevastova - K.Kawa 16-153-67-52-1

WTA PALERMO ITALYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1141K.Bertens - J.Teichmann 8-136-72-60-2

WTA SAN JOSE KVALIFIKACIJE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1199T.Babos - E.Liang V-VV-VV-VV-V
1200P.Hon - H.Tan 11-177-53-61-2
1201X.Wang - M.Hibi 14-166-36-71-2
1203D.Lao - K.Ahn 5-121-64-60-2

WTA WASHINGTON USA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1212F.Di Lorenzo - V.Gracheva 10-136-74-60-2
1214C.Gauff - H.Kuwata 12-36-16-22-0

SP U21RUKOMET

Br. Susret Kraj
1355Egipat U21 - Portugal 37-27
1356Francuska U21 - Hrvatska U21 28-23
7028Norveska U21 - Tunis U21 36-37
7030Danska U21 - Slovenija U21 34-26

PRVENSTVO AFRIKEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2613Cad - Demokratska Republika Kongo V-VV-VV-V
2616Congo Republic - Maroko 0-11-12-3
2625Tunis - Kamerun 0-11-13-2
2626Egipat - Alzir 1-01-11-3

RFL 1895 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2627Sheffield Eagles - Batley Bulldogs 18-2
2628Leigh Centurians - Widnes Vikings 8-12

RFL CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
2630Rochdale Hornets - Dewsbury Rams 12-32

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5430Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 4-3
5478Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 8-7
5484Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 5-12

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1542Philadelphia Phillies - Atlanta Braves 9-4
1551Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays 9-10
1554Cincinnati Reds - Colorado Rockies 3-2
1555Miami Marlins - Arizona Diamondbacks 5-1
1560New York Mets - Pittsburgh Pirates 8-7
1566Washington Nationals - L A Dodgers 11-4
1567Chicago White Sox - Minnesota Twins 1-11
1568Milwaukee Brewers - Chicago Cubs 4-11
1569Kansas City Royals - Cleveland Indians 9-6
1573St Louis Cardinals - Houston Astros 2-6
1574Oakland Athletics - Texas Rangers 6-5
1575Boston Red Sox - New York Yankees 6-9
3292L A Angels - Baltimore Orioles 5-4
3296San Diego Padres - San Francisco Giants 6-7
3297Seattle Mariners - Detroit Tigers 3-2

VN NJEMAČKA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4277R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4278L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4280N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
4281D.Kvyat - A.Albon 1-0
4282S.Perez - L.Stroll 0-1
4283K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4284G.Russell - R.Kubica 0-1
4285C.Sainz - L.Norris 1-0
4315M.Verstappen - P.Gasly 1-0
4316S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN NJEMAČKA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4944A.Albon - A.Albon 1-0
4962V.Bottas - V.Bottas 0-1
4966P.Gasly - P.Gasly 1-0
4967A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4989R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4990L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4991N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 0-1
4992R.Kubica - R.Kubica 1-0
5025D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5032C.Leclerc - C.Leclerc 0-1
5326K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5327L.Norris - L.Norris 0-1
5328S.Perez - S.Perez 0-1
5331K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5333D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
5334G.Russell - G.Russell 1-0
5335C.Sainz - C.Sainz 1-0
5336L.Stroll - L.Stroll 1-0
5337M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5338S.Vettel - S.Vettel 1-0

TOUR DE FRANCE ETAPA 21 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6272A.Kristoff - M.Matthews 0-1
6278D.Groenewegen - C.Ewan 0-1
6279E.Boasson Hagen - A.Pasqualon 1-0
6280E.Bernal - G.Thomas 1-0
6281E.Viviani - P.Sagan 0-1
6282I.Garcia Cortina - R.J.Van Rensburg 1-0
6283J.Debusschere - A.Greipel 0-1
6284M.Trentin - J.Stuyven 1-0
6285M.Richeze - W.Barguil 1-0
6286M.Teunissen - J.De Buyst 1-0
6287N.Bonifazio - S.Colbrelli 1-0
6288O.Naesen - G.Van Avermaet 0-1
6289S.Kruijswijk - E.Buchmann 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 379132639
arrow BL Belgija Keno 20/70 411152026273236383942454850515257686970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2223253439
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 39161822
arrow DA Multi-Daily A 6/99 132939456989
arrow DB Multi-Daily B 6/99 202326676882
arrow DC Multi-Daily C 6/99 32350798588
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 267913142123253638394149555663656970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 69111213232531363738414244455256626569
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 616242835
arrow FK Finska Keno D 20/70 1791114151718313337404350525359616366
arrow FQ Finska Keno V 20/70 410111317293037424344454649536365666769
arrow FT Finska Keno T 20/70 25111317182325283035444950515358656869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28131421223134383944454647495253576669
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 91216203443
arrow LD Latvija Keno D 20/62 46121316192426343536374244464950515262
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4561013202325262730324142434854565860
arrow LM Latvija Keno M 20/62 124610131620253133374344464748505456
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 720262937
arrow NP New York Pick 10 20/80 1011121320313337384142455052565859687679
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1791117202328303941434445484955607071
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 613202628313235444650535657617072737578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 123714
arrow RO Rumunjska 6/49 42023323540
arrow SK Slovačka 5/35 315253031
arrow SL Slovenija 7/39 6111521223335
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 45222629
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 56121418192930454748536162636477787980