Utorak 30.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6410Kf Feronikeli - Slovan Bratislava - - 0-10-2
6411Nomme Kalju - Celtic - - 0-10-2
6412N.Mektic F.Skugor - M.Ebden N.Monroe - - 0-00-1
6413Valletta - Ferencvaros - - 1-01-1
6414Bayern Munich - Fenerbahce - - 5-06-1
6415Palmeiras - Godoy Cruz - - 0-04-0
6416K.Mladenovic - S.Rogers - - 0-01-0
6422J.Tipsarevic - R.Albot - - 0-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5396Deportivo Espanol - Deportivo Merlo gosti350-20-3

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5397Gold Coast Knights - Brisbane City Fc domaći151-02-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5253Brothers Union - Team Bjmc domaći520-02-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5435Corinthians - Juventus Sp gosti30-10-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Brasil De Pelotas - Vila Nova gosti240-10-2
1059Figueirense - Vitoria Ba domaći161-11-1
1060Londrina Pr - Parana Clube Pr domaći321-03-0
1061Atletico Go - Operario Pr gosti170-24-2
1062Crb - Oeste Sp domaći41-12-2
1063Ponte Preta - America Mineiro gosti890-00-1
1065Sao Bento - Criciuma domaći281-01-0
1073Bragantino Sp - Cuiaba gosti102-12-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6456Ferroviaria U20 - Batatais Fc U20 domaći212-02-0

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5437Aucas - Guayaquil City Fc - - 0-00-0

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7063Lincoln Red Imps Fc - Fc Ararat Armenia gosti450-11-2
7072Suduva - Tre Penne domaći143-05-0
7073F91 Dudelange - Skendija Tetovo domaći780-01-1
7075Kf Feronikeli - Slovan Bratislava gosti190-10-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5783Kiffen - Mp Mikkeli gosti320-11-3

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5784Grifk - Jazz gosti91-12-1
5785Ilves 2 - Kapa domaći163-04-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6200Selfoss - Vikingur Reykjavik domaći82-02-0
6201Stjarnan - Valur gosti300-11-5

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5894Keflavik - Umf Njardvik domaći900-01-0
5895Leiknir Reykjavik - Grotta domaći162-02-2
5896Thor Akureyri - Vikingur Olafsvik domaći331-01-1
5897Throttur - Haukar Hafnafjordur domaći14-24-2

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6475Ashdod - Hapoel Tel Aviv gosti80-23-2

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1167Palmeiras - Godoy Cruz domaći570-04-0
3291Cruzeiro - River Plate - - 0-00-0
6189Olimpia - Ldu Quito gosti201-11-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3364Sporting Cristal - Zulia Fc gosti120-13-2
6480Fluminense - Penarol domaći12-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6487Daegu Fc - Suwon Bluewings gosti430-10-2
6488Incheon United - Gyeongnam gosti310-11-1
6489Seongnam Ilhwa - Sangju Sangmu Fc domaći900-01-0
6490Ulsan Hyundai - Seoul domaći570-03-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5684Boca Juniors De Cali - Orsomarso Sc domaći172-02-1
6468Bogota Fc - Deportes Quindio domaći162-12-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3239Apoel Nicosia - Sutjeska Niksic domaći132-03-0
3240Maccabi Tel Aviv - Cfr Cluj domaći151-22-2
3290Nomme Kalju - Celtic gosti100-10-2
3294Basel - Psv Eindhoven domaći91-12-1
4086Dinamo Zagreb - Fc Saburtalo Tbilisi domaći760-03-0
4189Valletta - Ferencvaros domaći271-01-1
4207Olympiakos Piraeus - Viktoria Plzen domaći510-04-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3928Santos Laguna - Correcaminos Uat gosti420-11-1
4087Venados - Atlante domaći122-04-1
4106Atlas - Pachuca domaći301-01-1
4111Tijuana - Queretaro domaći810-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1297Real Madrid - Tottenham gosti220-10-1
1318Bayern Munich - Fenerbahce domaći225-06-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3236Cz Jena - E. Braunschweig gosti290-10-2
3238Hansa Rostock - Bayern Munich Am domaći421-02-1
3274Kaiserslautern - Ingolstadt - - 0-00-0
3275Uerdingen - Unterhaching gosti52-22-2
3286Wurzburger Kickers - Sonnenhof Grossaspach gosti30-10-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1658Eintracht Bamberg 2010 - Djk Vilzing gosti210-22-2
1659Wurzburger - Eltersdorf gosti200-10-4
1660Seligenporten - Bayern Hof domaći550-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5786Altglienicke - Auerbach domaći102-04-1
5787Hertha Berlin Am - Energie Cottbus domaći182-25-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1054Burnley - Nice domaći24-06-1
1067Fc United Of Manchester - Chester domaći103-14-1
1068Hyde United - Rochdale domaći302-03-0
1075Melksham Town - Swindon gosti50-50-6
1076Pickering Town - York domaći292-02-4
1780Paris St Germain - Sydney domaći372-03-0
1797Spezia - Fermana domaći152-03-0
1798Fc Oss - Umm Salal gosti350-12-2
1801Xanthi - Nea Salamina Famagusta gosti770-02-1
1802Coria Cf - Sevilla Atletico domaći31-11-1
1931Undy Afc - Cinderford Town gosti270-10-2
1932Eastleigh - Southampton U23 gosti730-00-1
1933Belper Town - Mickleover Sports - - 0-00-0
1937Bradford - Huddersfield U23 gosti71-12-2
1939Carrick Rangers - Knockbreda - - 0-00-0
1940Congleton Town - Leek Town gosti180-24-3
1941Dunston Uts - Morpeth Town domaći131-13-1
1942Harrow Borough - Potters Bar Town domaći43-14-3
1943Hebburn Town - South Shields gosti31-33-4
1944Matlock Town - Sheffield United U23 gosti70-30-3
1945Radcliffe Borough - Bury gosti100-11-3
1946Skelmersdale United - Prescot Cables gosti370-20-3
1951West Auckland Town - Marske United domaći660-01-2
1953Bishop S Stortford - Royston Town domaći201-13-1
1954Eastbourne Town - Hasting United gosti230-21-2
3220Juve Stabia - Campobasso domaći351-03-1
3225Wisla Sandomierz - Bnei Yehuda gosti90-20-4
3235Al Wasl - Kayserispor gosti161-11-3
3242Muleno Cf - Real Murcia gosti420-20-2
3243Villanueva Cf - Cd Ebro domaći830-01-0
3248Northwich Victoria - Buxton gosti371-21-2
4148Haywards Heath Town Fc - Lewes gosti21-24-2
4150Ub Lebrijana - Atletico Sanluqueno domaći341-02-2
6008Monza - Frosinone gosti351-12-2
6009Aswh - Dordrecht domaći181-22-2
6010De Treffers - Nec Nijmegen - - 0-00-0
6011Malaga - Cordoba gosti110-11-1
6012Nantes - Sporting Gijon domaći201-02-0
6013Norwich - Atalanta domaći161-11-4
6014St Gallen - Borussia Dortmund gosti31-31-4
6015Telstar - Katwijk domaći222-03-0
6016Kristiansund - Manchester Utd gosti900-00-1
6017St Neots Town - Milton Keynes Dons gosti140-30-6
6018Afc Hornchurch - Billericay Town domaći241-21-2
6024Afc Wimbledon - Crystal Palace gosti320-12-2
6025Bromsgrove Rovers - Cheltenham VVV-VV-V
6026Hibernian - Newcastle domaći101-21-3
6040Trafford Fc - Altrincham gosti440-10-2
6107Woking - Portsmouth gosti21-32-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1704Stade Ls Ouchy - Winterthur domaći91-01-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6019Desna Chernigov - Fk Lviv domaći301-01-2
6020Kolos Kovalivka - Illichivec Mariupol gosti151-12-1

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6496Karpaty D Lviv - Dinamo D Kiev gosti10-21-3
6497Pfc D Oleksandria - Shakhtar D Donetsk domaći141-11-2

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2592Barangay Ginebra - Tnt Katropa 80-72

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2862Connecticut Sun - Chicago Sky 100-94
2867Washington Mystics - Phoenix Mercury 99-93
2874Las Vegas Aces - Dallas Wings 86-54

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2204Hc Frydek Mistek - Hk Arlan Kokschetau 2-02-2
2208Chomutov - Avtomobilist Yekaterinburg 0-10-4
2209Litvinov - Kladno 1-14-4
2229Kadan - Slovan Ustecti Lvi 3-24-8

ATP KITZBUHELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031J.Kovalik - G.Garcia Lopez 18-126-76-22-1
1032S.Ofner - L.Miedler 14-127-67-62-0
1048M.Fucsovics - A.Ramos Vinolas 15-187-64-61-2
1049P.Andujar Alba - L.Mayer 15-113-66-32-1
1052P.Carreno Busta - C.Ruud 8-151-66-31-2
1053P.Kohlschreiber - R.Gasquet 12-56-36-22-0
1056T.Fabbiano - J.Munar Clar 13-146-76-11-2

ATP KITZBUHEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021Hsieh C P C.Rungkat - F.Nielsen T.Puetz 22-277-62-61-2
1022N.Massu M.Thiem - H.Dellien D.Vega Hernandez 5-123-62-60-2
1023O.Marach J.Melzer - L.Mayer A.Molteni 19-157-62-62-1
1025R.Carballes Baena J.Munar - P.Oswald F.Polasek 11-146-75-70-2
1026S.Gille J.Vliegen - M.Klizan N.Zimonjic 21-194-67-62-1
1027T.Fabbiano H.Podlipnik Castillo - S.Bolelli L.Sonego 21-174-67-62-1

ATP LOS CABOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3047C.Garin - J.Londero 11-156-32-61-2
3049G.Barrere - C.Norrie 6-136-70-60-2
3050G.Dimitrov - S.Johnson 18-187-64-62-1
3051J.Tipsarevic - R.Albot 11-155-76-21-2
3061T.Daniel - T.Sandgren 12-26-26-02-0
6309C.Stebe - S.Kwon 3-122-61-60-2
6310D.Koepfer - T.Fritz 7-123-64-60-2

ATP LOS CABOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6656B.Mclachlan Smith J P - J.Erlich D.Sharan 6-135-71-60-2
6809H.Hach Verdugo D.Novikov - M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela 13-87-56-32-0

ATP WASHINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1083B.Fratangelo - D.Medvedev 7-123-64-60-2
1321K.Edmund - L.Harris 12-56-16-42-0
1342F.Tiafoe - A.Bublik 13-76-17-62-0
1343M.Cilic - M.Copil 14-127-67-62-0
1348J.Tsonga - K.Khachanov 15-156-42-62-1
6306T.Kwiatkowski - N.Kyrgios 9-135-74-60-2
6827A.Rublev - B.Tomic V-VV-VV-VV-V
6828D.Evans - Y.Nishioka 5-124-61-60-2
6830J.Sock - J.Thompson 8-135-73-60-2
6832M.Kecmanovic - A.Popyrin 13-97-66-32-0
6834R.Opelka - C.Eubanks 13-106-47-62-0

ATP WASHINGTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5705A.Rublev - P.Gojowczyk 18-186-76-41-2

ATP WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033N.Mektic F.Skugor - M.Ebden N.Monroe 20-216-23-61-2
3095L.Paes J.Sock - A.De Minaur J.Peers 7-135-72-60-2

CHALLENGER CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1291G.Oliveira - A.Kadhe 13-97-66-32-0
1292S.Sekiguchi - T.Yang 12-86-46-42-0
1293T.Fancutt - Z.Xia 13-107-66-42-0
1294Y.Chung - D.Kelly 11-163-66-41-2
6504K.Takeuchi - H.Chung 5-123-62-60-2
6505Y.Takahashi - Y.Bai 6-124-62-60-2

CHALLENGER CHENGDU CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2704J.Cui - Y.Sugita 5-121-64-60-2
2709J.Duckworth - R.Hua 19-166-77-62-1
2712M.Gong - J.Nam 7-136-71-60-2
2713T.Wu - H.Heliovaara 14-166-36-71-2
2714T.Matsui - S.Myneni - 3-6V-VV-V
2715Z.Zhang - H.Bourchier 16-177-62-62-1

CHALLENGER CHENGDU CHINA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2693Ratiwatana Sa Ratiwatana So - R.Hua D.Wu 8-135-73-60-2
2700V.Orlov E.Zhu - J.Cui Z.Xia 12-76-46-32-0

CHALLENGER CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6493B.Ellis B.Klein - A.Kadhe S.Myneni V-VV-VV-VV-V
6494J.P.Fruttero R.Gonzales - G.Oliveira Yang T H 20-154-66-32-1
6495J.S.Nam Song M K - H.Liu C.Wang 12-46-26-22-0

CHALLENGER KARLSRUHE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3000A.Lottner - E.Ruse 4-122-62-60-2
3004D.Jakupovic - L.Siegemund 3-121-62-60-2
3005I.Begu - R.Voracova 18-156-76-42-1
3013L.Arruabarrena Vecino - P.Badosa Gibert 7-123-64-60-2
3015P.Tig - B.Krejcikova 12-76-36-42-0
3020R.Hogenkamp - T.Mrdeza 1-121-60-60-2
3022T.Maria - X.Han 12-16-16-02-0
3023T.Martincova - D.Gavrilova 13-106-47-62-0
3024T.Zidansek - E.Gorgodze V-V5-7V-VV-V

CHALLENGER KARLSRUHE PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1677J.A.Cristian E.G.Ruse - S.Lisicki B.Schoofs 22-156-36-72-1

CHALLENGER LEXINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134E.Wallart - O.Crawford 12-76-46-32-0
1135T.Gabashvili - B.Gojo 10-166-43-61-2
1276R.Shane - V.Kirkov 12-133-66-11-2
1283Y.Watanuki - A.Ritschard V-VV-VV-VV-V
1284J.Sinner - A.Zakharov 16-104-66-12-1
1285L.Broady - S.Bangoura 14-141-67-62-1
1286N.Moreno De Alboran - D.Lee 5-122-63-60-2
1287E.Hoyt - M.Cressy 12-184-67-61-2
1288K.Smith - L.Draxl 10-134-66-70-2
1290D.Hidalgo - A.Harris 13-106-47-62-0

CHALLENGER LEXINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2716L.Glasspool M.Pervolarakis - A.Lawson H.Reese 13-107-66-42-0
2717C.Altamirano A.Ritschard - D.Lee K.Uchida - 6-1V-VV-V
2720E.Quigley J.Witten - W.Bushamuka M.Halpin 12-56-26-32-0

CHALLENGER LEXINGTON USATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2728E.Karlovskiy - R.Sarmiento 13-97-66-32-0
2729J.Mcnally - M.Banes 13-166-76-31-2

CHALLENGER LIBERECTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4152C.Taberner - J.Forejtek 15-157-62-62-1
4153Z.Piros - M.Vilella Martinez 16-116-14-62-1
6506L.Majsajdr - P.Nejedly 11-145-76-70-2
6507T.Wang - J.Pospisil 9-134-65-70-2
6508F.Baldi - D.Dima 18-116-36-72-1
6509G.Blancaneaux - J.Clarke 9-136-73-60-2
6510J.Lehecka - R.Marcora 16-197-65-71-2
6511P.Nouza - R.Dutra Silva 5-123-62-60-2
6512F.Reboul - N.Serdarusic 15-153-66-21-2
6513J.Domingues - V.Safranek 12-66-36-32-0

CHALLENGER LIBEREC CZECH REPUBLIC DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2740J.Forejtek M.Vrbensky - V.V.Cornea Jecan M A 12-46-16-32-0
2749F.Baldi A.Collarini - T.Draganja S.Puodziunas 10-134-66-70-2
2828L.Majsajdr M.Zahradka - N.Cacic A.Sancic 10-136-74-60-2
2831T.Altuna N.V.S.Prashanth - J.Lehecka J.Vesely 5-124-61-60-2

CHALLENGER SEGOVIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113C.Lestienne - A.Artunedo Martinavarro 12-56-46-12-0
6514A.Escoffier - W.Trusendi 12-26-26-02-0
6515G.Granollers - F.Gil 10-136-74-60-2
6516T.Simon - A.Setkic 13-97-56-42-0
6517F.Meligeni Rodrigues Alves - M.Viola 3-122-61-60-2
6518I.Marchenko - S.Griekspoor 13-107-66-42-0
6519P.Kotov - M.Martineau 16-143-66-32-1
6520N.Kuhn - N.Barrientos 12-76-46-32-0

CHALLENGER SEGOVIA SPAIN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2834A.Celikbilek M.Eriksson - A.Bega M.Viola 12-76-36-42-0

CHALLENGER SOPOTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1369A.Golubev - G.Elias 2-121-61-60-2
1387C.O Connell - E.Dalla Valle 12-26-06-22-0
1404I.Nedelko - E.Tyurnev 12-56-36-22-0
1411M.Przysiezny - D.Michalski 7-132-65-70-2
1451V.Durasovic - C.Tseng 7-123-64-60-2
6521F.Mena - P.Martinez 6-136-70-60-2
6522R.Bonadio - A.Zhurbin 12-146-76-70-2
6523T.Brkic - P.Cias 13-97-56-42-0
6524L.Giustino - A.Karatsev 9-136-73-60-2
6525M.Safwat - F.Ornago 13-87-66-22-0
6526A.Giannessi - A.Metreveli 13-166-43-61-2
6527A.Pellegrino - T.Lamasine 15-177-54-61-2
6528J.Barranco Cosano - F.Horansky 3-120-63-60-2

CHALLENGER SOPOT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096K.Drzewiecki M.Kowalczyk - A.Golubev Z.Kolar 13-97-56-42-0
1105T.Brkic A.Pavic - J.Zielinski K.Zuk 20-154-66-12-1

ITF BRUSSELS 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1295C.Heyman - M.Minin 12-56-46-12-0
1296M.Geerts - Y.Rihane 12-76-36-42-0
1299V.Korolev - J.Frawley 12-76-46-32-0
1302J.De Jong - D.Klok 17-126-35-72-1
1303M.Smola - B.Dhoe 17-127-54-62-1

WTA SAN JOSETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036H.Tan - V.Azarenka 6-122-64-60-2
1166D.Vekic - M.Doi 15-146-43-62-1
1170H.Watson - S.Zheng 4-123-61-60-2
1185M.Brengle - A.Petkovic 12-36-06-32-0
1191S.Zhang - D.Collins 13-174-67-51-2
1193V.Williams - B.Mattek Sands 11-187-63-61-2

WTA SAN JOSE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2939M.Buzarnescu S.Zhang - Liang E S S.Zheng 14-173-66-11-2
2941S.Aoyama E.Shibahara - M.Sakkari A.Tomljanovic 12-66-26-42-0

WTA WASHINGTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040S.Vickery - C.Giorgi 7-132-65-70-2
1041Z.Diyas - C.Gauff 12-66-46-22-0
7012H.Baptiste - M.Keys 13-87-66-22-0
7014K.Mladenovic - S.Rogers 12-86-46-42-0
7016L.Zhu - C.Mcnally 6-124-62-60-2
7017M.Puig - A.Kiick 12-66-46-22-0
7019S.Hsieh - K.Flipkens 12-76-46-32-0
7020S.Stephens - R.Peterson 7-132-65-70-2

WTA WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2953A.Blinkova K.Siniakova - Hsieh S Y X.You 16-186-22-61-2
2958A.Kalinskaya M.Kato - E.Bouchard S.Kenin 12-26-06-22-0
2967J.Pegula S.Rogers - E.Bogdan R.Van Der Hoek 21-166-25-72-1

ODBOJKA NA PIJESKU PAN AMERIČKE IGRE ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4137Grimalt&Grimalt - Ontiveros&Virgen V-VV-VV-V

ODBOJKA NA PIJESKU PAN AMERIČKE IGRE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4147Delis&Martinez - Reboucas&Horta V-VV-VV-V

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
6469Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 6-2
6470Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 7-6
6471Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles 0-2
6472Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 5-2
6473Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 8-5
6474Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 4-1

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1309New York Yankees - Arizona Diamondbacks 2-4
1310Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 4-2
1311Boston Red Sox - Tampa Bay Rays 5-6
1315Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates 4-11
1316Cleveland Indians - Houston Astros 0-2
1317Miami Marlins - Minnesota Twins 1-2
2199Texas Rangers - Seattle Mariners 5-8
2200Chicago White Sox - New York Mets 2-5
2201St Louis Cardinals - Chicago Cubs 2-1
2202L A Angels - Detroit Tigers 6-1
2835San Diego Padres - Baltimore Orioles 5-8
2849Washington Nationals - Atlanta Braves 8-11
2851Kansas City Royals - Toronto Blue Jays 2-9
2852Colorado Rockies - L A Dodgers 4-9
2853Oakland Athletics - Milwaukee Brewers 3-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 5112123273034
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1324316173
arrow BL Belgija Keno 20/70 1781012141819262931374850545657636769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 57182327
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1516172327
arrow CO Connecticut 6/44 122023293942
arrow DA Multi-Daily A 6/99 61718295778
arrow DB Multi-Daily B 6/99 212931476388
arrow DC Multi-Daily C 6/99 12437656885
arrow EM Euro Millions 5/50 1520232740
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 6781516222325313437383940425155596070
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2781124253132343637455357585961626364
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 817253031
arrow FK Finska Keno D 20/70 2461016202426293137383950515556575964
arrow FQ Finska Keno V 20/70 713141920242833363839404647485764656669
arrow FT Finska Keno T 20/70 12121316181930333536384146505154565861
arrow GO Njemačka Keno 20/70 48152022232733343639414449576263676970
arrow HO Hong Kong 6/49 31619224144
arrow IT Italija 6/90 6816428487
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12101315161720252834353640434853556062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 411152123242530343738394143444849525859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2346781218222425293031323843464851
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 29111621
arrow NP New York Pick 10 20/80 212131718222829323848505457596869717280
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 58172528303841434647485051545658607076
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 813161923434650515256575960626771767880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1013141725
arrow PO Poljska 6/49 7813162841
arrow SB Španjolska Bono 6/49 91026303643
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1024283338
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 23122027
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3591314212427293241464853596063656776