Srijeda 31.07.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3188Olexandria - Shakhtar Donetsk - - 1-01-3
3205Karpaty Lviv - Dinamo Kiev - - 0-20-2
3208Qarabag - Dundalk - - 1-03-0
3209Angers Sco - Arsenal - - 1-01-1
3210Salzburg - Chelsea - - 0-33-5
3212Cukaricki Belgrade - Molde - - 0-21-3
3216Flamengo - Emelec - - 2-02-0
3217E.Svitolina - D.Kasatkina - - 0-01-0
3218S.Tsitsipas - T.Paul - - 0-01-0

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Campbelltown City - Melbourne City gosti111-21-3
1666Cooma Tigers - Hume City gosti60-20-2
1667Maitland Fc - Central Coast gosti80-20-2
1668South Hobart - Marconi Stallion gosti360-20-3
1676St George Saints Fc - Sydney United gosti180-13-3

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5438Newcastle Jets Youth - Lake Macquarie City Fc gosti71-23-4

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1583B. Binh Duong - Hanoi T And T gosti340-10-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4239Sport Boys - Club Destroyers gosti100-11-1
4245Royal Pari Sion - Always Ready VVV-VV-V
6475Aurora - The Strongest domaći122-02-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Bahia U20 - Internacional Rs U20 domaći460-01-0
1276Botafogo U20 - Flamengo Rj U20 gosti490-00-1
1286Coritiba U20 - Cruzeiro U20 gosti100-10-1
1295Fluminense Rj U20 - Santos U20 domaći361-01-1
1296Ponte Preta U20 - Chapecoense U20 - - 0-00-0
1297Vasco De Gama U20 - Atletico Pr U20 domaći202-15-2
1299Vitoria U20 - Gremio U20 domaći331-01-0
1302Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 gosti450-10-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4879Fk Spartak Sobeslav - Fk Jindrichuv Hradec 1910 domaći192-03-0

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1952Cds Santa Rita - Barcelona Sc gosti320-12-1
7025Tecnico Universitario - Macara domaći850-02-0

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3878Lootus Kohtla Jarve - Voru Fc Helios gosti230-10-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7076Cukaricki Belgrade - Molde gosti40-21-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5825Madura United - Pss Sleman gosti640-00-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6550Fylkir - Ibv Vestmannaeyjar gosti202-13-2
6571Throttur - Haukar domaći181-04-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5076Fram Reykjavik - Magni domaći540-04-1
5077Fjolnir - Afturelding gosti180-11-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5582Kari - If Vestri domaći171-01-0
5639Leiknir Faskruosfiroi - Dalvik Reynir domaći411-02-0
5640Selfoss - Ir Reykjavik domaći451-02-4
5647Throttur Vogum - Kfg domaći184-05-0
5649Tindstoll - Umf Vidir gosti40-10-3
5655Volsungur - Kf Fjardabyggd domaći132-12-2

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5852Augnablik Fc - Sindri domaći630-02-3
5853Fjallabyggdar - Skallagrimur domaći85-18-1
5854Reynir Sandgerdi - Kordrengir gosti250-20-2
5855Alftanes - Kv Vesturbaer gosti10-11-2
5856Vaengir Jupiters - Kh Hlidarendi gosti131-12-3

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4260Hap Kfar Saba - Hapoel Hadera domaći391-02-2
4262Kiryat Shmona - Maccabi Netanya domaći510-02-1
4292Hap Raanana - Beitar Jerusalem gosti80-20-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2887Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers gosti770-01-1
6976Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale domaći42-03-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1215Fagiano Okayama - Kashiwa Reysol gosti20-20-4
1217Fc Gifu - Omiya Ardija - - 0-00-0
1222Kanazawa - Kyoto Ps domaći820-01-1
1223Machida Zelvia - Albirex Niigata gosti390-23-3
1227Mito Hollyhock - Kofu domaći610-01-1
1228Ryukyu - Jef United gosti430-10-2
1230Tochigi Sc - Tokyo Verdy - - 0-00-0
1236Tokushima Vortis - Kagoshima United gosti72-15-2
1237V Varen Nagasaki - Ehime Fc gosti130-21-4
1238Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka gosti270-11-2
1239Yokohama Fc - Renofa Yamaguchi gosti72-14-1

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6476Cerro Porteno - San Lorenzo gosti180-12-1
6477Internacional - Nacional De Football domaći161-02-0
6478Boca Juniors - Atletico Pr domaći570-02-0
6479Flamengo - Emelec domaći102-02-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6481Atletico Mg - Botafogo domaći770-02-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6491Jeonbuk Motors - Jeju United domaći271-12-2
6492Gangwon - Pohang Steelers domaći580-02-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1538Rionegro Aguilas - Deportes Pereira gosti310-11-1
1582Deportivo Cali - Cd Real San Andres domaći21-01-0
1658La Equidad - Depotivo Pasto gosti162-23-2
1659Once Caldas - America De Cali domaći181-12-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4222Hjk Helsinki - Crvena Zvezda domaći460-02-1
4224Aik Stockholm - Maribor domaći41-02-1
4226Qarabag - Dundalk domaći121-03-0
4227Rosenborg - Bate Borisov domaći730-02-0
4228Fc Copenhagen - The New Saints domaći520-01-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4112Toluca - Alebrijes De Oaxaca Fc domaći91-01-0
4113Monterrey - Universidad Guadalajara domaći610-02-1
4122Unam Pumas - San Luis gosti210-11-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1802Real Madrid - Fenerbahce gosti62-25-3
1931Tottenham - Bayern Munich domaći191-02-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
32871860 Munich - Zwickau domaći331-03-0
3288Chemnitzer - Meppen domaći351-02-4
3293Duisburg - Preussen Munster domaći490-02-0
3295Magdeburg - Waldhof Mannheim domaći291-11-1
3300Viktoria Koln - Hallescher gosti530-00-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3770Atsv 1898 Erlangen - Grossbardorf gosti352-12-1
3771Djk Gebenbach - Sand domaći31-24-2
3804Fc Viktoria Kahl - Ansbach gosti41-21-8
3806Tsv Karlburg - Don Bosco Bamberg domaći281-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3810Altona 93 - Lubeck gosti560-01-2
3826Drochtersen Assel - Havelse domaći112-03-0
3828Hannoverscher Sc - Weiche Flensburg gosti360-10-1
3884Hansa Luneburg - Eintracht Norderstedt VVV-VV-V
3885Heider - Werder Bremen Am gosti500-00-1
3897Holstein Kiel Amateurs - Vfb Oldenburg domaći12V-VV-V
4125Jeddeloh - Hannover Am domaći124-06-0
4127St Pauli Am - Hamburg Am VVV-VV-V
4136Wolfsburg Am - Rehden domaći182-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4138Bsg Chemie Leipzig - Viktoria Berlin - - 0-00-0
4139Lichtenberg 47 - Optik Rathenow domaći281-0V-V
4143Union Furstenwalde - Berlin Ak 07 gosti30-20-2
4144Bischofswerdaer Fv 1908 - Bfc Dynamo gosti520-00-1
4145Germania Halberstadt - Meuselwitz gosti430-12-2
4146Rw Erfurt - Lokomotive Leipzig gosti50-12-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2425Amorebieta - Scd Durango domaći133-04-0
2493Beira Mar - Lusitania Lourosa domaći101-22-3
2524Sanjoanense - Braga B - - 0-00-0
2541Benevento - Cittadella domaći470-02-0
2542Stade Bordelais - Cognac domaći341-02-0
2749Cf La Nucia - Fc J. Espanol De San Vicente gosti460-02-1
2766Seleccion Afe - Cf Intercity gosti280-10-1
2776Cacereno - Badajoz gosti570-00-2
2778Getafe - Albacete gosti240-11-1
2779Cd Teruel - Castellon gosti510-00-1
2828Hospitalet - Sabadell - - 0-00-0
2831Orihuela - Cartagena - - 0-00-0
2832Ud Santa Marta - Guijuelo domaći201-02-0
2834Prat - Espanyol B domaći680-01-1
3252Leganes - Alcorcon domaći182-03-0
3253Altay Izmir - Bursaspor gosti450-11-2
3254Hertha Berlin - West Ham domaći42-23-5
3255Real Sociedad - Alaves domaći181-01-0
3264Aek Athens - Basaksehir - - 0-00-0
3273Lugo - Real Oviedo domaći331-01-1
3274Alzira - Valencia B domaći71-01-0
3275Trival Valderas A. - Cd Illescas gosti111-11-1
3276Cadiz - Las Palmas - - 0-00-0
3277Perugia - Roma gosti81-21-3
3278Don Benito - Extremadura domaći510-01-1
3283Rsc Anderlecht - Fortuna Dusseldorf gosti221-11-2
3284Hatayspor - Ankaragucu domaći91-21-2
3286Us Pergolettese - Pro Sesto domaći480-01-2
3290Bourges - Clermont Foot domaći122-03-0
3294Gersthofer - Sv Donau gosti180-10-1
3308Burgos - Real Burgos domaći153-06-0
4151Bamber Bridge - Everton U23 VVV-VV-V
6108Salzburg - Chelsea gosti200-33-5
6109Liverpool - Lyon gosti42-13-1
6110Angers Sco - Arsenal domaći131-01-1
6860Mls All Stars - Atletico Madrid gosti430-10-3
6863Constancia - Ud Poblense gosti210-11-1
6864Pacos Ferreira - Al Nasr domaći860-01-0
6865Atletico Tordesillas - Cd Cristo Atletico - - 0-00-0
6866Ca Antoniano - College Europa Fc gosti180-10-1
6867Cd Calahorra - Real Zaragoza gosti40-20-4
6868Dav Santa Ana - Rcd Carabanchel domaći222-02-1
6869Cd Miajadas - Merida gosti420-10-1
6870El Palo - Atletico Malagueno gosti770-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6858New Mexico United - El Paso Locomotive Fc domaći381-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3304Syrianska - Osters gosti270-11-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2619Muang Thong United - Chainat domaći21-03-0
3607Nakhon Ratchasima - Pt Prachuap domaći291-03-1
3608Chiangrai United - Buriram United domaći212-04-0
3609Chonburi - Bangkok United domaći321-02-1
3610Sukhothai - Ptt Rayong Fc domaći321-03-1
3611Ratchaburi - Samut Prakan City gosti310-15-2
3612Trat Fc - Port gosti200-11-2

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3697Ayutthaya United - Chiangmai United domaći132-12-2
3707Kasetsart Fc - Bg Pathum United gosti630-00-1
3708Army United - Sisaket domaći162-04-4
3710Nongbua Pitchaya Fc - Samut Sakhon Fc domaći351-02-2
3711Khonkaen Fc - Navy domaći181-03-1
3721Mof Customs United Fc - Ubon United gosti141-11-3
3722Thailand Honda Fc - Lampang Fc domaći231-11-1
3723Police Tero Fc - Air Force United gosti300-12-1
3724Rayong Fc - Udon Thani Fc gosti152-24-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6021Olexandria - Shakhtar Donetsk domaći421-01-3
6022Sc Dnipro 1 - Olimpik Donetsk domaći22-02-0
6023Karpaty Lviv - Dinamo Kiev gosti420-20-2

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2861Rain Or Shine - San Miguel Beermen 112-104

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2554Indiana Fever - Atlanta Dream 61-59

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6011Neftekhimik - Salavat Ufa 1-12-4
6012Vityaz Podolsk - M Magnitogorsk 3-04-3
6013Neftjanik Almetjevsk - Bars Kazan 0-01-0

ATP KITZBUHELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077D.Novak - P.Cuevas 9-187-60-61-2
1078J.Chardy - D.Lajovic 15-133-66-42-1
1079R.Carballes Baena - L.Sonego 18-166-26-71-2
5695C.Ruud - M.Bachinger 13-106-47-62-0
5696A.Ramos Vinolas - J.Munar Clar 12-56-26-32-0
5697F.Verdasco - J.Kovalik 13-106-47-62-0
5703P.Kohlschreiber - P.Andujar Alba 8-124-64-60-2
5704D.Thiem - S.Ofner 12-56-36-22-0

ATP KITZBUHEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067T.Fabbiano H.Podlipnik Castillo - R.Jebavy M.Middelkoop 5-124-61-60-2
1075S.Gille J.Vliegen - H.Dellien D.Vega Hernandez 21-155-76-12-1

ATP LOS CABOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2370E.Gulbis - D.Schwartzman 5-135-70-60-2
2371F.Fognini - M.Granollers 16-134-66-32-1
2372L.Pouille - T.Kokkinakis 13-146-24-61-2
2555J.Londero - S.Kwon 13-154-66-31-2
2556M.Kukushkin - C.Norrie 14-107-57-52-0
2590T.Daniel - R.Albot 3-121-62-60-2
2592G.Dimitrov - G.Pella 6-124-62-60-2
2613P.Gunneswaran - T.Fritz 11-166-43-61-2

ATP LOS CABOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1066M.Kukushkin F.Romboli - A.Behar N.Lammons 14-117-67-52-0
6794D.Inglot A.Krajicek - C.Garin J.I.Londero V-VV-VV-VV-V
6811R.Albot A.Sitak - S.Gonzalez Qureshi A U H 2-121-61-60-2
6812R.Arneodo H.Nys - M.Purcell L.Saville 22-196-76-42-1

ATP WASHINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084S.Tsitsipas - T.Paul 13-86-37-52-0
1117M.Kecmanovic - P.Herbert 16-163-66-42-1
1120R.Opelka - F.Auger Aliassime 14-154-66-31-2
1130Y.Nishioka - D.Goffin 19-156-76-22-1
1131J.Thompson - J.Struff 19-166-76-42-1
1349B.Paire - M.Polmans 19-166-36-72-1
1350H.Hurkacz - J.Isner 8-124-64-60-2
1364K.Anderson - A.Mannarino V-VV-VV-VV-V
1367M.Raonic - T.Smyczek 12-56-16-42-0
1933P.Gojowczyk - A.De Minaur 13-96-37-62-0
1934G.Simon - N.Kyrgios 10-134-66-70-2

ATP WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098A.Murray J.Murray - N.Mahut E.Roger Vasselin 22-166-46-72-1
1099B.Bryan M.Bryan - T.Huey D.Kudla 18-156-42-62-1
1100K.Krawietz A.Mies - R.Klaasen M.Venus 16-193-66-31-2
1101M.Pavic B.Soares - Rojer J J H.Tecau 19-196-76-21-2
2544M.Ebden N.Monroe - L.Kubot M.Melo 11-212-67-51-2

CHALLENGER CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1135D.Wu - H.Chung 16-196-77-61-2
1137M.Romios - T.Ito 3-122-61-60-2
1138Z.Zhang - Y.Bai 16-196-77-61-2
1291G.Oliveira - A.Kadhe 13-97-66-32-0
1292S.Sekiguchi - T.Yang 12-86-46-42-0
6323D.Kelly - J.Nam 9-136-73-60-2
6324H.Heliovaara - Y.Sugita V-V6-7V-VV-V
6325J.Duckworth - T.Fancutt 12-46-26-22-0
6326Z.Zhang - S.Myneni 20-186-77-52-1
6327G.Oliveira - S.Sekiguchi 14-154-66-31-2

CHALLENGER CHENGDU CHINA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7047R.Hua D.Wu - V.Orlov E.Zhu 13-76-17-62-0

CHALLENGER CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2693Ratiwatana Sa Ratiwatana So - R.Hua D.Wu 8-135-73-60-2
2700V.Orlov E.Zhu - J.Cui Z.Xia 12-76-46-32-0
2701B.Lock C.J.Lock - H.Heliovaara T.Matsui 12-146-76-70-2
2702Gong M X Z.Zhang - H.Bourchier T.Fancutt 12-26-26-02-0
2703Y.Chung Wu T L - C.Wang Z.Zhang 5-123-62-60-2

CHALLENGER KARLSRUHE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1303E.Gorgodze - B.Schoofs 14-107-57-52-0
1304E.Ruse - P.Tig 10-145-75-70-2
1305J.Paolini - T.Martincova V-V4-67-6V-V
1306T.Maria - S.Wagner 13-163-66-41-2
3021T.Korpatsch - A.Friedsam V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER KARLSRUHE PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1258X.Han Y.Yuan - N.Dzalamidze Y.Sizikova 20-114-66-12-1
1677J.A.Cristian E.G.Ruse - S.Lisicki B.Schoofs 22-156-36-72-1
1678N.Geuer D.Jakupovic - G.Minnen A.Van Uytvanck 4-121-63-60-2

CHALLENGER LEXINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1168A.Vukic - B.Gojo 7-124-63-60-2
1171V.Kirkov - A.Santillan 7-124-63-60-2
1287E.Hoyt - M.Cressy 12-184-67-61-2
1290D.Hidalgo - A.Harris 13-106-47-62-0
2545E.Wallart - S.Verbeek 5-122-63-60-2
2546L.Draxl - A.Bolt 13-146-15-71-2
2729J.Mcnally - M.Banes 13-166-76-31-2
2731C.Altamirano - R.Smith 13-184-67-61-2
2732K.Uchida - L.Glasspool 7-124-63-60-2
2733P.Polansky - B.Sigouin 8-124-64-60-2
2737S.Korda - J.Aragone 10-136-74-60-2

CHALLENGER LEXINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2716L.Glasspool M.Pervolarakis - A.Lawson H.Reese 13-107-66-42-0
2717C.Altamirano A.Ritschard - D.Lee K.Uchida - 6-1V-VV-V
6342D.Hidalgo M.Redlicki - A.Santillan R.Sarmiento 13-96-47-52-0
6343M.Cressy K.Smith - T.Gabashvili V.Uzhylovskyi 12-56-36-22-0
6344M.Banes A.Vukic - A.Goransson S.Verbeek 3-121-62-60-2
6345R.Maytin J.Withrow - E.Hoyt B.Saraiva 12-66-46-22-0

CHALLENGER LIBERECTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090A.Martin - A.Molcan 11-166-30-61-2
1092A.Nedovyesov - T.Machac 5-123-62-60-2
1103D.Gimeno Traver - L.Wessels 15-136-43-62-1
1106F.Coria - M.Vrbensky 12-66-46-22-0
1107M.Guinard - M.Trungelliti 12-76-36-42-0
1109T.Kamke - K.Maamoun 12-46-26-22-0
5813J.Pospisil - F.Gaio 17-144-66-32-1
5814C.Taberner - N.Milojevic 16-187-53-61-2
5815P.Nejedly - A.Balazs 17-166-44-62-1
5816Z.Piros - J.Vesely 4-123-61-60-2

CHALLENGER LIBEREC PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1187N.S.Balaji V.Vardhan - S.Doumbia F.Reboul 19-166-43-62-1
1199I.Sabanov M.Sabanov - J.Domingues N.Milojevic V-VV-VV-VV-V
1213A.Vasilevski T.Weissborn - A.Taylor J.Taylor 12-66-46-22-0

CHALLENGER SEGOVIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115A.Vavassori - A.Celikbilek 13-187-62-61-2
1118C.Gomez Herrera - A.Arnaboldi 14-126-22-62-1
1119H.Grenier - L.Vanni 13-97-66-32-0
1121J.Ocleppo - R.Ortega Olmedo 14-187-63-61-2
1129K.De Schepper - M.Eriksson 14-184-67-61-2
1132O.Roca Batalla - A.Basso 6-124-62-60-2
5796F.Gil - B.Crepatte 5-124-61-60-2
5797C.Boluda Purkiss - T.Griekspoor 16-94-66-02-1
5798K.Sultanov - A.Escoffier 14-146-12-61-2
5799B.Rola - K.Kravchuk 12-86-46-42-0

CHALLENGER SEGOVIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1248N.Barrientos L.D.Martinez - C.Boluda Purkiss R.Ortega Olmedo 16-196-34-61-2
2547P.Kotov A.Setkic - O.Luz F.Meligeni Rodrigues Alves 10-134-66-70-2
2548S.Arends D.Pel - C.Gomez Herrera I.Marchenko 13-97-56-42-0
2549A.Artunedo Martinavarro S.Martos Gornes - A.Siljestrom A.Vavassori 6-122-64-60-2

CHALLENGER SOPOTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1110J.Jahn - K.Majchrzak 19-136-76-12-1
1111M.Cuevas - P.Lorenzi 4-123-61-60-2
1112M.Ymer - I.Gakhov 12-56-26-32-0
5706A.Zhurbin - K.Coppejans 5-123-62-60-2
5707A.Vatutin - C.Tseng 12-66-36-32-0
5708C.O Connell - T.Robredo 13-106-47-62-0
5709G.Elias - Z.Kolar 15-146-43-62-1
5710J.Zopp - I.Nedelko 12-36-26-12-0
5794J.Choinski - T.Brkic 15-133-66-42-1
5795S.Travaglia - D.Michalski 12-26-16-12-0

CHALLENGER SOPOT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1093I.Gakhov A.Karatsev - A.Pellegrino M.Vervoort 13-77-66-12-0
1095J.Berrettini R.Bonadio - H.Johnson Y.Johnson 3-122-61-60-2
1097M.Bortolotti C.O Connell - A.Metreveli A.Vatutin 12-66-36-32-0
1102M.Cuevas F.Mena - A.Begemann F.Mergea 16-194-66-31-2
1104M.Matkowski S.Walkow - J.Jahn P.Martinez 6-123-63-60-2
2550J.Barranco Cosano A.Merino - I.Nedelko E.Tiurnev V-VV-VV-VV-V

WTA SAN JOSETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2615C.Suarez Navarro - B.Mattek Sands 15-93-66-12-1
2685C.Vandeweghe - A.Sabalenka 6-123-63-60-2
2688E.Svitolina - D.Kasatkina 12-46-36-12-0
2690M.Hibi - M.Sakkari 12-166-44-61-2

WTA SAN JOSE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2916E.Routliffe S.Santamaria - E.Perez H.Watson 16-202-66-41-2
2937K.Ahn M.Brengle - M.Adamczak S.Sanders 6-122-64-60-2
2938M.Bouzkova P.Hon - L.Kichenok N.Kichenok 8-136-72-60-2

WTA WASHINGTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1319M.Puig - A.Kalinskaya 16-156-26-71-2
1334K.Mladenovic - H.Baptiste 16-136-44-62-1
2683J.Pegula - I.Swiatek 17-125-76-42-1
2684L.Davis - S.Kenin 17-145-76-32-1

WTA WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1318Hsieh S Y X.You - C.Gauff C.Mcnally 3-120-63-60-2
2951A.Bai E.Lechemia - Wang Yaf Z.Yang 3-120-63-60-2
2968N.Broady S.Fichman - B.Gumulya J.Rompies 22-136-76-12-1
2969Q.Gleason I.Neel - M.Sanchez F.Stollar 23-256-44-61-2

PAN AMERIČKE IGRERUKOMET

Br. Susret Kraj
2089Kuba - Cile 28-38
2097Puerto Rico - Peru 27-23

BEACH VOLLEY FIVB OPEN 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2856Brunner&Priddy - Horl&Winter T 1-02-02-0
2858Brouwer&Meeuwsen - Erdmann&Winter S 1-02-02-0
2860Schumann&Durant - Beeler&Krattiger 0-10-20-2
2868Samoilovs&Smedins - Van De Velde&Varenhorst 0-11-11-2
2944Saxton&Gorman - Popov&Gordieiev 1-02-02-0
2953Dressler&Huber - Pedlow&Schachter 0-11-11-2
2958Koekelkoren&Van Walle - Barbosa Santos&Carvalhaes 0-10-20-2
3000Rudol&Szalankiewicz - Ehlers&Fluggen 1-01-11-2

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3064Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 4-3
3065Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2-3
3083Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles 4-3
3084Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 2-0
3110Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 2-3
3115Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 4-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1021Washington Nationals - Atlanta Braves 4-5
1022Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates 4-1
1023New York Yankees - Arizona Diamondbacks 7-5
1025Kansas City Royals - Toronto Blue Jays 1-4
1026Colorado Rockies - L A Dodgers 1-5
1027L A Angels - Detroit Tigers 1-9
2620Cleveland Indians - Houston Astros 10-4
2621Miami Marlins - Minnesota Twins 4-7
2622Chicago White Sox - New York Mets 2-4
2694St Louis Cardinals - Chicago Cubs 0-2
2740Oakland Athletics - Milwaukee Brewers 2-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 81114202629
arrow AU Austrija 6/45 132233373941
arrow BC British Colombia BC49 6/49 121924343646
arrow BE Belgija 6/45 81617242526
arrow BL Belgija Keno 20/70 2791225283133353643484950535659636768
arrow CA Kanada 6/49 21119353948
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 121303541
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 415162231
arrow CL Colorado 6/42 123202640
arrow DA Multi-Daily A 6/99 142831347099
arrow DB Multi-Daily B 6/99 343841469498
arrow DC Multi-Daily C 6/99 53043476990
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1391115212731333539434647484953556267
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 611131618273338404142454849545859656769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 78161920
arrow FK Finska Keno D 20/70 59101114182125303338404355565760646869
arrow FL Florida 6/53 2425283846
arrow FQ Finska Keno V 20/70 811141718272931353738424550545556586267
arrow FR Francuska 5/49 818303236
arrow FT Finska Keno T 20/70 2781011141719212831323334485156596567
arrow GE Njemačka 6/49 11317222335
arrow GO Njemačka Keno 20/70 23161822262833384042505254555662656869
arrow GR Grčka 6/49 1815162337
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 51013182137
arrow IR Irska 6/47 51013192728
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4791214182123293233364345464951525660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 148910141617202325363741425051525561
arrow LM Latvija Keno M 20/62 23121317202124282930354243445152545761
arrow LU Louisiana 6/40 92330323638
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 689222348
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1115182635
arrow MI Michigan Classic 6/47 11821222432
arrow MS Missouri 6/44 91924283031
arrow NP New York Pick 10 20/80 36141516172533384243495254626367697679
arrow NY New York 6/59 2720232647
arrow OH Ohio Classic 6/49 112126273240
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81422313745
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 113151821303436424446475157666769707579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 124811192225283537414445485254717477
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 48202628
arrow QU Quebec 6/49 2911242749
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 2310184548
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121319273345
arrow SK Slovačka 5/35 18162531
arrow SL Slovenija 7/39 1111523253536
arrow SW Švicarska 6/42 51921333741
arrow TE Texas 6/54 202434364144
arrow TK Tennessee Cash 5/35 2481434
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 91820424346
arrow UW SAD Powerball 5/69 1437475567
arrow VK Viking Lotto 6/48 141829333848
arrow WA Washington 6/49 41427343544
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 58192426
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 41317374042
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 18171924272832364041454647586166687078