Četvrtak 01.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6674Zorya Lugansk - Buducnost Podgorica - - 1-01-0
6678Debreceni - Torino - - 0-21-4
6691Apollon Limassol - Shamrock Rovers - - 1-02-1
6692Klaksvik - Luzern - - 0-10-1
6693Malmo - Domzale - - 2-23-2
6694Sheriff Tiraspol - Partizan Tirana - - 0-11-1
6695Sturm Graz - Haugesund - - 1-02-1
6696Aberdeen - Fc Chikhura Sachkhere - - 2-05-0
6697K.Edmund - J.Tsonga - - 0-01-0
6698F.Tiafoe - D.Medvedev - - 0-00-1

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4157Mohammedan Sc Dhaka - Rahmatgonj Mfs domaći251-12-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Sport Recife - Coritiba Pr gosti110-11-1

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7054Forge Fc - Antigua Gfc gosti330-12-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7026Jk Tallinna Kalev U21 - Elva gosti140-21-2
7027Parnu Jk Vaprus - Rakvere Tarvas domaći451-01-0

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7077Fc Astana - Fc Santa Coloma gosti61-14-1
7078Ordabasy Shymkent - Mlada Boleslav gosti81-22-3
7079Kairat Almaty - Hapoel Beer Sheva domaći401-01-1
7080Viitorul Constanta - Gent gosti370-12-1
7081Kups - Legia Warsaw - - 0-00-0
7082Zorya Lugansk - Buducnost Podgorica domaći321-01-0
7083Universitatea Craiova - Honved - - 0-00-0
7084Bk Hacken - Az Alkmaar gosti420-10-3
7085Debreceni - Torino gosti250-21-4
7086Levski Sofia - Aek Larnaca gosti80-20-4
7087Riga Fc - Piast Gliwice gosti201-12-1
7088Ael Limassol - Aris gosti140-10-1
7089Apollon Limassol - Shamrock Rovers domaći181-02-1
7090Atromitos Athens - Dac 1904 domaći222-03-2
7091Dinamo Tbilisi - Gabala domaći680-03-0
7092Fk Liepaja - Norrkoping gosti890-00-1
7093Jablonec - Pyunik Yerevan - - 0-00-0
7094Klaksvik - Luzern gosti340-10-1
7095Maccabi Haifa - Strasbourg gosti172-12-1
7096Malmo - Domzale gosti122-23-2
7097Neftchi - Arsenal Tula domaći490-03-0
7098Sheriff Tiraspol - Partizan Tirana gosti290-11-1
7099Vaduz - Mol Vidi Fc domaći610-01-0
7100Zrinjski Mostar - Utrecht gosti450-11-1
7101Brondby If - Lechia Gdansk domaći151-02-1
7102Ludogorets - Valur domaći72-04-0
7103Progres Niedercorn - Rangers - - 0-00-0
7104Esbjerg Fb - Shakhtar Soligorsk - - 0-00-0
7105Gzira United - Ventspils domaći151-02-2
7106Olimpija Ljubljana - Malatya Belediyspor gosti770-00-1
7107Eintracht Frankfurt - Flora Tallinn domaći371-12-1
7108Fcsb - Alashkert domaći101-32-3
7109Sturm Graz - Haugesund domaći141-02-1
7110Aberdeen - Fc Chikhura Sachkhere domaći92-05-0
7111Linfield - Hb Torshavn domaći211-01-0
7112Nk Osijek - Cska Sofia domaći281-01-0
7113Trnava - Lokomotiv Plovdiv domaći161-03-1
7114Crusaders - Wolves domaći131-31-4
7115Partizan Belgrade - Connahs Quay Nomads domaći540-03-0
7116Vitoria Guimaraes - Jeunesse Esch domaći141-04-0
7117Stjarnan - Espanyol gosti50-11-3

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7032Honka 2 - Fc Espoo domaći221-12-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Putra Samarinda - Psm Makassar domaći580-01-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7033Breidablik - Thor Ka - - 0-00-0

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7122Bnei Sakhnin - Maccabi Achi Nazareth - - 0-00-0
7123El Fahem - Sc Kfar Qasem domaći241-01-1
7124Hapoel Afula - Maccabi Pet Tikva - - 0-00-0
7125Hapoel Akko - Hap Nazareth Illit domaći191-04-0
7126Hapoel Ashkelon - Ir Rishon Lezion gosti80-10-1
7127Hapoel Bney Lod - Hapoel Ramat Gan gosti260-10-2
7128Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Beitar Tel Aviv Ramla domaći101-02-0
7129Hapoel Petach Tikva - Ir Ramat Hasharon - - 0-00-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1797Club Libertad - Gremio gosti60-30-3

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4161Montevideo Wanderers - Corinthians gosti470-01-2
4166Universidad Catolica - Independiente domaći201-03-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Marbella - Baniyas domaći152-15-1
1222Csm Studentesc Iasi - As Stiinta Miroslava VVV-VV-V
1223Alessandria - Borgosesia Calcio domaći251-03-0
1226Potenza - Asd Grumentum Valdagri domaći242-05-0
1227Ca River Ebro - Pena Sport domaći580-01-3
4357Levadiakos - Volos Nps - - 0-00-0
4358Real Forte Querceta - Carrarese - - 0-00-0
4359Pontevedra - Real Madrid Castilla gosti500-00-2
4360Bv Rentfort - Sv Fortuna Bottrop 1932 gosti210-20-3
4367Cd 26 De Febrero - Velez Cf gosti480-01-2
4368Hamborn 07 - Honnepel Niedermormter gosti140-22-2
4382Gubbio - Ternana domaći81-12-1
4383Phoenix Sports Fc - Cray Wanderers gosti82-25-3
6871Denizlispor - Goztepe - - 0-00-0
6872Huesca - Levante domaći770-01-1
6873Malaga - Mallorca gosti460-00-2
6874Numancia - Athletic Bilbao domaći81-01-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1350Fc Khimki M - Zvezda Ryazan gosti210-20-2
1364Fc Strogino Moscow - Kaluga domaći21-02-1
1573Rotor Volgograd Ii - Salyut Energia Belgorod gosti50-20-3
1574Fc Zorkij Krasnogorsk - Saturn domaći121-01-3
1575Khimik Arsenal Tula - Metallurg Lipetsk - - 0-00-0
1581Sokol Saratov - Ararat Moscow domaći23-03-0
1583Kvant Obninsk - Dynamo Bryansk gosti810-00-2

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Dinamo Stavropol - Druzhba Maikop domaći500-01-2
1945Fc Alania Vladikavkaz - Anzhi Makhachkala gosti210-12-1
1946Sc Makhachkala - Urozhay Krasnodar domaći112-02-0
1968Fc Inter Cherkessk - Alaniya Vladikavkaz domaći650-01-0
1970Mashuk Kmv - Biolog Novokubansk - - 0-00-0
1972Chernomorets Novorossijsk - Spartak Nalchik domaći101-01-1

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1987Fc Ufa 2 - Akron Tolyatti gosti280-12-3
1988Fc Zvezda Perm - Ural 2 domaći202-12-2
1992Lada Dimitrovgrad - Nosta Novotroitsk gosti700-01-1
1994Tyumen - Zenit Izhevsk gosti92-15-3
1995Lada Togliatti - Chelyabinsk gosti20-20-4
1996Kamaz - Volga Ulyanovsk domaći311-04-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1276Fk Dolgoprudny - Luki Energiya V.Luki domaći191-13-1
1283Znamya Truda - Rodina Moscow domaći161-02-1
1284Torpedo Vladimir - Zenit St Petersburg Ii gosti241-12-1
1285Leningradets - Pskov 747 domaći91-03-0
1286Fc Kazanka Moscow - Fk Olimp Khimki - - 0-00-0
1287Fc Murom - Fk Kolomna domaći640-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6859Bethlehem Steel Fc - Hartford Athletic gosti280-10-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Mjallby - Norrby domaći41-11-1

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1117Tnt Katropa - Barangay Ginebra 103-92

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3303Connecticut Sun - Phoenix Mercury 68-62
3304Dallas Wings - New York Liberty 87-64
3306Los Angeles Sparks - Las Vegas Aces 76-68

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1119Karlovy Vary - Avtomobilist Yekaterinburg 1-32-4
1120Liptovsky Mikulas - Poprad 2-13-2
1121Chomutov - Slovan Ustecti Lvi 2-16-3
1129Kladno - Slavia Prague 1-06-4
1132Stadion Litomerice - Litvinov 1-02-4
1134Hc Zubr Prerov - Hc Slezan Opava 1-32-4
1150Jasterzebie - Hc Frydek Mistek 2-04-1

ATP KITZBUHELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7041A.Ramos Vinolas - J.Chardy 12-76-36-42-0
7042C.Ruud - P.Cuevas 13-96-37-62-0
7043F.Verdasco - L.Sonego 8-124-64-60-2
7044D.Thiem - P.Andujar Alba 13-107-66-42-0

ATP KITZBUHEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076O.Marach J.Melzer - F.Nielsen T.Puetz 9-133-66-70-2
1085P.Cuevas G.Duran - P.Oswald F.Polasek 11-203-66-41-2

ATP LOS CABOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3307M.Kukushkin - D.Schwartzman 3-121-62-60-2
3308S.Kwon - G.Pella 9-166-41-61-2
3364T.Kokkinakis - R.Albot 6-123-63-60-2
3481F.Fognini - T.Fritz 7-131-66-70-2

ATP LOS CABOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3606D.Inglot A.Krajicek - M.Kukushkin F.Romboli 12-56-36-22-0
3607R.Arneodo H.Nys - G.Pella D.S.Schwartzman 18-122-66-02-1
6303J.Erlich D.Sharan - H.Hach Verdugo D.Novikov 12-66-26-42-0

ATP WASHINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021N.Gombos - M.Kecmanovic 14-151-66-32-1
1022M.Cilic - F.Auger Aliassime 12-76-36-42-0
1935K.Edmund - J.Tsonga 16-134-66-32-1
1936F.Tiafoe - D.Medvedev 7-132-65-70-2
2748M.Raonic - P.Gojowczyk 8-124-64-60-2
2749B.Paire - J.Isner 13-97-66-32-0
2754S.Tsitsipas - J.Thompson 13-96-37-62-0
2756N.Kyrgios - Y.Nishioka 13-76-27-52-0

ATP WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6304J.S.Cabal R.Farah - A.De Minaur J.Peers 19-237-66-71-2

CHALLENGER CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4150J.Duckworth - Y.Sugita 16-166-36-71-2
4155J.Nam - H.Chung 15-146-76-11-2
4156Y.Bai - Z.Zhang 15-162-67-62-1
6327G.Oliveira - S.Sekiguchi 14-154-66-31-2

CHALLENGER CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7047R.Hua D.Wu - V.Orlov E.Zhu 13-76-17-62-0
7048Gong M X Z.Zhang - A.Kadhe S.Myneni 7-136-71-60-2
7050J.S.Nam Song M K - J.P.Fruttero R.Gonzales 13-106-47-62-0
7051C.Wang Z.Zhang - H.Heliovaara T.Matsui 9-133-66-70-2

CHALLENGER KARLSRUHE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068S.Voegele - T.Korpatsch 7-123-64-60-2
1086L.Paar - A.Van Uytvanck 5-122-63-60-2
1308I.Begu - T.Mrdeza V-V3-6V-VV-V
7045P.Badosa Gibert - L.Siegemund 12-56-46-12-0

CHALLENGER LEXINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2765B.Sigouin - J.Aragone 5-123-62-60-2
2766B.Gojo - A.Santillan 14-176-76-41-2
2776A.Ritschard - M.Banes 12-66-46-22-0
2778L.Glasspool - S.Verbeek 12-76-46-32-0
2779R.Smith - A.Bolt 13-156-33-61-2
7055E.Karlovskiy - D.Lee 12-166-42-61-2
7056J.Sinner - M.Cressy 18-126-46-72-1
7057L.Broady - D.Hidalgo 16-134-66-42-1

CHALLENGER LEXINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2717C.Altamirano A.Ritschard - D.Lee K.Uchida - 6-1V-VV-V
3611R.Maytin J.Withrow - M.Cressy K.Smith 22-176-76-42-1
3612D.Hidalgo M.Redlicki - L.Glasspool M.Pervolarakis 23-146-77-62-1
3697E.Quigley J.Witten - A.Goransson S.Verbeek 4-121-63-60-2

CHALLENGER LIBERECTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1221F.Baldi - R.Dutra Silva 7-136-71-60-2
1246J.Domingues - R.Marcora 14-132-66-42-1
1247N.Serdarusic - J.Clarke 16-74-66-02-1
7058T.Machac - J.Pospisil 12-86-46-42-0
7059A.Molcan - M.Guinard 16-104-66-22-1
7060T.Kamke - J.Vesely 3-122-61-60-2
7061F.Coria - N.Milojevic 9-136-73-60-2
7062D.Gimeno Traver - P.Nejedly 11-164-66-41-2

CHALLENGER LIBEREC PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025V.Kopriva J.Pospisil - T.Draganja S.Puodziunas 18-204-66-41-2
1031A.Vasilevski T.Weissborn - I.Sabanov M.Sabanov 20-183-67-62-1
1032N.S.Balaji V.Vardhan - J.Forejtek M.Vrbensky 6-124-62-60-2
1033J.Lehecka J.Vesely - N.Cacic A.Sancic V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SEGOVIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041A.Basso - H.Grenier 16-197-63-61-2
1249C.Lestienne - T.Simon 13-87-66-22-0
1251N.Kuhn - I.Marchenko 13-77-66-12-0
1252P.Kotov - M.Viola 12-46-16-32-0
7063A.Celikbilek - C.Gomez Herrera 16-126-44-62-1
7072M.Eriksson - R.Ortega Olmedo 14-121-66-12-1
7073A.Escoffier - C.Boluda Purkiss 12-86-46-42-0
7075B.Rola - B.Crepatte 13-67-56-12-0

CHALLENGER SEGOVIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034F.Gil Y.He - G.Granollers J.Ocleppo 7-131-66-70-2
1035O.Luz F.Meligeni Rodrigues Alves - A.Siljestrom A.Vavassori 13-86-37-52-0
1036S.Arends D.Pel - A.Celikbilek M.Eriksson 13-97-66-32-0
1040C.Boluda Purkiss R.Ortega Olmedo - I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla 8-136-72-60-2

CHALLENGER SOPOTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058M.Ymer - T.Lamasine 11-146-24-61-2
1059S.Travaglia - G.Elias 12-66-46-22-0
1060A.Karatsev - C.O Connell 12-36-26-12-0
1061J.Choinski - J.Jahn 18-146-36-72-1
1062A.Vatutin - K.Coppejans 12-66-46-22-0
1063J.Zopp - P.Lorenzi 13-146-23-61-2
1253A.Metreveli - F.Horansky 4-123-61-60-2
1255M.Safwat - P.Martinez 12-76-36-42-0

CHALLENGER SOPOT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7118T.Brkic A.Pavic - A.Begemann F.Mergea 16-192-66-31-2
7119J.Barranco Cosano A.Merino - K.Drzewiecki M.Kowalczyk 20-216-46-71-2
7120H.Johnson Y.Johnson - I.Gakhov A.Karatsev 20-236-77-61-2

ITF BAD SAULGAU 12A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2535L.Boskovic - G.Garcia Perez 6-123-63-60-2
2542G.Ce - M.Pantuckova 12-46-16-32-0
2543T.Pereira - R.Serban 13-107-66-42-0

ITF BOLZANO 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1348P.Rondoni - F.Diaz Acosta 12-36-16-22-0

ITF BRUSSELS 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1288G.Den Heijer - M.Hamou 15-123-66-42-1
1290M.Geerts - A.Bovy 13-86-37-52-0
1291M.Smola - D.Boehler 2-121-61-60-2
1292G.Onclin - G.Villanueva 11-166-42-61-2
1293J.De Jong - C.Geens V-V6-7V-VV-V
1294M.Van Der Meerschen - V.Korolev 8-135-73-60-2

ITF CANCUN 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1664M.Mbithi - E.Ward 12-36-26-12-0
1666I.Stoute - D.Nunez 7-123-64-60-2
1667M.Hovhannisyan - T.Mercier 13-146-24-61-2
1668J.Ortlip - R.Mayagoitia 12-26-16-12-0

ITF CHITILA 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1976H.Casanova - H.Schott 12-46-06-42-0
1978N.Ionel - Q.Folliot 8-135-73-60-2
1982C.Manda - M.Tepavac 8-136-11-61-2
1983C.Solberg - N.Frunza 12-66-36-32-0

ITF DECATUR 24ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4158S.Rodriguez Taverna - J.Dunbar 14-156-31-62-1
4159J.Aguilar - C.Langmo 5-122-63-60-2
4173T.Hilderbrand - A.Geller 5-123-62-60-2
4174H.Habib - F.Corwin 12-76-36-42-0

ITF DUBLIN 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2619G.Drummy - K.Bejenaru 12-46-26-22-0

ITF EL ESPINAR 15A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2713B.Cengiz - E.Guerrero Alvarez 7-124-63-60-2

ITF GRODZISK MAZOWIECKI 04A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2700S.Cakarevic - U.Eikeri 4-121-63-60-2
2701T.Andrianjafitrimo - P.Leykina 15-103-66-32-1
2702K.Piter - V.Dema 12-36-26-12-0
2703V.Strakhova - C.Tauson 14-92-66-32-1

ITF KNOKKE 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2202J.Kimmelmann - J.Triebe 12-56-26-32-0
2316V.Van De Peer - S.Lamens 4-120-64-60-2

ITF MEN AGADIR SINGLES M ITF MAR 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1676G.Rizzuti - N.Arreche 6-124-62-60-2
1677J.Correia Passos Do Carmo - M.Dijkhuizen 17-124-66-12-1
1678M.Barros - J.Vidal Azorin 2-122-60-60-2
1802M.Makhlouf - E.Coulibaly 12-36-36-02-0
1931A.Musialek - A.Moundir 5-122-63-60-2
1932M.Vernier - Y.Kilani 20-187-56-72-1
1941N.Turchetti - M.Fellin 15-113-66-12-1

ITF MEN BOLZANO SINGLES M ITF ITA 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1321E.Ejupovic - J.Okala 13-87-66-22-0
1342M.Veldheer - D.Galoppini 12-76-46-32-0
1343R.Balzerani - W.Leite 16-127-53-62-1

ITF MEN CHITILA SINGLES M ITF ROU 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1979O.Krutykh - B.Pavel 15-103-66-22-1

ITF MEN NOVI SAD SINGLES M ITF SRB 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1997A.Huertas Del Pino Cordova - S.Rakic 12-86-46-42-0
1998Y.Oliel - L.Celebic 9-133-66-70-2

ITF MEN ROEHAMPTON SINGLES M ITF GBR 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1306A.Gray - G.Petit 12-36-26-12-0
1309C.Broom - P.Jubb 15-166-35-71-2
1310D.Cukierman - Q.Robert 17-154-66-42-1
1311M.Whitehouse - J.Draper 8-133-65-70-2

ITF MEN TABARKA SINGLES M ITF TUN 30ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2000G.Noce - B.Stevens 5-123-62-60-2
2089N.Bybel - S.Parker 3-123-60-60-2

ITF NOVI SAD 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1999N.Dica - T.Kocevar Desman 8-135-73-60-2

ITF SEZZE 21A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2629G.Craciun - I.Ghioroaie 15-176-45-71-2
2630T.Pieri - A.Danilina 15-187-55-71-2
2631D.Spiteri - V.Kan 5-123-62-60-2
2632F.Jones - M.Spigarelli 13-67-66-02-0

ITF WOKING 08A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2548A.Raina - Q.Zheng 16-94-66-12-1
2549M.Kempen - M.Georges 5-122-63-60-2
2551V.Heisen - P.Lee 13-107-66-42-0

ITF WOMEN BAD SAULGAU SINGLES W ITF GER 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2493C.Schultheiss - M.Melnikova 5-122-63-60-2
2524N.Kurata - I.Fetecau 2-121-61-60-2
2532T.Lukas - M.Stokke 18-186-76-41-2

ITF WOMEN DUBLIN SINGLES W ITF IRL 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2553A.Robbe - S.Lohan 13-96-37-62-0
2593J.Carton - K.Berankova 5-121-64-60-2
2606L.Ponomar - T.Dissanayake 12-16-06-12-0
2617N.Karamoko - A.Bowtell 7-123-64-60-2
2618S.Biolay - N.Fourouclas 17-155-76-42-1
2623H.Narmont - G.Crescenzi 13-107-66-42-0
2624I.Jarlskog - E.Welker 12-16-06-12-0

ITF WOMEN EL ESPINAR SINGLES W ITF ESP 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2709O.Doroshina - A.Carrillo Marin 11-183-67-61-2
2712I.Rosca - E.Kostova 14-173-66-41-2

ITF WOMEN GRODZISK MAZOWIECKI SINGLES W ITF POL 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2683M.Bulgaru - D.Radanovic 16-176-44-61-2
2690N.Potocnik - A.Hertel 6-123-63-60-2
2693V.Juhaszova - L.Stefanini 12-76-36-42-0

ITF WOMEN KNOKKE SINGLES W ITF BEL 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2199K.Hering - O.Orpana 12-46-26-22-0
2200M.Krywoj - A.Pribylova 6-123-63-60-2
2201M.Yudanov - A.Melgers 12-66-46-22-0

ITF WOMEN SAVITAIPALE SINGLES W ITF FIN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2318H.Sato - N.Saidenova 4-121-63-60-2
2424L.Haseth - L.Hietaranta 6-122-64-60-2
2425S.Wensveen - S.Samavati 6-131-65-70-2

ITF WOMEN SEZZE SINGLES W ITF ITA 21ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2627B.Turati - C.Rosatello 9-134-65-70-2
2628S.Rubini - B.Lombardo 17-116-35-72-1

ITF WOMEN WOKING SINGLES W ITF GBR 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2545A.Tubello - P.Ozgen 9-126-01-61-2
2547E.Cascino - G.Da Silva Fick 13-107-66-42-0
2550S.Grey - F.Christie 14-126-42-62-1

WTA SAN JOSETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2689K.Ahn - E.Mertens 12-66-36-32-0
6412A.Anisimova - M.Brengle 12-46-26-22-0
6413D.Vekic - V.Azarenka 12-76-46-32-0
6414S.Zheng - D.Collins 12-26-26-02-0

WTA SAN JOSE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2691N.Melichar K.Peschke - E.Hozumi M.Ninomiya 13-77-66-12-0
4145Liang E S S.Zheng - E.Perez H.Watson 17-207-60-62-1

WTA WASHINGTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1335C.Mcnally - C.Mchale 13-126-31-62-1
1336S.Hsieh - V.Gracheva 18-177-54-62-1
1337R.Peterson - C.Giorgi 13-156-33-61-2
1338Z.Diyas - L.Tsurenko 12-86-46-42-0

WTA WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2759A.Kalinskaya M.Kato - N.Broady S.Fichman 19-146-43-62-1
2760J.Pegula S.Rogers - Wang Yaf Z.Yang 4-122-62-60-2

INTERNATIONAL OLYMPIC GAMES QUALIFICATION INTERCONTINENTAL WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4571Brazil - Kamerun 1-02-03-0

OLIMPIJSKE IGRE KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4572Dominikanska Republika - Azerbaijan 1-02-03-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3237Wests Tigers - North Queensland Cowboys 28-4

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2888Hull Fc - Wigan Warriors 14-15

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
6960Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 2-4
6961Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3-2
6962Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles 1-3
6963Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 10-11
6964Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 2-8
6965Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 7-6

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1107Miami Marlins - Minnesota Twins 5-4
1109Chicago White Sox - New York Mets 0-4
1110Boston Red Sox - Tampa Bay Rays 4-9
1111Cleveland Indians - Houston Astros 1-7
1112St Louis Cardinals - Chicago Cubs 8-0
1114Atlanta Braves - Cincinnati Reds 4-1
1115L A Dodgers - San Diego Padres 8-2
4642Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 10-2
4650Oakland Athletics - Milwaukee Brewers 5-3
4654Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 2-11

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1827394282
arrow BL Belgija Keno 20/70 235711141820232430313940445358596367
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1821243738
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 212252728
arrow DA Multi-Daily A 6/99 184954838688
arrow DB Multi-Daily B 6/99 124448678198
arrow DC Multi-Daily C 6/99 236170808386
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1461415172529363842434647545862656970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 35101518192728293136404146474850515960
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 212233034
arrow FK Finska Keno D 20/70 511121318212729313641434447525457585967
arrow FQ Finska Keno V 20/70 47111318192124273738394042465860626366
arrow FT Finska Keno T 20/70 89111314182130313438414446545659606370
arrow GO Njemačka Keno 20/70 34101114202122263132425054575859636568
arrow HO Hong Kong 6/49 131820214349
arrow IL Illinois 6/52 41518263039
arrow IT Italija 6/90 203037528283
arrow LD Latvija Keno D 20/62 18102223263233354041424549535458596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 146922232728293132343738424449515762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 28111215161826374042485354555759606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1129303133
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 4710113441
arrow NP New York Pick 10 20/80 256812142426273136384344465354626480
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 68101516172433384346475356585967687276
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 613141618192425303134434647535455565963
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 716232530
arrow PO Poljska 6/49 1511141543
arrow RO Rumunjska 6/49 236254748
arrow SB Španjolska Bono 6/49 61315172443
arrow SI Singapur 6/49 3822303148
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 61121222841
arrow TS Turska Super 6/54 132426405053
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 19101319
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 34131628314143515457586163666871737679