Petak 02.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5796Le Havre - Niort - - 0-11-1
5797Fc Zwolle - Willem - - 1-11-3
5798Dinamo Bucharest - Fc Clinceni - - 0-04-2
5799Club Brugge - St Truiden - - 4-06-0
5813St Pauli - Greuther Furth - - 1-21-3
5814Ucd - Derry City - - 1-11-3
5815S.Tsitsipas - B.Paire - - 0-01-0
5816E.Svitolina - M.Sakkari - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4398Huracan - Colon domaći620-02-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4328Cs Dock Sud - General Lamadrid gosti690-01-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4705Shirak Gyumri Fc - Banants domaći242-03-1
4706Ararat - Fc Yerevan domaći600-01-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7298Belconnen United - Tuggeranong Utd domaći660-01-0
7299Riverina Rhinos - Gungahlin United Fc domaći51-31-7
7300Woden Weston Fc - Canberra Olympic gosti150-20-4

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5499Adelaide Blue Eagles - Metro Stars gosti30-10-2

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7304Lambton Jaffas Fc - Broadmeadow Magic Fc domaći670-02-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1979Dandenong City Sc - Bentleigh Greens domaći52-13-2
1982Kingston City Fc - Melbourne Knights domaći151-02-0
1983Oakleigh Cannons - South Melbourne domaći81-14-1

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7324Devonport City Fc - Kingborough Lions domaći610-02-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Amstetten - Austria Vienna Ii gosti130-13-2
1088Austria Lustenau - Ried domaći391-01-1
1089Fc Juniors Oo - Vorwarts Steyr domaći101-13-1
1094Horn - Floridsdorfer Ac gosti31-12-2
1096Kapfenberg - Sv Lafnitz gosti210-11-2
7024Grazer Ak - Bw Linz domaći102-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4286Allerheiligen - Sv Ried Ii domaći23-13-2
4289Deutschlandsberger Sc - Atsv Stadl Paura domaći202-03-0
4290Fc Wels - Uv Vocklamarkt domaći81-01-3
4291Kalsdorf - Wac A gosti90-12-1
4293Sturm Graz Ii - Tus Bad Gleichenberg domaći283-13-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4158Neusiedl - Sv Leobendorf domaći421-03-0
4159Ask Ebreichsdorf - Bruck Leitha domaći261-02-0
4173Asv Drassburg - Sv Stripfing gosti40-30-5
4189Fc Marchfeld Donauauen - Mattersburg Ii domaći530-01-0
4207Fc Mauerwerk - Wiener Sportklub gosti160-21-3
4284Traiskirchen Fcm - Wiener Viktoria domaći91-11-3

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5415Brothers Union - Arambagh Ks domaći21-52-5

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3127Club Brugge - St Truiden domaći154-06-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1386Kfco Beerschot Wilrijk - Lokeren domaći191-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4400Londrina Pr - Atletico Go gosti291-11-1
4401Botafogo Sp - Oeste Sp domaći341-23-2
4448Guarani Sp - Bragantino Sp domaći610-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2543Santa Cruz Pe - Imperatriz gosti301-13-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1340Fc Vitosha Bistrica - Fk Arda Kurdzhali gosti51-11-3
1341Cherno More Varna - Slavia Sofia - - 0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1650Sfc Opava - Banik Ostrava gosti200-10-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1937Vitkovice - Vysehrad gosti71-24-2
1938Usti Nad Labem - 1.Sk Prostejov domaći580-03-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1945Union Espanola - Union La Calera domaći520-01-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2318Barnechea - Melipilla gosti540-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Silkeborg - Hobro gosti371-12-3

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1155Ringkobing - Jammerbugt Fc - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Deportivo Cuenca - El Nacional domaći311-12-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5593Luton - Middlesbrough gosti72-23-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5361Tartu Jk Tammeka - Maardu Esteve domaći580-02-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7028Tps - Kooteepee domaći182-02-0
7029Tpv - Mypa domaći391-03-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Kaapo - Salpa gosti21-12-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2903Auxerre - Le Mans domaći740-02-0
2904Chateauroux - Rodez Af - - 0-00-0
2905Grenoble - Ajaccio gosti870-00-1
2911Le Havre - Niort gosti230-11-1
2918Orleans - Fc Chambly Oise gosti340-10-1
2919Paris Fc - Sochaux domaći231-01-1
2942Troyes - Clermont Foot domaći151-01-2
2970Valenciennes - Nancy domaći391-01-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1676Concarneau - Avranches domaći470-02-0
1677Creteil - Fc Bastia Borgo - - 0-00-0
1678Dunkerque - Lyon Duchere domaći212-03-0
1780Fc Bourg Peronnas - Us Quevillaise Rouen Metropole - - 0-00-0
1798Pau - Cholet gosti520-01-1
1801Red Star Fc 93 - Ajaccio Gfco VVV-VV-V
1802Sporting De Toulon - As Beziers - - 0-00-0
1931Stade Lavallois - Le Puy domaći710-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5277Dinamo Zagreb - Gorica domaći221-03-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1023Persepar Kalteng Putra - Semen Padang domaći51-02-0
1025Psis Semarang - Tira Persikabo gosti430-10-2
1026Surabaya - Jayapura domaći321-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5496Cork City - St Patrick S gosti900-00-1
5497Ucd - Derry City domaći281-11-3
5498Finn Harps - Bohemians domaći81-01-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4525Athlone - Longford gosti20-31-5
4526Cabinteely Fc - Limerick domaći42-03-0
4527Galway - Drogheda gosti190-31-3
4550Wexford Youths - Bray gosti51-41-5

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5898Vissel Kobe - Gamba Osaka gosti80-12-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Seoul - Daegu Fc domaći21-02-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4175Chongqing Lifan - Dalian Yifang gosti381-11-3
4214Shanghai Shenhua - Wuhan Zall gosti262-12-2
4215Shenzhen Fc - Beijing Renhe domaći261-11-1
4216Beijing Guoan - Hebei China Fortune domaći900-02-0
4217Guangzhou R F Fc - Jiangsu Suning domaći211-12-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1660Tigres Fc - Real Cartagena gosti170-10-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3309Puebla - Chivas gosti91-11-1
3310Atlas - Santos Laguna gosti160-11-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2162Cf Potros Uaem - Correcaminos Uat domaći93-04-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2647Fc Zwolle - Willem domaći391-11-3

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2141Tiller - Kolstad gosti170-11-3

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1591Bochum - Arminia Bielefeld gosti540-03-3
1593Sandhausen - Osnabruck gosti780-00-1
1594St Pauli - Greuther Furth gosti171-21-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4224Ingolstadt - Wurzburger Kickers domaći780-03-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2593Kottern - Tsv 1882 Landsberg domaći121-02-1
2606Schwabmunchen - 1865 Dachau domaći73-06-1
2613Tsv 1880 Wasserburg - Ismaning domaći750-01-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Eltersdorf - Seligenporten gosti51-11-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2622Sfl Bremerhaven - Leher Ts domaći241-14-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2632Tus Dietkirchen - Eintracht Stadtallendorf gosti131-22-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Curslack Neuengamme - Niendorfer domaći41-04-0
1634Tus Osdorf 1907 - Barmbek Uhlenhorst domaći341-02-2
1635Viktoria Hamburg - Usc Paloma domaći610-03-0
1636Fc Suderelbe 1949 - Sv Rugenbergen domaći81-23-2
1637Hamburger Sv Iii - Union Tornesch domaći470-06-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2701Braunschweig - Mtv Wolfenbuttel domaći710-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2202Torgelower Greif - Greifswalder domaći271-01-1
2316Fc Strausberg - Sv Victoria Seelow domaći31-12-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1443Schalding Heining - Burghausen gosti460-00-3
1444Viktoria Aschaffenburg - Greuther Furth Am gosti350-20-2
1445Heimstetten - Tsv Rain Lach domaći630-03-0
1446Tsv 1860 Rosenheim - Schweinfurt gosti240-20-4
1447Memmingen - Eichstatt domaći51-01-0
1448Augsberg Am - Bayreuth gosti250-10-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1418Tsg Balingen - Hoffenheim Am gosti91-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1338Rw Oberhausen - Sc Verl domaći560-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1200Arka Gdynia - Korona Kielce gosti180-11-1
1201Zaglebie Lubin - Jagiellonia gosti410-12-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6583Chrobry Glogow - Lks Nieciecza gosti710-00-1
6618Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica gosti181-21-2
6621Stal Mielec - Wigry Suwalki domaći231-01-1
6622Odra Opole - Puszcza Niepolomice gosti270-10-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Jong Utrecht - Fc Oss gosti390-11-1
1031Schalke - Alanyaspor domaći181-02-0
1032Boluspor - Adana Demirspor domaći870-01-0
1033Xanthi - Olympiakos Nicosia domaći710-03-0
1034Fk Jedinstvo Gradiska - Fk Tekstilac Derventa - - 2-63-7
1035Schalke - Villarreal domaći221-13-1
1036Cambuur - Volendam domaći381-12-4
1037Portugalete - Sd Leioa gosti870-00-2
1039Elche - Ud Ibiza Eivissa domaći181-02-0
1040Granada Cf - Real Valladolid domaći132-12-1
1041Las Palmas - Almeria gosti191-11-1
1048Ca Antoniano - Sevilla Atletico domaći211-03-0
1049Getafe - Crotone domaći241-01-0
3930Atletico Sanluqueno - Cadiz gosti750-00-1
4384Besiktas - Udinese gosti470-00-2
4386Roda - Eindhoven gosti620-00-1
4387Brighton - Valencia gosti281-12-1
4390Den Bosch - Excelsior domaći132-14-1
4394Nantes - Genoa gosti280-11-1
4395Leicester - Atalanta domaći610-02-1
4396Bournemouth - Lazio gosti142-13-4

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Dinamo Bucharest - Fc Clinceni domaći520-04-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5005Scolar Resita - U Cluj domaći341-02-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4628Houston Dash - Reign Fc gosti210-10-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4554Brunei Dpmm - Geylang United domaći480-03-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6640Banska Bystrica - Ruzomberok 2 gosti131-23-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4566Nk Celje - Nk Bravo gosti161-22-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4553Mladost Lucani - Proleter Novi Sad gosti300-11-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5650Dunfermline - Dundee domaći132-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4640Fc Linkoping City - Rynninge domaći142-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4638Nosaby If - Asarums If Fk domaći103-14-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4567Aarau - Grasshoppers gosti500-01-2

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Stade Nyonnais - Fc Sion Ii domaći560-02-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1995Song Lam Nghe An - Viettel Fc domaći202-03-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2000Xm Fico Tay Ninh - Xskt Can Tho domaći133-03-1

AUSTRALIJA NBL1 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4569Bendigo Braves - Kilsyth Cobras 70-85

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4570San Miguel Beermen - Rain Or Shine 98-95

PANAMERIČKE IGREKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2145Urugvaj - Dominikanska Republika 57-83
2152Meksiko - Argentina 72-64
2159Virgin Islands - Venezuela 84-87
2160Puerto Rico - Usa Pan American Team 87-84

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2161Spanjolska - Litva 78-70

ATP KITZBUHELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7268C.Ruud - A.Ramos Vinolas 9-135-74-60-2
7269D.Thiem - L.Sonego 13-96-37-62-0

ATP KITZBUHEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7266R.Jebavy M.Middelkoop - P.Oswald F.Polasek 11-192-66-31-2
7267F.Nielsen T.Puetz - S.Gille J.Vliegen 4-121-63-60-2

ATP LOS CABOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077D.Schwartzman - G.Pella 15-106-33-62-1
2194T.Fritz - R.Albot 12-56-36-22-0

ATP LOS CABOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2190S.Gonzalez Qureshi A U H - R.Arneodo H.Nys 16-206-35-71-2
2191D.Inglot A.Krajicek - J.Erlich D.Sharan 19-116-23-62-1
3608G.Barrere L.Pouille - S.Gonzalez Qureshi A U H V-VV-VV-VV-V

ATP WASHINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095P.Gojowczyk - K.Edmund 16-126-34-62-1
1098M.Cilic - D.Medvedev 10-134-66-70-2
1099S.Tsitsipas - B.Paire 13-57-56-02-0
1100N.Gombos - N.Kyrgios 6-123-63-60-2

ATP WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3609A.Murray J.Murray - R.Klaasen M.Venus 20-237-66-71-2
3610Rojer J J H.Tecau - B.Bryan M.Bryan 21-207-64-62-1

CHALLENGER CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4156Y.Bai - Z.Zhang 15-162-67-62-1
7272S.Sekiguchi - T.Ito 3-122-61-60-2

CHALLENGER CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7270A.Kadhe S.Myneni - R.Hua D.Wu 13-66-17-52-0
7271H.Heliovaara T.Matsui - J.S.Nam Song M K 5-124-61-60-2

CHALLENGER KARLSRUHE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073S.Wagner - J.Paolini 9-135-74-60-2
7046E.Gorgodze - P.Tig 5-135-70-60-2
7285T.Mrdeza - A.Van Uytvanck 4-121-63-60-2
7286T.Korpatsch - P.Badosa Gibert 6-122-64-60-2

CHALLENGER KARLSRUHE PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067L.Arruabarrena Vecino R.Voracova - J.A.Cristian E.G.Ruse 19-186-43-62-1

CHALLENGER LEXINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1283L.Glasspool - L.Broady 12-76-46-32-0
1284A.Ritschard - A.Bolt 15-184-67-61-2
1286J.Sinner - D.Lee 16-104-66-32-1
7273J.Aragone - A.Santillan 14-127-67-62-0

CHALLENGER LEXINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2712A.Goransson S.Verbeek - D.Hidalgo M.Redlicki 7-123-64-60-2
2713J.Aragone L.Broady - C.Altamirano A.Ritschard 12-76-36-42-0

CHALLENGER LIBERECTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7274A.Molcan - T.Machac 6-124-62-60-2
7275R.Dutra Silva - N.Serdarusic V-V6-76-3V-V
7276J.Domingues - P.Nejedly 16-146-14-61-2
7277N.Milojevic - J.Vesely 14-147-61-62-1

CHALLENGER LIBEREC PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1287T.Draganja S.Puodziunas - N.Cacic A.Sancic 6-130-66-70-2
1288A.Vasilevski T.Weissborn - J.Forejtek M.Vrbensky 5-121-64-60-2

CHALLENGER SEGOVIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1291N.Kuhn - A.Celikbilek 13-97-56-42-0
7278M.Eriksson - A.Escoffier 18-126-76-22-1
7279C.Lestienne - P.Kotov 15-156-23-61-2
7280B.Rola - H.Grenier 17-197-66-71-2

CHALLENGER SEGOVIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2200G.Granollers J.Ocleppo - O.Luz F.Meligeni Rodrigues Alves 11-145-76-70-2
2201S.Arends D.Pel - I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla 12-26-26-02-0

CHALLENGER SOPOTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7282S.Travaglia - M.Safwat 12-86-46-42-0
7283T.Lamasine - A.Vatutin 16-133-67-52-1
7284F.Horansky - J.Choinski 12-16-16-02-0

CHALLENGER SOPOT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7121J.Jahn P.Martinez - M.Bortolotti C.O Connell 7-123-64-60-2
7281K.Drzewiecki M.Kowalczyk - I.Gakhov A.Karatsev 20-144-66-12-1

ITF AGADIR 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1456J.Correia Passos Do Carmo - J.Vidal Azorin 15-116-23-62-1
1457N.Turchetti - N.Arreche 3-120-63-60-2
1458M.Makhlouf - A.Moundir 11-183-67-61-2
1499M.Vernier - L.Ouahab 3-121-62-60-2

ITF BAD SAULGAU 12A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2548M.Stokke - G.Garcia Perez 13-107-66-42-0
2549S.Sorribes Tormo - M.Melnikova 12-46-26-22-0
2550G.Ce - I.Fetecau 1-121-60-60-2
2551K.Gerlach - T.Pereira 13-87-56-32-0

ITF BAD SAULGAU 12A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2547G.Garcia Perez S.Sorribes Tormo - L.Boskovic M.Helgo 12-66-36-32-0

ITF BOLZANO 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1438D.Yevseyev - E.Ejupovic 6-136-70-60-2
1439R.Balzerani - G.Di Nicola 16-124-66-42-1
1440C.Lindell - M.Veldheer 12-86-46-42-0
1441D.Dutra Da Silva - P.Rondoni 13-76-27-52-0

ITF BOLZANO 16A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1426D.Kalenichenko D.Yevseyev - G.Bosio F.Speziali 12-76-36-42-0
1427R.Balzerani F.Iannaccone - G.Di Nicola N.Inserra 15-206-43-61-2

ITF BRUSSELS 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1321J.De Jong - G.Villanueva 14-132-66-32-1
1334N.Hardt - V.Korolev 16-116-44-62-1
1335C.Heyman - D.Boehler 13-107-66-42-0
1337M.Geerts - G.Den Heijer 14-173-67-51-2

ITF BRUSSELS 03A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3454G.Dermiens B.Dhoe - J.De Jong A.Deckers 7-131-66-70-2
3478J.Frawley M.Smola - L.Gelhardt N.Hardt 5-123-62-60-2

ITF CANCUN 18A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1442B.Daly Walkin T.Mercier - A.Pierce N.Schachter 18-132-66-32-1

ITF CHITILA 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1573H.Casanova - M.Tepavac 12-76-36-42-0
1574Q.Folliot - C.Solberg 12-46-36-12-0

ITF DECATUR 24ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3253J.Brooksby - A.Geller 12-56-26-32-0
3273S.Mansouri - H.Habib 6-124-62-60-2
3286C.Langmo - L.Caruana 18-175-76-42-1
3287S.Rodriguez Taverna - A.Kovacevic 17-147-54-62-1

ITF DECATUR 24A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3918J.C.M.Aguilar A.Geller - A.Kovacevic A.Perez 12-56-26-32-0
3925S.Mansouri A.Reed - A.Kohen S.F.Rodriguez Taverna V-VV-VV-VV-V

ITF DUBLIN 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1407I.Sijsling - M.Hurrion 13-97-66-32-0
1408A.Watson - J.Findel Hawkins 16-144-66-42-1
1409M.Pecotic - R.Peniston 9-134-65-70-2
1410P.Bothwell - S.Carr 15-176-76-41-2

ITF DUBLIN 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3926S.Carr M.Pecotic - J.Bradley J.Findel Hawkins 18-194-66-31-2

ITF DUBLIN 01A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2623K.Berankova G.Drummy - S.Anane E.Genovese 13-107-66-42-0

ITF FORT WORTH 25A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2690C.Van Nguyen - L.Proctor 12-46-36-12-0
2693L.Guillermo - S.Whittle 13-66-07-62-0
2694N.Hanatani - C.Harrison 4-123-61-60-2
2700O.Tjandramulia - A.Glatch 1-121-60-60-2

ITF FORT WORTH 25A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2685B.Boren P.Montez - F.Contreras Gomez E.Douglas 25-253-67-62-1
2688Hsu C Y G.Talaba - R.Newborn J.Robinson 12-36-06-32-0
2689V.Emma M.Kessler - E.Bolton J.M.Hart 18-213-66-41-2

ITF GRODZISK MAZOWIECKI 04A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2729K.Piter - U.Eikeri 13-96-37-62-0
2733M.Chwalinska - V.Juhaszova V-V6-1V-VV-V

ITF GRODZISK MAZOWIECKI 04A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3219D.Radanovic L.Stefanini - A.Hertel A.Shoshyna V-VV-VV-VV-V
3237U.Eikeri I.Shinikova - N.Potocnik A.Ukolova 12-56-26-32-0

ITF KNOKKE 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2424S.Djoubri - K.Hering 16-147-63-62-1
2425C.Burger - S.Lamens 18-174-67-52-1

ITF KNOKKE 01A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2370A.Pribylova A.Pribylova - S.Ambrosio F.Gettwart 13-77-66-12-0

ITF LEXINGTON 24A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2702J.Loeb - A.Li 8-166-41-61-2
2703N.Han - Z.Hives 18-136-46-72-1
2704D.Khazaniuk - R.Anderson 7-123-64-60-2
2709D.Kim - K.Swan 15-146-22-62-1

ITF MEN CHITILA DOUBLES M ITF ROU 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2630B.Pavel D.A.Tomescu - A.Delmas M.Deviatiarov 6-123-63-60-2
2631V.Filip L.G.Tatomir - N.D.Ionel O.Krutykh 12-66-46-22-0

ITF NOVI SAD 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1646A.Huertas Del Pino Cordova - G.Borsos 14-127-67-62-0
1647A.Lazarov - T.Kocevar Desman 11-146-23-61-2
1648M.Miladinovic - C.Huertas Del Pino 7-136-71-60-2
1649L.Celebic - M.Rajski 12-66-36-32-0

ITF NOVI SAD 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1587T.Jotovski S.Rakic - T.Paroulek V.Ursu 3-122-61-60-2
1588G.Borsos A.Lazarov - A.Huertas Del Pino Cordova C.Huertas Del Pino 5-121-64-60-2

ITF ROEHAMPTON 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1399D.Cukierman - A.Gray 16-126-24-62-1
1405J.Draper - P.Jubb 13-87-66-22-0

ITF ROEHAMPTON 05A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1367A.Mchugh J.Story - A.Gray E.Moore 14-193-66-31-2
1398S.Clayton L.Johnson - D.Cukierman M.Whitehouse 19-146-43-62-1
1454M.Dijkhuizen G.Smits - A.Moundir L.Ouahab 10-145-75-70-2
1455Y.Adnane S.El Mesbahi - N.A.Arreche N.Turchetti 3-122-61-60-2

ITF SAVITAIPALE 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2541A.Kulikova - L.Hietaranta 12-36-26-12-0

ITF SAVITAIPALE 02A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2493A.Makhorkina S.Tolibova - L.Hietaranta H.Sato 16-166-20-62-1
2524E.Garkusha E.Kazionova - P.Bakhmutkina E.Malygina 23-186-77-62-1

ITF SEZZE 21A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2618C.Rosatello - M.Marfutina 7-132-65-70-2
2619F.Jones - A.Danilina V-V4-67-6V-V
2620S.Rubini - I.Ghioroaie 12-66-36-32-0
2621J.Pieri - V.Kan 14-107-57-52-0

ITF SEZZE 21A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2615A.Danilina E.Yashina - M.Marfutina A.Moratelli 12-46-36-12-0
2617L.Bronzetti T.Pieri - N.Brancaccio F.Sacco 8-124-64-60-2

ITF TABARKA 30ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1944F.Tenti - M.Houkes 11-166-41-61-2

ITF TABARKA 30A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1932A.Ingarao L.Prevosto - M.Hermans B.Stevens 7-124-63-60-2
1933M.Alkotop A.Boborykin - H.Pontico C.Tabur V-VV-VV-VV-V

ITF TABARKA 31A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2683O.Gavrila J.Stojanovic - E.Vedder S.J.Visscher 8-133-65-70-2
2684S.Bavisetti S.S.Chilakalapudi - A.Baravi V.Mikhaylova 20-177-53-62-1

ITF TELAVI 04A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1342J.Karimov S.Saidkarimov - Y.Bondarevskiy G.Tsivadze 8-135-73-60-2

ITF WOKING 08A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2590E.Cascino - P.Ozgen 9-172-67-51-2
2592V.Heisen - O.Dodin 11-145-76-70-2

ITF WOKING 08A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2553S.B.Grey E.Silva - F.Christie S.Murray 13-96-37-62-0
2554V.Heisen D.Marcinkevica - N.Bains A.Raina 19-215-76-41-2

ITF WOMEN DUBLIN SINGLES W ITF IRL 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2629A.Robbe - H.Narmont 12-76-36-42-0

ITF WOMEN EL ESPINAR DOUBLES W ITF ESP 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3929O.Parres Azcoitia I.L.Rosca - M.Bassols Ribera S.Feng 18-186-13-61-2

ITF WOMEN GRODZISK MAZOWIECKI SINGLES W ITF POL 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2731T.Andrianjafitrimo - V.Strakhova 12-76-36-42-0

ITF XATIVA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1658A.Martinez - P.Toledo Bague 5-121-64-60-2
1659B.Winter Lopez - T.Skatov 9-135-74-60-2
1664N.Sanchez Izquierdo - I.Lopez Morillo 8-124-64-60-2
1666J.Pla Malfeito - C.Lopez Montagud 8-133-65-70-2

ITF XATIVA 20A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3883I.Lopez Morillo P.Toledo Bague - J.P.Canas Garcia A.Roglan 20-174-66-32-1
3892A.Barroso Campos B.Winter Lopez - G.I.Justo A.Vilaro 13-66-17-52-0

WTA SAN JOSETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1101C.Suarez Navarro - A.Sabalenka 12-156-32-61-2
1107D.Vekic - K.Ahn 13-57-56-02-0
1109A.Anisimova - S.Zheng 16-187-55-71-2
7287E.Svitolina - M.Sakkari 15-146-16-71-2

WTA SAN JOSE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4146M.Adamczak S.Sanders - D.Krawczyk A.Rosolska 19-216-45-71-2
4148S.Aoyama E.Shibahara - L.Kichenok N.Kichenok 12-56-16-42-0

WTA WASHINGTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1216S.Hsieh - C.Mcnally 7-124-63-60-2
1217C.Giorgi - Z.Diyas 12-56-36-22-0
2761A.Kalinskaya - K.Mladenovic 16-126-44-62-1
2764J.Pegula - L.Davis 13-86-27-62-0

WTA WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1117C.Gauff C.Mcnally - A.Kalinskaya M.Kato 12-36-16-22-0
2193M.Sanchez F.Stollar - Wang Yaf Z.Yang 12-66-36-32-0

OLIMPIJSKE IGRE KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4573Kina - Ceska 1-02-03-0
4585Turska - Njemacka 1-02-03-1
4586Juzna Koreja - Kanada 0-11-13-1
4604Srbija - Tajland 1-02-03-0
4614Belgija - Nizozemska 0-10-20-3
4615Poljska - Puerto Rico 1-02-03-0
4626Argentina - Bugarska 1-01-11-3
4627Sad - Kazahstan 1-02-03-0
6326Rusija - Meksiko 1-02-03-0
6327Brazil - Azerbaijan 1-01-13-2
6342Italija - Kenija 1-02-03-0
6343Kamerun - Dominikanska Republika 0-10-20-3

PANAMERIČKE IGREODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2178Argentina - Puerto Rico 1-02-03-0
2187Peru - Kuba 0-10-20-3
2188Meksiko - Cile 1-01-11-3
2189Sad - Brazil 1-02-02-3

PRIJATEJSKE UTAKMICEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3932Italija - Belgija 1-02-03-0

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2973Free State Cheetahs - Johannesburg Lions 22-24

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3241Novi Zeland - Canberra Raiders 12-46
3244Brisbane Broncos - Melbourne Storm 4-40
3249Manly Sea Eagles - Newcastle Knights 30-6

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2889Huddersfield Giants - Leeds Rhinos 0-44
2897St Helens - Wakefield Wildcats 26-6

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4674Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 7-0
4675Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 0-2
4676Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions 9-8
4677Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 5-2
4679Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 4-5
4700Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 4-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1306Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 6-2
1308New York Yankees - Boston Red Sox 4-2
1309Philadelphia Phillies - Chicago White Sox 3-4
1310Pittsburgh Pirates - New York Mets 8-4
1311Atlanta Braves - Cincinnati Reds 2-5
1315Texas Rangers - Detroit Tigers 5-4
1316Houston Astros - Seattle Mariners 10-2
1317Minnesota Twins - Kansas City Royals 11-9
1318Arizona Diamondbacks - Washington Nationals 0-3
1319L A Dodgers - San Diego Padres 2-5

A.FOWLER V B.ROSEBOKS

Br. Susret Rezultat
3082A.Fowler - B.Rose 1-0

VN MAĐARSKA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3613R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3617L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3627N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
3632D.Kvyat - A.Albon 0-1
3647S.Perez - L.Stroll 1-0
3648K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3654G.Russell - R.Kubica 1-0
3655C.Sainz - L.Norris 1-0
3656M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3664S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN MAĐARSKA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
6116A.Albon - A.Albon 1-0
6117V.Bottas - V.Bottas 1-0
6118P.Gasly - P.Gasly 1-0
6122A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
6123R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
6124L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
6156N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
6157R.Kubica - R.Kubica 1-0
6158D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
6159C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
6190K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
6191L.Norris - L.Norris 1-0
6192S.Perez - S.Perez 1-0
6193K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
6194D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
6195G.Russell - G.Russell 1-0
6196C.Sainz - C.Sainz 1-0
6197L.Stroll - L.Stroll 1-0
6198M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
6199S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN MAĐARSKA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3665R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3666L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3667N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
3668D.Kvyat - A.Albon 0-1
3669S.Perez - L.Stroll 1-0
3670K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3671G.Russell - R.Kubica 1-0
3690C.Sainz - L.Norris 0-1
3691M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3692S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN MAĐARSKA TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3727R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3730L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3731N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
3732D.Kvyat - A.Albon 1-0
3734S.Perez - L.Stroll 1-0
3737K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3738G.Russell - R.Kubica 1-0
3740C.Sainz - L.Norris 0-1
3751M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3759S.Vettel - C.Leclerc 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 814151626313536394146505253545556586067
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 510192238
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1792429
arrow CO Connecticut 6/44 112127303144
arrow DA Multi-Daily A 6/99 374045727382
arrow DB Multi-Daily B 6/99 7837407489
arrow DC Multi-Daily C 6/99 283581889192
arrow EM Euro Millions 5/50 1322334450
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 34589121415262729323337434552566263
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 711133031353839404243444748515255565868
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 318213536
arrow FK Finska Keno D 20/70 2572027343637424344485055596061636468
arrow FQ Finska Keno V 20/70 27192026293336464748535860626364666970
arrow FT Finska Keno T 20/70 6791113192426303136374248515254596470
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3491015203134374748505152565865666870
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2591417202527283637424648495052565961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 511142022232532333741424447495256596162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12141516182123262833373942444950536062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 45171828
arrow NP New York Pick 10 20/80 14578111418323742444550535667687376
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 79131617192122262832373854576164656876
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 46242627293041434647545564656669707177
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 35182024
arrow SB Španjolska Bono 6/49 132239454849
arrow TK Tennessee Cash 5/35 317223035
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1120264870
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 722252627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 115222334414447485051525758606467697480