Subota 03.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6957Hannover - Jahn Regensburg - - 0-01-1
6958Stoke - Qpr - - 0-11-2
6959Standard Liege - Zulte Waregem - - 2-04-0
6960Fk Lviv - Dinamo Kiev - - 0-20-3
6961Istra 1961 - Nk Varazdin - - 1-03-1
6962Thun - Basel - - 1-12-3
6963Zenit St Petersburg - Fk Krasnodar - - 0-01-1
6964Twente - Psv Eindhoven - - 1-01-1
6965D.Thiem - A.Ramos Vinolas - - 0-01-0
6966D.Medvedev - P.Gojowczyk - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4655Aldosivi - Argentinos Jrs - - 0-00-0
4658Rosario - Talleres domaći770-01-0
4660Velez Sarsfield - Racing Club domaći342-02-2
7340Ac Central Cordoba Sde - Atletico Tucuman domaći31-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6618Ca Colegiales - Ca San Miguel - - 0-00-0
6621Csd Flandria - Club Atletico Acassuso domaći353-03-0
6622Sacachispas Fc - Cd Uai Urquiza domaći441-01-1
6640Tristan Suarez - Ca Talleres De Remedios domaći241-04-1
6698Almirante Brown - Club Atletico Fenix domaći710-02-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2280Villa Mitre De Bahia Blanca - San Martin San Juan domaći870-01-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Gandzasar Kapan - Fc Noah gosti700-01-1

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7301Marconi Stallion - Blacktown City Fc domaći900-02-0
7302Mt Druitt Town Rangers - Hakoah domaći242-04-0
7303Sydney Fc - Sutherland Sharks gosti110-30-4

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7305Peninsula Power Fc - Redlands United gosti31-21-3
7306Brisbane Roar Fc U20 - Brisbane Strikers gosti10-31-4
7307Moreton Bay United - Western Pride gosti110-21-2
7308Queensland - Magpies Crusaders United domaći184-07-0
7309Brisbane City Fc - Gold Coast Knights gosti10-20-3
7310Eastern Suburbs Brisbane - Olympic Fc gosti121-22-2

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7329Hume City - Green Gully Cavaliers gosti450-11-3
7330Altona Magic Sc - Avondale Fc gosti580-00-2
7331Port Melbourne Sharks - Heidelberg United gosti900-00-1
7332Dandenong Thunder - Pascoe Vale domaći351-02-1

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7293Balcatta - Armadale Sc domaći381-03-3
7294Bayswater City - Ecu Joondalup gosti431-11-1
7295Floreat Athena - Perth Sc domaći252-12-1
7296Inglewood United - Sorrento gosti281-12-2
7297Rockingham City - Cockburn City domaći900-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3190Altach - Wsg Wattens gosti12-23-2
3191Austria Vienna - Lask gosti420-10-3
3194Hartberg - Admira Wacker domaći42-04-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Union Gurten - Gleisdorf 1919 gosti410-22-3
2685Usv Weindorf St. Anna Am Aigen - Sc Weiz domaći900-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4285Wiener Neustadt - Sc Team Wiener Linien gosti70-13-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3138Standard Liege - Zulte Waregem domaći22-04-0
3144Kortrijk - Charleroi gosti300-11-1
3157Oostende - Cercle Brugge gosti72-13-1
3164Mechelen - Genk domaći181-13-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1388Oud Heverlee - Virton domaći900-01-0
1389Lommel - Westerlo gosti350-10-2

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1591Zvezda Minsk - Isloch gosti80-22-3
1593Dinamo Minsk - Fc Gomel domaći431-01-1
1594Bate Borisov - Torpedo Minsk domaći114-18-1
1634Dinamo Brest - Fc Minsk gosti120-13-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1647Always Ready - Bolivar gosti860-00-1
1648Club Destroyers - Wilstermann domaći351-01-0
6010Guabira - Real Potosi gosti650-00-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7344Fk Zvijezda 09 - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći321-01-1
7345Velez Mostar - Nk Celik Zenica domaći171-01-2
7346Fk Tuzla City - Borac Banja Luka domaći630-02-1
7347Fk Sarajevo - Sloboda Tuzla domaći51-03-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2263Ca Votuporanguense Sp - Ferroviaria domaći301-02-3
2264Ec Agua Santa - Ponte Preta domaći171-02-1
2269Sao Caetano - Ge Osasco Sp domaći660-01-0
2279Sc Atibaia Sp - Ae Velo Clube Sp domaći660-00-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Ceara - Fortaleza domaći152-12-1
1140Fluminense - Internacional domaći580-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4452Brasil De Pelotas - Vitoria Ba domaći441-01-0
4453Criciuma - Operario Pr domaći431-01-2
4483Sao Bento - Ponte Preta - - 0-00-0
4484Parana Clube Pr - America Mineiro - - 0-00-0
4489Crb - Cuiaba gosti580-00-1
4516Vila Nova - Figueirense - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2544Ypiranga Rs - Volta Redonda domaći181-02-0
2545Sao Jose - Paysandu Pa domaći111-01-1
2546Atletico Acreano Ac - Juventude gosti370-10-2

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7348Manaus Am - Jacuipense Ba domaći670-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1344Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv gosti41-22-2
1345Beroe Stara Zagora - Dunav Ruse domaći142-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1651Slovacko - Zlin domaći441-01-0
1652Slovan Liberec - Sigma Olomouc gosti400-10-1
1653Bohemians 1905 - Viktoria Plzen - - 0-00-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1939Banik Sokolov - Brno gosti730-00-2
1940Pardubice - Vlasim domaći431-01-0
1942Trinec - Vysocina Jihlava gosti720-00-1
1943Lisen - Hradec Kralove gosti41-23-3

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Admira Praha - Zivanice gosti360-12-1
2200Hlinsko - Kolin gosti670-00-1
2201Moravska Trebova - Vysoke Myto gosti140-20-5
2202Predni Kopanina - Sportovni Sdruzeni Ostra gosti220-31-3
2230Sk Poricany - Cesky Brod gosti380-22-4
2231Sk Slany - Tj Prestice domaći171-13-2
2232Sk Steti - Velke Hamry gosti32-33-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7354Fc Odra Petrkovice - Rosice domaći520-01-0
7355Fotbal F M - Sigma Olomouc B domaći211-03-1
7356Hlucin - Viktoria Otrokovice gosti70-10-2
7357Uhersky Brod - Dolni Benesov domaći251-04-1
7358Vrchovina - Banik Ostrava B gosti150-11-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1946Municipal Iquique - Coquimbo Unido gosti650-00-1
1952Cobresal - O Higgins domaći211-02-1
1968Huachipato - Palestino gosti660-00-2
7349Universidad De Chile - Audax Italiano domaći41-01-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Deportes Magallanes - Deportes Temuco domaći810-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1007Sonderjyske - Fc Copenhagen gosti20-11-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5410Hvidovre - Viborg gosti900-00-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1160Hik Hellerup - Avarta gosti510-01-1
1164Vejgaard Bk - Middelfart gosti50-13-1
1167Dalum - Brabrand domaći51-11-2
1168Frem - Fa 2000 gosti41-12-2
1170Naesby - Aarhus Fremad gosti40-20-3
1171Sydvest - Ab Gladsaxe gosti320-10-1
1185B93 Kopenhagen - Hillerod gosti260-31-5
1187Skovshoved - Fc Helsingor gosti620-00-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1251Cd America De Quito - Independiente Del Valle domaći261-11-1
1252Mushuc Runa Sc - Aucas domaći431-01-2
1253Fuerza Amarilla Sc - Guayaquil City Fc gosti630-00-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5594Barnsley - Fulham domaći131-01-0
5595Blackburn - Charlton gosti430-11-2
5596Brentford - Birmingham gosti180-10-1
5597Millwall - Preston domaći331-01-0
5598Reading - Sheffield Wednesday gosti300-11-3
5599Stoke - Qpr gosti80-11-2
5600Swansea - Hull gosti30-12-1
5601Wigan - Cardiff gosti200-13-2
5602Nottingham Forest - West Brom domaći81-21-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5605Afc Wimbledon - Rotherham gosti290-11-2
5606Blackpool - Bristol Rovers domaći281-02-0
5607Burton Albion - Ipswich gosti110-10-1
5609Coventry - Southend domaći520-01-0
5610Doncaster - Gillingham gosti301-11-1
5611Lincoln City - Accrington Stanley domaći351-02-0
5612Peterborough - Fleetwood gosti40-21-3
5613Shrewsbury - Portsmouth domaći680-01-0
5614Sunderland - Oxford United gosti140-11-1
5615Tranmere - Rochdale gosti120-12-3
5616Wycombe - Bolton domaći560-02-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5617Salford - Stevenage domaći291-02-0
5618Bradford - Cambridge United - - 0-00-0
5619Carlisle - Crawley Town domaći62-12-1
5620Colchester - Port Vale gosti51-11-1
5621Crewe - Plymouth gosti40-20-3
5622Exeter - Macclesfield domaći890-01-0
5623Forest Green - Oldham domaći720-01-0
5624Leyton Orient - Cheltenham domaći680-01-0
5625Morecambe - Grimsby gosti680-00-2
5626Newport County - Mansfield domaći72-02-2
5627Northampton - Walsall gosti130-10-1
5628Scunthorpe - Swindon gosti590-00-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2739Stockport - Maidenhead United gosti790-00-1
2741Aldershot - Fylde gosti290-11-2
2744Barnet - Yeovil domaći610-01-0
2746Chesterfield - Dover Athletic domaći720-01-2
2762Chorley - Bromley - - 0-00-0
2763Dagenham Redbridge - Woking gosti70-10-2
2769Eastleigh - Notts County domaći131-01-0
2770Ebbsfleet United - Halifax gosti111-11-4
2771Harrogate Town - Solihull Moors gosti340-12-2
2772Hartlepool - Sutton United gosti71-21-3
5749Torquay - Boreham Wood domaći610-02-1
5750Wrexham - Barrow gosti130-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2098Bath City - Braintree Town domaći470-02-0
2100Billericay Town - Eastbourne Borough domaći900-01-0
2101Chelmsford City - Hampton Richmond domaći22-04-1
2103Havant Waterlooville - Welling domaći111-11-1
2125Hemel Hampstead Town - Hungerford Town domaći242-14-1
2132Maidstone United - Weymouth domaći530-01-2
2134Oxford City - Concord Rangers gosti450-10-3
2135Slough Town - Dorking Wanderers gosti900-00-1
2136St Albans - Chippenham - - 0-00-0
2138Tonbridge - Dulwich Hamlet gosti220-11-2
2140Wealdstone - Dartford domaći91-14-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Altrincham - York domaći121-11-3
1954Blyth Spartans - Gloucester gosti430-11-2
2180Boston Utd - Chester domaći391-11-1
2186Brackley Town - Alfreton Town domaći840-01-0
2204Curzon Ashton - Bradford Park Avenue domaći242-05-0
2208Farsley Celtic - Darlington domaći113-03-1
2209Gateshead - Southport - - 0-00-0
2229Guiseley - Kings Lynn domaći211-03-0
2284Hereford - Spennymoor domaći261-02-2
2303Kettering - Telford gosti440-12-1
2315Kidderminster - Leamington gosti410-12-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7365Paide Linnameeskond - Trans Narva domaći331-01-0
7366Levadia Tallinn - Tallinna Kalev domaći43-07-0
7367Nomme Kalju - Fc Kuressaare domaći94-17-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7362Flora Tallinn Ii - Legion Tallinn domaći152-15-3
7363Lootus Kohtla Jarve - Tammeka Tartu Ii gosti31-32-3

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1054Ceres Negros Fc - Kaya Fc Iloilo domaći161-01-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6482Vps - Honka domaći161-02-3

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7030Eif - Musa gosti460-05-1
7031Fc Haka - Ac Kajaani gosti41-24-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7377Gbk - Rovaniemen Palloseura 2 - - 0-00-0
7378Js Hercules - Ols Oulu gosti21-12-1
7379Pk 37 - Jbk gosti390-11-1
7380Vaajakoski - Vps J domaći241-02-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7373Eps - Ilves 2 gosti181-21-5
7374Kapa - Jazz gosti900-00-1
7375P Iirot - Grifk - - 0-00-0
7376Tampere - Gnistan gosti260-20-3

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2971Lens - Guingamp domaći830-02-0

FRANCUSKA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4426Paris St Germain - Rennes gosti130-12-1

FRANCUSKA SUPER KUP DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4392Paris St Germain - Rennes - - 0-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5290Istra 1961 - Nk Varazdin domaći81-03-1
5292Rijeka - Slaven Belupo domaći242-03-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7382Perseru Badak Lampung Fc - Lamongan VVV-VV-V

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4552Cobh Ramblers - Shelbourne domaći900-01-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7381Ibv Vestmannaeyjar - Hk Kopavogs gosti470-00-1

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3872Pro Vercelli - Rende - - 0-00-0
3891Virtus Francavilla Calcio - Novara domaći91-12-1

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7391Ashdod - Sectzya Nes Ziona domaći421-01-1
7392Maccabi Netanya - Hap Kfar Saba domaći441-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5899Fc Tokyo - Cerezo Osaka domaći470-03-0
5900Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo domaći490-01-0
5906Shonan Bellmare - Kashima Antlers domaći490-03-2
5907Vegalta Sendai - Jubilo Iwata domaći42-12-1
5908Yokohama Marinos - Shimizu S Pulse gosti500-00-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7393Kataller Toyama - Fujieda Myfc gosti490-00-1
7394Cerezo Osaka U23 - Kamatamare Sanuki domaći231-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1297Jeju United - Ulsan Hyundai gosti60-10-5
1299Sangju Sangmu Fc - Gyeongnam domaći720-02-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Ansan Greeners - Daejeon Citizen gosti190-20-2
1283Jeonnam Dragons - Gwangju Fc gosti450-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2328Baroka Fc - Cape Town City Fc gosti222-22-2
2386Chippa United - Stellenbosch Fc - - 0-00-0
2389Mamelodi Sundowns - Supersport United domaći231-02-0
2390Orlando Pirates - Bloemfontein Celtic domaći61-13-1
2409Amazulu - Bidvest Wits gosti140-20-3

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7400Aktobe - Zhetysu Taldykorgan gosti100-11-2
7401Kaisar Kyzylorda - Okzhetpes Kokshetau gosti400-10-1

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7395Fc Petropavlovsk - Fc Astana Youth domaći32-03-0
7396Fc Ekibastuz - Fk Baikonur gosti740-00-1
7397Kyran Shymkent - Kairat Zhastar domaći73-04-3
7398Zhetysu B - Kaspyi Aktau - - 0-00-0
7399Maktaaral - Fc Altay gosti540-00-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4218Tianjin Taida - Henan Jianye domaći660-02-0
4220Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande gosti530-00-3
4222Shanghai Sipg - Tianjin Quanjian - - 0-00-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7351Nantong Zhiyun - Heilongjiang Lava Spring gosti440-10-2
7352Sichuan Longfor Fc - Zhejiang Greentown gosti330-11-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369U. M. Santa Marta - Independiente Medellin domaći121-11-1
1382Deportivo Cali - La Equidad domaći530-02-0
1383Cucuta Deportivo - Once Caldas domaći151-01-1
1387Millionarios - Jaguares D. Cordoba gosti231-12-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1679Fortaleza Fc - Boyaca Chico domaći232-03-0
1704Barranquilla Fc - Bogota Fc gosti450-10-2
1736Orsomarso Sc - Cd Real San Andres gosti800-00-1
7353Valledupar Fc - Boca Juniors De Cali domaći381-02-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4310Mezokovesd Zsory - Zalaegerszeg domaći201-01-0
4311Ujpest - Puskas Akademia gosti130-21-3
4312Varda - Paksi Se domaći790-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3314Queretaro - Cruz Azul domaći181-03-0
3318America Mexico - Tijuana domaći750-03-1
3359Pachuca - Morelia gosti410-11-2
3360Monterrey - Leon gosti181-23-2
3361Necaxa - Veracruz domaći121-07-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7404Loros Universidad - Venados gosti70-21-2
7405Cafetaleros De Tapachula - Cimarrones De Sonora Fc - - 0-00-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2614Manchester Utd - Milan domaći141-12-2

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Hantharwady United - Sangaing United domaći361-04-1
1021Dagon Fc - Rakhine United domaći211-11-2

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7407Fc Codru Lozova - Fc Milsami gosti320-20-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2648Emmen - Groningen gosti870-00-1
2656Vitesse - Ajax domaći131-12-2
2657Twente - Psv Eindhoven domaći81-01-1
2658Vvv Venlo - Rkc Waalwijk gosti110-13-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1035Stromsgodset 2 - Bergen Nord domaći321-03-0
1036Os - Fana gosti330-10-2
1037Stord - Lysekloster domaći41-13-4
1039Rosenborg 2 - Brumunddal gosti240-11-1
1040Orkla - Steinkjer domaći183-06-0
1049Honefoss - Junkeren gosti121-33-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2893Odd Bk - Lillestrom gosti520-02-1
2894Sarpsborg - Rosenborg domaći31-11-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5630Skeid - Aalesund gosti620-00-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Oppsal - Asane domaći181-02-5
1031Grorud - Elverum gosti101-12-3
1032Sotra Sk - Floro domaći381-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1595Karlsruher - Dynamo Dresden gosti451-14-2
1596Hannover - Jahn Regensburg domaći660-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4226Bayern Munich Am - Viktoria Koln gosti100-32-5
4227Hallescher - Chemnitzer domaći61-03-1
4228Meppen - Magdeburg domaći381-01-3
4229Preussen Munster - Kaiserslautern gosti450-13-2
4233Sonnenhof Grossaspach - Uerdingen gosti331-12-2
4234Unterhaching - Hansa Rostock domaći291-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2331Blau Weiss Berlin - 1. Fc Lok Stendal - - 0-00-0
2332Hansa Rostock Ii - Charlottenburger Fc Hertha 06 domaći152-05-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Fc Karbach - Tsv Schott Mainz gosti170-20-3
2339Mechtersheim - Hertha Wiesbach domaći470-04-0
2340Wormatia Worms - Fv Dudenhofen domaći52-13-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1449Illertissen - Nurnberg Am gosti540-00-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Hannover Am - Altona 93 domaći490-02-1
2141Lubeck - Hansa Luneburg domaći371-02-0
2145Rehden - Hannoverscher Sc - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2306Auerbach - Hertha Berlin Am gosti41-11-5
2307Berlin Ak 07 - Germania Halberstadt domaći241-12-1
2308Bfc Dynamo - Union Furstenwalde domaći341-01-0
2309Bsg Chemie Leipzig - Babelsberg gosti151-11-1
2310Optik Rathenow - Altglienicke domaći500-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2316Aalen - Bahlinger Sc domaći12-24-4
2319Astoria Walldorf - Fsv Frankfurt domaći680-02-2
2320Bayern Alzenau - Pirmasens domaći191-03-0
2321Fc Giessen - Homburg gosti110-10-2
2322Saarbrucken - Tsv Steinbach 1921 domaći121-02-0
2330Ulm - Elversberg gosti650-01-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4297Aachen - Fortuna Dusseldorf Am domaći690-01-1
4298Koln Am - Bergisch Gladbach domaći172-03-0
4305Sv Lippstadt 08 - Bonner domaći780-01-0
4306Sv Rodinghausen - Fortuna Koln domaći162-04-0
4307Wattenscheid - Borussia Monchengladbach Am domaći201-11-2

NJEMAČKA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4339Borussia Dortmund - Bayern Munich domaći480-02-0

NJEMAČKA SUPER KUP DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4338Borussia Dortmund - Bayern Munchen - - 0-01-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1649Deportivo Santani - Sportivo San Lorenzo domaći301-01-1
1650River Plate Asuncion - Nacional Par gosti890-00-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1204Rakow Czestochowa - Cracovia Krakow gosti81-21-3
1205Lks Lodz - Lech Poznan gosti41-21-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6623Warta Poznan - Gks Belchatow domaći710-01-0
6624Radomiak Radom - Stomil Olsztyn gosti71-12-1
6625Zaglebie Sosnowiec - Olimpia Grudziadz gosti760-00-1
6626Jastrzebie - Gks Tychy domaći72-12-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Skra Czestochowa - Garbarnia Krakow domaći51-11-3
1095Blekitni Stargard S. - Elana Torun domaći371-01-0
1096Gryf Wejherowo - Katowice gosti450-10-2
1097Bytovia Bytow - Widzew Lodz domaći451-02-1
1101Znicz Pruszkow - Stalowa Wola gosti370-14-1
1102Olimpia Elblag - Ks Polkowice gosti361-11-1
1103Gornik Leczna - Lech Ii Poznan - - 0-00-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Pogon Grodzisk Mazowiecki - Sokol Aleksandrow Lodzki gosti50-11-2
1088Ks Ursus Warszawa - Bron Radom gosti201-13-1
1089Rks Radomsko - Legia Ii Warszawa gosti890-00-1
1093Polonia Warszawa - Unia Skierniewice gosti50-14-3

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1132Casa Pia - Boavista domaći470-02-0
1155Leixoes - Maritimo domaći141-21-2
1200Nacional Madeira - Chaves gosti110-12-2
1201Penafiel - Tondela domaći740-01-0
1203Famalicao - Covilha gosti280-20-2
1213Pacos Ferreira - Estoril domaći311-01-1
1247Portimonense - Academica domaći202-02-0
1255Rio Ave - Oliveirense domaći263-06-1
1293Setubal - Moreirense domaći690-01-0
1294Belenenses - Santa Clara gosti810-00-1
1295Gil Vicente - Aves gosti530-03-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3933Fortuna Dusseldorf - Eibar domaći41-13-2
3935Werder Bremen - Everton - - 0-00-0
3943Augsburg - Bologna gosti61-12-3
3971Rb Leipzig - Aston Villa gosti161-11-3
3972Union Berlin - Celta Vigo gosti220-10-3
4112Venezia - Empoli domaći570-01-0
4113Norwich - Toulouse domaći391-01-0
4122Nimes Olympique - Dijon gosti60-20-2
4139Mirandes - Burgos domaći341-15-1
4147Numancia - Logrones domaći221-02-1
4154Xerez - Rec De Huelva gosti560-00-3
4157Amiens - Leganes gosti820-00-1
4614Rijnsburgse Boys - Telstar gosti650-00-1
4615Hyde United - Frickley Athletic domaći171-02-0
4638Leek Town - Buxton domaći61-02-1
4640Lewes - Whitehawk gosti210-13-1
4649Lucko - Nk Spansko gosti110-21-3
4650Tamworth - Basford United - - 0-00-0
4654Watford - Real Sociedad gosti270-12-1
4672Lugo - Real Madrid Castilla domaći331-02-0
6344Hoffenheim - Sevilla domaći301-11-2
6345Burnley - Parma domaći520-02-0
6346Lille - Roma domaći191-02-3
6347Bournemouth - Lyon domaći102-03-0
6348Borussia Monchengladbach - Chelsea domaći132-02-2
6349Nec Nijmegen - Osasuna gosti280-10-1
6350Scandicci - Pistoiese domaći361-12-2
6351Alaves - Racing Santander domaći141-01-0
6355Brest - Levante domaći141-11-1
6356Cittadella - Pordenone Calcio gosti170-21-2
6357Newcastle - St Etienne domaći391-02-1
6358Elche - Albacete gosti680-00-1
6359Monaco - Sampdoria domaći500-01-0
6360Badajoz - Extremadura gosti210-20-2
6361Gimnastic - Real Zaragoza domaći710-02-3
6362Girona - Montpellier gosti40-10-1
6363Livorno - Fiorentina gosti150-10-1
6364Rayo Vallecano - Alcorcon gosti22-12-3
7383Paderborn - Lazio gosti190-32-4
7384Southampton - Fc Koln domaći41-02-0
7385St Ives Town - Hendon - - 0-00-0
7386West Ham - Athletic Bilbao gosti22-22-2
7387Almere - Al Ahli Doha Sc domaći241-12-1
7388Deportivo La Coruna - Ponferradina domaći630-01-0
7389San Luis - Atletico Madrid domaći111-01-2
7390Crystal Palace - Hertha Berlin gosti430-10-4

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Fc Botosani - Gaz Metan Medias gosti190-11-1
1313Chindia Targoviste - Cfr Cluj domaći271-01-4

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5006Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Pandurii Tg.Jiu domaći480-02-0
5007Concordia Chiajna - Daco Getica Bucuresti domaći181-01-0
5028Politehnica Timisoara - Dacia Mioveni gosti600-00-1
5029Uta Arad - Fc Dunarea Calarasi domaći301-03-0
5030Rapid Bucharest - Farul Constanta - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Ural Ekaterinburg - Rostov domaći141-02-2
1332Kryliya Sovetov - Lokomotiv Moscow gosti150-11-2
1333Spartak Moscow - Dynamo Moscow - - 0-00-0
1346Zenit St Petersburg - Fk Krasnodar gosti800-01-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Chertanovo Moscow - Khimki - - 0-00-0
1292Tom Tomsk - Yenisey - - 0-00-0
1296Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk gosti310-11-3
1301Fakel Worenesch - Mordovia Saransk domaći351-02-1
1305Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik gosti710-01-2
1321Krasnodar 2 - Rotor Volgograd gosti340-10-1
1334Chayka Peschanokopskoye - Nizhny Novgorod - - 0-00-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2997Atlanta United Fc - Los Angeles Galaxy domaći232-03-0
3009New York Red Bull - Toronto Fc domaći550-02-0
3011New England Revolution - Los Angeles Fc gosti80-10-2
3012Orlando City Sc - Dallas Burns domaći131-02-0
3014Fc Cincinnati - Vancouver Whitecaps domaći61-11-2
3016Colorado Rapids - Montreal Impact gosti184-16-3
3017Houston Dynamo - Chicago Fire gosti450-10-1
3018Real Salt Lake - New York City Fc gosti41-13-1
3019San Jose Earthquakes - Columbus Crew domaći411-01-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2351North Carolina Courage - Washington Spirit domaći650-01-0

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1022Ballinamallard United - Knockbreda gosti560-00-1
1023Psni - Ards gosti370-10-4

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4942Senica - Slovan Bratislava gosti50-20-3
4943Ruzomberok - Pohronie Ziar gosti770-00-1
5063Zilina - As Trencin domaći81-02-1
5073Zlate Moravce - Zemplin Michalovce domaći71-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6665Dubnica - Samorin gosti171-14-1
6666Kfc Komarno - Fk Puchov gosti480-02-2
6667Tatran Liptovsky - Slovan Bratislava 2 domaći291-02-0
6668Fk Poprad - Kosice domaći101-23-2
6673Mfk Skalica - Sport Podbrezova domaći171-03-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1386Aluminij - Rudar Velenje domaći231-01-1
1398Mura - Maribor domaći281-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3058Indija - Napredak domaći530-01-0
3059Radniki Nis - Javor Ivanjica gosti172-12-1
3060Vojvodina Novi Sad - Fk Rad domaći223-05-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1697Celtic - St Johnstone domaći93-07-0
1698Hibernian - St Mirren domaći850-01-0
1699Livingston - Motherwell - - 0-00-0
1700Ross County - Hamilton domaći302-03-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5651Alloa - Partick Thistle domaći341-01-1
5652Arbroath - Queen Of The South - - 0-00-0
5653Ayr United - Morton domaći91-04-2
5654Dundee United - Inverness Caledonian Thistle domaći72-14-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5656Airdrie United - Forfar gosti530-00-2
5657Clyde - East Fife domaći101-01-1
5658Dumbarton - Raith gosti790-00-1
5659Peterhead - Falkirk - - 0-00-0
5660Stranraer - Montrose domaći221-02-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5661Brechin - Annan Athletic gosti640-00-1
5663Cove Rangers - Edinburgh City domaći313-05-0
5664Elgin - Cowdenbeath domaći431-03-0
5665Stenhousemuir - Albion Rovers gosti330-12-3
5666Stirling Albion - Queen S Park gosti760-00-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1394Ostersunds - Athletic Fc gosti161-11-2
1395Falkenberg - Helsingborg domaći141-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3305Dalkurd - Jonkopings Sodra gosti350-10-2
3311Degerfors - Varberg domaći13-03-1
3312Brommapojkarna - Ik Brage gosti191-11-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Atvidaberg - Varnamo gosti170-20-2
1079Oskarshamn - Tvaakers gosti100-20-2
1083Utsiktens - Landskrona domaći451-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1221Karlstad Bk - Nykoping domaći111-12-1
1222Sylvia - Karlslunds domaći451-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1409Torslanda - Orebro Syrianska Bk gosti470-00-4
1410Nordvarmland Ff - Lidkopings Fk gosti451-12-1
1418Ifk Tidaholm - Gauthiod gosti240-10-3
1426Savedalens If - Vanersborgs If gosti132-14-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1435Enkoping Sk - Taby Fk gosti500-00-4
1436Hudiksvalls - Kungsangens If gosti250-11-2
1437Ifk Stocksund - Kvarnsvedens domaći22-06-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Gottne If - Kramfors Alliansen domaći131-12-2
1456Anundsjo - Ytterhogdals Ik 1921 gosti100-20-3
1998Pitea - Sandviks Ik domaći74-04-2

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1457Nassjo - Fk Karlskrona gosti61-31-5
1458Berga - Rappe Goif domaći62-03-1
1499Ifo Bromolla - Osterlen Ff - - 0-00-0
1538Husqvarna - Hassleholms If domaći241-11-3
1542Ifk Hassleholm - Almeboda Linneryd domaći162-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1573Qviding - Ifk Malmo domaći71-02-0
1574Vinbergs If - Angelholms gosti210-10-3
1575Bk Olympic - Ullareds Ik domaći82-04-1
1587Eslovs - Onsala gosti72-23-4
1588Halmia - Ksf Prespa Birlik gosti730-01-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3033Sion - Zurich domaći71-13-1
3035Thun - Basel domaći81-12-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1265Kriens - Chiasso domaći161-02-0
1273Winterthur - Lausanne gosti280-20-6
1276Schaffhausen - Wil domaći382-13-3

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2628Samut Prakan City - Trat Fc domaći111-12-3
2629Muang Thong United - Nakhon Ratchasima domaći401-02-0
2630Chonburi - Sukhothai domaći141-12-2

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2631Rayong Fc - Mof Customs United Fc domaći343-05-0
2632Lampang Fc - Police Tero Fc domaći181-01-1
2634Army United - Nongbua Pitchaya Fc domaći141-01-0
2647Sisaket - Khonkaen Fc - - 0-00-0
2683Kasetsart Fc - Thailand Honda Fc domaći171-12-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7130Illichivec Mariupol - Olexandria domaći780-02-1
7131Desna Chernigov - Vorskla Poltava domaći191-02-0
7132Fk Lviv - Dinamo Kiev gosti450-20-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1802Carabobo - Estudiantes De Caracas gosti410-11-3
1931Metropolitanos Fc - Academia Puerto Cabello gosti351-12-3
1932Portuguesa - Atletico Venezuela - - 0-00-0
1933Aragua - Trujillanos gosti780-00-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2341Hai Phong Fc - Sai Gon Fc domaći441-01-2
2342Quang Nam Fc - Clb Bd Thanh Hoa domaći740-03-0
2344Hanoi T And T - B. Binh Duong domaći92-02-1

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3020Afan Lido - Cwmbran Celtic gosti830-00-1
3022Ammanford - Penrhyncoch domaći102-02-1
3023Buckley - Rhyl gosti80-10-2
3024Prestatyn - Llanrhaedr Ym Mochnant gosti81-14-2

EP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4717Slovacka - Cipar 67-60
5005Luksemburg - Kosovo 88-80
5277Svicarska - Portugal 77-72
5361Albanija - Bjelorusija 51-73

EP U20 DIV. A (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1438Bjelorusija - Madjarska 50-82
1439Portugal - Spanjolska 34-75
1440Nizozemska - Italija 75-72
1441Poljska - Svedska 58-30
1443Ceska - Rusija 43-58
1444Srbija - Latvija 61-51
1445Belgija - Litva 66-46
1446Francuska - Njemacka 77-50

EP U20 DIV. B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1447Island - Hrvatska 55-76
1448Ukrajina - Irska 53-63
1454Finska - Grcka 81-57

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6954Melbourne Ice - Sydney Bears 0-43-6
6955Canberra Brave - Adelaide Adrenaline 3-07-2
6956Perth Thunder - Newcastle North Stars 2-05-3

ATP KITZBUHELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026D.Thiem - A.Ramos Vinolas 13-77-66-12-0

ATP KITZBUHEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025S.Gille J.Vliegen - P.Oswald F.Polasek 8-124-64-60-2

ATP LOS CABOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3085T.Fritz - D.Schwartzman 9-136-73-60-2

ATP LOS CABOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3066D.Inglot A.Krajicek - R.Arneodo H.Nys 26-285-77-51-2

ATP MONTREAL CANADA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3086D.Evans - T.Kwiatkowski 13-77-66-12-0
3090M.Granollers - M.Copil 12-66-26-42-0
3092R.Berankis - A.Galarneau 12-66-26-42-0

ATP MONTREAL KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3093E.Donskoy - I.Karlovic 16-174-66-41-2
3099I.Ivashka - L.Harris 17-135-76-22-1
3125T.Paul - A.Popyrin 17-156-45-72-1
3127V.Troicki - B.Klahn 8-135-73-60-2
3219Y.Nishioka - M.Jaziri 12-56-26-32-0
3220F.Lopez Diaz Guerra - G.Barrere 14-127-67-62-0
3225A.Bublik - S.Diez 8-124-64-60-2
3235E.Gulbis - B.Tomic 8-136-72-60-2
3236S.Kwon - R.Haase 14-127-67-62-0
3237H.Hurkacz - M.Polmans V-VV-VV-VV-V
3238J.Millman - F.Peliwo 12-16-16-02-0

ATP WASHINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033S.Tsitsipas - N.Kyrgios 16-164-66-31-2
1034D.Medvedev - P.Gojowczyk 12-46-26-22-0

ATP WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3239A.De Minaur J.Peers - Rojer J J H.Tecau 8-124-64-60-2
3240R.Klaasen M.Venus - L.Kubot M.Melo 13-86-27-62-0

CHALLENGER KARLSRUHE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4207P.Badosa Gibert - A.Van Uytvanck 12-146-76-70-2
4214P.Tig - J.Paolini 12-26-26-02-0

CHALLENGER KARLSRUHE PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065G.Minnen A.Van Uytvanck - X.Han Y.Yuan 5-123-62-60-2

CHALLENGER SOPOT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7281K.Drzewiecki M.Kowalczyk - I.Gakhov A.Karatsev 20-144-66-12-1

WTA SAN JOSETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1407M.Sakkari - S.Zheng 8-136-72-60-2
1408D.Vekic - A.Sabalenka 7-124-63-60-2

WTA SAN JOSE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2192N.Melichar K.Peschke - Liang E S S.Zheng 20-136-44-62-1
3241S.Aoyama E.Shibahara - D.Krawczyk A.Rosolska 19-143-66-32-1

WTA TORONTO CANADA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3242A.Arseneault - C.Mchale 7-135-72-60-2
3243A.Riske - C.Zhao 12-36-26-12-0
3244A.Tomljanovic - J.Cepelova 13-77-56-22-0
3253L.Hradecka - V.Lepchenko 7-123-64-60-2
3273M.Puig - D.Aiava 12-26-16-12-0
3286S.Peng - J.Brady 10-145-75-70-2
3287G.Dabrowski - A.Potapova 13-154-66-31-2
3307T.Babos - B.Krejcikova 12-56-36-22-0

WTA TORONTO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3303J.Jaksic - M.Bouzkova 6-131-65-70-2
3304K.Kozlova - S.Vickery 5-122-63-60-2
3306S.Zhang - P.Hon 14-136-42-62-1
3308M.Buzarnescu - C.Branstine 13-97-66-32-0
3364N.Gibbs - A.Petkovic 14-177-54-61-2
3454M.Linette - N.Hibino 10-134-66-70-2
3478O.Jabeur - F.Abanda 12-76-46-32-0
3481P.Hercog - A.Kiick 12-36-36-02-0
3606X.Wang - Y.Bonaventure 17-154-67-52-1
3607F.Di Lorenzo - A.Sharma 12-56-16-42-0
3608H.Kuwata - H.Watson 12-156-34-61-2
3610I.Swiatek - S.Rogers 13-96-47-52-0
3611L.Sleeth - T.Maria 4-122-62-60-2

WTA WASHINGTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041J.Pegula - A.Kalinskaya 15-106-33-62-1
1048C.Giorgi - C.Mcnally 13-87-66-22-0

WTA WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3612C.Gauff C.Mcnally - M.Sanchez F.Stollar 12-46-26-22-0

OLIMPIJSKE IGRE KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4673Kina - Njemacka 1-02-03-1
4674Brazil - Dominikanska Republika 1-02-03-2
4675Juzna Koreja - Meksiko 1-02-03-0
4676Srbija - Puerto Rico 1-02-03-0
4677Azerbaijan - Kamerun 1-02-03-0
4678Nizozemska - Kenija 1-02-03-0
4679Rusija - Kanada 1-02-03-0
4680Tajland - Poljska 0-11-12-3
4681Belgija - Italija 0-10-20-3
4682Sad - Bugarska 0-11-13-2
4683Kazahstan - Argentina 1-01-11-3

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2995Pumas - Natal Sharks 27-20
2996Pretoria Bulls - Griquas 15-37

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3260Canterbury Bulldogs - Penrith Panthers 16-8
3261Cronulla Sharks - South Sydney Rabbitohs 39-24
3262Sydney Roosters - Gold Coast Titans 58-6
3272St. George Illawarra - Parramatta Eels 4-12

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2898Catalans Dragons - Warrington Wolves 30-10

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
6326Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions 4-5
6327Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 4-3
7337Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 1-4
7338Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 4-6
7339Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 6-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1336New York Yankees - Boston Red Sox 9-2
1337Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 4-1
1338Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 6-4
1339New York Yankees - Boston Red Sox 6-4
1340Philadelphia Phillies - Chicago White Sox 3-2
1341Pittsburgh Pirates - New York Mets 5-7
1342Houston Astros - Seattle Mariners 9-0
1343Minnesota Twins - Kansas City Royals 11-3
1348Atlanta Braves - Cincinnati Reds 5-4
1349Texas Rangers - Detroit Tigers 5-4
1350Arizona Diamondbacks - Washington Nationals 18-7
1351Colorado Rockies - San Francisco Giants 5-6
1364Oakland Athletics - St Louis Cardinals 8-3
6342Tampa Bay Rays - Miami Marlins 8-6

VN MAĐARSKA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3613R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3617L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3627N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
3647S.Perez - L.Stroll 1-0
3648K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3654G.Russell - R.Kubica 1-0
3655C.Sainz - L.Norris 1-0
3656M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3664S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN MAĐARSKA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
6116A.Albon - A.Albon 1-0
6117V.Bottas - V.Bottas 1-0
6118P.Gasly - P.Gasly 1-0
6122A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
6123R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
6124L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
6156N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
6157R.Kubica - R.Kubica 1-0
6158D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
6159C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
6190K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
6191L.Norris - L.Norris 1-0
6192S.Perez - S.Perez 1-0
6193K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
6194D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
6195G.Russell - G.Russell 1-0
6196C.Sainz - C.Sainz 1-0
6197L.Stroll - L.Stroll 1-0
6198M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
6199S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN MAĐARSKA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3665R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3666L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3667N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
3668D.Kvyat - A.Albon 0-1
3669S.Perez - L.Stroll 1-0
3670K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3671G.Russell - R.Kubica 1-0
3690C.Sainz - L.Norris 0-1
3691M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3692S.Vettel - C.Leclerc 0-1

CLASICA SAN SEBASTIAN DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5825A.Roux - J.Simon 0-1
5894B.Mollema - M.Landa 1-0
5895D.Martin - A.Yates 1-0
5896D.Gaudu - G.Bennett V-V
5897E.Bernal - S.Yates V-V
6011G.Van Avermaet - T.Gallopin 1-0
6012J.Alaphilippe - A.Valverde 0-1
6013M.Woods - G.Muhlberger 1-0
6021O.Fraile - S.Clarke 0-1
6022R.Kreuziger - N.Roche 1-0
6023R.Molard - T.Skujins 1-0
6108T.Pogacar - I.R.Sosa V-V
6109T.Benoot - T.Wellens V-V

TOUR OF POLAND ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7256B.Swift - A.Peron 1-0
7257C.Venturini - L.Mezgec 0-1
7258E.Battaglin - M.Mohoric 0-1
7259F.Gaviria - M.Walscheid 1-0
7260J.Mareczko - S.Modolo 1-0
7261J.Degenkolb - F.Fortin 1-0
7262M.Sarreau - D.Van Poppel 0-1
7263P.Ackermann - F.Jacobson 1-0
7264P.Franczak - E.Wouters 1-0
7265R.Selig - S.Consonni 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 141630313240
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2451586083
arrow BC British Colombia BC49 6/49 61018252738
arrow BE Belgija 6/45 41524252733
arrow BL Belgija Keno 20/70 124610121424252627323648545556586265
arrow CA Kanada 6/49 41417222646
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 913333539
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 111152531
arrow CL Colorado 6/42 61420222931
arrow DA Multi-Daily A 6/99 52231347797
arrow DB Multi-Daily B 6/99 91536527884
arrow DC Multi-Daily C 6/99 154150626486
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4591821232428323342434748535657596768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1571214162127323744495253576465666770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 312143036
arrow FK Finska Keno D 20/70 1114171820252728303945474852546064676870
arrow FL Florida 6/53 62133345153
arrow FQ Finska Keno V 20/70 5891418192330343639404647495657626469
arrow FR Francuska 5/49 4571023
arrow FT Finska Keno T 20/70 245910121617202333364053566062646569
arrow GE Njemačka 6/49 2334404244
arrow GO Njemačka Keno 20/70 810141618192631364142465055606162646769
arrow GR Grčka 6/49 5626272948
arrow HO Hong Kong 6/49 232427283743
arrow HU Mađarska 5/90 1521677581
arrow IL Illinois 6/52 111516202551
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 42427344445
arrow IR Irska 6/47 1322293137
arrow IT Italija 6/90 61621273366
arrow LD Latvija Keno D 20/62 911121920232429343739475152545658606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 456910152128303132333537444751545562
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2481112172022232529364346474852545661
arrow LU Louisiana 6/40 356112337
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 121720254049
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1618202227
arrow MI Michigan Classic 6/47 21421294043
arrow MS Missouri 6/44 92930363844
arrow NP New York Pick 10 20/80 1341718212730354046515962656869757780
arrow NY New York 6/59 21821395358
arrow OH Ohio Classic 6/49 133637414647
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 161726293142
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 46151619202526294849505457596065737478
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 5891121242631343840434551525357597072
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 23122930
arrow PO Poljska 6/49 11823293842
arrow QU Quebec 6/49 2418424345
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 122226334749
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41832343844
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 101327293745
arrow SW Švicarska 6/42 212435394142
arrow TE Texas 6/54 61718202634
arrow TU Turska Sayisal 6/49 278374044
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 83034444557
arrow UW SAD Powerball 5/69 36456668
arrow WA Washington 6/49 182330383940
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 26272931
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 172027293246
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 36151922252933454648495253556467727376