Nedjelja 04.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7024Feyenoord - Sparta Rotterdam - - 0-02-2
7028Kilmarnock - Rangers - - 0-11-2
7029Brondby If - Horsens - - 1-11-2
7046Young Boys - Lugano - - 1-02-0
7052Rubin Kazan - Cska Moscow - - 0-10-1
7054Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets - - 0-01-1
7056Olimpija Ljubljana - Triglav - - 3-14-2
7121River Plate - Lanus - - 2-03-0
7123N.Kyrgios - D.Medvedev - - 0-01-0
7266C.Giorgi - J.Pegula - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4661Union De Santa Fe - Defensa Y Justicia domaći331-02-1
4662Gimnasia Lp - San Lorenzo gosti790-00-1
4663Banfield - Estudiantes domaći451-01-0
4665River Plate - Lanus domaći232-03-0
7341Atletico Patronato Parana - Boca Juniors gosti60-20-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6859Deportivo Armenio - Ca Defensores Unidos gosti800-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3164Central Cordoba De Rosario - Argentino De Merlo gosti201-11-1
3190Deportivo Merlo - Canuelas Fc domaći163-13-1

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Perth Glory Youth - Stirling Lions domaći820-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3196Salzburg - Mattersburg domaći83-04-1
3197St Polten - Rapid Vienna gosti391-12-2
3198Wolfsberger Ac - Sturm Graz gosti50-10-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1105Wacker Innsbruck - Dornbirn domaći241-01-0
1113Austrija Klagenfurt - Fc Liefering domaći51-24-4

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3165Gent - Eupen domaći24-06-1
3192Royal Excel Mouscron - Anderlecht - - 0-00-0
3193Royal Antwerp - Waasland domaći32-14-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1390St Gilloise - Roeselare domaći91-03-0

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2189Naftan Novopolotsk - Torpedo Zhodino domaći101-21-4
2190Fk Dnyapro Mogilev - Fc Slutsk domaći451-02-1
2191Slavia Mozyr - Fc Vitebsk gosti222-13-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4598Blooming - Oriente Petrolero domaći490-02-1
6025Aurora - Sport Boys - - 0-00-0
6303The Strongest - Nacional Potosi gosti101-13-2
6304San Jose Oruro - Royal Pari Sion gosti251-13-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3058Zeljeznicar - Zrinjski Mostar domaći590-01-0
3059Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina domaći92-03-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3023Santo Andre - Ec Sao Bernardo Sp gosti100-10-3

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1141Santos - Goias domaći93-06-1
1142Bahia Ba - Flamengo domaći203-03-0
1143Atletico Mg - Cruzeiro domaći451-02-0
1144Avai - Botafogo gosti190-10-2
1145Corinthians - Palmeiras domaći131-01-1
1159Vasco Da Gama - Csa Al - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3024Botafogo Pb - Confianca Se domaći421-02-0
3033Sampaio Correa Ma - Treze domaći12-02-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2894Brusque - Ituano Sp domaći191-02-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1347Cska Sofia - Botev Vratsa domaći710-01-0
1352Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets domaći600-01-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1654Budejovice - Jablonec gosti70-11-1
1656Mfk Karvina - Slavia Prague - - 0-00-0
1657Sparta Prague - Pribram domaći282-03-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1950Dukla Prague - Viktoria Zizkov domaći211-02-0
1951Slovan Varnsdorf - Chrudim domaći231-13-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7359Fk Apos Blansko - Vyskov domaći382-03-1
7360Slovacko B - Slavia Kromeriz gosti62-14-3
7361Unex Unicov - Fc Fastav Zlin B domaći321-04-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1970Universidad De Concepcion - Universidad Catolica gosti340-10-3
1972Antofagasta - Everton De Vina gosti410-11-1
7350Colo Colo - Curico Unido gosti130-10-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2869Cobreloa - Deportes La Serena domaći211-13-1
2873Deportes Valdivia - Deportes Copiapo gosti430-11-1
2874Nublense - San Luis De Quillota - - 0-00-0
2893Santiago Wanderers - Union San Felipe gosti130-11-2
4638Santiago Morning - Puerto Montt domaći720-01-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Randers Fc - Fc Nordsjaelland domaći133-03-1
1016Esbjerg Fb - Odense gosti680-00-1
1018Brondby If - Horsens gosti51-11-2
1019Midtjylland - Aalborg domaći890-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5411Hb Koge - Fredericia gosti150-11-3
5412Fc Roskilde - Skive gosti550-01-1
5426Naestved - Kolding gosti170-10-2
5427Vejle - Nykobing Fc gosti10-32-4
5428Vendsyssel Ff - Fremad Amager gosti730-00-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Holbaek B I - Bronshoj gosti131-11-1
1193Slagelse - Vanlose - - 0-00-0
1199Thisted - Vejlby Skovbakken Aarhus domaći141-21-4

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2614Manta Fc - Ldu Portoviejo domaći261-01-1
2628Cds Santa Rita - Ca Porteno domaći81-02-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2543Ldu Quito - Macara gosti560-01-1
2544Universidad Catolica - Barcelona Sc domaći91-02-1
4649Emelec - Delfin Sc gosti360-10-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5603Bristol City - Leeds gosti270-11-3

ENGLESKA COMMUNITY SHIELD NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4403Liverpool - Manchester City gosti120-11-1

ENGLESKA COMMUNITY SHIELD DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4369Liverpool - Manchester City - - 0-00-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7364Welco Elekter - Fci Levadia Tallinn U21 gosti110-10-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6483Ilves - Rops gosti400-12-2
6484Kups - Hifk gosti70-11-1
6485Lahti - Kpv domaći770-01-0
6486Inter Turku - Mariehamn domaći840-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4218Csd Municipal - Csd Comunicaciones domaći311-01-0
4220Deportivo Sanarate - Deportivo Siquinala - - 0-00-0
4222Deportivo Malacateco - Xelaju - - 0-00-0
4226Deportivo Iztapa - Antigua Gfc gosti130-10-1
4227Deportivo Mixco - Deportivo Guastatoya gosti180-11-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5296Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb domaći402-03-0
5298Nk Osijek - Inter Zapresic gosti210-13-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1418Pusamania Borneo - Pss Sleman gosti450-12-2
1426Barito Putera - Bandung domaći900-01-0

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1954Adriese - Salo gosti530-00-1
3651Ravenna - Sanremese domaći81-01-0
3658Arezzo - Turris domaći560-01-0
3659Carrarese - Fermana gosti240-11-1
3660Catania - Asd Cavenago Fanfulla domaći132-03-0
3795Catanzaro - Casertana domaći480-01-1
3831Imolese Calcio - Sambenedettese gosti260-12-2
3865Monza - Alessandria domaći62-02-0
3868Piacenza - Viterbese - - 0-00-0
3869Potenza - Asd Lanusei Calcio domaći600-02-0
3870Pro Patria - Ss Matelica Calcio Asd domaći720-01-0
3878Salo - Adriese VVV-VV-V
3879Sud Tirol - Us Citta Di Fasano domaći91-04-2
3880Triestina - Cavese domaći82-13-1
4856Adriese - Salo gosti530-00-1
6115Siena - Mantova gosti400-10-2

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1040As Giana Erminio - Albinoleffe gosti120-10-1
1041Ac Gozzano - Renate gosti510-00-1
1042Rimini - Asd Romagna Centro Cesena gosti40-21-2
1043Juventus U23 - Pergolettese domaći172-02-0

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2836Hapoel Haifa - Kiryat Shmona domaći94-14-1
2867Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem gosti110-10-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5909Kawasaki Frontale - Matsumoto Yamaga - - 0-00-0
5910Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus gosti21-22-2
5911Sagan Tosu - Oita Trinita domaći470-02-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Albirex Niigata - Tokushima Vortis domaći242-04-0
1237Avispa Fukuoka - Yokohama Fc gosti770-00-2
1238Kanazawa - Tochigi Sc domaći161-01-1
1239Kofu - Machida Zelvia domaći640-03-0
1244Kyoto Ps - Tokyo Verdy domaći163-04-0
1245V Varen Nagasaki - Fc Gifu domaći31-11-3
1248Ehime Fc - Fagiano Okayama domaći292-02-0
1258Kagoshima United - Jef United gosti290-12-1
1261Kashiwa Reysol - Ryukyu gosti312-15-1
1262Omiya Ardija - Montedio Yamagata gosti42-13-2
1264Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock domaći131-01-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1952Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita - - 0-00-0
1953Thespa Kusatsu - Yscc Yokohama domaći201-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1302Gangwon - Jeonbuk Motors gosti41-13-3
1303Incheon United - Seongnam Ilhwa gosti610-00-1
1304Suwon Bluewings - Pohang Steelers gosti450-10-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1999Ansan Police Fc - Busan I Park gosti400-10-1
2000Seoul E Land Fc - Bucheon Fc domaći540-01-0
2097Suwon City - Fc Anyang gosti820-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2411Black Leopards - Polokwane City gosti440-10-1
2412Golden Arrows - Maritzburg United domaći460-01-0
2423Highlands Park - Kaizer Chiefs gosti51-12-3

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2202Irtysh Pavlodar - Kairat Almaty gosti200-10-2
2204Shakhter Karagandy - Fc Astana domaći391-01-0
2208Taraz - Ordabasy Shymkent domaći71-01-0
2209Atyrau - Tobol Kostanay gosti380-10-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Changchun Yatai - Meizhou Hakka domaći193-05-1
1292Shaanxi Changan - Nei Mongul Zhongyou gosti80-10-1
1293Guizhou Hengfeng - Qingdao Huanghai domaći900-01-0
1294Liaoning Whowin - Xinjiang Tianshan Leopard domaći231-01-1
1295Meizhou Meixian Techand - Shanghai Shenxin domaći740-01-0
1296Shijazhuang Ever Bright - Beijing Konggu gosti120-30-5

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1393Depotivo Pasto - Atletico Bucaramanga gosti570-01-1
1397Alianza Petrolera - Envigado domaći790-01-0
1404Atletico Junior - America De Cali gosti900-00-1
1411Boyaca Patriotas - Rionegro Aguilas domaći720-02-0
1451Deportes Tolima - Independiente Santa Fe domaći191-04-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1737Atletico Fc - Itagui Leones Fc domaći41-11-1
1738Deportes Pereira - Llaneros domaći490-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3239Deportivo Saprissa - Guadalupe Fc domaći191-04-1
3240Universidad De Costa Rica - Cartagines gosti840-00-1
3242Limon - Santos Dg domaći441-01-0
3243Perez Zeledon - Deportiva Alajuelense gosti241-11-4
4640San Carlos - Ad Municipal Grecia gosti212-14-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3194Ad Municipal Santa Ana - Puerto Golfito Fc - - 0-00-0
3219Municipal Liberia - Ad Cofutpa gosti50-10-1
3220Barrio Mexico - Ad Guanacasteca gosti220-23-2
3225Curridabat Fc - Futbol Consultants Desamparados domaći361-01-1
3237Ad Municipal Turrialba Fc - Ad Juventud Escazucena gosti131-23-3

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Valmiera - Fk Liepaja domaći251-02-1

LATVIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2201New Project - Balvu Sports Center domaći302-02-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3286Diosgyor - Honved gosti371-12-1
3287Mol Vidi Fc - Kaposvar domaći53-24-2

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3244Budaorsi - Nyiregyhaza gosti310-10-2
3249Dorogi Fc - Vasas domaći32-02-1
3253Soroksar - Kazincbaricika Bsc domaći760-01-1
3260Szeged - Ujbuda gosti70-30-3
3261Ajkai Fc - Gyor gosti230-10-1
3273Csakvar - Mtk Budapest domaći153-13-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3362Unam Pumas - Tigres gosti890-00-1
3363Fc Juarez - Toluca domaći171-02-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7406Alebrijes De Oaxaca Fc - Universidad Guadalajara domaći122-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4857Tottenham - Inter domaći31-11-1

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2193Csf Speranta Nisporeni - Fc Sfintul Gheorghe gosti300-11-2
2194Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau domaći610-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2659Heracles - Heerenveen gosti80-30-4
2660Den Haag - Utrecht domaći212-22-4
2664Feyenoord - Sparta Rotterdam gosti490-02-2
2665Az Alkmaar - Fortuna Sittard domaći530-04-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2145Melbo - Harstad - - 3-14-1
2152Bodo Glimt 2 - Gjelleraasen If domaći342-14-2
2162Vestfossen - Vard Haugesund gosti600-00-2
2178Melhus - Strindheim gosti110-31-6

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2895Ranheim - Brann gosti190-20-3
3001Stabaek - Haugesund domaći490-01-1
3002Tromso - Mjondalen domaći371-02-2
3003Viking - Molde gosti820-00-2
3007Valerenga - Kristiansund gosti80-11-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5669Start - Kongsvinger domaći411-03-1
5683Nest Sotra - Kfum Oslo domaći102-12-2
5783Raufoss - Notodden gosti150-21-4
5784Sandefjord - Tromsdalen domaći790-01-0
5785Sandnes Ulf - Ham Kam gosti310-20-2
5786Sogndal - Ullensakerkisa domaći311-03-0
5787Strommen - Jerv domaći202-03-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2159Alta - Baerum gosti450-11-2
2160Asker - Senja domaći141-02-0
2161Kjelsas - Mjolner domaći121-03-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Heidenheim - Stuttgart gosti520-02-2
1613Aue - Wehen domaći192-13-2
1632Darmstadt - Holstein Kiel domaći111-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4237E. Braunschweig - Duisburg gosti190-10-3
4238Zwickau - Cz Jena domaći421-02-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1574Sv Hemelingen - Bts Neustadt domaći164-04-0

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1584Hessen Kassel - Turk Gucu Friedberg gosti182-14-2
1587Fernwald - Rw Hadamar domaći41-15-6
1588Vfb Ginsheim 1916 - Sc Hessen Dreieich domaći161-05-2
1591Fc Eddersheim - Sv Neuhof domaći22-05-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1652Stuttgart Amateurs - Nottingen gosti810-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1681Tsv Sasel 1925 - Wandsbeker Tsv Concordia 1881 domaći262-04-2
1682Tus Dassendorf 1948 - Fc Teutonia Ottensen 1905 domaći21-13-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1684Sc Spelle Venhaus - Ulm Wolfsburg domaći391-03-0
1697Vfv Hildesheim - Mtv Eintracht Celle domaći62-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1698Brandenburger Sud 05 - Ludwigsfelder gosti550-01-1
1699Sc Tasmania 1900 Berlin - Tennis Borussia Berlin domaći251-22-4
1700Staaken - Neustrelitz gosti560-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1721Fsv 63 Luckenwalde - Wacker Nordhausen Ii - - 0-00-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1729Tus Koblenz - Fv Diefflen domaći401-01-0
1730Hassia Bingen - Rochling Volklingen gosti530-00-1
1731Elversberg Ii - Arminia Ludwigshafen domaći251-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1450Buchbach - Turkgucu Ataspor Munchen domaći71-02-1
1452Vfr Garching - Aubstadt gosti70-21-5

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1742Hamburg Am - Holstein Kiel Amateurs domaći94-06-0
1743Eintracht Norderstedt - Heider gosti212-16-1
1744Havelse - Weiche Flensburg gosti850-00-2
1807Werder Bremen Am - St Pauli Am domaći341-12-2
1808Drochtersen Assel - Jeddeloh domaći232-03-1
1825Vfb Oldenburg - Wolfsburg Am gosti110-10-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1884Energie Cottbus - Rw Erfurt domaći72-25-3
1886Meuselwitz - Lichtenberg 47 domaći332-02-0
1887Viktoria Berlin - Lokomotive Leipzig gosti140-10-2
1913Wacker Nordhausen - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći164-08-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1927Freiburg Am - Offenbacher Kickers gosti740-01-2
1928Mainz Am - Tus Rot Weiss Koblenz domaći620-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1942Vfb Homberg - Rw Essen gosti550-01-2
1943Borussia Dortmund Amateurs - Sportfreunde Lotte domaći171-02-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4332Sportivo Luqueno - Sol De America - - 0-00-0
4333Cerro Porteno - Club Guarani Asuncion gosti520-02-2

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4228Atletico Grau - Cienciano domaći451-02-1
4229Santos Fc Ica - Los Caimanes domaći590-01-0
4233Juan Aurich - Union Huaral gosti250-12-1
4234Cd Sport Loreto - Sport Victoria domaći202-13-3
4253Cultural Santa Rosa - Comerciantes Unidos gosti212-13-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1206Wisla Plock - Lechia Gdansk gosti120-11-2
1207Legia Warsaw - Slask Wroclaw - - 0-00-0
1209Piast Gliwice - Pogon Szczecin - - 0-00-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6635Chojnice - Bielsko Biala gosti300-10-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2186Chemik Police - Oks Swit Skolwin Szczecin gosti220-10-2
2187Pogon Ii Szczecin - Gwardia Koszalin domaći112-04-1
2188Radunia Stezyca - Gornik Konin domaći42-05-1

PORTUGAL SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5711Benfica - Sporting Lisbon domaći401-05-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1435Bayer Leverkusen - Valencia gosti111-11-2
1436Brescia - Besiktas domaći451-02-0
1437De Graafschap - Osasuna gosti410-11-2
1438Spal 2013 - Verona - - 0-00-0
1439Granada Cf - Las Palmas domaći480-02-0
1440Barcelona - Arsenal gosti360-12-1
1441Huesca - Castellon domaći391-02-2
1442Racing Santander - Athletic Bilbao domaći101-02-1
1443Marseille - Napoli gosti390-10-1
2898Bordeaux - Genoa gosti241-22-3

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314Fc Hermanstadt - Universitatea Craiova gosti30-12-1
1320Acs Sepsi - Viitorul Constanta domaći371-02-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5031Gloria Buzau - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći640-01-0
5033Metaloglobus Bucuresti - Petrolul Ploiesti domaći411-01-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1354Tambov - Arsenal Tula gosti130-10-1
1355Rubin Kazan - Cska Moscow gosti410-10-1
1356Pfc Sochi - Fc Ufa - - 0-00-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1335Torpedo Moscow - Torpedo Armavir domaći71-12-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1332Fc Sochi U21 - Ufa U21 - - 0-00-0
1333Rubin Kazan U21 - Cska Moscow U21 gosti430-10-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3025Minnesota United - Portland Timbers domaći900-01-0
3030Washington Dc United - Philadelphia Union gosti30-21-5
3032Seattle Sounders - Sporting Kansas City gosti120-22-3

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1955Balestier Khalsa - Houngang United domaći152-13-4

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5074Trnava - Nitra domaći31-02-0
5075Sered - Dac 1904 domaći690-03-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1394Petrzalka - Msk Zilina B gosti370-13-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1409Kalinkovo - Pezinok domaći520-02-3
1410Osk Slovensky Grob - Sk Bahon - - 0-00-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1399Nk Tabor Sezana - Domzale domaći102-02-1
1405Olimpija Ljubljana - Triglav gosti153-14-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Cukaricki Belgrade - Fk Radnik Surdulica domaći71-01-0
2231Partizan Belgrade - Macva Sabac domaći192-04-0
2232Spartak Subotica - Fk Tsc Backa Topola gosti31-11-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1691Aberdeen - Hearts domaći131-03-2
1701Kilmarnock - Rangers gosti160-11-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Kalmar - Hammarby gosti410-12-2
1400Bk Hacken - Sirius domaći93-14-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3040Syrianska - Trelleborgs Ff gosti100-22-2
3313Frej - Vasteras domaći101-01-1
3317Osters - Gais domaći341-12-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Torns If - Kristianstad domaći92-02-0
1085Trollhattan - Assyriska Turabdin Ik gosti371-22-4
1086Ljungskile - Skovde domaći301-03-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Tegs - Bodens - - 0-00-0
1226Carlstad United - Gefle If domaći191-02-1
1227Sollentuna United - Akropolis gosti110-20-2
1228Sandvikens - Forward domaći480-01-0
1230Vasalunds If - Umea gosti120-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1995Skiljebo - Karlbergs Bk gosti150-10-3
1996Gute - Gamla Upsala domaći202-12-4

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Neuchatel Xamax - St Gallen gosti330-11-1
3062Servette - Luzern domaći620-01-0
3063Young Boys - Lugano domaći151-02-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1956Pt Prachuap - Port domaći740-01-1
1957Suphanburi - Bangkok United gosti670-01-1
1958Chiangrai United - Ratchaburi gosti590-01-1
1976Ptt Rayong Fc - Buriram United gosti530-00-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1988Samut Sakhon Fc - Chiangmai United gosti360-11-2
1992Ubon United - Air Force United domaći451-01-2
1994Navy - Ayutthaya United domaći221-13-2
1998Udon Thani Fc - Bg Pathum United domaći451-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7133Olimpik Donetsk - Kolos Kovalivka gosti680-00-1
7134Shakhtar Donetsk - Karpaty Lviv domaći402-03-0
7135Zorya Lugansk - Sc Dnipro 1 gosti450-11-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Dep. La Guaira - Mineros De Guayana domaći191-01-1
2311Deportivo Lara - Estudiantes De Merida domaći381-02-1
2312Llaneros - Monagas gosti70-10-1
2313Tachira - Zulia Fc domaći480-02-0
2314Zamora - Caracas gosti750-00-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Nam Dinh Fc - Hoang Anh Gia Lai domaći41-02-2
1071Than Quang Ninh - Shb Da Nang domaći480-01-1
1072Tp Ho Chi Minh - K. Khanh Hoa domaći381-11-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1444Cs. Dong Thap - Hong Linh Ha Tinh Fc gosti171-12-4
1445Sqc Binh Dinh - Huda Hue gosti241-13-2
1446Dong Tam Long An - Binh Phuoc domaći610-01-0

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3039Gresford - Colwyn Bay domaći780-01-0

EP U20 DIV. A (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2098Spanjolska - Srbija 70-60
2100Rusija - Poljska 65-43
2101Njemacka - Nizozemska 59-70
2103Litva - Bjelorusija 55-48
2125Italija - Francuska 34-52
2132Svedska - Ceska 47-81
2134Madjarska - Belgija 58-64
2135Latvija - Portugal 46-46 / 51-53

EP U20 DIV. B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2136Grcka - Bugarska 58-64
2138Turska - Rumunjska 80-69
2140Hrvatska - Izrael 58-49
2141Irska - Velika Britanija 72-58

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4297New York Liberty - Connecticut Sun 79-94
4298Los Angeles Sparks - Seattle Storm 83-75
4305Phoenix Mercury - Washington Mystics 103-82

ATP MONTREAL KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031D.Evans - M.Granollers 12-66-36-32-0
1032R.Berankis - T.Paul 15-176-46-71-2
1035F.Lopez Diaz Guerra - I.Karlovic V-VV-VV-VV-V
1036Y.Nishioka - I.Ivashka 7-124-63-60-2
1037S.Diez - B.Klahn 12-146-76-70-2
1039J.Millman - S.Kwon 14-187-63-61-2
4628M.Polmans - B.Tomic 10-134-66-70-2

ATP WASHINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076N.Kyrgios - D.Medvedev 14-127-67-62-0

ATP WASHINGTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1075Rojer J J H.Tecau - R.Klaasen M.Venus 11-196-33-61-2

CHALLENGER KARLSRUHE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1434P.Tig - A.Van Uytvanck 15-93-66-12-1

CHALLENGER KARLSRUHE PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1427L.Arruabarrena Vecino R.Voracova - X.Han Y.Yuan 22-156-76-42-1

CHALLENGER LEXINGTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1164J.Sinner - A.Bolt 15-146-43-62-1

CHALLENGER LIBERECTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1167R.Dutra Silva - N.Milojevic 13-153-66-31-2

CHALLENGER SEGOVIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1222P.Kotov - N.Kuhn 8-132-66-70-2

CHALLENGER SOPOTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1247S.Travaglia - F.Horansky 14-126-42-62-1

CHALLENGER SOPOT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1246A.Begemann F.Mergea - K.Drzewiecki M.Kowalczyk 19-156-13-62-1

CHALLENGER YOKKAICHITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2341Y.Shimizu - M.Song 12-66-36-32-0
2342E.Zhu - W.Trongcharoenchaikul V-V6-7V-VV-V
2344J.Yamasaki - B.Ellis 12-86-46-42-0
2349S.Shimabukuro - Y.Mochizuki 12-66-46-22-0
2350M.Romios - B.Lock 18-116-76-22-1
2386S.Fukuda - K.Takeuchi 7-124-63-60-2
2389S.Hazawa - T.Fancutt 12-56-46-12-0
2390Y.Ito - H.Bourchier 12-66-36-32-0
2409H.Heliovaara - Y.Hashikawa V-VV-VV-VV-V
4614I.Okamura - J.Cui 6-123-63-60-2
4615S.Imai - N.Tajima 12-56-26-32-0
4626D.Kelly - O.Ayeni V-V6-7V-VV-V

ITF AGADIR 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1834N.Arreche - L.Ouahab 12-177-54-61-2

ITF BAD SAULGAU 12A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1920S.Sorribes Tormo - K.Gerlach 13-77-66-12-0

ITF BRUSSELS 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1740C.Heyman - G.Den Heijer 14-102-66-02-1

ITF DUBLIN 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1826I.Sijsling - R.Peniston 13-106-47-62-0

ITF DUBLIN 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1921A.Robbe - G.Drummy 3-121-62-60-2

ITF FORT WORTH 25A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1939C.Van Nguyen - C.Harrison 4-124-60-60-2

ITF GRODZISK MAZOWIECKI 04A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1929D.Radanovic - M.Chwalinska 10-136-74-60-2

ITF KNOKKE 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1883C.Burger - A.Pribylova 16-137-63-62-1

ITF LEXINGTON 24A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1940D.Kim - A.Li 12-46-16-32-0

ITF SAVITAIPALE 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1914E.Kazionova - A.Kulikova 14-176-46-71-2

ITF SEZZE 21A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1926A.Danilina - S.Rubini 5-124-61-60-2

ITF XATIVA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1852I.Lopez Morillo - P.Toledo Bague 13-107-66-42-0

WTA SAN JOSETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2229S.Zheng - A.Sabalenka 13-96-37-62-0

WTA SAN JOSE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077N.Melichar K.Peschke - S.Aoyama E.Shibahara 12-86-46-42-0

WTA TORONTO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078A.Riske - V.Lepchenko 12-86-46-42-0
1079A.Tomljanovic - C.Mchale 13-106-47-62-0
1083M.Puig - J.Brady 5-123-62-60-2
1087S.Zhang - A.Potapova V-V6-7V-VV-V
1088E.Alexandrova - T.Babos 14-117-57-62-0
1089M.Buzarnescu - M.Doi 11-146-75-70-2
1093R.Peterson - X.Wang 6-124-62-60-2
1094S.Vickery - M.Bouzkova 5-123-62-60-2
1095I.Swiatek - H.Watson 12-66-46-22-0
1096N.Hibino - T.Maria 3-122-61-60-2
1097P.Hercog - A.Petkovic 12-76-46-32-0
1098O.Jabeur - F.Di Lorenzo 11-143-66-21-2

WTA WASHINGTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1100C.Giorgi - J.Pegula 4-122-62-60-2

PANAMERIČKE IGRERUKOMET

Br. Susret Kraj
1395Brazil - Cile 29-32
1398Puerto Rico - Kuba 12-36

OLIMPIJSKE IGRE KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1336Kina - Turska 1-02-03-0
1337Meksiko - Kanada 0-10-20-3
1344Puerto Rico - Tajland 1-01-11-3
1345Kenija - Belgija 0-10-20-3
1346Rusija - Juzna Koreja 0-10-23-2
1367Srbija - Poljska 0-11-13-1
1386Nizozemska - Italija 0-10-20-3
1978Sad - Argentina 1-02-03-0
1987Kazahstan - Bugarska 0-10-20-3
4684Ceska - Njemacka 0-10-20-3

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2899Hull Kingston Rovers - Castleford Tigers 26-26
2901London Broncos - Salford City Reds 28-58

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6328Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 2-11
6329Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 10-5
6330Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 7-2
6331Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 3-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1252Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 6-5
1255Philadelphia Phillies - Chicago White Sox 5-10
1259Cleveland Indians - L A Angels 6-2
1265Tampa Bay Rays - Miami Marlins 7-2
1273Atlanta Braves - Cincinnati Reds 4-6
1276Pittsburgh Pirates - New York Mets 2-13
1283Minnesota Twins - Kansas City Royals 3-0
1284Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 7-2
1285Texas Rangers - Detroit Tigers 9-4
1286Colorado Rockies - San Francisco Giants 6-2
1287Oakland Athletics - St Louis Cardinals 4-2
1288L A Dodgers - San Diego Padres 11-10

VN MAĐARSKA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3613R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3617L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3627N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
3632D.Kvyat - A.Albon 0-1
3647S.Perez - L.Stroll 1-0
3648K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3654G.Russell - R.Kubica 1-0
3655C.Sainz - L.Norris 1-0
3656M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3664S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN MAĐARSKA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
6116A.Albon - A.Albon 1-0
6117V.Bottas - V.Bottas 1-0
6118P.Gasly - P.Gasly 1-0
6122A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
6123R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
6124L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
6156N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
6157R.Kubica - R.Kubica 1-0
6158D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
6159C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
6190K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
6191L.Norris - L.Norris 1-0
6192S.Perez - S.Perez 1-0
6193K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
6194D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
6195G.Russell - G.Russell 1-0
6196C.Sainz - C.Sainz 1-0
6197L.Stroll - L.Stroll 1-0
6198M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
6199S.Vettel - S.Vettel 1-0

RIDE LONDON CLASSIC 2019 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7563A.Kristoff - D.Cimolai 1-0
7564C.Ewan - S.Bennett 0-1
7565C.Lawless - G.Cullaigh 1-0
7566D.Impey - O.Naesen 0-1
7567E.Viviani - A.Demare 1-0
7568K.Halvorsen - P.Bauhaus 1-0
7569M.Matthews - S.Colbrelli 0-1
7570M.Teunissen - J.Koch 0-1
7571N.Bonifazio - G.Nizzolo 0-1
7572P.Gilbert - Z.Stybar 0-1
7573R.Gibbons - T.Van Asbroeck 1-0

TOUR OF POLAND ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7502B.Swift - M.Mohoric 0-1
7503B.Lambrecht - S.Higuita 1-0
7504D.Ulissi - D.Formolo 0-1
7505E.Wouters - A.Peron 1-0
7506F.Gaviria - M.Walscheid 1-0
7507J.Mareczko - S.Modolo 0-1
7508J.Degenkolb - C.Venturini 0-1
7509M.Sarreau - D.Van Poppel 1-0
7510P.Ackermann - F.Jakobsen 1-0
7511P.Franczak - L.Mezgec 0-1
7512R.Selig - S.Consonni 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 121316172241
arrow BL Belgija Keno 20/70 79111517192328414249515354566164656670
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2931343537
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 413172230
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152629457892
arrow DB Multi-Daily B 6/99 132136427986
arrow DC Multi-Daily C 6/99 334370727598
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 410111314151625282939485153555658616570
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3461314171928313438394142464753606770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1318192931
arrow FK Finska Keno D 20/70 1781014181920232729363743495152576869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 5691920252629353842454649515456576567
arrow FT Finska Keno T 20/70 1222232427293536384546474952535859676970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 567911122022252628303237414448526068
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 2314153442
arrow LD Latvija Keno D 20/62 13578171922283031333438424344454653
arrow LE Latvija Keno E 20/62 168912131516172931323840484950515358
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2461216171921313334364143475255565862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 423303235
arrow NP New York Pick 10 20/80 110121318212224323640505456575861636770
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 711171920243035364041464853596264667175
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 23131420222331343541444550555659636877
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 712202229
arrow RO Rumunjska 6/49 6722242642
arrow SK Slovačka 5/35 812212930
arrow SL Slovenija 7/39 1358203036
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 615202227
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1471113161924252833363940444749637679