Ponedjeljak 05.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3972Lyngby - Aarhus Gf - - 1-02-1
4112Stromsgodset - Bodo Glimt - - 0-11-3
4113Elfsborg - Djurgarden - - 0-00-1
4122Tsarsko Selo Sofia - Levski Sofia - - 0-00-2
4139L.Pouille - M.Raonic - - 0-00-1
4146C.Wozniacki - Y.Putintseva - - 0-01-0
4147C.Garcia - J.Ostapenko - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7342Godoy Cruz - Arsenal Sarandi gosti120-10-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4426Justo Jose De Urquiza - Comunicaciones gosti890-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4655Berazategui - Cdm Leandro N. Alem - - 0-00-0
4658Deportivo Laferrere - Sportivo Italiano - - 0-00-0
4672Lujan - Deportivo Espanol domaći451-03-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Al Ittihad Ksa - Zobahan gosti71-12-1
1034Al Nasr - Al Wahda domaći171-01-1

AZIJA WAFF AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Sirija - Jemen gosti450-11-1
1732Libanon - Palestina - - 0-00-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1166Gremio - Chapecoense Sc domaći92-23-3

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4627Boa - Luverdense Mt - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1353Tsarsko Selo Sofia - Levski Sofia gosti890-00-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4673Rangers De Talca - Cd Santa Cruz gosti20-10-3

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5236Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja domaći61-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Lyngby - Aarhus Gf gosti90-12-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4650Olmedo - Tecnico Universitario gosti260-20-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5604Huddersfield - Derby gosti221-21-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5063Hb Torshavn - B36 Torshavn - - 0-00-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4654Vifk - Sc Kufu gosti141-14-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2972Caen - Lorient gosti220-21-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5235Bhayangkara Fc - Madura United domaći431-01-1

IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Derry City - Waterford gosti241-12-2

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1349Beitar Tel Aviv Ramla - Ir Rishon Lezion gosti360-10-2
1350El Fahem - Hapoel Bney Lod domaći660-02-0
1351Hap Nazareth Illit - Maccabi Achi Nazareth domaći900-01-0
1352Hapoel Akko - Bnei Sakhnin gosti30-31-4
1354Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Hapoel Ashkelon gosti560-00-2
1355Hapoel Petach Tikva - Hapoel Afula gosti361-14-1
1356Ir Ramat Hasharon - Maccabi Pet Tikva gosti120-12-2
1358Sc Kfar Qasem - Hapoel Ramat Gan gosti80-21-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1393Depotivo Pasto - Atletico Bucaramanga gosti570-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1739Deportes Quindio - Club Cortulua gosti81-11-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4677Bfc Daugavpils - Rigas Skola gosti810-00-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656Brann 2 - Fk Fyllingsdalen domaći21-12-1
1657Raufoss 2 - Ranheim 2 gosti30-21-4
1681Kongsvinger 2 - Fk Gjovik Lyn gosti95-27-4
1682Lillestrom 2 - Ullensaker Kisa 2 domaći126-08-0
1684Skjervoy - Tromso 2 gosti252-14-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3008Stromsgodset - Bodo Glimt gosti440-11-3

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Fram Larvik - Odd Bk 2 gosti50-11-4

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1633Nurnberg - Hamburg gosti120-20-4

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4239Waldhof Mannheim - 1860 Munich domaći321-04-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4688Club Libertad - Olimpia domaći221-02-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1210Wisla Krakow - Gornik Zabrze domaći900-01-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1141Feirense - Vitoria Guimaraes gosti100-10-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Ascoli - Frosinone gosti140-10-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Cs Voluntari - Csm Studentesc Iasi - - 0-00-0
1323Astra Giurgiu - Fcsb domaći201-12-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1357Akhmat Grozny - Orenburg domaći490-02-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1334Akhmat Grozny U21 - Orenburg U21 gosti330-12-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1144Ofk Backa Palanka - Fk Kabel Novi Sad domaći62-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1401Elfsborg - Djurgarden gosti500-00-1
1402Orebro - Gotenborg gosti410-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Lindome Gif - Oddevold gosti140-10-4

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1941Ijk Uddevalla - Grebbestads If domaći142-13-5

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4674Lulea - Skelleftea domaći540-02-0
4675Ifk Umea - Friska Viljor gosti250-22-6

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4676Hittarps Ik - Rosengard gosti180-11-2

EP U20 DIV. A (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1950Svedska - Rusija 53-59
1951Italija - Njemacka 74-33
1952Belgija - Bjelorusija 80-65
1953Srbija - Portugal 58-54
1954Ceska - Poljska 64-41
1955Spanjolska - Latvija 62-41
1956Francuska - Nizozemska 86-35
1957Madjarska - Litva 62-47

EP U20 DIV. B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2546Bugarska - Finska 41-70
2614Velika Britanija - Ukrajina 58-53
2633Izrael - Island 78-63
2659Rumunjska - Kosovo 100-47

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1164Lokomotiv Yaroslav - Russia 2 1-21-4
1167Ska St Petersburg - Dinamo Riga 2-15-6

ATP MONTREAL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1012T.Paul - B.Schnur 12-36-16-22-0
1016R.Bautista Agut - B.Tomic 12-56-36-22-0
1018I.Ivashka - S.Kwon 13-107-66-42-0
1048B.Paire - R.Gasquet 10-136-74-60-2
1055J.Struff - J.Tsonga 12-46-26-22-0
1057L.Djere - C.Garin 8-132-66-70-2
1059L.Pouille - M.Raonic 8-124-64-60-2
1061M.Fucsovics - C.Norrie 12-177-52-61-2
1062M.Kukushkin - A.Mannarino 8-124-64-60-2
1063N.Basilashvili - D.Lajovic 15-143-66-42-1
1066P.Herbert - D.Shapovalov 8-133-65-70-2
1067P.Polansky - G.Monfils 13-187-63-61-2
1069S.Wawrinka - G.Dimitrov 12-86-46-42-0

ATP MONTREAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005A.Rublev A.Zverev - M.Pavic B.Soares 13-96-37-62-0
1017F.Auger Aliassime V.Pospisil - J.Chardy F.Martin 11-146-75-70-2
1024J.S.Cabal R.Farah - R.Haase W.Koolhof 11-145-76-70-2
1025K.Krawietz A.Mies - N.Mektic F.Skugor 21-177-54-62-1
4306A.De Minaur J.Thompson - H.Hurkacz J.Isner 13-106-47-62-0

CHALLENGER APTOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2315A.Santillan - T.Van Rijthoven 12-76-36-42-0
2316B.Gojo - M.Arevalo Gonzalez 12-56-46-12-0
2318D.Novikov - L.Broady 8-162-66-41-2
2319D.Young - L.Lacko 6-124-62-60-2
2321J.Aragone - E.Hoyt 6-124-62-60-2
2322J.Ward - Z.Li 6-124-62-60-2
2328L.Glasspool - M.Redlicki 10-136-74-60-2
2331M.Janvier - D.Lee 16-146-44-62-1
2332M.Purcell - M.Cressy 14-117-57-62-0
2333R.Harrison - A.Sarkissian V-VV-VV-VV-V
2340S.Riffice - Y.Watanuki 12-66-26-42-0

CHALLENGER AUGSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1102A.Metreveli - J.Zopp 3-121-62-60-2
1107A.Rinderknech - C.Taberner 6-122-64-60-2
1109E.Ruusuvuori - P.Sakamoto 12-36-26-12-0
1117F.Mena - K.Lemstra 12-66-46-22-0
1132J.Barranco Cosano - J.Jahn 5-122-63-60-2
1133J.Choinski - R.Olivo 8-124-64-60-2
1135J.Lenz - E.Esteve Lobato 16-144-66-42-1
1137M.Guinard - R.Brancaccio 12-76-36-42-0
1138O.Roca Batalla - P.Heller 16-195-77-61-2
1155T.Wang - B.Hassan 6-122-64-60-2
1160U.Ignatik - J.Vanneste 9-134-65-70-2

CHALLENGER AUGSBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5244G.Blancaneaux - N.Guttau 12-56-46-12-0
5246N.Balaji - N.Prashanth 12-56-26-32-0

CHALLENGER MANERBIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1168A.Pellegrino - C.Gomez Herrera 17-146-24-62-1
1170A.Setkic - G.Zeppieri 10-134-66-70-2
1171E.Dalla Valle - C.Tseng 10-136-74-60-2
1185F.Speziali - V.Durasovic 7-131-66-70-2
1187G.Bosio - S.Griekspoor 9-133-66-70-2
1200G.Granollers - B.Van De Zandschulp 14-142-66-42-1
1202I.Gakhov - L.Musetti 13-96-37-62-0
1203P.Torebko - I.Cervantes Huegun 16-84-66-12-1
1204S.Doumbia - A.Pavic V-V7-6V-VV-V
1205T.Brkic - Z.Piros 14-166-76-31-2
1213T.Etcheverry - A.Bega 12-56-36-22-0

CHALLENGER MANERBIO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5240F.Reboul - N.Cacic 12-36-16-22-0

CHALLENGER YOKKAICHITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4642C.Lock - K.Nishiwaki 4-122-62-60-2
4660K.Ogura - S.Sekiguchi 4-121-63-60-2
4661T.Matsui - J.Fruttero 13-96-37-62-0
4662E.Zhu - H.Moriya 12-146-76-70-2
4663H.Ly - S.Imai 11-146-22-61-2
4682R.Nakamura - L.Catarina 3-121-62-60-2
4683J.Cui - T.Wu 9-133-66-70-2
4684J.Nam - J.Yamasaki 12-56-36-22-0
4685T.Yang - Y.Shimizu 13-111-66-12-1
4686Y.Chung - O.Ayeni 13-97-66-32-0
4687Y.Uchiyama - S.Shimabukuro 16-196-77-61-2

CHALLENGER YOKKAICHI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4448B.Ellis H.Moriya - S.Imai Y.Takahashi 20-247-63-61-2
4452Gong M X Z.Zhang - M.Ochi R.Tokuda 20-166-44-62-1
4453H.Bourchier S.Myneni - H.Heliovaara Yang T H 12-56-46-12-0
4483J.S.Nam Song M K - J.P.Fruttero R.Gonzales 12-66-26-42-0
4552J.Yamasaki E.Zhu - S.Sekiguchi S.Shimabukuro 5-121-64-60-2
4595Ratiwatana Sa Ratiwatana So - Y.Shimizu N.Tajima 12-76-36-42-0
4596T.Fancutt D.Kelly - T.Matsui K.Uesugi V-VV-VV-VV-V
4597Y.Chung Wu T L - B.Lock C.J.Lock 12-36-16-22-0

WTA TORONTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039J.Brady - K.Mladenovic 12-36-16-22-0
1040B.Bencic - A.Potapova 12-36-26-12-0
1041L.Fernandez - M.Bouzkova 1-120-61-60-2
1042P.Hercog - J.Goerges 15-143-66-11-2
1043P.Martic - F.Di Lorenzo 9-134-65-70-2
1058S.Kuznetsova - X.Wang 12-66-26-42-0
2238A.Kerber - D.Kasatkina 12-126-02-61-2
2263C.Garcia - J.Ostapenko 6-123-63-60-2
2269C.Wozniacki - Y.Putintseva 12-66-46-22-0
2280D.Yastremska - J.Konta 12-56-36-22-0
2284E.Mertens - A.Sasnovich 15-103-66-32-1
2307S.Kenin - S.Hsieh 12-76-46-32-0
2309M.Sharapova - A.Kontaveit 13-166-43-61-2

WTA TORONTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1093M.Adamczak S.Sanders - V.Azarenka A.Barty 3-121-62-60-2
1094M.Kato S.Santamaria - F.Abanda C.Branstine 19-191-66-32-1
1095E.Bouchard S.Fichman - N.Kichenok A.Spears 9-136-73-60-2

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4255Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 1-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1075New York Mets - Miami Marlins 6-2
1078Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 7-9
1079Boston Red Sox - Kansas City Royals 7-5
1083Cleveland Indians - Texas Rangers 0-1
1084New York Mets - Miami Marlins 5-4
1085Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays 0-2
1086Chicago Cubs - Oakland Athletics 6-5
1087Minnesota Twins - Atlanta Braves 5-3
1088Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies 3-7
1089L A Dodgers - St Louis Cardinals 8-0
4161Baltimore Orioles - New York Yankees 6-9
4166Cincinnati Reds - L A Angels 7-4
4167Detroit Tigers - Chicago White Sox 4-7
4168San Francisco Giants - Washington Nationals 0-4

TOUR OF POLAND ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5216B.Swift - M.Mohoric 0-1
5217D.Ulissi - D.Formolo 1-0
5218E.Battaglin - M.Stash 0-1
5219F.Jakobsen - M.Sarreau 0-1
5220J.Mareczko - M.Cavendish 0-1
5221J.Degenkolb - C.Venturini 1-0
5222M.Walscheid - D.Van Poppel 0-1
5230P.Ackermann - F.Gaviria 1-0
5231P.Franczak - E.Wouters 1-0
5232R.Majka - D.Pozzovivo 1-0
5233R.Selig - S.Consonni 1-0
5234S.Modolo - L.Mecgez 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 3451114171922343537384042434652656870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 3472832
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 912131832
arrow DA Multi-Daily A 6/99 24549526879
arrow DB Multi-Daily B 6/99 646971789799
arrow DC Multi-Daily C 6/99 1640848997
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 910111213141516252736383945505262656869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 29111516202430323341425357586467686970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 13182331
arrow FK Finska Keno D 20/70 514151925273242434950565759606365666768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 19131416172226272935383940424950556469
arrow FR Francuska 5/49 522263345
arrow FT Finska Keno T 20/70 49121518202425283942434556575860616264
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4581013162123263341465254565758606568
arrow IL Illinois 6/52 41119283251
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2391113202729303440454647505355565762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 212161718192023303644475153555657606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3671012161824262732354348495152535561
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1217181932
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 91015284143
arrow NP New York Pick 10 20/80 358914202627343637414248555659606779
arrow OH Ohio Classic 6/49 92324283449
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1820293234
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 135817182026313438454853575861676977
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 267811122529313745465156575962677177
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3481629
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3518192127
arrow SI Singapur 6/49 41516202126
arrow TK Tennessee Cash 5/35 520282934
arrow WA Washington 6/49 2713222748
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 69112126
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 17121418212226333742464753576064656879