Utorak 06.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3205Fc Ararat Armenia - Fc Saburtalo Tbilisi - - 1-01-2
3206Apoel Nicosia - Qarabag - - 0-01-2
3208Sutjeska Niksic - Linfield - - 1-11-2
3209V.Azarenka - C.Giorgi - - 0-01-0
3210J.Thompson - J.Isner - - 0-00-1
3211G.Pella - D.Goffin - - 0-01-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1035Al Duhail Sc - Al Sadd gosti301-11-1
1036Al Ahli Jeddah - Al Hilal domaći62-12-4

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1551Bolivar - Club Destroyers domaći292-03-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1571Portuguesa Sp - Nacional Ac Sp domaći251-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2782Atletico Go - Crb gosti880-00-1
4628America Mineiro - Londrina Pr gosti121-24-3

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1228Eskilstrup - Bk Roskilde gosti180-40-C
1229Fc Sunshine - Frem gosti650-00-3
1230Flemloese Haarby - Otterup domaći191-01-2
1231Herlev - Karlslunde If domaći182-04-1
1232Herstedster - Taastrup domaći161-01-0
1233Norresundby - Lyseng gosti550-02-1
1234Saedding Guldager - Tarup Paarup domaći161-21-6
1235Vildbjerg - Vejgaard Bk domaći431-02-2
1236Fc Helsingor - Ab Gladsaxe gosti550-00-2
1240Naestved Fc 77 - Ledoje Smorum gosti120-30-8
2832Marstal Rise - Kolding B domaći31-13-3
2836Aarhus Fremad - Brabrand domaći580-01-1
2838Bk Marienlyst - Hedensted If domaći122-03-1
2839Bk Union - B93 Kopenhagen domaći411-01-0
2840Jaegersborg - Hik Hellerup gosti360-11-1
2841Jammerbugt Fc - Viborg gosti800-01-1
2844Sfb Oure Fa - Middelfart - - 0-00-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5904Portsmouth - Birmingham domaći302-03-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4678Barrow - Harrogate Town gosti340-10-3
4679Boreham Wood - Wrexham gosti140-12-2
4680Bromley - Ebbsfleet United domaći182-03-1
4681Dover Athletic - Dagenham Redbridge gosti261-11-2
4707Fylde - Chorley - - 0-00-0
4708Halifax - Hartlepool domaći540-02-0
4709Maidenhead United - Chesterfield domaći660-01-1
4711Notts County - Stockport domaći361-01-1
4717Solihull Moors - Torquay domaći63-03-0
4718Sutton United - Barnet gosti380-11-1
4719Woking - Aldershot gosti230-10-1
4720Yeovil - Eastleigh domaći31-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4896Braintree Town - Billericay Town domaći121-12-3
4897Chippenham - Oxford City domaći171-01-1
4906Concord Rangers - Chelmsford City domaći371-02-1
4942Dartford - St Albans gosti120-11-1
4943Dorking Wanderers - Hemel Hampstead Town domaći161-03-1
5005Dulwich Hamlet - Wealdstone domaći211-01-0
5006Eastbourne Borough - Tonbridge domaći152-02-0
5007Hampton Richmond - Havant Waterlooville gosti22-13-4
5028Hungerford Town - Slough Town domaći51-01-0
5029Welling - Maidstone United domaći550-01-0
5030Weymouth - Bath City domaći51-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4725Alfreton Town - Boston Utd domaći371-01-1
4726Bradford Park Avenue - Guiseley gosti80-30-5
4727Chester - Altrincham gosti110-11-1
4728Gloucester - Hereford gosti330-10-2
4827Kings Lynn - Kettering domaći680-02-1
4841Leamington - Brackley Town domaći171-02-0
4847Southport - Curzon Ashton - - 0-00-0
4848Telford - Kidderminster domaći281-02-0
4853York - Farsley Celtic - - 0-00-0

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Fc Ararat Armenia - Fc Saburtalo Tbilisi domaći311-01-2
3304Riga Fc - Hjk Helsinki gosti70-11-1
3305Sutjeska Niksic - Linfield domaći111-11-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2344Psis Semarang - Jayapura gosti31-11-3

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2862Fh Hafnarfjordur - Ia Akranes domaći880-01-0
2867Kr Reykjavik - Grindavik domaći281-05-2

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3877Reggina - Vicenza gosti71-13-2

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3030Independiente - Independiente Del Valle gosti600-02-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1743Bidvest Wits - Baroka Fc gosti420-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1500Atletico Nacional - Atletico Huila domaći111-04-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1215Apoel Nicosia - Qarabag gosti540-01-2
4315Crvena Zvezda - Fc Copenhagen domaći441-01-1
7034Paok - Ajax gosti102-12-2
7035Dinamo Zagreb - Ferencvaros domaći71-01-1
7036Club Brugge - Dinamo Kiev domaći371-01-0

LIGA PRVAKA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4306Apoel Nicosia - Qarabag - - 0-01-0
4328Basaksehir - Olympiakos Piraeus - - 0-00-1
4333Basel - Lask - - 0-00-1
4336Club Brugge - Dinamo Kiev - - 0-01-0
4337Cfr Cluj - Celtic - - 0-01-0
4340Dinamo Zagreb - Ferencvaros - - 0-01-0
4341Fk Krasnodar - Porto - - 0-01-0
4352Maribor - Rosenborg - - 0-00-1
4357Paok - Ajax - - 0-00-1
4358Crvena Zvezda - Fc Copenhagen - - 0-01-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1359Cafetaleros De Tapachula - Monterrey domaći111-1V-V
1360Zacatepec - Atlas gosti130-13-2
1361Cd Mineros De Zacatecas - Queretaro domaći241-02-0
1362Fc Juarez - Venados domaći301-01-1
1363Morelia - Puebla domaći321-01-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3483Bts Neustadt - Sfl Bremerhaven gosti160-11-3
3484Habenhauser - Sv Hemelingen gosti103-34-5
3485Oberneuland - Brinkumer domaći341-03-0
3486Schwachhausen - Blumenthaler domaći122-06-2
3487Union 60 Bremen - Bsc Hastedt gosti760-00-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1734Mossley - Stalybridge gosti90-10-2
1735Soham Town Rangers - Royston Town domaći212-06-1
1736Clube Oriental De Lisboa - Casa Pia - - 0-00-1
1737Roeselare - Reading U23 domaći111-21-2
1738Nk Medimurje Cakovec - Nk Varteks domaći71-02-0
1740Trapani - Virtus Verona gosti80-12-1
1742Vojvodina - Fk Proleter Novi Sad gosti760-00-1
1744Lac Inter - Besiktas Wien domaći54-04-0
1750Leioa - Sd Deusto gosti31-16-1
1778Sv Wienerberg - Gersthofer domaći53-08-0
1781Celta Vigo - Tenerife gosti640-00-1
1783Leca - Gil Vicente gosti760-00-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Fc Arges - Ripensia Timisoara gosti450-11-2

SAD US OPEN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5073Orlando City Sc - Atlanta United Fc gosti370-10-2

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Knockbreda - Dundela Fc gosti240-10-2
2229Queens University - Psni domaći322-05-1
2269Ards - H W Welders domaći21-01-0
2280Dergview - Ballinamallard United domaći161-02-0
2284Newry City Afc - Loughgall domaći281-23-4
2307Portadown - Ballyvlare Comrades domaći202-05-0

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1685Fraserburgh - Ross County U21 domaći241-12-3
1687Albion Rovers - Heart Of Midlothian U21 gosti241-21-4
1691Berwick - Glasgow Rangers U21 gosti240-21-2
1697Brora Rangers - Aberdeen Fc U21 domaći111-06-0
1698Hibernian Edinburgh U21 - Elgin domaći42-33-4
1699Kelty Hearts Fc - Kilmarnock U21 domaći252-04-0
1700Livingston Fc U21 - Formartine Utd gosti90-21-3
1701Queen S Park - Celtic Glasgow U21 gosti161-22-2
1703St Johnstone Fc U21 - Cove Rangers domaći21-11-4
1704St Mirren U21 - East Kilbride domaći321-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3396Orgryte - Halmstad domaći93-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1997Valbo - Lidingo domaći51-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2911Raslatts - Dalstorps If gosti130-10-4

PANAMERIČKE IGRE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4359Puerto Rico - Paragvaj 91-73
4360Kanada - Brazil 71-79
4367Kolumbija - Virgin Islands 69-66
4368Usa Panamerican Team - Argentina 70-62

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4382Atlanta Dream - Minnesota Lynx 69-85

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1488Zauralye Kurgan - Chelyabinsk 2-02-2
4384Chomutov - Hk Sakhalin 1-11-5
4386Horacky Fk Trebic - Rebel Havlickuv Brod 1-05-5
4387Kladno - Litvinov 1-12-5
4390Liberec - M Novokuznetsk 2-03-3
4394Plzen - Ceske Budejovice 0-12-1
4395Dukla Jihlava - Yertis Pavlodar 1-02-3
4396Hc Havirov Panthers - Cracovia 1-13-2
4426Hc Slezan Opava - Hc Novy Jicin 0-02-2
4525Kometa Brno - Trencin 3-04-1
4526Nove Zamky - Zvolen 0-11-2
4527Poprad - Liptovsky Mikulas 0-14-2
4550Sparta Prague - Slavia Prague 1-05-0
4553Stadion Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 5-18-2
4554Hc Rt Torax Poruba - Jasterzebie 2-12-2

ATP MONTREAL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019A.De Minaur - D.Evans 10-134-66-70-2
1032M.Cilic - B.Klahn 13-96-37-62-0
1044B.Coric - P.Gojowczyk 15-132-66-12-1
1049F.Auger Aliassime - V.Pospisil 19-156-26-72-1
1053G.Pella - D.Goffin 13-106-47-62-0
1054H.Hurkacz - T.Fritz 13-86-37-52-0
1056J.Thompson - J.Isner 15-166-33-61-2
1060M.Cecchinato - D.Schwartzman 16-166-36-71-2
1065N.Kyrgios - K.Edmund 7-123-64-60-2
1068R.Albot - G.Simon 12-66-46-22-0
1069N.Basilashvili - J.Struff 14-112-66-22-1
1076C.Norrie - A.Zverev 10-136-74-60-2
4234J.Millman - F.Lopez Diaz Guerra 19-166-77-62-1

ATP MONTREAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007B.Paire S.Wawrinka - F.Fognini L.Pouille 13-106-47-62-0
1020F.Lopez A.Murray - L.Kubot M.Melo 23-196-76-32-1
1022H.Kontinen J.Peers - R.Albot K.Khachanov 27-226-76-22-1
1023J.Murray N.Skupski - R.Ram J.Salisbury 10-145-75-70-2
1026M.Granollers H.Zeballos - I.Dodig F.Polasek 20-153-67-62-1
1027N.Mahut E.Roger Vasselin - R.Bopanna D.Shapovalov 13-206-41-61-2
1030P.Polansky B.Schnur - M.Daniell L.Djere 13-106-47-62-0

CHALLENGER APTOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1213K.Smith - B.Holt 12-76-46-32-0
1214D.Koepfer - Z.Li 12-76-36-42-0
1218E.Couacaud - B.Gojo 10-136-12-61-2
1221E.Hoyt - G.Soeda 11-146-75-70-2
1222M.Redlicki - M.Janvier 12-76-36-42-0
1223M.Mmoh - M.Purcell 15-145-76-11-2
1224S.Riffice - T.Daniel 4-124-60-60-2
2320E.Escobedo - J.Brooksby 12-46-26-22-0
2330M.Banes - J.Sinner V-VV-VV-VV-V
2339R.Quiroz - A.Harris 12-66-36-32-0
4239M.Redlicki - M.Giron 5-122-63-60-2
4253A.Sarkissian - R.Bemelmans 18-106-76-12-1

CHALLENGER APTOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4733M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - D.Novikov D.Young 23-206-23-62-1
4734E.Gerasimov Z.Li - J.O Mara M.Reid 12-66-26-42-0
4735E.Hoyt B.Saraiva - M.Giron D.Koepfer 22-205-76-42-1
4736N.Monroe J.Withrow - A.Goransson H.Reese 10-136-74-60-2

CHALLENGER AUGSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1103A.Molcan - D.Dima 18-136-26-72-1
1134J.Haerteis - L.Wessels 11-146-75-70-2
1150S.Mukund - D.Altmaier 13-176-41-61-2
4484G.Blancaneaux - A.Pavlasek 12-56-16-42-0
4489N.Balaji - R.Strombachs 12-26-16-12-0
4516S.Ofner - J.Zopp 12-66-46-22-0
4599C.Lestienne - C.Taberner 3-122-61-60-2
4600P.Heller - M.Vilella Martinez 4-122-62-60-2
4601R.Olivo - G.Garcia Lopez 10-136-74-60-2
4602F.Mena - R.Marcora V-VV-VV-VV-V
4610J.Jahn - P.Martinez 17-185-76-41-2
4611L.Rosol - B.Hassan 8-124-64-60-2
4616N.Prashanth - J.Lenz 6-135-71-60-2

CHALLENGER MANERBIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1201H.Rune - F.Cerundolo 6-136-70-60-2
1350M.Bortolotti - M.Cuevas 7-136-71-60-2
1351N.Barrientos - F.Reboul 7-124-63-60-2
1352C.Boluda Purkiss - A.Collarini 3-120-63-60-2
1353J.Berrettini - T.Gabashvili 10-180-67-61-2
1354S.Doumbia - V.Galovic 12-36-16-22-0
1355A.Tabilo - S.Griekspoor 5-123-62-60-2
1356C.Tseng - M.Safwat 12-46-16-32-0
1357G.Zeppieri - E.King 6-123-63-60-2
1358G.Granollers - A.Arnaboldi 6-123-63-60-2
1373T.Etcheverry - F.Coria 16-176-76-41-2

CHALLENGER MANERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4338G.Bosio S.Vincent Ruggeri - T.Brkic A.Pavic 4-121-63-60-2
4401S.Doumbia F.Reboul - M.Bortolotti Jecan M A 22-186-76-42-1

CHALLENGER YOKKAICHITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1387H.Chung - M.Romios 12-46-36-12-0
1388K.Takeuchi - T.Ito 7-136-71-60-2
1395R.Tokuda - S.Hazawa 12-176-46-71-2
1397Y.Hashikawa - S.Myneni 8-132-66-70-2
1401Y.Ito - Y.Sugita 11-153-66-31-2
4284K.Nishiwaki - Y.Takahashi 14-165-76-31-2
4286T.Matsui - M.Ochi 14-127-67-62-0
4289L.Catarina - J.Duckworth 4-121-63-60-2
4290Z.Zhang - S.Sekiguchi 17-176-36-71-2
4686Y.Chung - O.Ayeni 13-97-66-32-0

CHALLENGER YOKKAICHI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4448B.Ellis H.Moriya - S.Imai Y.Takahashi 20-247-63-61-2
4452Gong M X Z.Zhang - M.Ochi R.Tokuda 20-166-44-62-1
4453H.Bourchier S.Myneni - H.Heliovaara Yang T H 12-56-46-12-0
4483J.S.Nam Song M K - J.P.Fruttero R.Gonzales 12-66-26-42-0
4552J.Yamasaki E.Zhu - S.Sekiguchi S.Shimabukuro 5-121-64-60-2
4595Ratiwatana Sa Ratiwatana So - Y.Shimizu N.Tajima 12-76-36-42-0
4596T.Fancutt D.Kelly - T.Matsui K.Uesugi V-VV-VV-VV-V
4597Y.Chung Wu T L - B.Lock C.J.Lock 12-36-16-22-0

ITF CHISWICK 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3290A.Gray - C.Broom 13-144-66-21-2
3291L.Poullain - L.Johnson 14-151-67-62-1
3292M.Whitehouse - N.Pauffley 16-116-34-62-1
3293Q.Robert - L.Rochette 12-56-26-32-0

ITF CHISWICK 06A6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3295R.Peniston - G.Loffhagen 19-156-76-22-1
3296A.Watson - A.Matusevich 14-144-66-21-2

ITF EUPEN 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3220V.Korolev - D.Klok 3-122-61-60-2
3225S.Brosset - M.De Krom 6-122-64-60-2
3237C.Van Beem - G.Villanueva 7-123-64-60-2

ITF HECHINGEN 05 ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3442O.Danilovic - L.Gjorcheska 12-56-26-32-0
3443S.Shapatava - L.Schaeder 5-121-64-60-2
3444B.Schoofs - I.Fetecau 13-96-47-52-0
3445L.Boskovic - D.Jakupovic 13-87-56-32-0
3449L.Paar - K.Hobgarski 12-46-36-12-0

ITF HECHINGEN 05A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3441J.Maleckova - A.Cadantu 16-104-66-32-1

ITF KOSZALIN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3300B.Wojnar - D.Nazaruk 8-124-64-60-2
3301H.Ibrahim - P.Galus 12-56-26-32-0
3302K.Gajewski - A.Liaonenka 8-136-72-60-2
3363M.Terczynski - S.Szic 12-16-06-12-0

ITF NOVI SAD 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3365K.Kirci - N.Dica 7-136-71-60-2
3366T.Jirousek - M.Rajski 7-124-63-60-2
3395T.Paroulek - T.Kiyamov 12-66-26-42-0

ITF TARGU MURES 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3297M.Frinzi - M.Miceli 9-135-74-60-2
3298A.Manole - F.Juarez 7-131-66-70-2
3299C.Cretu - S.Gima 12-66-36-32-0

ITF VOGAU 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3032D.Pichler - P.Goldsteiner 12-16-06-12-0
3033L.Klein - L.Hampel 13-107-66-42-0

ITF WETZLAR 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3240D.Recek - J.Hain 13-96-37-62-0
3242D.Wassermann - M.Tchoutakian 12-162-66-41-2
3243A.Bolla - G.Botezan 13-57-56-02-0
3288L.Lopez - C.Batlle 15-156-24-61-2
3289T.Handel - J.Frawley 5-123-62-60-2

ITF YSTAD 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3397G.Strom - S.Taylor 12-56-36-22-0
3398K.Friberg - C.Solberg 17-144-66-22-1
3433F.Comesana - J.Johansson Holm 12-76-46-32-0
3434D.Madaras - L.Renard 6-122-64-60-2

WTA TORONTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070I.Swiatek - A.Tomljanovic V-VV-VV-VV-V
1071M.Doi - E.Alexandrova 4-122-62-60-2
1072M.Sakkari - A.Riske 14-176-42-61-2
1073S.Zheng - T.Maria 7-123-64-60-2
1137S.Zhang - A.Sevastova 13-87-66-22-0
1138A.Barty - S.Kenin 14-187-63-61-2
1140F.Di Lorenzo - K.Bertens 3-122-61-60-2
1143S.Stephens - M.Bouzkova 7-132-65-70-2
2264C.Suarez Navarro - V.Williams 12-66-46-22-0
2279D.Collins - K.Siniakova 14-176-46-71-2
2306M.Keys - D.Vekic 18-176-36-71-2
2308V.Azarenka - C.Giorgi 12-46-26-22-0
4311A.Pavlyuchenkova - A.Sabalenka 16-143-66-32-1
4312E.Bouchard - B.Andreescu 11-166-41-61-2

WTA TORONTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096A.Guarachi A.Muhammad - S.Aoyama K.Christian 12-196-32-61-2
1097D.Jurak M.J.Martinez Sanchez - Duan Y Y S.Zheng 21-193-66-32-1
1098E.Hozumi M.Ninomiya - A.Potapova G.Voskoboeva 21-136-25-72-1
1099J.Brady K.Srebotnik - D.Krawczyk A.Rosolska 12-56-26-32-0
1100J.Goerges K.Pliskova - L.Kichenok J.Ostapenko 13-57-56-02-0
1101L.Hradecka A.Klepac - T.Babos A.Kontaveit 9-136-73-60-2
1105N.Melichar K.Peschke - L.Fernandez S.Halep 17-141-66-32-1
1113R.Olaru Z.Yang - S.Kenin A.Sevastova 21-176-13-62-1
1139S.Peng S.Zhang - Chan H C L.Chan 14-196-31-61-2

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
3060Hrvatska U19 - Norveska U19 32-22
3082Island U19 - Tunis 25-20
3086Njemacka U19 - Portugal U19 26-33
3090Spanjolska U19 - Saudi Arabia U19 36-21
3092Srbija U19 - Brazil U19 30-24
3093Slovenija U19 - Chile U19 35-30
3099Danska U19 - Japan U19 30-23
3125Svedska U19 - Egipat U19 29-32
3127Bahrein U19 - Nigeria U19 36-28
3138Francuska U19 - Kanada U19 44-16
3144Madarska U19 - Chinese Taipei U19 38-20
3157Sj Makedonija - Argentina U19 20-23

ODBOJKA NA PIJESKU EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3488Brouwer&Meeuwsen - Doppler&Horst 0-11-12-1
3492Heidrich&Gerson - Varenhorst&Van De Velde 0-11-12-1
3502Nicolai&Lupo - Gorbenko&Likholetov 1-02-02-0
3526Fijalek&Bryl - Giginoglu&Gogtepe 1-01-11-2
3527Liamin&Myskiv - Andreatta&Abbiati 0-11-12-1
3531Samoilovs&Smedins - Kolaric&Basta 1-02-02-0
3535Krasilnikov&Stoyanovskiy - Bergmann&Harms 1-02-02-0
3541Semenov&Leshukov - Seidl&Waller 1-02-02-0

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
4154Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 6-0
4155Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars 8-4
4156Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 0-5
4157Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 0-10
4158Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers 4-3
4159Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks 4-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1404Detroit Tigers - Chicago White Sox 3-5
1408Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 3-4
1409Boston Red Sox - Kansas City Royals 2-6
1410Cincinnati Reds - L A Angels 8-4
1411Cleveland Indians - Texas Rangers V-V
1444Detroit Tigers - Chicago White Sox 10-6
1450New York Mets - Miami Marlins 5-0
1451Chicago Cubs - Oakland Athletics 4-11
1452Houston Astros - Colorado Rockies 11-6
1462Minnesota Twins - Atlanta Braves 7-12
1467Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies 8-4
1470L A Dodgers - St Louis Cardinals 3-1

TOUR OF POLAND ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4343C.F.Hagen - G.Brambilla V-V
4344C.Hamilton - A.Antunes V-V
4345D.Formolo - I.Izagirre V-V
4346D.Ulissi - S.Higuita V-V
4347D.Pozzovivo - P.Sivakov V-V
4348J.Knox - C.Betancur V-V
4349M.Mohoric - B.Swift V-V
4350M.Nieve - P.Cieslik V-V
4351R.Valls - H.Pernsteiner V-V
4355R.Majka - M.A.Lopez V-V
4356R.Fernandez - M.Kudus V-V
4369T.G.Hart - P.Latour V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 13151924323745
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1725527686
arrow BL Belgija Keno 20/70 3451011141617223234374047515359606168
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1229303240
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 26212730
arrow CO Connecticut 6/44 101424273144
arrow DA Multi-Daily A 6/99 697283858896
arrow DB Multi-Daily B 6/99 273639456773
arrow DC Multi-Daily C 6/99 222541677685
arrow EM Euro Millions 5/50 1213293638
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 56111214202526323941454952535961656670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 5681122232627293032364554566064666870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1121293035
arrow FK Finska Keno D 20/70 34101214272930313536424546474853546165
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1231114151821223233404345485051545960
arrow FT Finska Keno T 20/70 1315222730323436373839414954575963646566
arrow GO Njemačka Keno 20/70 234810111923252728333544474849515254
arrow HO Hong Kong 6/49 5615212237
arrow IT Italija 6/90 202227434672
arrow LD Latvija Keno D 20/62 256810121420222425323540445051525661
arrow LE Latvija Keno E 20/62 310161819242527293132363839414344565761
arrow LM Latvija Keno M 20/62 246810141620253336374041424749525559
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 129303739
arrow NP New York Pick 10 20/80 813182026273337394548505659616769707479
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 67182333343845465359606268697071747879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2491113192425293257596062657173757879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1241719
arrow PO Poljska 6/49 151934404243
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3614151937
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1117314355
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 510111224
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1112171920233234354647485355566162666780