Srijeda 07.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4705Basel - Lask - - 0-01-2
4706Slovan Bratislava - Dundalk - - 0-01-0
4710Galatasaray - Akhisar Bld Spor - - 1-01-0
4729S.Williams - E.Mertens - - 0-01-0
4730R.Gasquet - K.Nishikori - - 0-01-0
4731B.Bencic - J.Goerges - - 0-01-0

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1471Brisbane Strikers - Wellington domaći251-02-2
1480Melbourne Knights - Adelaide gosti121-22-5
1489Melbourne Victory - Newcastle Jets domaći451-02-2
1490Sydney - Brisbane gosti420-10-2
1491Perth Glory - Western Sydney Wanderers Fc - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3578Canberra Fc - Tuggeranong Utd domaći253-05-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1402Lambton Jaffas Fc - Maitland Fc domaći11-11-1

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2391Hanoi T And T - B. Binh Duong domaći610-01-0

AZIJA WAFF AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1170Bahrein - Saudijska Arabija - - 0-00-0
1191Kuvajt - Jordan domaći31-01-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5604Nacional Potosi - Guabira domaći470-02-1
6308Sport Boys - The Strongest domaći770-01-0
6309Wilstermann - Blooming domaći291-02-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5603Cruzeiro - Internacional gosti760-00-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4383Corinthians - Goias domaći251-02-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2390Sao Bernardo U20 - Santos U20 domaći490-03-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1469Trutnov - Fk Prepere gosti320-10-3

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4565Universidad Catolica - Santiago Morning domaći41-13-1

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6276As Capoise - Sv Robinhood domaći211-01-1
6277Deportivo Saprissa - Belmopan Bandits gosti380-13-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1007Avedore - Slagelse gosti590-00-1
1012Dalum - Kolding gosti530-00-3
1016Fc Rudersdal - Hillerod gosti210-10-5
1018Frederiksberg - Kfums Boldklub Kopenhagen domaći391-02-2
1019Krarup Espe Fodbold - Varde If gosti100-32-3
1022Oks Odense - Sydvest gosti220-21-2
1023Holstebro - Odder domaći402-03-0
1024Skjold - Fremad Amager gosti430-10-1
1031Alleso - Vejle gosti170-40-6
1032Dronninglund If - Djursland gosti420-10-3
1033Hatting Torsted - Fredericia gosti300-10-5
1241Holbaek B I - Nykobing Fc gosti220-11-2
1242Ringkobing - Vejlby Skovbakken Aarhus gosti460-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4895Darlington - Gateshead gosti210-11-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3306Slovan Bratislava - Dundalk domaći860-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2349Persepar Kalteng Putra - Arema Cronus domaći32-14-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4577Breidablik - Ka Akureyri domaći242-04-0
4578Stjarnan - Vikingur Reykjavik domaći560-02-1
4579Valur - Fylkir domaći371-01-0

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6249Montreal Impact - Cavalry Fc domaći321-02-1
6265Ottawa Fury Fc - Toronto Fc gosti300-10-2

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1572Deportes Tolima - Orsomarso Sc domaći271-03-0
1577Independiente Medellin - Millionarios domaći281-02-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7168Futbol Consultants Desamparados - Municipal Garabito domaći171-01-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4316Maribor - Rosenborg gosti500-01-3
7037Fk Krasnodar - Porto gosti890-00-1
7038Basaksehir - Olympiakos Piraeus gosti530-00-1
7039Basel - Lask gosti500-01-2
7040Cfr Cluj - Celtic domaći281-11-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5344Balmazujvaros - Szeged gosti200-21-2
5345Kazincbaricika Bsc - Bekescsaba domaći490-01-2
5348Nyiregyhaza - Dorogi Fc gosti900-00-1
5355Tiszakecske Fc - Ajkai Fc domaći91-02-1
5356Csakvar - Dunakanyar gosti320-12-1
5359Gyor - Gyirmot domaći421-03-0
5361Mtk Budapest - Budaorsi gosti440-11-1
5362Szombathelyi Haladas - Bfc Siofok domaći191-01-1
5364Ujbuda - Szolnoki domaći421-03-0
5374Vasas - Soroksar gosti171-25-2

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Chivas - Santos Laguna gosti490-02-1
1365Dorados De Sinaloa - Club Celaya gosti171-12-1
1366San Luis - Cf Potros Uaem domaći381-03-1

NORVEŠKA KUP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6231Avaldsnes - Klepp domaći71-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Hansa Luneburg - Eintracht Norderstedt domaći580-01-1
1783Holstein Kiel Amateurs - Vfb Oldenburg domaći401-11-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1997Sv Frisia 03 - Tsb Flensburg gosti101-12-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1201Ud Ibiza Eivissa - Villarreal B domaći21-22-2
1206Gondomar - Ar Sao Martinho domaći401-03-1
1209Brescia - Alanyaspor gosti760-00-2
5318Elche - Levante gosti360-10-2
5319Salzburg - Real Madrid gosti190-10-1
5320Cf La Nucia - Villarreal gosti510-00-4
5321Fenerbahce - Cagliari domaći352-02-2
5322Getafe - Mallorca - - 0-00-0
5323Salamanca Cf Uds - Real Oviedo gosti790-00-1
5324Roma - Athletic Bilbao gosti270-12-2
5325Real Zaragoza - Alaves - - 0-00-0
5326Spezia - Sampdoria gosti131-23-5
5327Real Madrid Castilla - Alcorcon domaći391-03-0
5328Real Betis - Las Palmas domaći161-01-0
5331Barcelona - Napoli domaći381-12-1
5813Boluspor - Adanaspor gosti290-11-1
5814Fc Hertha 03 Z. - Hertha Berlin Am gosti102-34-6
5815Dessel Sport - Fc Duffel gosti110-10-1
5816Gimnastica Segoviana - Real Valladolid B gosti102-14-2
5817Valencia B - Castellon gosti420-10-1
5818Vizela - Beira Mar domaći151-03-0
5819Xerez Deportivo Fc - San Fernando gosti470-01-2
5820Fafe - Felgueiras domaći51-01-0

SAD US OPEN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5076Minnesota United - Portland Timbers domaći221-12-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2407Nashville Sc - Hartford Athletic domaći510-04-0
2409Colorado Springs Switchbacks Fc - Portland Timbers Ii gosti350-12-2
2424Sacramento Republic Fc - Las Vegas Lights - - 0-00-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2535Young Lions - Brunei Dpmm gosti90-11-1

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5605Hamilton Academical Fc U21 - Bsc Glasgow Fc domaći371-04-0
5606Motherwell Fc U21 - Spartans domaći181-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1092Eskilsminne If - Lunds gosti490-00-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3577Ostersunds - Timra domaći202-04-0

TURSKA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4131Galatasaray - Akhisar Bld Spor domaći391-01-0

ZIMBABVE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2339Highlanders Fc - Chapungu United domaći371-01-0
2344Telone Fc - Chicken Inn Fc - - 0-00-0

EP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4745Cipar - Rumunjska 70-85
4746Bjelorusija - Danska 78-81
4747Portugal - Island 80-79
4749Kosovo - Velika Britanija 63-71

EP U20 DIV. A (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5028Nizozemska - Poljska 48-59
5029Rusija - Njemacka 53-47
5030Belgija - Latvija 48-42
5236Srbija - Litva 66-62
5607Ceska - Italija 59-64
5608Madjarska - Portugal 65-53
5609Francuska - Svedska 53-31
5610Spanjolska - Bjelorusija 86-55

EP U20 DIV. B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5669Island - Grcka 67-55
5670Ukrajina - Kosovo 94-34
5671Izrael - Irska 61-55
5672Rumunjska - Finska 45-91
5673Hrvatska - Velika Britanija 67-89
5674Turska - Bugarska 58-70

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4750San Miguel Beermen - Tnt Katropa 106-106 / 127-125

PANAMERIČKE IGRE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6602Argentina - Kolumbija V-V
6603Virgin Islands - Usa Panamerican Team 55-103
6604Brazil - Puerto Rico 64-58

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4755Srbija - Finska 95-75
6199Francuska - Tunis 94-56

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6693Chicago Sky - New York Liberty 101-92

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4756Spartak Moscow - Slovan Bratislava 2-25-3
4767Mountfield Hk - Pardubice 2-14-2
6201Jokerit - Sibir Novosibirsk 2-04-3
6202Jukurit - Kalpa 2-05-2
6203Hc Kurbads - Ska Neva 0-22-3
6204Kadan - Hk Sakhalin 1-12-2
6205Torpedo Nn - Dynamo Moscow 0-12-3
6206Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 0-24-4
6207Nybro Vikings - Oskarshamn 1-14-2

ATP MONTREAL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073M.Cilic - J.Millman 12-76-36-42-0
1075R.Albot - G.Pella 15-153-66-21-2
1077D.Shapovalov - D.Thiem 13-154-66-31-2
1078R.Nadal - D.Evans 13-107-66-42-0
1079C.Garin - J.Isner 12-76-36-42-0
1083D.Medvedev - K.Edmund 12-36-36-02-0
1084R.Bautista Agut - D.Schwartzman 13-76-27-52-0
1085B.Coric - A.Mannarino 3-122-61-60-2
1086F.Auger Aliassime - M.Raonic V-V6-33-6V-V
1090I.Ivashka - G.Monfils 9-133-66-70-2
1093R.Gasquet - K.Nishikori 19-156-76-22-1
1094K.Khachanov - S.Wawrinka 18-136-46-72-1
1095T.Paul - F.Fognini 9-136-73-60-2
5007S.Tsitsipas - H.Hurkacz 13-154-66-31-2

ATP MONTREAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021G.Pella D.S.Schwartzman - B.Bryan M.Bryan 6-123-63-60-2
1029O.Marach J.Melzer - A.Krajicek M.Venus 19-236-77-61-2
4307N.Basilashvili J.Struff - K.Edmund T.Fritz 7-123-64-60-2
4310Rojer J J H.Tecau - G.Dimitrov K.Nishikori V-VV-VV-VV-V
4732R.Haase W.Koolhof - A.De Minaur J.Thompson 12-46-26-22-0
5611P.Polansky B.Schnur - A.Rublev A.Zverev 15-176-11-61-2
5612H.Kontinen J.Peers - M.Granollers H.Zeballos 6-124-62-60-2
5613J.Chardy F.Martin - F.Lopez A.Murray 22-172-66-32-1

CHALLENGER APTOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1213D.Dzumhur - K.Smith 12-86-46-42-0
1214M.Krueger - E.Escobedo 13-184-67-61-2
1215E.Gerasimov - T.Kokkinakis 13-107-66-42-0
1216R.Quiroz - S.Johnson 3-121-62-60-2
1217J.Sinner - B.Fratangelo 9-136-73-60-2
1225A.Santillan - E.Gomez 11-146-75-70-2
1227L.Lacko - C.Eubanks 14-127-67-62-0
4255R.Ramanathan - L.Broady 10-136-74-60-2

CHALLENGER APTOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6543A.Gomez J.A.Ore - R.Bemelmans R.Lindstedt 17-227-63-61-2
6548J.Aragone B.Holt - N.Lammons A.Lawson 18-224-67-61-2
6549M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - A.Goransson H.Reese 13-97-66-32-0
6550E.Hoyt B.Saraiva - E.Gerasimov Z.Li 21-186-34-62-1
6551J.Cerretani J.Erlich - M.Cressy K.Smith 12-46-36-12-0

CHALLENGER ATP CHALLENGER MANERBIO ITALY MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4681K.Coppejans - T.Gabashvili 13-177-53-61-2

CHALLENGER AUGSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1167L.Miedler - D.Altmaier 6-123-63-60-2
1168Y.Hanfmann - A.Molcan 16-94-66-22-1
1281E.Ruusuvuori - B.Zapata Miralles 16-126-34-62-1
1282J.Vanneste - J.Clarke 12-56-36-22-0
1285M.Moraing - M.Guinard V-V4-67-5V-V
4739H.Laaksonen - L.Wessels 12-66-26-42-0
4740G.Blancaneaux - F.Baldi 10-136-74-60-2
4741N.Balaji - M.Bachinger 5-124-61-60-2

CHALLENGER AUGSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5795T.Draganja M.Vervoort - N.V.S.Prashanth S.Puodziunas 18-224-67-61-2
5796I.Sabanov M.Sabanov - K.Drzewiecki S.Walkow 12-66-36-32-0
5797G.Garcia Lopez D.Marrero - F.Mena A.Merino 22-196-76-42-1
5798A.Vasilevski I.Zelenay - R.Brancaccio E.Esteve Lobato 12-56-16-42-0
5799D.Altmaier J.Haerteis - D.Dima R.Olivo 20-114-66-12-1

CHALLENGER MANERBIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1374G.Oliveira - A.Pellegrino 5-121-64-60-2
1375I.Gakhov - N.Serdarusic 6-123-63-60-2
1376N.Milojevic - Z.Piros V-VV-VV-VV-V
1385P.Kotov - V.Durasovic 12-110-66-22-1
1386P.Lorenzi - P.Torebko 14-112-66-12-1
4682M.Cuevas - L.Giustino 15-166-76-31-2
4683F.Gaio - F.Reboul 17-154-66-32-1
4738F.Ferreira Silva - F.Cerundolo 11-154-66-31-2

CHALLENGER MANERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4334A.Bega J.Berrettini - E.Dalla Valle P.Kotov 22-206-45-72-1
4335F.Neis F.Romboli - F.Cerundolo A.Tabilo 14-107-57-52-0
4339G.Oliveira A.Pellegrino - A.Behar T.Weissborn 12-86-46-42-0
4398N.Barrientos N.Cacic - A.Taylor J.Taylor 12-86-46-42-0
4400S.Bolelli A.Molteni - F.Ferreira Silva A.Setkic 12-86-46-42-0

CHALLENGER YOKKAICHITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4737J.Nam - H.Moriya 18-156-25-72-1
6481T.Yang - Y.Sugita 4-123-61-60-2
6482Y.Chung - S.Myneni 12-153-66-31-2
6483S.Shimabukuro - T.Matsui V-V6-4V-VV-V
6484S.Imai - J.Duckworth 5-122-63-60-2
6485S.Sekiguchi - T.Wu V-V4-6V-VV-V
6486H.Chung - Y.Takahashi 15-113-66-12-1
6491S.Hazawa - T.Ito 3-120-63-60-2

CHALLENGER YOKKAICHI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4453H.Bourchier S.Myneni - H.Heliovaara Yang T H 12-56-46-12-0
4483J.S.Nam Song M K - J.P.Fruttero R.Gonzales 12-66-26-42-0
4552J.Yamasaki E.Zhu - S.Sekiguchi S.Shimabukuro 5-121-64-60-2
4596T.Fancutt D.Kelly - T.Matsui K.Uesugi V-VV-VV-VV-V
5704Y.Chung Wu T L - J.S.Nam Song M K 21-237-55-71-2

ITF EUPEN 05A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5850Z.Eisinga R.Stuurman - A.Adamson J.Eysseric V-VV-VV-VV-V
5851S.Pontjodikromo T.Van Der Horst - D.Klok V.Korolev 12-56-26-32-0

ITF HECHINGEN 05 ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3480J.Niemeier - C.Werner 12-66-46-22-0
3482T.Korpatsch - S.Wagner 13-86-37-52-0

ITF MEN ITF BELGIUM F5 MEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5849S.Hiramatsu S.Wakita - G.A.Olivieri G.Villanueva 5-122-63-60-2

ITF PORTOVIEJO 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5931A.March - A.Riquelme Coppari 12-16-06-12-0
5940G.Panta - G.Da Silva 4-121-63-60-2
5941K.Tagashira - V.Rivas Maturana 19-176-77-62-1
5942C.Garcia Campoverde - R.Centeno Arteaga 0-120-60-60-2
6010G.Zambrano Poggi - F.Tenti 0-120-60-60-2
6011J.Bendeck - R.Alban 12-76-36-42-0
6012J.Panta Herreros - P.Alvarado 12-76-36-42-0

ITF PORTOVIEJO 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5910E.Bianchini Bogo J.Naser - T.Mercier B.Perez 20-164-66-32-1
5911A.Guillen Meza A.Zederbauer Lapentti - D.Mora G.Panta 12-46-26-22-0
5928A.O.Alvarado Berrospi V.M.Rivas Maturana - J.P.Ficovich A.Riquelme Coppari 5-122-63-60-2
5930C.Garcia Campoverde R.Moreano Chan - R.G.Centeno Arteaga A.Diaz Jalil 3-121-62-60-2

ITF SANTA CRUZ DE LA SIERRA 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5852E.G.Mealla E.Nunez Del Prado Flores - J.Hinsching A.Urrea 0-120-60-60-2
5853R.V.D.Araujo P.A.Saraiva Dos Santos - J.Gimenez R.Pioli Tizon 12-76-46-32-0
5854I.G.Guerrero L.Molina - M.Estevez G.A.Hidalgo 5-122-63-60-2

ITF VOGAU 04A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5821N.Sanchez Izquierdo C.Ugo Carabelli - L.Hampel F.Sun 9-136-73-60-2
5822K.Krawcewicz Y.Panak - X.Gao A.Wang 8-124-64-60-2

WTA TORONTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1138C.Suarez Navarro - A.Kontaveit V-V5-7V-VV-V
1139Ka Pliskova - A.Riske 18-136-46-72-1
1141V.Azarenka - D.Yastremska 10-145-75-70-2
1142K.Siniakova - E.Svitolina 12-153-66-31-2
1144B.Bencic - J.Goerges 17-145-76-32-1
1145J.Brady - S.Halep 17-186-45-71-2
1150D.Kasatkina - B.Andreescu 14-187-52-61-2
1155E.Alexandrova - S.Zhang 12-76-46-32-0
1159J.Ostapenko - A.Pavlyuchenkova 14-126-22-62-1
1160T.Maria - N.Osaka V-V2-6V-VV-V
1164D.Vekic - S.Kuznetsova 9-136-73-60-2
1166C.Wozniacki - I.Swiatek 13-136-13-61-2
4403S.Williams - E.Mertens 12-66-36-32-0

WTA TORONTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088S.Aoyama K.Christian - A.L.Groenefeld D.Schuurs 6-124-62-60-2
1089N.Kichenok A.Spears - Chan H C L.Chan 12-56-16-42-0
1096N.Melichar K.Peschke - J.Brady K.Srebotnik 12-46-46-02-0
4566M.Kato S.Santamaria - G.Dabrowski Y.Xu 7-135-72-60-2
5615K.Flipkens Hsieh S W - E.Hozumi M.Ninomiya 13-96-37-62-0
5616B.Krejcikova K.Siniakova - R.Olaru Z.Yang V-VV-VV-VV-V

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
1840Egipat U19 - Francuska U19 24-28
1841Chinese Taipei U19 - Svedska U19 18-48
4742Tunis - Njemacka U19 15-36
4743Brazil U19 - Island U19 26-30
4744Portugal U19 - Srbija U19 22-21

INTERNATIONAL PAN AMERICAN GAMES WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6606Sad - Argentina 0-10-22-3
6607Dominikanska Republika - Kolumbija 1-02-03-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4768Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3-9
4779Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars 0-4
4780Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 4-6
4781Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 4-3
4782Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers 11-2
4790Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks 5-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1481New York Mets - Miami Marlins 7-2
1488Cleveland Indians - Texas Rangers 2-0
1551Detroit Tigers - Chicago White Sox 1-8
1570Minnesota Twins - Atlanta Braves 7-11
1635Houston Astros - Colorado Rockies 14-3
1636Chicago Cubs - Oakland Athletics 10-1
1637L A Dodgers - St Louis Cardinals 2-1
1646San Francisco Giants - Washington Nationals 1-4
1658Seattle Mariners - San Diego Padres 3-2
5709Baltimore Orioles - New York Yankees 2-14
5710Boston Red Sox - Kansas City Royals V-V
5711Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies 6-1
6767Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 3-8

TOUR OF POLAND ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5574B.Swift - C.Venturini 1-0
5575C.F.Hagen - C.Hamilton 0-1
5576C.Betancur - G.Brambilla 0-1
5577D.Formolo - I.Izagirre 0-1
5578D.Ulissi - S.Higuita 1-0
5579E.Battaglin - E.Gasparotto 1-0
5580M.Mohoric - E.Prades 0-1
5581M.A.Lopez - M.Kudus 1-0
5582P.Ackermann - D.Van Poppel 1-0
5583R.Majka - D.Pozzovivo 1-0
5584T.G.Hart - P.Latour 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 1811171827
arrow AU Austrija 6/45 349192025
arrow BC British Colombia BC49 6/49 31927334144
arrow BE Belgija 6/45 181923343541
arrow BL Belgija Keno 20/70 2361113141519202223283032344454636567
arrow CA Kanada 6/49 589192831
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1922283132
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 37101217
arrow CL Colorado 6/42 31114232538
arrow DA Multi-Daily A 6/99 21121316787
arrow DB Multi-Daily B 6/99 94753697294
arrow DC Multi-Daily C 6/99 11517253994
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1581011121417242728313338434952545866
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 23101116182631333539404255606263646570
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 2451927
arrow FK Finska Keno D 20/70 59101214192325263135363948545761636667
arrow FL Florida 6/53 82225365253
arrow FQ Finska Keno V 20/70 13578121415162527404244485051526170
arrow FR Francuska 5/49 526282936
arrow FT Finska Keno T 20/70 14569121315161721303135414353606170
arrow GE Njemačka 6/49 152127304647
arrow GO Njemačka Keno 20/70 137915202425272931373839575859616370
arrow GR Grčka 6/49 2511213841
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 35791627
arrow IR Irska 6/47 237162937
arrow LD Latvija Keno D 20/62 39101116222831323339404142444647485155
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1681117223133373839404243454750545758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 158912182022232528343637505253555961
arrow LU Louisiana 6/40 101920263339
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1419324546
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 314353639
arrow MI Michigan Classic 6/47 51623394445
arrow MS Missouri 6/44 5712213441
arrow NP New York Pick 10 20/80 1491620242526404144596064686971737677
arrow NY New York 6/59 31227404857
arrow OH Ohio Classic 6/49 31528373849
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 6828384548
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 12131424282936383942465556616970747879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 5781012181923243233364349526061646675
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 618262729
arrow QU Quebec 6/49 5728294041
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 151924274452
arrow SB Španjolska Bono 6/49 172426334548
arrow SK Slovačka 5/35 23111217
arrow SL Slovenija 7/39 5121315162127
arrow SW Švicarska 6/42 135101434
arrow TE Texas 6/54 1316223135
arrow TK Tennessee Cash 5/35 616192526
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 71136445258
arrow UW SAD Powerball 5/69 832475359
arrow VK Viking Lotto 6/48 111213182627
arrow WA Washington 6/49 61819243849
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 911131526
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 121820213136
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 78121520212628353853545556606263676876