Četvrtak 08.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6283Pyunik Yerevan - Wolves - - 0-20-4
6284Haugesund - Psv Eindhoven - - 0-10-1
6285Malmo - Zrinjski Mostar - - 1-03-0
6286Molde - Aris - - 2-03-0
6287Feyenoord - Dinamo Tbilisi - - 1-04-0
6288Vaduz - Eintracht Frankfurt - - 0-30-5
6289Ventspils - Vitoria Guimaraes - - 0-10-3
6298Luzern - Espanyol - - 0-10-3
6299Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg - - 0-10-1
6300Ka Pliskova - A.Kontaveit - - 0-01-0
6301N.Basilashvili - A.Zverev - - 0-00-1

AZIJA WAFF AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1193Jemen - Libanon gosti262-12-1
1199Sirija - Irak - - 0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6310Royal Pari Sion - Aurora domaći241-02-2
7296Oriente Petrolero - San Jose Oruro domaći151-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1450Oeste Sp - Brasil De Pelotas domaći231-01-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1025Avarta - Skovshoved gosti21-14-2
1028Nordfalster - Fc Roskilde gosti170-31-7
1034Skagen - Thisted gosti80-30-8
1061Lystrup - Skive gosti61-51-F
1063Viktoria - Hundested Ik VVV-VV-V

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7396Ldu Quito - Csd Alianza domaći31-05-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5318Lootus Kohtla Jarve - Jk Tallinna Kalev U21 gosti520-00-1
5319Rakvere Tarvas - Welco Elekter domaći171-11-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3307Fc Astana - Valletta domaći83-05-1
3308Aek Larnaca - Gent gosti260-11-1
3309Pyunik Yerevan - Wolves gosti290-20-4
3310Sparta Prague - Trabzonspor domaći161-02-2
3311Universitatea Craiova - Aek Athens gosti600-00-2
3312Brondby If - Braga domaći151-22-4
3364Ventspils - Vitoria Guimaraes gosti300-10-3
3454Haugesund - Psv Eindhoven gosti240-10-1
3478Illichivec Mariupol - Az Alkmaar - - 0-00-0
3481Malmo - Zrinjski Mostar domaći361-03-0
3606Molde - Aris domaći272-03-0
3607Neftchi - Bnei Yehuda gosti261-22-2
3609Sheriff Tiraspol - Aik Stockholm gosti120-21-2
3610Thun - Spartak Moscow gosti220-22-3
3611Cska Sofia - Zorya Lugansk domaći131-11-1
3665Feyenoord - Dinamo Tbilisi domaći421-04-0
3666Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg gosti110-10-1
3667Ludogorets - The New Saints domaći103-05-0
3668Maccabi Tel Aviv - Suduva gosti370-11-2
3669Royal Antwerp - Viktoria Plzen domaći291-01-0
3670Fk Sarajevo - Bate Borisov gosti190-11-2
3671F91 Dudelange - Nomme Kalju domaći282-13-1
3690Midtjylland - Rangers gosti420-12-4
3691Norrkoping - Hapoel Beer Sheva domaći510-01-1
3692Rijeka - Aberdeen domaći620-02-0
3891Austria Vienna - Apollon Limassol gosti141-11-2
3897Fcsb - Mlada Boleslav - - 0-00-0
3925Vaduz - Eintracht Frankfurt gosti110-30-5
3933Legia Warsaw - Atromitos Athens - - 0-00-0
3935Luzern - Espanyol gosti280-10-3
3943Partizan Belgrade - Malatya Belediyspor domaći41-03-1
3971Torino - Shakhtar Soligorsk domaći22-05-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1155Lamongan - Bandung domaći131-22-2

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Keflavik - Selfoss gosti110-10-2

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6243Dalvik Reynir - Tindstoll gosti440-13-2
6244Umf Vidir - Selfoss domaći281-03-1

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Hapoel Afula - Ir Ramat Hasharon gosti770-01-1
1062Hapoel Ashkelon - Beitar Tel Aviv Ramla - - 0-00-0
1066Hapoel Bney Lod - Sc Kfar Qasem - - 0-00-0
1067Hapoel Ramat Gan - El Fahem - - 0-00-0
1068Ir Rishon Lezion - Hapoel Katamon Jerusalem Fc domaći700-02-1
1071Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Akko gosti480-00-1
1072Maccabi Pet Tikva - Hapoel Petach Tikva domaći451-01-1
6278Bnei Sakhnin - Hap Nazareth Illit gosti142-13-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Zulia Fc - Colon domaći880-01-0

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1578Atletico Junior - Atletico Bucaramanga domaći162-02-0

MALEZIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4738Kedah - Terengganu gosti660-00-2
4739Melaka - Selangor gosti610-00-1
4741Pahang Fa - Perak Tbg Fc domaći401-03-0
4742Uitm Fc - Pknp Fc gosti450-10-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Cimarrones De Sonora Fc - Alebrijes De Oaxaca Fc domaći131-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Aprilia - Pontinia domaći195-05-0
1167Este - Cittadella gosti100-31-4
1168Xanthi - Volos Nfc gosti400-11-1
7173Olot - Huesca - - 0-00-0
7174Osasuna - Eibar - - 0-00-0
7175Leca - Fc Foz domaći251-04-1
7176Mirandes - Athletic Bilbao gosti180-11-2
7177Sporting Gijon - Real Valladolid gosti490-00-2
7178Cesena - Spal 2013 gosti71-22-3

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2691Metallurg Lipetsk - Fc Khimki M domaći690-01-0

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2693Ural 2 - Fc Ufa 2 domaći391-02-0
2694Lada Dimitrovgrad - Fc Zvezda Perm domaći11-01-0
2700Nosta Novotroitsk - Volga Ulyanovsk gosti810-01-3
2701Chelyabinsk - Tyumen gosti241-11-2
2702Zenit Izhevsk - Kamaz gosti90-11-2
2703Akron Tolyatti - Lada Togliatti domaći132-03-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5614New York City Fc - Houston Dynamo domaći161-13-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6200Chiasso - Aarau gosti41-24-2

EP U20 DIV. A (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4449Srbija - Rusija 51-64
4450Litva - Njemacka 64-44
4475Belgija - Poljska 72-54
4476Latvija - Nizozemska 57-52
4478Bjelorusija - Ceska 48-78
4479Spanjolska - Italija 62-71
4483Madjarska - Francuska 33-76
4529Portugal - Svedska 55-60

EP U20 DIV. B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4681Bugarska - Rumunjska 82-73
4682Velika Britanija - Izrael 67-47
4683Finska - Turska 62-53
4705Irska - Hrvatska 66-53

PANAMERIČKE IGRE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4706Argentina - Virgin Islands 73-59
4710Usa Panamerican Team - Kolumbija 75-63
4731Paragvaj - Brazil 37-81
4733Kanada - Puerto Rico 63-72

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7106Rusija - Venezuela 69-54
7107Italija - Senegal 111-54

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7271Washington Mystics - Indiana Fever 91-78
7272Los Angeles Sparks - Phoenix Mercury 84-74
7273Seattle Storm - Dallas Wings 69-57

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7278West Auckland Admirals - Southern Stampede 0-44-8

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1170Yugra - Lada Togliatti 2-13-3
1171Gornyak Uchaly - Chelyabinsk 0-01-1
1185Dinamo Minsk - Dynamo Moscow 0-01-4
1187Toros Neftekamsk - Bars Kazan 1-01-1
1191Zauralye Kurgan - Rubin Tyumen 2-02-0
1200Debreceni Egyetem Ac - Jasterzebie 1-22-3
1201Gks Tychy - Hk Jestrabi Prostejov 2-06-1
1202Olomouc - Dukla Jihlava 2-15-2
1203Slovan Ustecti Lvi - Hc Banik Sokolov 0-20-4
1204Horacky Fk Trebic - Hc Zubr Prerov 1-44-4
1205Litvinov - Mlada Boleslav 0-13-3
1206Plzen - Kladno 1-15-2
1209Benatky Nad Jizerou - Yertis Pavlodar 0-04-0
1213Hc Havirov Panthers - Hc Frydek Mistek 0-00-3
1216Kometa Brno - Ceske Budejovice 1-16-4
1221Poprad - Cracovia 0-01-2
1222Sparta Prague - Karlovy Vary 2-08-1
1223Torpedo Nn - Humo Tashkent 0-20-3
1224Frolunda - Hv 71 0-03-3
1225Hc Biasca - Lugano 0-30-10
5672Jyp - Sport 1-21-3
5673Tps - Lukko 0-01-1
5674Vhk Vsetin - Trencin 1-14-3

ATP MONTREAL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037M.Cilic - D.Thiem 10-136-74-60-2
1044D.Medvedev - C.Garin 12-66-36-32-0
1048R.Nadal - G.Pella 12-76-36-42-0
1049H.Hurkacz - G.Monfils 4-124-60-60-2
1052R.Bautista Agut - R.Gasquet 14-107-57-52-0
1895K.Khachanov - F.Auger Alliassime 19-156-77-52-1
2728A.Mannarino - F.Fognini 7-132-65-70-2
5008N.Basilashvili - A.Zverev 18-195-77-51-2

ATP MONTREAL CANADATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7280A.Mannarino - F.Fognini 7-132-65-70-2
7281K.Khachanov - F.Auger Aliassime 19-156-77-52-1

ATP MONTREAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1087B.Paire S.Wawrinka - K.Krawietz A.Mies 19-176-33-62-1
4734Rojer J J H.Tecau - R.Ram J.Salisbury 9-133-66-70-2
4743R.Bopanna O.Shapovalov - K.Edmund T.Fritz 12-76-36-42-0
4744M.Granollers H.Zeballos - A.Rublev A.Zverev 12-86-46-42-0
4745A.Krajicek M.Venus - B.Bryan M.Bryan 11-145-76-70-2
5411R.Bopanna D.Shapovalov - K.Edmund T.Fritz 12-76-36-42-0
5412M.Granollers H.Zeballos - A.Rublev A.Zverev 12-86-46-42-0
5415A.Krajicek M.Venus - B.Bryan M.Bryan 11-145-76-70-2

CHALLENGER APTOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053D.Dzumhur - L.Lacko 19-166-76-32-1
1054E.Gerasimov - E.Gomez 13-86-37-52-0
1059L.Broady - S.Johnson 6-135-71-60-2
5448E.Escobedo - B.Fratangelo 20-197-66-72-1
6539B.Gojo - M.Giron 16-166-36-71-2
6540D.Koepfer - A.Sarkissian 13-96-37-62-0
6541M.Purcell - G.Soeda 9-136-73-60-2
6542M.Redlicki - T.Daniel 17-176-35-71-2

CHALLENGER APTOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5440J.Cerretani J.Erlich - N.Lammons A.Lawson 6-123-63-60-2
6552H.Hach Verdugo S.Verbeek - L.Paes M.Purcell V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER AUGSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065H.Laaksonen - E.Ruusuvuori 7-123-64-60-2
1069M.Guinard - J.Vanneste 11-121-66-01-2
1070Y.Hanfmann - M.Bachinger 18-106-76-22-1
1218B.Hassan - F.Mena 7-166-41-61-2
1226C.Taberner - G.Garcia Lopez 12-173-67-51-2
1228J.Lenz - M.Vilella Martinez 12-36-16-22-0
1229S.Ofner - P.Martinez 5-124-61-60-2

CHALLENGER AUGSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5795T.Draganja M.Vervoort - N.V.S.Prashanth S.Puodziunas 18-224-67-61-2
5796I.Sabanov M.Sabanov - K.Drzewiecki S.Walkow 12-66-36-32-0
5797G.Garcia Lopez D.Marrero - F.Mena A.Merino 22-196-76-42-1
5798A.Vasilevski I.Zelenay - R.Brancaccio E.Esteve Lobato 12-56-16-42-0
5799D.Altmaier J.Haerteis - D.Dima R.Olivo 20-114-66-12-1

CHALLENGER MANERBIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1075Z.Piros - C.Tseng 16-114-66-22-1
1076F.Gaio - N.Serdarusic 15-133-66-32-1
7025S.Griekspoor - F.Coria 6-135-71-60-2
7026T.Gabashvili - E.King 12-76-36-42-0
7027A.Pellegrino - S.Doumbia 14-177-53-61-2
7028F.Cerundolo - A.Arnaboldi 5-122-63-60-2
7029P.Kotov - L.Giustino 15-146-14-61-2

CHALLENGER MANERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4335F.Neis F.Romboli - F.Cerundolo A.Tabilo 14-107-57-52-0
4339G.Oliveira A.Pellegrino - A.Behar T.Weissborn 12-86-46-42-0
4392M.Cuevas C.Gomez Herrera - E.King L.D.Martinez V-VV-VV-VV-V
6555N.Barrientos N.Cacic - T.Brkic A.Pavic 21-184-67-62-1

CHALLENGER MENERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073S.Bolelli A.Molteni - E.King L.D.Martinez 13-76-27-52-0

CHALLENGER YOKKAICHITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5449T.Wu - J.Duckworth 4-123-61-60-2
5471S.Myneni - T.Ito 7-136-71-60-2
5475S.Shimabukuro - J.Nam 18-126-76-32-1
5477H.Chung - Y.Sugita V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER YOKKAICHI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6492Ratiwatana Sa Ratiwatana So - S.Sekiguchi S.Shimabukuro 22-156-76-32-1
7282S.Imai Y.Takahashi - H.Bourchier S.Myneni 12-86-46-42-0

ITF APPIANO 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2613D.Galoppini - T.Machac 15-142-66-32-1

ITF CHISWICK 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2547C.Broom - I.Sijsling 16-197-63-61-2
2551R.Peniston - A.Matusevich 6-135-71-60-2

ITF EUPEN 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2249S.Beaupain - D.De Jonge 12-156-33-61-2
2254M.Houkes - D.Klok V-V1-6V-VV-V
2255Y.Reuter - N.Hardt 8-142-66-21-2
2263G.Onclin - G.Villanueva 15-187-52-61-2
2281Z.Bergs - B.Dhoe 14-166-76-31-2
2283L.Cloes - A.Bovy 13-87-56-32-0

ITF HECHINGEN 05 ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3480J.Niemeier - C.Werner 12-66-46-22-0
3482T.Korpatsch - S.Wagner 13-86-37-52-0

ITF ITALIJA F17TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2553C.Lindell - F.Meligeni Rodrigues Alves 13-66-17-52-0
2554D.Dutra Da Silva - F.Arnaboldi 15-174-66-41-2
2606P.Rondoni - A.Basso 12-86-46-42-0
2611A.Golubev - M.Chazal 8-166-41-61-2

ITF KOSZALIN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2628F.Kolasinski - R.Stanek 16-187-62-62-1

ITF MEN ITF AUSTRIA F4 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2243N.Sanchez Izquierdo - G.Diarra 13-86-27-62-0

ITF NOVI SAD 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2662S.Micov - N.Dica 9-135-74-60-2

ITF NJEMAČKA F11TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2346K.Wehnelt - M.Rosenkranz 16-166-34-61-2

ITF POLJSKA F2 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2614J.Podzus - D.Michalski 7-150-66-31-2
2615M.Podzus - H.Ibrahim 12-66-46-22-0
2616M.Terczynski - D.Poljak 7-131-66-70-2
2617D.Nazaruk - E.Noskin 1-121-60-60-2
2618M.Dembek - M.Rocens 13-66-17-52-0
2627P.Nouza - A.Liaonenka 10-136-74-60-2

ITF PORTOVIEJO 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2305A.Guillen Meza - F.Tenti 6-135-71-60-2
2306D.Mora - N.Mejia 5-121-64-60-2
2317A.March - R.Centeno Arteaga 12-26-26-02-0
2325E.Bianchini Bogo - J.Ficovich 5-122-63-60-2
2326J.Panta Herreros - K.Tagashira 12-76-36-42-0
2339B.Perez - G.Da Silva 13-166-43-61-2
2345M.Barrios Vera - J.Bendeck V-V6-0V-VV-V

ITF SANTA CRUZ DE LA SIERRA 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5855B.Arias F.Zeballos - A.Blumenberg A.Miele 12-56-16-42-0

ITF WETZLAR 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2347J.Mridha - A.Bolla 17-186-46-71-2
2348B.Santanna - P.Cayre 12-66-46-22-0
2349L.Gerch - M.Tchoutakian 12-46-16-32-0

ITF YSTAD 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2664A.Heinonen - P.Niklas Salminen 9-134-65-70-2
2665C.Samuelsson - A.Holmgren 8-124-64-60-2
2666F.Comesana - G.Hansson 8-124-64-60-2
2678K.Friberg - M.Ruzgas 9-135-74-60-2
2681S.Yitbarek - O.Wallin 12-66-46-22-0

WTA TORONTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078Ka Pliskova - A.Kontaveit 13-86-37-52-0
1088S.Kenin - D.Yastremska 12-46-26-22-0
1089B.Andreescu - K.Bertens 18-126-16-72-1
1092B.Bencic - E.Svitolina 6-122-64-60-2
1097S.Kuznetsova - S.Halep 3-122-61-60-2
1113M.Bouzkova - J.Ostapenko 12-46-26-22-0
1883S.Williams - E.Alexandrova 13-97-56-42-0
3289I.Swiatek - N.Osaka 10-136-74-60-2

WTA TORONTO CANADATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7288I.Swiatek - N.Osaka 10-136-74-60-2

WTA TORONTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098J.Goerges K.Pliskova - V.Azarenka A.Barty 4-121-63-60-2
4735B.Krejcikova K.Siniakova - N.Kichenok A.Spears 12-26-16-12-0
4736N.Melichar K.Peschke - A.L.Groenefeld D.Schuurs 6-122-64-60-2
5617T.Babos A.Kontaveit - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 13-86-27-62-0

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
1676Norveska U19 - Spanjolska U19 28-28
1677Chile U19 - Hrvatska U19 21-43
1678Saudi Arabia U19 - Slovenija U19 22-30
1934Japan U19 - Bahrein U19 27-24
1936Argentina U19 - Danska U19 19-29
1937Nigerija - Sj Makedonija 34-37

INTERNATIONAL PAN AMERICAN GAMES WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5437Brazil - Argentina 0-10-20-3
5438Sad - Puerto Rico 1-01-13-2
5439Peru - Kolumbija 1-01-11-3

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3881North Queensland Cowboys - Brisbane Broncos 14-18

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4215Warrington Wolves - St Helens 12-30

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6768Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3-3
6769Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars 4-1
6770Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 2-5
6771Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 7-11
6772Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers 3-5
6773Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks 3-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1227Toronto Blue Jays - New York Yankees 6-12
1230Boston Red Sox - L A Angels 3-0
1235Cincinnati Reds - Chicago Cubs 5-12
1241Miami Marlins - Atlanta Braves 9-2
1242Minnesota Twins - Cleveland Indians 5-7
1266San Francisco Giants - Philadelphia Phillies 5-0
1281San Diego Padres - Colorado Rockies 9-3

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
6985Buffalo Bills - Indianapolis Colts 24-16
6986New York Giants - New York Jets 31-22
6987Baltimore Ravens - Jacksonville Jaguars 29-0
6988Cleveland Browns - Washington Redskins 30-10
6989Detroit Lions - New England Patriots 3-31
6990Miami Dolphins - Atlanta Falcons 34-27
6991Philadelphia Eagles - Tennessee Titans 10-27
6992Chicago Bears - Carolina Panthers 13-23
6993Green Bay Packers - Houston Texans 28-26
6994Arizona Cardinals - Los Angeles Chargers 17-13
6995Seattle Seahawks - Denver Broncos 22-14

TOUR OF POLAND ETAPA 6 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6886B.Jungels - M.Mohoric 0-1
6887C.F.Hagen - G.Brambilla 1-0
6888C.Hamilton - I.Izagirre 1-0
6889D.Formolo - M.A.Lopez 1-0
6890D.Ulissi - P.Latour 0-1
6891D.Pozzovivo - P.Sivakov 0-1
6892E.Prades - P.Vakoc 0-1
6893E.Battaglin - E.Gasparotto 0-1
6894J.Knox - C.Betancur 1-0
6922M.Nieve - A.Tolhoek 0-1
6923R.Majka - S.Higuita 0-1
6924R.Fernandez - M.Kudus 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 812557080
arrow BL Belgija Keno 20/70 345911161922263539434651535459626466
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1125313439
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 59181927
arrow DA Multi-Daily A 6/99 92272799295
arrow DB Multi-Daily B 6/99 183133485087
arrow DC Multi-Daily C 6/99 202532464991
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1012161921222326354145485152535455566269
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 69111213152123252829344649525556636567
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 811142835
arrow FK Finska Keno D 20/70 1014151721223138394548505354555760626567
arrow FQ Finska Keno V 20/70 18101112151718283943454850525962646769
arrow FT Finska Keno T 20/70 56121516182033363942434448495558596369
arrow GO Njemačka Keno 20/70 58131820262836373842455154575960626370
arrow HO Hong Kong 6/49 8919253044
arrow IL Illinois 6/52 2810163133
arrow IT Italija 6/90 61024636689
arrow LD Latvija Keno D 20/62 110131923262728293233344445474855585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1671014161719202223283045464849535760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 123614151619212223262733455154555662
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 18151930
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 22026323445
arrow NP New York Pick 10 20/80 913172123353740444655565859636971727576
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1012141617242930334445505960616264667180
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1481217202325272831414349516268737480
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2671823
arrow PO Poljska 6/49 459273545
arrow RO Rumunjska 6/49 41022293031
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3810363742
arrow SI Singapur 6/49 145222734
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 92131354347
arrow TS Turska Super 6/54 1810294454
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 23101628
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 17141718192728323441424356596869717579