Petak 09.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7261Guangzhou R F Fc - Shanghai Sipg - - 0-02-2
7262Zlin - Fk Teplice - - 0-01-0
7263Fc Copenhagen - Lyngby - - 0-02-0
7264Guingamp - Orleans - - 1-01-0
7265Sparta Rotterdam - Vvv Venlo - - 0-14-1
7266Lech Poznan - Slask Wroclaw - - 1-31-3
7267Sandhausen - Borussia Monchengladbach - - 0-10-1
7268Liverpool - Norwich - - 4-04-1
7269Ka Pliskova - B.Andreescu - - 0-00-1
7270M.Bouzkova - S.Halep - - V-VV-V

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7176Paradou Ac - Ci Kamsar domaći201-03-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3724Fc Yerevan - Fc Noah gosti710-00-2
7279Ararat - Shirak Gyumri Fc gosti550-02-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3730Adelaide Blue Eagles - Adelaide United Youth Fc domaći321-02-2
3731Adelaide Comets - Campbelltown City domaći13-14-1
3732Croydon Kings - Adelaide Raiders Sc domaći670-01-1
3734South Adelaide Fc - Para Hills Knights Sc gosti400-10-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1374Redlands United - Gold Coast United Fc domaći650-03-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1385Heidelberg United - Oakleigh Cannons - - 0-00-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2145Austria Vienna Ii - Austria Lustenau gosti120-10-2
2147Dornbirn - Austrija Klagenfurt - - 0-00-0
2150Fc Juniors Oo - Kapfenberg domaći530-01-0
2151Floridsdorfer Ac - Wacker Innsbruck domaći361-02-0
2205Grazer Ak - Horn - - 0-00-0
2206Sv Lafnitz - Fc Liefering domaći51-02-0
2229Vorwarts Steyr - Bw Linz gosti860-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7289Gleisdorf 1919 - Allerheiligen domaći600-01-0
7290Sc Weiz - Deutschlandsberger Sc domaći91-13-2
7291Sv Ried Ii - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen domaći21-11-3
7292Tus Bad Gleichenberg - Union Gurten gosti143-13-1
7293Uv Vocklamarkt - Sturm Graz Ii gosti231-21-4
7294Wsc Hertha - Kalsdorf domaći181-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7284Sc Team Wiener Linien - Ask Ebreichsdorf gosti560-00-2
7285Neusiedl - Wiener Viktoria domaći121-02-0
7286Traiskirchen Fcm - Rapid Vienna Ii gosti172-22-2
7287Wiener Sportklub - Wiener Neustadt domaći321-14-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1436Anderlecht - Mechelen - - 0-00-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1543Westerlo - Oud Heverlee domaći600-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7295Torpedo Zhodino - Slavia Mozyr domaći670-01-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7400Corinthians - Portuguesa Sp domaći451-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1451Operario Pr - Vila Nova domaći520-01-0
1452Bragantino Sp - Botafogo Sp - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7457Volta Redonda - Remo - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1554Botev Vratsa - Cherno More Varna gosti450-11-1
1555Slavia Sofia - Veliko Tarnovo domaći241-02-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1377Zlin - Fk Teplice domaći870-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1954Hradec Kralove - Slovan Varnsdorf domaći74-08-0
1955Vysocina Jihlava - Dukla Prague domaći880-01-0
1956Brno - Usti Nad Labem gosti41-12-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3771Benesov - Fk Mas Taborsko gosti300-21-3
3795Kraluv Dvur - Stechovice domaći182-13-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3740Viktoria Otrokovice - Vyskov - - 0-00-0
3751Fc Velke Mezirici - Uhersky Brod gosti231-13-2
3759Slavia Kromeriz - Znojmo domaći32-04-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7169Curico Unido - Universidad De Concepcion domaći12-14-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323Fc Copenhagen - Lyngby domaći460-02-0
1334Odense - Randers Fc domaći490-01-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7189Hik Hellerup - B93 Kopenhagen domaći311-01-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1635Macara - Cd America De Quito domaći860-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5712Liverpool - Norwich domaći74-04-1

ENGLESKA PREMIER LIGA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6337Bournemouth - Southampton - - - -
6338Brighton - Aston Villa - - - -
6339Chelsea - Manchester Utd - - - -
6340Crystal Palace - Watford - - - -
6341Everton - Wolverhampton - - - -
6352Leicester - West Ham - - - -
6353Liverpool - Manchester City - - - -
6354Sheffield United - Norwich City - - - -

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3727Flora Tallinn - Tartu Jk Tammeka gosti530-00-1
7188Fc Kuressaare - Tallinna Kalev gosti660-00-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5320Fci Levadia Tallinn U21 - Parnu Jk Vaprus domaći500-01-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7187Klaksvik - Vikingur Gota domaći550-02-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2264Hifk - Kpv gosti250-23-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1802Mypa - Fc Haka gosti40-20-4

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7186Miki Mikkeli - Pepo domaći500-01-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3179Monaco - Lyon gosti50-20-3

FRANCUSKA 1. LIGA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6570Amiens - Metz - - - -
6572Bordeaux - Reims - - - -
6573Dijon - Brest - - - -
6574Lille - St Etienne - - - -
6575Lyon - Marseille - - - -
6576Nantes - Strasbourg - - - -
6577Nice - Montpellier - - - -
6578Toulouse - Angers Sco - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Ajaccio - Caen gosti40-21-2
2308Fc Chambly Oise - Grenoble - - 0-00-0
2309Guingamp - Orleans domaći351-01-0
2315Le Mans - Valenciennes gosti460-01-2
2318Nancy - Lorient domaći580-01-1
2320Niort - Chateauroux domaći451-03-0
2321Rodez Af - Paris Fc gosti301-12-1
2328Sochaux - Auxerre domaći510-01-0
2330Troyes - Le Havre gosti260-11-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7110As Beziers - Fc Bourg Peronnas gosti110-12-1
7111Boulogne Sur Mer - Stade Lavallois gosti131-11-1
7112Cholet - Villefranche domaći311-01-1
7113Fc Bastia Borgo - Concarneau domaći570-02-0
7114Le Puy Foot 43 Auvergne - Creteil - - 0-22-3
7115Lyon Duchere - Pau - - 0-00-0
7116Us Quevillaise Rouen Metropole - Dunkerque domaći121-11-3

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7402Deportivo Siquinala - Coban Imperial gosti620-00-2
7403Csd Municipal - Deportivo Malacateco domaći381-01-0
7404Deportivo Guastatoya - Deportivo Sanarate gosti71-22-3

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1721Nk Osijek - Dinamo Zagreb - - 0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7040Perseru Badak Lampung Fc - Pss Sleman gosti370-10-2
7179Barito Putera - Tira Persikabo gosti291-22-4
7180Putra Samarinda - Semen Padang domaći42-14-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6563Cobh Wanderers - Limerick gosti790-00-1
6564Bohemians - Shelbourne gosti620-03-2
6565Cabinteely Fc - Cork City gosti200-12-2
6566Derry City - Wexford Youths domaći840-01-0
6605Drogheda - Avondale domaći131-02-1
7037Glebe North - Sligo gosti120-20-8
7038St Patrick S - Bray gosti410-12-1
7039Shamrock Rovers - Finn Harps domaći221-01-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7181Throttur - Thor Akureyri gosti81-21-3
7182Afturelding - Fram Reykjavik domaći411-03-0
7183Grotta - Keflavik gosti91-24-3
7184Umf Njardvik - Fjolnir domaći261-01-1
7185Vikingur Olafsvik - Leiknir Reykjavik gosti281-11-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7397Kh Hlidarendi - Skallagrimur domaći680-02-0
7398Kv Vesturbaer - Augnablik Fc domaći93-04-1
7399Vaengir Jupiters - Reynir Sandgerdi gosti890-00-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5391Consadole Sapporo - Urawa Red Diamonds gosti570-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6208Maritzburg United - Highlands Park domaći560-01-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1490Dalian Yifang - Jiangsu Suning domaći72-22-2
1491Guangzhou R F Fc - Shanghai Sipg domaći610-02-2
1500Henan Jianye - Beijing Renhe domaći101-02-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1579Once Caldas - Alianza Petrolera - - 0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Morelia - Monterrey gosti900-00-1
2918Veracruz - Atlas domaći111-01-2
2919Tijuana - Unam Pumas domaći101-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7390Cd Mineros De Zacatecas - Tampico Madero Fc gosti310-10-2
7391Correcaminos Uat - Atlante gosti290-11-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6835Cd Walter Ferretti - Chinandega Fc gosti130-11-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2350Sparta Rotterdam - Vvv Venlo gosti200-14-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1514De Graafschap - Cambuur domaći451-02-0
1535Dordrecht - Nac Breda gosti230-10-2
1537Fc Oss - Jong Ajax domaći201-02-1
1574Go Ahead Eagles - Maastricht gosti172-13-2
1584Helmond - Volendam domaći500-01-1
1587Nec Nijmegen - Eindhoven domaći51-11-2
1588Roda - Almere gosti230-11-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6775Bergen Nord - Lysekloster gosti100-40-7

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2302Sandefjord - Start - - 0-00-0

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4580Ingolstadt - Nurnberg gosti870-00-1
4585Sandhausen - Borussia Monchengladbach gosti180-10-1
4586Uerdingen - Borussia Dortmund gosti490-00-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1069Bayreuth - Illertissen domaći15-17-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Tsv Steinbach 1921 - Bayern Alzenau domaći421-04-1
1078Offenbacher Kickers - Aalen domaći810-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1095Borussia Monchengladbach Am - Rw Oberhausen domaći111-21-5
7109Wuppertaler - Borussia Dortmund Amateurs domaći371-01-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6203Nacional Par - Club Libertad domaći900-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2370Lech Poznan - Slask Wroclaw gosti61-31-3

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2351Olimpia Grudziadz - Chojnice gosti60-23-5
2391Stomil Olsztyn - Jastrzebie domaći261-02-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2552Widzew Lodz - Blekitni Stargard S. domaći151-02-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2663Baltyk Gdynia - Jarota Jaroci gosti330-20-4

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2640Portimonense - Belenenses - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3193Fc Asteras Varis - Ethnikos Piraeus domaći460-01-2
3194Altay Izmir - Denizlispor domaći451-03-1
3196Sc Red Star Penzing - First Vienna gosti111-11-3
3197Yeclano Deportivo - Aguilas domaći41-01-2
3198Real Sociedad - Osasuna domaći470-02-0
3199Gimnastic - Girona gosti180-11-1
3204Cabecense - Ca Antoniano gosti350-11-1
3205Castilleja Cf - Camino Viejo Cf gosti710-01-1
3206Lugo - Ponferradina gosti221-11-1
3208Salerm Puente Genil Fc - Atl Mancha Real gosti51-33-4
3209Trebujena Cf - Portuense domaći121-02-0
3210Buxton - Widnes Fc domaći141-03-0
3211Granada Cf - Sevilla domaći580-02-1
3212Ud Ibarra - Ca Tacoronte --0-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2445Fc Clinceni - Chindia Targoviste gosti32-13-1
2446Csm Studentesc Iasi - Dinamo Bucharest domaći222-02-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7349Fc Zorkij Krasnogorsk - Sokol Saratov domaći31-02-2
7350Ararat Moscow - Rotor Volgograd Ii domaći580-02-0
7351Dynamo Bryansk - Fc Strogino Moscow domaći302-02-0
7352Kaluga - Khimik Arsenal Tula domaći52-22-2
7353Salyut Energia Belgorod - Kvant Obninsk gosti430-10-1
7354Saturn - Zvezda Ryazan domaći361-12-2

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3828Legion Dynamo - Volgar gosti100-20-3
3831Biolog Novokubansk - Sc Makhachkala - - 0-00-0
3846Fc Alania Vladikavkaz - Chernomorets Novorossijsk gosti590-01-2
3865Spartak Nalchik - Krasnodar 3 domaći211-02-0
3868Druzhba Maikop - Fc Inter Cherkessk domaći690-02-1
3869Ska Rostov - Mashuk Kmv gosti352-12-1
3870Urozhay Krasnodar - Dinamo Stavropol gosti230-21-2

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1193Fk Olimp Khimki - Znamya Truda domaći251-01-2
1199Rodina Moscow - Fc Murom gosti310-10-2
1200Fk Kolomna - Fk Dolgoprudny domaći331-01-0
1201Leningradets - Fc Kazanka Moscow - - 0-00-0
1202Luki Energiya V.Luki - Torpedo Vladimir domaći91-01-1
1203Pskov 747 - Zvezda St Petersburg domaći52-02-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Krasnodar U21 - Rubin Kazan U21 domaći53-15-1
1214Dinamo Moscow U21 - Zenit U21 domaći630-03-0
1215Orenburg U21 - Fk Tambov U21 gosti610-00-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7584Loudoun United Fc - Charlotte Independence gosti381-13-3
7585Tacoma Defiance - Los Angeles gosti111-12-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6204Glenavon - Glentoran gosti41-11-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2555Sport Podbrezova - Tatran Liptovsky domaći211-04-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2841Nk Bravo - Aluminij gosti490-00-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2704Crvena Zvezda - Mladost Lucani domaći52-02-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1343Partick Thistle - Dundee United domaći231-01-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Varberg - Frej gosti110-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4311Vanersborgs If - Vanersborgs Fk gosti360-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4289Kramfors Alliansen - Anundsjo domaći23-14-2
4290Umea Fc Akademi - Sandviks Ik gosti360-10-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4131Almeboda Linneryd - Berga domaći900-01-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7407Grasshoppers - Schaffhausen gosti660-00-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7304Hoang Anh Gia Lai - Viettel Fc domaći21-12-3

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7335Huda Hue - Cs. Dong Thap domaći141-01-0

EP U20 DIV. B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3063Grcka - Ukrajina 45-52

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5942Tnt Katropa - San Miguel Beermen 115-105

PANAMERIČKE IGRE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7429Brazil - Kolumbija 62-48
7430Usa Panamerican Team - Puerto Rico 62-59

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3301Senegal - Venezuela 75-69
3302Grcka - Madjarska 83-59
3303Italija - Rusija 70-72
3304Spanjolska - Obala Bjelokosti 79-62

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7451Minnesota Lynx - Connecticut Sun 89-57
7452Las Vegas Aces - Chicago Sky 84-87

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1226Mhc Lipetsk - Hk Belgorod 2-15-5
1228Bars Kazan - Yugra 1-24-2
1229Gornyak Rudnyi - Hc Kulager Petropavlsk 0-01-2
1282Kazzinc Torpedo - Csk Vvs Samara 2-05-1
1285Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 0-31-4
1360Jasterzebie - Katowice 1-14-1
1361Izhstal Izhevsk - Molot Perm 1-11-3

ATP MONTREAL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016K.Khachanov - A.Zverev 12-66-36-32-0
1017R.Nadal - F.Fognini 14-92-66-12-1
1018G.Monfils - R.Bautista Agut 16-166-43-62-1
7401D.Medvedev - D.Thiem 12-46-36-12-0

ATP MONTREAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005R.Ram J.Salisbury - J.Chardy F.Martin 22-186-46-72-1
1012R.Bopanna D.Shapovalov - B.Paire S.Wawrinka V-VV-VV-VV-V
3770R.Haase W.Koolhof - B.Bryan M.Bryan 23-186-77-62-1

CHALLENGER APTOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3692D.Koepfer - M.Giron 12-56-16-42-0
3707D.Dzumhur - E.Escobedo 12-161-66-31-2
3708G.Soeda - S.Johnson 9-133-66-70-2
3710E.Gerasimov - T.Daniel 12-76-36-42-0

CHALLENGER APTOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4148R.Bemelmans R.Lindstedt - N.Pasha M.Schnur 11-145-76-70-2

CHALLENGER AUGSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065J.Lenz - G.Garcia Lopez 17-177-63-62-1
1066E.Ruusuvuori - P.Martinez 13-96-37-62-0
1067F.Mena - D.Altmaier 13-106-47-62-0
1068J.Vanneste - Y.Hanfmann 3-122-61-60-2

CHALLENGER AUGSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3721K.Lemstra R.Strombachs - I.Sabanov M.Sabanov 13-171-66-11-2
3722A.Vasilevski I.Zelenay - D.Altmaier J.Haerteis 19-136-23-62-1
3723G.Garcia Lopez D.Marrero - A.Begemann F.Mergea 12-46-26-22-0

CHALLENGER MANERBIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070P.Lorenzi - A.Collarini 12-76-46-32-0
1071Z.Piros - F.Coria 8-124-64-60-2
1076F.Gaio - N.Serdarusic 15-133-66-32-1
7027A.Pellegrino - S.Doumbia 14-177-53-61-2
7029P.Kotov - L.Giustino 15-146-14-61-2

CHALLENGER MANERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6555N.Barrientos N.Cacic - T.Brkic A.Pavic 21-184-67-62-1
7405F.Neis F.Romboli - A.Bega J.Berrettini 12-46-36-12-0
7406S.Doumbia F.Reboul - G.Oliveira A.Pellegrino 12-56-26-32-0

CHALLENGER MENERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073S.Bolelli A.Molteni - E.King L.D.Martinez 13-76-27-52-0

CHALLENGER YOKKAICHITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4143T.Ito - J.Duckworth 7-123-64-60-2
4144S.Shimabukuro - Y.Sugita 8-135-73-60-2

CHALLENGER YOKKAICHI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4145J.S.Nam Song M K - S.Imai Y.Takahashi 12-66-26-42-0
7282S.Imai Y.Takahashi - H.Bourchier S.Myneni 12-86-46-42-0
7283Gong M X Z.Zhang - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 12-36-26-12-0

ITF APPIANO 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1678C.Lindell - M.Chazal 12-76-46-32-0
1679F.Arnaboldi - P.Rondoni 8-124-64-60-2
1680A.Guerrieri - D.Galoppini 16-146-23-62-1
1798R.Balzerani - F.Forti 15-136-12-62-1

ITF CHISWICK 06A6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1658A.Matusevich - J.Ocleppo 12-66-46-22-0
1660Q.Robert - I.Sijsling 10-146-23-61-2
1676J.Rodionov - S.Seifert 12-86-46-42-0
1677P.Jubb - J.Draper 9-136-73-60-2

ITF EDWARDSVILLE 25ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1944A.Lebedev - S.Rodriguez Taverna 12-66-46-22-0
1997J.Dunbar - N.Ponwith 15-176-44-61-2
2159P.Chrysochos - F.Corwin 13-131-66-42-1
2160E.Clark - K.King 16-123-67-52-1

ITF EUPEN 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1595D.De Jonge - G.Villanueva 7-166-41-61-2
1596G.Olivieri - N.Hardt 18-116-76-12-1
1634B.Dhoe - M.Geerts 9-134-65-70-2

ITF MEN TABARKA SINGLES M ITF TUN 31ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1943F.Jianu - S.Battaglino 14-146-42-62-1

ITF PORTOVIEJO 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1637J.Panta Herreros - J.Ficovich 5-121-64-60-2
1646M.Echazu - F.Tenti 12-56-46-12-0
1647A.March - N.Mejia 4-122-62-60-2
1649M.Barrios Vera - G.Da Silva 12-66-26-42-0

ITF POZOBLANCO 24ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1838R.Roumane - A.Artunedo Martinavarro 12-76-46-32-0
1839G.Petit - I.Marchenko 10-134-66-70-2
1884M.Lescure - K.Kravchuk 14-184-67-61-2
1908R.Ojeda Lara - P.Vivero Gonzalez 8-124-64-60-2

ITF TARGU MURES 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1825C.Cretu - F.Juarez 3-123-60-60-2
1835S.Palosi - H.Casanova 7-136-71-60-2
1836N.Ionel - V.Antonescu 8-136-72-60-2
1837N.Frunza - M.Tepavac 11-141-66-21-2

ITF VOGAU 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1582J.Pospisil - C.Ugo Carabelli 3-123-60-60-2
1583L.Lokoli - V.Kopriva 14-136-14-61-2
1593L.Klein - J.Forejtek 6-123-63-60-2
1594N.Sanchez Izquierdo - B.Bobrov 12-66-36-32-0

ITF WETZLAR 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1651M.Rosenkranz - A.Bolla 13-66-17-52-0
1653L.Gerch - B.Santanna 10-136-11-61-2

ITF YSTAD 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1931M.Eriksson - G.Hansson 15-166-36-71-2
1932R.Thour - J.Cerundolo 5-123-62-60-2
1934M.Ruzgas - P.Niklas Salminen 10-143-66-21-2
1936S.Yitbarek - A.Holmgren 4-123-61-60-2

WTA TORONTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023S.Kenin - E.Svitolina 13-107-66-42-0
1024Ka Pliskova - B.Andreescu 10-140-66-21-2
1025S.Williams - N.Osaka 12-76-36-42-0
1026M.Bouzkova - S.Halep V-V6-4V-VV-V

WTA TORONTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019K.Flipkens Hsieh S W - V.Azarenka A.Barty 13-206-42-61-2
1021T.Babos A.Kontaveit - G.Dabrowski Y.Xu 16-237-66-71-2

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
1366Island U19 - Portugal U19 24-28
1375Svedska U19 - Kanada 38-16
1376Francuska U19 - Madarska U19 25-26
1386Njemacka U19 - Srbija U19 30-22
1411Egipat U19 - Chinese Taipei U19 36-25
1447Tunis - Brazil U19 26-25
1448Hrvatska U19 - Saudi Arabia U19 36-17
1449Danska U19 - Nigerija 35-22
1454Japan U19 - Argentina U19 29-26
1455Spanjolska U19 - Slovenija U19 24-21
1456Bahrein U19 - Sj Makedonija 25-27
1457Norveska U19 - Chile U19 38-23

OLIMPIJSKE IGRE KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4387Brazil - Puerto Rico 1-02-03-0
4390Poljska - Tunis 1-02-03-0
4394Rusija - Meksiko 1-02-03-0
4395Italija - Kamerun 1-02-03-0
4638Kina - Finska 1-01-13-1
4640Kanada - Argentina 0-11-11-3
4649Iran - Kuba 0-10-23-2
4654Nizozemska - Juzna Koreja 0-10-23-2
4655Australija - Srbija 1-01-11-3
4658Belgija - Sad 0-10-21-3
4665Egipat - Bugarska 0-10-21-3
4672Francuska - Slovenija 1-02-03-0

PANAMERIČKE IGRE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3293Sad - Brazil 0-10-20-3
3295Puerto Rico - Argentina 0-11-13-1

PANAMERIČKE IGREVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4136Meksiko - Puerto Rico 13-13
4137Kuba - Peru 17-5
4138Kanada - Brazil 8-7

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1458Western Province - Pumas 45-14

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3882Novi Zeland - Manly Sea Eagles 24-16
3972Penrith Panthers - Cronulla Sharks 26-20
4112St. George Illawarra - Gold Coast Titans 40-28

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4216Leeds Rhinos - Catalans Dragons 48-8
4217Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers 36-18

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1572Tasman - Wellington 45-8
1573Counties Manukau - Taranaki 29-34

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6011Hanshin Tigers - Hiroshima Toyo Carp 5-11
6012Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 10-6
6201Yomiuri Giants - Tokyo Yakult Swallows 10-9
6202Fukuoka Softbank Hawks - Hokkaido Nippon Ham Fighters 8-4
7417Yomiuri Giants - Tokyo Yakult Swallows 8-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1079Chicago White Sox - Oakland Athletics 0-7
1083Baltimore Orioles - Houston Astros 2-3
1084Toronto Blue Jays - New York Yankees 8-2
1085Boston Red Sox - L A Angels 16-4
1086Cincinnati Reds - Chicago Cubs 5-2
1087Miami Marlins - Atlanta Braves 4-8
1088New York Mets - Washington Nationals 7-6
1089Minnesota Twins - Cleveland Indians 2-6
1090St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 6-2
1092L A Dodgers - Arizona Diamondbacks 2-3
1093San Diego Padres - Colorado Rockies 7-1
1094San Francisco Giants - Philadelphia Phillies 6-9
7422Detroit Tigers - Kansas City Royals 5-2
7423Milwaukee Brewers - Texas Rangers 6-5
7424Seattle Mariners - Tampa Bay Rays 3-5

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2688Pittsburgh Steelers - Tampa Bay Buccaneers 30-28
2689New Orleans Saints - Minnesota Vikings 25-34

TOUR OF POLAND ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7336B.Swift - P.Vakoc 1-0
7337B.Jungels - M.Mohoric 0-1
7338C.Betancur - G.Brambilla 0-1
7339C.Hamilton - M.A.Lopez 1-0
7340D.Formolo - T.G.Hart 1-0
7341J.Knox - I.Izagirre 0-1
7342J.Vingegaard - D.Pozzovivo 0-1
7344M.Nieve - M.Fabbro 0-1
7345P.Sivakov - J.Hindley 1-0
7346P.Latour - D.Ulissi 1-0
7347R.Valls - E.Sepulveda 1-0
7348R.Majka - S.Higuita 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 17171922283032363839404547525758666770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 89343639
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 313202530
arrow CO Connecticut 6/44 172729333435
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1510244293
arrow DB Multi-Daily B 6/99 212869798390
arrow DC Multi-Daily C 6/99 72738566072
arrow EM Euro Millions 5/50 214354142
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1231214182124262932363843465152596168
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13141731334042454951525356596063656668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1214203035
arrow FK Finska Keno D 20/70 346810121418202328313337384852636669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 45101416182933353638394353565861646569
arrow FT Finska Keno T 20/70 4891317192124253335394147495061636467
arrow GO Njemačka Keno 20/70 12131416212526273436394042434449525561
arrow LD Latvija Keno D 20/62 24121719232627313233363839404446525658
arrow LE Latvija Keno E 20/62 38101113192123313235373940425154596062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1491213172021223239424447495253565760
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1723272935
arrow NP New York Pick 10 20/80 512162225273234383943455158616668727378
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 29121318202228353638434750536162687179
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 478910111825283135394244465362676970
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1217212428
arrow SB Španjolska Bono 6/49 143039404147
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1118232627
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1553565963
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 912131830
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 267917182324252731344547485560617379