Subota 10.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4453Motherwell - Celtic - - 1-22-5
4475Rosenborg - Tromso - - 3-15-2
4476Rapid Vienna - Altach - - 2-12-1
4478Oostende - Club Brugge - - 0-00-2
4479Fk Krasnodar - Rubin Kazan - - 1-01-0
4483Tottenham - Aston Villa - - 0-13-1
4529Inter Zapresic - Nk Varazdin - - 2-12-2
4565Basel - Servette - - 2-13-1
4566Gil Vicente - Porto - - 0-02-1
4577M.Bouzkova - S.Williams - - 0-00-1

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7177Bandari Fc - Al Ahli Shendi - - 0-00-0
7178Belouizdad - As Cotontchad domaći221-02-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7591Fc Ararat Armenia - Gandzasar Kapan gosti300-13-1

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1167Monaro Panthers Fc - Belconnen United gosti370-11-4
1168Gungahlin United Fc - Cooma Tigers domaći91-03-0
1170Tuggeranong Utd - Woden Weston Fc domaći401-02-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3737Metro Stars - Adelaide City gosti42-14-2
3738Adelaide Olympic - West Adelaide Fc domaći351-01-1

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1193Hakoah - Blacktown City Fc gosti810-01-1
1199Mt Druitt Town Rangers - Leichhardt Tigers domaći101-12-1
1200Rockdale City Suns - Sutherland Sharks gosti80-22-5
1201Sydney Fc - Olympic Sharks gosti51-21-3
1202Sydney United - Manly United Fc domaći142-13-1
1203Wollongong - Marconi Stallion domaći810-01-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Hamilton Olympic Fc - Broadmeadow Magic Fc domaći23-13-2
1209Lake Macquarie City Fc - Lambton Jaffas Fc gosti550-00-1
1210Newcastle Jets Youth - Charlestown City gosti740-00-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1222Queensland - Western Pride domaći201-02-0
1223Gold Coast Knights - Brisbane Strikers domaći281-03-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Admira Wacker - Lask gosti450-10-1
1368Rapid Vienna - Altach domaći42-12-1
1369Salzburg - Wolfsberger Ac gosti82-15-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7458Atsv Stadl Paura - Atsv Wolfsburg domaći142-02-3
7459Wac A - Fc Wels gosti212-15-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4684Sv Leobendorf - Bruck Leitha gosti350-11-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1437Oostende - Club Brugge gosti720-00-2
1438Cercle Brugge - Kortrijk domaći181-01-3
1439Eupen - Waasland gosti280-11-1
1440Genk - Zulte Waregem gosti60-10-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1544Roeselare - Kfco Beerschot Wilrijk domaći411-01-1
1545Virton - St Gilloise gosti530-00-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7462Fc Gomel - Fc Slutsk gosti31-33-4
7463Fk Dnyapro Mogilev - Dinamo Brest gosti70-10-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4687Club Destroyers - Real Potosi domaći241-01-1
7592Guabira - Always Ready domaći640-02-0
7593Nacional Potosi - Sport Boys domaći510-01-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7594Fk Mladost Doboj Kakanj - Fk Tuzla City gosti670-00-1
7595Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka domaći41-01-2
7596Nk Celik Zenica - Zeljeznicar gosti490-00-2
7597Sloboda Tuzla - Velez Mostar - - 0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2459Ferroviaria - Atletico Linense domaći141-12-2
4725Ec Sao Bernardo Sp - Ge Osasco Sp domaći82-02-0
4726Nacional Ac Sp - Desportivo Brasil Sp domaći451-01-2
4727Sao Caetano - Ec Agua Santa gosti430-21-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1387Ceara - Chapecoense Sc domaći451-04-1
1388Sao Paulo Sp - Santos gosti440-13-2
1395Flamengo - Gremio domaći291-13-1
1397Atletico Mg - Fluminense domaći421-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1462Coritiba Pr - Figueirense domaći670-02-0
1467Cuiaba - Sao Bento domaći211-03-2
1469Vitoria Ba - Parana Clube Pr domaći262-02-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2460Paysandu Pa - Atletico Acreano Ac domaći53-04-0
2541Globo Fc Rn - Botafogo Pb gosti470-00-3
4688Imperatriz - Abc domaći660-01-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4841Batatais Fc U20 - Palmeiras U20 V-VV-VV-VV-V
4847Botafogo Sp U20 - Ca Linense U20 domaći42-03-0
4848Ec Sao Bernardo U20 - Gremio Novorizontino U20 gosti160-10-2
4853Xv De Piracicaba U20 - Red Bull Brasil U20 gosti51-11-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Botev Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia gosti840-00-2
1566Levski Sofia - Beroe Stara Zagora gosti390-11-3

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Banik Ostrava - Bohemians 1905 gosti172-14-2
1379Pribram - Budejovice domaći92-02-0
1380Sigma Olomouc - Mfk Karvina domaći371-01-1
1381Slavia Prague - Slovan Liberec domaći391-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1957Chrudim - Trinec domaći870-01-0
1987Vysehrad - Banik Sokolov domaći560-02-1
19991.Sk Prostejov - Pardubice - - 0-00-0

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7431Pardubice U19 - Sparta Prague U19 domaći122-13-3
7432Banik Ostrava U19 - Slovacko U19 domaći92-05-0
7433Hradec Kralove U19 - Mlada Boleslav U19 domaći23-14-2
7434Meteor Praha U19 - Slavia Prague U19 gosti20-40-9
7435Zlin U19 - Viktoria Plzen U19 gosti100-11-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1480Audax Italiano - Huachipato gosti340-10-1
1488Universidad De Chile - Antofagasta domaći830-01-0
7170Cobresal - Municipal Iquique gosti660-00-1
7172Everton De Vina - Union Espanola domaći111-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5412Deportes Temuco - Santiago Wanderers - - 0-00-0
5415Union San Felipe - Rangers De Talca domaći41-04-0
5438Puerto Montt - Barnechea domaći71-03-0
5439Deportes Copiapo - Deportes Magallanes domaći261-01-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1514Fk Mladost Ljeskopolje - Buducnost Podgorica domaći590-01-3
1535Iskra Danilovgrad - Titograd - - 0-00-0
1537Kom Podgorica - Ofk Petrovac domaći121-13-2
1542Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovici domaći610-01-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4567Vendsyssel Ff - Vejle gosti160-20-3

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7415Koldingq - Odense Q domaći341-14-2
7416Fc Thy Thistedq - Ballerup Skovlunde Fodbold gosti32-23-3

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7190Vanlose - Holbaek B I domaći101-01-0
7191Vejlby Skovbakken Aarhus - Vejgaard Bk - - 0-00-0
7192Fa 2000 - Fc Helsingor domaći191-01-1
7193Aarhus Fremad - Dalum gosti190-11-1
7194Brabrand - Ringkobing domaći800-02-0
7195Hillerod - Frem domaći870-01-0
7256Jammerbugt Fc - Middelfart V-VV-VV-VV-V
7257Sydvest - Naesby gosti32-13-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1636Independiente Del Valle - Mushuc Runa Sc domaći242-02-3
1655Delfin Sc - Universidad Catolica domaći411-02-1
1703Guayaquil City Fc - Olmedo domaći102-03-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5713West Ham - Manchester City gosti250-10-5
5714Bournemouth - Sheffield United domaći620-01-1
5715Burnley - Southampton domaći630-03-0
5716Crystal Palace - Everton - - 0-00-0
5717Watford - Brighton gosti280-10-3
5718Tottenham - Aston Villa gosti90-13-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Leeds - Nottingham Forest domaći590-01-1
2311Birmingham - Bristol City domaći640-01-1
2312Cardiff - Luton domaći520-02-1
2313Charlton - Stoke domaći251-13-1
2314Derby - Swansea - - 0-00-0
2316Fulham - Blackburn domaći341-02-0
2319Hull - Reading domaći62-02-1
2322Middlesbrough - Brentford gosti540-00-1
2332Preston - Wigan domaći62-03-0
2340Qpr - Huddersfield gosti490-01-1
2341Sheffield Wednesday - Barnsley domaći21-02-0
2342West Brom - Millwall domaći570-01-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1389Bolton - Coventry - - 0-00-0
1390Bristol Rovers - Wycombe - - 0-00-0
1391Fleetwood - Afc Wimbledon gosti260-12-1
1394Gillingham - Burton Albion domaći71-21-2
1396Ipswich - Sunderland domaći151-01-1
1398Milton Keynes Dons - Shrewsbury domaći900-01-0
1399Oxford United - Peterborough domaći121-01-0
1400Portsmouth - Tranmere domaći271-02-0
1403Rochdale - Doncaster domaći660-01-1
1405Rotherham - Lincoln City gosti420-10-2
1407Southend - Blackpool gosti90-31-3

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1412Grimsby - Bradford gosti530-01-1
1418Cambridge United - Newport County - - 0-00-0
1420Cheltenham - Scunthorpe gosti550-04-1
1421Crawley Town - Salford domaći361-02-0
1424Macclesfield - Leyton Orient domaći301-03-0
1425Mansfield - Morecambe gosti51-22-2
1426Oldham - Crewe domaći21-21-2
1427Plymouth - Colchester domaći570-01-0
1428Port Vale - Northampton domaći261-11-1
1433Stevenage - Exeter gosti890-00-1
1434Swindon - Carlisle gosti520-03-2
1435Walsall - Forest Green gosti450-11-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Barrow - Eastleigh domaći510-02-0
1232Boreham Wood - Chesterfield domaći161-22-2
1233Bromley - Torquay domaći12-13-3
1234Dover Athletic - Wrexham gosti360-12-1
1236Fylde - Ebbsfleet United domaći41-01-0
1240Halifax - Dagenham Redbridge domaći161-01-0
1324Maidenhead United - Hartlepool gosti550-00-1
1350Solihull Moors - Aldershot domaći411-02-1
1351Sutton United - Chorley gosti81-22-2
1352Woking - Harrogate Town domaći191-01-0
1353Yeovil - Stockport domaći221-01-1
1354Notts County - Barnet domaći91-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7127Braintree Town - Wealdstone gosti200-10-4
7128Chippenham - Billericay Town domaći51-02-0
7129Concord Rangers - Slough Town domaći31-02-1
7130Dartford - Havant Waterlooville domaći401-01-1
7131Dorking Wanderers - Tonbridge domaći192-03-1
7132Dulwich Hamlet - St Albans domaći660-02-1
7133Eastbourne Borough - Oxford City domaći371-01-1
7134Hampton Richmond - Hemel Hampstead Town domaći241-11-2
7135Hungerford Town - Maidstone United domaći261-11-3
7166Welling - Bath City gosti110-30-3
7167Weymouth - Chelmsford City gosti131-14-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7117Alfreton Town - Blyth Spartans domaći441-03-0
7118Bradford Park Avenue - Kidderminster gosti140-20-3
7119Chester - Farsley Celtic domaći460-02-1
7120Darlington - Kettering domaći171-03-0
7121Gloucester - Altrincham gosti90-11-1
7122Kings Lynn - Hereford domaći252-03-1
7123Leamington - Curzon Ashton domaći351-01-1
7124Southport - Guiseley domaći12-03-0
7125Telford - Gateshead - - 0-00-0
7126York - Brackley Town domaći560-01-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1786Bishop S Stortford - Bognor Regis Town domaći93-03-1
1787Bowers Pitsea Fc - Wingate Finchley gosti360-11-1
1788East Thurrock - Cheshunt Fc domaći51-14-1
1789Folkestone Invicta - Worthing domaći630-02-0
1790Haringey Borough - Corinthian Casuals domaći500-01-0
1791Horsham - Leatherhead gosti81-11-1
1792Kingstonian - Cray Wanderers - - 0-00-0
1793Lewes - Enfield gosti380-11-1
1794Margate - Brightlingsea Regent - - 0-00-0
1795Merstham - Afc Hornchurch domaći201-01-2
1797Potters Bar Town - Carshalton Athletic domaći510-02-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1355Chesham United - Salisbury domaći570-02-0
1356Dorchester - Beaconsfield Town domaći111-01-0
1357Farnborough - Poole Town domaći181-21-4
1358Gosport Borough - Taunton Town domaći51-03-0
1373Harrow Borough - Merthyr Town domaći640-01-0
1393Metropolitan Police - Truro City gosti210-20-2
1404Swindon Supermarine - Walton Casuals gosti370-13-2
1445Tiverton - Hayes Yeading United domaći51-02-2
1446Weston Super Mare - Hendon gosti131-22-2
1466Wimbourne - Hartley Wintney - - 0-00-0
1468Yate Town - Blackfield Langley gosti160-21-4
3502Barwell - Rushden gosti580-00-2
3526Bromsgrove Rovers - Biggleswade Town gosti81-11-1
3527Hednesford - Lowestoft Town domaći321-12-1
3531Hitchin - Stourbridge gosti70-11-2
3535Leiston - Coalville Town domaći381-01-1
3541Nuneaton - Kings Langley gosti120-10-3
3608Peterborough Sports Fc - Rushall Olympic domaći630-01-1
3612Redditch - Banbury United - - 0-00-0
3613Royston Town - Alvechurch domaći312-03-0
3617St Ives Town - Tamworth gosti131-11-1
3627Stratford Town Fc - Needham Market Fc domaći700-02-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2458Liverpool U23 - Tottenham U23 gosti80-10-4

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2269Hjk Helsinki - Lahti domaći183-04-0
2279Honka - Seinajoen Jk - - 0-00-0
2280Kups - Inter Turku domaći620-02-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7281Hjk Helsinki - Jypk domaći381-01-1
7411Ik Myran - Tps gosti111-11-1
7412Ons Oulu - Tips Vantaa gosti71-12-3
7413Tampereen Ilves - Kuopion Palloseura domaći371-03-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1807Ac Kajaani - Jaro gosti130-11-2
1808Ac Oulu - Eif gosti220-11-2
1809Musa - Tps gosti321-11-3

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2320Jippo - Sudet domaći312-04-1
2321Viikingit - Japs gosti500-01-1
2328Vjs Vantaan Jalkapalloseura - Nurmijarven Jalkapalloseura gosti310-12-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2425Kajha - Vifk domaći81-02-0
2440Rovaniemen Palloseura 2 - Vaajakoski domaći81-02-2
2441Vps J - Pk 37 domaći201-01-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Fc Espoo - Tampere domaći153-06-0
2350Gnistan - P Iirot domaći73-13-1
2351Ilves 2 - Kaapo domaći62-03-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3130Angers Sco - Bordeaux gosti43-13-1
3160Brest - Toulouse domaći251-01-1
3167Dijon - St Etienne gosti51-21-2
3178Marseille - Reims gosti580-00-2
3180Montpellier - Rennes gosti60-10-1
3181Nice - Amiens domaći321-02-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2331Clermont Foot - Lens domaći590-01-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1729Inter Zapresic - Nk Varazdin domaći142-12-2
1731Lokomotiva Zagreb - Istra 1961 domaći342-04-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7603Crumlin United - Malahide United gosti83-13-1
7604Cobh Ramblers - Dundalk gosti680-00-1
7605Longford - Athlone gosti400-13-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1739Haukar Hafnafjordur - Magni domaći650-01-2

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1677Kfg - Leiknir Faskruosfiroi gosti300-22-3
1678Ir Reykjavik - Volsungur domaći620-01-0
1679Kf Fjardabyggd - Kari domaći103-17-4
1680Throttur Vogum - If Vestri domaći282-02-3

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7108Ascoli - Pro Vercelli domaći62-15-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4131Pistoiese - Pontedera gosti450-11-2
4147Modena - Virtus Vecomp Verona gosti60-12-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5392Shimizu S Pulse - Matsumoto Yamaga domaći181-01-0
5393Kashima Antlers - Yokohama Marinos domaći11-02-1
5394Fc Tokyo - Vegalta Sendai domaći620-01-0
5395Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima domaći890-01-1
5396Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale domaći112-03-0
5397Oita Trinita - Vissel Kobe gosti320-11-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5478Jef United - Ehime Fc domaći332-02-3
5482Yokohama Fc - Mito Hollyhock - - 0-00-0
5483Fagiano Okayama - Omiya Ardija gosti650-00-1
5484Kashiwa Reysol - Renofa Yamaguchi domaći31-04-1
5489Kyoto Ps - Tochigi Sc gosti390-12-2
5493Machida Zelvia - Kanazawa gosti162-12-3
5494Ryukyu - V Varen Nagasaki gosti151-13-2
5495Tokushima Vortis - Kofu gosti190-10-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7297Gyeongnam - Seongnam Ilhwa domaći540-02-0
7298Jeju United - Sangju Sangmu Fc domaći181-21-4
7299Suwon Bluewings - Incheon United gosti540-00-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6209Polokwane City - Amazulu domaći900-01-0
6210Cape Town City Fc - Stellenbosch Fc domaći71-01-0
6211Kaizer Chiefs - Black Leopards domaći121-01-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1649Okzhetpes Kokshetau - Zhetysu Taldykorgan gosti40-10-1
1651Atyrau - Kaisar Kyzylorda gosti311-21-3

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1551Hebei China Fortune - Shandong Luneng gosti720-00-3
1571Tianjin Taida - Wuhan Zall domaći540-02-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7453Shaanxi Changan - Shijazhuang Ever Bright domaći332-13-4
7454Beijing Konggu - Sichuan Longfor Fc domaći193-15-3
7455Changchun Yatai - Meizhou Meixian Techand domaći131-02-0
7456Qingdao Huanghai - Nei Mongul Zhongyou domaći351-04-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1580U. M. Santa Marta - Deportivo Cali domaći490-02-0
1633La Equidad - Atletico Nacional - - 0-00-0
1656Envigado - Deportes Tolima domaći391-02-1
1657Independiente Medellin - America De Cali gosti91-14-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1684Orsomarso Sc - Deportes Pereira gosti370-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7315Santos Dg - Perez Zeledon domaći111-14-1
7316Deportiva Alajuelense - Deportivo Saprissa domaći81-11-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7365Cs Uruguay De Coronado - Sporting San Jose domaći790-01-0
7366Puntarenas - Aserri Fc domaći401-02-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7610Spartaks - Valmiera domaći451-03-0
7611Fk Jelgava - Fs Metta Lu domaći211-01-0

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7545Young Africans Sc - Township Rollers gosti80-11-1
7546Big Bullets - Fc Platinum - - 0-00-0
7547Green Eagles - Orlando Pirates domaći470-01-0
7548Kmkm - Primeiro De Agosto gosti720-00-2
7549Stade Malien De Bamako - Horoya Ac gosti490-01-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7612Fk Riteriai - Atlantas Klaipeda gosti440-11-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7598Kaposvar - Mezokovesd Zsory domaći131-21-2
7599Diosgyor - Ujpest gosti141-11-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937Cruz Azul - Fc Juarez domaći640-02-0
2938Queretaro - Pachuca gosti350-12-1
2939Tigres - Necaxa domaći53-13-1
2941Chivas - San Luis domaći151-03-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7392Zacatepec - Loros Universidad gosti300-10-4
7393Venados - Cf Potros Uaem domaći51-01-1
7394Dorados De Sinaloa - Club Celaya - - 0-00-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1490Napoli - Barcelona gosti480-00-4
1780Atletico Madrid - Juventus domaći242-12-1

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1491Ayeyawady United - Yangon United gosti230-11-1
1500Dagon Fc - Yadanarbon domaći231-22-5

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2352Groningen - Twente gosti550-01-3
2353Ajax - Emmen domaći271-05-0
2354Willem - Vitesse gosti550-00-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Excelsior - Jong Utrecht domaći630-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6604Eidsvold - Spjelkavik domaći490-04-0
6606Lorenskog - Krakeroy domaći32-05-0
6693Sunndal - Herd domaći331-02-1
6767Grei - Frigg gosti270-10-1
6768Drobak Frogn - Ullern gosti20-30-3
6769Fk Lyn - Ready gosti320-11-3
6770Orn Horten - Follo domaći381-01-0
6771Norild - Halsen If domaći44-17-2
6772Brodd - Flint gosti720-01-2
6773Start 2 - Storm Bk domaći122-02-1
6774Pors Grenland - Donn domaći192-03-0
6776Vard Haugesund - Sogndal 2 domaći241-06-0
6777Os - Vestfossen gosti770-00-1
6778Fk Fyllingsdalen - Stord domaći22-03-2
6779Fk Gjovik Lyn - Verdal gosti590-00-1
6780Kolstad - Orkla domaći181-02-1
6781Nybergsund - Tiller gosti270-11-2
6782Floya - Melbo domaći191-03-0
6783Leknes - Honefoss gosti710-00-5

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5499Rosenborg - Tromso domaći113-15-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3651Kfum Oslo - Sandnes Ulf domaći272-03-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6784Vidar - Bryne domaći770-01-0
6785Brattvaag - Hodd domaći460-02-1
6786Stordals Blink - Nardo domaći381-01-0
6832Alta - Oppsal domaći131-02-0
6833Elverum - Sotra Sk gosti340-11-2
6834Floro - Kjelsas gosti520-01-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
17981865 Dachau - Ingolstadt Am gosti150-13-1
1802Ismaning - Tsv Schwaben Augsburg domaći171-11-2
1825Tsv 1882 Landsberg - Sv Pullach gosti130-10-1
1835Sv Donaustauf - Kottern domaći640-02-0
1836Turkspor Augsburg 1972 - Hankofen Hailing - - 0-00-0
1837Tsv Nordling - Tsv 1880 Wasserburg gosti31-11-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1936Eintracht Stadtallendorf - Fernwald domaći141-15-1
1937Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Vfb Ginsheim 1916 domaći142-02-0
1940Turk Gucu Friedberg - Tus Dietkirchen domaći262-04-1
1942Waldgirmes - Hessen Kassel gosti360-11-2
1943Sv Neuhof - Sv Steinbach 1920 gosti60-12-3

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4587Aachen - Bayer Leverkusen gosti190-21-4
4588Drochtersen Assel - Schalke gosti440-10-5
4589Kaiserslautern - Mainz domaći630-02-0
4590Magdeburg - Freiburg gosti930-00-0
4591Sc Verl - Augsburg domaći82-02-1
4593Tus Dassendorf 1948 - Dynamo Dresden gosti370-10-3
4594Viktoria Berlin - Arminia Bielefeld gosti150-10-1
4598Villingen - Fortuna Dusseldorf domaći421-01-1
4604Wacker Nordhausen - Aue domaći221-11-4
4614Baunatal - Bochum gosti172-12-3
4615Ulm - Heidenheim gosti70-10-2
4626Wurzburger Kickers - Hoffenheim gosti290-12-2
4674Sv Atlas Delmenhorst - Werder Bremen gosti101-41-6

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4516Sc Spelle Venhaus - Mtv Wolfenbuttel gosti91-13-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1968Burghausen - Viktoria Aschaffenburg - - 0-00-0
1970Greuther Furth Am - Vfr Garching domaći142-02-1
1972Nurnberg Am - Tsv 1860 Rosenheim domaći181-21-3
1976Schweinfurt - Heimstetten domaći82-23-2
1978Tsv Rain Lach - Schalding Heining domaći71-11-3
1979Turkgucu Ataspor Munchen - Augsberg Am gosti93-23-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2192Wolfsburg Am - Hamburg Am domaći192-03-3
2193Weiche Flensburg - Rehden gosti390-10-2
2202Jeddeloh - Havelse domaći11-22-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Elversberg - Freiburg Am - - 0-00-0
2205Fsv Frankfurt - Mainz Am gosti50-11-1
2206Hoffenheim Am - Bahlinger Sc domaći33-13-2
2229Pirmasens - Fc Giessen gosti560-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2233Fortuna Dusseldorf Am - Bonner gosti201-11-3
2234Fortuna Koln - Wattenscheid gosti490-01-1
2235Schalke Am - Sv Lippstadt 08 domaći520-01-1
2264Sportfreunde Lotte - Vfb Homberg domaći780-01-0

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2283Fc Phonix Lubeck - Husumer gosti230-12-4
2302Kropp - Oldenburger Sv gosti290-21-4
2307Lubeck Amateurs - Tsb Flensburg domaći292-15-3
2308Tsv Bordesholm - Sc Weiche Flensburg 08 Ii gosti141-11-2
2309Inter Turkspor Kiel - Sv Eutin 08 gosti230-20-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Sportivo San Lorenzo - Deportivo Capiata gosti490-01-1
1374Sol De America - Cerro Porteno gosti520-00-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Pogon Szczecin - Wisla Krakow domaći550-01-0
2372Zaglebie Lubin - Arka Gdynia domaći31-02-0
2373Gornik Zabrze - Rakow Czestochowa domaći630-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2411Miedz Legnica - Chrobry Glogow gosti131-12-1
2412Gks Tychy - Odra Opole gosti411-14-1
2423Gks Belchatow - Radomiak Radom domaći102-03-0
2524Puszcza Niepolomice - Sandecja Nowy Sacz gosti150-11-2
2532Lks Nieciecza - Zaglebie Sosnowiec domaći560-02-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6542Resovia Rzeszow - Znicz Pruszkow domaći351-03-0
6543Elana Torun - Olimpia Elblag gosti210-20-2
6548Garbarnia Krakow - Stal Rzeszow domaći101-12-1
6549Stalowa Wola - Gryf Wejherowo - - 0-00-0
6550Ks Legionovia Legionowo - Pogon Siedlce gosti190-21-3
6551Katowice - Bytovia Bytow gosti60-11-2
6602Ks Polkowice - Gornik Leczna gosti200-11-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2635Benfica - Pacos Ferreira domaći262-05-0
2638Gil Vicente - Porto domaći600-02-1
2644Rio Ave - Vitoria Guimaraes V-VV-VV-VV-V
2645Santa Clara - Famalicao gosti50-10-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6309Nacional Madeira - Chaves domaći590-03-0
6310Varzim - Oliveirense - - 0-00-0
6322Cd Mafra - Cova Piedade domaći42-03-2
6323Sporting Farense - Casa Pia gosti251-13-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3877Eskisehirspor - Konyaspor gosti61-11-1
3882Sassuolo - Alessandria domaći391-01-0
3972Tenerife - Real Madrid Castilla domaći32-13-2
4125Napoli - Barcelona gosti480-00-4
7522Brescia - Real Valladolid gosti191-12-1
7523Alcorcon - Fuenlabrada - - 0-00-0
7524Besiktas - Panathinaikos domaći122-02-2
7525Numancia - Burgos domaći510-02-0
7526Cadiz - Malaga domaći61-01-0
7527Celta Vigo - Lazio gosti71-21-2
7528Girona - Huesca gosti280-10-2
7529Leganes - Albacete domaći550-03-1
7530Parma - Sampdoria gosti61-12-1
7531Real Sociedad - Eibar domaći151-11-2
7532Talavera - Cf Rayo Majadahonda domaći401-01-1
7533Bologna - Villarreal gosti61-13-4
7534Kf Feronikeli - Milan gosti260-10-2
7535Tudelano - Real Zaragoza domaći231-01-0
7536Atletico Sanluqueno - Real Betis B gosti161-12-1
7537Deportivo La Coruna - Real Betis domaći630-01-0
7538Extremadura - Sevilla domaći81-12-2
7539Getafe - Atalanta domaći101-04-1
7540Cordoba - Rayo Vallecano - - 0-00-0
7541Valencia - Inter domaći381-01-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2449Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu domaći560-01-0
2452Cfr Cluj - Fc Hermanstadt domaći141-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4746Dacia Mioveni - Scolar Resita domaći730-01-1
4747Daco Getica Bucuresti - Afc Turris Oltul Turnu Magurele gosti810-00-3
4749Farul Constanta - Fc Dunarea Calarasi domaći311-01-0
4750Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - Metaloglobus Bucuresti domaći132-03-0
4755Pandurii Tg.Jiu - Politehnica Timisoara gosti130-10-3
4756Ripensia Timisoara - Gloria Buzau domaći111-21-2
4767Rapid Bucharest - Concordia Chiajna gosti73-13-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2461Orenburg - Tambov gosti260-12-2
2463Dynamo Moscow - Zenit St Petersburg gosti100-10-2
2464Fk Krasnodar - Rubin Kazan domaći171-01-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6217Luch Vladivostock - Torpedo Moscow gosti810-00-1
6218Ska Khabarovsk - Chertanovo Moscow - - 0-00-0
6219Yenisey - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti171-22-2
6220Tom Tomsk - Rotor Volgograd gosti830-00-1
6221Mordovia Saransk - Baltika Kaliningrad gosti100-20-3
6222Nizhny Novgorod - Fakel Worenesch gosti41-12-1
6223Tekstilshchik - Shinnik Yaroslavl gosti411-11-1
6224Avangard Kursk - Spartak 2 Moscow domaći451-02-2
6225Khimki - Krasnodar 2 domaći22-03-0
6226Torpedo Armavir - Chayka Peschanokopskoye domaći391-02-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7590Anzhi Makhachkala - Alaniya Vladikavkaz gosti161-22-2

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1216Arsenal Tula U21 - Ufa U21 domaći900-01-0
1217Cska Moscow U21 - Fc Sochi U21 domaći133-03-0
1218Lokomotiv Moscow U21 - Ural Ekaterinburg U21 domaći530-02-0
1221Akhmat Grozny U21 - Spartak Moscow U21 domaći520-01-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5586Seattle Sounders - New England Revolution domaći21-23-3
5587Columbus Crew - Fc Cincinnati gosti161-22-2
5593Toronto Fc - Orlando City Sc gosti690-01-1
5594Dallas Burns - Minnesota United gosti113-25-3
5595Sporting Kansas City - Real Salt Lake domaći311-11-2
5596Chicago Fire - Montreal Impact domaći82-13-2
5597Colorado Rapids - San Jose Earthquakes domaći451-02-1
5598Portland Timbers - Vancouver Whitecaps domaći281-13-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7112Pittsburgh Riverhounds - Swope Park Rangers domaći71-13-2
7113Tampa Bay Rowdies - Birmingham Legion Fc gosti490-00-1
7114Colorado Springs Switchbacks Fc - Rio Grande Valley Fc domaći122-23-3
7115Nashville Sc - Bethlehem Steel Fc - - 0-00-0
7116Memphis 901 Fc - Carolina Railhawks domaći201-11-2
7179Saint Louis Fc - Charleston gosti370-11-1
7180Austin Bold Fc - La Galaxy Ii domaći251-01-3
7181Okc Energy Fc - Fresno Fc domaći231-11-2
7186Real Monarchs Slc - Tulsa Roughnecks Fc domaći171-04-1
7187Phoenix Rising Fc - El Paso Locomotive Fc domaći211-12-1
7188Reno 1868 Fc - San Antonio Fc gosti120-21-4
7586Hartford Athletic - New York Red Bulls Ii domaći311-01-5

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5576Cd Aguila - Once Municipal gosti400-12-1
5577Isidro Metapan - Cd El Vencedor domaći61-12-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6205Coleraine - Cliftonville domaći640-01-1
6206Crusaders - Carrick Rangers domaći222-03-0
6207Dungannon - Ballymena gosti160-12-2
6231Larne - Warrenpoint domaći182-06-0
6562Linfield - Institute gosti62-13-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2714Ruzomberok - Zilina gosti30-32-3
2715As Trencin - Dac 1904 gosti190-12-1
2716Nitra - Sered domaći301-03-2
2717Slovan Bratislava - Zlate Moravce domaći351-04-0
2719Zemplin Michalovce - Senica domaći93-03-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2556Fk Puchov - Banska Bystrica VVV-VV-V
2589Kosice - Bardejov gosti150-21-2
2590Fk Poprad - Mfk Skalica gosti390-11-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2862Triglav - Mura gosti220-21-3
2867Maribor - Nk Tabor Sezana domaći341-14-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7613Fk Tsc Backa Topola - Cukaricki Belgrade domaći540-01-0
7614Fk Rad - Indija domaći840-01-0
7615Javor Ivanjica - Macva Sabac domaći391-03-1
7616Radniki Nis - Vozdovac domaći341-02-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1613Motherwell - Celtic domaći121-22-5
1632St Johnstone - Livingston gosti130-22-2
1648Hamilton - Kilmarnock domaći201-02-0
1650Hearts - Ross County - - 0-00-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1344Dundee - Ayr United domaći740-01-0
1345Inverness Caledonian Thistle - Arbroath gosti261-12-1
1346Morton - Alloa domaći51-14-1
1347Queen Of The South - Dunfermline gosti80-11-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291East Fife - Peterhead gosti341-11-1
1292Falkirk - Dumbarton domaći75-06-0
1293Forfar - Stranraer domaći760-01-0
1294Montrose - Airdrie United gosti710-00-1
1295Raith - Clyde domaći132-05-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1337Albion Rovers - Cove Rangers domaći21-34-4
1338Annan Athletic - Elgin gosti760-01-1
1339Cowdenbeath - Stirling Albion domaći490-01-0
1340Edinburgh City - Brechin domaći221-02-1
1341Queen S Park - Stenhousemuir gosti470-01-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2619Djurgarden - Sirius domaći63-04-0
2620Sundsvall - Ostersunds domaći101-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Halmstad - Dalkurd domaći102-02-0
1101Norrby - Degerfors domaći820-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3598Assyriska Turabdin Ik - Torns If domaći221-01-0
3836Tvaakers - Lindome Gif domaći710-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7464Rynninge - Forward gosti161-12-1
7465Carlstad United - Nykoping gosti510-02-1
7466Gefle If - Vasalunds If gosti91-23-3
7467Akropolis - Karlslunds domaći62-24-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7472Grebbestads If - Torslanda gosti56-16-1
7473Gauthiod - Savedalens If domaći202-03-2
7474Stenungsunds - Nordvarmland Ff gosti870-00-1
7475Orebro Syrianska Bk - Ifk Tidaholm gosti160-12-1
7476Lidkopings Fk - Ijk Uddevalla domaći162-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6298Karlbergs Bk - Enkoping Sk domaći172-02-3
6299Kungsangens If - Gute gosti142-13-3
6300Sundbyberg Ik - Ifk Stocksund gosti260-11-3
6306Taby Fk - Valbo domaći840-01-0
6307Gamla Upsala - Skiljebo domaći900-01-0
6308Lidingo - Ifk Mora gosti360-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7478Friska Viljor - Lulea gosti410-11-1
7479Skelleftea - Ostersunds gosti60-12-1
7480Timra - Taftea Ik domaći134-06-0
7481Ytterhogdals Ik 1921 - Ifk Umea domaći102-04-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7507Fk Karlskrona - Husqvarna domaći421-01-0
7508Asarums If Fk - Nassjo domaći451-02-1
7509Dalstorps If - Ifo Bromolla gosti440-10-1
7510Hassleholms If - Raslatts gosti620-01-1
7511Rappe Goif - Nosaby If gosti640-01-1
7512Osterlen Ff - Ifk Hassleholm domaći22-13-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6284Onsala - Halmia gosti93-23-2
6285Ullareds Ik - Hittarps Ik domaći222-04-1
6286Assyriska Bk - Eslovs gosti340-10-1
6287Ifk Malmo - Vinbergs If gosti110-40-9
6288Ksf Prespa Birlik - Qviding gosti280-22-3
6289Rosengard - Stafsinge If domaći411-01-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1659Basel - Servette domaći42-13-1
1664St Gallen - Young Boys gosti131-22-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5710Lausanne - Kriens domaći92-04-0

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3759Juventus Zurich - Basel Amateurs gosti200-11-1
3771Zurich Amateurs - Sc Cham gosti131-11-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1281Chiangmai Fc - Chonburi gosti91-12-1
1282Ratchaburi - Ptt Rayong Fc gosti420-11-1
1285Sukhothai - Pt Prachuap gosti550-01-1
1296Bangkok United - Chainat domaći480-02-0

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5672Sisaket - Ubon United domaći401-01-0
5673Samut Sakhon Fc - Bg Pathum United gosti400-10-3
5674Air Force United - Rayong Fc gosti11-12-1
5704Police Tero Fc - Navy gosti900-00-1
5709Mof Customs United Fc - Udon Thani Fc domaći151-01-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2894Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk gosti211-11-2
2898Olexandria - Olimpik Donetsk domaći431-02-1
2972Vorskla Poltava - Fk Lviv domaći22-13-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3723Fc Minaj - Chernomorets Odessa domaći900-01-0
3724Girnik Sport - Obolon Brovar Kiev gosti130-10-1
3727Agrobiznes Volochisk - Fc Balkany Zorya domaći152-03-0
3740Mfc Metalurh Zaporizhya - Fc Ingulets gosti80-10-2
3751Opfk Cherkashchyna - Kremin Kreminchuh gosti280-22-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4530Juventud Piedras - Atletico River Plate domaći251-01-2
4532Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers domaći132-03-1
4533Rampla Juniors - Cerro Largo gosti201-11-1
4534Ca Boston River - Nacional De Football - - 0-00-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3707Carabobo - Metropolitanos Fc domaći171-01-1
3711Caracas - Tachira - - 0-00-0
3721Estudiantes De Caracas - Portuguesa gosti490-00-1
3722Monagas - Deportivo Lara domaći780-01-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7587Quang Nam Fc - Tp Ho Chi Minh domaći451-02-0
7588K. Khanh Hoa - Shb Da Nang domaći301-01-0
7589Than Quang Ninh - Nam Dinh Fc - - 0-00-0

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1229Airbus - Llanfair United domaći101-04-0
1230Briton Ferry - Llanelli gosti560-01-1
1235Carmarthen - Cwmamman United domaći121-14-1
1241Flint Town - Porthmadog domaći43-05-1
1242Haverfordwest County - Barry Town gosti90-11-1
1243Llantwit Major - Uwic Cardiff gosti540-01-2
1256Rhyl - Connahs Quay Nomads gosti210-20-2
1257Stm Sports - Cwmbran Celtic domaći281-04-0

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7425Mckinnon Cougars - Casey Cavaliers 107-101

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7426Sunbury Jets - Keilor Thunder 74-80

AUSTRALIJA NBL1 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4150Ballarat Miners - Nunawading Spectres 68-75
4151Frankston Blues - Bendigo Braves 67-85

AUSTRALIJA NBL1 PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4169Kilsyth Cobras - Nunawading Spectres 82-59
4448Geelong Supercats - Bendigo Braves 83-80

EP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3190Island - Svicarska 83-82
3191Rumunjska - Slovacka 85-68
3192Velika Britanija - Luksemburg 71-54
7428Danska - Albanija 95-73

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1212Srbija - Litva 72-68
4550Senegal - Rusija 56-73
4553Italija - Venezuela 72-54

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6571Indiana Fever - Atlanta Dream 87-82
6579Phoenix Mercury - Dallas Wings 77-80

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1224Sydney Bears - Melbourne Mustangs 0-21-4
1225Sydney Ice Dogs - Newcastle North Stars 2-14-4
7274Adelaide Adrenaline - Melbourne Ice 2-26-6
7275Canberra Brave - Sydney Ice Dogs 4-112-5
7276Canberra Brave - Melbourne Mustangs 0-07-4

ATP CINCINNATI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2555D.Kudla - C.Norrie 12-76-36-42-0
2628J.Wolf - A.Bublik 12-66-36-32-0
2663M.Fucsovics - A.Popyrin 5-121-64-60-2
2702P.Carreno Busta - M.Copil 12-46-26-22-0
2704M.Kukushkin - J.Sock 18-126-76-22-1
2728L.Harris - F.Lopez Diaz Guerra 10-156-32-61-2
2836M.Kecmanovic - A.Hoang 12-76-36-42-0
2838B.Tomic - A.Rublev V-VV-VV-VV-V
2839D.Evans - P.Kohlschreiber 13-146-76-11-2
2840I.Karlovic - T.Sandgren 17-164-66-42-1

ATP CINCINNATI USA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2542C.Ruud - B.Klahn 14-117-67-52-0
2549J.Mcnally - F.Delbonis 8-156-30-61-2
2550J.Sousa - S.Korda 12-66-36-32-0
2552Y.Nishioka - J.Millman 13-96-47-52-0

ATP MONTREAL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034K.Khachanov - D.Medvedev 7-131-66-70-2

ATP MONTREAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031M.Granollers H.Zeballos - R.Ram J.Salisbury 20-197-63-62-1
1033R.Haase W.Koolhof - R.Bopanna D.Shapovalov 14-127-67-62-0

CHALLENGER APTOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1185E.Escobedo - D.Koepfer 7-124-63-60-2
1187E.Gerasimov - S.Johnson 3-122-61-60-2

CHALLENGER APTOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4154M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - N.Lammons A.Lawson 21-185-76-32-1
4155N.Pasha M.Schnur - E.Hoyt B.Saraiva 12-76-36-42-0

CHALLENGER AUGSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1204E.Ruusuvuori - J.Lenz 13-86-37-52-0
1205F.Mena - Y.Hanfmann 2-121-61-60-2

CHALLENGER MANERBIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7542F.Coria - F.Gaio 12-136-14-61-2
7543P.Lorenzi - T.Gabashvili 12-86-46-42-0

CHALLENGER MANERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1206S.Bolelli A.Molteni - F.Neis F.Romboli 20-237-64-61-2
7406S.Doumbia F.Reboul - G.Oliveira A.Pellegrino 12-56-26-32-0

CHALLENGER YOKKAICHITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4166Y.Sugita - J.Duckworth 16-153-66-32-1

CHALLENGER YOKKAICHI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4161Gong M X Z.Zhang - J.S.Nam Song M K 21-233-66-31-2

ITF EUPEN 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1634B.Dhoe - M.Geerts 9-134-65-70-2

WTA CINCINNATI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035D.Aiava - V.Kudermetova 12-144-66-21-2
1037M.Puig - A.Potapova 18-126-76-12-1
1039S.Rogers - O.Jabeur 17-165-76-21-2
1040A.Cornet - A.Petkovic 9-136-73-60-2
1041J.Brady - J.Teichmann 13-91-66-12-1
1042K.Mladenovic - M.Linette 7-132-65-70-2
1043R.Peterson - M.Gasparyan 13-66-17-52-0
1044B.Strycova - K.Kanepi 16-157-63-62-1
1048A.Pavlyuchenkova - Z.Diyas 7-131-66-70-2
1049B.Mattek Sands - E.Rybakina 12-56-36-22-0
1052P.Hercog - V.Golubic V-VV-VV-VV-V
1053M.Buzarnescu - J.Pegula 9-133-66-70-2
1054K.Kozlova - I.Swiatek 13-182-67-61-2
1055S.Zhang - Kr.Pliskova 10-134-66-70-2
1056K.Ahn - L.Davis 14-156-26-71-2
1057Y.Wang - C.Vandeweghe 12-46-26-22-0

WTA TORONTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058S.Kenin - B.Andreescu 10-134-66-70-2
1059M.Bouzkova - S.Williams 12-136-13-61-2

WTA TORONTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060B.Krejcikova K.Siniakova - V.Azarenka A.Barty 19-133-66-32-1
1061A.L.Groenefeld D.Schuurs - G.Dabrowski Y.Xu 12-36-06-32-0

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
1448Njemacka U19 - Brazil U19 28-22
1449Madarska U19 - Svedska U19 28-29
1450Srbija U19 - Island U19 22-26
1454Portugal U19 - Tunis 30-24

INTERNATIONAL OLYMPIC GAMES QUALIFICATION INTERCONTINENTALODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3219Iran - Meksiko 1-02-03-0
3220Poljska - Francuska 1-02-03-0
3225Belgija - Nizozemska 0-10-20-3
3235Brazil - Egipat 1-02-03-0

OI KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3236Rusija - Kuba 1-02-03-0
3237Srbija - Kamerun 1-02-03-0
3238Tunis - Slovenija 0-10-20-3
3239Sad - Juzna Koreja 1-02-03-0
3240Puerto Rico - Bugarska 0-10-20-3
3241Australija - Italija 1-01-12-3

PANAMERIČKE IGREVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4661Meksiko - Peru 10-10
4662Puerto Rico - Kuba 7-8
4663Brazil - Argentina 9-6
4665Kanada - Sad 6-18

PANAMERIČKE IGRE (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
4679Canada Women - Usa Women 4-24

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1499Natal Sharks - Free State Cheetahs 27-20
1538Johannesburg Lions - Pretoria Bulls 26-31

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4113Parramatta Eels - Newcastle Knights 20-14
4122Canterbury Bulldogs - Wests Tigers 18-16
4139Canberra Raiders - Sydney Roosters 18-22
4146South Sydney Rabbitohs - Melbourne Storm 16-26

NSW KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6596Blacktown Workers Sea Eagles - Western Suburbs Magpies 30-20
6597Mount Pritchard Mounties - Canterbury Bulldogs 26-14
6598South Sydney Rabbitohs Reserves - Novi Zeland 32-30

QUEENSLAND KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6601Mackay Cutters - Sunshine Coast Falcons 14-28
6605Wynnum Manly Seagulls - Souths Logan Magpies 34-18
6775Ipswich Jets - Tweed Heads 18-22
6985Papua New Guinea Hunters - Burleigh Bears 6-24

QUEENSLAND PREMIER RUGBY PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
6986Gps Rugby - University Of Queensland 14-34

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4224Castleford Tigers - London Broncos 20-6

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
1146Australija - Novi Zeland 47-26
1148Argentina - Juznoafricka Republika 13-46

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1575Waikato - Canterbury 31-28
1577Bay Of Plenty - Otago 50-7
1581Manawatu - Hawkes Bay 13-31

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6587Fukuoka Softbank Hawks - Hokkaido Nippon Ham Fighters 2-0
6588Yomiuri Giants - Tokyo Yakult Swallows 7-1
7418Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions 3-8
7419Hanshin Tigers - Hiroshima Toyo Carp 6-5
7420Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes 4-8
7421Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 5-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1005Toronto Blue Jays - New York Yankees 5-4
1007Boston Red Sox - L A Angels 4-12
1012San Francisco Giants - Philadelphia Phillies 3-1
1016Detroit Tigers - Kansas City Royals 0-7
1019Miami Marlins - Atlanta Braves 7-6
1020Baltimore Orioles - Houston Astros 2-23
1022Chicago White Sox - Oakland Athletics 3-2
1023Cincinnati Reds - Chicago Cubs 10-1
1024Minnesota Twins - Cleveland Indians 4-1
1027New York Mets - Washington Nationals 4-3
1028St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 3-1
1029San Diego Padres - Colorado Rockies 8-5
1030L A Dodgers - Arizona Diamondbacks 4-0
4640Milwaukee Brewers - Texas Rangers 3-2
6585Seattle Mariners - Tampa Bay Rays 4-5

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2690Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals 38-17
2691Oakland Raiders - Los Angeles Rams 14-3
2693San Francisco 49ers - Dallas Cowboys 17-9

EUROPEAN CHAMPS CESTOVNA UTRKA DUEL 2019BICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5661D.Auer - E.M.Grosu V-V

EUROPEAN CHAMPS CESTOVNA UTRKA DUEL 2019 (ŽENE)BICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7513C.Blaak - A.Pieters 0-1
7514C.Majerus - R.Leleivyte 1-0
7515E.L.Borghini - S.Paladin 1-0
7516K.Wild - L.Wiebes 0-1
7517L.Kopecky - L.Brennauer 0-1
7518L.Brand - E.Van Dijk 1-0
7519M.Bastanelli - A.Dideriksen 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 81116212738
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2425317078
arrow BC British Colombia BC49 6/49 11112303739
arrow BE Belgija 6/45 11116182643
arrow BL Belgija Keno 20/70 1011161921232425263234364347484950536566
arrow CA Kanada 6/49 2320334849
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1821223141
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 48141824
arrow CL Colorado 6/42 51314232439
arrow DA Multi-Daily A 6/99 274354658898
arrow DB Multi-Daily B 6/99 53140838889
arrow DC Multi-Daily C 6/99 1324376065
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 134910121417202630333642505355566365
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 67141517202325313940414345484957616470
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 214161934
arrow FK Finska Keno D 20/70 48162328333435404144475961626364656669
arrow FL Florida 6/53 3614273951
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2581114151618202529353746474849515667
arrow FR Francuska 5/49 49121837
arrow FT Finska Keno T 20/70 310111214151821223235384752545762666870
arrow GE Njemačka 6/49 1810161835
arrow GO Njemačka Keno 20/70 615162425262730313235373942485561636568
arrow GR Grčka 6/49 151720434748
arrow HO Hong Kong 6/49 152242444849
arrow HU Mađarska 5/90 2437404350
arrow IL Illinois 6/52 33444485052
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 457121535
arrow IR Irska 6/47 61228334445
arrow IT Italija 6/90 101542576880
arrow LD Latvija Keno D 20/62 28152122242632333640444546474952535657
arrow LE Latvija Keno E 20/62 18111320212224323334424548495153575861
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1112141826272930313335404445464950515456
arrow LU Louisiana 6/40 126113740
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 2418203436
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 923283135
arrow MI Michigan Classic 6/47 82035364041
arrow MS Missouri 6/44 91124344042
arrow NP New York Pick 10 20/80 110121315171819212429303341465557636468
arrow NY New York 6/59 71625394751
arrow OH Ohio Classic 6/49 182028294647
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 4518313238
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 513141516192229313335384249525456657279
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 367811131516181922363948546267687379
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 512212326
arrow PO Poljska 6/49 141726353946
arrow QU Quebec 6/49 21620284849
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 62021264548
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4616262728
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 91922293744
arrow SW Švicarska 6/42 71727293642
arrow TE Texas 6/54 181927364852
arrow TU Turska Sayisal 6/49 81112414549
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 589172329
arrow UW SAD Powerball 5/69 3541445859
arrow WA Washington 6/49 71317333438
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2392023
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 3627293447
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 58131618192332344453565759656873767780