Nedjelja 11.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4554St Truiden - Standard Liege - - 2-02-1
4580Rkc Waalwijk - Az Alkmaar - - 0-20-2
4585Heerenveen - Feyenoord - - 0-11-1
4586Rangers - Hibernian - - 2-16-1
4595Osnabruck - Rb Leipzig - - 1-32-3
4599Hobro - Brondby If - - 0-00-2
4600Cska Moscow - Pfc Sochi - - 0-00-0
4601Maritimo - Sporting Lisbon - - 1-11-1
4602Waldhof Mannheim - Eintracht Frankfurt - - 2-23-5
4610D.Lajovic - J.Isner - - 0-00-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Banants - Pyunik Yerevan gosti780-00-3
7261Fc Lori - Alashkert domaći261-12-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Olympic Fc - Brisbane City Fc domaći351-13-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1370Hartberg - Sturm Graz domaći650-01-0
1371Mattersburg - Austria Vienna gosti30-21-5
1372Wsg Wattens - St Polten domaći61-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Ried - Amstetten domaći42-04-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Admira Wacker Ii - Fc Marchfeld Donauauen gosti160-10-1

AZIJA WAFF AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Palestina - Sirija gosti31-14-3
1288Irak - Jemen domaći262-02-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1441St Truiden - Standard Liege domaći292-02-1
1442Charleroi - Royal Antwerp domaći600-02-1
1443Royal Excel Mouscron - Gent gosti252-12-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1548Lokeren - Lommel - - 0-00-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7262Fc Vitebsk - Gorodeya gosti670-00-2
7263Bate Borisov - Zvezda Minsk domaći44-14-1
7264Dinamo Minsk - Fc Minsk gosti241-13-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5707Blooming - Bolivar domaći161-02-3
7290Aurora - Oriente Petrolero domaći61-02-1
7291The Strongest - Royal Pari Sion domaći183-04-0
7292San Jose Oruro - Wilstermann gosti190-21-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1499Juventus Sp - Ec Taubate Sp gosti650-00-1
1500Mirassol Sp - Ca Votuporanguense Sp - - 0-00-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1401Internacional - Corinthians - - 0-00-0
1402Avai - Cruzeiro domaći231-02-2
1408Botafogo - Atletico Pr gosti161-12-1
1409Palmeiras - Bahia Ba domaći131-02-2
1410Goias - Vasco Da Gama gosti220-10-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1470Ponte Preta - Guarani Sp domaći331-01-0
1471Criciuma - Sport Recife domaći730-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1537Boa - Sao Jose domaći22-02-2
1538Treze - Ferroviaria domaći500-02-0
1542Luverdense Mt - Ypiranga Rs gosti40-10-1
1544Confianca Se - Santa Cruz Pe domaći121-11-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1567Fk Arda Kurdzhali - Lokomotiv Plovdiv gosti110-32-5
1568Ludogorets - Cska Sofia - - 0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1382Jablonec - Sfc Opava domaći560-02-1
1383Viktoria Plzen - Slovacko gosti420-10-2
1384Mlada Boleslav - Sparta Prague domaći172-14-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2000Viktoria Zizkov - Vitkovice domaći630-02-0
2089Vlasim - Lisen gosti371-11-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2234Fk Pardubice B - Fk Prepere domaći52-04-2
2235Sk Rakovnik - Fc Viktoria Plzen B gosti670-00-3
2264Sokol Brozany - Bohemians Praha 1905 B domaći560-02-0
2269Sokol Hostoun - Sk Motorlet Praha gosti560-00-2
2279Zapy - Fk Dukla Praha B domaći43-05-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2192Rosice - Fotbal F M - - 0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1481O Higgins - Colo Colo domaći311-01-0
1489Universidad Catolica - Coquimbo Unido domaći251-01-1
7171Palestino - Union La Calera gosti11-11-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1446Cd Santa Cruz - Santiago Morning domaći382-02-0
1448Melipilla - Nublense gosti570-01-1
5708San Luis De Quillota - Cobreloa gosti11-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1335Fc Nordsjaelland - Silkeborg gosti280-22-2
1336Aalborg - Esbjerg Fb domaći194-04-0
1342Horsens - Midtjylland gosti450-10-2
1348Hobro - Brondby If gosti520-00-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4568Fremad Amager - Skive - - 0-00-0
4569Fredericia - Naestved gosti261-13-1
4570Kolding - Fc Roskilde gosti53-34-3
4571Viborg - Hb Koge - - 0-00-0
4572Nykobing Fc - Hvidovre gosti290-12-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7427Brondby - Vejlby Skovbakken Aarhus domaći431-04-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7258Avarta - Bronshoj - - 0-00-0
7259Slagelse - Skovshoved gosti40-10-2
7260Ab Gladsaxe - Thisted domaći41-03-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Aucas - Ldu Quito domaći331-12-1
1783Tecnico Universitario - Deportivo Cuenca gosti331-11-2
1784El Nacional - Emelec domaći900-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5747Leicester - Wolves - - 0-00-0
5748Newcastle - Arsenal gosti580-00-1
5771Manchester Utd - Chelsea domaći181-04-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1976Man City U23 - Southampton U23 domaći322-03-4

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7322Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond gosti320-11-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5581Ab Argir - If Fuglajordur domaći470-03-1
5582B36 Torshavn - Eb Streymur domaći431-03-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Mariehamn - Ilves gosti470-00-1
2303Rops - Vps domaći51-12-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7414Honka - Aaland United domaći101-03-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2330Klubi 04 - Mp Mikkeli gosti30-20-4

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2445Jbk - Kerho 07 domaći381-02-1
2446Ols Oulu - Gbk domaći91-01-1
2457Sc Kufu - Js Hercules domaći291-06-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2370Jazz - Eps gosti62-12-1
2391Grifk - Kapa domaći371-02-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3168Lille - Nantes domaći191-02-1
3185Paris St Germain - Nimes Olympique domaći241-03-0
3207Strasbourg - Metz domaći211-01-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2280Cd Marathon - Olimpia Cd gosti470-01-1
2283Cd Motagua - Cd Real Sociedad gosti270-12-1
2302Cd Platense - Cd Vida domaći690-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1732Slaven Belupo - Hajduk Split domaći371-02-1
1733Gorica - Rijeka domaći451-02-0

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7606Lucan United Fc - Killester United domaći301-02-1
7607Collinstown - Galway domaći111-21-2
7608Ucd - Letterkenny Rovers gosti220-15-2
7609Maynooth University Town Fc - Waterford gosti420-10-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5658Hk Kopavogs - Kr Reykjavik domaći63-14-1
5669Ia Akranes - Breidablik gosti41-21-2
5670Ka Akureyri - Stjarnan domaći62-14-2
5671Vikingur Reykjavik - Ibv Vestmannaeyjar domaći381-03-1
5813Valur - Fh Hafnarfjordur gosti510-02-3

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1914Spezia - Pro Patria domaći162-05-0
1915Chievo - Ravenna domaći241-01-1
1916Venezia - Catania domaći21-12-1
1917Benevento - Monza gosti50-23-4
1919Cittadella - Padova domaći252-03-0
1920Cremonese - Virtus Francavilla Calcio domaći412-04-0
1921Empoli - Reggina domaći221-12-1
1922Frosinone - Carrarese domaći112-04-0
1923Perugia - Triestina domaći291-01-0
1924Pescara - Mantova domaći131-03-2
1926Pordenone Calcio - Salo gosti301-11-2
1927Trapani - Piacenza gosti111-13-1
1928Virtus Entella - Sud Tirol gosti81-11-2
1929Crotone - Arezzo domaći13-34-3
1930Juve Stabia - Imolese Calcio domaći600-01-1
1933Livorno - Carpi gosti700-00-1
1938Pisa - Potenza domaći431-03-0
1939Salernitana - Catanzaro domaći222-03-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1233Lecco - As Giana Erminio domaći820-01-2
1234Vibonese - Sicula Leonzio domaći301-02-1
1235Como - Ac Gozzano domaći810-01-0
1236Cesena Fc - Vis Pesaro gosti32-13-1
4332Olbia - Rieti domaći311-14-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5409Cerezo Osaka - Sagan Tosu domaći191-01-2
5410Jubilo Iwata - Shonan Bellmare domaći451-02-3

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5496Fc Gifu - Avispa Fukuoka gosti370-10-2
5497Montedio Yamagata - Albirex Niigata domaći431-02-0
5498Tokyo Verdy - Kagoshima United gosti580-03-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7300Ulsan Hyundai - Daegu Fc domaći231-01-1
7301Pohang Steelers - Jeonbuk Motors gosti720-01-2
7302Seoul - Gangwon - - 0-00-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6011Busan I Park - Daejeon Citizen domaći590-02-0
6012Fc Anyang - Jeonnam Dragons domaći213-04-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6212Bloemfontein Celtic - Golden Arrows domaći13-05-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7323Irtysh Pavlodar - Tobol Kostanay gosti590-00-2
7324Shakhter Karagandy - Ordabasy Shymkent gosti300-11-2
7325Taraz - Kairat Almaty gosti830-00-1
7326Aktobe - Fc Astana gosti80-12-3

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1592Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande gosti101-11-3
1609Chongqing Lifan - Tianjin Quanjian gosti21-11-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1292Meizhou Hakka - Nantong Zhiyun gosti450-11-1
1293Zhejiang Greentown - Liaoning Whowin domaći12-04-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1661Independiente Santa Fe - Boyaca Patriotas - - 0-00-0
1665Jaguares D. Cordoba - Depotivo Pasto domaći81-01-1
1670Atletico Huila - Millionarios domaći121-01-1
1673Rionegro Aguilas - Atletico Junior domaći760-01-0
1681Atletico Bucaramanga - Cucuta Deportivo domaći371-02-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1688Bogota Fc - Fortaleza Fc domaći231-02-0
1706Real Cartagena - Atletico Fc domaći121-01-0
1707Boca Juniors De Cali - Tigres Fc domaći71-02-0
1708Cd Real San Andres - Valledupar Fc gosti91-12-1
1709Club Cortulua - Barranquilla Fc domaći770-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7317Ad Municipal Grecia - Universidad De Costa Rica domaći93-23-3
7318Adr Jicaral - San Carlos gosti231-11-1
7319Cartagines - Herediano gosti240-11-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1065Ad Santa Rosa - Carmelita gosti10-31-4
7367Ad Municipal Santa Ana - Futbol Consultants Desamparados gosti211-12-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6244Fk Liepaja - Bfc Daugavpils gosti170-21-2
6291Rigas Skola - Riga Fc domaći321-11-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5851Rayon Sports Fc - Al Hilal domaći201-11-1
5855Ums De Loum - As Vita Club - - 0-00-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6560Vmfd Zalgiris - Spyris Kaunas domaći172-03-0

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6567Fc Una Strassen - Fola Esch gosti111-22-4

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6581Vardar Skopje - Makedonija Gp gosti210-10-2

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7600Debreceni - Varda domaći132-14-1
7601Paksi Se - Honved domaći352-03-1
7602Puskas Akademia - Mol Vidi Fc gosti480-00-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2942Toluca - America Mexico gosti630-00-1
2944Santos Laguna - Puebla domaći152-14-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7395Universidad Guadalajara - Cafetaleros De Tapachula domaći351-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1940Deportivo Toluca - America Mexico gosti480-01-2
1942Santos Laguna U20 - Puebla gosti11-15-2

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1835Sagaing United - Rakhine United domaći480-02-1
1836Shan United Fc - Zwekapin United domaći281-12-1
1837Magway Fc - Southern Myanmar United domaći212-05-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6568Zimbru Chisinau - Csf Speranta Nisporeni domaći241-12-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6115Managua Fc - Diriangen Fc domaći251-02-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Fortuna Sittard - Heracles gosti590-01-1
2366Heerenveen - Feyenoord gosti450-11-1
2367Rkc Waalwijk - Az Alkmaar gosti350-20-2
2368Utrecht - Fc Zwolle gosti160-13-1
2369Psv Eindhoven - Den Haag gosti331-13-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1798Flekkeroy - Bryne 2 domaći381-02-0
1808Finnsnes - Skjetten domaći730-01-0
7363Junkeren - Skjervoy gosti113-13-2
7364Harstad - Bodo Glimt 2 domaći31-12-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5500Bodo Glimt - Viking domaći22-02-1
5525Haugesund - Ranheim gosti760-00-1
5565Kristiansund - Odd Bk gosti200-11-1
5572Stromsgodset - Valerenga domaći391-03-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3654Kongsvinger - Raufoss domaći560-01-0
3655Aalesund - Strommen domaći92-03-1
3656Jerv - Ham Kam domaći51-01-0
3658Notodden - Sogndal domaći151-11-3
3659Tromsdalen - Skeid domaći880-01-0
3660Ullensakerkisa - Nest Sotra gosti380-11-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3301Moss - Egersund gosti143-16-2
3302Arendal - Kvik Halden gosti880-00-1
3632Asane - Fram Larvik domaći21-11-1
3647Senja - Grorud gosti360-10-2
3648Baerum - Asker gosti430-10-1
6583Sola - Levanger gosti500-01-2
6584Fredrikstad - Byasen - - 0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18381860 Munich Am - Schwabmunchen gosti470-01-1
1839Jahn Regensburg Ii - Sv Kirchanschoring gosti220-11-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4233Don Bosco Bamberg - Bayern Hof domaći221-02-1
4234Tsv Karlburg - Eltersdorf domaći311-11-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Sv Rot Weiss Walldorf - Viktoria Griesheim domaći173-16-2

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4675Eichstatt - Hertha Berlin gosti110-31-5
4676Germania Halberstadt - Union Berlin gosti270-10-6
4677Lubeck - St Pauli domaći91-02-2
4689Oberneuland - Darmstadt gosti320-31-6
4690Osnabruck - Rb Leipzig gosti71-32-3
4691Saarbrucken - Jahn Regensburg domaći530-03-2
4693Salmrohr - Holstein Kiel gosti390-10-6
4694Sv Rodinghausen - Paderborn gosti290-23-3
4695Waldhof Mannheim - Eintracht Frankfurt domaći32-23-5
4700Chemnitzer - Hamburg domaći570-02-2
4701Duisburg - Greuther Furth domaći42-02-0
4702Wehen - Fc Koln gosti390-22-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1424Niendorfer - Usc Paloma gosti382-13-2
1425Union Tornesch - Tus Osdorf 1907 gosti640-01-1
4394Buchholz - Tsv Sasel 1925 gosti201-21-2
4395Sv Rugenbergen - Bramfelder Sv gosti141-13-2
4396Fc Teutonia Ottensen 1905 - Hamm United Fc domaći312-06-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7331Kleve - Kray gosti440-10-2
7332Sportfrunde Baumberg - Ratinger domaći21-04-0
7333Spvg Schonnebeck 1910 - Tus 64 Bosinghoven domaći212-02-2
7334Vfb 03 Hilden - 1.Fc Monheim domaći71-11-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4525Gifhorn - Fc Hagen Uthlede gosti610-00-2
4526Heeslinger Sc - Ulm Wolfsburg gosti180-12-1
4527Vfv Hildesheim - Egestorf Langreder domaći392-04-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4638Arminia Ludwigshafen - Fc Karbach domaći451-02-1

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1970Hammer Spvgg - Sc Preussen Munster Ii gosti130-22-2
4642Rot Weiss Ahlen - Eintracht Rheine domaći720-02-0
4649Rsv Meinerzhagen - Westfalia Rhynern domaći321-01-1
4650Sc Paderborn 07 Ii - Asc 09 Dortmund gosti100-21-2
4654Siegen - Holzwickeder Sc domaći261-13-3
4655Sv Schermbeck - Westfalia Herne domaći261-03-3
4658Tsg Sprockhovel - 1. Fc Kaan Marienborn domaći272-04-2
4660Tus Erndtebruck - Tus Ennepetal gosti120-23-5

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1426Hannoverscher Sc - Vfb Oldenburg gosti680-00-3
7327Holstein Kiel Amateurs - Werder Bremen Am domaći44-25-2
7328St Pauli Am - Eintracht Norderstedt domaći111-04-2
7329Hansa Luneburg - Hannover Am domaći550-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7330Rw Essen - Koln Am gosti141-12-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2315Sv Eichede - Psv Union Neumunster gosti121-12-3
2318Sv Frisia 03 - Sv Todesfelde gosti290-13-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6202Af Sporting San Miguelito - Tauro domaći21-12-2
6203Costa Del Este Fc - San Francisco gosti510-00-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1067Olimpia - Sportivo Luqueno domaći412-03-1
1068Club Guarani Asuncion - Deportivo Santani gosti241-12-1

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323Deportivo Coopsol - Deportivo San Martin domaći650-01-1
1334Atletico Grau - Utc De Cajamarca domaći670-02-2
1343Los Caimanes - Universitario De Deportes gosti140-20-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2374Lks Lodz - Piast Gliwice gosti770-00-1
2386Cracovia Krakow - Korona Kielce domaći361-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2533Bielsko Biala - Stal Mielec gosti111-14-1
2534Wigry Suwalki - Warta Poznan gosti190-11-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6603Lech Ii Poznan - Skra Czestochowa domaći401-02-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7361Pelikan Lowicz - Olimpia Zambrow gosti240-11-1
7362Krasnik - Motor Lublin gosti192-12-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2636Boavista - Aves domaći61-12-1
2637Braga - Moreirense domaći451-03-1
2639Maritimo - Sporting Lisbon domaći81-11-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6328Academica - Leixoes domaći131-13-2
6329Feirense - Vilafranquense domaći211-02-0
6416Benfica B - Estoril gosti251-12-1
6422Covilha - Porto B domaći750-02-0
6456Penafiel - Ac Viseu gosti450-10-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Fiorentina - Galatasaray domaći422-04-1
3856Torreense - Oriental domaći900-01-0
3857Xanthi - Larissa domaći341-01-0
3867Ud Ibiza Eivissa - Castellon domaći261-02-0
4127Marbella - Melilla domaći242-05-0
6586Roma - Real Madrid gosti162-22-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2453Universitatea Craiova - Acs Sepsi gosti810-00-1
2454Fcsb - Cs Voluntari gosti10-11-3

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Sportul Snagov - Fc Arges gosti520-00-3
4779U Cluj - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu domaći352-03-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2467Arsenal Tula - Fc Ufa domaći281-01-0
2486Lokomotiv Moscow - Ural Ekaterinburg domaći172-04-0
2493Cska Moscow - Pfc Sochi - - 0-00-0
2519Akhmat Grozny - Spartak Moscow gosti320-21-3

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5599Atlanta United Fc - New York City Fc domaći421-02-1
5600Philadelphia Union - Houston Dynamo domaći181-12-1
5601Washington Dc United - Los Angeles Galaxy domaći281-02-1
5602Los Angeles Fc - New York Red Bull domaći232-24-2

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1571Portland Thorns Fc - North Carolina Courage gosti40-12-1
1572Reign Fc - Utah Royals Fc gosti31-11-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5607Portland Timbers Ii - New Mexico United domaći31-03-2
7189Louisville City Fc - Atlanta United 2 domaći162-05-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2720Pohronie Ziar - Trnava gosti430-12-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2592Msk Zilina B - Slavoj Trebisov gosti201-13-2
2593Ruzomberok 2 - Dubnica gosti32-32-4
2601Samorin - Petrzalka domaći411-02-1
2602Slovan Bratislava 2 - Kfc Komarno gosti250-10-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2869Domzale - Nk Celje gosti130-33-5
2873Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana gosti90-20-3

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6593Napredak - Partizan Belgrade domaći112-12-2
6594Fk Radnik Surdulica - Vojvodina Novi Sad gosti170-30-4
6595Proleter Novi Sad - Spartak Subotica gosti450-10-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1652Rangers - Hibernian domaći92-16-1
1654St Mirren - Aberdeen domaći131-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2621Athletic Fc - Aik Stockholm domaći81-12-4
2622Bk Hacken - Malmo gosti570-01-1
2623Hammarby - Helsingborg domaći222-02-1
2624Norrkoping - Elfsborg domaći292-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1103Ik Brage - Osters domaći51-15-1
1105Trelleborgs Ff - Brommapojkarna domaći730-01-1
1134Gais - Mjallby domaći600-01-2
1137Vasteras - Orgryte domaći251-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3848Lunds - Utsiktens domaći92-02-1
3849Landskrona - Ljungskile domaći401-01-1
3850Skovde - Oskarshamn domaći32-03-0
3851Oddevold - Atvidaberg domaći92-03-1
3853Varnamo - Trollhattan domaći23-05-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7468Karlstad Bk - Tegs domaći431-03-0
7469Sollentuna United - Bodens domaći52-12-3
7470Umea - Sylvia gosti310-11-1
7471Fc Linkoping City - Sandvikens gosti120-21-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7477Vargarda Ik - Ifk Aamaal domaći141-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Kvarnsvedens - Hudiksvalls domaći301-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1300Pitea - Gottne If domaći510-04-0

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1298Angelholms - Bk Olympic gosti440-10-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Lugano - Sion gosti870-00-1
1667Luzern - Thun gosti330-10-2
1668Zurich - Neuchatel Xamax domaći441-02-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6599Wil - Stade Ls Ouchy domaći121-02-0
6600Vaduz - Winterthur gosti740-00-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3795Port - Muang Thong United domaći590-02-0
3828Samut Prakan City - Chiangrai United gosti420-10-3
3831Nakhon Ratchasima - Suphanburi domaći151-11-1
3846Trat Fc - Buriram United gosti840-00-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3865Army United - Khonkaen Fc domaći122-04-0
3868Nongbua Pitchaya Fc - Thailand Honda Fc domaći41-02-2
3869Ayutthaya United - Lampang Fc domaći193-13-4
3870Chiangmai United - Kasetsart Fc domaći750-03-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3008Kolos Kovalivka - Zorya Lugansk gosti271-21-3
3024Sc Dnipro 1 - Desna Chernigov gosti670-00-1
3025Karpaty Lviv - Illichivec Mariupol gosti251-11-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4552Plaza Colonia - Cerro - - 0-00-0
4559Progreso - Danubio domaći211-02-0
4597Racing Club Montevideo - Fenix domaći342-03-1
4628Defensor Sporting - Penarol gosti70-12-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3826Metallurg Bekabad - Andijon gosti330-10-2
3836Nasaf Karshi - Bunyodkor domaći251-03-1
3855Sogdiyona Jizzax - Qizilqum domaći451-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1069Atletico Venezuela - Lala Fc domaći351-01-1
1070Estudiantes De Merida - Zamora - - 0-00-0
1071Mineros De Guayana - Llaneros domaći520-01-1
1073Trujillanos - Academia Puerto Cabello domaći710-02-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3664Song Lam Nghe An - Hai Phong Fc - - 0-00-0
3692Hanoi T And T - Clb Bd Thanh Hoa domaći381-05-0
3697Sai Gon Fc - B. Binh Duong gosti340-10-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1551An Giang - Pho Hien Fc gosti560-00-1
1560Binh Phuoc - Hong Linh Ha Tinh Fc gosti540-01-4
1566Xskt Can Tho - Dak Lak gosti381-11-1

EP U20 DIV. A (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5106Madjarska - Poljska 50-51
5107Francuska - Belgija 50-34
5108Italija - Rusija 70-67

EP U20 DIV. B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5109Irska - Velika Britanija 60-57
5110Rumunjska - Turska 56-86
5111Bugarska - Finska 80-75

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6569San Miguel Beermen - Tnt Katropa 106-101

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1213Grcka - Iran 88-58

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5415New York Liberty - Seattle Storm 69-84
5478Washington Mystics - Minnesota Lynx 101-78
5482Los Angeles Sparks - Chicago Sky 84-81
5483Las Vegas Aces - Connecticut Sun 89-81

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7277Perth Thunder - Melbourne Ice 4-09-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5112Davos - Vitkovice 0-11-4
5113Dresdner Eislowen - Grizzly Adams Wolfsburg 0-11-6
5114Dornbirn - Thurgau 1-21-7
6582Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets 1-02-1

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7265A.De Minaur - M.Cecchinato 18-106-76-12-1
7271D.Lajovic - J.Isner 17-156-76-11-2

ATP CINCINNATI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017A.Popyrin - D.Kudla 12-163-66-41-2
1021C.Ruud - F.Delbonis 19-156-77-52-1
1025P.Carreno Busta - J.Wolf 16-116-34-62-1
1026J.Sousa - Y.Nishioka 14-124-66-01-2
1031M.Kecmanovic - F.Lopez Diaz Guerra 13-67-66-02-0
1032P.Kohlschreiber - I.Karlovic 17-196-77-61-2
1035M.Kukushkin - A.Rublev 13-156-34-61-2

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1159Herbert P H N.Mahut - N.Mektic F.Skugor 24-206-36-72-1
1160D.Goffin H.Hurkacz - I.Dodig F.Polasek 4-121-63-60-2
5125F.Auger Aliassime M.Berrettini - H.Kontinen J.Peers 16-196-76-21-2

ATP MONTREAL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036R.Nadal - D.Medvedev 12-36-36-02-0

ATP MONTREAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5124R.Haase W.Koolhof - M.Granollers H.Zeballos 10-145-75-70-2

CHALLENGER APTOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052D.Koepfer - S.Johnson 10-134-66-70-2

CHALLENGER APTOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5220M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - N.Pasha M.Schnur 21-185-76-32-1

CHALLENGER AUGSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058E.Ruusuvuori - Y.Hanfmann 15-156-24-61-2

CHALLENGER AUGSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062A.Vasilevski I.Zelenay - I.Sabanov M.Sabanov 20-134-66-42-1

CHALLENGER MANERBIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060P.Lorenzi - F.Gaio 4-123-61-60-2

CHALLENGER MANERBIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063F.Neis F.Romboli - S.Doumbia F.Reboul 13-106-47-62-0

ITF APPIANO 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1809A.Golubev F.Meligeni Rodrigues Alves - D.Dutra Da Silva C.Lindell 12-86-46-42-0
1825C.Lindell - R.Balzerani 16-116-24-62-1

ITF CHISWICK 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1807J.Draper - I.Sijsling 14-136-42-62-1

ITF EDWARDSVILLE 25ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1968N.Ponwith - P.Chrysochos 15-154-66-21-2

ITF EUPEN 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1795M.Geerts - G.Villanueva 5-124-61-60-2

ITF EUPEN 05A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1575M.Geerts N.Hardt - G.A.Olivieri G.Villanueva 22-126-76-22-1

ITF KOSZALIN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1884M.Podzus - D.Poljak 15-136-33-62-1

ITF PORTOVIEJO 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1802M.Barrios Vera - J.Ficovich 12-26-26-02-0

ITF POZOBLANCO 24ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1937K.Kravchuk - R.Roumane 9-134-65-70-2

ITF SANTA CRUZ DE LA SIERRA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1797J.Otegui - J.Gomez 18-166-45-72-1

WTA CINCINNATI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037A.Petkovic - O.Jabeur 3-123-60-60-2
1039B.Strycova - R.Peterson 3-122-61-60-2
1040M.Puig - V.Kudermetova 3-122-61-60-2
1041M.Linette - J.Brady 13-146-23-61-2
1042A.Sharma - B.Mattek Sands 12-86-46-42-0
1043Kr Pliskova - L.Davis 5-121-64-60-2
1044Z.Diyas - J.Pegula 19-176-77-62-1
1048Y.Wang - I.Swiatek 14-154-66-31-2

WTA TORONTOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049B.Andreescu - S.Williams V-VV-VV-VV-V

WTA TORONTO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5219B.Krejcikova K.Siniakova - A.L.Groenefeld D.Schuurs 13-57-56-02-0

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
1455Bahrein U19 - Argentina U19 24-25
1456Nigerija - Japan U19 30-35
1457Slovenija U19 - Hrvatska U19 21-31
1458Sj Makedonija - Danska U19 26-29

INTERNATIONAL OLYMPIC GAMES QUALIFICATION INTERCONTINENTALODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7347Kanada - Finska 1-02-03-0

OLIMPIJSKE IGRE KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1427Francuska - Tunis 1-01-13-1
1428Kuba - Meksiko 1-02-03-0
1433Poljska - Slovenija 0-11-13-1
1434Egipat - Puerto Rico 1-02-03-0
1435Nizozemska - Sad 0-10-21-3
1437Kamerun - Australija 0-10-20-3
1438Rusija - Iran 1-02-03-0
1439Juzna Koreja - Belgija 0-10-20-3
1440Bugarska - Brazil 1-02-02-3
1445Srbija - Italija 0-10-20-3
7348Kina - Argentina 1-01-12-3

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4227Salford City Reds - Huddersfield Giants 32-12
4228Wakefield Wildcats - Hull Fc 16-26

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5484Fukuoka Softbank Hawks - Hokkaido Nippon Ham Fighters 6-3
6589Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions 2-4
6590Hanshin Tigers - Hiroshima Toyo Carp 6-5
6591Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes 8-2
6592Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 8-10

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1076Baltimore Orioles - Houston Astros 8-7
1077Boston Red Sox - L A Angels 4-5
1078Toronto Blue Jays - New York Yankees 0-1
1079Cincinnati Reds - Chicago Cubs 3-6
1083Detroit Tigers - Kansas City Royals 2-10
1084Miami Marlins - Atlanta Braves 4-5
1085New York Mets - Washington Nationals 4-7
1086Chicago White Sox - Oakland Athletics 3-2
1087Minnesota Twins - Cleveland Indians 3-7
1088St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 11-9
1089L A Dodgers - Arizona Diamondbacks 9-3
1090San Francisco Giants - Philadelphia Phillies 9-6

EUROPEAN CHAMPS CESTOVNA UTRKA DUEL 2019BICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5659A.Kristoff - L.Mezgec 1-0
5660A.Demare - T.Merlier 1-0
5662D.Groenewegen - P.Ackermann 0-1
5663E.Theuns - J.Keukeleire 1-0
5664E.Baska - M.Cavendish 1-0
5665M.Trentin - K.Asgreen 1-0
5666M.Teunissen - A.G.Jansen 1-0
5667S.Bennett - E.Viviani 0-1
5668Y.Lampaert - F.Senechal 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 51421283242
arrow BL Belgija Keno 20/70 411121315202125262728303235384149535565
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 317233241
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 716282930
arrow DA Multi-Daily A 6/99 162339476099
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81921557698
arrow DC Multi-Daily C 6/99 263637454684
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 89192226272836374648495057596061626869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1681011132029324142474953575961636667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 522243133
arrow FK Finska Keno D 20/70 123413171822303435374043475053565764
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1216182122233236374046474951566062666970
arrow FT Finska Keno T 20/70 5671516171821293237384648555664656870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 235811121517212223242835545556666770
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 1224273440
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5791011192026273536373945485052575861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2341517181927333536384041424445515561
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3581112141520212229313638394143444652
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1115163536
arrow NP New York Pick 10 20/80 1291011161819263843455054576566697379
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1418202225273540424446495157596267697175
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 34101112151620253132394142434451546364
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 347827
arrow RO Rumunjska 6/49 252737424445
arrow SK Slovačka 5/35 37102432
arrow SL Slovenija 7/39 7101319242835
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 124628
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1231114161920213536374658626566677780