Ponedjeljak 12.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5241Hallescher - Wolfsburg - - 1-13-3
5242Lillestrom - Mjondalen - - 2-13-2
5243Rostov - Kryliya Sovetov - - 1-01-0
5244Gotenborg - Falkenberg - - 0-11-1
5246Viitorul Constanta - Fc Botosani - - 1-12-2
5247A.Murray - R.Gasquet - - 0-00-1
5248A.Sevastova - S.Kuznetsova - - 0-00-1
5249S.Querrey - P.Herbert - - 0-01-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5819Al Wahda - Al Nasr domaći271-22-3
5821Zobahan - Al Ittihad Ksa gosti450-13-4

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5706Shakhtar Soligorsk - Neman Grodno domaći74-06-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1444Csa Al - Fortaleza gosti50-20-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Bragantino Sp - Operario Pr domaći162-04-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1545Nautico Pe - Sampaio Correa Ma gosti271-12-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1569Dunav Ruse - Fc Vitosha Bistrica domaći391-02-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5709Deportes La Serena - Deportes Valdivia gosti52-12-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1349Sonderjyske - Aarhus Gf - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1785Barcelona Sc - Fuerza Amarilla Sc gosti141-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4914Chelmsford City - Dartford domaći520-04-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4879Curzon Ashton - Darlington domaći422-13-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1042Stourbridge - Stratford Town Fc domaći261-03-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1810Kooteepee - Tpv domaći111-06-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6015Fylkir - Grindavik domaći42-02-1

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6017Hap Raanana - Ashdod gosti140-21-4
6018Hapoel Haifa - Hapoel Hadera domaći21-01-2
6019Kiryat Shmona - Hap Kfar Saba domaći32-13-1
6020Sectzya Nes Ziona - Hapoel Tel Aviv gosti211-12-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1256Gumi Sportstoto - Suwon Wfc domaći740-01-0
1257Hyundai Steel - Daejeon Hydro domaći73-04-0
1266Seoul City Wfc - Boeun Sangmu Wfc domaći720-01-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6205Seoul E Land Fc - Suwon City gosti131-12-1
6206Ansan Greeners - Ansan Police Fc gosti500-01-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Boyaca Chico - Llaneros domaći630-01-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6021Fk Panevezys - Palanga gosti160-13-1

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6022Chinland Fc - Hantharwady United domaći231-02-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1591Jong Az Alkmaar - Telstar - - 0-00-0
1599Jong Psv Eindhoven - Den Bosch gosti82-12-2

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Sc Cambuur - Jong Herecles gosti40-12-1
1098Jong Fc Emmen - Jong Go Ahead Eagles domaći141-02-2
1099Jong Nac Breda - Jong Roda Jc Kerkrade domaći760-01-0
1100Jong Pec Zwolle - Jong De Graafschap domaći22-04-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1667Sparta Sarspborg 2 - Nordstrand domaći162-02-2
1668Arvoll - Rommen gosti250-21-3
1684Brumunddal - Raufoss 2 domaći241-03-0
1703Ullensaker Kisa 2 - Gjelleraasen If domaći132-03-1
6116Stabaek 2 - Aalesund 2 - - 0-00-0
6117Molde 2 - Traeff domaći132-02-4
6118Tonsberg - Valerenga 2 gosti220-11-2
6122Mandalskameratene - Vindbjart domaći181-16-2
6156Fjora - Brann 2 domaći600-02-1
6157Fana - Stromsgodset 2 domaći52-02-2
6158Steinkjer - Kongsvinger 2 gosti30-31-6
6159Ranheim 2 - Melhus domaći62-04-0
6184Strindheim - Rosenborg 2 domaći222-22-3
6189Tromso 2 - Lillestrom 2 domaći32-14-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5573Lillestrom - Mjondalen gosti102-13-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5115Odd Bk 2 - Mjolner domaći53-15-2

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4703Hallescher - Wolfsburg domaći431-13-3
4704Hansa Rostock - Stuttgart gosti190-10-1
5230Karlsruher - Hannover domaći530-02-0
5231Energie Cottbus - Bayern Munich gosti320-11-3

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1359Sport Boys - Sporting Cristal gosti360-12-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Lechia Gdansk - Jagiellonia domaći251-01-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2646Setubal - Tondela - - 0-00-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Leixoes Sc - Estoril U23 domaći720-02-2
1039Sporting Lisbon U23 - Braga U23 domaći191-01-0
1040Guimaraes U23 - Aves U23 domaći441-02-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1735Viitorul Constanta - Fc Botosani domaći121-12-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4780Petrolul Ploiesti - Uta Arad gosti360-10-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1682Rostov - Kryliya Sovetov domaći331-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2625Gotenborg - Falkenberg gosti150-11-1
2626Kalmar - Orebro gosti760-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5674Jonkopings Sodra - Syrianska domaći63-03-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3854Kristianstad - Eskilsminne If domaći341-01-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1275Angola - Hrvatska 93-73
1281Japan - Novi Zeland 99-89
1282Kina - Puerto Rico 78-72
5104Litva - Srbija 91-95

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1285Karlovy Vary - Hc Banik Sokolov 1-13-6
1286Ceske Budejovice - Yertis Pavlodar 0-02-1
1287Fr. Gotteron - Nitra 3-24-2
2624Mountfield Hk - Amur Khabarovsk 5-07-0

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079D.Kudla - L.Pouille 9-133-66-70-2
1083J.Thompson - Y.Nishioka 16-185-77-51-2
1084M.Kecmanovic - F.Auger Aliassime 12-66-36-32-0
1085G.Pella - C.Ruud 14-117-57-62-0
1092I.Karlovic - J.Struff 11-145-76-70-2
1093P.Carreno Busta - G.Simon 14-117-57-62-0
7266A.Murray - R.Gasquet 8-124-64-60-2
7268C.Garin - A.Mannarino 5-124-61-60-2
7269D.Goffin - T.Fritz 16-146-44-62-1
7272D.Medvedev - K.Edmund 13-76-27-52-0
7273F.Fognini - D.Shapovalov V-VV-VV-VV-V
7278F.Verdasco - B.Paire - 4-6V-VV-V
7279G.Dimitrov - S.Wawrinka 17-187-54-61-2
7280G.Monfils - F.Tiafoe 9-136-73-60-2
7282H.Hurkacz - R.Bautista Agut 9-136-73-60-2
7284L.Djere - D.Schwartzman 9-136-73-60-2
7285M.Berrettini - J.Londero 9-136-73-60-2
7286M.Cilic - R.Albot 10-134-66-70-2
7287N.Kyrgios - L.Sonego 13-97-56-42-0
7288R.Opelka - B.Coric 17-144-66-32-1
7289S.Querrey - P.Herbert 14-127-67-62-0

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1164B.Bryan M.Bryan - J.Chardy F.Martin 20-197-63-62-1
1167F.Lopez A.Murray - Rojer J J H.Tecau 19-123-66-32-1
1185G.Dimitrov F.Fognini - R.Ram J.Salisbury V-VV-VV-VV-V
1204J.S.Cabal R.Farah - N.Kyrgios S.Tsitsipas 13-76-17-62-0
1205K.Krawietz A.Mies - M.Pavic B.Soares 19-216-76-41-2
1211O.Marach J.Melzer - R.Harrison J.Sock 4-122-62-60-2
1212Struff J L D.Thiem - D.S.Schwartzman H.Zeballos V-VV-VV-VV-V
5126A.Krajicek E.Roger Vasselin - G.Pella J.Sousa 23-166-06-72-1
5201C.Garin B.Paire - R.Albot K.Khachanov 13-107-66-42-0
5216N.Djokovic J.Tipsarevic - L.Kubot M.Melo 5-122-63-60-2
5217N.Monroe T.Sandgren - J.Murray N.Skupski 17-227-62-61-2
5218R.Klaasen M.Venus - L.Djere D.Lajovic 12-46-36-12-0

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5710G.Fonio - O.Luz 10-134-66-70-2
5712C.O Connell - C.Tseng 14-151-66-42-1
5713T.Brkic - G.Zeppieri 12-66-36-32-0
5714R.Bonadio - F.Arnaboldi 7-131-66-70-2
5715A.Gonzalez - A.Pavic 12-56-36-22-0
5716J.Berrettini - E.Dalla Valle 8-124-64-60-2
5717G.Granollers - Z.Piros 4-123-61-60-2
5718J.Jahn - F.Sun 12-56-36-22-0
5749D.Gimeno Traver - T.Seyboth Wild 7-136-71-60-2
5750L.Musetti - B.Bonzi 12-56-16-42-0

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1149D.Dima - A.Metreveli 15-146-22-62-1
1150J.Satral - I.Nedelko 14-127-67-62-0
1151S.Fanselow - S.Griekspoor 7-123-64-60-2
1152V.Safranek - L.Gerch 6-124-62-60-2
1153J.Sels - C.Heyman 15-96-23-62-1
1154P.Daljev - K.Breitbach 6-131-65-70-2
1155L.Wessels - I.Gakhov 14-127-67-62-0
1158J.Haerteis - E.Esteve Lobato 13-96-47-52-0
1161J.Tatlot - K.Maamoun 7-124-63-60-2
1165T.De Bakker - A.Pavlasek 9-136-73-60-2
1168M.Cuevas - T.Wang 3-121-62-60-2
1170I.Cervantes Huegun - D.Munoz De La Nava 6-122-64-60-2

CHALLENGER PORTOROZ SLOVENIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6123T.Jomby - A.Bega 3-123-60-60-2

CHALLENGER PORTOROŽTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095A.Dubrivnyy - M.Urbanija 12-76-36-42-0
1096T.Gabashvili - E.Leshem 16-74-66-12-1
5221A.Setkic - S.Lah 12-76-46-32-0
5222A.Vavassori - L.Klein 5-124-61-60-2
5232E.King - L.Catarina V-V7-5V-VV-V
5233H.Nys - I.Marchenko 6-124-62-60-2
5235M.Hamou - A.Celikbilek 5-124-61-60-2
5238N.Razborsek - A.Cornut Chauvinc 14-154-66-31-2
5239Q.Robert - T.Simon 8-133-65-70-2
5240T.Etcheverry - J.Rodionov 18-116-76-22-1
6124T.Kocevar Desman - M.Zekic 15-176-46-71-2

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2623J.Aragone - B.Sigouin 4-123-61-60-2
5823C.Sinclair - V.Pospisil 13-174-67-51-2
5824D.Lee - M.Banes 12-56-16-42-0
5825E.Benchetrit - E.Gomez 15-176-76-41-2
5848E.Couacaud - J.Ward 13-131-66-42-1
5856F.Arguello - B.Sigouin V-VV-VV-VV-V
5857G.Soeda - Y.Watanuki 13-87-66-22-0
5858J.Arconada - L.Glasspool 8-135-73-60-2
5859L.Draxl - R.Bemelmans 9-134-65-70-2
5906M.Cressy - A.Galarneau 13-96-37-62-0
5907M.Janvier - M.Purcell 13-107-66-42-0
5908M.Zverev - T.Kokkinakis 11-146-75-70-2
5909T.Griekspoor - R.Quiroz 17-145-76-42-1
6013T.Van Rijthoven - L.Lacko 18-126-76-42-1
6014Z.Li - A.Santillan 10-163-66-41-2

ITF MEN SANTA CRISTINA VAL GARDENA SINGLES QM ITF ITA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2369L.Taddia - H.Rieder 10-136-74-60-2
2370P.Dagnino - F.Campana 6-124-62-60-2
2374S.Kopp - F.Marchetti 22-166-76-32-1
2386A.Picchione - S.Brzezinski 23-176-77-52-1
2391C.Fellin - U.Giovannini 20-154-66-12-1

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1101A.Sasnovich - A.Sharma 16-86-14-62-1
1103B.Pera - V.Kudermetova 5-122-63-60-2
1105V.Williams - L.Davis 13-77-56-22-0
1113C.Garcia - I.Swiatek 7-136-71-60-2
1134R.Peterson - J.Konta 16-146-33-62-1
7293A.Anisimova - D.Kasatkina V-VV-VV-VV-V
7294A.Kontaveit - A.Kerber 13-87-66-22-0
7295A.Sabalenka - P.Martic 12-56-16-42-0
7296A.Sevastova - S.Kuznetsova 17-196-77-61-2
7304D.Yastremska - C.Wozniacki 12-86-46-42-0
7305E.Alexandrova - C.Suarez Navarro 12-56-46-12-0
7306E.Mertens - C.Mcnally 13-57-56-02-0
7307J.Ostapenko - Y.Putintseva 12-182-67-61-2
7308K.Siniakova - D.Vekic 7-124-63-60-2
7309L.Tsurenko - B.Andreescu V-VV-VV-VV-V
7310M.Keys - G.Muguruza 19-176-77-62-1
7311M.Sakkari - C.Giorgi 12-36-36-02-0
7312M.Sharapova - A.Riske 13-96-37-62-0
7313Q.Wang - S.Hsieh 7-123-64-60-2
7314S.Kenin - J.Goerges 13-106-47-62-0
7320V.Azarenka - B.Bencic V-V6-4V-VV-V
7321V.Kuzmova - S.Zheng 4-123-61-60-2

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1292K.Bertens D.Vekic - Duan Y Y S.Zheng 20-164-66-32-1
1293N.Kichenok A.Spears - Pliskova Ka Pliskova Kr 8-135-73-60-2
1294J.Goerges A.Kerber - L.Hradecka A.Klepac 8-135-73-60-2
1295M.Adamczak K.Christian - L.Marozava K.Srebotnik 13-76-27-52-0
1296R.Olaru Z.Yang - A.Kontaveit M.Sakkari 16-206-42-61-2

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
5116Brazil U19 - Portugal U19 29-36
5117Chinese Taipei U19 - Kanada 33-17
5118Madarska U19 - Egipat U19 24-31
5119Srbija U19 - Tunis 23-25
5122Island U19 - Njemacka U19 22-26
5123Svedska U19 - Francuska U19 32-32
6190Argentina U19 - Nigerija 30-22
6191Chile U19 - Saudi Arabia U19 25-29
6192Danska U19 - Bahrein U19 36-29
6193Slovenija U19 - Norveska U19 25-34
6194Hrvatska U19 - Spanjolska U19 26-22
6195Sj Makedonija - Japan U19 22-31

PRIJATELJSKE UTAKMICE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1732Grcka - Slovenija 1-01-13-1
1733Spanjolska - Francuska 1-01-13-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5489Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions 2-9
5493Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 5-1
5494Hiroshima Toyo Carp - Yomiuri Giants 7-8
5495Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes 3-2
5499Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 5-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1425Washington Nationals - Cincinnati Reds 7-6
1426Cleveland Indians - Boston Red Sox 6-5
1427Chicago White Sox - Houston Astros V-V
1428Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks 6-8
1433L A Angels - Pittsburgh Pirates 2-10

BINCKBANK TOUR DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4589B.Jungels - S.K.Andersen -
4590D.Smith - C.Pedersen -
4591G.Van Avermaet - O.Naesen -
4593M.Hirschi - L.Vliegen -
4594P.Gilbert - Z.Stybar -
4596S.Vanmarcke - T.Benoot -
4598S.Kung - J.Van Emden -
4604T.Wellens - A.Bettiol -
4611X.Meurisse - V.Madouas -

BINCKBANK TOUR ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3872A.Capiot - B.Planckaert 1-0
3877A.Demare - J.Philipsen 0-1
3878D.Ballerini - R.Gibbons 0-1
3879D.Groenewegen - S.Bennett 0-1
3880J.Mareczko - T.Boudat 1-0
3881J.De Buyst - B.Van Poppel V-V
3882J.A.Hodeg - K.Halvorsen 0-1
3883M.Menten - J.Biermans 0-1
3884O.Naesen - J.Roelandst 1-0
3885S.K.Andersen - G.Van Avermaet 1-0
3891T.Dupont - P.Bauhaus 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 6791214172130313536373844505557606267
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1022242531
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 17101330
arrow DA Multi-Daily A 6/99 86386929598
arrow DB Multi-Daily B 6/99 3721465054
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51827515989
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3791118192830333739455053556364676870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3681517181921232530333839454648616768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1113242536
arrow FK Finska Keno D 20/70 17121420222832343741444950596267686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 345710111415162224252830313739596468
arrow FR Francuska 5/49 920303134
arrow FT Finska Keno T 20/70 68101415182122282933344042495052566070
arrow GO Njemačka Keno 20/70 38121416232425333641424650515556586064
arrow IL Illinois 6/52 21925294052
arrow LD Latvija Keno D 20/62 24121317182425272829394952545556575960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1691113141617182325323337444756576061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 245811141620212238414245464749555662
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 25172830
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 101625353744
arrow NP New York Pick 10 20/80 1451019222426273134485057606566727680
arrow OH Ohio Classic 6/49 61532343642
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41123384547
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 311131719232534394650515558596365727678
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 46101617192627334143454750545758596576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2341629
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41725313245
arrow SI Singapur 6/49 333436374449
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1825283233
arrow WA Washington 6/49 71417232847
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1013171826
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 211131718232729303342485563677273747577