Utorak 13.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3857Dinamo Kiev - Club Brugge - - 1-13-3
3865Olympiakos Piraeus - Basaksehir - - 0-02-0
3867Celtic - Cfr Cluj - - 0-13-4
3868Middlesbrough - Crewe - - 0-22-2
3869Porto - Fk Krasnodar - - 0-32-3
3870G.Dimitrov - S.Wawrinka - - 0-00-1
3925H.Hurkacz - R.Bautista Agut - - 0-00-1
3926Z.Diyas - S.Williams - - V-VV-V

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6192Boca Juniors - Almagro domaći281-01-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1069Deportivo Espanol - Csd San Martin domaći161-12-1
1070General Lamadrid - Ferrocarril Midland domaći231-01-0
1071Ituzaingo - Real Pilar Fc - - 0-00-0
1073Victoriano Arenas - Excursionistas gosti50-11-1
6953Sportivo Italiano - Deportivo Merlo VV0-0V-V

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5822Al Sadd - Al Duhail Sc domaći202-03-1
5849Al Hilal - Al Ahli Jeddah gosti420-10-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Atletico Go - Oeste Sp domaći142-02-0
4738Coritiba Pr - Brasil De Pelotas domaći630-02-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1288Sk Kladno - Stechovice domaći191-01-2
1289Brandys Nad Labem - Usti Nad Labem gosti100-50-A
1290Meteor Praha - Chrudim gosti100-11-3

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2303Birkerod - Vanlose gosti261-21-4
2315Faarvang If - Viby gosti61-12-3

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5905Accrington Stanley - Sunderland gosti170-11-3
5924Afc Wimbledon - Milton Keynes Dons domaći81-12-2
5925Barnsley - Carlisle gosti240-10-3
5927Blackburn - Oldham gosti140-13-2
5934Blackpool - Macclesfield domaći311-12-2
5938Bradford - Preston gosti130-20-4
5939Brentford - Cambridge United gosti30-11-1
5944Bristol Rovers - Cheltenham domaći381-03-0
5946Charlton - Forest Green - - 0-00-0
5947Colchester - Swindon domaći770-03-0
5948Coventry - Exeter domaći23-04-1
6059Gillingham - Newport County domaći261-02-2
6062Grimsby - Doncaster domaći401-01-0
6064Huddersfield - Lincoln City gosti550-00-1
6232Luton - Ipswich domaći82-03-1
6233Mansfield - Morecambe gosti180-12-2
6234Middlesbrough - Crewe gosti420-22-2
6235Nottingham Forest - Fleetwood domaći590-01-0
6236Oxford United - Peterborough domaći890-01-0
6237Plymouth - Leyton Orient domaći590-02-0
6238Port Vale - Burton Albion gosti90-11-2
6239Qpr - Bristol City gosti132-23-3
6241Rochdale - Bolton gosti141-15-2
6242Salford - Leeds gosti430-10-3
6290Scunthorpe - Derby gosti780-00-1
6292Shrewsbury - Rotherham gosti20-30-4
6293Stevenage - Southend domaći141-01-2
6294Swansea - Northampton gosti610-03-1
6295Tranmere - Hull gosti10-30-3
6296Walsall - Crawley Town gosti210-12-3
6297Wigan - Stoke gosti100-10-1
6316Wycombe - Reading domaći590-01-1
6317West Brom - Millwall domaći91-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7349Aldershot - Bromley gosti280-10-1
7350Barnet - Dover Athletic gosti900-00-1
7351Chesterfield - Woking gosti520-01-2
7352Chorley - Solihull Moors gosti140-21-6
7353Dagenham Redbridge - Boreham Wood gosti180-10-3
7354Eastleigh - Sutton United domaći121-11-1
7355Ebbsfleet United - Yeovil gosti270-11-3
7356Harrogate Town - Notts County gosti450-10-2
7357Hartlepool - Fylde domaći31-02-2
7358Stockport - Barrow gosti30-13-2
7359Torquay - Maidenhead United gosti310-10-2
7360Wrexham - Halifax domaći780-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4928Bath City - Hungerford Town domaći381-02-1
4937Billericay Town - Welling domaći181-12-1
4944Hemel Hampstead Town - Dulwich Hamlet domaći171-01-0
4945Maidstone United - Eastbourne Borough - - 0-00-0
4946Oxford City - Hampton Richmond domaći61-03-2
4960Slough Town - Weymouth gosti51-11-1
4961St Albans - Braintree Town gosti300-20-3
4962Tonbridge - Concord Rangers domaći890-01-0
4966Wealdstone - Chippenham domaći51-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4881Altrincham - Alfreton Town domaći222-13-2
4882Blyth Spartans - York gosti190-20-3
4893Boston Utd - Leamington domaći500-01-0
4894Brackley Town - Kings Lynn domaći570-01-1
4898Farsley Celtic - Southport gosti70-30-3
4899Gateshead - Bradford Park Avenue domaći321-01-1
4908Guiseley - Spennymoor domaći311-13-1
4909Hereford - Telford domaći560-01-0
4910Kettering - Chester domaći700-01-1
4912Kidderminster - Gloucester domaći112-22-3

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Afc Hornchurch - Margate gosti251-12-2
1332Bognor Regis Town - Horsham gosti450-11-1
1333Brightlingsea Regent - Bowers Pitsea Fc gosti251-12-4
1334Cheshunt Fc - Potters Bar Town domaći312-02-0
1343Corinthian Casuals - Merstham gosti70-10-1
1349Enfield - Bishop S Stortford domaći24-05-0
1410Leatherhead - Haringey Borough gosti171-12-3
1435Wingate Finchley - Kingstonian domaći31-01-1
1448Worthing - Lewes domaći162-03-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1043Alvechurch - Barwell domaći22-22-2
1044Banbury United - Nuneaton gosti200-11-1
1048Biggleswade Town - Royston Town gosti100-40-5
1049Coalville Town - Hednesford domaći161-02-1
1053Lowestoft Town - St Ives Town domaći650-01-0
1054Needham Market Fc - Hitchin gosti31-11-1
1055Rushall Olympic - Redditch domaći151-13-1
1056Tamworth - Bromsgrove Rovers domaći41-21-3
1057Hartley Wintney - Swindon Supermarine gosti740-01-2
1058Beaconsfield Town - Chesham United gosti81-21-3
1059Blackfield Langley - Wimbourne domaći880-01-0
1060Hayes Yeading United - Harrow Borough gosti312-22-3
1061Hendon - Metropolitan Police domaći800-01-1
1062Merthyr Town - Weston Super Mare domaći700-01-1
1063Poole Town - Tiverton domaći451-01-2
1066Salisbury - Gosport Borough domaći900-01-0
1076Truro City - Dorchester domaći371-03-0
1077Walton Casuals - Farnborough gosti260-10-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Fc Kuressaare - Flora Tallinn gosti240-10-3

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6836Nomme Kalju - F91 Dudelange gosti560-00-1
6837Linfield - Sutjeska Niksic domaći72-13-2
6838Dundalk - Slovan Bratislava gosti120-21-3

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4204Nomme Kalju - Dudelange - - 0-00-1
4205Linfield - Sutjeska - - 0-01-0
4206Dundalk - Slovan Bratislava - - 0-00-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2941Kiffen - Lahden Reipas domaći700-01-1

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2689Lorient - Le Mans gosti430-11-2
2690Ajaccio Gfco - Fc Chambly Oise domaći41-02-0
2691Fc Bourg Peronnas - Red Star Fc 93 gosti280-22-2
4792Ajaccio - Valenciennes domaći93-04-1
4793Auxerre - As Beziers - - 0-00-0
4794Caen - Nancy gosti640-00-1
4795Clermont Foot - Le Havre gosti61-11-1
4796Grenoble - Rodez Af domaći431-01-1
4797Niort - Chateauroux gosti91-13-1
4798Orleans - Guingamp domaći272-04-1
4799Paris Fc - Sochaux gosti360-12-1
4800Troyes - Lens domaći101-01-2

GIBRALTAR PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1673Manchester 62 Fc - Boca Juniors Gibraltar Fc - - 0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1677Jayapura - Persepar Kalteng Putra domaći221-02-0

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6016Longford - Athlone gosti400-13-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3927Independiente Del Valle - Independiente domaći780-01-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5787Jiangsu Suning - Henan Jianye domaći470-03-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5440Itagui Leones Fc - Deportes Quindio domaći92-02-3

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4315Qarabag - Apoel Nicosia gosti340-10-2
4338Dinamo Kiev - Club Brugge domaći51-13-3
4359Fc Copenhagen - Crvena Zvezda gosti171-11-1
4384Ferencvaros - Dinamo Zagreb gosti160-10-4
4386Ajax - Paok gosti231-13-2
5653Rosenborg - Maribor gosti450-13-1
5654Lask - Basel domaći590-03-1
5655Olympiakos Piraeus - Basaksehir domaći550-02-0
5656Celtic - Cfr Cluj gosti270-13-4
5657Porto - Fk Krasnodar gosti30-32-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1679Zhilstroy Kharkov - Fc Minsk gosti440-10-2
1680Birkirkara - Wexford Youths Afc gosti321-22-7
1681Breidablik - Znk 2000 Sarajevo domaći182-03-1
1682Kf Vllaznia Shkoder - Gintra Universitetas gosti490-01-1
1684Pk 35 Vantaa - Biik Kazygurt gosti230-21-4
1688Sk Sturm Graz - Apollon Limassol gosti61-42-7
1703Znk Pomurje - Hibernian gosti71-21-2
1706Kff Mitrovica - Zfk Breznica domaći890-01-0
1707Nsa Sofia - Olimpia Cluj gosti342-12-3
1708Gornik Leczna - Twente gosti520-00-2

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4306Apoel Nicosia - Qarabag - - 0-01-0
4328Basaksehir - Olympiakos Piraeus - - 0-00-1
4333Basel - Lask - - 0-00-1
4336Club Brugge - Dinamo Kiev - - 0-01-0
4337Cfr Cluj - Celtic - - 0-01-0
4340Dinamo Zagreb - Ferencvaros - - 0-01-0
4341Fk Krasnodar - Porto - - 0-01-0
4352Maribor - Rosenborg - - 0-00-1
4357Paok - Ajax - - 0-00-1
4358Crvena Zvezda - Fc Copenhagen - - 0-01-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733Queretaro - Tijuana domaći231-13-2
1735Universidad Guadalajara - Cafetaleros De Tapachula gosti600-00-1
1739Atlante - Fc Juarez gosti390-10-2
1780Cimarrones De Sonora Fc - Morelia gosti190-10-1
1783Necaxa - Dorados De Sinaloa domaći540-02-2
1784Pachuca - Zacatepec domaći253-03-1
1786Unam Pumas - Cf Potros Uaem domaći470-01-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2693Lokomotiv Oslo - Mjonden 2 domaći900-01-1
2720Madla - Viking 2 gosti301-11-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2192Engers - Fv Diefflen gosti250-21-4
2206Hassia Bingen - Tsv Schott Mainz gosti30-11-3
2229Eintracht Trier - Fv Dudenhofen gosti260-11-1
2233Elversberg Ii - Wormatia Worms domaći281-01-1
2234Kaiserslautern Am - Arminia Ludwigshafen - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Tsv Rain Lach - Greuther Furth Am gosti900-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2160Bayern Alzenau - Tus Rot Weiss Koblenz domaći32-02-0
2190Fc Giessen - Tsv Steinbach 1921 gosti320-10-1
2191Astoria Walldorf - Hoffenheim Am domaći102-03-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4526Houngang United - Warriors Fc domaći131-03-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1998Carrick Rangers - Larne gosti141-11-2
1999Cliftonville - Glenavon domaći33-03-1
2000Glentoran - Coleraine gosti510-02-2
2087Institute - Dungannon gosti160-12-3
2088Warrenpoint - Crusaders gosti130-10-4

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3065Nove Mesto - Dubnica gosti670-02-1
3066Osk Banik Stranavy - Msk Fomat Martin gosti700-00-1

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2624Clyde - Motherwell Fc U21 domaći61-04-0
2625Hamilton Academical Fc U21 - Airdrie United gosti140-10-1
6207Annan Athletic - Kelty Hearts Fc domaći201-01-1
6209Brechin - Elgin gosti13-34-5
6210Brora Rangers - Cove Rangers domaći470-01-2
6211Dumbarton - St Mirren U21 gosti300-10-1
6213East Fife - Stirling Albion gosti370-10-2
6214Falkirk - Celtic Glasgow U21 domaći101-11-1
6215Heart Of Midlothian U21 - Cowdenbeath domaći710-03-1
6216Montrose - Forfar gosti361-12-1
6217Peterhead - Formartine Utd - - 0-00-0
6218Ross County U21 - Raith gosti320-22-3
6219Stenhousemuir - Edinburgh City domaći331-02-1
6220Stranraer - Glasgow Rangers U21 gosti580-00-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5627Turska - Jordan 106-72

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6368New York Liberty - Minnesota Lynx 73-89
6369Las Vegas Aces - Atlanta Dream 94-90

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1291Traktor Chelyabinsk - M Magnitogorsk 0-03-0
4237Admiral Vladivostok - Orli Znojmo 3-14-1
4238Olomouc - Trencin 1-06-3
4246Trinec - Kometa Brno 1-15-2
4250Chomutov - Stadion Litomerice 2-03-2
4251Zlin - Slavia Prague 1-03-2
4289Horacky Fk Trebic - Hc Zdar Nad Sazavou 0-02-0
4290Kladno - Mlada Boleslav 0-11-4
4291Detva - Hc Rt Torax Poruba 1-13-1
4292Dukla Jihlava - Hk Jestrabi Prostejov 1-06-0
4293Dukla Michalovce - Black Wings Linz 0-13-3
4297Hc Frydek Mistek - Hc Havirov Panthers 1-12-3
4298Hc Novy Jicin - Hc Slezan Opava 1-21-5
4300Hc Zubr Prerov - Vhk Vsetin 0-01-3
4301Kadan - Hc Klatovy 0-32-5
4303Karlovy Vary - Sibir Novosibirsk 1-02-3
4305Aalborg - Sonderjyske 1-02-2
4307Brynas - Leksand 1-25-2
4308Pardubice - Mountfield Hk 4-07-2
4310Rapperswil - Vitkovice 0-04-2
6508Herning - Esbjerg 0-00-7
6509Langenthal - Ev Zug Academy 1-05-1
6510Servette - Nitra 0-06-1
6511Ehc Dubendorf - Gck Lions 0-02-5
6512Sierre - Wolfe Freiburg 0-03-1

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020J.Sousa - D.Shapovalov 11-146-23-61-2
1021N.Djokovic - S.Querrey 13-67-56-12-0
1022R.Federer - J.Londero 12-76-36-42-0
1024P.Carreno Busta - J.Isner 19-176-46-72-1
1094A.Rublev - N.Basilashvili 18-136-76-42-1
7269D.Goffin - T.Fritz 16-146-44-62-1
7272D.Medvedev - K.Edmund 13-76-27-52-0
7273F.Fognini - D.Shapovalov V-VV-VV-VV-V
7278F.Verdasco - B.Paire - 4-6V-VV-V
7279G.Dimitrov - S.Wawrinka 17-187-54-61-2
7280G.Monfils - F.Tiafoe 9-136-73-60-2
7282H.Hurkacz - R.Bautista Agut 9-136-73-60-2
7284L.Djere - D.Schwartzman 9-136-73-60-2

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1167F.Lopez A.Murray - Rojer J J H.Tecau 19-123-66-32-1
1204J.S.Cabal R.Farah - N.Kyrgios S.Tsitsipas 13-76-17-62-0
1212Struff J L D.Thiem - D.S.Schwartzman H.Zeballos V-VV-VV-VV-V
5126A.Krajicek E.Roger Vasselin - G.Pella J.Sousa 23-166-06-72-1
5201C.Garin B.Paire - R.Albot K.Khachanov 13-107-66-42-0

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5029C.Boluda Purkiss - E.Tyurnev 8-136-72-60-2
5030F.Reboul - G.Clezar 4-122-62-60-2
5031D.Popko - O.Luz 8-135-73-60-2
5032T.Brkic - R.Olivo 18-167-65-72-1
5033Z.Piros - N.Serdarusic 13-86-37-52-0
5034G.Oliveira - C.O Connell V-VV-VV-VV-V
5783A.Pellegrino - S.Doumbia 12-66-26-42-0
5784F.Forti - R.Balzerani 16-126-44-62-1
5785F.Meligeni Rodrigues Alves - A.Basso 14-166-76-31-2
5786G.Quinzi - A.Collarini 2-120-62-60-2

CHALLENGER CORDENONS ITALY DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6208R.Bonadio D.Popko - S.Doumbia F.Reboul 7-131-66-70-2

CHALLENGER CORDENONS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6206F.Cerundolo R.Olivo - B.Bonzi L.D.Martinez V-VV-VV-VV-V
6212M.Eriksson F.Meligeni Rodrigues Alves - A.Balazs Z.Piros 4-122-62-60-2

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1158J.Haerteis - E.Esteve Lobato 13-96-47-52-0
1165T.De Bakker - A.Pavlasek 9-136-73-60-2
1168M.Cuevas - T.Wang 3-121-62-60-2
1170I.Cervantes Huegun - D.Munoz De La Nava 6-122-64-60-2
1186D.Altmaier - C.Taberner 7-123-64-60-2
1187J.Lenz - H.Squire 12-46-16-32-0
5035M.Rosenkranz - J.Vanneste 7-124-63-60-2
5036R.Ojeda Lara - F.Mena 14-156-34-61-2
5037J.Satral - A.Karatsev 9-156-41-51-2
5045P.Kotov - D.Dima 16-163-67-62-1
5046S.Griekspoor - J.Clarke 12-76-36-42-0

CHALLENGER MEERBUSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3313Huesler M A H.Podlipnik Castillo - J.Haerteis M.Rosenkranz 12-46-36-12-0

CHALLENGER PORTOROŽTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079A.Bedene - I.Marchenko 17-135-76-42-1
1083Z.Kolar - T.Simon 12-66-26-42-0
1084L.Vanni - A.Dubrivnyy 16-176-76-41-2
1085M.Zekic - M.Viola 3-120-63-60-2
1086T.Etcheverry - F.Horansky 7-136-71-60-2
5047N.Barrientos - V.Durasovic 9-152-66-31-2
5048Z.Oreskovic - T.Lipovsek Puches 1-121-60-60-2
5049D.Petrovic - L.Klein 7-123-64-60-2
5050E.King - S.Mukund 14-176-45-71-2
5051A.Bega - S.Stakhovsky 6-131-65-70-2
5234I.Sijsling - C.Gomez Herrera 5-122-63-60-2
5237M.Zukas - J.Ocleppo 13-156-21-61-2

CHALLENGER PORTOROŽ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3454A.J.Kaplja B.Schweiger Muzar - L.Miedler Weissborn T S 4-122-62-60-2
3478I.Sabanov M.Sabanov - T.Gabashvili C.Gomez Herrera 8-132-66-70-2

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5578R.Bemelmans - J.Jung 6-124-62-60-2
5579E.Donskoy - E.Gomez 12-76-36-42-0
5580L.Broady - P.Polansky 13-97-66-32-0
5581T.Van Rijthoven - T.Monteiro 8-124-64-60-2
5582E.Gulbis - G.Soeda 5-123-62-60-2
5583F.Peliwo - M.Pervolarakis 9-135-74-60-2
5823C.Sinclair - V.Pospisil 13-174-67-51-2
5824D.Lee - M.Banes 12-56-16-42-0

CHALLENGER VANCOUVER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6331A.Gomez J.A.Ore - J.Cerretani J.Erlich 7-123-64-60-2
6332L.Bambridge B.Mclachlan - A.Goransson H.Reese 13-97-66-32-0
6333J.Arconada M.Cressy - T.C.Huey A.Shamasdin 9-133-66-70-2
6334R.Maytin J.Withrow - A.Lawson M.Zverev 21-222-67-62-1
6335R.Berankis H.Hach Verdugo - A.Galarneau B.Sigouin 17-184-66-21-2
6336T.Baadi L.Draxl - R.Lindstedt J.O Mara 4-120-64-60-2

ITF CONCORD 31B ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2626A.Kalinina - N.Han 12-46-16-32-0
2627B.Schoofs - J.Ponchet 8-133-65-70-2
2633K.Kucova - A.Kiick 5-121-64-60-2
2637V.Flink - E.Liang 16-156-24-61-2
2646A.Li - E.Halbauer 19-136-06-72-1
2659J.Cepelova - Y.Wickmayer 17-134-66-22-1
2660L.Zhu - M.Trevisan 12-56-16-42-0
2661F.Stollar - O.Govortsova 8-124-64-60-2
2662M.Frech - D.Kovinic 12-56-26-32-0
2664N.Stojanovic - C.Dolehide 13-161-66-31-2
2665X.You - P.Ormaechea 5-123-62-60-2
2942C.Liu - K.Zavatska 6-124-62-60-2
2944C.Mchale - J.Glushko 12-56-36-22-0
3008S.Chang - J.Larsson 12-36-26-12-0
3024S.Whittle - A.Bogdan 10-150-66-31-2

ITF KOKSIJDE 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2263B.Gadamauri - K.Friberg 6-124-62-60-2
2280G.Dermiens - U.Blanchet 11-150-66-21-2
2281S.Brosset - C.Geens V-V0-6V-VV-V
2283B.Dhoe - A.Boureau 13-173-67-51-2

ITF MEN BYDGOSZCZ SINGLES M ITF POL 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2369D.Pichler - J.Mridha 16-156-26-71-2
2370K.Zuk - R.Stanek 7-123-64-60-2
2374M.Smola - J.Zielinski 7-123-64-60-2

ITF MEN SANTA CRISTINA VAL GARDENA SINGLES M ITF ITA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2326M.Fellin - F.Diaz Acosta 5-122-63-60-2
2344M.Trocker - T.Martin 8-132-66-70-2

ITF MEN TRIER SINGLES M ITF GER 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2317K.Lemstra - J.Walder 6-124-62-60-2

ITF OLDENZAAL 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2348C.Van Beem - M.Houkes 16-124-66-32-1
2349J.Eleveld - M.Dijkhuizen 12-56-26-32-0

ITF SANTA CRISTINA VAL GARDENA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2339A.Massara - M.Frinzi 12-46-36-12-0
2345M.De Rossi - M.Bortolotti 7-124-63-60-2

ITF SINTRA 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2546B.Pietri - F.Cabral V-VV-VV-VV-V
2547P.Shumeiko - H.Schott 12-66-46-22-0

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031K.Bertens - V.Williams 15-163-66-31-2
1034B.Strycova - D.Kasatkina 10-134-66-70-2
1035M.Sakkari - P.Kvitova 14-136-42-62-1
1137L.Tsurenko - M.Puig V-VV-VV-VV-V
1146O.Jabeur - J.Brady 4-122-62-60-2
1147Z.Diyas - S.Williams V-VV-VV-VV-V
7293A.Anisimova - D.Kasatkina V-VV-VV-VV-V
7294A.Kontaveit - A.Kerber 13-87-66-22-0
7305E.Alexandrova - C.Suarez Navarro 12-56-46-12-0
7308K.Siniakova - D.Vekic 7-124-63-60-2
7310M.Keys - G.Muguruza 19-176-77-62-1
7313Q.Wang - S.Hsieh 7-123-64-60-2
7314S.Kenin - J.Goerges 13-106-47-62-0
7320V.Azarenka - B.Bencic V-V6-4V-VV-V
7321V.Kuzmova - S.Zheng 4-123-61-60-2

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1298A.L.Groenefeld D.Schuurs - D.Krawczyk A.Rosolska 20-166-24-62-1
1300C.Mcnally A.Riske - S.Aoyama A.Krunic 13-107-66-42-0
1322Chan H C L.Chan - B.Mattek Sands C.Vandeweghe 16-193-66-31-2
1323J.Brady J.Pegula - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 19-162-67-62-1
1324V.Kudermetova G.Voskoboeva - A.Cornet K.Mladenovic 9-134-65-70-2
4252P.Martic S.Zhang - N.Melichar K.Peschke 7-123-64-60-2
4258R.Atawo X.Han - L.Kichenok J.Ostapenko 4-121-63-60-2

INTERNATIONAL INTERNATIONAL FRIENDLY GAMES WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6280Francuska - Grcka 0-11-13-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4580Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 0-0
4585Hiroshima Toyo Carp - Yomiuri Giants 2-1
4586Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 1-6
4595Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 11-4
4597Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks 0-3
4599Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 8-7

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1103Chicago White Sox - Houston Astros V-V
1105New York Yankees - Baltimore Orioles 8-3
1113Philadelphia Phillies - Chicago Cubs 4-2
1149Washington Nationals - Cincinnati Reds 3-1
1150Toronto Blue Jays - Texas Rangers 3-0
1151Cleveland Indians - Boston Red Sox 6-7
1152Detroit Tigers - Seattle Mariners 6-11
1154Miami Marlins - L A Dodgers 1-15
1159Atlanta Braves - New York Mets 5-3
1160Chicago White Sox - Houston Astros 2-6
1211Kansas City Royals - St Louis Cardinals 0-2
1237Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks 3-9
1238San Francisco Giants - Oakland Athletics 3-2
1239L A Angels - Pittsburgh Pirates 7-10
1244San Diego Padres - Tampa Bay Rays 4-10

BINCKBANK TOUR DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4768A.Capiot - J.Mareczko 1-0
4779B.Vallee - C.Lawless 1-0
4781D.Ballerini - B.Van Poppel 1-0
4782E.Planckaert - J.Biermans 0-1
4790E.Theuns - J.Philipsen 0-1
4827J.A.Hodeg - K.Halvorsen 0-1
4847J.Duval - C.Pedersen 1-0
4895O.Naesen - G.Van Avermaet 1-0
4896P.Bauhaus - T.Dupont 1-0
4897R.Gibbons - S.Dewulf 0-1
4906S.Bennet - D.Groenwegen 1-0
4942S.K.Andersen - Z.Stybar 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 171114182127
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 920355984
arrow BL Belgija Keno 20/70 47181920212728293637404250555863646770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 35202839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 814202125
arrow CO Connecticut 6/44 31014152341
arrow DA Multi-Daily A 6/99 71629555888
arrow DB Multi-Daily B 6/99 143950667778
arrow DC Multi-Daily C 6/99 111619276471
arrow EM Euro Millions 5/50 1329313340
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2571018192325283234383943465152536569
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 125812141724253133394445465256576062
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 422233335
arrow FK Finska Keno D 20/70 4561214152327313639414344464748515262
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1261011131523252628313337475256586269
arrow FT Finska Keno T 20/70 24111415171922282931333438434550566265
arrow GO Njemačka Keno 20/70 78131921222325353740434445464849536570
arrow HO Hong Kong 6/49 101416293043
arrow IT Italija 6/90 73241597576
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1781011151618313233343538415253555660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 456810121516212829313334354145505161
arrow LM Latvija Keno M 20/62 610111215242830313235373843474852555760
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1516343637
arrow NP New York Pick 10 20/80 78131719202324252728303137394146576163
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 611131623242830334144464952545965667178
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 612131418222533343537404450596168727580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 13111229
arrow PO Poljska 6/49 31014314749
arrow SB Španjolska Bono 6/49 122021222530
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 727313451
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 914252728
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 23101222232930354549515462636466686978