Srijeda 14.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6199Shanghai Sipg - Tianjin Taida - - 1-15-1
6200Vejle - Fredericia - - 0-10-1
6201Fc Saburtalo Tbilisi - Fc Ararat Armenia - - 0-10-2
6202Francuska U19 - Norveska U19 - - 0-01-0
6203S.Wawrinka - A.Rublev - - 0-00-1
6204A.Barty - M.Sharapova - - 0-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6954Argentino De Merlo - Cscd Laferrere - - 0-00-0
6955Canuelas Fc - Lujan domaći91-02-0
6956Cdm Leandro N. Alem - Central Cordoba De Rosario gosti780-00-1
7181El Porvenir - Berazategui - - 0-00-0

AZIJA WAFF AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1073Irak - Bahrein gosti400-10-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6975Guabira - Bolivar gosti400-10-5
6976Nacional Potosi - Blooming domaći163-05-0
6980Royal Pari Sion - Always Ready domaći241-11-1
7196Oriente Petrolero - Real Potosi domaći202-02-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7197Sao Jose Ec - Sc Corinthians Sp gosti41-31-4
7198Ferroviaria - Santos Sp gosti70-21-2

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1101Gremio - Atletico Pr domaći241-02-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1020America Mg U20 - Atletico Pr U20 domaći680-04-1
1023Bahia U20 - Botafogo U20 domaći101-01-1
1031Coritiba U20 - Corinthians U20 gosti350-10-2
1032Ponte Preta U20 - Atletico Mineiro U20 gosti390-11-1
1033Sport Recife U20 - Flamengo Rj U20 gosti190-11-2
1069Vasco De Gama U20 - Vitoria U20 domaći740-01-0
1070Sao Paulo U20 - Santos U20 domaći183-03-1
1071Cruzeiro U20 - Chapecoense U20 domaći261-03-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1292Afc Humpolec - Vysocina Jihlava gosti110-60-9
1293Clu Beroun - Dukla Prague gosti230-40-7
1294Detmarovice - Trinec gosti70-31-7
1295Fc Strani - 1.Sk Prostejov gosti400-11-3
1297Fk Zbuzany 1953 - Domalice gosti170-11-3
1299Frenstat Pod Radhostem - Hlucin gosti290-21-2
1301Kolin - Usti N Orlici gosti320-10-1
1302Letohrad - Hradec Kralove gosti590-00-3
1303Motorlet - Chomutov domaći341-04-0
1304Novy Jicin - Fotbal F M domaći81-02-3
1305Rymarov - Unex Unicov domaći202-12-3
1306Sk Aritma Prague - Admira Praha gosti190-10-1
1309Slavia Kromeriz - Vitkovice domaći11-12-2
1310Slovan Rosice - Fc Velke Mezirici domaći73-04-2
1311Sokol Hostoun - Karlovy Vary gosti61-12-1
1312Tatran Vsechovice - Fc Odra Petrkovice gosti540-00-4
1313Tj Sokol Lanzhot - Znojmo domaći670-01-1
1314Tj Sokol Srbice - Kraluv Dvur gosti30-21-2
1315Valasske Meziric - Slavicin domaći151-11-1
1316Velke Hamry - Slovan Varnsdorf gosti320-10-4
1317Zdirec N D - Fsc Stara Rise gosti440-11-1
1318Hfk Olomouc - Brno gosti40-20-3
1319Sk Slany - Vysehrad gosti60-20-4
1320Sportovni Sdruzeni Ostra - Vlasim gosti101-21-3

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5333Buducnost Podgorica - Kom Podgorica domaći101-03-1
5334Grbalj Radanovici - Fk Mladost Ljeskopolje gosti310-11-1
5335Ofk Petrovac - Zeta Golubovci gosti320-20-2
5336Titograd - Rudar Pljevlja gosti840-00-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2840Vejle - Fredericia gosti130-10-1

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7227Cd Independiente Juniors - Delfin Sc domaći401-02-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Havant Waterlooville - Dorking Wanderers domaći293-06-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1469Cray Wanderers - Folkestone Invicta gosti31-12-3

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Taunton Town - Yate Town gosti20-10-4

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7278Rasmus Varki Jalgpallikool - Eston Villa gosti290-12-2

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6839Atromitos Athens - Legia Warsaw gosti290-10-2
6840Fc Saburtalo Tbilisi - Fc Ararat Armenia gosti100-10-2
6841Vitoria Guimaraes - Ventspils domaći281-06-0

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4207Atromitos Athens - Legia Warsaw - - 0-00-1
4214Saburtalo Tbilisi - Ararat Armenia - - 0-00-1

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Ceres Negros Fc - Stallion Fc domaći323-05-0

GIBRALTAR PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2283Lions Gibraltar - Europa Point Fc - - 0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5785Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Csd Comunicaciones domaći760-01-1
5786Antigua Gfc - Deportivo Mixco gosti161-13-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4782Cd Marathon - Cd Honduras Progreso domaći442-04-1
4790Cd Real Sociedad - Lobos Upnfm gosti830-00-2
4792Real De Minas - Cd Motagua gosti220-34-4
7311Olimpia Cd - Cd Vida domaći630-01-0
7312Real Cd Espana - Cd Platense domaći42-22-2

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Suhopolje - Nk Oriolik gosti30-52-6

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1678Bandung - Pusamania Borneo domaći82-02-2

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5217Fh Hafnarfjordur - Kr Reykjavik domaći102-13-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6988Fc Arzignano Valchiampo - Modena domaći231-12-1
6989Paganese - Avellino gosti41-12-2

JAPAN CARSKI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1632Gamba Osaka - Hosei Football Lab gosti240-10-2
1709Honda Fc - Tokushima Vortis domaći401-02-0
1729Jubilo Iwata - Vanraure Hachnohe Fc domaći162-06-0
1731National Institute Of Fitness And Sports In Kanoya - Oita Trinita gosti900-01-1
1732Veertien Mie - V Varen Nagasaki gosti212-22-2
4527Vegalta Sendai - Kataller Toyama domaći730-01-0
4534Cerezo Osaka - Renofa Yamaguchi domaći282-03-0
4552Fc Tokyo - Kofu gosti560-00-1
4554Kashima Antlers - Tochigi Sc domaći372-04-0
4559Kawasaki Frontale - Fagiano Okayama gosti460-01-1
4568Sagan Tosu - Kashiwa Reysol - - 0-00-0
4569Sanfrecce Hiroshima - Kanazawa gosti270-12-1
4570Shimizu S Pulse - Avispa Fukuoka domaći251-01-0
4571Urawa Red Diamonds - Mito Hollyhock gosti540-02-1
4572Vissel Kobe - Omiya Ardija domaći201-04-0
4577Yokohama Marinos - Yokohama Fc domaći212-02-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4156Chippa United - Mamelodi Sundowns gosti350-11-1
4157Polokwane City - Bidvest Wits gosti450-10-1
4158Supersport United - Orlando Pirates domaći351-03-0

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7207Toronto Fc - Ottawa Fury Fc domaći143-03-0
7208Cavalry Fc - Montreal Impact gosti130-10-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Beijing Renhe - Hebei China Fortune domaći281-11-2
1007Shanghai Sipg - Tianjin Taida domaći101-15-1
1012Shenzhen Fc - Guangzhou R F Fc domaći451-04-0

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1262Cd Real San Andres - Deportivo Cali gosti780-00-1
1264Orsomarso Sc - Deportes Tolima gosti210-10-5
1265Deportes Pereira - Rionegro Aguilas domaći11-01-0
1266America De Cali - Once Caldas - - 0-00-0
1267Millionarios - Independiente Medellin gosti162-12-2
1721Depotivo Pasto - La Equidad domaći182-02-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7055San Carlos - Santos Dg gosti111-22-2
7056Deportivo Saprissa - Adr Jicaral domaći254-04-0
7057Herediano - Limon domaći361-03-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6987Ad Guanacasteca - Ad Cofutpa gosti300-11-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6996Staal - Vardeneset domaći730-03-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6196Kristiansund - Bodo Glimt gosti150-11-2
6197Stabaek - Valerenga gosti480-01-1
6198Viking - Sarpsborg domaći500-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Kray - Sc Union Nettetal domaći72-05-0
1544Schwarz Weiss Essen - Tvd Velbert 1870 domaći31-01-0
15691.Fc Monheim - Kleve gosti342-12-1
1572Cronenberger - Sportfrunde Baumberg domaći451-01-3
1579Ratinger - Vfb 03 Hilden domaći282-15-2
1590Sc Velbert - Sf Niederwenigern gosti560-03-1
1591Turu Dusseldorf - Spvg Schonnebeck 1910 gosti600-01-2
1595Tus 64 Bosinghoven - Straelen gosti580-00-4

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Mechtersheim - Rochling Volklingen gosti600-00-1
1667Pfeddersheim - Hertha Wiesbach gosti480-02-8
1670Tus Koblenz - Sv Gonsenheim gosti150-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6350Augsberg Am - Illertissen gosti370-13-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1121Heider - Lubeck gosti360-10-4
1129Altona 93 - Drochtersen Assel domaći42-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6310Bahlinger Sc - Offenbacher Kickers domaći101-01-2
6322Freiburg Am - Homburg domaći411-02-2
6323Saarbrucken - Fsv Frankfurt domaći500-03-0
6328Ulm - Pirmasens domaći322-02-0
6329Aalen - Elversberg domaći112-12-2
6330Mainz Am - Tsg Balingen domaći41-01-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2188Ks Ursus Warszawa - Unia Skierniewice - - 0-00-0
2189Ks Wasilkow - Sokol Ostroda gosti130-10-2
2194Mlks Znicz Biala Piska - Swit Nowy Dwor gosti730-01-1
2199Olimpia Zambrow - Concordia Elblag domaći183-04-1
2200Pogon Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Lowicz gosti30-20-5
2201Lechia Tomaszow Mazowiecki - Rks Radomsko gosti550-04-1
2208Mks Kaczkan Huragan Morag - Bron Radom gosti370-11-1
2230Polonia Sroda Wielkopolska - Baltyk Koszalin - - 0-00-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2192Belenenses U23 - Feirense U23 domaći72-04-0
2206Fc Famalicao - Academica U23 gosti150-33-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5037Ethnikos Achnas - Nea Salamina Famagusta gosti22-13-1
5045Cartagena - Hercules gosti111-11-2
5046Ucam Murcia - Valencia B gosti181-12-2
5047Cultural Leonesa - Real Madrid Castilla domaći282-03-0
5048Zamora - Salamanca Cf Uds domaći900-01-0
5049Badajoz - Rec De Huelva gosti220-12-1
7098Ergotelis - Ierapetras domaći700-02-0
7099Kavala - Apollon Smyrnis gosti160-10-1
7100Anagennisi Fc Deryneia - Anorthosis Famagusta gosti120-40-4
7101Tirsense - Fafe domaći660-01-0
7102Louvieroise - Vise gosti140-41-4
7103Ethnikos Achnas - Nea Salamis Famagusta gosti22-13-1
7104Eldense - Elche Ilicitano domaći112-03-0
7105Leioa - Athletic Bilbao B gosti410-12-2
7108Real Sociedad B - Logrones domaći421-01-1
7109Laredo Heat - Barakaldo domaći790-01-1
7110Ourense - Coruxo gosti381-34-3
7111Cd Rincon - Velez Cf domaći41-03-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5675Luch Vladivostock - Chayka Peschanokopskoye domaći421-01-1
5676Ska Khabarovsk - Mordovia Saransk gosti140-11-2
5683Tom Tomsk - Khimki - - 0-00-0
5684Spartak 2 Moscow - Tekstilshchik gosti390-11-2
5695Neftekhimik Nizhnekamsk - Rotor Volgograd gosti430-11-2
5696Shinnik Yaroslavl - Yenisey - - 0-00-0
5697Chertanovo Moscow - Krasnodar 2 gosti81-11-2
5703Fakel Worenesch - Torpedo Armavir gosti510-00-2
5704Torpedo Moscow - Avangard Kursk gosti370-13-1
5705Baltika Kaliningrad - Nizhny Novgorod domaći281-12-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2190Dynamo Barnaul - Fc Chita domaći451-01-0
2191Irtysh Omsk - Zenit Irkutsk domaći620-02-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5108Orlando City Sc - Sporting Kansas City domaći211-01-0
5109Minnesota United - Colorado Rapids domaći391-01-0
5110Real Salt Lake - Seattle Sounders domaći251-03-0
5111Los Angeles Galaxy - Dallas Burns domaći680-02-0
5112Portland Timbers - Chicago Fire domaći112-03-2

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7833Sky Blue Fc - Chicago domaći720-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1744New York Red Bulls Ii - Pittsburgh Riverhounds domaći201-11-2
1785Loudoun United Fc - Charleston gosti210-11-2

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7232Cd El Vencedor - Sonsonate Fc domaći52-12-2
7233Chalatenango - Cd Aguila domaći520-01-0
7234Jocoro Fc - Alianza domaći101-11-2
7235Santa Tecla - Municipal Limeno - - 0-00-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3025Geylang United - Tampines Rovers domaći161-12-1
3064Home United - Balestier Khalsa gosti140-11-3

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1787Fk Predmier - Tatran Oravske Vesele domaći261-14-2
1788Lokomotiva Devinska Nova Ves - Samorin domaći241-01-1
1998Msk Tesla Stropkov - Fk Poprad VVV-VV-V
2151Osk Slovensky Grob - Dunajska Luzna gosti80-62-8
2160Partizan Domaniza - Tj Kovo Belusa domaći171-04-0
2161Tj Druzstevnik Mala Ida - Mfk Skalica gosti70-30-6
2162Tj Start Hrabusice - Stara Lubovna gosti31-11-3
2186Tj Tatran Chlebnice - Tj Druzstevnik Oravska Poruba gosti520-01-2
2187Mfk Aleksince - Ofk Solcany gosti200-13-1
3083Fc Rohoznik - Senica gosti590-00-1
3084Jednota Banova - Trnava domaći480-02-3
3085Lokomotiva Zvolen - Sered gosti280-10-2

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1425Nk Tolmin - Sampion Celje domaći32-03-2
1578Rojko Dobrovce - Kalcer Radomlje gosti240-40-A
7001Garmin Sencur - Nk Nafta gosti900-00-1
7002Nk Bistrica - Nk Brda domaći241-22-2
7003Nk Bled - Nk Celje gosti50-31-3
7004Nk Brezice 1919 - Triglav gosti130-21-2
7005Nk Grad - Krsko Posavlje gosti560-01-4
7006Odranci - Aluminij gosti70-21-3
7007Sd Videm - Nk Tabor Sezana gosti201-11-4

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1321Eskilstuna United Dff - Djurgardens If domaći171-04-2
1322Kif Orebro - Kopparbergs Goteborg gosti130-10-3
1324Kristianstads Dff - Vaxjo Dff domaći231-03-1
1359Pitea - Vittsjo - - 0-00-0
1360Fc Rosengard - Bunkeflo domaći520-03-0

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1158Ifk Stocksund - Ostersunds gosti200-10-1
1161Lunds - Varberg gosti580-00-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5084Zurich - St Gallen domaći401-12-1

UEFA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4427Liverpool - Chelsea gosti360-11-1

UEFA SUPER KUP DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1074Liverpool - Chelsea - - 0-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Deportivo Lara - Mineros De Guayana domaći211-01-1
1362Lala Fc - Estudiantes De Caracas gosti101-22-2
1363Metropolitanos Fc - Trujillanos domaći82-04-3
1375Portuguesa - Carabobo gosti470-00-1
1376Aragua - Caracas domaći451-01-0
1377Zamora - Monagas domaći451-01-1
1385Tachira - Estudiantes De Merida domaći780-01-0

ZIMBABVE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6307Fc Platinum - Harare City domaći271-02-0
6308Ngezi Platinum - Triangle United gosti270-10-1

EP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6363Bjelorusija - Albanija 97-66
6364Cipar - Slovacka 79-83
6365Portugal - Svicarska 84-68
6366Kosovo - Luksemburg 109-88

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6367Tnt Katropa - San Miguel Beermen 94-99

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7315Dallas Wings - Los Angeles Sparks 84-78
7316Washington Mystics - Seattle Storm 88-59
7317Phoenix Mercury - Connecticut Sun 71-78

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4906Reaktor Nizhnekamsk U20 - Hk Chelny 1-15-1
4908Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk 1-11-3
4909Hk Dynamo Tver - Zvezda Moscow 1-02-1
4910Zvezda Chebarkul - Junior Kurgan 1-12-4
4912Kosice - Admiral Vladivostok 2-15-4
4914Jokerit - Ska St Petersburg 1-11-2
4928Dizel Penza - Hk Ryazan 1-03-0
4937Hc Zubr Prerov - Slavia Prague 1-13-2
4942Sparta Prague - Kookoo 3-15-1
4944Pardubice - Amur Khabarovsk 1-33-6
4945Skelleftea - Modo 0-13-3
4946Lausanne - Cska Moscow 0-10-2
4960Visp - Kloten 1-01-3
4961Hc Gherdeina - Shc Fassa 2-24-4
6513Buran Voronezh - Hk Torpedo Gorkii 1-12-1

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025A.Mannarino - M.Kukushkin 12-46-16-32-0
1026A.Zverev - M.Kecmanovic 13-187-62-61-2
1027J.Struff - S.Tsitsipas 19-176-46-72-1
1028K.Nishikori - Y.Nishioka 10-136-74-60-2
1029N.Kyrgios - K.Khachanov 15-197-66-71-2
1030R.Gasquet - D.Thiem V-VV-VV-VV-V
1137A.De Minaur - R.Opelka 13-107-66-42-0
1138R.Gasquet - F.Delbonis 14-117-57-62-0
1139D.Medvedev - B.Paire 13-77-66-12-0
1140R.Albot - D.Schwartzman 6-124-62-60-2
1141D.Goffin - G.Pella 13-66-17-52-0
1142S.Wawrinka - A.Rublev 8-124-64-60-2
1143D.Shapovalov - L.Pouille 8-124-64-60-2
1144F.Tiafoe - R.Bautista Agut 10-153-66-31-2

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1130R.Klaasen M.Venus - A.Krajicek E.Roger Vasselin 12-86-46-42-0
1185G.Dimitrov F.Fognini - R.Ram J.Salisbury V-VV-VV-VV-V
1206M.Demoliner D.Medvedev - R.Haase W.Koolhof 18-177-51-62-1
3311Herbert P H N.Mahut - J.Murray N.Skupski 6-123-63-60-2
6193B.Bryan M.Bryan - I.Dodig F.Polasek 6-124-62-60-2
6194R.Bopanna D.Shapovalov - R.Ram J.Salisbury 14-117-67-52-0

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039A.Gonzalez - A.Martin 7-132-65-70-2
1040E.Dalla Valle - M.Eriksson 15-176-43-61-2
1041E.Ruusuvuori - J.Jahn 8-124-64-60-2
1042F.Arnaboldi - A.Balazs 4-121-63-60-2
1052G.Moroni - L.Musetti V-V6-77-6V-V
1065M.Barrios Vera - T.Seyboth Wild 12-181-67-61-2
6281A.Basso - A.Molcan 17-187-63-62-1
6282A.Collarini - A.Vukic 12-86-46-42-0
6283A.Pellegrino - A.Tabilo 11-183-67-61-2
6291B.Kavcic - F.Forti 13-96-37-62-0
6301F.Cerundolo - E.Tyurnev 18-175-76-42-1
6306P.Lorenzi - G.Clezar 16-172-67-52-1

CHALLENGER CORDENONS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4321C.O Connell A.Vukic - N.Cacic A.Sancic 5-121-64-60-2
4324G.Granollers Pujol D.Vega Hernandez - A.Basso A.Virgili 12-66-26-42-0
4328T.Brkic A.Pavic - H.Johnson Y.Johnson 12-86-46-42-0

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067K.Breitbach - T.Bellucci 6-122-64-60-2
1068L.Gerch - P.Krstin 5-121-64-60-2
1146J.Lenz - J.Barranco Cosano 7-135-72-60-2
1153J.Choinski - D.Munoz De La Nava 12-66-26-42-0
1155P.Sousa - K.Maamoun 13-86-37-52-0
6342B.Crepatte - T.Wang 5-124-61-60-2
6343J.Haerteis - B.Hassan V-V6-41-6V-V
6344J.Sels - J.Hernandez Fernandez 12-36-16-22-0
6345J.Vanneste - R.Brancaccio 8-136-72-60-2
6346M.Huesler - L.Wessels 7-124-63-60-2
6347O.Roca Batalla - F.Mena 4-124-60-60-2
6348R.Ortega Olmedo - A.Pavlasek 12-76-36-42-0
6349T.Lamasine - C.Taberner 13-187-64-61-2

CHALLENGER MEERBUSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3314N.V.S.Prashanth S.Puodziunas - A.Begemann F.Mergea 21-236-77-61-2
5216I.Cervantes M.Vervoort - S.Arends D.Pel 1-121-60-60-2

CHALLENGER PORTOROŽTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079A.Bedene - I.Marchenko 17-135-76-42-1
1083Z.Kolar - T.Simon 12-66-26-42-0
1084L.Vanni - A.Dubrivnyy 16-176-76-41-2
1085M.Zekic - M.Viola 3-120-63-60-2
1086T.Etcheverry - F.Horansky 7-136-71-60-2
1087A.Cornut Chauvinc - R.Safiullin 13-187-64-61-2
1088A.Setkic - K.De Schepper V-VV-VV-VV-V
1089A.Vatutin - A.Celikbilek 9-136-73-60-2
6990C.Lestienne - J.Ocleppo 12-36-16-22-0
6991E.Karlovskiy - C.Gomez Herrera 3-121-62-60-2
6992T.Lipovsek Puches - A.Golubev 12-86-46-42-0
6993V.Durasovic - L.Miedler 13-87-56-32-0
6994B.Rola - T.Gabashvili 13-77-56-22-0

CHALLENGER PORTOROŽ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4329N.Barrientos A.Behar - R.Junaid P.Raja 21-145-76-02-1
4330R.Arneodo H.Nys - E.King J.Ocleppo 12-146-76-70-2
4331E.Karlovskiy Z.Kolar - T.M.Etcheverry M.Zukas 12-217-50-61-2
4333I.Sijsling G.Smits - A.Golubev A.Vavassori 23-196-77-52-1
4335I.Marchenko I.Zelenay - S.Stakhovsky N.Zimonjic 13-86-37-52-0

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1164D.Lee - M.Jaziri 11-146-24-61-2
4336A.Gomez - L.Broady 15-153-66-21-2
4337L.Glasspool - T.Baadi 12-56-36-22-0
4338R.Berankis - M.Pervolarakis 16-134-66-32-1
4339V.Pospisil - H.Chung 15-146-16-71-2
5584A.Bolt - T.Kokkinakis 6-122-64-60-2
5585B.Schnur - A.Santillan 14-126-22-62-1
5586D.Dzumhur - M.Janvier 13-172-67-51-2
5587E.Couacaud - E.Gerasimov 19-156-36-72-1
5593L.Glasspool - V.Troicki V-VV-VV-VV-V
5594M.Cressy - D.Koepfer 11-154-66-31-2
5595M.Polmans - B.Sigouin 12-76-36-42-0
5596T.Griekspoor - S.Johnson 12-86-46-42-0

CHALLENGER VANCOUVER CANADA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7177M.Reyes Varela M.Schnur - R.Galloway N.Lammons 6-122-64-60-2
7178M.Purcell M.Reid - S.Block P.Polansky 17-227-62-61-2

ITF BYDGOSZCZ 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2386A.Dougaz - M.Rajski 13-96-47-52-0
2389M.Gengel - N.Alvarez 12-146-76-70-2
2390P.Cias - M.Dembek 13-67-66-02-0

ITF OLDENZAAL 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2368B.Stevens - R.Maiga 18-165-76-42-1

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036S.Kuznetsova - D.Yastremska 17-144-67-62-1
1037V.Kudermetova - R.Peterson 13-156-25-71-2
1298Ka Pliskova - Y.Wang 12-46-16-32-0
1300S.Hsieh - J.Brady 13-97-66-32-0
1308M.Keys - D.Kasatkina 12-56-46-12-0
1386S.Kenin - Z.Diyas 12-56-46-12-0
5000A.Sasnovich - N.Osaka 14-156-76-21-2
5001E.Svitolina - E.Mertens 12-56-46-12-0
5002Y.Putintseva - S.Stephens 13-146-24-61-2
6195A.Barty - M.Sharapova 12-56-46-12-0
6997A.Sabalenka - S.Zheng 12-76-46-32-0
6998D.Vekic - V.Azarenka 13-76-27-52-0
6999E.Alexandrova - S.Halep 15-166-35-71-2
7000I.Swiatek - A.Kontaveit 10-134-66-70-2

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1167B.Mattek Sands C.Vandeweghe - M.Adamczak K.Christian 12-56-26-32-0
3312Hsieh S W B.Strycova - A.Kontaveit M.Sakkari 12-76-46-32-0
4341C.Mcnally A.Riske - G.Dabrowski Y.Xu 29-266-76-42-1
4343A.Cornet K.Mladenovic - E.Mertens A.Sabalenka 20-144-66-22-1
4344Pliskova Ka Pliskova Kr - N.Melichar K.Peschke 13-96-37-62-0
4352A.L.Groenefeld D.Schuurs - K.Bertens D.Vekic V-VV-VV-VV-V
4357L.Kichenok J.Ostapenko - L.Hradecka A.Klepac 5-122-63-60-2
4358B.Krejcikova K.Siniakova - J.Brady J.Pegula 21-186-35-72-1

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
4793Rk Gorenje Valenje - Hc Motor Zaporizhia 31-38
4794Gornik Zabrze - Spr Tarnow 37-19
4795Thw Kiel - Psg Handball 34-30
4796Fc Porto - Chambery Savoie Hb 28-20
4797Ik Savehof - If Hallby 26-26

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
5318Argentina U19 - Njemacka U19 25-33
5319Egipat U19 - Slovenija U19 30-23
5320Hrvatska U19 - Madarska U19 23-27
5321Island U19 - Japan U19 39-34
5322Danska U19 - Tunis 30-25
5323Francuska U19 - Norveska U19 33-28
5324Portugal U19 - Sj Makedonija 29-25
5325Spanjolska U19 - Svedska U19 28-27
5327Nigerija - Brazil U19 23-30
5328Bahrein U19 - Srbija U19 34-33
5331Saudi Arabia U19 - Chinese Taipei U19 23-28

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6582Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 3-6
6583Hiroshima Toyo Carp - Yomiuri Giants 1-7
6584Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 4-9
6585Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 8-7
6586Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks 3-12
6587Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 15-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1426Toronto Blue Jays - Texas Rangers 3-7
1428New York Yankees - Baltimore Orioles 6-5
1433Chicago White Sox - Houston Astros 13-9
1434Milwaukee Brewers - Minnesota Twins 6-5
1436Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks 7-6
1444San Francisco Giants - Oakland Athletics 5-9
1447Washington Nationals - Cincinnati Reds 17-7
1537Philadelphia Phillies - Chicago Cubs 11-1
1543Detroit Tigers - Seattle Mariners 3-2
1545Miami Marlins - L A Dodgers 1-9
1554Atlanta Braves - New York Mets 6-4
1555L A Angels - Pittsburgh Pirates 7-4
1570Kansas City Royals - St Louis Cardinals 0-6

BINCKBANK TOUR ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6959A.Capiot - T.Dupont 0-1
6960A.Demare - J.Mareczko 0-1
6961B.Vallee - M.Menten 0-1
6962D.Ballerini - B.Van Poppel 0-1
6963J.Philipsen - J.A.Hodeg 1-0
6964N.Maes - A.Nommela 1-0
6965O.Naesen - G.Van Avermaet 1-0
6966P.Bauhaus - K.Halvorsen 0-1
6967R.Gibbons - J.Roelandst 0-1
6968S.Bennett - D.Groenewegen 1-0
6969S.Kragh Andersen - P.Gilbert 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 4628383943
arrow AU Austrija 6/45 167202835
arrow BC British Colombia BC49 6/49 4915282949
arrow BE Belgija 6/45 111421343640
arrow BL Belgija Keno 20/70 278911141730323536374748515254616465
arrow CA Kanada 6/49 91418313241
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1419213137
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 6781526
arrow CL Colorado 6/42 1411243039
arrow DA Multi-Daily A 6/99 71643517088
arrow DB Multi-Daily B 6/99 71658829394
arrow DC Multi-Daily C 6/99 42126435688
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4891318212324293233343947535561626870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 457913293132333941485051535456606569
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 310182135
arrow FK Finska Keno D 20/70 311172027283739404244485354555657666769
arrow FL Florida 6/53 71322355153
arrow FQ Finska Keno V 20/70 57151721232732343739424754565860626668
arrow FR Francuska 5/49 1727344548
arrow FT Finska Keno T 20/70 36131415171820232931353738395758656970
arrow GE Njemačka 6/49 31518303941
arrow GO Njemačka Keno 20/70 26132526293031353842434852555666676869
arrow GR Grčka 6/49 71626303134
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 5718253637
arrow IR Irska 6/47 151825293940
arrow LD Latvija Keno D 20/62 34121314151620212427303339404952555761
arrow LE Latvija Keno E 20/62 6781318192526272829303241424547555762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1591722233032343536373842465051555661
arrow LU Louisiana 6/40 101517273136
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 31028323549
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 324252735
arrow MI Michigan Classic 6/47 1714243745
arrow MS Missouri 6/44 51523253234
arrow NP New York Pick 10 20/80 110132033384243495051525460646670757980
arrow NY New York 6/59 1233384855
arrow OH Ohio Classic 6/49 161922343844
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1732344147
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1115181923262731414448505253545562647077
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 313141820222831344950535460616368737779
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 17252728
arrow QU Quebec 6/49 52930323437
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 102328303341
arrow SB Španjolska Bono 6/49 82629384346
arrow SK Slovačka 5/35 12161931
arrow SL Slovenija 7/39 781317232632
arrow SW Švicarska 6/42 5912172042
arrow TE Texas 6/54 222329363949
arrow TK Tennessee Cash 5/35 412172328
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 141624283053
arrow UW SAD Powerball 5/69 1013305169
arrow VK Viking Lotto 6/48 91020232434
arrow WA Washington 6/49 81113293539
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 212182130
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 102337394143
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 346813242630333448515659626364717278