Četvrtak 15.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7186Dinamo Tbilisi - Feyenoord - - 0-01-1
7187Bate Borisov - Fk Sarajevo - - 0-00-0
7188Shakhtar Soligorsk - Torino - - 0-01-1
7189The New Saints - Ludogorets - - 0-20-4
7190Spartak Moscow - Thun - - 0-12-1
7191Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv - - 1-01-0
7192Braga - Brondby If - - 2-03-1
7193Espanyol - Luzern - - 3-03-0
7194D.Medvedev - J.Struff - - 0-01-0
7195M.Keys - S.Halep - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1737Na Hussein Dey - Js Kabylie - - 0-00-0
1738Js Saoura - Ca Constantine domaći500-01-0
1740Mc Magra - Aso Chlef domaći361-01-0
1742Bordj Bou Arreridj - Belouizdad gosti190-11-1
1743Us Biskra - Paradou Ac domaći111-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2556Chacarita Juniors - All Boys - - 0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2550Club Atletico Fenix - Sacachispas Fc domaći291-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1736Union Gurten - Uv Vocklamarkt domaći202-04-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7196Oriente Petrolero - Real Potosi domaći202-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7019Figueirense - Ponte Preta gosti310-10-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2645Gremio U20 - Internacional Rs U20 domaći132-02-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1160Elva - Flora Tallinn Ii domaći72-03-2
1161Legion Tallinn - Welco Elekter domaći172-16-2
1164Tammeka Tartu Ii - Rakvere Tarvas domaći73-14-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5814Dinamo Tbilisi - Feyenoord domaći520-01-1
5815Eintracht Frankfurt - Vaduz domaći311-01-0
5816Braga - Brondby If domaći192-03-1
5817Wolves - Pyunik Yerevan domaći540-04-0
5818Espanyol - Luzern domaći33-03-0
6849Hjk Helsinki - Riga Fc domaći51-02-2
6850Spartak Moscow - Thun gosti70-12-1
6851Aik Stockholm - Sheriff Tiraspol domaći610-01-1
6853Apollon Limassol - Austria Vienna gosti181-13-1
6854Bate Borisov - Fk Sarajevo - - 0-00-0
6855Bnei Yehuda - Neftchi domaći141-02-1
6886Malatya Belediyspor - Partizan Belgrade domaći71-01-0
6887Mlada Boleslav - Fcsb gosti900-00-1
6888Shakhtar Soligorsk - Torino gosti800-01-1
6889Suduva - Maccabi Tel Aviv domaći122-02-1
6890Zorya Lugansk - Cska Sofia domaći890-01-0
6891Zrinjski Mostar - Malmo domaći900-01-0
6892Hapoel Beer Sheva - Norrkoping domaći670-03-1
6893The New Saints - Ludogorets gosti360-20-4
6894Trabzonspor - Sparta Prague domaći111-02-1
6922Aek Athens - Universitatea Craiova domaći261-01-1
6923Valletta - Fc Astana gosti250-20-4
6924Viktoria Plzen - Royal Antwerp domaći810-01-0
7025Aris - Molde domaći252-03-0
7028Az Alkmaar - Illichivec Mariupol domaći202-04-0
7106Gent - Aek Larnaca domaći640-03-0
7107Psv Eindhoven - Haugesund - - 0-00-0
7173Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv domaći71-01-0
7174Aberdeen - Rijeka gosti100-20-2
7175Rangers - Midtjylland domaći142-03-1

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4215Hjk Helsinki - Riga Fc - - 0-00-1
4218Apollon Limassol - Austria Vienna - - 0-01-0
4220Bnei Yehuda - Neftchi - - 0-01-0
4222Mlada Boleslav - Fcsb - - 0-00-1
4226Suduva Marijampole - Maccabi Tel Aviv - - 0-01-0
4227Malatyaspor Beledyispor - Partizan Belgrade - - 0-00-1
4228Zorya Lugansk - Cska Sofia - - 0-01-0
4231Hapoel Beer Sheva - Norrkoping - - 0-01-0
4232Trabzonspor - Sparta Prague - - 0-01-0
4233Viktoria Plzen - Royal Antwerp - - 0-00-1
4259Gent - Aek Larnaca - - 0-01-0
4260Az Alkmaar - Mariupol - - 0-01-0
4332Spartak Moscow - Thun - - 0-01-0
4394Aik Stockholm - Sheriff Tiraspol - - 0-01-0
4395Bate Borisov - Fk Sarajevo - - 0-01-0
4396Aris Thessaloniki - Molde - - 0-00-1
4448Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv - - 0-01-0
4525Aberdeen - Rijeka - - 0-00-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5794Seinajoen Jk - Mariehamn gosti750-00-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5033Fc Haka - Tpv domaći42-03-1

GIBRALTAR PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2302Glacis United Fc - Fcb Magpies gosti210-30-9

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7364Arema Cronus - Surabaya domaći301-04-0
7365Pss Sleman - Lamongan domaći211-11-1
7366Tira Persikabo - Putra Samarinda gosti110-11-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7313Fram Reykjavik - Umf Njardvik domaći780-02-0

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5218Vikingur Reykjavik - Breidablik gosti352-13-1

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4962Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Achi Nazareth domaći421-01-1
4966Hapoel Afula - Hapoel Bney Lod gosti630-00-1
5029Hapoel Ashkelon - Hapoel Akko domaći321-01-1
5030Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Hap Nazareth Illit - - 0-00-0
5031Ir Ramat Hasharon - Sc Kfar Qasem gosti440-21-3
5032Ir Rishon Lezion - Bnei Sakhnin gosti470-00-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5220Colon - Zulia Fc domaći470-04-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Dalian Yifang - Beijing Guoan gosti560-00-2
1017Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan domaći301-11-1
1018Tianjin Quanjian - Shanghai Shenhua gosti390-12-2
1019Wuhan Zall - Shandong Luneng gosti192-12-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3659Fortaleza Fc - Club Cortulua domaći23-14-2

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Atletico Bucaramanga - Atletico Junior domaći431-11-2
1275Independiente Santa Fe - Atletico Nacional domaći680-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2682Perez Zeledon - Cartagines domaći371-01-0
7058Ad Municipal Grecia - Deportiva Alajuelense domaći391-01-3
7059Universidad De Costa Rica - Guadalupe Fc domaći201-12-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4143Tampico Madero Fc - Correcaminos Uat - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7020Eichstatt - Buchbach domaći52-02-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2233Pogon Ii Szczecin - Gornik Konin domaći530-02-1
2234Grom Nowy Staw - Gwardia Koszalin domaći451-03-0
2235Nielba Wagrowiec - Mieszko Gniezno gosti760-00-1
2254Chemik Police - Baltyk Gdynia domaći800-01-0
2255Kolobrzeg - Kp Starogard Gdansk gosti350-10-2
2263Radunia Stezyca - Oks Swit Skolwin Szczecin - - 0-00-0
2280Sokol Kleczew - Unia Janikowo domaći371-02-0
2281Jarota Jaroci - Kks 1925 Kalisz domaći211-13-3
7777Jutrzenka Giebultow - Siarka Tarnobrzeg gosti161-11-4
7778Podhale Nowy Targ - Ostrowiec domaći520-01-0
7779Avia Swidnik - Hetman Zamosc domaći271-01-0
7780Chelmianka Chelm - Motor Lublin domaći610-01-1
7781Lks Wolczanka Wolka Pelkinska - Debica - - 0-00-0
7782Orleta Radzyn Podlaski - Krasnik domaći490-02-1
7783Sokol Sieniawa - Pulawy domaći351-01-0
7784Wisla Sandomierz - Korona Kielce Ii gosti21-11-2

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2209Rio Ave U23 - Benfica U23 domaći221-01-0
2229Maritimo U23 - Setubal U23 domaći181-02-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4136Ce Europa - Prat domaći271-01-0
4137Parla - Cf Rayo Majadahonda gosti110-30-4

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7815Orenburg U21 - Fc Sochi U21 domaći232-02-1

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Once Municipal - Independiente Fc domaći311-01-1
2898Cd Fas - Isidro Metapan domaći451-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7834Dep. La Guaira - Atletico Venezuela gosti80-11-1

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2839Argentina - Brazil 82-89
2840Francuska - Crna Gora 80-72

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1218Slovan Ustecti Lvi - Dresdner Eislowen 0-24-5
1221Vhk Vsetin - Slavia Prague 4-27-5
1222Chomutov - Sibir Novosibirsk 1-22-5
1223Mlada Boleslav - Litvinov 1-14-3
1224Hc Frydek Mistek - Trinec 1-01-4
1225Hc Zubr Prerov - Zlin 1-04-1
1226Hk Jestrabi Prostejov - Horacky Fk Trebic 2-05-0
1227Kometa Brno - Olomouc 2-02-0
1228Slovan Bratislava - Karlovy Vary 2-12-3
1229Orli Znojmo - Kosice 3-35-4
3208Cracovia - Hc Havirov Panthers 0-04-2
3211Hc Banik Sokolov - Stadion Litomerice 2-04-2
3212Zug - Vitkovice 0-13-2
3219Dukla Michalovce - Debreceni Hk 3-14-2
3220Liberec - Kookoo 1-13-2
3225Benatky Nad Jizerou - Lausitzer Fuchse 1-03-3
3235Red Bull Hockey Juniors - Regensburg 0-03-5
3236Cska Moscow - Servette 1-19-3
3237Kolner Haie - Scl Tigers 1-03-2
3238Langenthal - Nitra 1-04-1
7402Hk Ryazan - Hk Torpedo Gorkii 0-10-7
7403Kac - Nove Zamky 1-02-0
7404Scorpions De Mulhouse - Banska Bystrica 0-31-4
7405Avangard Omsk - Dynamo Moscow 0-12-1
7406Dizel Penza - Hc Tambov 0-02-1
7407Linkopings - Djurgardens If 1-22-5
7408Malmo - Hv 71 1-04-1
7409Zvolen - Gks Tychy 1-13-1

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031D.Schwartzman - R.Gasquet 9-136-73-60-2
1032D.Goffin - A.Mannarino 13-87-66-22-0
1033D.Medvedev - J.Struff 12-36-26-12-0
1034R.Federer - A.Rublev 7-123-64-60-2
1035M.Kecmanovic - R.Bautista Agut 3-121-62-60-2
1037L.Pouille - K.Khachanov 18-136-76-42-1
4320N.Djokovic - P.Carreno Busta 12-76-36-42-0
8157Y.Nishioka - A.De Minaur 13-97-56-42-0

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028D.S.Schwartzman H.Zeballos - H.Kontinen J.Peers 17-211-66-31-2
1131C.Garin B.Paire - L.Kubot M.Melo 7-124-63-60-2
1134R.Harrison J.Sock - F.Lopez A.Murray 16-186-23-61-2

ATP CINCINNATI USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2661M.Demoliner D.Medvedev - M.Pavic B.Soares 11-145-76-70-2
2663J.S.Cabal R.Farah - R.Bopanna D.Shapovalov 23-217-66-72-1

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060P.Lorenzi - M.Eriksson 13-154-66-31-2
1145C.O Connell - T.Brkic 12-66-46-22-0
8083B.Kavcic - Z.Piros 12-136-13-61-2
8084O.Luz - A.Collarini 9-135-74-60-2
8085G.Moroni - A.Tabilo 15-157-62-62-1
8086F.Cerundolo - A.Balazs 15-113-66-32-1
8087J.Jahn - A.Basso 12-66-26-42-0
8088T.Seyboth Wild - A.Martin 12-46-26-22-0

CHALLENGER CORDENONS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056S.Doumbia F.Reboul - F.Neis F.Romboli 13-107-66-42-0
1057T.Brkic A.Pavic - T.Draganja O.Luz 20-144-66-42-1
1058G.Granollers Pujol D.Vega Hernandez - B.Bonzi L.D.Martinez 21-197-54-62-1
1059A.Balazs Z.Piros - N.Cacic A.Sancic V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8039P.Kotov - J.Sels 4-122-62-60-2
8040T.Wang - T.Bellucci 12-36-16-22-0
8041F.Mena - P.Krstin 2-122-60-60-2
8042C.Taberner - B.Hassan 13-97-66-32-0
8043R.Ortega Olmedo - R.Brancaccio 18-156-46-72-1
8044L.Wessels - S.Griekspoor 14-107-57-52-0
8045P.Sousa - J.Barranco Cosano 12-56-46-12-0
8046J.Choinski - A.Karatsev 19-176-46-72-1

CHALLENGER MEERBUSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2678A.Begemann F.Mergea - S.Arends D.Pel 20-134-66-12-1
2681J.Hernandez Fernandez R.Ortega Olmedo - K.Drzewiecki S.Walkow 7-124-63-60-2

CHALLENGER PORTOROZ SLOVENIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2716B.Rola - A.Setkic 12-56-16-42-0

CHALLENGER PORTOROZ SLOVENIA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2702I.Sijsling G.Smits - L.Miedler Weissborn T S 6-122-64-60-2
2704E.King J.Ocleppo - S.Agabigun A.Celikbilek 8-124-64-60-2
2714T.M.Etcheverry M.Zukas - N.Barrientos A.Behar 2-121-61-60-2
2715T.Gabashvili C.Gomez Herrera - I.Marchenko I.Zelenay 20-174-66-42-1

CHALLENGER PORTOROŽTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061A.Dubrivnyy - T.Lipovsek Puches 13-97-66-32-0
1062A.Bedene - S.Mukund 12-46-26-22-0
8078A.Celikbilek - V.Durasovic 5-123-62-60-2
8079C.Gomez Herrera - R.Safiullin 6-122-64-60-2
8080C.Lestienne - M.Viola 12-16-06-12-0
8081L.Klein - F.Horansky 13-131-66-42-1
8082Z.Kolar - S.Stakhovsky 15-116-23-62-1

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1165E.Donskoy - J.Jung 13-166-43-61-2
4340G.Soeda - T.Monteiro V-V7-64-6V-V

CHALLENGER VANCOUVER CANADATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2724B.Schnur - E.Couacaud 10-136-74-60-2
2725M.Polmans - T.Griekspoor 17-156-44-62-1
2728R.Berankis - L.Glasspool 13-77-66-12-0
2732L.Broady - M.Jaziri 17-146-35-72-1
2737T.Kokkinakis - D.Koepfer 12-86-46-42-0
2782M.Janvier - H.Chung 12-66-46-22-0

CHALLENGER VANCOUVER CANADA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2717R.Galloway N.Lammons - J.Cerretani J.Erlich 16-206-43-61-2
2719S.Block P.Polansky - R.Maytin J.Withrow 5-121-64-60-2

CHALLENGER VANCOUVER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7179A.Galarneau B.Sigouin - R.Lindstedt J.O Mara 8-124-64-60-2
7180L.Bambridge B.Mclachlan - T.C.Huey A.Shamasdin 25-267-56-71-2

ITF BAJA 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084C.Denolly - G.Madarasz 13-87-66-22-0
1085J.Cerundolo - T.Liska 12-56-36-22-0
1086S.Puskar - B.Butulija 9-133-66-70-2

ITF BELGIJA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073C.Broom - Z.Bergs 9-152-66-31-2
1074D.De Jonge - G.Onclin 11-187-63-61-2

ITF KOKSIJDE 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065A.Boureau - C.Geens 11-154-66-31-2
1066U.Blanchet - S.Carr 14-166-44-61-2
1067N.Tepmahc - K.Friberg 13-145-76-11-2
1068R.Barbosa - M.Van Der Meerschen 12-76-46-32-0
1069A.Bovy - C.Soderlund 8-136-72-60-2
1070S.Beaupain - F.Derdoy 13-96-37-62-0

ITF SANTA CRISTINA VAL GARDENA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088F.Iannaccone - G.Ortenzi 16-164-66-31-2
1089P.Rondoni - A.Guerrieri 12-46-06-42-0
1093A.Massara - F.Campana 4-122-62-60-2
1094S.Kopp - M.Veldheer 4-122-62-60-2
1103T.Heger - M.Bortolotti 9-160-66-41-2
1104D.Galoppini - T.Martin 6-122-64-60-2
1105J.Aichhorn - F.Diaz Acosta 9-134-65-70-2

ITF TRIER 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076C.Schmitz - N.Schell 12-76-36-42-0
1077M.Vankan - D.Boehler 6-131-65-70-2
1078F.Ornago - A.Obert 8-135-73-60-2
1079M.Welte - M.Steiner 18-145-77-62-1

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039A.L.Groenefeld D.Schuurs - C.Mcnally A.Riske 21-187-54-62-1
1040B.Mattek Sands C.Vandeweghe - A.Cornet K.Mladenovic 12-56-26-32-0
1041A.Barty - A.Kontaveit 18-164-67-52-1
1042V.Williams - D.Vekic 14-122-66-32-1
1043Ka Pliskova - R.Peterson 13-97-56-42-0
1044S.Hsieh - N.Osaka 15-186-77-51-2
1048S.Kuznetsova - S.Stephens 12-36-16-22-0
1049M.Keys - S.Halep 16-126-13-62-1
1052E.Svitolina - S.Kenin 9-133-66-70-2
8006A.Sabalenka - M.Sakkari 15-187-64-61-2

WTA CINCINNATI USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2665B.Krejcikova K.Siniakova - Pliskova Ka Pliskova Kr 17-195-76-21-2
2666Hsieh S W B.Strycova - L.Hradecka A.Klepac V-VV-VV-VV-V

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
1237Egipat U19 - Island U19 35-31
1238Njemacka U19 - Madarska U19 26-16
1239Francuska U19 - Portugal U19 26-31
1240Spanjolska U19 - Danska U19 19-23
7907Kanada - Nigerija 31-37
7908Saudi Arabia U19 - Srbija U19 23-28
7909Chile U19 - Brazil U19 22-30
7910Chinese Taipei U19 - Bahrein U19 22-26

PRIJATELJSKE UTAKMICEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3293Serbia Women - Italy Women 1-02-03-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5894Manly Sea Eagles - Wests Tigers 32-12

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6157Leeds Rhinos - St Helens 20-36

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
6567Northland - Auckland 10-43
6568North Harbour - Counties Manukau 25-39

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7224Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks 4-3
7225Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 0-6
7226Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 8-20

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1005Detroit Tigers - Seattle Mariners 2-7
1007Miami Marlins - L A Dodgers 13-7
1012New York Yankees - Cleveland Indians 5-19
1020Philadelphia Phillies - Chicago Cubs 7-5
1021Cincinnati Reds - St Louis Cardinals 2-1
1022Atlanta Braves - New York Mets 8-10
1023Texas Rangers - Minnesota Twins 6-13
1024Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants 0-7
1025L A Angels - Chicago White Sox 8-7
1027Oakland Athletics - Houston Astros 7-6

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
6588Jacksonville Jaguars - Philadelphia Eagles 10-24
6589Atlanta Falcons - New York Jets 10-22
6590Baltimore Ravens - Green Bay Packers 26-13
6591Washington Redskins - Cincinnati Bengals 13-23
6592Arizona Cardinals - Oakland Raiders 26-33

BINCKBANK TOUR ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7894C.Pedersen - M.Pedersen 0-1
7895D.Smith - F.Felline 1-0
7896G.Van Avermaet - O.Naesen 0-1
7897M.Valgren - E.Lietaer 1-0
7898M.Teunissen - J.Sutterlin 1-0
7899S.Kragh Andersen - S.Vanmarcke 1-0
7900T.Wellens - D.Van Baarle 1-0
7901V.Madouas - S.Clarke 0-1
7902Z.Stybar - P.Gilbert 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 934626581
arrow BL Belgija Keno 20/70 1245781012161718192429363940485260
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 311143135
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1012222327
arrow DA Multi-Daily A 6/99 184659708194
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11850597380
arrow DC Multi-Daily C 6/99 101727526270
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 89111217202224252638414348505153576468
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 23489101415202429343945464851536570
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 712293031
arrow FK Finska Keno D 20/70 1457891215171929384446484958616970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2671617182529414244505253545758616768
arrow FT Finska Keno T 20/70 1381011161821222327283045475657596068
arrow GO Njemačka Keno 20/70 711121819202630313334434546485354596170
arrow HO Hong Kong 6/49 21323353846
arrow IL Illinois 6/52 2617233738
arrow LD Latvija Keno D 20/62 57151921222637414244464850515255576162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1381011192028303337383941434653555962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 257810161922242633363943465657586061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 4593238
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 2610263839
arrow NP New York Pick 10 20/80 2471114172228313234394245575860617477
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 46131923303133434748585963667072737780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 15121617182023253738404351555963657677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1112192225
arrow PO Poljska 6/49 101215202130
arrow RO Rumunjska 6/49 679303137
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3811193745
arrow SI Singapur 6/49 31127294042
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 3510212649
arrow TS Turska Super 6/54 189112430
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 13111431
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 610121416233840475055626364657374767780