Petak 16.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5319Budejovice - Slavia Prague - - 0-00-3
5320Hamburg - Bochum - - 0-01-0
5321Denizlispor - Galatasaray - - 0-02-0
5322Lorient - Sochaux - - 0-01-0
5323Vitesse - Fc Zwolle - - 0-03-0
5324Bayern Munich - Hertha Berlin - - 1-22-2
5325Club Brugge - Eupen - - 0-00-0
5326R.Bautista Agut - R.Gasquet - - 0-00-1
5327V.Williams - M.Keys - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Mc Alger - Mlila domaći820-01-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2542Argentinos Jrs - Banfield domaći222-13-2
2549Talleres - Ca Central Cordoba domaći311-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2552Ca Defensores Unidos - San Telmo domaći650-01-0
2555Villa San Carlos - Justo Jose De Urquiza domaći590-01-0
8512Argentino De Quilmes - Csd Flandria gosti21-11-3

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1054Shirak Gyumri Fc - Fc Yerevan domaći292-12-1

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3099Woden Weston Fc - Monaro Panthers Fc gosti241-11-3

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7233Sydney United - Marconi Stallion - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7364Edgeworth Fc - Weston Workers Fc domaći271-04-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7107Gold Coast United Fc - Sunshine Coast Fire domaći800-01-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Pascoe Vale - Oakleigh Cannons gosti400-11-2
7188Green Gully Cavaliers - Dandenong Thunder domaći132-16-2
7189Avondale Fc - Heidelberg United domaći101-22-3

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1063Kingborough Lions - Hobart Zebras domaći460-03-2
7365Glenorchy Knights - Launceston City domaći12-03-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Amstetten - Dornbirn gosti60-20-2
1092Bw Linz - Austria Vienna Ii gosti121-14-3
1095Fc Liefering - Horn domaći161-13-2
1096Kapfenberg - Austrija Klagenfurt gosti200-21-2
1097Sv Lafnitz - Ried gosti290-10-1
1098Vorwarts Steyr - Floridsdorfer Ac domaći381-01-0
1099Wacker Innsbruck - Fc Juniors Oo gosti260-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1151Allerheiligen - Tus Bad Gleichenberg gosti180-11-3
1152Atsv Wolfsburg - Sc Weiz gosti51-21-2
1153Deutschlandsberger Sc - Sv Ried Ii gosti153-24-2
1154Sturm Graz Ii - Wac A domaći321-02-1
1155Wsc Hertha - Atsv Stadl Paura domaći670-05-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1141Bruck Leitha - Sc Team Wiener Linien gosti102-22-3
1142Rapid Vienna Ii - Neusiedl domaći620-01-0
1146Ask Ebreichsdorf - Wiener Sportklub domaći680-03-1
1147Asv Drassburg - Admira Wacker Ii domaći281-01-0
1149Fc Marchfeld Donauauen - Traiskirchen Fcm domaći31-01-0
1150Fc Mauerwerk - Mattersburg Ii gosti60-10-2

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2589Keshla - Qarabag gosti780-00-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6298Club Brugge - Eupen - - 0-00-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3654Oud Heverlee - Kfco Beerschot Wilrijk domaći142-03-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2316Zvezda Minsk - Fc Gomel domaći331-01-1
2319Neman Grodno - Isloch gosti660-01-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7440Desportivo Brasil Sp - Ec Taubate Sp gosti50-10-1
7441Ge Osasco Sp - Ec Agua Santa gosti10-20-2
7442Ae Velo Clube Sp - Xv De Piracicaba domaći451-01-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2590Londrina Pr - Criciuma domaći61-11-1
2619Guarani Sp - Vila Nova gosti150-10-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7433Remo - Sao Jose domaći580-02-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4739Slavia Sofia - Botev Vratsa domaći381-02-2
4740Veliko Tarnovo - Tsarsko Selo Sofia gosti81-11-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3711Budejovice - Slavia Prague gosti480-00-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3660Usti Nad Labem - Pardubice gosti480-00-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2832Vrchovina - Dolni Benesov domaći131-13-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2646Colo Colo - Union Espanola domaći31-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7444Barnechea - Deportes Copiapo domaći21-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4993Randers Fc - Fc Copenhagen gosti900-00-1
4994Fc Nordsjaelland - Odense domaći421-02-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2869Fremad Amager - Nykobing Fc gosti281-12-3
2873Hb Koge - Kolding gosti100-21-2
2937Skive - Viborg gosti260-10-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1673Bronshoj - Hik Hellerup domaći201-12-2
1676Fc Helsingor - Avarta domaći242-03-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8445Ldu Quito - Barcelona Sc domaći680-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7335Huddersfield - Fulham gosti510-01-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3082Arsenal U23 - Brighton U23 domaći570-02-1
3086Man Utd U23 - Reading U23 domaći121-02-0
3090Middlesbrough U23 - Stoke U23 gosti450-10-2
3092Tottenham U23 - Man City U23 domaći362-03-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Tartu Jk Tammeka - Trans Narva domaći194-16-4

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1167Fci Levadia Tallinn U21 - Lootus Kohtla Jarve domaći122-13-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3855Ilves - Kups gosti540-00-2
3856Inter Turku - Hifk gosti12-23-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5035Ac Oulu - Kooteepee gosti730-00-1
5036Musa - Ac Kajaani domaći32-05-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1243Vifk - Kerho 07 gosti70-20-4

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Gnistan - Grifk domaći510-01-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5316Lyon - Angers Sco domaći113-06-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4300Caen - Fc Chambly Oise - - 0-00-0
4301Chateauroux - Ajaccio gosti90-10-1
4303Grenoble - Troyes gosti640-01-1
4305Lorient - Sochaux domaći650-01-0
4306Nancy - Le Mans domaći91-02-1
4307Orleans - Clermont Foot gosti240-10-1
4308Paris Fc - Niort gosti860-00-1
4310Valenciennes - Rodez Af domaći500-01-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6351Avranches - Fc Bastia Borgo domaći850-01-0
6355Concarneau - Le Puy Foot 43 Auvergne gosti261-11-1
6356Creteil - Boulogne Sur Mer domaći830-01-0
6357Dunkerque - As Beziers domaći311-02-1
6358Pau - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći451-04-2
6359Sporting De Toulon - Ajaccio Gfco domaći271-01-1
6360Stade Lavallois - Cholet domaći620-02-0
6361Villefranche - Lyon Duchere gosti360-10-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1321Inter Zapresic - Dinamo Zagreb domaći81-11-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Nk Sesvete - Cibalia gosti140-11-1
2722Medjimurje - Orijent domaći620-01-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Bhayangkara Fc - Perseru Badak Lampung Fc gosti700-00-1
1323Semen Padang - Psis Semarang domaći900-01-0
4131Madura United - Jakarta gosti190-12-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4138Dundalk - Finn Harps domaći361-05-0
5104Bohemians - Ucd domaći282-0A-1
5113Derry City - Shamrock Rovers gosti640-00-2
5114St Patrick S - Sligo gosti220-12-1
5159Waterford - Cork City gosti480-01-2

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Bray - Cobh Ramblers gosti320-13-3
1957Cabinteely Fc - Galway gosti190-10-1
1968Drogheda - Wexford Youths domaći182-06-0
1970Limerick - Athlone gosti420-11-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3531Fjolnir - Grotta - - 0-00-0
3535Keflavik - Vikingur Olafsvik domaći231-12-1
3541Leiknir Reykjavik - Throttur domaći91-02-1
3577Thor Akureyri - Haukar Hafnafjordur gosti240-11-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3578Selfoss - Dalvik Reynir domaći172-04-0
3598Kari - Ir Reykjavik domaći431-03-1

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4798Genoa - Imolese Calcio domaći33-04-1

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3189Maccabi Pet Tikva - El Fahem domaći52-02-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7515Jeonbuk Motors - Ulsan Hyundai domaći500-03-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Boyaca Patriotas - Envigado domaći600-03-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2101Puebla - Pachuca gosti70-20-4
2103Atlas - Cruz Azul gosti260-21-3

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4144Venados - Universidad Guadalajara domaći600-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4151Atlas - Cruz Azul U20 gosti710-00-1
4154Puebla - Pachuca domaći61-11-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6023Vitesse - Fc Zwolle domaći490-03-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1789Almere - Jong Psv Eindhoven domaći52-03-2
1790Cambuur - Go Ahead Eagles domaći92-05-0
1791Den Bosch - Telstar gosti890-00-1
1792Eindhoven - Dordrecht domaći451-05-1
1793Maastricht - De Graafschap gosti270-20-3
1794Nac Breda - Helmond domaći24-05-1
1810Volendam - Roda domaći203-04-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2302Tiller - Steinkjer domaći332-04-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2511Bayern Munich - Hertha Berlin domaći241-22-2

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6423Augsburg - Freiburg - - - -
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6425Hoffenheim - Wolfsburg - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -
6455Schalke - Werder Bremen - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1826Hamburg - Bochum domaći600-01-0
1827Sandhausen - Nurnberg domaći252-13-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1885Chemnitzer - Magdeburg - - 0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3289Hankofen Hailing - Fc Pipinsried gosti171-31-5

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3242Djk Vilzing - Tsv Karlburg domaći343-17-1
3243Grossbardorf - Wurzburger gosti220-10-2
3288Eltersdorf - Don Bosco Bamberg domaći451-02-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3359Blumenthaler - Bremer Sv domaći740-01-0
8496Brinkumer - Aumund Vegesack domaći242-14-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3659Vfb Ginsheim 1916 - Viktoria Griesheim domaći331-11-2
8490Fc Eddersheim - Sv Rot Weiss Walldorf gosti90-12-1
8491Sc Hessen Dreieich - Bad Vilbel gosti290-11-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3297Bramfelder Sv - Meiendorfer domaći620-02-1
3303Tus Dassendorf 1948 - Union Tornesch domaći630-03-0
3304Hamm United Fc - Barmbek Uhlenhorst domaći181-23-3
3306Viktoria Hamburg - Buchholz domaći281-04-0
3311Fc Suderelbe 1949 - Fc Teutonia Ottensen 1905 domaći61-22-5
3314Hamburger Sv Iii - Niendorfer gosti420-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3363Arminia Hannover - Vfv Hildesheim domaći500-01-0
3502Tb Uphusen - Heeslinger Sc gosti660-00-2
3526Fc Hagen Uthlede - Sv Atlas Delmenhorst gosti70-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3296Tennis Borussia Berlin - Fc Strausberg domaći172-05-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3295Cz Jena Ii - Fsv Martinroda domaći81-01-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3527Eintracht Trier - Elversberg Ii domaći840-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8465Viktoria Aschaffenburg - Tsv Rain Lach domaći162-02-0
8466Schalding Heining - Schweinfurt gosti250-21-2
8467Tsv 1860 Rosenheim - Heimstetten gosti70-21-6
8468Memmingen - Greuther Furth Am gosti550-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8455Havelse - Rehden gosti71-22-2
8456Werder Bremen Am - Wolfsburg Am gosti230-20-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8469Babelsberg - Viktoria Berlin - - 0-00-0
8470Rw Erfurt - Auerbach domaći431-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8485Rw Oberhausen - Fortuna Koln gosti232-13-3

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3239Tsb Flensburg - Kropp domaći83-07-0
3240Sv Eutin 08 - Tsv Bordesholm domaći780-02-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8453Sportivo Luqueno - Nacional Par gosti450-11-1
8454Sportivo San Lorenzo - General Diaz gosti550-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1582Real Garcilaso - Carlos Mannucci domaći740-01-0
1583Universitario De Deportes - Deportivo San Martin - - 0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5003Wisla Krakow - Lks Lodz domaći232-04-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1360Odra Opole - Stomil Olsztyn gosti450-10-1
1378Chrobry Glogow - Puszcza Niepolomice gosti880-00-1
1379Sandecja Nowy Sacz - Gks Tychy domaći850-01-0
1380Stal Mielec - Olimpia Grudziadz domaći372-02-0
1381Chojnice - Lks Nieciecza domaći31-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2231Famalicao - Rio Ave domaći660-01-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1943Leiria - Beira Mar gosti750-00-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2391Fc Hermanstadt - Fc Clinceni domaći31-02-1
2407Chindia Targoviste - Dinamo Bucharest domaći192-03-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5052Orenburg - Pfc Sochi domaći460-01-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2255Fc Khimki M - Kaluga domaći590-02-1
2263Khimik Arsenal Tula - Dynamo Bryansk domaći451-02-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2234Fk Tambov U21 - Krasnodar U21 domaći62-02-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4269Bardejov - Msk Zilina B gosti350-11-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4255Vozdovac - Javor Ivanjica gosti102-12-1

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6221Motherwell - Hearts gosti400-21-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4926Athletic Bilbao - Barcelona domaći890-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6529Athletic Bilbao - Villarreal - - - -
6530Barcelona - Real Madrid - - - -
6531Real Betis - Espanyol - - - -
6532Granada Cf - Mallorca - - - -
6533Leganes - Levante - - - -
6534Osasuna - Real Valladolid - - - -
6535Real Sociedad - Eibar - - - -
6536Valencia - Sevilla - - - -

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5219Frej - Jonkopings Sodra gosti500-01-3

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4345Bodens - Umea gosti510-01-1
4346Karlslunds - Rynninge domaći261-04-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4401Ijk Uddevalla - Torslanda gosti360-10-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4347Ifo Bromolla - Hassleholms If gosti260-10-1
4348Rappe Goif - Almeboda Linneryd domaći161-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4356Eslovs - Rosengard domaći372-02-1
4369Stafsinge If - Ullareds Ik gosti270-21-2

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1939Basel Amateurs - Breitenrain gosti201-13-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4312Denizlispor - Galatasaray domaći750-02-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Giresunspor - Menemen Belediyespor gosti360-10-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1936Kremin Kreminchuh - Girnik Sport domaći391-01-2
1937Fc Metalist 1925 - Agrobiznes Volochisk gosti350-10-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1428B. Binh Duong - Hoang Anh Gia Lai domaći550-03-0
1435Shb Da Nang - Hanoi T And T gosti270-21-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1928Aberystwyth - Carmarthen gosti131-13-2
1929Airbus - Bala Town gosti250-21-2
1931Newtown - Newi Cefn Druids - - 0-00-0
1932Penybont - Barry Town domaći490-01-2

FILIPINI PBA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2911San Miguel Beermen - Tnt Katropa 102-90

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2836Ceska - Poland Universiade Team 96-86
2838Njemacka - Madjarska 83-62
2862Australija - Kanada 70-90
2867Srbija - Turska 87-72
2893Finska - Litva 46-87
2894Grcka - Italija 83-63
6694Francuska - Brazil 86-72
6695Sad - Spanjolska 90-81

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6850Connecticut Sun - Seattle Storm 79-78
6851Chicago Sky - Los Angeles Sparks 91-81
6853Dallas Wings - New York Liberty 83-77
6854Minnesota Lynx - Washington Mystics 79-86
6855Phoenix Mercury - Atlanta Dream 77-68

NEW ZEALAND NZIHL PLAYOFFSHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8513Southern Stampede - West Auckland Admirals 2-06-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7058Angers - Rouen 2-03-2
7059Black Wings Linz - Ceske Budejovice 1-04-1
7098Dornbirn - Bad Nauheim 3-14-3
7099Hc Slezan Opava - Shk Hodonin 2-24-6
7101Modo - Sport 1-02-3
7102Odense - Aalborg 2-13-4
7103Orebro - Linkopings 1-02-0
7104Zsc Lions - Red Bull Salzburg 1-04-1
7105Cska Moscow - Fr. Gotteron 0-10-1
7106Ambri - Barys Astana 0-21-4

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019R.Bautista Agut - R.Gasquet 14-166-76-31-2
1026Y.Nishioka - D.Goffin V-VV-VV-VV-V
1028A.Rublev - D.Medvedev 5-122-63-60-2
1029N.Djokovic - L.Pouille 13-77-66-12-0

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056I.Dodig F.Polasek - L.Kubot M.Melo 19-153-66-42-1
1057R.Klaasen M.Venus - M.Pavic B.Soares 4-121-63-60-2
4810J.S.Cabal R.Farah - H.Kontinen J.Peers 12-66-46-22-0
4960J.Murray N.Skupski - F.Lopez A.Murray 23-166-77-52-1

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086Z.Piros - T.Seyboth Wild 12-86-46-42-0
1088M.Eriksson - A.Collarini 16-136-34-62-1
8471C.O Connell - F.Cerundolo 13-106-11-62-1
8472J.Jahn - G.Moroni 17-146-24-62-1

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8473C.Taberner - T.Wang 12-16-16-02-0
8474R.Ortega Olmedo - P.Krstin 2-120-62-60-2
8475P.Sousa - J.Sels 18-126-26-72-1

CHALLENGER PORTOROŽTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068C.Lestienne - A.Dubrivnyy V-V6-4V-VV-V
1069B.Rola - R.Safiullin 12-36-26-12-0
1070V.Durasovic - Z.Kolar 13-106-47-62-0
1071A.Bedene - L.Klein 17-156-34-62-1

CHALLENGER PORTOROŽ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078L.Miedler Weissborn T S - N.Barrientos A.Behar 18-210-67-62-1
1079S.Agabigun A.Celikbilek - T.Gabashvili C.Gomez Herrera 8-124-64-60-2

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1187E.Couacaud - G.Soeda 16-166-76-31-2
1193J.Jung - M.Polmans 17-155-76-42-1
5029R.Berankis - T.Kokkinakis 14-132-66-42-1
5030M.Janvier - L.Broady 14-107-57-52-0

CHALLENGER VANCOUVER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5000J.Cerretani J.Erlich - R.Lindstedt J.O Mara 8-135-73-60-2
5002T.C.Huey A.Shamasdin - R.Maytin J.Withrow 12-46-26-22-0

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058A.Barty - M.Sakkari 17-95-76-22-1
1059Ka Pliskova - S.Kuznetsova 15-166-36-71-2
1060S.Kenin - N.Osaka V-V6-41-6V-V
1061V.Williams - M.Keys 5-122-63-60-2

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3853L.Hradecka A.Klepac - Pliskova Ka Pliskova Kr 14-117-67-52-0
3854A.L.Groenefeld D.Schuurs - B.Mattek Sands C.Vandeweghe 14-127-67-62-0

WTA NEW YORK KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3933E.Bolton - N.Kichenok 12-146-76-70-2
3935F.Di Lorenzo - Z.Diyas V-VV-VV-VV-V
5033K.Ahn - W.Osuigwe V-VV-VV-VV-V
5037M.Hibi - X.You V-V6-1V-VV-V
5108S.Aoyama - N.Vikhlyantseva 9-135-74-60-2
5109E.Mandlik - J.Elie 12-86-46-42-0
5110E.Webley Smith - A.Blinkova 2-122-60-60-2
5111F.Ferro - G.Min 12-66-26-42-0
5112J.Fett - R.Voracova 12-66-36-32-0
5218K.Kanepi - E.Bouchard 15-136-43-62-1
5334M.Linette - G.Dabrowski 12-36-16-22-0
5584M.Sanchez - P.Udvardy 12-66-46-22-0
5585S.Chang - G.Voskoboeva 12-66-46-22-0
5586Y.Duan - O.Kalashnikova 12-36-26-12-0

WTA NEW YORK USA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3872A.Sharma - A.Bolsova Zadoinov 15-83-66-12-1
3877B.Woolcock - N.Kukharchuk 13-106-47-62-0
3878C.Liu - A.Krunic 14-107-57-52-0
3879N.Subhash - L.Siegemund 2-120-62-60-2
3880V.Golubic - L.Marozava 12-46-36-12-0
3881A.Potapova - L.Kichenok 12-16-06-12-0
3882J.Namigata - Z.Yang 14-176-42-61-2
3883J.Teichmann - H.Kuwata 12-36-26-12-0
3884L.Zhu - A.Noel 12-66-46-22-0
3885S.Stosur - P.Parmentier 5-122-63-60-2

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6514Griquas - Western Province 27-23

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5895Gold Coast Titans - Parramatta Eels 12-36
5896Brisbane Broncos - Penrith Panthers 24-12
5897Newcastle Knights - North Queensland Cowboys 42-6

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6158Wigan Warriors - Warrington Wolves 20-6

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
6569Hawkes Bay - Wellington 27-27
6571Manawatu - Taranaki 10-13
6579Otago - Southland 41-22

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6204Orix Buffaloes - Chiba Lotte Marines 2-1
6243Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 2-4
6244Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 2-4
6249Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2-1
7830Orix Buffaloes - Chiba Lotte Marines 6-0
7831Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4-2
7832Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles 6-1

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1199New York Yankees - Cleveland Indians 3-2
1200Philadelphia Phillies - San Diego Padres 8-4
1201Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 3-2
1202Washington Nationals - Milwaukee Brewers 2-1
1203Boston Red Sox - Baltimore Orioles 9-1
1204Cincinnati Reds - St Louis Cardinals 4-13
1205Tampa Bay Rays - Detroit Tigers 0-2
1206Atlanta Braves - L A Dodgers 3-8
1207Texas Rangers - Minnesota Twins 3-4
1209Kansas City Royals - New York Mets 4-1
1210Colorado Rockies - Miami Marlins 3-0
1211Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants 9-10
1212L A Angels - Chicago White Sox 2-7
1218Oakland Athletics - Houston Astros 3-2

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
6748Carolina Panthers - Buffalo Bills 14-27
6749New York Giants - Chicago Bears 32-13
6750Tampa Bay Buccaneers - Miami Dolphins 16-14

BINCKBANK TOUR ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7282A.Capiot - T.Dupont 0-1
7314B.Vallee - M.Menten 1-0
7605D.Ballerini - J.Roelandts 1-0
8389E.Theuns - J.A.Hodeg 0-1
8390J.Philipsen - A.Demare 0-1
8391M.Teunissen - M.Pedersen 1-0
8392O.Naesen - G.Van Avermaet 1-0
8393P.Bauhaus - K.Halvorsen 0-1
8394S.Bennett - D.Groenewegen 1-0
8395S.K.Andersen - S.Kung 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 47101424262930363940424445464756606669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 25121516
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 313192122
arrow CO Connecticut 6/44 31319222636
arrow DA Multi-Daily A 6/99 224858688498
arrow DB Multi-Daily B 6/99 142124256286
arrow DC Multi-Daily C 6/99 202435485192
arrow EM Euro Millions 5/50 910273742
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 210111718212427283132364045484957616368
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1115181920222426273233354748535662656970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1231623
arrow FK Finska Keno D 20/70 78101219213032333537384246485859636869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 17111315182021313241474951525359636467
arrow FT Finska Keno T 20/70 3581115181926293738394346474852556366
arrow GO Njemačka Keno 20/70 6781011131920252938424650545763686970
arrow LD Latvija Keno D 20/62 14101619282931323335394143444750515255
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3581215202324262931343639404149525462
arrow LM Latvija Keno M 20/62 313161718222427343738464950515859606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 145913
arrow NP New York Pick 10 20/80 6891416171820232542475155565859677276
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3461617182228394143444755565964717577
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 110111820232429343841424445475054627374
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 135916
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111530333440
arrow TK Tennessee Cash 5/35 212263132
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 414242646
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 718232731
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4791214151623242934384355586366677274