Srijeda 21.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5851Rosengard - Kalmar - - 0-21-2
5852Fulham - Millwall - - 2-04-0
5853Leeds - Brentford - - 0-01-0
5854Ldu Quito - Boca Juniors - - 0-10-3
5855Flamengo - Internacional - - 0-02-0
5857B.Kavcic - Y.Uchiyama - - 0-00-1
5896E.Rybakina - A.Rodionova - - 0-01-0
5928M.Linette - A.Sasnovich - - 0-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7315San Telmo - Argentino De Quilmes domaći151-02-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7101All Boys - Ca Central Cordoba gosti140-10-1
7102San Martin Tucuman - Argentinos Jrs - - 0-00-0

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Fc Torpedo Yerevan - Fc Ararat Yerevan 2 gosti310-12-8
1365Fk Ani Yerevan - Pyunik Yerevan Fc 2 gosti450-10-3

AUSTRALIJA BRISBANE PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1394Grange Thistle - Taringa Rovers Sfc domaći780-01-1

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1044Edgeworth Fc - Newcastle Jets gosti91-31-5
1048Marconi Stallion - Melbourne City gosti20-21-2
1049Moreland Zebras - Magpies Crusaders United domaći192-04-0
1052Olympic Fc - Adelaide gosti91-22-3

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5771Blacktown City Fc - Sydney United gosti33-23-3
5783Wollongong - Leichhardt Tigers gosti820-00-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5784Gold Coast Knights - Western Pride Fc domaći620-03-0

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7213Dhaka Abahani - April Twenty Five domaći332-14-3

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Zulte Waregem U21 - Kvc Westerlo U21 domaći71-02-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7806Real Potosi - Royal Pari Sion domaći580-02-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3656Goias - Brasiliense domaći382-04-1
7807Remo - Sobradinho Df domaći381-03-0
7808Atletico Acreano Ac - Ypiranga Ap domaći11-12-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6034Atletico Pr - Sao Paulo Sp gosti400-10-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1448Vitoria Ba - America Mineiro - - 0-00-0
1449Ponte Preta - Crb gosti150-10-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Atletico Mineiro U20 - America Mg U20 domaći710-01-0
1456Atletico Pr U20 - Fluminense Rj U20 domaći62-14-1
1457Botafogo U20 - Coritiba U20 - - 0-00-0
1458Chapecoense U20 - Bahia U20 gosti70-10-2
1462Flamengo Rj U20 - Gremio U20 gosti610-01-1
1466Internacional Rs U20 - Ponte Preta U20 domaći710-01-0
1467Santos U20 - Vasco De Gama U20 gosti40-30-3
1468Vitoria U20 - Sport Recife U20 gosti430-11-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1574Mfk Karvina U19 - Budejovice U19 domaći830-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5785Viborg - Fredericia gosti360-12-2
5786Fc Roskilde - Hb Koge gosti301-12-3
5787Hvidovre - Fremad Amager - - 0-00-0
5794Kolding - Vejle domaći451-01-1
5795Nykobing Fc - Naestved gosti700-00-1
5796Vendsyssel Ff - Skive gosti310-10-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1282Hillerod - Fc Helsingor domaći331-11-2
1294Naesby - Middelfart gosti30-40-4
1295Vanlose - Bronshoj gosti660-00-1
1296Vejgaard Bk - Brabrand domaći142-12-2
1362Vejlby Skovbakken Aarhus - Aarhus Fremad gosti560-00-1
1363Sydvest - Ringkobing gosti62-23-3
1407Ab Gladsaxe - Dalum domaći540-01-0
1491Avarta - Fa 2000 domaći401-01-0
1499B93 Kopenhagen - Frem - - 0-00-0
1500Hik Hellerup - Skovshoved domaći21-02-0
1514Slagelse - Holbaek B I domaći760-01-0
1581Thisted - Jammerbugt Fc - - 0-00-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1535Cardiff - Huddersfield domaći421-02-1
1537Charlton - Nottingham Forest domaći181-01-1
1538Fulham - Millwall domaći152-04-0
1542Leeds - Brentford domaći810-01-0
1543Preston - Stoke domaći72-03-1
1544Qpr - Swansea gosti290-11-3
1545West Brom - Reading gosti710-01-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Klaksvik - B36 Torshavn gosti900-00-2

GIBRALTAR PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3264Europa Point Fc - Lynx Fc gosti370-10-5

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3306Kr Reykjavik - Breidablik domaći331-01-2
3310Selfoss - Valur gosti650-00-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5817Dalvik Reynir - Volsungur domaći122-03-1
5818Ir Reykjavik - If Vestri gosti190-20-3
5819Umf Vidir - Kari gosti340-12-2
5820Kfg - Selfoss gosti220-11-3

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Kordrengir - Augnablik Fc gosti600-02-1

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7368Ldu Quito - Boca Juniors gosti110-10-3
7369Flamengo - Internacional domaći750-02-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6887Al Sadd - Al Wakra domaći91-14-1
6888Katar - Al Duhail Sc domaći600-01-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6116Atletico Bucaramanga - Deportes Tolima gosti150-11-1
6117Envigado - Atletico Junior - - 0-00-0
6122Once Caldas - Boyaca Patriotas domaći71-12-2
6123Deportivo Cali - Atletico Nacional - - 0-00-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3598Orsomarso Sc - Tigres Fc - - 0-00-0
3606Cd Real San Andres - Atletico Fc gosti450-10-2

LATVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7306Bfc Daugavpils - Fk Jelgava gosti20-11-2
7307Fk Liepaja - Rigas Skola domaći121-01-2

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6182Dinamo Zagreb - Rosenborg domaći82-02-0
6183Olympiakos Piraeus - Fk Krasnodar domaći301-04-0
6184Young Boys - Crvena Zvezda domaći71-12-2

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Dinamo Zagreb - Rosenborg - - 0-01-0
1957Olympiacos Piraeus - Krasnodar - - - -
1968Young Boys - Fk Crvena Zvezda - - 0-00-1

MAKEDONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6878Fk Kozuf Gevgelija - Renova domaći131-03-3
6879Ohrid - Belasica Strumica domaći61-11-1
6880Prevalec - Fk Borec gosti40-20-4
6881Teteks Tetovo - Shkupi gosti140-11-5

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7915Real Esteli - Las Sabanas Cf domaći281-03-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1829Jerv - Kfum Oslo gosti30-22-2
1830Kongsvinger - Strommen gosti51-23-2
1834Notodden - Nest Sotra domaći81-12-3
1835Sandefjord - Raufoss domaći540-01-0
1836Tromsdalen - Sogndal gosti890-00-1
1837Ullensakerkisa - Sandnes Ulf domaći42-02-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1839Levanger - Kvik Halden gosti210-10-3

NORVEŠKA KUP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1841Roa - Arna Bjornar gosti320-10-1
1852Kolbotn - Kvinner gosti80-21-3
1883Trondheims Orn - Sandviken domaći84-14-2
1884Valerenga - Avaldsnes domaći242-03-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2347Wolfsburg U19 - Magdeburg U19 domaći122-05-2
2348Dynamo Dresden U19 - Chemnitzer U19 domaći144-06-0
2349Hamburger Sv U19 - Hannover 96 U19 gosti330-20-3
2365Rb Leipzig U19 - Energie Cottbus U19 v-vv-vv-vv-v
2369St. Pauli U19 - Werder Bremen U19 gosti40-40-5
2370Holstein Kiel U19 - Niendorfer Tsv 1919 domaći520-04-2
2544Bayern Munich U19 - Mainz U19 domaći560-01-1
2618Freiburg U19 - Augsburg U19 domaći32-13-1
2645Fc Ingolstadt 04 - Karlsruher U19 domaći11-21-2
2646Greuther Furth U19 - Kaiserslautern U19 gosti410-10-1
2660Stuttgart U19 - 1. Fc Heidenheim - - 0-00-0
2663Ulm 1846 U19 - Hoffenheim U19 gosti380-10-1
2664Borussia M Gladbach U19 - Borussia Dortmund U19 domaći121-12-1
2665Cologne U19 - Fortuna Dusseldorf U19 domaći470-02-0
2666Duisburg U19 - Bochum U19 domaći392-03-1
2691Viktoria K Ln - Schalke U19 domaći321-01-0
3066Wuppertaler U19 - Aachen U19 domaći111-02-0
3093Arminia Bielefeld U19 - Preussen Munster U19 domaći52-13-1
3100Bayer Leverkusen U19 - Oberhausen U19 gosti103-14-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3144Rochling Volklingen - Tus Koblenz gosti50-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3262Rw Erfurt - Meuselwitz domaći281-11-2

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3658Ri 3 Corrales - Nacional Par domaći91-12-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1895Warta Poznan - Bielsko Biala domaći101-12-1
1908Radomiak Radom - Jastrzebie domaći371-02-2
1913Gks Belchatow - Odra Opole domaći401-01-0
1914Gks Tychy - Chrobry Glogow domaći242-05-1
1915Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki gosti21-11-2
1916Puszcza Niepolomice - Zaglebie Sosnowiec gosti370-10-2
1917Chojnice - Miedz Legnica gosti30-20-3
1919Lks Nieciecza - Stal Mielec gosti390-21-2
1920Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sacz domaći71-01-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1942Elana Torun - Skra Czestochowa gosti630-01-1
1982Garbarnia Krakow - Pogon Siedlce - - 0-00-0
1983Lech Ii Poznan - Ks Legionovia Legionowo domaći31-12-1
1987Resovia Rzeszow - Bytovia Bytow domaći121-01-1
1999Stalowa Wola - Blekitni Stargard S. gosti160-10-1
2000Widzew Lodz - Gornik Leczna gosti400-12-2
2087Katowice - Olimpia Elblag gosti380-11-1
2088Ks Polkowice - Stal Rzeszow gosti590-01-2
2138Znicz Pruszkow - Gryf Wejherowo domaći241-02-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Legia Ii Warszawa - Polonia Warszawa domaći201-03-0

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6983Fc Chita - Luch Vladivostock gosti110-10-1
6984Fc Alania Vladikavkaz - Rotor Volgograd gosti241-12-1
6985Ararat Moscow - Nizhny Novgorod gosti160-20-3
6986Akron Tolyatti - Mordovia Saransk domaći550-01-1
6987Chernomorets Novorossijsk - Torpedo Armavir domaći311-03-0
6988Fc Inter Cherkessk - Chayka Peschanokopskoye gosti61-32-5
6989Veles - Torpedo Moscow gosti281-12-2
6990Kamaz - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći500-02-0
6991Leningradets - Baltika Kaliningrad gosti230-11-2
6992Salyut Energia Belgorod - Fakel Worenesch domaći121-11-3
6993Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik domaći331-01-0
6994Zvezda Ryazan - Chertanovo Moscow gosti240-21-4
6995Khimki - Avangard Kursk domaći33-14-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6668New York City Fc - Columbus Crew domaći361-01-0
6673Washington Dc United - New York Red Bull gosti60-11-2
6674Los Angeles Fc - San Jose Earthquakes domaći63-04-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5260Chicago - Orlando Pride gosti330-11-2
5261Washington Spirit - Utah Royals Fc - - 0-00-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5272Carolina Railhawks - Tampa Bay Rowdies domaći191-14-2
5275Nashville Sc - New York Red Bulls Ii domaći101-11-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4229Al Thoqbah Club - Ohod Saudi Fc - - 0-00-0
4233Al Kawkab - Al Batin domaći890-02-0
4234Al Taqadom Fc - Al Jeel gosti201-21-2
4237Al Ain Fc - Al Shoulla Fc domaći540-01-0
4238Al Ansar Fc - Al Qadisiyah gosti750-00-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4214Fc Pivovar Saris Velky Saris - Tatran Presov gosti240-11-4
4216Tj Hornad Zdana - Tj Mladost Kalsa gosti700-01-1
4217Tjd Pribelce - Kfc Komarno gosti130-11-2
7006Fk Demjata - Osfk Sarisske Michalany gosti300-11-2
7007Mfk Spartak Medzev - Slavia Tu Kosice gosti61-11-2

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4252Djurgardens If - Kif Orebro gosti351-11-4

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4239Ifk Mora - Sundbyberg Ik gosti171-21-4

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4253Eskilsminne If - Norrby domaći870-01-0
4255Fk Karlskrona - Osters domaći362-02-1
4258Gamla Upsala - Vasteras gosti250-21-3
4259Husqvarna - Mjallby gosti520-00-4
4260Lidingo - Sundsvall domaći690-01-1
4262Lulea - Hammarby gosti91-21-3
4266Nykoping - Orebro gosti450-10-1
4268Raslatts - Gais gosti200-10-1
4269Rosengard - Kalmar gosti190-21-2
4289Sandvikens - Frej gosti590-02-1
4290Sollentuna United - Degerfors domaći51-14-3
4291Timra - Norrkoping gosti340-31-6
4292Torns If - Jonkopings Sodra domaći460-01-1
4293Trollhattan - Halmstad domaći161-01-2
4297Utsiktens - Orgryte gosti40-10-1
4567Gottne If - Brommapojkarna gosti430-12-2
4568Qviding - Bk Hacken gosti350-11-3
4569Tvaakers - Trelleborgs Ff domaći131-02-0
7051Gute - Dalkurd gosti161-22-4
7052Karlstad Bk - Sirius - - 0-00-0

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7090Bavois - Etoile Carouge domaći191-02-1
7091Stade Nyonnais - Black Stars domaći41-11-3
7092Bruhl - Rapperswil gosti460-02-2

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4570Army United - Rayong Fc gosti61-21-2
4571Ayutthaya United Fc - Ubon United domaći151-11-2
4572Police Tero Fc - Thailand Honda Fc domaći900-01-1
4577Sisaket - Navy domaći520-03-2
4578Kasetsart Fc - Samut Sakhon Fc domaći212-12-1
4579Khonkaen Fc - Mof Customs United Fc domaći153-03-2
4587Nongbua Pitchaya Fc - Udon Thani Fc domaći101-03-1
4588Bg Pathum United - Air Force United domaći610-01-0
4600Chiangmai United - Lampang Fc gosti20-10-1

EP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3613Slovacka - Rumunjska 74-77
3617Luksemburg - Velika Britanija 65-93
3627Svicarska - Island 109-85
3651Albanija - Danska 57-68

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1398Kuznetskie Medvedi U20 - Dinamo Altai Barnaul 2-24-6
1399Zauralye Kurgan - Rubin Tyumen 0-11-1
1400Neftjanik Almetjevsk - Saryarka 0-00-4
1403Lada Togliatti - Gornyak Uchaly 2-12-3
1404Hk Dinamo St Petersburg - Khimik Voskresensk 2-05-1
1409Jokerit - Severstal Cherepovets 1-02-1
1411Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1-15-2
1412Servette - Sparta Prague 1-03-2
1418Molot Perm - Toros Neftekamsk 0-02-1
1420Ceske Budejovice - Lausitzer Fuchse 1-04-2
1421Tappara - Lukko 0-12-3
1424Ska Neva - Humo Tashkent 2-04-0
1426Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 1-13-1
1433Ska St Petersburg - Torpedo Nn 2-16-1
1434Oskarshamn - Djurgardens If 2-06-1
1435Adler Mannheim - Hv 71 1-12-3
1436Scl Tigers - Bern 1-11-4
1437Kac - Grizzly Adams Wolfsburg 0-13-1

ATP US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035B.Kavcic - Y.Uchiyama 5-121-64-60-2
1036D.Koepfer - N.Mahut 17-157-64-62-1
1037E.Benchetrit - Z.Zhang 12-56-36-22-0
1039G.Barrere - N.Milojevic 16-134-66-32-1
1040J.Brooksby - Y.Sugita 14-127-67-62-0
1041M.Basic - E.Gomez 13-87-66-22-0
1042M.Torpegaard - D.Galan 11-187-63-61-2
1043M.Ymer - F.Bagnis 13-97-56-42-0
1053N.Kuhn - L.Lacko 10-134-66-70-2
1054S.Diez - Y.Watanuki 17-96-25-72-1
1058S.Giraldo - M.Zverev 13-87-56-32-0
1059S.Kwon - O.Otte 12-66-26-42-0
1062S.Napolitano - H.Chung 5-122-63-60-2
1063T.Kamke - F.Baldi 13-106-47-62-0
1064T.Paul - P.Martinez 8-124-64-60-2
1065Z.Kolar - K.Coppejans 8-135-73-60-2

ATP WINSTON SALEM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1345C.Ruud - S.Johnson 8-132-66-70-2
1346R.Haase - J.Millman 7-123-64-60-2
1347F.Lopez Diaz Guerra - H.Hurkacz V-V3-6V-VV-V
3665B.Paire - U.Humbert 16-153-67-62-1
3666M.Kecmanovic - D.Shapovalov 5-122-63-60-2
3667P.Carreno Busta - L.Sonego 13-67-66-02-0
3668F.Krajinovic - F.Tiafoe V-V2-6V-VV-V
3669S.Querrey - A.Rublev 12-146-76-70-2

ATP WINSTON SALEM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3711S.Gille J.Vliegen - L.Bambridge B.Mclachlan 19-192-67-62-1
3795J.Murray N.Skupski - O.Marach J.Melzer 21-194-67-62-1
3826L.Kubot M.Melo - D.Evans J.O Mara 12-46-26-22-0
3828N.Monroe T.Sandgren - R.Ram J.Salisbury 12-66-36-32-0

CHALLENGER L AQUILATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099C.Taberner - A.Tabilo 18-116-46-72-1
1100F.Mena - S.Griekspoor 13-77-56-22-0
1105J.Haerteis - N.Serdarusic 13-97-66-32-0
7316P.Kotov - A.Vavassori 13-86-27-62-0

CHALLENGER L AQUILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098A.Martin - G.Quinzi 12-56-36-22-0
7317F.Ferreira Silva - C.Alcaraz Garfia 16-126-34-62-1
7318G.Clezar - A.Karatsev 13-97-56-42-0
7319A.Collarini - R.Brancaccio 15-126-33-62-1

CHALLENGER LAQUILATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1108T.Seyboth Wild - T.Bellucci 14-117-57-62-0
1339M.Huesler - T.Gabashvili 12-46-16-32-0

CHALLENGER LAQUILA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3831G.Escobar L.D.Martinez - F.Cerundolo T.Jomby 22-217-64-62-1
3836A.Begemann F.Mergea - N.Serdarusic A.Tabilo 12-76-36-42-0
3846L.Margaroli A.Vavassori - G.Di Nicola A.Gonzalez 13-86-27-62-0
3848M.Cuevas F.Mena - F.Neis F.Romboli 14-127-67-62-0

WTA NEW YORKTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086M.Buzarnescu - A.Blinkova 12-136-13-61-2
1094M.Linette - A.Sasnovich 12-56-16-42-0
1095Q.Wang - F.Ferro 12-56-16-42-0
1341K.Muchova - K.Ahn 12-46-36-12-0

WTA NEW YORK PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1348R.Olaru Z.Yang - S.Aoyama A.Krunic 16-176-01-61-2
1361D.Jurak M.J.Martinez Sanchez - Chan H C L.Chan 19-191-66-32-1

WTA US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1066A.Raina - D.Allertova 13-187-64-61-2
1067D.Kovinic - V.Gracheva 7-136-71-60-2
1068I.Begu - J.Cepelova 5-123-62-60-2
1071J.Fourlis - L.Samsonova 14-127-67-62-0
1073K.Hobgarski - P.Hon 13-177-54-61-2
1074M.Inglis - L.Cabrera 3-123-60-60-2
1076R.Hogenkamp - V.Savinykh 12-76-46-32-0
1077T.Townsend - V.Cepede Royg 15-123-66-32-1
1921A.Shimizu - T.Martincova 5-121-64-60-2
1922E.Rybakina - A.Rodionova 12-36-26-12-0
1923J.Paolini - E.Ruse 4-123-61-60-2
1924K.Kucova - B.Schoofs 18-126-76-22-1
1926M.Frech - R.Sramkova 17-136-25-72-1
1927N.Stojanovic - A.Li 13-106-47-62-0
1930O.Govortsova - X.Wang 4-122-62-60-2
1940P.Badosa Gibert - Q.Lemoine 18-136-76-42-1

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
6012Sydhavsoerne - Gog 25-28

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6017Eh Aalborg - Nykobing F. 21-24
6018Skanderborg - Tvis Holstebro 23-23

NJEMAČKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
5050Flensburg Handewitt - Kiel 28-28

SP U19ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6035Chinese Taipei - Bjelorusija U19 0-11-12-3
6036Meksiko U19 - Argentina U19 0-11-11-3
6037Bugarska U19 - Italija U19 0-11-12-3
6038Egipat U19 - Njemacka U19 0-11-13-2
6039Ceska - Kolumbija 1-02-03-0
6040Dominican Republic U19 - Sad U19 0-10-20-3
6064Cuba U19 - Tunis 1-02-03-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7287Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2-5
7288Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes 4-14
7289Hanshin Tigers - Yokohama Dena Baystars 3-1
7290Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows 5-4
7291Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 11-6
7292Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 1-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1373Cincinnati Reds - San Diego Padres 4-2
1374Minnesota Twins - Chicago White Sox 0-4
1375Tampa Bay Rays - Seattle Mariners 7-6
1376Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 2-7
1377Baltimore Orioles - Kansas City Royals 8-1
1379Pittsburgh Pirates - Washington Nationals 1-11
1381Texas Rangers - L A Angels 8-7
1382Boston Red Sox - Philadelphia Phillies 2-5
1384New York Mets - Cleveland Indians 4-3
1385Atlanta Braves - Miami Marlins 5-0
1387St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 3-5
1388Houston Astros - Detroit Tigers 1-2
1389Oakland Athletics - New York Yankees 6-4
1391L A Dodgers - Toronto Blue Jays 2-1
8303Chicago Cubs - San Francisco Giants 12-11

TOUR OF DENMARK DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1201A.Kamp - J.Vanendert -
1228A.G.Jansen - J.De Buyst -
1229A.Tolhoek - J.Vingegaard -
1233A.K.Andersen - B.Coquard -
1238E.Vinjebo - J.Rickaert -
1251I.Garrison - B.Van Moer -
1261K.Bouwman - T.Benoot -
1266L.N.Hansen - M.W.Schmidt -
1275M.Lammertink - P.Weening -
1276R.Guldhammer - L.Vervaeke -
1281R.Quaade - J.Johansen -

TOUR OF DENMARK ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1078A.Kamp - T.Benoot 0-1
1079A.Capiot - N.Larsen 1-0
1082A.G.Jansen - J.De Buyst 0-1
1083C.Lisson - D.Van Winden 0-1
1085H.Dahl - M.Carbel 1-0
1087J.Vingegaard - A.Tolhoek 0-1
1088L.N.Hansen - R.Guldhammer 1-0
1089M.W.Schmidt - A.K.Andersen 1-0
1090M.Hoelgaard - K.Neilands 0-1
1092T.Merlier - B.Coquard 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 31825333442
arrow AU Austrija 6/45 5624263536
arrow BC British Colombia BC49 6/49 21520344047
arrow BE Belgija 6/45 4519202534
arrow BL Belgija Keno 20/70 67151820273031333741424345495055596068
arrow CA Kanada 6/49 21724254043
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 13132131
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 27202428
arrow CL Colorado 6/42 61218293240
arrow DA Multi-Daily A 6/99 566264668187
arrow DB Multi-Daily B 6/99 24153607980
arrow DC Multi-Daily C 6/99 71119257783
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4681012232629344042464748505156616769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1781214182426293031373839474951576668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1017232425
arrow FK Finska Keno D 20/70 246813252730333637383947495254576365
arrow FL Florida 6/53 41335384150
arrow FQ Finska Keno V 20/70 13459131424293442435051616265676869
arrow FR Francuska 5/49 13172538
arrow FT Finska Keno T 20/70 913161922232627334146485053555657606270
arrow GE Njemačka 6/49 123039444546
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3461920272931333436475354585964656970
arrow GR Grčka 6/49 132124262849
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 5810141936
arrow IR Irska 6/47 101323242544
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1671011122224313537394347535456606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4561718202123262728293032333844475061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 368910112021222528293343464850535962
arrow LU Louisiana 6/40 389273638
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 111823273743
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 37173338
arrow MI Michigan Classic 6/47 4714314546
arrow MS Missouri 6/44 173034383943
arrow NP New York Pick 10 20/80 1217212427303639404347545859616466707479
arrow NY New York 6/59 81134415054
arrow OH Ohio Classic 6/49 112426284445
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91317192448
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 246811122830454951535859606164717476
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 19101115222936404247586164667173777980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 13101921
arrow QU Quebec 6/49 111721303739
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 141922293536
arrow SB Španjolska Bono 6/49 182127374748
arrow SK Slovačka 5/35 28142234
arrow SL Slovenija 7/39 27817192935
arrow SW Švicarska 6/42 5618333640
arrow TE Texas 6/54 182829364852
arrow TK Tennessee Cash 5/35 813142426
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 111426515358
arrow UW SAD Powerball 5/69 1221222932
arrow VK Viking Lotto 6/48 21020262934
arrow WA Washington 6/49 31014163839
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1622242526
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 2311171934
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 715212534404142475455565961636466717579