Četvrtak 22.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7891Malmo - Bnei Yehuda - - 2-03-2
7892Feyenoord - Hapoel Beer Sheva - - 1-03-0
7893Ludogorets - Maribor - - 0-00-0
7894Fc Copenhagen - Riga Fc - - 1-13-1
7895Psv Eindhoven - Apollon Limassol - - 0-03-0
7896Celtic - Aik Stockholm - - 0-02-0
7897Braga - Spartak Moscow - - 0-01-0
7898Espanyol - Zorya Lugansk - - 0-13-1
7899Wetzlar - Lemgo - - 0-00-1
7900C.Giorgi - A.Cornet - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8369Instituto Cordoba - Sarmiento gosti22-32-3

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7803Ganca - Moik Baku gosti51-12-2
7804Pfk Neftci Baku 2 - Keshla Fk 2 gosti790-01-1
7805Qarabag Lokbatan - Fk Sumgayit 2 gosti760-00-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8379Bragantino Sp - Coritiba Pr domaći121-01-1

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8385Waterhouse Fc - Herediano domaći31-11-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7834Jk Tallinna Kalev U21 - Fci Levadia Tallinn U21 gosti60-30-4
7835Welco Elekter - Tammeka Tartu Ii gosti200-11-4

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8533Fc Astana - Bate Borisov domaći232-03-0
8534Fc Ararat Armenia - F91 Dudelange domaći221-02-1
8535Malmo - Bnei Yehuda domaći362-03-0
8536Suduva - Ferencvaros - - 0-00-0
8537Feyenoord - Hapoel Beer Sheva domaći331-03-0
8538Ludogorets - Maribor - - 0-00-0
8539Fc Copenhagen - Riga Fc domaći181-13-1
8540Aek Athens - Trabzonspor domaći41-21-3
8541Legia Warsaw - Rangers - - 0-00-0
8542Az Alkmaar - Royal Antwerp gosti380-11-1
8543Fcsb - Vitoria Guimaraes - - 0-00-0
8544Gent - Rijeka gosti390-12-1
8545Psv Eindhoven - Apollon Limassol domaći470-03-0
8546Strasbourg - Eintracht Frankfurt domaći331-01-0
8547Braga - Spartak Moscow domaći740-01-0
8548Celtic - Aik Stockholm domaći480-02-0
8549Linfield - Qarabag gosti152-13-2
8550Espanyol - Zorya Lugansk gosti380-13-1
8551Partizan Belgrade - Molde gosti441-12-1
8552Slovan Bratislava - Paok domaći900-01-0
8553Torino - Wolves gosti430-12-3

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2280Fc Astana - Bate Borisov - - 0-01-0
2281Ararat - Dudelange - - 0-00-1
2302Malmo - Bnei Yehuda - - 0-01-0
2303Suduva - Ferencvaros - - 0-00-1
2305Feyenoord - H.Beer Sheva - - 0-01-0
2306Ludogorets - Maribor - - 0-01-0
2315Fc Copenhagen - Riga Fc - - 0-01-0
2316Aek Athens - Trabzonspor - - 0-00-1
2317Legia Warsaw - Rangers - - 0-00-1
2319Az Alkmaar - Antwerp - - 0-01-0
2325Fcsb - Guimaraes - - 0-00-1
2326Gent - Rijeka - - 0-01-0
2339Psv Eindhoven - Apollon Limassol - - 0-01-0
2344Strasbourg - Eintracht Frankfurt - - 0-00-1
2345Braga - Spartak Moscow - - 0-01-0
3670Torino - Wolves - - 0-00-1
3671Celtic - Aik Stockholm - - 0-01-0
3690Slovan Bratislava - Paok - - 0-01-0
3691Linfield - Qarabag - - 0-00-1
3692Partizan Belgrade - Molde - - 0-01-0
3697Espanyol - Zorya Lugansk - - 0-01-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1743Tpv - Musa domaći391-02-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1654Kiffen - Pepo domaći780-01-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1680Fc Espoo - Gnistan gosti560-01-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3312Perspolis - Pars Jonoubi Jam domaći570-01-0
3314Gol Gohar Sirjan Fc - Fc Nassaji Mazandaran gosti361-11-1
3317Naft Masjed Soleyman Fc - Tractor Sazi Tabriz Fc - - 0-00-0
3541Zobahan - Saipa domaći411-02-3

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Baderan Tehran - Niroye Zamini Tehran domaći231-12-1
1292Damash Gilan Fc - Sorkhpooshan Pakdasht Fc domaći391-03-0
1293Fajr Sepasi Fc - Elmo Adab Tabriz Shahrdari domaći132-13-1
1294Gol Reyhan Alborz - Aluminium Arak - - 0-00-0
1295Khosheh Talaei - Ghasghaei Shiraz gosti560-01-1
1296Mes Rafsanjan Fc - Esteghlal Khuzestan Fc domaći431-01-1
1297Navad Urmia Fc - Sepidrood Rasht Sc domaći61-01-0
1298Sanat Mes Kerman Fc - Rayka Babol Fc domaći880-01-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3278Haukar Hafnafjordur - Afturelding gosti21-11-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3304Vaengir Jupiters - Alftanes domaći91-02-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1362Ir Ramat Hasharon - Beitar Tel Aviv Ramla domaći351-12-2
3608Hapoel Um El Fahem - Bnei Sakhnin domaći22-22-3
3612Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Bney Lod gosti130-11-2
3654Maccabi Pet Tikva - Hap Nazareth Illit gosti180-23-2
3655Sc Kfar Qasem - Hapoel Akko - - 0-00-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7370River Plate - Cerro Porteno domaći81-02-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3311Corinthians - Fluminense - - 0-00-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3849Al Gharrafa - Al Shahaniya domaći640-03-0
3850Al Sailiya Sc - Al Khor domaći191-11-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6156Jaguares D. Cordoba - Alianza Petrolera - - 0-00-0
6158Independiente Medellin - Rionegro Aguilas domaći401-11-2
6177Independiente Santa Fe - America De Cali gosti460-01-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3607Bogota Fc - Boyaca Chico gosti90-10-1
3609Valledupar Fc - Deportes Pereira gosti270-11-1
3610Boca Juniors De Cali - Deportes Quindio gosti790-00-2
3611Real Cartagena - Barranquilla Fc domaći441-02-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8717Universidad Guadalajara - Zacatepec domaći161-01-3

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1838Skeid - Start gosti340-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7852Rehden - Vfb Oldenburg domaći650-01-1

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1386Tacuary - Fernando De La Mora gosti490-00-3
1390Sportivo Iteno - Atyra Fc gosti120-11-1

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Chertanovo Moscow - Zhfk Yenisey Krasnoyarsk domaći11-02-1
1398Torpedo Izhevsk - Ryazan Vdv gosti460-01-1
1399Zvezda 2005 - Fc Lokomotiv Moscow gosti181-11-2
1400Fk Kubanochka Krasnodar - Cska Moscow gosti20-20-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6678Sporting Kansas City - Minnesota United domaći880-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4206Al Nasr - Damac Fc domaći242-02-0
4207Al Ahli Jeddah - Al Adalh Fc domaći451-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5256Hassleholms If - Ifk Hassleholm gosti60-26-3

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8025Vargarda Ik - Falkenberg gosti100-10-4
8026Gauthiod - Elfsborg gosti440-11-1
8027Akropolis - Djurgarden gosti50-21-2
8028Oskarshamn - Helsingborg gosti390-12-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5257Ajman Club - Hatta Sc - - 0-00-0
5258Al Jazeera Uae - Al Khaleej Khor Fakkan domaći141-13-1
5259Baniyas - Sharjah domaći620-02-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1425Opfk Cherkashchyna - Fc Balkany Zorya domaći311-03-0

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1458Shakhtar D Donetsk - Illichivets D Mariupol domaći201-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1395Australija - Sad 86-102
7822Japan - Argentina 93-108

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9030Minnesota Lynx - Dallas Wings 86-70
9031Los Angeles Sparks - Indiana Fever 98-65

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1438Dynamo Moscow - Vityaz Podolsk 0-14-1
1664Avangard Omsk - Severstal Cherepovets 1-01-1
1665Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 3-06-0
1666Nice Aigles - Dukla Michalovce 1-11-2
1667Grenoble - Vsv 2-08-0
1668Admiral Vladivostok - Zvolen 2-14-1
1684Slovan Ustecti Lvi - Benatky Nad Jizerou 1-17-4
1688Trinec - Olomouc 0-12-2
1703Hc Klatovy - Plzen 0-41-11
1706Horacky Fk Trebic - Hk Jestrabi Prostejov 0-22-4
1790Lukko - Vaxjo 1-14-5
1791Sapko - Jukurit 0-34-4
1792Slavia Prague - Briancon 2-03-1
1793Tps - Ilves 2-03-2
1798Orli Znojmo - Vitkovice 1-23-7
1829Zlin - Kometa Brno 0-01-2
8033Traktor Chelyabinsk - Red Star Kunlun 0-13-3
8034M Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 2-06-0
8035Liberec - Amur Khabarovsk 0-04-1
8036Cska Moscow - Spartak Moscow 1-05-2
8037Lugano - Barys Astana 3-07-3

ATP US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4224C.Lestienne - A.Giannessi 12-36-36-02-0
4246D.King - A.Menendez Maceiras 12-56-16-42-0
4250J.Domingues - E.Donskoy 11-146-75-70-2
4317J.Vesely - J.Jung 18-166-45-72-1
4321J.Ward - M.Trungelliti 7-124-63-60-2
4324K.Majchrzak - T.Robredo 12-76-36-42-0
4401M.Krueger - E.Gerasimov 14-173-67-51-2
4942M.Vilella Martinez - A.Santillan 18-136-76-42-1
4944N.Gombos - J.Menezes 14-146-12-61-2
4945N.Rubin - G.Garcia Lopez 7-131-66-70-2
4961P.Lorenzi - E.Couacaud 13-97-66-32-0
4962P.Polansky - S.Nagal 11-145-76-70-2
4966R.Bemelmans - I.Ivashka 7-124-63-60-2
4967S.Caruso - L.Rosol 6-131-65-70-2
5070T.Griekspoor - C.Ilkel 13-87-56-32-0
5254V.Galovic - J.Sinner 17-186-46-71-2

ATP WINSTON SALEM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058J.Millman - S.Johnson 16-176-46-71-2
1094B.Paire - P.Carreno Busta 14-157-61-62-1
1095A.Rublev - D.Shapovalov 9-133-66-70-2
1098F.Tiafoe - H.Hurkacz 13-176-46-71-2

ATP WINSTON SALEM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3930L.Kubot M.Melo - J.Murray N.Skupski 12-56-26-32-0
3932S.Gille J.Vliegen - N.Monroe T.Sandgren 10-136-74-60-2

CHALLENGER L AQUILATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1340D.Popko - J.Zopp 13-96-37-62-0
8455F.Mena - G.Clezar 15-187-64-61-2
8456J.Ficovich - J.Haerteis 9-133-66-70-2
8457F.Ferreira Silva - A.Collarini 13-154-66-31-2
8458A.Martin - P.Torebko 12-66-26-42-0

CHALLENGER L AQUILA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030N.Cacic A.Sancic - G.Escobar L.D.Martinez 19-176-33-62-1
1031A.Begemann F.Mergea - M.Cuevas F.Mena 22-186-76-32-1
1032L.Margaroli A.Vavassori - A.Karatsev P.Kotov 12-66-26-42-0
1033T.Brkic A.Pavic - R.Bonadio D.Popko 12-76-46-32-0

CHALLENGER LAQUILATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8452F.Cerundolo - T.Seyboth Wild 12-76-46-32-0
8453M.Huesler - C.Taberner 7-135-72-60-2
8454P.Kotov - A.Vukic 7-124-63-60-2

ITF MEN CANCUN SINGLES M ITF MEX 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5062J.Thirouin - M.Mbithi 8-146-21-61-2
5063M.Jones - N.Chappell 9-152-66-31-2
5064R.Rodriguez Pace - L.Smith 13-107-66-42-0
5065J.Olivares - L.Gomez 12-46-16-32-0
5071R.Joncour - G.Brymer 12-36-36-02-0
5072T.Tirante - J.Angele 17-173-67-52-1

ITF MEN LAMBARE SINGLES M ITF PAR 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5073F.Zeballos - E.Bianchini Bogo 15-106-23-62-1
5074I.Monzon - G.Hidalgo 3-122-61-60-2
5622J.Reis Da Silva - L.Aboian 13-66-17-52-0
5623T.Farjat - M.Echazu 7-123-64-60-2
5624G.Villanueva - A.Blumenberg 12-66-36-32-0

ITF MEN LAMBERMONT SINGLES M ITF BEL 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4750L.Lopez - S.Beaupain 10-136-74-60-2

ITF MEN UEBERLINGEN DOUBLES M ITF GER 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4996P.Heller K.Wehnelt - T.Heger M.Hoffmann 7-123-64-60-2
4997M.Veldheer L.Zima - K.Lemstra S.Lemstra 12-46-26-22-0
4998V.Guenther L.Wessels - R.Schulte P.Zahraj 12-56-36-22-0

ITF MEN UEBERLINGEN SINGLES M ITF GER 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5050J.Trinker - P.Schroll 13-97-66-32-0

WTA NEW YORKTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029K.Muchova - M.Linette 17-197-64-61-2
1060Q.Wang - A.Blinkova 12-110-66-12-1
1342C.Giorgi - A.Cornet 12-36-26-12-0
1344K.Siniakova - B.Pera 17-154-67-62-1

WTA NEW YORK PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059M.Gasparyan M.Niculescu - S.Aoyama A.Krunic 21-196-44-62-1

WTA US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1366B.Krejcikova - A.Muhammad V-VV-VV-VV-V
1367C.Mchale - S.Peng 8-124-64-60-2
1368E.Perez - A.Bogdan 10-134-66-70-2
1369I.Shinikova - S.Vickery 17-136-14-62-1
1370K.Scott - A.Kalinskaya 6-123-63-60-2
1371M.Bolkvadze - N.Han 15-132-66-22-1
1372S.Xu - V.Flink 12-56-36-22-0
3853A.Friedsam - K.Zavatska 16-116-24-62-1
3854H.Baptiste - H.Dart 9-135-74-60-2
3855J.Larsson - N.Hibino 14-117-57-62-0
3856K.Flipkens - J.Jaksic 12-26-26-02-0
3857L.Arruabarrena Vecino - T.Babos 5-124-61-60-2
3935R.Anderson - N.Gibbs V-VV-VV-VV-V
3943V.Lepchenko - G.Garcia Perez 13-106-47-62-0
3971X.Wang - Y.Wickmayer 13-96-47-52-0
3972Z.Hives - C.Dolehide 7-131-66-70-2

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
6015Lemvig - Skjern 26-38

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6019Randers - Team Esbjerg 23-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2678Magdeburg - Balingen Weilstetten 38-26
2681Nordhorn Lingen - Bergischer 21-26
2682Wetzlar - Lemgo 28-32

SP U19ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3262Iran U19 - Bugarska U19 1-01-13-1
3264Japan U19 - Meksiko U19 1-02-03-0
3303Cuba U19 - Brazil U19 0-10-23-2
3306Sad U19 - Juzna Koreja U19 1-01-11-3
3310Tunis - Bjelorusija U19 1-01-13-2

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1555Parramatta Eels - Canterbury Bulldogs 6-12

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1599Hawkes Bay - Otago 29-21

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
8223Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 7-4
8224Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes 5-1
8225Hanshin Tigers - Yokohama Dena Baystars 8-0
8226Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows 4-8
8227Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 3-5
8228Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 5-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1267Chicago Cubs - San Francisco Giants 1-0
1273Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays 2-5
1282Pittsburgh Pirates - Washington Nationals 1-7
1283New York Mets - Cleveland Indians 2-0
1284Atlanta Braves - Miami Marlins 3-2
1285Chicago White Sox - Texas Rangers 6-1
1286Houston Astros - Detroit Tigers 6-3
1287Oakland Athletics - New York Yankees 5-3
1288L A Dodgers - Toronto Blue Jays 3-2
8674St Louis Cardinals - Colorado Rockies 6-5

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
4087(-3.5)Cincinnati Bengals - New York Giants 23-25
4106(+2.5)Atlanta Falcons - Washington Redskins 7-19
4111(-3.5)New England Patriots - Carolina Panthers 10-3
4125(+4.5)Philadelphia Eagles - Baltimore Ravens V-V
4204(-3.5)Miami Dolphins - Jacksonville Jaguars 22-7
4205(+3.5)Oakland Raiders - Green Bay Packers 22-21

TOUR OF DENMARK ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8370A.Kragh Andersen - N.Larsen 0-1
8371I.Garrison - B.Van Moer 0-1
8372J.De Buyst - A.Grondahl Jansen 1-0
8373K.Bouwman - E.Vinjebo 1-0
8374K.Neilands - T.Benoot 0-1
8375L.Norman Hansen - C.Lisson 1-0
8376M.Wurtz Schmidt - R.Quaade 0-1
8377M.Toft Madsen - M.Bjerg 1-0
8378M.Brandle - J.Le Bon 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 4751577587
arrow BL Belgija Keno 20/70 1234671116172026293034354246546168
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 916252728
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1023252830
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1526889599
arrow DB Multi-Daily B 6/99 101214447273
arrow DC Multi-Daily C 6/99 214950617899
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3481522232629303334374045515760636769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 235910111213192023243439434649576870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1519202833
arrow FK Finska Keno D 20/70 713162023282933374445475154565859616263
arrow FQ Finska Keno V 20/70 112151923252931353740425158596061626367
arrow FT Finska Keno T 20/70 511121518192326293738394548525960636566
arrow GO Njemačka Keno 20/70 46161718222425303133343943505257636466
arrow HO Hong Kong 6/49 14564243
arrow IL Illinois 6/52 71015344052
arrow IT Italija 6/90 11224426567
arrow LD Latvija Keno D 20/62 24181921282934363741434748505356586061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4561011212225273031323337383940425961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2781317202228293033343637444546505155
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 3451415
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 138222544
arrow NP New York Pick 10 20/80 811131417192023273643445052555968727376
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3571014182227303132344548525866707576
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1012131920353637404246495154555665747677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 514152227
arrow PO Poljska 6/49 71220262844
arrow RO Rumunjska 6/49 82433394647
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51219283541
arrow SI Singapur 6/49 11425282938
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 212438394546
arrow TS Turska Super 6/54 101736375354
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1015232631
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 13458131820253234394449505559697779