Petak 23.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6878Aue - Stuttgart - - 0-00-0
6879Hobro - Odense - - 0-00-0
6880Ried - Grazer Ak - - 1-01-2
6881Besiktas - Goztepe - - 1-03-0
6886Le Havre - Grenoble - - 2-13-1
6887Grasshoppers - Winterthur - - 0-12-2
6888J.Millman - S.Johnson - - 0-00-1
6983Jagiellonia - Wisla Krakow - - 2-13-2

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1799Kmc Fc - As Kigali gosti300-11-2

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9025Kukesi - Partizan Tirana domaći391-01-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9032Ol. Medea - Usm El Harrach domaći212-02-0
9033Om Arzew - A Bou Saada domaći111-01-1
9034Rc Arbaa - Jsm Skikda domaći131-02-0
9035Rc Relizane - Mc Saida gosti380-12-1
9036Mc El Eulma - Asm Oran - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5785Arsenal Sarandi - San Lorenzo gosti330-20-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5818Atletico De Rafaela - Tigre gosti450-11-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Tristan Suarez - Club Atletico Fenix domaći600-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9038Cdm Leandro N. Alem - Deportivo Merlo domaći44-05-0
9039El Porvenir - Cscd Laferrere gosti480-00-1
9040Sportivo Italiano - Csd San Martin gosti610-00-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8366Adelaide Comets Fc - Campbelltown City Sc domaći730-01-0
8367Adelaide Croatia Raiders Sc - Ne Metro Stars Sc gosti400-10-4

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8356Wollongong - Sydney United domaći441-01-2

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8547Hobart Zebras - Glenorchy Knights gosti270-11-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6023Austria Vienna Ii - Sv Lafnitz domaći171-02-3
6027Fc Juniors Oo - Austria Lustenau gosti142-28-5
6028Floridsdorfer Ac - Fc Liefering - - 0-00-0
6029Horn - Vorwarts Steyr gosti530-01-4
6030Ried - Grazer Ak domaći121-01-2
6031Wacker Innsbruck - Amstetten domaći272-02-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5857Fc Wels - Sturm Graz Ii - - 0-00-0
5896Gleisdorf 1919 - Deutschlandsberger Sc gosti221-23-2
5928Sc Weiz - Wsc Hertha gosti590-04-1
6012Tus Bad Gleichenberg - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen gosti70-10-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5819Traiskirchen Fcm - Asv Drassburg gosti100-13-2
5820Mattersburg Ii - Wiener Neustadt gosti400-11-2
5851Neusiedl - Fc Marchfeld Donauauen gosti440-11-3
5852Rapid Vienna Ii - Wiener Viktoria domaći21-03-0
5853Admira Wacker Ii - Fc Mauerwerk gosti580-02-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1039Pfk Zaqatala - Sabah 2 gosti690-00-1
1040Sabayil 2 - Turan Tovuz gosti430-11-2
1041Zira Fk 2 - Agsu gosti101-23-4

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6209Genk - Anderlecht domaći550-01-0

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1127Kaa Gent - Standard Femina De Lige gosti410-10-6
1128Oud Heverlee Leuven - Genk gosti261-31-7

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6017Isloch - Fc Slutsk gosti770-00-1
6018Fk Dnyapro Mogilev - Fc Minsk domaći620-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8380Atletico Go - Brasil De Pelotas - - 0-00-0
8648Cuiaba - Botafogo Sp domaći301-02-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Ca Juventus U20 - Ec Sao Bernardo U20 gosti420-10-1
1395Ituano Fc U20 - Red Bull Brasil U20 domaći620-01-1
1396Rio Preto U20 - Xv De Piracicaba U20 - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6231Tsarsko Selo Sofia - Beroe Stara Zagora domaći211-12-1
6232Fk Arda Kurdzhali - Cherno More Varna - - 0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1143Banik Ostrava - Slovacko domaći152-03-0
1145Sigma Olomouc - Fk Teplice domaći21-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1243Hradec Kralove - Chrudim domaći122-02-0
1244Vysocina Jihlava - Lisen domaći331-03-2
1245Brno - Vitkovice domaći451-01-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1448Kraluv Dvur - Fc Pisek domaći82-03-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8660Viktoria Otrokovice - Banik Ostrava B domaći261-03-2
8661Fc Velke Mezirici - Vrchovina domaći193-03-3
8662Slavia Kromeriz - Unex Unicov gosti220-11-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6020Union Espanola - O Higgins gosti890-00-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Nea Salamina Famagusta - Pafos gosti440-11-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6238Hobro - Odense - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1496Aucas - Olmedo domaći900-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5947Aston Villa - Everton domaći221-02-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1589Tottenham U23 - Derby U23 gosti110-21-2
1590Middlesbrough U23 - Swansea U23 domaći232-03-2
1599Arsenal U23 - Everton U23 domaći52-12-2
1602Blackburn U23 - Wolves U23 gosti510-01-2
1603Leicester City U23 - Brighton U23 gosti380-10-3
1608Man City U23 - Chelsea U23 domaći401-02-2
1609Newcastle U23 - Man Utd U23 gosti380-20-4
1611West Brom U23 - Sunderland U23 domaći44-06-0
1613West Ham U23 - Reading U23 domaći172-03-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6037Fc Kuressaare - Tartu Jk Tammeka gosti360-10-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Lootus Kohtla Jarve - Legion Tallinn gosti80-10-2
1665Rakvere Tarvas - Elva gosti241-21-4

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5797Hifk - Ilves gosti81-12-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1744Fc Haka - Kooteepee domaći242-05-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6038Jazz - Honka 2 domaći131-12-4
6039Salpa - P Iirot domaći281-02-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1780Ajaccio - Paris Fc domaći560-01-0
1781Clermont Foot - Auxerre domaći211-01-1
1783Fc Chambly Oise - Chateauroux - - 0-00-0
1785Le Havre - Grenoble domaći162-13-1
1787Le Mans - Lorient gosti160-21-2
1789Niort - Caen gosti60-11-1
1797Rodez Af - Orleans domaći101-13-3
1810Sochaux - Nancy domaći21-03-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7839Ajaccio Gfco - Fc Bastia Borgo - - 0-00-0
7840As Beziers - Pau gosti590-00-1
7841Boulogne Sur Mer - Concarneau domaći431-02-1
7842Cholet - Creteil domaći720-01-0
7843Le Puy Foot 43 Auvergne - Avranches gosti80-11-1
7844Lyon Duchere - Stade Lavallois domaći550-02-1
7845Red Star Fc 93 - Dunkerque gosti91-11-2
7846Sporting De Toulon - Fc Bourg Peronnas domaći181-02-2
7847Us Quevillaise Rouen Metropole - Villefranche gosti690-00-2

GIBRALTAR PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8676Fcb Magpies - Lions Gibraltar domaći560-02-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8673Sioni Bolnisi - Fc Dinamo Batumi gosti490-00-4

GRUZIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1669Fc Shuqura - Baia Zugdidi gosti690-00-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6035Hrvatski Dragovoljac - Medjimurje domaći21-22-2
6036Nk Sesvete - Solin gosti31-11-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1690Pss Sleman - Psm Makassar gosti80-23-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1803Machine Sazi Tabriz - Esteghlal Tehran domaći900-01-0
1804Peykan - Padideh Shahre Khodrou Khorasan Fc gosti240-20-2
1805Foolad Khuzestan Fc - Sanat Naft Abadan Fc gosti520-00-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1935Ucd - St Patrick S domaći212-03-1
8710Bohemians - Longford - - 0-00-0
8711Derry City - Dundalk gosti330-12-2
8712Galway - Cork City domaći451-01-0
8713Shamrock Rovers - Drogheda domaći560-04-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1683Fh Hafnarfjordur - Haukar gosti31-53-5
1684Ia Akranes - Throttur gosti430-10-4
1688Afturelding Fram - Augnablik gosti650-01-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7092Vikingur Olafsvik - Fjolnir domaći73-04-1
7101Grotta - Fram Reykjavik - - 1-03-1
7166Throttur - Keflavik gosti50-31-3

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1680Kv Vesturbaer - Skallagrimur domaći74-18-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5868Pisa - Benevento - - 0-00-0

ITALIJA SERIE B DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6210Venezia - Entella - - - -
6211Pordenone - Trapani - - - -
6212Pescara - Cremonese - - - -
6213Perugia - Spezia - - - -
6214Livorno - Cosenza - - - -
6215Juve Stabia - Pisa - - - -
6216Frosinone - Chievo - - - -
6217Empoli - Benevento - - - -
6218Crotone - Cittadella - - - -
6219Ascoli - Salernitana - - - -

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6846Kashima Antlers - Gamba Osaka gosti331-12-2
6847Sagan Tosu - Vissel Kobe gosti110-31-6
6848Urawa Red Diamonds - Matsumoto Yamaga domaći191-01-2
6849Consadole Sapporo - Fc Tokyo gosti380-11-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7865Gyeongnam - Suwon Bluewings domaći292-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4811Cape Umoya United Fc - Moroka Swallows gosti720-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1393Al Arabi - Al Ahli Doha Sc domaći231-13-1
1394Al Rayyan - Umm Salal gosti62-12-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2182Fk Panevezys - Fk Riteriai gosti151-14-2

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7051Gzira United - Hamrun Spartans - - 0-00-0
7052Sirens Fc - Senglea Athletic domaći401-01-1
7090Birkirkara - Floriana gosti300-10-1
7091Valletta - St Lucia Fc gosti61-32-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3240Veracruz - San Luis gosti451-11-2
3242Morelia - Unam Pumas domaći361-02-0
3243Santos Laguna - Monterrey domaći22-02-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9071Atlante - Cf Potros Uaem gosti161-12-2
9072Cd Mineros De Zacatecas - Club Celaya gosti600-00-1
9073Correcaminos Uat - Loros Universidad domaći241-12-2

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Monarcas Morelia - Pumas Unam U20 domaći93-04-1
2544Veracruz Tiburones Rojos - Atletico San Luis domaći102-03-1
2564Santos Laguna U20 - Monterrey U20 gosti221-25-4

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6860De Graafschap - Volendam domaći181-03-0
6861Den Bosch - Eindhoven domaći710-01-1
6862Dordrecht - Jong Ajax domaći202-32-5
6863Fc Oss - Jong Az Alkmaar gosti50-21-2
6864Go Ahead Eagles - Jong Utrecht domaći62-04-0
6865Helmond - Almere gosti350-11-1
6866Nac Breda - Cambuur domaći670-01-0
6867Roda - Nec Nijmegen gosti430-11-2
6868Telstar - Excelsior domaći371-03-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3094Floya - Skjervoy domaći431-04-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5909Fc Koln - Borussia Dortmund domaći291-01-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6183Bayern Munich - Frankfurt domaći301-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6423Augsburg - Freiburg - - - -
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6425Hoffenheim - Wolfsburg - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -
6455Schalke - Werder Bremen - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6285Aue - Stuttgart - - 0-00-0
6286Darmstadt - Dynamo Dresden - - 0-00-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6294Ingolstadt - Hansa Rostock domaći81-02-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6109Fc Pipinsried - Kottern domaći510-05-0
6110Schwabmunchen - Ingolstadt Am gosti150-11-1
6115Tsv 1882 Landsberg - Tsv 1880 Wasserburg domaći33-04-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6040Bayern Hof - Eltersdorf gosti360-10-2
6108Eintracht Bamberg 2010 - Sand gosti260-12-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1671Sc Borgfeld - Aumund Vegesack gosti610-00-4
6182Schwachhausen - Bremer Sv gosti470-03-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6184Waldgirmes - Fernwald gosti41-24-2
6831Bad Vilbel - Tus Dietkirchen domaći500-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6832Stuttgart Kickers - Sv Sandhausen Ii domaći660-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6833Curslack Neuengamme - Tus Dassendorf 1948 gosti510-02-5
6834Barmbek Uhlenhorst - Fc Suderelbe 1949 domaći131-03-1
6835Hamburger Sv Iii - Tus Osdorf 1907 domaći173-04-1

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6836Sv Breinig - Sv 1914 Eilendorf gosti141-12-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6837Hansa Rostock Ii - Tennis Borussia Berlin domaći272-22-4

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6838Union Sandersdorf - Eilenburg domaći620-01-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6839Hertha Wiesbach - Fv Diefflen domaći101-11-4
6840Hassia Bingen - Sportfreunde Eisbachtaler gosti81-11-2
6841Mechtersheim - Tsv Schott Mainz gosti10-11-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6842Bayreuth - Tsv 1860 Rosenheim domaći62-03-0
6843Heimstetten - Schalding Heining domaći101-11-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6844Heider - Drochtersen Assel gosti280-11-2
6845Weiche Flensburg - Hamburg Am domaći51-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6984Hertha Berlin Am - Berlin Ak 07 domaći540-01-0
6985Lokomotive Leipzig - Optik Rathenow domaći610-02-0
6986Energie Cottbus - Auerbach gosti101-21-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6993Sc Verl - Bonner domaći343-03-1
6994Tus Haltern - Borussia Dortmund Amateurs domaći630-02-2
6995Rw Essen - Wattenscheid domaći121-02-0
7006Wuppertaler - Koln Am gosti260-10-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3128River Plate Asuncion - Sportivo Luqueno domaći141-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7931Fbc Melgar - Real Garcilaso domaći51-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3248Comerciantes Unidos - Alianza Atletico domaći391-13-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1885Jagiellonia - Wisla Krakow domaći332-13-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Setubal - Moreirense - - 0-00-0
2151Rio Ave - Aves domaći102-05-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8726Benfica B - Oliveirense domaći720-02-1

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3440Belenenses U23 - Estoril U23 domaći211-02-1
3541Guimaraes U23 - Sporting Lisbon U23 gosti100-30-6
3606Fc Famalicao - Braga U23 - - 0-00-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3207Poli Iasi - Chindia Targoviste domaći152-12-2
3208Universitatea Craiova - Astra Giurgiu domaći680-01-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4611Dynamo Bryansk - Fc Khimki M domaći800-01-0
4663Fc Zorkij Krasnogorsk - Kvant Obninsk domaći163-04-0
4665Sokol Saratov - Rotor Volgograd Ii domaći342-04-0
4672Saturn - Metallurg Lipetsk domaći670-01-1

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4685Chelyabinsk - Volga Ulyanovsk domaći550-02-2
4686Fc Zvezda Perm - Fc Ufa 2 domaći182-03-1
4687Lada Dimitrovgrad - Lada Togliatti gosti180-12-1
4688Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk gosti390-11-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3658Rodina Moscow - Torpedo Vladimir gosti102-14-2
3665Fk Olimp Khimki - Fk Dolgoprudny domaći401-03-0
3666Pskov 747 - Zenit St Petersburg Ii gosti390-11-1
3667Luki Energiya V.Luki - Zvezda St Petersburg domaći342-02-0
3668Fc Kazanka Moscow - Znamya Truda gosti640-01-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6691Orlando City Sc - Atlanta United Fc gosti600-00-1
6692Portland Timbers - Seattle Sounders gosti220-11-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8029Pittsburgh Riverhounds - Loudoun United Fc domaći51-01-0
8030Phoenix Rising Fc - Sacramento Republic Fc gosti22-12-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1408Al Hilal - Abha Club gosti202-14-2
1409Al Taawoun - Al Hazem gosti341-11-1
1410Al Ittihad Ksa - Al Raed domaći111-13-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6693Senica - Zlate Moravce gosti171-11-3

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7974Sport Podbrezova - Banska Bystrica gosti130-10-2

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4779Kolubara Lazarevac - Novi Pazar domaći52-03-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6717Morton - Partick Thistle gosti250-23-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6118Granada Cf - Sevilla gosti520-00-1
6124Levante - Villarreal gosti30-12-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8013Albacete - Girona domaći810-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5027Real Avilies - Cd Covadonga domaći121-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1420Hittarps Ik - Stafsinge If gosti80-24-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7213Grasshoppers - Winterthur gosti220-12-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4743Besiktas - Goztepe domaći451-03-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8735Boluspor - Adana Demirspor - - 0-00-0

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1632Al Nasr Dubai - Al Ittihad Kalba domaći82-03-0
1656Al Wahda - Fujairah Fc domaći401-03-1
1661Al Ain - Al Ahli Uae domaći61-02-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5862Prykarpattya - Mykolaiv gosti231-11-1
8736Girnik Sport - Fc Ingulets gosti280-11-1
8737Agrobiznes Volochisk - Rukh Vinnyky domaći790-01-0
8738Fc Minaj - Kremin Kreminchuh domaći321-03-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5863Ca Atenas De San Carlos - Bella Vista domaći272-03-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9041Quang Nam Fc - K. Khanh Hoa domaći142-24-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8739Bala Town - The New Saints gosti310-13-1
8740Barry Town - Aberystwyth domaći72-03-1
8741Caernarfon Town - Connahs Quay Nomads - - 0-00-0
8742Newi Cefn Druids - Airbus domaći52-13-1
8743Penybont - Uwic Cardiff gosti380-11-3
8744Carmarthen - Newtown gosti41-11-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2573Puerto Rico - Turska 64-72
2574Kina - Brazil 84-90
2575Italija - Srbija 65-71
2577Senegal - Venezuela 74-81
2578Australija - Sad 98-94
2579Japan - Njemacka 86-83

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9504Connecticut Sun - Las Vegas Aces 89-85
9505New York Liberty - Atlanta Dream 87-90
9506Chicago Sky - Washington Mystics 85-78

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1426Sydney Ice Dogs - Sydney Bears 0-03-4

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4854Cracovia - Dvtk Jegesmedvek 0-22-3
4855Kookoo - Jyp 0-11-5
4856M Magnitogorsk - Red Star Kunlun 0-13-2
4857Pardubice - Zvolen 0-06-4
4868Vsv - Sapa Fehervar 1-02-1

ATP US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005D.Koepfer - Y.Uchiyama 12-76-36-42-0
1007E.Benchetrit - K.Coppejans 15-126-33-62-1
1012G.Barrere - D.Galan 12-76-46-32-0
1016M.Ymer - H.Chung 4-121-63-60-2
1017P.Martinez - J.Brooksby 13-183-67-61-2
1018S.Kwon - S.Diez 16-124-66-32-1
1019T.Kamke - L.Lacko 13-87-56-32-0
1057M.Basic - S.Giraldo 10-136-74-60-2
1224K.Majchrzak - I.Ivashka 6-131-65-70-2
1230P.Lorenzi - J.Vesely 17-184-67-51-2
1231T.Griekspoor - M.Trungelliti 11-166-43-61-2
1232J.Menezes - S.Nagal 14-177-54-61-2
1239L.Rosol - E.Gerasimov 15-192-67-61-2
1240C.Lestienne - G.Garcia Lopez 8-124-64-60-2
1267D.King - E.Donskoy 7-124-63-60-2
1269M.Vilella Martinez - J.Sinner 6-136-70-60-2

ATP WINSTON SALEM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058J.Millman - S.Johnson 16-176-46-71-2
1095A.Rublev - D.Shapovalov 9-133-66-70-2
1098F.Tiafoe - H.Hurkacz 13-176-46-71-2

ATP WINSTON SALEM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3930L.Kubot M.Melo - J.Murray N.Skupski 12-56-26-32-0
3932S.Gille J.Vliegen - N.Monroe T.Sandgren 10-136-74-60-2

CHALLENGER L AQUILATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9026A.Vukic - C.Taberner 4-123-61-60-2
9027D.Popko - J.Haerteis 13-87-66-22-0
9028A.Collarini - F.Cerundolo 15-142-66-22-1
9029A.Martin - G.Clezar 16-163-67-62-1

CHALLENGER LAQUILA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1390T.Brkic A.Pavic - N.Cacic A.Sancic 22-156-76-42-1
1391L.Margaroli A.Vavassori - A.Begemann F.Mergea 13-96-47-52-0

WTA NEW YORKTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1386M.Linette - K.Siniakova 13-87-66-22-0
1387Q.Wang - C.Giorgi 16-176-44-61-2

WTA NEW YORK PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1385M.Gasparyan M.Niculescu - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 18-195-76-21-2

WTA US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020D.Allertova - P.Hon 13-86-37-52-0
1021E.Ruse - X.Wang 2-121-61-60-2
1022E.Rybakina - L.Cabrera 13-97-66-32-0
1023J.Cepelova - J.Fourlis 12-66-46-22-0
1024K.Kucova - T.Martincova 10-166-42-61-2
1025P.Badosa Gibert - M.Frech 13-154-66-31-2
1026T.Townsend - N.Stojanovic 16-133-67-62-1
1028V.Gracheva - R.Hogenkamp 10-134-66-70-2
1371C.Dolehide - A.Friedsam 12-76-46-32-0
1372I.Shinikova - A.Bogdan 4-121-63-60-2
1376K.Flipkens - J.Larsson 9-135-74-60-2
1377M.Bolkvadze - S.Xu 14-146-42-62-1
1379S.Peng - N.Gibbs 16-126-34-62-1
1381V.Lepchenko - T.Babos 10-136-74-60-2
1382X.Wang - H.Dart 12-172-67-51-2
1384A.Muhammad - A.Kalinskaya 16-166-34-61-2

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
9037Kif Kolding - Aab Handbold 19-25

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1493Horsens Hk - Herning Ikast 18-29

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6178Francuska - Bugarska 1-01-13-2
6189Belgija - Ukrajina 1-02-03-0
6190Svicarska - Njemacka 0-10-20-3
6191Hrvatska - Azerbaijan 0-11-12-3
6192Srbija - Finska 1-02-03-0
6195Bjelorusija - Rusija 0-10-20-3
6196Italija - Portugal 1-02-03-0
6197Nizozemska - Rumunjska 1-02-03-0
6198Turska - Grcka 1-02-03-0
6199Slovacka - Spanjolska 1-02-03-0
6200Madjarska - Estonija 1-02-03-0
6201Poljska - Slovenija 1-02-03-0

SP U19ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5042Juzna Koreja U19 - Rusija U19 1-01-11-3
5043Brazil U19 - Tunis 1-02-03-0
5044Nigerija - Sad U19 0-10-20-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
5122Mont De Marsan - Provence Rugby 12-42
5123Montauban - Rouen Normandy 40-14
5124Us Carcassonne - Rugby Club Vannes 37-10
5130Uson Nevers - Soyaux Angouleme 18-24
5131Fc Grenoble Rugby - Colomiers Rugby 20-23

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1560North Queensland Cowboys - Penrith Panthers 24-10
1566Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs 20-22
1567Cronulla Sharks - Novi Zeland 42-16

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1633Wellington - Canterbury 23-22
1634Auckland - Bay Of Plenty 19-13

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5275Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 4-5
5329Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 1-7
6987Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 4-1
6988Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 6-4
6989Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 8-6
6990Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers 3-8
6991Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 1-5
6992Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks 3-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1402Chicago Cubs - Washington Nationals 3-9
1403Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds 3-2
1404Cleveland Indians - Kansas City Royals 4-1
1405Miami Marlins - Philadelphia Phillies 19-11
1407New York Mets - Atlanta Braves 1-2
1411Chicago White Sox - Texas Rangers 8-3
1412Houston Astros - L A Angels 5-4
1417Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks 6-1
1418Minnesota Twins - Detroit Tigers 6-9
1421St Louis Cardinals - Colorado Rockies 8-3
1424L A Dodgers - New York Yankees 2-10
1425San Diego Padres - Boston Red Sox 0-11
1435Seattle Mariners - Toronto Blue Jays 7-4

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7881(+2.5)Tampa Bay Buccaneers - Cleveland Browns 13-12
7882(+1.5)Detroit Lions - Buffalo Bills 20-24

TOUR OF DENMARK ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8930A.Kamp - T.Benoot 0-1
8931A.Capiot - N.Larsen 0-1
8932A.G.Jansen - J.De Buyst 0-1
8933A.Carvalho - E.Pinto 1-0
8934C.Lisson - L.N.Hansen 0-1
8935J.Vanendert - K.Bouwman 0-1
8936K.Neilands - M.W.Schmidt 0-1
8937L.Vervaeke - J.Vingegaard 0-1
8938R.Guldhammer - P.Weening 0-1
8939R.Quaade - M.Bjerg 1-0
8940S.Van Ginneken - D.Van Winden 0-1
8941T.Sprengers - H.Duyn 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 411151624252627293032344649515253546067
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 513252840
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1620242527
arrow CO Connecticut 6/44 112527363738
arrow DA Multi-Daily A 6/99 354748727898
arrow DB Multi-Daily B 6/99 2536474892
arrow DC Multi-Daily C 6/99 232431457995
arrow EM Euro Millions 5/50 417354245
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 614161926283335394245495157585963656768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 356819202122252737414748535662636466
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 511263032
arrow FK Finska Keno D 20/70 12111314252728313235374348495052666970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 512161920232426283133344347495158606268
arrow FT Finska Keno T 20/70 123611141731323334364445575863656869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 111121618232631323342434547525464656870
arrow LD Latvija Keno D 20/62 14141519202631323538404246474953575961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 69111718232931343839404344505257586162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 24121329303642444648495055565758606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 2223273839
arrow NP New York Pick 10 20/80 1112212332333437404346535557606162636777
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 510162339444749505355586163646670757677
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 125711141518202829575960687274767779
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1418192228
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51327313441
arrow TK Tennessee Cash 5/35 34142025
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1115375468
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 111181930
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 145921323440434549515255616465666876