Subota 24.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8550Fc Ufa - Zenit St Petersburg - - 0-01-0
8551Manchester Utd - Crystal Palace - - 0-11-2
8552Rosenborg - Stabaek - - 1-13-2
8553Slaven Belupo - Nk Varazdin - - 0-01-1
9066Real Madrid - Real Valladolid - - 0-01-1
9067Neuchatel Xamax - Basel - - 0-00-3
9068Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis - - 1-01-0
9069Hoffenheim - Werder Bremen - - 0-13-2
9070Young Boys - Zurich - - 1-04-0

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4184Masters Security - Proline Fc - - 0-00-0
4189Azam Fc - Fasil Kenema domaći242-13-1
4204Malindi Sc - Mogadishu City domaći710-01-0

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1001Skenderbeu - Flamurtari Vlore domaći900-01-0
1002Kf Tirana - Luftetari Gjirokaster domaći303-03-0
1003Teuta - Bylis Ballsh domaći341-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6116Aso Chlef - Na Hussein Dey - - 0-00-0
6117Es Setif - Mc Oran gosti480-01-1
6119Usm Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj domaći351-01-3

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9646As Khroub - Mo Bejaia domaći670-01-0
9647Drb Tadjenant - Usm Annaba domaći421-02-0
9648Jsm Bejaia - Wa Tlemcen - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5786Gimnasia Lp - Defensa Y Justicia gosti730-00-1
5787Velez Sarsfield - Newell S domaći301-13-1
5794Rosario - Atletico Patronato Parana domaći331-01-1
5795Independiente - Colon domaći131-02-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7973Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste domaći71-13-2
9649Ca Temperley - Nueva Chicago domaći780-01-1
9650Atletico Atlanta - Mitre Santiago Del Estero domaći221-01-0
9651Barracas Central - Club Atletico Alvarado gosti141-22-2
9652Deportivo Moron - Guillermo Brown domaći810-01-0
9653San Martin San Juan - Ca Estudiantes gosti900-00-1
9654Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors domaći241-02-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9656Ca Colegiales - Comunicaciones gosti50-12-2
9657Csd Flandria - Ca Defensores Unidos gosti170-11-2
9658Sacachispas Fc - Almirante Brown domaći740-01-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9693Fc Lori - Fc Noah domaći101-01-0
9694Banants - Gandzasar Kapan domaći530-01-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8368Adelaide Olympic Fc - Adelaide Blue Eagles - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Broadmeadow Magic Fc - Charlestown City domaći231-01-0
1095Lambton Jaffas Fc - Edgeworth Fc domaći212-03-0
1098Maitland Fc - Newcastle Jets Youth gosti11-13-2
1128Valentine Fc - Hamilton Olympic Fc gosti160-10-4
1143Weston Workers Fc - Lake Macquarie City Fc domaći141-05-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Sunshine Coast Fc - Moreton Bay United gosti220-20-2
8361Peninsula Power Fc - Gold Coast United Fc domaći55-16-1
8362Redlands United Fc - Queensland gosti130-10-2
8363Eastern Suburbs Brisbane - South West Queensland Thunder Fc domaći293-08-1
8364Magpies Crusaders United - Brisbane Strikers gosti140-50-B
8365Western Pride Fc - Brisbane City Fc domaći121-01-3

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1023Altona Magic Sc - Pascoe Vale gosti450-11-2
1024Bentleigh Greens - Avondale Fc gosti230-20-3
1025Dandenong Thunder - Melbourne Knights domaći212-04-1
1026Hume City - Kingston City Fc gosti150-41-5
1028Oakleigh Cannons - Green Gully Cavaliers domaći131-03-0
1029Port Melbourne Sharks - Dandenong City Sc gosti40-22-3
1030South Melbourne - Heidelberg United gosti90-20-3

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8548Olympia Fc - Kingborough Lions domaći342-03-0

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8332Cockburn City - Perth Sc domaći271-13-4
8333Ecu Joondalup - Balcatta gosti72-12-2
8334Perth Glory Youth - Bayswater City gosti131-21-2
8335Rockingham City - Inglewood United gosti380-11-3
8336Sorrento - Armadale Sc gosti510-00-1
8337Stirling Lions - Floreat Athena - - 0-00-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6772Mattersburg - St Polten gosti220-10-1
6773Rapid Vienna - Lask gosti230-11-2
6774Wolfsberger Ac - Altach domaći63-15-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6032Dornbirn - Kapfenberg domaći273-06-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Atsv Stadl Paura - Kalsdorf gosti70-21-3
1153Sv Ried Ii - Atsv Wolfsburg domaći431-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1230Sv Stripfing - Ask Ebreichsdorf gosti420-10-1
1231Sv Leobendorf - Sc Team Wiener Linien domaći261-01-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9695Sumgayit - Sabayil gosti100-10-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6222Cercle Brugge - Waasland domaći820-01-0
6225St Truiden - Zulte Waregem - - 0-00-0
6226Oostende - Mechelen domaći660-02-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Club Brugge - Rsc Anderlecht gosti320-11-4

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9726Fc Vitebsk - Neman Grodno - - 0-00-0
9727Dinamo Brest - Zvezda Minsk domaći15-16-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Sport Boys - Royal Pari Sion domaći71-01-1
1272San Jose Oruro - Real Potosi domaći21-03-2
1277Guabira - Club Destroyers gosti570-01-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1239Siroki Brijeg - Zeljeznicar domaći23-13-3
8327Nk Celik Zenica - Fk Tuzla City - - 0-00-0
8328Radnik Bijeljina - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći161-03-0
8329Fk Sarajevo - Velez Mostar gosti260-12-1
8330Sloboda Tuzla - Fk Zvijezda 09 domaći560-01-0
8331Zrinjski Mostar - Borac Banja Luka domaći480-04-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1426Aa Internacional Sp - Ae Velo Clube Sp gosti111-11-1
1438Ca Votuporanguense Sp - Atletico Linense domaći231-11-1
1448Corinthians - Desportivo Brasil Sp domaći261-02-0
1449Ec Agua Santa - Santo Andre - - 0-00-0
1453Ec Taubate Sp - Portuguesa Sp - - 0-00-0
1493Juventus Sp - Nacional Ac Sp gosti231-21-2
1495Mirassol Sp - Comercial Sp gosti530-01-1
1560Ponte Preta - Ge Osasco Sp domaći560-02-1
1566Rio Claro - Sc Atibaia Sp gosti40-10-2
1589Sao Caetano - Ec Sao Bernardo Sp gosti450-11-1
1590Xv De Piracicaba - Noroeste domaći361-02-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1439Atletico Mg - Bahia Ba gosti200-10-1
1440Gremio - Atletico Pr domaći41-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1340Ponte Preta - Sport Recife domaći500-02-2
1350Figueirense - Crb domaći291-12-2
8649Parana Clube Pr - Criciuma - - 0-00-0
8650Londrina Pr - Sao Bento gosti251-32-4
8651Oeste Sp - Vila Nova gosti440-11-1
8652Vitoria Ba - Operario Pr - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1351Globo Fc Rn - Abc gosti570-00-2
1352Nautico Pe - Santa Cruz Pe domaći312-03-1
1357Sampaio Correa Ma - Imperatriz gosti700-00-1
1358Treze - Botafogo Pb domaći142-12-2
1388Ferroviaria - Confianca Se domaći331-02-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6233Botev Plovdiv - Fc Vitosha Bistrica domaći221-12-1
6234Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv domaći590-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1148Pribram - Jablonec domaći32-04-0
1160Zlin - Mfk Karvina gosti110-11-4
1161Slavia Prague - Bohemians 1905 domaći91-04-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1246Pardubice - Banik Sokolov domaći92-04-0
1247Vysehrad - Dukla Prague gosti210-21-3
12481.Sk Prostejov - Trinec gosti210-12-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1690Benesov - Sparta Prague B - - 0-00-0
1744Loko Vltavin - Sk Rakovnik domaći181-04-0
1780Domalice - Sk Slavia Praha B gosti73-24-3
1781Tj Slovan Velvary - Fk Jablonec 97 B gosti320-11-1
1783Usti N Orlici - Fk Mlada Boleslav B domaći171-02-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1680Fc Odra Petrkovice - Fotbal F M gosti101-11-3
1682Dolni Benesov - Fk Apos Blansko domaći151-01-1
1683Hlucin - Slovacko B domaći451-01-0
1684Rosice - Znojmo domaći341-01-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8653Cobresal - Union La Calera domaći650-01-0
8654Palestino - Colo Colo domaći101-12-2
8655Everton De Vina - Coquimbo Unido gosti570-00-2
8656Curico Unido - Audax Italiano domaći32-12-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9737Deportes Magallanes - Nublense gosti400-10-2
9738Melipilla - Santiago Morning domaći352-13-1
9739Puerto Montt - Rangers De Talca - - 0-00-0
9740Deportes La Serena - Barnechea domaći361-01-0
9741Deportes Copiapo - Deportes Temuco gosti630-01-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1951Doxa Katokopias - Omonia Nicosia gosti250-10-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7850Grbalj Radanovici - Ofk Petrovac gosti50-11-2
7851Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja domaći451-02-0
7852Sutjeska Niksic - Fk Mladost Ljeskopolje gosti200-11-2
7871Titograd - Kom Podgorica gosti42-13-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8667Naestved - Vendsyssel Ff domaći42-03-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2085Odense Q - Farum Bk gosti570-01-3
2140Vejlby Skovbakken Aarhus - Fc Thy Thistedq gosti170-20-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1458Fa 2000 - Slagelse gosti42-35-3
1462Aarhus Fremad - Sydvest domaći550-01-0
1463Brabrand - Thisted domaći31-01-2
1464Fc Helsingor - Vanlose domaći192-06-2
1465Frem - Hik Hellerup gosti330-11-4
1466Jammerbugt Fc - Naesby domaći123-03-2
1467Middelfart - Ab Gladsaxe gosti290-11-1
1468B93 Kopenhagen - Avarta gosti450-10-2
1474Bronshoj - Hillerod domaći381-02-0
1475Skovshoved - Holbaek B I gosti181-12-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2182Bk Roskilde - Allerod domaći83-35-4
2307Koge Nord Fc - Birkerod domaći82-06-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2308B 1908 - Avedore domaći142-05-0
2309Kfum Bk Kobenhavn 1899 - Greve - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1502Delfin Sc - Deportivo Cuenca domaći460-02-0
1503Tecnico Universitario - Ldu Quito gosti610-00-2
1505Barcelona Sc - Cd America De Quito domaći183-04-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5948Norwich - Chelsea gosti32-22-3
6013Brighton - Southampton gosti550-00-2
6014Manchester Utd - Crystal Palace gosti320-11-2
6016Sheffield United - Leicester gosti380-11-2
6024Watford - West Ham gosti31-11-3
6025Liverpool - Arsenal domaći411-03-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1066Derby - West Brom domaći61-01-1
1067Barnsley - Luton gosti20-31-3
1068Blackburn - Cardiff - - 0-00-0
1070Charlton - Brentford domaći411-01-0
1071Fulham - Nottingham Forest gosti40-11-2
1073Huddersfield - Reading gosti700-00-2
1074Hull - Bristol City gosti411-11-3
1076Middlesbrough - Millwall domaći700-01-1
1077Preston - Sheffield Wednesday domaći321-02-1
1078Qpr - Wigan gosti20-13-1
1079Stoke - Leeds gosti420-10-3

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5276Doncaster - Lincoln City domaći131-02-1
5374Bristol Rovers - Oxford United gosti272-13-1
5379Coventry - Gillingham domaći261-01-0
5381Fleetwood - Accrington Stanley domaći281-02-0
5383Milton Keynes Dons - Peterborough gosti210-30-4
5389Rochdale - Blackpool - - 0-00-0
5396Shrewsbury - Burton Albion - - 0-00-0
5397Sunderland - Afc Wimbledon domaći81-13-1
5856Wycombe - Southend gosti111-24-3

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1580Bradford - Forest Green gosti900-00-1
1582Cambridge United - Oldham gosti281-11-2
1583Carlisle - Salford domaći72-22-2
1584Cheltenham - Swindon gosti62-22-2
1587Colchester - Northampton domaći660-01-0
1588Grimsby - Port Vale gosti131-15-2
1591Leyton Orient - Crawley Town domaći221-12-3
1592Macclesfield - Scunthorpe domaći540-01-0
1593Mansfield - Stevenage - - 0-00-0
1594Morecambe - Exeter gosti211-22-3
1595Newport County - Crewe domaći900-01-0
1596Plymouth - Walsall domaći131-03-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1105Bamber Bridge - Ashton United gosti380-13-2
1108Basford United - Lancaster domaći112-14-1
1152Buxton - Whitby Town domaći82-23-4
1154Fc United Of Manchester - Scarborough Athletic gosti260-10-1
1155Gainsborough - Warrington - - 0-00-0
1159South Shields - Hyde United gosti700-00-1
1193Stafford Rangers - Matlock Town gosti810-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3318Bromley - Boreham Wood domaći451-01-0
3359Chesterfield - Barrow gosti181-22-2
3363Chorley - Hartlepool - - 0-00-0
3364Eastleigh - Dagenham Redbridge gosti150-11-1
3454Ebbsfleet United - Notts County gosti111-12-2
3478Halifax - Fylde domaći112-14-1
3480Harrogate Town - Stockport domaći540-02-1
3481Sutton United - Dover Athletic gosti101-11-2
3482Woking - Solihull Moors domaći122-02-0
3502Wrexham - Barnet domaći21-11-1
3526Yeovil - Maidenhead United gosti570-01-2
3531Torquay - Aldershot domaći451-02-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7823Billericay Town - St Albans domaći82-23-2
7824Chelmsford City - Welling gosti840-01-1
7825Chippenham - Weymouth domaći401-01-0
7826Concord Rangers - Maidstone United gosti260-10-1
7827Dartford - Braintree Town gosti31-12-1
7828Dorking Wanderers - Hampton Richmond gosti590-00-1
7829Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet gosti290-20-3
7830Oxford City - Hemel Hampstead Town gosti50-11-2
7831Slough Town - Bath City domaći131-23-2
7832Tonbridge - Havant Waterlooville domaći31-31-3
7833Wealdstone - Hungerford Town domaći371-03-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1581Southport - Telford gosti540-00-1
7810Altrincham - Darlington domaći650-01-1
7811Bradford Park Avenue - Blyth Spartans - - 0-00-0
7812Gateshead - Farsley Celtic gosti520-00-3
7813Gloucester - Boston Utd domaći112-03-0
7814Guiseley - Alfreton Town domaći201-22-4
7815Hereford - Brackley Town domaći171-11-1
7816Kidderminster - Chester gosti270-10-1
7817Kings Lynn - Curzon Ashton gosti122-14-1
7820Leamington - Kettering domaći372-03-1
7821Spennymoor - York gosti191-31-4

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Afc Hornchurch - Kingstonian domaći82-03-0
1085Corinthian Casuals - Carshalton Athletic gosti21-22-3
1087Haringey Borough - Brightlingsea Regent domaći302-05-1
1088Leatherhead - Enfield domaći101-01-2
1089Margate - Lewes domaći341-02-0
1090Merstham - East Thurrock gosti140-12-1
1092Potters Bar Town - Folkestone Invicta gosti360-11-4

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Barwell - Biggleswade Town domaći91-03-1
1204Hednesford - Alvechurch domaći401-03-0
1221Hitchin - Rushall Olympic domaći680-01-2
1222Leiston - Tamworth domaći600-01-2
1223Nuneaton - Needham Market Fc domaći21-01-0
1227Redditch - Lowestoft Town domaći71-25-3
1234Royston Town - Coalville Town domaći401-01-1
1236St Ives Town - Stourbridge gosti160-10-2
1237Stratford Town Fc - Rushden domaći301-03-1
1241Chesham United - Truro City gosti130-12-1
1242Farnborough - Merthyr Town domaći381-01-0
1252Gosport Borough - Hendon domaći560-01-0
1253Metropolitan Police - Hartley Wintney gosti720-00-1
1254Swindon Supermarine - Salisbury gosti340-12-2
1255Weston Super Mare - Poole Town domaći171-11-1
1256Wimbourne - Taunton Town gosti210-20-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9756Nomme Kalju - Levadia Tallinn gosti32-12-1
9757Trans Narva - Flora Tallinn gosti540-00-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5798Honka - Hjk Helsinki gosti620-00-1
5799Kups - Vps domaći34-05-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2342Ik Myran - Ons Oulu gosti52-26-3
2350Jypk - Honka gosti130-12-2
2351Kuopion Palloseura - Tips Vantaa domaći151-01-0
2352Tampereen Ilves - Aaland United gosti60-10-1
2353Tps - Hjk Helsinki gosti211-11-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Ac Kajaani - Ac Oulu gosti330-13-1
1667Eif - Tps - - 0-00-0
1668Jaro - Mypa domaći71-02-0

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9764Jippo - Japs - - 0-00-0
9765Viikingit - Nurmijarven Jalkapalloseura gosti510-00-2
9766Mp Mikkeli - Lahden Reipas domaći301-03-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2331Kerho 07 - Js Hercules domaći221-03-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5858Amiens - Nantes gosti540-01-2
5859Angers Sco - Metz domaći42-03-0
5894Brest - Reims domaći860-01-0
5897Dijon - Bordeaux gosti110-10-2

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6570Amiens - Metz - - - -
6572Bordeaux - Reims - - - -
6573Dijon - Brest - - - -
6574Lille - St Etienne - - - -
6575Lyon - Marseille - - - -
6576Nantes - Strasbourg - - - -
6577Nice - Montpellier - - - -
6578Toulouse - Angers Sco - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1826Troyes - Lens domaći451-02-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6203Lamia - Panathinaikos domaći201-11-1
6204Aris - Ofi Crete gosti180-11-1
6205Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis domaći61-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3167Deportivo Siquinala - Csd Comunicaciones gosti410-10-2
3168Csd Municipal - Deportivo Mixco domaći171-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3178Cd Marathon - Real Cd Espana domaći181-13-1
3207Real De Minas - Cd Platense domaći33-03-1
7846Cd Motagua - Cd Vida domaći580-03-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1131Slaven Belupo - Nk Varazdin domaći580-01-1
1134Inter Zapresic - Lokomotiva Zagreb gosti450-11-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9750Orijent - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći331-02-2
9751Cibalia - Nk Dubrava domaći241-13-1
9752Nk Dugopolje - Nk Croatia Zmijavci gosti180-10-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3239Madura United - Psis Semarang domaći590-03-0
3295Pusamania Borneo - Semen Padang domaći181-01-0
3297Putra Samarinda - Arema Cronus domaći271-12-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1806Shahin Bushehr Fc - Foolad Mobarake Sepahan gosti580-00-3

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1940Sligo - Limerick gosti73-26-2
3658Glengad United Fc - Waterford gosti700-00-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1672Ia Akranes - Ibv Vestmannaeyjar domaći451-02-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1674Thor Akureyri - Leiknir Reykjavik domaći271-01-1
1675Umf Njardvik - Magni domaći710-02-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6488Fiorentina - Napoli domaći91-23-4
6490Parma - Juventus gosti210-10-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5869Crotone - Cosenza - - 0-00-0
5878Salernitana - Pescara domaći361-03-1
5910Ascoli - Trapani - 171-03-1
5911Cittadella - Spezia gosti480-00-3
5930Venezia - Cremonese gosti680-01-2
5931Virtus Entella - Livorno domaći291-01-0

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6312Fiorentina - Sampdoria - - - -
6313Genoa - Cagliari - - - -
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6318Milan - Atalanta - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6320Roma - Lazio - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6639Pontedera - Carrarese domaći91-13-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6709Reggio Audace Fc - Salo domaći62-04-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6821Rieti - Ternana gosti111-21-3

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8714Maccabi Haifa - Hap Raanana gosti52-24-3
8715Hapoel Hadera - Ashdod gosti300-11-1
8716Sectzya Nes Ziona - Maccabi Tel Aviv gosti220-20-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6850Nagoya Grampus - Yokohama Marinos gosti30-21-5
6851Jubilo Iwata - Cerezo Osaka gosti180-20-2
6853Kawasaki Frontale - Shimizu S Pulse domaći141-12-2
6854Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita - - 0-00-0
6855Vegalta Sendai - Shonan Bellmare domaći680-01-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7854Jef United - Kofu gosti600-00-3
7855Mito Hollyhock - Tokyo Verdy gosti190-21-2
7856Yokohama Fc - Kagoshima United domaći173-15-1
7857Albirex Niigata - Kanazawa gosti31-12-3
7858Kyoto Ps - Avispa Fukuoka domaći141-01-1
7859Montedio Yamagata - Tochigi Sc domaći22-02-0
7860Renofa Yamaguchi - V Varen Nagasaki gosti130-20-4
7861Tokushima Vortis - Ryukyu gosti350-16-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7866Jeonbuk Motors - Seongnam Ilhwa gosti580-01-1
7867Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu Fc domaći232-15-1
7868Daegu Fc - Gangwon domaći103-03-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5255Black Leopards - Highlands Park gosti420-11-1
7995Golden Arrows - Chippa United domaći321-02-1
7996Kaizer Chiefs - Supersport United domaći141-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4842Ts Sporting Fc - Richards Bay Fc gosti300-10-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1802Ordabasy Shymkent - Shakhter Karagandy domaći221-03-2
1807Tobol Kostanay - Atyrau domaći321-02-0

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9075Fc Astana Youth - Fc Temirtau gosti720-01-1
9076Fc Petropavlovsk - Zhetysu B - - 0-00-0
9077Fk Baikonur - Kaspyi Aktau domaći361-11-2
9078Akademia Ontustyk - Fc Altay gosti180-11-1
9079Aktobe - Kyran Shymkent gosti111-31-3
9080Kairat Zhastar - Maktaaral gosti60-20-3
9081Akzhaiyk Uralsk - Fc Ekibastuz domaći470-01-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9742Shaanxi Changan - Beijing Konggu domaći101-02-1
9743Heilongjiang Lava Spring - Xinjiang Tianshan Leopard domaći83-14-2
9744Liaoning Whowin - Shijazhuang Ever Bright gosti790-00-2
9745Meizhou Meixian Techand - Meizhou Hakka gosti50-22-3
9746Qingdao Huanghai - Sichuan Longfor Fc domaći23-13-1
9747Zhejiang Greentown - Guizhou Hengfeng gosti21-11-4
9748Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin gosti590-01-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1061Depotivo Pasto - U. M. Santa Marta domaći291-02-0
1062Atletico Junior - Once Caldas gosti860-00-1
1063Cucuta Deportivo - La Equidad gosti281-12-1
1064Millionarios - Deportivo Cali gosti240-12-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Atletico Fc - Orsomarso Sc domaći620-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Deportiva Alajuelense - Santos Dg gosti350-12-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8661Ad Juventud Escazucena - Futbol Consultants Desamparados domaći470-02-0
8662Cs Uruguay De Coronado - Curridabat Fc domaći371-12-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7849Fk Liepaja - Ventspils gosti370-11-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3304Fc Platinum - Big Bullets domaći42-13-2
3311Zesco United - Green Mamba Fc domaći151-01-0
3440Township Rollers - Young Africans Sc gosti410-10-1
3527Primeiro De Agosto - Kmkm domaći381-02-0
3541Al Merrikh Sc Omdurman - Js Kabylie domaći451-03-2
3606Mamelodi Sundowns - As Otoho domaći154-04-0
3607Es Sahel - Hafia Fc domaći411-07-1
3609Generation Foot - Lprc Oilers Fc domaći161-03-0
3610Orlando Pirates - Green Eagles domaći600-01-1
3611Raja Casablanca - Brikama United domaći161-04-0

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4665Petange - Rodange 91 domaći381-04-1

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5043Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje domaći560-02-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9182Tarxien Rainbows - Mosta gosti400-10-4
9183Gudja United - Hibernians domaći510-01-1
9184Balzan Youths - Sliema Wanderers domaći251-02-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Diosgyor - Mezokovesd Zsory gosti510-00-3
1732Honved - Debreceni gosti81-12-3
1733Kaposvar - Zalaegerszeg gosti320-20-4
1735Paksi Se - Mol Vidi Fc gosti240-10-2
1739Varda - Ujpest domaći231-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3254Queretaro - Leon gosti340-10-4
3287Cruz Azul - Puebla domaći610-01-1
3288Pachuca - Atlas domaći312-03-1
3289Tigres - America Mexico domaći271-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8807Dorados De Sinaloa - Venados domaći540-01-0
9074Alebrijes De Oaxaca Fc - Cafetaleros De Tapachula domaći222-02-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4672Cruz Azul U20 - Puebla domaći341-03-1
4677Tigres - America Mexico domaći82-03-1
4685Pachuca - Atlas - - 0-00-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4686Cd Ocotal - Las Sabanas Cf domaći281-01-1
4687Juventus Fc - Diriangen Fc domaći391-03-1
8812Cd Walter Ferretti - Real Esteli domaći291-01-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6579Willem - Emmen domaći331-02-1
6595Heracles - Vitesse gosti660-01-1
6596Heerenveen - Twente - - 0-00-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2921Arvoll - Traeff gosti142-12-1
2994Lokomotiv Oslo - Ullern gosti50-20-3
2995Drobak Frogn - Halsen If domaći231-23-2
2996Orn Horten - Frigg domaći23-27-3
3096Junkeren - Harstad gosti160-23-2
3097Finnsnes - Melbo domaći251-24-3
3098Skjetten - Honefoss gosti440-11-3
5323Eidsvold - Krakeroy domaći620-01-0
5324Rommen - Nordstrand domaći122-23-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5821Rosenborg - Stabaek gosti81-13-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5181Sandnes Ulf - Aalesund gosti140-11-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2580Asane - Sotra Sk domaći331-02-1
2581Baerum - Fram Larvik gosti330-12-1
2618Elverum - Kjelsas domaći381-13-2
2676Floro - Mjolner domaći11-22-2
6019Vidar - Nardo domaći281-01-3
6034Sola - Bryne gosti130-10-2
6064Stordals Blink - Byasen domaći142-15-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5924Augsburg - Union Berlin domaći590-01-1
5925Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen gosti60-31-3
5927Hoffenheim - Werder Bremen gosti420-13-2
5934Mainz - Borussia Monchengladbach domaći181-11-3
5938Paderborn - Freiburg domaći31-21-3
5939Schalke - Bayern Munich gosti200-10-3

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6287Bochum - Wehen gosti100-33-3
6288Hannover - Greuther Furth gosti220-11-1
6289Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld gosti430-11-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6299Bayern Munich Am - Chemnitzer gosti470-02-2
6300E. Braunschweig - Wurzburger Kickers domaći72-25-2
6302Magdeburg - 1860 Munich domaći144-05-1
6306Meppen - Cz Jena domaći640-03-0
6362Preussen Munster - Uerdingen domaći720-01-1
6511Sonnenhof Grossaspach - Viktoria Koln gosti310-20-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
61201865 Dachau - Hankofen Hailing domaći730-01-0
6121Sv Donaustauf - Sv Kirchanschoring domaći221-12-1
6122Turkspor Augsburg 1972 - Sv Pullach domaći252-07-1
6123Tsv Nordling - Tsv Schwaben Augsburg domaći291-02-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2575Seligenporten - Grossbardorf gosti770-03-1
2577Djk Vilzing - Don Bosco Bamberg domaći372-03-0
2625Wurzburger - Tsv Abtswind gosti241-14-2
2638Atsv 1898 Erlangen - Djk Gebenbach gosti40-10-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2548Werder Bremen 3 - Habenhauser gosti450-12-2
2564Brinkumer - Leher Ts gosti251-13-3
2573Blumenthaler - Oberneuland gosti210-10-1
2574Esc Geestemunde - Bts Neustadt domaći53-17-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2452Eintracht Stadtallendorf - Sv Steinbach 1920 domaći102-04-0
24581. Hanauer Fc 93 - Baunatal gosti161-12-1
2461Rw Hadamar - Viktoria Griesheim domaći192-06-1
2463Sc Hessen Dreieich - Hessen Kassel - - - v-v
2464Sv Neuhof - Sg Barockstadt Fulda Lehnerz gosti500-00-4
2524Turk Gucu Friedberg - Fc Eddersheim domaći81-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7805Pforzheim - 1. Goppinger Sv - - 0-00-0
7806Sgv Freiberg - Freiburger Fc - - 0-22-2
7807Spfr. Dorfmerkingen - Fsv 08 Bissingen - - 0-01-1
7808Tsv Ilshofen - Linx gosti21-14-1
78191. Fc Rielasingen Arlen - Reutlingen domaći580-02-0
7822Nottingen - Fv Ravensburg gosti101-21-3
7834Sv Oberachern - Neckarsulm domaći271-01-0
7835Villingen - Stuttgart Amateurs domaći31-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7848Meiendorfer - Tsv Sasel 1925 gosti410-10-3

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
30921.Fc Monheim - Tvd Velbert 1870 domaći411-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2737Gifhorn - Arminia Hannover - - 3-03-0
3082Sv Atlas Delmenhorst - Egestorf Langreder - - 1-14-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6128Blau Weiss Berlin - Neustrelitz gosti132-23-4
6129Brandenburger Sud 05 - Charlottenburger Fc Hertha 06 domaći361-12-1
6130Staaken - Sv Victoria Seelow domaći94-09-0
6131Torgelower Greif - Msv Pampow domaći281-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6125Plauen - Vfl 05 Hohenstein Ernstthal domaći71-12-1
61261919 Grimma - Neugersdorf - - 2-04-1
6127Vfl Halle 96 - Cz Jena Ii - - 2-02-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3094Kaiserslautern Am - Wormatia Worms domaći102-22-4
3095Engers - Sv Gonsenheim gosti141-31-3
3164Fc Karbach - Eintracht Trier domaći141-21-4
3165Pfeddersheim - Rochling Volklingen domaći14-16-3
3166Tus Koblenz - Arminia Ludwigshafen domaći371-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2354Schweinfurt - Viktoria Aschaffenburg domaći900-01-0
2368Tsv Rain Lach - Vfr Garching gosti290-21-3
9121Aubstadt - Augsberg Am domaći51-02-1
9122Burghausen - Memmingen gosti450-11-2
9123Eichstatt - Illertissen gosti181-11-1
9124Greuther Furth Am - Buchbach gosti70-10-1
9125Turkgucu Ataspor Munchen - Nurnberg Am domaći401-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9139Wolfsburg Am - Eintracht Norderstedt domaći102-04-0
9140St Pauli Am - Hannover Am domaći101-21-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Altglienicke - Bfc Dynamo domaći31-14-1
2372Bischofswerdaer Fv 1908 - Viktoria Berlin gosti91-21-4
2373Lichtenberg 47 - Wacker Nordhausen domaći102-05-1
2386Union Furstenwalde - Babelsberg domaći810-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Aalen - Pirmasens domaći111-02-0
2390Fc Giessen - Fsv Frankfurt gosti80-10-3
2411Offenbacher Kickers - Elversberg gosti290-10-3
2412Saarbrucken - Astoria Walldorf gosti371-13-1
2423Ulm - Tus Rot Weiss Koblenz domaći123-04-0
9149Bahlinger Sc - Homburg domaći600-02-0
9150Bayern Alzenau - Tsg Balingen domaći22-02-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Bergisch Gladbach - Rw Oberhausen gosti610-00-2
2441Borussia Monchengladbach Am - Sv Lippstadt 08 domaći322-04-0
2449Fortuna Dusseldorf Am - Schalke Am domaći32-02-1
9155Aachen - Vfb Homberg domaći151-01-1
9156Sportfreunde Lotte - Sv Rodinghausen gosti70-20-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2532Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Inter Turkspor Kiel domaći72-13-2
2535Husumer - Sv Eichede gosti61-11-3
2543Tsb Flensburg - Fc Phonix Lubeck gosti64-15-1
2544Oldenburger Sv - Lubeck Amateurs domaći32-24-3

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5440Cd Universitario - Alianza gosti11-12-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3129Sol De America - Deportivo Capiata gosti720-01-1
3131Club Guarani Asuncion - Sportivo San Lorenzo domaći52-03-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7932Escuela Municipal Deportivo Binacional - Ayacucho Fc domaći191-02-1
7933Sport Huancayo - Deportivo Municipal domaći261-04-2
7934Alianza Lima - Academia Cantolao domaći201-03-2

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5581Juan Aurich - Cd Sport Loreto gosti490-02-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1886Cracovia Krakow - Arka Gdynia domaći302-03-1
1887Lechia Gdansk - Slask Wroclaw gosti370-11-1
1888Rakow Czestochowa - Lech Poznan gosti300-22-3

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8718Bielsko Biala - Olimpia Grudziadz domaći141-02-1
8719Chrobry Glogow - Stomil Olsztyn - - 0-00-0
8720Odra Opole - Radomiak Radom - - 0-00-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5582Stal Rzeszow - Elana Torun domaći760-01-0
5583Garbarnia Krakow - Lech Ii Poznan domaći870-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2161Benfica - Porto gosti220-10-2
2162Boavista - Pacos Ferreira domaći121-11-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8727Academica - Chaves gosti31-11-2
8728Feirense - Ac Viseu - - 0-00-0
8729Covilha - Vilafranquense domaći301-01-0
8730Penafiel - Cova Piedade domaći222-03-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5851Real Sporte - Sportivo De Loures domaći231-02-0
5852Berco Sc - Mirandela domaći72-15-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3209Fc Clinceni - Acs Sepsi domaći241-11-1
3210Cfr Cluj - Fc Botosani domaći193-04-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2190Concordia Chiajna - Afc Turris Oltul Turnu Magurele gosti60-10-3
2191Daco Getica Bucuresti - Scolar Resita domaći71-01-0
2192Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - Fc Dunarea Calarasi gosti251-11-1
2194Pandurii Tg.Jiu - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - - 0-00-0
2199Ripensia Timisoara - Uta Arad gosti450-12-1
2200Rapid Bucharest - Politehnica Timisoara domaći820-01-0
7956Sportul Snagov - Metaloglobus Bucuresti gosti170-10-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Tambov - Dynamo Moscow gosti410-10-2
2232Fc Ufa - Zenit St Petersburg domaći790-01-0
2233Fk Krasnodar - Lokomotiv Moscow gosti51-11-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5868Spartak Nalchik - Mashuk Kmv gosti230-10-3
5896Urozhay Krasnodar - Alaniya Vladikavkaz domaći21-11-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3669Fk Kolomna - Veles domaći361-01-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913New York City Fc - New York Red Bull gosti101-12-1
1914New England Revolution - Chicago Fire domaći171-12-1
1915Philadelphia Union - Washington Dc United domaći53-03-1
1916Toronto Fc - Montreal Impact gosti490-02-1
1917Real Salt Lake - Colorado Rapids domaći900-02-0
1919San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps gosti62-13-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5262North Carolina Courage - Reign Fc domaći820-01-0
5265Washington Spirit - Orlando Pride domaći91-12-1
5266Houston Dash - Sky Blue Fc gosti260-21-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1942Hartford Athletic - Atlanta United 2 domaći271-03-2
1982Tampa Bay Rowdies - Memphis 901 Fc domaći112-05-0
1983Nashville Sc - Charleston gosti430-12-1
1987Swope Park Rangers - New York Red Bulls Ii gosti71-31-5
1999Rio Grande Valley Fc - El Paso Locomotive Fc domaći470-01-0
2000San Antonio Fc - New Mexico United domaći282-05-0
2087Okc Energy Fc - Austin Bold Fc domaći244-04-2
2088Los Angeles - Real Monarchs Slc domaći282-03-1
2138Fresno Fc - Colorado Springs Switchbacks Fc gosti630-02-1
2347Las Vegas Lights - Portland Timbers Ii domaći451-01-0
8031Ottawa Fury Fc - Saint Louis Fc domaći112-02-1
8032Louisville City Fc - Carolina Railhawks domaći550-01-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Jocoro Fc - Independiente Fc gosti880-00-1
8665Chalatenango - Isidro Metapan domaći342-03-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9179Al Fateh - Al Shabab Ksa gosti10-11-2
9180Al Faisaly Ksa - Al Fayha - - 0-00-0
9181Al Wehda - Al Ittifaq gosti570-00-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5124Dungannon - Glenavon domaći182-02-1
9758Ballymena - Glentoran domaći500-01-2
9759Carrick Rangers - Cliftonville gosti610-00-1
9760Coleraine - Institute - - 0-00-0
9761Crusaders - Larne domaći161-12-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6694Pohronie Ziar - As Trencin gosti50-20-4
6695Ruzomberok - Trnava gosti400-10-1
6696Zemplin Michalovce - Sered gosti91-11-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7975Slovan Bratislava 2 - Dubnica gosti120-10-2
7976Fk Puchov - Petrzalka gosti620-01-1
7977Kosice - Msk Zilina B domaći560-01-0
7978Fk Poprad - Kfc Komarno domaći880-02-0
7979Mfk Skalica - Tatran Liptovsky domaći131-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7986Domzale - Aluminij gosti230-11-1
7987Olimpija Ljubljana - Mura gosti530-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4694Fk Rad - Macva Sabac domaći261-02-0
4695Javor Ivanjica - Napredak domaći91-02-2
4700Proleter Novi Sad - Vojvodina Novi Sad gosti130-10-1
4701Vozdovac - Mladost Lucani domaći431-02-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6727Hamilton - Motherwell gosti161-21-3
6728Hibernian - St Johnstone domaći251-02-2
6729Kilmarnock - Aberdeen - - 0-00-0
6730Ross County - Livingston gosti31-31-4

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6718Alloa - Arbroath gosti170-10-1
6719Ayr United - Queen Of The South domaći261-01-0
6720Dundee - Inverness Caledonian Thistle - - 0-00-0
6721Dunfermline - Dundee United gosti100-20-2

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6722Clyde - Falkirk domaći341-01-0
6723Dumbarton - Stranraer gosti201-13-1
6724East Fife - Airdrie United domaći72-04-1
6725Peterhead - Forfar domaći470-01-0
6726Raith - Montrose domaći800-03-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6765Albion Rovers - Brechin gosti360-10-1
6766Cowdenbeath - Annan Athletic domaći391-03-1
6767Queen S Park - Elgin - - 0-00-0
6768Stenhousemuir - Edinburgh City domaći71-01-3
6769Stirling Albion - Cove Rangers gosti270-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6157Osasuna - Eibar - - 0-00-0
6159Real Madrid - Real Valladolid domaći820-01-1
6176Celta Vigo - Valencia domaći151-01-0
6193Getafe - Athletic Bilbao gosti61-11-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8014Racing Santander - Almeria domaći291-01-1
8015Real Oviedo - Lugo domaći51-01-1
8016Mirandes - Cadiz gosti610-01-2
8017Alcorcon - Elche domaći51-01-2
8018Malaga - Las Palmas gosti490-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4869Cf Rayo Majadahonda - Sporting Gijon B domaći660-01-0
4929Marino Luanco - Atletico Madrid B domaći251-01-2
4931Pontevedra - Fc Coruxo domaći82-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5002Sd Leioa - Guijuelo gosti760-00-1
5003Real Sociedad B - Burgos domaći31-01-1
5004Cultural Leonesa - Amorebieta gosti71-11-1
5005Cd Calahorra - Real Union De Irun domaći381-02-0
6027Barakaldo - Unionistas De Salamanca Cf domaći540-02-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5006Villarreal B - Levante B domaći41-12-1
5026Prat - Hercules gosti830-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6189Sevilla Atletico - Yeclano Deportivo - - 0-00-0
6190Cp Villarrobledo - Rb Linense gosti40-10-2
6191San Fernando - Rec De Huelva domaći620-02-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5029Ud Gijon Industrial - Cd Llanes gosti11-11-2
5118Fc J. Espanol De San Vicente - Novelda gosti72-22-3
5119Recambios Colon Cd - Cf Villarreal C gosti260-10-3
6199Racing Club Villalbes - Cd As Pontes - - 0-00-0
6294Tropezon - Sd Textil Escudo gosti820-00-2
6601Urduliz Ft - Jd Somorrostro - - 0-00-0
6606Cf Intercity - Atletico Saguntino gosti251-11-1
6608Crevillente Deportivo - Cd Acero domaći341-11-1
6614Leganes B - Ed Moratalaz - - 0-00-0
6624Ud Santa Marta - Atletico Bembibre domaći490-02-0
6625Atletico Astorga Fc - Jupiter Leones gosti41-13-2
6627Ud Maracena - Almeria B domaći102-12-1
6661Binisalem - Cd Manacor domaći172-03-1
6662Cd Ferriolense - Cd Platges De Calvia gosti900-00-1
6663Constancia - Mallorca B gosti420-10-3
6664Cd Ibiza Islas Pitiusas - Sd Formentera domaći201-03-0
6665Ud Collerense - Ce Santanyi gosti190-21-4
6832Ud Las Palmas C - Ud Tenerife Sur Ibarra gosti840-00-1
6835Lorca Cf - Estrella Grana El Palmar Cf domaći241-01-0
6840Cd Tarancon - Almagro Cf domaći192-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6699Sirius - Orebro gosti150-33-4

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5141Lunds - Skovde domaći261-02-1
5142Tvaakers - Utsiktens domaći271-02-2
5143Atvidaberg - Eskilsminne If gosti271-11-1
5144Kristianstad - Lindome Gif domaći900-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5133Forward - Nykoping gosti310-12-4
5134Gefle If - Umea gosti190-11-2
5135Carlstad United - Bodens domaći141-13-1
5136Sollentuna United - Karlslunds gosti130-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5854Grebbestads If - Savedalens If domaći232-02-0
5855Stenungsunds - Ijk Uddevalla domaći302-12-1
5860Torslanda - Ifk Tidaholm gosti90-22-2
5861Vanersborgs If - Nordvarmland Ff gosti770-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5256Ifk Mora - Ifk Stocksund gosti560-00-3
5257Karlbergs Bk - Valbo gosti371-12-1
5258Gamla Upsala - Taby Fk gosti800-00-1
5259Kungsangens If - Enkoping Sk domaći31-01-0
5260Kvarnsvedens - Skiljebo domaći351-01-0
5261Sundbyberg Ik - Gute domaći272-05-1
5272Lidingo - Hudiksvalls - - 0-00-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5541Pitea - Ytterhogdals Ik 1921 gosti540-00-1
5622Friska Viljor - Taftea Ik domaći12-15-2
5623Kramfors Alliansen - Ifk Umea gosti270-20-2
5624Lulea - Ostersunds domaći441-01-0
5641Skelleftea - Sandviks Ik domaći153-04-0
5642Timra - Gottne If gosti180-31-4

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5151Nassjo - Husqvarna domaći101-13-3
5152Almeboda Linneryd - Nosaby If gosti121-24-2
5153Fk Karlskrona - Ifo Bromolla domaći191-03-0
5154Asarums If Fk - Raslatts domaći81-11-1
5155Dalstorps If - Berga gosti20-10-1
5254Osterlen Ff - Rappe Goif gosti70-20-3

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5643Onsala - Vinbergs If gosti370-11-2
5644Ullareds Ik - Eslovs domaći291-02-1
5645Ksf Prespa Birlik - Angelholms domaći690-01-0
5646Rosengard - Halmia gosti810-00-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5932Neuchatel Xamax - Basel gosti550-00-3
5935Young Boys - Zurich domaći291-04-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7242Wil - Kriens domaći530-02-0
7287Lausanne - Aarau domaći371-05-1
7288Schaffhausen - Stade Ls Ouchy gosti900-00-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9195Buriram United - Sukhothai gosti200-11-1
9196Trat Fc - Ptt Rayong Fc - - 0-00-0
9197Bangkok United - Port domaći500-02-0
9198Pt Prachuap - Samut Prakan City domaći451-02-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9762Club Afrique - Stade Tunisien domaći331-03-0
9763Kairouanaise - As Soliman gosti71-11-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4744Ankaragucu - Kayserispor domaći590-01-1
4745Alanyaspor - Kasimpasa domaći291-14-1
4767Basaksehir - Fenerbahce domaći321-01-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6863Altinordu Fk - Karagumruk gosti330-11-2
6864Balikesirspor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor domaći381-02-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4881Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava gosti40-10-3
4882Olexandria - Desna Chernigov gosti500-00-3
4893Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk gosti520-01-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1835Atletico River Plate - Penarol domaći321-01-0
1836Ca Boston River - Progreso gosti240-11-1
1839Plaza Colonia - Cerro Largo domaći460-03-1
1841Racing Club Montevideo - Montevideo Wanderers gosti220-12-2

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6880Albion Fc - Deportivo Maldonado gosti180-11-2
6881Cerrito - Central Espanol domaći201-12-2
6886Sud America - Torque - - 0-00-0
6887Villa Teresa - Tacuarembo Fc domaći31-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6989Lala Fc - Portuguesa gosti230-20-2

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5538Mckinnon Cougars - Hume City Broncos 107-94

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1058Angola - Ceska 65-84
1060Novi Zeland - Francuska 81-95
6865Japan - Tunis 76-78
6866Juzna Koreja - Ceska 89-97

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1427Melbourne Ice - Perth Thunder 0-11-8
1428Newcastle North Stars - Melbourne Mustangs 0-12-2
1433Sydney Bears - Adelaide Adrenaline 2-08-3
1434Melbourne Ice - Perth Thunder 1-23-7
1436Newcastle North Stars - Adelaide Adrenaline 1-014-3
1437Sydney Ice Dogs - Melbourne Mustangs 0-23-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1608Dizel Penza - Csk Vvs Samara - 1-2
1609Hc Cheboksary - Chaika U20 0-02-4
1611Jyp - Saipa 1-13-5
1613Cracovia - Kosice 1-25-3
1632Grenoble - Sapa Fehervar 1-13-3
1633Poprad - Nice Aigles 0-14-2
1656Hv 71 - Servette 0-01-0
9534Severstal Cherepovets - Torpedo Nn 0-21-5
9535Dinamo Riga - Dinamo Minsk 1-03-1
9536Cska Moscow - Vityaz Podolsk 0-10-5
9537Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 1-03-0
9538Spartak Moscow - Dynamo Moscow 1-01-4

ATP WINSTON SALEM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000B.Paire - H.Hurkacz 12-153-66-31-2

CHALLENGER L AQUILATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9026A.Vukic - C.Taberner 4-123-61-60-2
9027D.Popko - J.Haerteis 13-87-66-22-0
9028A.Collarini - F.Cerundolo 15-142-66-22-1
9029A.Martin - G.Clezar 16-163-67-62-1

CHALLENGER LAQUILA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1390T.Brkic A.Pavic - N.Cacic A.Sancic 22-156-76-42-1
1391L.Margaroli A.Vavassori - A.Begemann F.Mergea 13-96-47-52-0

WTA NEW YORKTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020C.Giorgi - M.Linette 16-187-55-71-2

AUSTRIJA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
5816Krems - Alpha Hard 17-22

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1455Nordsjaelland - Skanderborg 18-19
1456Ribe Esbjerg Hh - Tvis Holstebro 27-28

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9507Gummersbach - Tusem Essen 25-25
9508Hsg Krefeld - Bad Schwartau 16-24
9509Lubbecke - Djk Rimpar Wolfe 23-23
9510Coburg - Emsdetten 26-22
9511Dormagen Rhineland - Aue 35-25
9512Ferndorf - Hamburg 21-28
9513Huttenberg - Hsg Konstanz 24-23

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
2320Ahc Dunarea Calarasi 2014 - Steaua Bucuresti 31-27
2321Hbc Nantes - Pick Szeged 25-40

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1359Francuska - Grcka 0-10-20-3
1360Njemacka - Spanjolska 0-11-13-1
1366Belgija - Slovenija 1-02-03-0
1371Estonija - Hrvatska 0-10-21-3
1372Finska - Turska 0-10-22-3
1376Svicarska - Slovacka 0-10-20-3
1377Portugal - Poljska 0-10-20-3
1385Rumunjska - Madjarska 1-01-13-1

SP U19ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1393Bjelorusija U19 - Brazil U19 0-11-11-3
1394Japan U19 - Njemacka U19 1-02-03-0
1395Iran U19 - Kolumbija 0-11-13-1
1402Meksiko U19 - Egipat U19 0-10-20-3
1408Bugarska U19 - Ceska 0-10-20-3
1409Rusija U19 - Nigerija 1-02-03-0
1410Dominikanska Republika - Juzna Koreja U19 0-10-20-3
1420Tunis - Chinese Taipei 0-10-20-3

CHALLENGE KUP RAGBI

Br. Susret Kraj
1339Warrington Wolves - St Helens 18-4

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1346Griquas - Johannesburg Lions 26-27
1348Free State Cheetahs - Western Province 38-33
1361Pretoria Bulls - Natal Sharks 40-48

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1568Wests Tigers - Newcastle Knights 46-4
1569St. George Illawarra - Sydney Roosters 12-34
1570Melbourne Storm - Gold Coast Titans 24-8
1571Canberra Raiders - Manly Sea Eagles 14-18

PRIJATELJSKE UTAKMICE RAGBI

Br. Susret Kraj
1363Skotska - Francuska 17-14
1364Engleska - Irska 57-15

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
1365Agen - Toulon 25-44
1373Castres - Montpellier 26-25
1374Lyon Olympique - Stade Francais 43-9
1375Pau - Brive 33-14
1378Racing Metro 92 - Bayonne 17-24
1380Begles Bordeaux - Toulouse 30-25

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1635Counties Manukau - Waikato 26-31
1636Taranaki - Northland 52-19
1637Southland - North Harbour 12-33

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5349Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks 9-5
5370Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 6-5
5536Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers 4-7
5537Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 8-6
6888Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 1-6
6983Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 10-4
6984Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 0-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1243L A Dodgers - New York Yankees 2-1
1244Miami Marlins - Philadelphia Phillies 3-9
1245Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds 14-0
1267Chicago White Sox - Texas Rangers 0-4
1269Cleveland Indians - Kansas City Royals 4-2
1273Houston Astros - L A Angels 5-2
1282Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks 4-0
1283Minnesota Twins - Detroit Tigers 8-5
1284New York Mets - Atlanta Braves 5-9
1285St Louis Cardinals - Colorado Rockies 6-0
1286San Diego Padres - Boston Red Sox 4-5
1287Oakland Athletics - San Francisco Giants 5-10

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7883(-6.5)Minnesota Vikings - Arizona Cardinals 20-9
7884(-1.5)Dallas Cowboys - Houston Texans 34-0
7885(-4.5)Indianapolis Colts - Chicago Bears 17-27
7886(+2.5)New York Jets - New Orleans Saints 13-28
7887(+2.5)Los Angeles Chargers - Seattle Seahawks 15-23

TOUR OF DENMARK ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9683A.Capiot - J.De Buyst 0-1
9684A.Carvalho - H.Duyn 0-1
9685B.Coquard - J.Nieuwenhuis 0-1
9686C.Lisson - D.Van Winden 1-0
9687E.Pinto - G.C.Veloso 0-1
9688J.Vingegaard - R.Quaade 1-0
9689K.Neilands - M.W.Schmidt 0-1
9690M.Bjerg - J.Le Bon 0-1
9691N.Larsen - L.N.Hansen 1-0
9692T.Benoot - T.Sprengers 0-1

VUELTA A ESPANA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7224A.Valverde - N.Quintana 15.09
7225B.Oconnor - L.Meintjes 15.09.
7226C.Rodriguez - H.Pernsteiner 15.09.
7227D.Martinez - S.Higuita 15.09.
7228F.Aru - P.Latour 15.09.
7229G.Bennet - M.Nieve 15.09.
7230G.Brambilla - M.Bizkarra 15.09.
7231I.Izagirre - T.Pogacar 15.09.
7232J.Hansen - N.Eg 15.09.
7233J.Herrada - V.De La Parte 15.09
7234J.E.Chaves - W.Kelderman 15.09.
7235M.A.Lopez - R.Carapaz 15.09.
7236P.Roglic - S.Kruijswijk 15.09.
7237R.Majka - R.Uran 15.09.
7238T.G.Hart - W.Poels 15.09.

VUELTA A ESPANA ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9638Bora Hansgrohe - Lotto Soudal 1-0
9639Ccc Team - Groupama Fdj 1-0
9640Deucenick Quick Step - Mitchelton Scott 1-0
9641Movistar Team - Astana 0-1
9642Team Ef Education First - Team Sunweb 0-1
9643Team Jumbo Visma - Team Ineos 0-1
9644Trek Segafredo - Dimension Data 0-1
9645Uae Team Emirates - Ag2r 0-1

VUELTA A ESPANA KING OF THE MOUNTAINS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7293A.Valverde - P.Roglic -
7294D.Martinez - H.Carthy -
7295D.Navarro - O.Rodriguez -
7296F.Barcelo - S.Samitier -
7297J.Mosca - N.Dlamini -
7298J.Herrada - N.Edet -
7299M.A.Lopez - R.Carapaz -
7300M.Nieve - S.Higuita -
7301J.Quintana - S.Kruijswijk -
7302N.Eg - P.Stetina -
7303R.Majka - J.E.Chaves -
7304T.Pogacar - T.G.Hart -
7305T.De Gendt - T.Marczynski -

VUELTA A ESPANA KLASIFICIRAN BODOVI DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7272A.Valverde - S.Bennet -
7273A.Aranburu - R.Guerreiro -
7274C.F.Hagen - G.Brambilla -
7275C.Venturini - J.Aberasturi -
7276F.Grosschartner - S.Chernetskiy -
7277F.Gaviria - F.Jakobsen -
7278J.E.Chaves - R.Uran -
7279J.Degenkolb - L.Mezgec -
7280M.Sarreau - S.Sajnok -
7281M.Walscheid - P.Bauhaus -
7282M.A.Lopez - R.Majka -
7283N.Quintana - D.Martinez -
7284P.Latour - T.G.Hart -
7285P.Roglic - R.Carapaz -
7286S.Higuita - T.Pogacar -

VUELTA A ESPANA MLADI VOZAC KLASIFICIRAN DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7308A.Gebreigzabhier - M.Storer -
7309C.Rodriguez - K.Frankiny -
7310D.Martinez - T.Pogacar -
7311M.Padun - O.Rodriguez -
7312M.A.Lopez - T.G.Hart -
7313N.Eg - M.Fabbro -
7314S.Higuita - H.Carthy -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 1512242941
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1921437280
arrow BC British Colombia BC49 6/49 142328354649
arrow BE Belgija 6/45 6811192432
arrow BL Belgija Keno 20/70 1251112262829354042474853565859606168
arrow CA Kanada 6/49 378142024
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1424263435
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 27121722
arrow CL Colorado 6/42 31619232938
arrow DA Multi-Daily A 6/99 263438475888
arrow DB Multi-Daily B 6/99 22142576974
arrow DC Multi-Daily C 6/99 253238505677
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 12357101112152230333943445658596768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 358912172122353637424849515659636469
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1718273034
arrow FK Finska Keno D 20/70 1517202227283536384143465154565764656668
arrow FL Florida 6/53 91019263134
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1014151719232537384143444850585962636468
arrow FR Francuska 5/49 1517233138
arrow FT Finska Keno T 20/70 2341114151823262833343739444548586165
arrow GE Njemačka 6/49 5929384244
arrow GO Njemačka Keno 20/70 89101516181924293033354456586062666870
arrow GR Grčka 6/49 111929394045
arrow HO Hong Kong 6/49 11021314749
arrow HU Mađarska 5/90 412163990
arrow IL Illinois 6/52 102728323444
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 31516314144
arrow IR Irska 6/47 568162946
arrow IT Italija 6/90 203640426386
arrow LD Latvija Keno D 20/62 167811121720222425272835383944485156
arrow LE Latvija Keno E 20/62 123612192023242630313436424351575960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1591315172023242627404142485052555760
arrow LU Louisiana 6/40 81011273037
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 32327333843
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 529363739
arrow MI Michigan Classic 6/47 51521283843
arrow MS Missouri 6/44 4915243137
arrow NP New York Pick 10 20/80 18112022283839404244505156596266707478
arrow NY New York 6/59 72436465255
arrow OH Ohio Classic 6/49 2926384448
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 111528303345
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 35131821222327282930313337454852555665
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 58101618222528293944505455626466687378
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1416252728
arrow PO Poljska 6/49 131823274048
arrow QU Quebec 6/49 51214212940
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 31318263347
arrow SB Španjolska Bono 6/49 253339414247
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 32729363747
arrow SW Švicarska 6/42 41318252630
arrow TE Texas 6/54 113142485052
arrow TU Turska Sayisal 6/49 1821232528
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 273639454655
arrow UW SAD Powerball 5/69 512202147
arrow WA Washington 6/49 111718284448
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 36172226
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 21822404449
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4681216182829414656596164657072747678