Ponedjeljak 26.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5254Inter Turku - Kpv - - 1-02-1
5255Pogon Szczecin - Wisla Plock - - 1-11-2
5256Falkenberg - Hammarby - - 0-20-2
5257Bodo Glimt - Valerenga - - 1-04-0
5258F.Fognini - R.Opelka - - 0-00-1
5259S.Wawrinka - J.Sinner - - 0-01-0
5260A.Kerber - K.Mladenovic - - 0-00-1
5261S.Zheng - V.Williams - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1035Aldosivi - Atletico Tucuman domaći590-03-0
1036Huracan - Argentinos Jrs - - 0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423Cd Santamarina Tandil - Deportivo Riestra gosti740-00-1
2426Quilmes - Defensores De Belgrano domaći520-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1066Ca San Miguel - Villa San Carlos gosti620-00-1
1067San Telmo - Ca Talleres De Remedios domaći341-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2441Argentino De Merlo - Lujan - - 0-00-0
2449General Lamadrid - Central Cordoba De Rosario - - 0-00-0
2452Ituzaingo - Victoriano Arenas - - 0-00-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Ararat Yerevan - Alashkert gosti450-11-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1411Fc Ararat Armenia 2 - Fc West Armenia gosti211-31-3
1412Fc Lokomotiv Yerevan - Fc Alashkert 2 gosti240-13-2
1417Pyunik Yerevan Fc 2 - Masis Fc domaći181-04-1
1418Sevan Fc - Dilijan Fc gosti332-14-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1357Zira Fk - Neftchi domaći271-01-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5854Al Nasr - Al Sadd gosti211-12-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1449As Eupen U21 - Cercle Brugge U21 gosti440-11-2
1450Sporting Lokeren U21 - Antwerp U21 domaći151-03-3
1451St. Truiden U21 - Club Brugge U21 gosti20-21-2
1452Standard Liege U21 - Kaa Gent U21 domaći610-02-0
1453Waasland Beveren U21 - Kv Kortrijk U21 domaći560-02-0
1454Heverlee Leuven U21 - Krc Genk U21 gosti210-11-1
1455Kvc Westerlo U21 - Kv Oostende U21 gosti130-11-1
1456Lommel Sk - Ksv Roeselare domaći261-02-1
1457Royal Excelsior Virton - Royal Excel Mouscron U21 domaći221-12-1
1458Union Saint Gilloise - Zulte Waregem U21 gosti40-60-9
1462Y.R. Kv Mechelen U21 - Rsc Anderlecht U21 domaći750-01-0
1463Kfco Beerschot Wilrijk - Royal Charleroi U21 gosti90-42-5

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1447Botafogo - Chapecoense Sc - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6107Botev Vratsa - Veliko Tarnovo gosti210-12-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6821Santiago Wanderers - Cd Santa Cruz domaći101-03-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1952En Paralimniou - Ethnikos Achnas domaći142-33-4

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6778Horsens - Aalborg gosti100-20-5

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1582Independiente Del Valle - Fuerza Amarilla Sc domaći331-02-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1014Ashton United - Stalybridge gosti130-10-2
1015Grantham - Basford United domaći520-01-0
1016Hyde United - Buxton gosti172-13-1
1018Lancaster - Atherton Collieries domaći900-01-0
1019Matlock Town - Gainsborough domaći91-02-1
1021Mickleover Sports - Stafford Rangers domaći850-01-0
1022Nantwich Town - Witton Albion domaći102-03-0
1023Radcliffe Borough - Fc United Of Manchester domaći131-11-1
1024Scarborough Athletic - South Shields - - 0-00-0
1025Warrington - Bamber Bridge domaći92-03-1
1026Whitby Town - Morpeth Town domaći191-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1838Aldershot - Sutton United gosti830-01-1
1839Barnet - Torquay gosti50-22-2
1841Barrow - Halifax domaći21-01-2
1886Boreham Wood - Ebbsfleet United gosti130-21-2
1887Dagenham Redbridge - Yeovil gosti460-03-2
1888Dover Athletic - Woking domaći311-11-2
1895Fylde - Harrogate Town - - 0-00-0
1908Hartlepool - Wrexham gosti381-14-2
1909Maidenhead United - Bromley domaći650-01-2
1945Notts County - Chorley gosti101-15-1
1946Stockport - Chesterfield domaći460-02-0
1951Solihull Moors - Eastleigh gosti180-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1375Bath City - Oxford City domaći251-01-2
1376Braintree Town - Dorking Wanderers domaći361-13-2
1377Dulwich Hamlet - Slough Town gosti42-12-3
1378Hampton & Richmond - Chippenham domaći171-01-0
1379Havant & Waterlooville - Eastbourne Borough - - 0-00-0
1380Hemel Hampstead Town - Billericay Town domaći810-03-0
1381Hungerford Town - Dartford domaći71-22-2
1382Maidstone United - Chelmsford City domaći41-14-1
1383St Albans - Concord Rangers domaći151-02-1
1384Welling - Tonbridge domaći273-14-2
1385Weymouth - Wealdstone domaći71-23-4

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5003Alfreton Town - Southport domaći510-02-0
5004Blyth Spartans - Guiseley gosti380-11-4
5006Boston Utd - Altrincham domaći402-05-0
5026Brackley Town - Gloucester domaći82-03-0
5027Chester - Hereford domaći202-04-1
5030Curzon Ashton - Spennymoor gosti710-01-1
5031Darlington - Bradford Park Avenue gosti600-00-1
5042Farsley Celtic - Kings Lynn gosti300-21-2
5043Kettering - Kidderminster domaći181-03-5
5044Telford - Leamington domaći21-11-3
5051York - Gateshead domaći41-11-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5054Brightlingsea Regent - Afc Hornchurch domaći720-01-0
5055Carshalton Athletic - Leatherhead domaći680-01-0
5058Cheshunt Fc - Corinthian Casuals domaći351-01-1
5059East Thurrock - Bowers Pitsea Fc domaći271-03-1
5060Enfield - Potters Bar Town gosti102-12-2
5061Folkestone Invicta - Merstham domaći182-13-1
5066Kingstonian - Bishop S Stortford gosti420-10-3
5067Lewes - Horsham gosti460-00-2
5068Wingate Finchley - Haringey Borough domaći740-01-0
5069Worthing - Bognor Regis Town domaći331-03-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5072Alvechurch - Redditch gosti470-00-2
5079Banbury United - Barwell domaći81-02-1
5084Biggleswade Town - Peterborough Sports Fc gosti300-10-3
5085Coalville Town - Nuneaton gosti44-25-3
5104Lowestoft Town - Royston Town gosti740-00-1
5106Needham Market Fc - Leiston domaći480-03-0
5107Rushall Olympic - Stratford Town Fc domaći102-14-1
5108Rushden - St Ives Town domaći890-01-0
5109Stourbridge - Bromsgrove Rovers gosti112-12-1
5110Tamworth - Hednesford gosti780-00-1
5111Beaconsfield Town - Metropolitan Police gosti570-01-2
5113Blackfield Langley - Dorchester domaći11-02-1
5114Hartley Wintney - Gosport Borough - - 0-00-0
5118Hayes Yeading United - Farnborough domaći451-02-0
5119Hendon - Chesham United domaći371-03-1
5122Merthyr Town - Swindon Supermarine domaći181-03-1
5123Poole Town - Wimbourne gosti420-13-1
5124Salisbury - Yate Town domaći222-13-2
5125Taunton Town - Tiverton domaći292-03-1
5126Truro City - Weston Super Mare gosti190-20-2
5127Walton Casuals - Harrow Borough gosti380-11-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3577Southampton U23 - Liverpool U23 gosti121-22-4
3578Stoke U23 - Fulham U23 gosti580-00-1

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2280Fc Astana - Bate Borisov - - 0-01-0
2315Fc Copenhagen - Riga Fc - - 0-01-0
2316Aek Athens - Trabzonspor - - 0-00-1
2339Psv Eindhoven - Apollon Limassol - - 0-01-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5815Inter Turku - Kpv domaći41-02-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7836Guingamp - Valenciennes gosti370-10-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9755Nk Osijek Ii - Bijelo Brdo domaći124-06-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5135Dundalk - Ucd domaći33-03-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6857Fylkir - Hk Kopavogs domaći82-13-2
6858Valur - Stjarnan domaći71-12-2
8737Fh Hafnarfjordur - Breidablik domaći112-12-4

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6489Inter - Lecce domaći212-04-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5942Pordenone Calcio - Frosinone domaći421-03-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6649Novara - Juventus U23 domaći570-02-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3892Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya - - 0-00-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5141Hapoel Afula - Hapoel Petach Tikva gosti300-11-1
5142Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Gan - - 0-00-0
5143Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Ir Rishon Lezion gosti690-00-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1401Deportes Tolima - Jaguares D. Cordoba domaći141-02-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1583Deportes Pereira - Bogota Fc domaći740-01-0
1584Boyaca Chico - Club Cortulua domaći91-03-2
6854Tigres Fc - Valledupar Fc gosti390-11-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6869Jong Psv Eindhoven - Maastricht gosti370-10-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1675Jong Dordrecht Fc - Jong Nac Breda gosti710-00-1
1676Jong Fc Eindhoven - Fc Den Bosch domaći620-02-1
1677Jong Fortuna Sittard - Jong Rkc Waalwijk gosti150-20-4
1679Jong Nec Nijmegen - Jong Roda Jc Kerkrade domaći102-13-1
1680Jong Pec Zwolle - Jong Sc Heerenveen domaći152-03-2
1681Jong Vitesse - Jong Twente domaći341-01-1
1683Sc Cambuur - Jong Go Ahead Eagles gosti10-21-3
1684Vvv Venlo - Jong Willhelm Ii domaći112-04-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5646Sparta Sarspborg 2 - Aalesund 2 domaći41-21-3
5704Tonsberg - Mjonden 2 domaći52-04-2
5705Brodd - Bryne 2 domaći161-01-1
5708Start 2 - Mandalskameratene domaći101-12-4
5710Stromsgodset 2 - Sogndal 2 domaći95-09-0
5711Os - Brann 2 domaći161-01-0
5712Rosenborg 2 - Raufoss 2 domaći94-09-0
5713Melhus - Kongsvinger 2 domaći82-03-2
5714Ranheim 2 - Steinkjer gosti162-13-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5850Bodo Glimt - Valerenga domaći101-04-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5645Odd Bk 2 - Grorud domaći181-01-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1678St Pauli - Holstein Kiel domaći490-02-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1709Zwickau - Kaiserslautern gosti70-23-5

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5580Nacional Par - Cerro Porteno gosti220-11-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7939Sport Boys - Cesar Vallejo gosti470-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1894Pogon Szczecin - Wisla Plock gosti111-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Stal Mielec - Miedz Legnica domaći480-01-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6651Felgueiras - Lusitania Lourosa domaći550-01-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3216Dinamo Bucharest - Fc Hermanstadt domaći191-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2206Farul Constanta - Petrolul Ploiesti - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2283Ural Ekaterinburg - Pfc Sochi domaći161-13-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6955Spartak 2 Moscow - Rotor Volgograd gosti700-00-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6856Domzale - Aluminij gosti230-11-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6704Falkenberg - Hammarby gosti110-20-2
6705Gotenborg - Kalmar domaći441-04-0
6706Sundsvall - Elfsborg gosti171-11-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4138Norrby - Ik Brage domaći451-01-3
4139Trelleborgs Ff - Varberg gosti720-00-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5150Trollhattan - Ljungskile gosti250-10-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6580Ifk Malmo - Bk Olympic domaći650-02-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4798Gaziantep Bb - Genclerbirligi domaći322-04-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6855Istanbulspor - Altay Izmir domaći191-22-2

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1374Hatta Sc - Al Wasl domaći62-13-4

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4896Sc Dnipro 1 - Fk Lviv gosti340-12-3

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5785Aberystwyth - The New Saints gosti70-51-A
5786Barry Town - Bala Town domaći441-02-2
5787Caernarfon Town - Newi Cefn Druids domaći51-01-1
5798Connahs Quay Nomads - Carmarthen gosti520-01-1
5799Uwic Cardiff - Airbus domaći261-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1269Hk Torpedo Gorkii - Hk Sakhalin 0-21-7
1270Ska Neva - Khimik Voskresensk 0-22-2
1271Salavat Ufa - Neftekhimik 1-04-1
1272Hc Klatovy - Pisek 0-00-0
1273Ska St Petersburg - Avangard Omsk 0-02-1
6832M Novokuznetsk - Yugra 2-02-2
6849Izhstal Izhevsk - Csk Vvs Samara 0-13-2
6850Kristall Saratov - Hk Chelny 2-13-4
6851Sochi - Jokerit 1-03-1

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020Z.Svajda - P.Lorenzi 25-286-37-62-3
1043A.Mannarino - D.Evans 16-204-63-61-3
1048A.Seppi - G.Dimitrov 15-241-67-61-3
1059C.Garin - C.Eubanks 28-263-67-63-2
1069C.Moutet - D.Goffin 13-213-66-31-3
1081D.Kudla - J.Tipsarevic 22-143-66-13-1
1086F.Fognini - R.Opelka 17-243-64-61-3
1106G.Pella - P.Carreno Busta 18-233-66-41-3
1110H.Hurkacz - J.Chardy 21-276-33-62-3
1115J.Sock - P.Cuevas 15-204-65-70-3
1121L.Djere - M.Kecmanovic 8-192-61-60-3
1129M.Fucsovics - N.Basilashvili 21-246-34-62-3
1138N.Djokovic - R.Carballes Baena 18-96-46-13-0
1139N.Jarry - M.Raonic V-VV-VV-VV-V
1140P.Gunneswaran - D.Medvedev 7-184-61-60-3
1158P.Herbert - A.De Minaur 18-254-62-61-3
1166P.Kohlschreiber - L.Pouille 17-223-66-41-3
1171S.Darcis - D.Lajovic 11-195-73-60-3
1194S.Querrey - J.Londero 18-236-31-61-3
1197T.Fritz - F.Lopez Diaz Guerra 17-216-34-61-3
1198T.Monteiro - B.Klahn 8-183-62-60-3
1219Y.Nishioka - M.Giron 21-183-66-43-1
1464N.Jarry - K.Majchrzak 29-277-66-72-3
8985M.Trungelliti - K.Nishikori V-V1-6V-VV-V
8986T.Berdych - J.Brooksby 15-201-66-21-3
8988S.Kwon - H.Dellien V-V3-64-6V-V
9025B.Coric - E.Donskoy 19-97-66-33-0
9030D.Koepfer - J.Munar Clar 25-226-47-63-1
9031G.Barrere - C.Norrie 30-297-66-43-2
9036E.Benchetrit - D.Dzumhur 11-226-42-61-3
9037R.Berankis - J.Vesely 27-284-67-63-2
9038S.Wawrinka - J.Sinner 23-186-37-63-1
9039R.Federer - S.Nagal 22-134-66-13-1

CHALLENGER BAOTOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1160K.Takeuchi - M.Zekic 13-166-43-61-2
1202M.Song - L.Saville 13-106-47-62-0
1204R.Tokuda - L.Castelnuovo 6-135-71-60-2
1221Y.Takahashi - R.Purcell 13-87-56-32-0

CHALLENGER BAOTOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6772G.Oliveira L.Saville - R.Hua Z.Zhang 12-46-26-22-0
6773H.Bourchier R.Purcell - C.H.Tseng Wu T L 7-123-64-60-2
6774J.Cui C.Wang - Y.Bai Yang T H 2-122-60-60-2
6779R.Ortega Olmedo E.Song - F.Sun D.Wu 4-122-62-60-2

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6780R.Bonadio - A.Muller 14-116-22-62-1
6781F.Iannaccone - R.Brancaccio 5-135-70-60-2
6782P.Torebko - F.Mena 11-187-63-61-2
6803F.Forti - A.Pellegrino 5-122-63-60-2
6804A.Molcan - S.Ehrat 13-107-66-42-0
6805M.Barrios Vera - J.Choinski 5-122-63-60-2
6806J.Sels - J.Lenz 16-126-34-62-1
6807M.Huesler - J.Tatlot 14-156-25-71-2
6808G.Quinzi - M.Eriksson 13-97-56-42-0
6809F.Cerundolo - D.Altmaier 7-123-64-60-2
6810J.Ocleppo - L.Musetti 8-124-64-60-2

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1222C.Gimeno Valero - U.Ignatik 6-124-62-60-2
1227F.Gil - M.Viola 4-122-62-60-2
1230F.Meligeni Rodrigues Alves - I.Marchenko 7-123-64-60-2
1231G.Granollers - B.Kavcic 7-131-66-70-2
1232H.Grenier - A.Celikbilek 16-156-24-61-2
1234H.Heliovaara - T.Seyboth Wild 8-124-64-60-2
1236J.Jahn - B.Van De Zandschulp 9-172-67-51-2
1237J.Rodionov - C.Alcaraz Garfia 12-86-46-42-0
1240R.Safiullin - P.Vives Marcos 13-66-17-52-0
1241T.Van Rijthoven - G.Sakharov V-V6-2V-VV-V

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1292A.Kerber - K.Mladenovic 15-135-76-01-2
1299A.Sasnovich - J.Brady 16-76-14-62-1
1305C.Garcia - O.Jabeur 8-136-72-60-2
1306C.Mcnally - T.Bacsinszky 12-56-46-12-0
1309E.Alexandrova - S.Stosur 12-46-16-32-0
1310E.Bouchard - A.Sevastova 6-123-63-60-2
1312E.Svitolina - W.Osuigwe 13-66-17-52-0
1314F.Ferro - D.Gavrilova 12-76-36-42-0
1315I.Jorovic - I.Swiatek 1-120-61-60-2
1317J.Konta - D.Kasatkina 16-96-14-62-1
1326L.Tsurenko - M.Barthel V-VV-VV-VV-V
1327M.Doi - M.Keys 5-135-70-60-2
1329M.Niculescu - D.Yastremska 12-134-66-11-2
1330M.Puig - R.Peterson 6-123-63-60-2
1331M.Sakkari - C.Giorgi 12-16-16-02-0
1336P.Martic - T.Zidansek 16-116-44-62-1
1344S.Kenin - C.Vandeweghe 13-97-66-32-0
1345S.Williams - M.Sharapova 12-26-16-12-0
1362S.Zheng - V.Williams 1-121-60-60-2
1368V.Kuzmova - A.Van Uytvanck 8-124-64-60-2
1370Z.Diyas - A.Barty 11-136-13-61-2
5328A.Bogdan - H.Dart 12-46-36-12-0
5331M.Bolkvadze - B.Pera 17-146-35-72-1
5333T.Martincova - Ka Pliskova 12-146-76-70-2
5334J.Cepelova - S.Hsieh 14-174-67-51-2
5335M.Gasparyan - P.Hon 13-107-66-42-0
5336E.Rybakina - K.Muchova 8-124-64-60-2
5337L.Davis - J.Larsson 13-77-56-22-0
5338S.Peng - V.Lepchenko 13-86-27-62-0
5339V.Golubic - S.Zhang 3-122-61-60-2
5340C.Dolehide - Q.Wang 8-124-64-60-2
5364L.Zhu - X.Wang 12-76-36-42-0
5409M.Frech - L.Siegemund 14-177-53-61-2

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1277Tonder - Aarhus Gf 25-37
6853Tms Ringsted - Sonderjyske 30-26

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1000Francuska - Srbija 2-12 - -
1001Njemacka - Rusija 6-5 - -
1002Italija - Belgija 3-6 - -
1003Nizozemska - Hrvatska 4-19 - -
1004Turska - Bugarska 4-3 - -
1005Slovacka - Bjelorusija 0-10-23-2
1006Madjarska - Azerbaijan 0-10-20-3
1007Poljska - Ukrajina 0-11-13-1
1080Francuska - Srbija 0-10-21-3
1094Njemacka - Rusija 0-11-13-2
1095Italija - Belgija 1-02-03-0
1098Nizozemska - Hrvatska 1-02-03-0
1102Turska - Bugarska 1-02-03-1
1105Slovacka - Bjelorusija 0-10-23-2
1107Madjarska - Azerbaijan 0-10-20-3
1108Poljska - Ukrajina 0-11-13-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6759Hokkaido Nippon Ham Fighters - Saitama Seibu Lions 2-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1173Milwaukee Brewers - St Louis Cardinals 2-12
1174Philadelphia Phillies - Pittsburgh Pirates 6-5
1193Miami Marlins - Cincinnati Reds 3-6
1203Kansas City Royals - Oakland Athletics 4-19
1220San Diego Padres - La Dodgers V-V
1611Colorado Rockies - Atlanta Braves 3-1
1613San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 4-6
1632Seattle Mariners - New York Yankees 4-5

VUELTA A ESPANA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6589A.Valverde - S.Higuita 15.09.
6590F.Aru - P.Latour 15.09
6591J.Herrada - V.De La Parte 15.09
6592J.E.Chaves - W.Kelderman 15.09
6593M.A.Lopez - P.Roglic 15.09

VUELTA A ESPANA ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6557A.Valverde - P.Latour 1-0
6558C.Venturini - J.Aberasturi 0-1
6559E.Battaglin - C.Barthe 0-1
6560F.Jakobsen - J.Degenkolb 1-0
6561J.E.Chaves - R.Majka 1-0
6562L.Mezgec - E.B.Hagen 1-0
6563M.Sarreau - S.Sajnok 0-1
6564M.Richeze - S.Archbold 1-0
6565N.Quintana - M.A.Lopez 0-1
6566P.Bauhaus - M.Walscheid 1-0
6568P.Roglic - R.Uran 1-0
6569S.Bennet - F.Gaviria 1-0
6571T.Van Der Sande - D.Touze 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 610121314172425303133343551585962646568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2425263538
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2392429
arrow DA Multi-Daily A 6/99 202558627294
arrow DB Multi-Daily B 6/99 344262698084
arrow DC Multi-Daily C 6/99 345556718292
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1471720233337383941454758596065666769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1451618192526283743495051565859606265
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1017182934
arrow FK Finska Keno D 20/70 45789101415171925272829384648566465
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2361618192224263133353850525560616569
arrow FR Francuska 5/49 421274647
arrow FT Finska Keno T 20/70 1251524323436414346525455566061636870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 913141524293132333435373839505758596670
arrow IL Illinois 6/52 202734414950
arrow LD Latvija Keno D 20/62 614161920222426272940434748525455586062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 79101112172531343638394041454648555758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1381423263031323435394048555657586061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 18112735
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 51213143945
arrow NP New York Pick 10 20/80 17182122272829343641424748495568707879
arrow OH Ohio Classic 6/49 192526284849
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 162629364243
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 13121317202330345256586061656770727375
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 6791113151921222526284347515657667576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2681519
arrow SB Španjolska Bono 6/49 23134354144
arrow SI Singapur 6/49 71823404448
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1014212425
arrow WA Washington 6/49 2411303746
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 111131830
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 235811192428353638394057586162697478