Utorak 27.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2535Shanghai Sipg - Urawa Red Diamonds - - 0-22-2
2543S.Tsitsipas - A.Rublev - - 0-00-1
2544Ilves - Hifk - - 0-03-1
2548N.Osaka - A.Blinkova - - 0-01-0
2564A.Zverev - R.Albot - - 0-01-0
2565C.Wozniacki - Y.Wang - - 0-01-0
2566Crewe - Aston Villa - - 0-31-6
2567Leeds - Stoke - - 0-22-2
2568Newport County - West Ham - - 0-10-2
2569Sheffield United - Blackburn - - 2-02-1

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6281Kf Tirana - Teuta - - 0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Justo Jose De Urquiza - Club Atletico Acassuso gosti520-02-2
6466Los Andes - Argentino De Quilmes domaći391-04-0

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1068Bkma Yerevan - Fc Van gosti120-10-4
1073Fc Aragats Ashtarak - Fc Torpedo Yerevan - - 0-13-4

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1026Rapid Vienna Ii - Admira Wacker Ii domaći171-12-1

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Fc Altyn Asyr - Hanoi T And T gosti151-12-2

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5855Shanghai Sipg - Urawa Red Diamonds gosti30-22-2
5856Al Ittihad Ksa - Al Hilal - - 0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Criciuma - Oeste Sp gosti361-13-1
1305Sport Recife - Atletico Go gosti80-11-1
3289Crb - Bragantino Sp gosti230-10-3
3290Botafogo Sp - Parana Clube Pr gosti720-00-1
3291Brasil De Pelotas - Ponte Preta domaći770-01-0
3292Coritiba Pr - Vitoria Ba domaći401-01-1
3294Vila Nova - Cuiaba - - 0-00-0

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4970Silkeborg Kfum - Vri domaći351-13-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1509Bristol Rovers - Brighton gosti550-01-2
1510Burton Albion - Morecambe domaći342-04-0
1511Cardiff - Luton gosti430-10-3
1517Crawley Town - Norwich domaći171-01-0
1518Crewe - Aston Villa gosti40-31-6
1521Crystal Palace - Colchester - - 0-00-0
1522Fulham - Southampton gosti570-00-1
1523Grimsby - Macclesfield VV0-0V-V
1524Leeds - Stoke gosti390-22-2
1525Newport County - West Ham gosti430-10-2
1526Nottingham Forest - Derby domaći252-03-0
1527Oxford United - Millwall gosti290-12-2
1528Plymouth - Reading domaći221-12-4
1529Preston - Hull domaći202-12-2
1530Rochdale - Carlisle domaći112-02-1
1533Sheffield United - Blackburn domaći312-02-1
1535Southend - Milton Keynes Dons gosti350-21-4
1540Watford - Coventry domaći371-03-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1573Tartu Jk Tammeka - Levadia Tallinn gosti480-01-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1579Ilves - Hifk gosti540-03-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5906Montpellier - Lyon domaći421-01-0

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6870Nancy - Ajaccio domaći670-01-0
6871Ajaccio Gfco - Paris Fc gosti750-01-1
6872Fc Bourg Peronnas - As Beziers domaći401-01-1
6873Le Mans - Orleans gosti70-12-2
6874Niort - Grenoble - - 0-00-0
6875Lens - Clermont Foot gosti121-12-2

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1300Aluminium Arak - Navad Urmia Fc domaći261-01-0
5002Ghasghaei Shiraz - Mes Rafsanjan Fc gosti171-11-2
5003Niroye Zamini Tehran - Sepidrood Rasht Sc domaći321-01-2
5004Rayka Babol Fc - Baderan Tehran - - 0-00-0
5005Sorkhpooshan Pakdasht Fc - Gol Reyhan Alborz - - 0-00-0
5006Arman Gohar Sirjan - Sanat Mes Kerman Fc domaći201-12-2
5007Elmo Adab Tabriz - Khosheh Talaei gosti180-20-3
5008Esteghlal Khuzestan Fc - Fajr Sepasi Fc gosti640-00-1
5025Malavan Bandar Anzali Fc - Damash Gilan Fc domaći540-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5136Shamrock Rovers - Waterford domaći361-12-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3795Throttur Vogum - Tindstoll domaći321-02-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6956Palmeiras - Gremio domaći141-21-2

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4215La Equidad - Atletico Mg gosti190-11-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7999Cape Town City Fc - Kaizer Chiefs domaći41-01-2
8000Highlands Park - Amazulu gosti411-12-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1587Llaneros - Itagui Leones Fc domaći281-01-1
3364Deportes Quindio - Cd Real San Andres domaći600-01-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Crvena Zvezda - Young Boys domaći590-01-1
1258Fk Krasnodar - Olympiakos Piraeus domaći101-11-2
1259Rosenborg - Dinamo Zagreb domaći111-01-1

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Dinamo Zagreb - Rosenborg - - 0-01-0
1968Young Boys - Fk Crvena Zvezda - - 0-00-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Atlas - Tigres domaći560-01-1
1279San Luis - Morelia domaći401-01-1
1280Veracruz - Queretaro gosti190-30-5
1282America Mexico - Pachuca domaći470-01-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4392Atlas - Tigres gosti70-22-3
4403Veracruz Tiburones Rojos - Queretaro gosti51-12-1
4426Atletico San Luis - Monarcas Morelia gosti132-23-2
4427America Mexico - Pachuca - - 0-00-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4665Grei - Valerenga 2 gosti80-32-6

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6237Barmbek Uhlenhorst - Tus Dassendorf 1948 domaći111-12-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3167Meuselwitz - Hertha Berlin Am domaći271-11-4
3168Auerbach - Lokomotive Leipzig domaći730-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3178Tus Rot Weiss Koblenz - Saarbrucken gosti290-11-3

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2208Dacia Mioveni - Fc Arges domaći451-02-0

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4596Acs Vedita Colonesti Ms - Acso Filiasi - - 1-03-1
4662As Unirea Mircesti - Cs Aerostar Bacau - - 1-11-1
4688Cs Soimii Lipova - Afc Uta Arad gosti80-10-1
4691Cs Unirea Ungheni 2018 - Cs Avantul Reghin gosti91-23-3
4693Csc Ghiroda Si Giarmata - Acs Poli Timisoar domaći104-06-1
4695Csc Sanmartin - Cs Luceafarul Oradea - - 1-14-1
4700Unirea Dej - Cs Sanatatea Cluj gosti310-20-3
4701Fcm Alexandria - Afc Turris Oltul Turnu Magurele gosti300-10-2

SAD US OPEN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6579Atlanta United Fc - Minnesota United domaći102-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5705Tacoma Defiance - Phoenix Rising Fc gosti21-12-4

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5335Al Batin - Al Nahda Fc Ksa domaći71-01-0
5336Al Jeel - Al Bukayriyah Fc domaći281-02-2
5337Al Qadisiyah - Al Taqadom Fc domaći371-03-0
5383Al Tai - Al Kawkab gosti620-00-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1502Houngang United - Albirex Niigata gosti201-11-1

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4704Ballymena - Newington domaći490-03-0
4741Bangor - Carrick Rangers gosti450-12-2
4742Coleraine - Annagh United domaći321-04-0
4750Dundela Fc - Tobermore United domaći41-06-0
4755Glentoran - Ballyvlare Comrades domaći114-05-1
4756Limavady United - Ards gosti62-14-2
4768Warrenpoint - H W Welders domaći321-02-4

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8024Halmstad - Jonkopings Sodra gosti450-11-2

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5130Tavriya Simferopol - Bukovina Chernotsy domaći142-12-3
5131Dinaz Vyshgorod - Niva Vinica domaći610-01-0
5132Mykolaiv - Prykarpattya domaći113-05-1
5133Podillia Khmelnytsky - Volyn Lutsk gosti110-11-1
5134Veres Rivne - Rukh Vinnyky gosti191-21-2
5135Avangard Kramatorsk - Fc Balkany Zorya - - 0-00-0
5137Fc Ingulets - Fc Metalist 1925 domaći432-02-0
5138Fc Kalush - Fc Minaj gosti650-01-2
5139Opfk Cherkashchyna - Kremin Kreminchuh domaći730-01-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5127Dinamo Samarqand - Bukhara gosti690-00-3
5128Pakhtakor Tashkent - Andijon domaći412-05-1
5129Sogdiyona Jizzax - Olmaliq domaći800-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1590Litva - Ceska 82-79
1591Francuska - Srbija 56-61
5051Spanjolska - Argentina 84-76
5062Poljska - Crna Gora 65-70

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7019Indiana Fever - Las Vegas Aces 86-71
7020New York Liberty - Phoenix Mercury 82-95
7022Washington Mystics - Los Angeles Sparks 95-66
7047Minnesota Lynx - Chicago Sky 93-85
7048Seattle Storm - Connecticut Sun 70-89

BJELORUSIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6139Baranovichi - Hc Lokomotiv Orsha 0-20-5
6140Hk Brest - Hc Bobruisk 0-01-1
6141Hk Mogilev - Neman Grodno 0-03-1
6142Hk Vitebsk - Bjelorusija U20 0-00-3
6143Yunost Minsk - Hk Lida 1-08-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6196Salavat Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 0-04-4
6197Lada Togliatti - Izhstal Izhevsk 1-05-3
6198Mlada Boleslav - Karlovy Vary 2-03-1
6200Rubin Tyumen - Chelyabinsk 0-00-1
6201Vitkovice - Trencin 0-05-0
6206Hc Cheboksary - Hk Chelny 1-04-1
6207Horacky Fk Trebic - Sumperk 2-08-0
6208Sport - Jyp 1-12-1
6209Hc Novy Jicin - Shk Puchov 0-11-4
6221Hc Rt Torax Poruba - Ujpest Budapest 0-06-0
6223Hk Jestrabi Prostejov - Dukla Jihlava 0-22-3
6224Jasterzebie - Mhk Martin 1-03-1
6228Kadan - Hc Banik Sokolov 0-31-6
6229Hk Dinamo St Petersburg - M Novokuznetsk 2-15-1
6230Fr. Gotteron - Rouen 2-12-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042A.Hoang - L.Mayer 27-193-66-23-2
1044A.Popyrin - F.Delbonis 20-126-17-53-0
1049A.Zverev - R.Albot 25-186-16-33-2
1055B.Fratangelo - G.Simon 22-267-55-71-3
1056B.Schnur - B.Paire 10-182-64-60-3
1082D.Schwartzman - R.Haase 19-96-37-63-0
1083D.Shapovalov - F.Auger Aliassime 18-66-16-13-0
1099F.Krajinovic - C.Stebe 19-233-66-41-3
1100G.Monfils - A.Ramos Vinolas 19-137-66-43-0
1111H.Laaksonen - M.Cecchinato 26-307-67-63-2
1112I.Karlovic - F.Tiafoe V-V2-63-6V-V
1113J.Kovalik - A.Bedene 12-193-64-60-3
1114J.Millman - R.Nadal 7-183-62-60-3
1116J.Sousa - J.Thompson 9-183-62-60-3
1118J.Struff - C.Ruud 18-106-46-43-0
1119J.Tsonga - T.Sandgren 28-276-17-62-3
1120K.Edmund - P.Andujar Alba 26-286-36-72-3
1122L.Sonego - M.Granollers 18-116-36-43-0
1126M.Berrettini - R.Gasquet 20-156-46-33-1
1130M.Klizan - M.Cilic 11-193-62-60-3
1137M.Kukushkin - R.Bautista Agut 24-203-66-13-2
1191S.Johnson - N.Kyrgios 13-193-66-70-3
1195S.Tsitsipas - A.Rublev 22-264-67-61-3
1196T.Fabbiano - D.Thiem 21-156-43-63-1
1199U.Humbert - M.Copil 23-283-67-52-3
1208V.Pospisil - K.Khachanov 28-254-67-53-2
9040A.Bublik - S.Giraldo 24-212-66-03-2
9041F.Verdasco - T.Kamke 21-126-33-63-1
9767J.Isner - G.Garcia Lopez 18-116-36-43-0
9768H.Chung - E.Escobedo 27-233-66-43-2
9769L.Harris - E.Gerasimov 17-215-76-70-3
9770T.Kokkinakis - I.Ivashka 25-186-37-63-1

CHALLENGER BAOTOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1204R.Tokuda - L.Castelnuovo 6-135-71-60-2
1221Y.Takahashi - R.Purcell 13-87-56-32-0
1457T.Wu - D.Wu 16-123-66-12-1
1458I.Nedelko - C.Tseng 6-123-63-60-2
1462H.Bourchier - S.Rawat 13-77-56-22-0
1463A.Vukic - M.Ochi 12-76-46-32-0
1633J.Duckworth - M.Song 12-56-16-42-0
1634K.Uchida - C.Wang 13-86-27-62-0
1674M.Hamou - R.Ortega Olmedo 12-146-76-70-2
1675P.Krstin - E.Song 18-126-26-72-1
6298F.Ferreira Silva - Y.Takahashi 12-36-36-02-0
6301L.Castelnuovo - G.Oliveira 8-124-64-60-2
6324J.Yamasaki - S.Mukund 2-120-62-60-2
7054R.Hua - T.Gabashvili 16-156-33-62-1

CHALLENGER BAOTOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6772G.Oliveira L.Saville - R.Hua Z.Zhang 12-46-26-22-0
6773H.Bourchier R.Purcell - C.H.Tseng Wu T L 7-123-64-60-2
6774J.Cui C.Wang - Y.Bai Yang T H 2-122-60-60-2
6779R.Ortega Olmedo E.Song - F.Sun D.Wu 4-122-62-60-2

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1679A.Pellegrino - F.Bagnis 11-143-66-21-2
1680F.Reboul - D.Gimeno Traver 15-106-13-62-1
1681D.Altmaier - A.Karatsev 14-151-67-62-1
1682L.Giustino - F.Mena 5-123-62-60-2
1683R.Brancaccio - V.Galovic 6-131-65-70-2
1684C.O Connell - G.Quinzi V-V6-06-7V-V
1685S.Travaglia - L.Musetti 16-153-67-52-1
6811A.Collarini - D.Gimeno Traver V-VV-VV-VV-V
6812D.Popko - M.Guinard 12-76-46-32-0
6813S.Doumbia - A.Arnaboldi 12-86-46-42-0

CHALLENGER COMO ITALYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1677G.Moroni - G.Escobar 1-120-61-60-2
1678G.Zeppieri - K.Sultanov 12-26-26-02-0

CHALLENGER MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1697L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - A.Menendez Maceiras D.Sela 12-76-36-42-0
6293A.Davidovich Fokina E.Lopez Perez - K.Drzewiecki S.Walkow V-V6-4V-VV-V

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1223D.Masur - C.Ilkel 12-76-36-42-0
1232H.Grenier - A.Celikbilek 16-156-24-61-2
1239P.Cachin - A.Bega 9-156-33-61-2
1699B.Kavcic - Q.Halys 12-56-36-22-0
1700P.Heller - I.Cervantes Huegun 14-156-41-62-1
1709E.Lopez Perez - M.Viola 13-196-77-61-2
1729S.Stakhovsky - D.Petrovic V-V3-67-6V-V
1838A.Murray - N.Gombos 12-76-36-42-0

CHALLENGER MANACOR MALLORCA SPAIN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6291H.Heliovaara E.Ruusuvuori - A.Celikbilek C.Ilkel 12-76-46-32-0
6292S.Martos Gornes P.Vives Marcos - S.Clayton L.Glasspool 18-236-77-61-2
6294Q.Halys G.Sakharov - U.Ignatik R.Safiullin 7-124-63-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290A.Bolsova Zadoinov - B.Strycova 12-106-30-62-1
1291A.Cornet - J.Pegula 12-56-26-32-0
1293A.Kontaveit - S.Sorribes Tormo 12-26-16-12-0
1294A.Krunic - J.Ostapenko 9-133-66-70-2
1295A.Petkovic - M.Buzarnescu 12-76-36-42-0
1296A.Potapova - C.Gauff 12-156-32-61-2
1297A.Riske - G.Muguruza 14-102-66-12-1
1298A.Sabalenka - V.Azarenka 15-133-66-32-1
1301A.Sharma - M.Linette 7-123-64-60-2
1304A.Tomljanovic - M.Bouzkova 14-121-67-52-1
1307C.Wozniacki - Y.Wang 14-141-67-52-1
1308D.Collins - P.Hercog 16-136-34-62-1
1311E.Mertens - J.Teichmann 12-46-26-22-0
1313F.Di Lorenzo - V.Kudermetova 13-87-66-22-0
1316J.Goerges - N.Vikhlyantseva 14-131-66-12-1
1318K.Ahn - S.Kuznetsova 13-77-56-22-0
1319K.Kanepi - T.Maria 18-165-77-62-1
1320K.Pliskova - D.Parry 12-76-46-32-0
1321K.Volynets - B.Andreescu 6-122-64-60-2
1328M.Minella - B.Bencic 5-123-62-60-2
1335N.Osaka - A.Blinkova 18-136-46-72-1
1337P.Parmentier - A.Pavlyuchenkova 7-131-66-70-2
1338S.Cirstea - K.Siniakova 13-77-56-22-0
1369Y.Putintseva - M.Brengle 12-66-36-32-0
5410D.Allertova - P.Kvitova 6-122-64-60-2
5411P.Badosa Gibert - K.Bertens 6-124-62-60-2
5412S.Halep - N.Gibbs 15-116-33-62-1
5415T.Townsend - K.Kozlova 15-113-66-32-1
5426R.Hogenkamp - D.Vekic 9-136-73-60-2
5427T.Babos - C.Suarez Navarro - 6-2V-VV-V
5428S.Stephens - A.Kalinskaya 7-123-64-60-2

WTA US OPEN NEW YORK USATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6285X.Wang - K.Flipkens 10-156-32-61-2

DANSKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1578Aab Handbold - Gog 30-25

DANSKA SUPERKUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1580Team Esbjerg - Nykobing F. 33-22

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6249Veszprem - Eger Sbs 51-30

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1588Baia Mare - Dobrogea Sud 25-23

SUPER GLOBE TURNIRRUKOMET

Br. Susret Kraj
5110Sydney University Hc - Kiel 27-41
5111Mudhar - New York City Thc 33-13

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1028Finska - Francuska 1-02-03-1
1029Spanjolska - Svicarska 0-10-23-2
1030Nizozemska - Estonija 1-02-03-0
1032Portugal - Belgija 0-11-11-3
1033Grcka - Bugarska 0-10-20-3
1034Njemacka - Slovacka 1-01-13-1
1043Rumunjska - Hrvatska 0-11-11-3
1045Italija - Slovenija 1-02-03-0

SP U19ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1046Italija U19 - Chinese Taipei 1-02-03-0
1047Japan U19 - Juzna Koreja U19 0-11-13-1
1050Ceska - Bjelorusija U19 0-10-20-3
1051Egipat U19 - Nigerija 1-02-03-0
1057Cuba U19 - Iran U19 0-10-20-3
1058Rusija U19 - Njemacka U19 1-02-03-0
1059Brazil U19 - Bugarska U19 0-11-12-3
1064Sad U19 - Argentina U19 0-10-20-3
1066Kolumbija - Meksiko U19 0-11-12-3
1067Tunis - Dominikanska Republika 1-02-03-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1671Hanshin Tigers - Chunichi Dragons V-V
1672Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 5-3
1673Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 0-2
6467Hokkaido Nippon Ham Fighters - Saitama Seibu Lions 8-10
6760Orix Buffaloes - Fukuoka Softbank Hawks V-V
6761Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 5-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2386Philadelphia Phillies - Pittsburgh Pirates 4-5
2389Washington Nationals - Baltimore Orioles 0-2
2390Detroit Tigers - Cleveland Indians 1-10
2411Miami Marlins - Cincinnati Reds 5-8
2412New York Mets - Chicago Cubs 2-5
2427Milwaukee Brewers - St Louis Cardinals 3-6
2441Chicago White Sox - Minnesota Twins 1-3
2449Houston Astros - Tampa Bay Rays 15-1
2452Kansas City Royals - Oakland Athletics 1-2
2532Colorado Rockies - Boston Red Sox 6-10
2570L A Angels - Texas Rangers 5-2
2571San Diego Padres - L A Dodgers 0-9
2572Seattle Mariners - New York Yankees 0-7

VUELTA A ESPANA ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1001A.Valverde - S.Higuita 1-0
1002C.Venturini - C.Barthe 1-0
1003D.Touze - T.Van Der Sande 0-1
1004F.Jakobsen - L.Mezgec 1-0
1014J.Esteban Chaves - M.A.Lopez 1-0
1015J.Aberasturi - E.B.Hagen 0-1
1016M.Sarreau - S.Sajnok 1-0
1017M.Richeze - J.Koch 1-0
1018N.Quintana - P.Roglic 0-1
1019N.Roche - R.Uran 0-1
1021P.Bauhaus - M.Walscheid 1-0
1022P.Latour - R.Majka 1-0
1023S.Bennett - F.Gaviria 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 7202227293240
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1142457782
arrow BL Belgija Keno 20/70 59121322242526293138424554565859616469
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 47111624
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 19162631
arrow CO Connecticut 6/44 51013253541
arrow DA Multi-Daily A 6/99 72337709094
arrow DB Multi-Daily B 6/99 21314161753
arrow DC Multi-Daily C 6/99 101531386892
arrow EM Euro Millions 5/50 826354347
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 19131618243035363842434748505558596570
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 346711121826333437434648525660626570
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 423253132
arrow FK Finska Keno D 20/70 89131516252931343739404144526063646669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 811141516182032404445505152565759676869
arrow FT Finska Keno T 20/70 134920212627354150515455575859626467
arrow GO Njemačka Keno 20/70 45111825283435363941424446565860636467
arrow HO Hong Kong 6/49 61829334346
arrow IT Italija 6/90 41534374773
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2491417202629343840414248515559606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2461011131718202732333540434749515962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12121520222425262833374041424449535458
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1622343638
arrow NP New York Pick 10 20/80 511121718394147515355565862717475767980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 711131618192227303841454647485365737780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 25111521263034363739414447606264666970
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 212162429
arrow PO Poljska 6/49 111214303740
arrow SB Španjolska Bono 6/49 61016203347
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 812233943
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 47101314
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3461024262730313538455053596064697374