Srijeda 28.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6371Guangzhou Evergrande - Kashima Antlers - - 0-00-0
6372S.Wawrinka - J.Chardy - - 0-01-0
6408E.Svitolina - V.Williams - - 0-01-0
6410Bournemouth - Forest Green - - 0-00-0
6458Burnley - Sunderland - - 1-11-3
6459Lincoln City - Everton - - 1-12-4
6461Newcastle - Leicester - - 0-11-1
6462Boca Juniors - Ldu Quito - - 0-00-0

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6282Bylis Ballsh - Vllaznia - - 0-00-0
6283Luftetari Gjirokaster - Partizan Tirana gosti150-10-1
6284Flamurtari Vlore - Kukesi gosti230-10-3

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1105Sol De Mayo - Colon gosti50-30-4
1106Atletico Patronato Parana - Independiente gosti570-00-1
1107Arsenal Sarandi - Ca Estudiantes gosti61-32-3

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1148Adelaide Olympic Fc - Hume City domaći231-11-3
1158Brisbane Strikers - Manly United Fc domaći620-01-0
1161Brisbane - Central Coast gosti210-12-2
1171Sydney United - Western Sydney Wanderers Fc gosti160-31-7

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6270South Hobart - Kingborough Lions gosti270-11-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1108Fk Sumgayit 2 - Pfk Neftci Baku 2 gosti62-22-3
1110Keshla Fk 2 - Ganca domaći211-02-2
1115Turan Tovuz - Qarabag Lokbatan domaći94-36-4

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5857Guangzhou Evergrande - Kashima Antlers - - 0-00-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6231Zrinjski Mostar - Fk Zvijezda 09 domaći272-03-0
6232Siroki Brijeg - Fk Sarajevo - - 0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Guarani Sp - Londrina Pr domaći281-01-0
1310Sao Bento - America Mineiro gosti70-20-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6224Atletico Mineiro U20 - Santos U20 domaći261-04-0
6227Botafogo U20 - Sao Paulo U20 gosti110-31-4
6228Corinthians U20 - Sport Recife U20 gosti51-11-2
6229Internacional Rs U20 - Atletico Pr U20 domaći212-13-4
6230Palmeiras U20 - Ponte Preta U20 gosti200-12-1
6237Vitoria U20 - America Mg U20 domaći241-11-2
6249Flamengo Rj U20 - Cruzeiro U20 gosti230-10-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2573Fc Odra Petrkovice - Brno gosti170-23-3
2574Fc Pisek - Fk Teplice domaći181-01-3
2618Fk Chlumec Nc - Pribram domaći131-02-1
3092Fk Prepere - Chrudim gosti50-10-1
3144Fotbal F M - Mfk Karvina gosti310-21-3
3145Kraluv Dvur - Dukla Prague gosti180-10-2
3165Loko Vltavin - Vlasim domaći11-12-1
3216Motorlet - Vysehrad gosti20-30-5
3303Tj Slovan Velvary - Viktoria Zizkov gosti120-10-1
3359Tj Sokol Lanzhot - Banik Ostrava gosti21-31-3
3577Unex Unicov - Zlin gosti320-21-4
3578Usti N Orlici - Budejovice gosti400-10-2
3892Zapy - Bohemians 1905 gosti380-12-3
4138Zdirec N D - Lisen gosti270-20-4
4139Stechovice - Banik Sokolov gosti131-31-4
6280Domalice - Usti Nad Labem domaći31-22-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7333Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad domaći161-14-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1386Kjellerup - Vendsyssel Ff gosti20-60-9
1387Bronshoj - Hvidovre gosti560-01-1

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6271El Zamalek - Misr Lel Makasa domaći101-01-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1541Bournemouth - Forest Green - - 0-00-0
1546Burnley - Sunderland domaći111-11-3
1552Lincoln City - Everton domaći11-12-4
1553Newcastle - Leicester gosti340-11-1
1555Qpr - Portsmouth gosti770-00-2
1558Rotherham - Sheffield Wednesday gosti900-00-1
1576Swansea - Cambridge United domaći15-06-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5026Maardu Esteve - Viljandi Tulevik gosti101-12-2
5027Trans Narva - Fc Kuressaare domaći331-14-2
5028Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond gosti30-20-2
5029Flora Tallinn - Nomme Kalju domaći480-01-1

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6273Stallion Fc - Mendiola Fc - - 0-00-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5907Lille - St Etienne domaći371-03-0
5908Nice - Marseille gosti310-11-2

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4935Mladost Petrinja - Nk Medimurje Cakovec domaći162-03-0
4937Nedelisce - Nk Slavonija Pozega gosti370-10-2
4942Nehaj Sejn - Nk Karlovac gosti450-10-2
4943Nk Bednja Beletinec - Nk Vuteks Sloga Vukovar domaći311-01-1
4944Nk Belisce - Nk Jadran Lp - - 0-00-0
4945Nk Bjelovar - Nk Opatija gosti250-10-3
4969Nk Borac Imbriovec - Jadran Porec domaći480-01-3
5002Nk Dinamo Predavac - Nk Udarnik Kurilovec domaći21-11-1
5003Nk Maksimir Zagreb - Nk Varazdin gosti200-22-6
5004Nk Mladost Klostar Podravski - Sloga Nova Gradiska gosti170-11-4
5005Nk Zagora - Nk Papuk Orahovica domaći184-05-1
5006Primorac Biograd - Nk Bsk Bijelo Brdo gosti231-31-3
5008Slavonac Komletinci - Nk Buje domaći92-02-2
5025Hnk Gorica - Nk Zagorec Krapina domaći203-0A-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7012Jakarta - Psm Makassar - - 0-00-0
7013Madura United - Semen Padang domaći181-01-1
7014Putra Samarinda - Pusamania Borneo domaći61-02-1

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6957Boca Juniors - Ldu Quito - - 0-00-0
6958Internacional - Flamengo domaći620-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8001Baroka Fc - Supersport United gosti530-00-2
8002Bidvest Wits - Stellenbosch Fc domaći690-02-1
8003Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns gosti170-11-2
8004Chippa United - Polokwane City - - 0-00-0
8005Maritzburg United - Black Leopards gosti420-10-1
8006Orlando Pirates - Golden Arrows - - 0-00-0

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6463Once Caldas - Independiente Medellin gosti281-12-3

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1262Ajax - Apoel Nicosia domaći431-02-0
1264Club Brugge - Lask domaći700-02-1
1265Slavia Prague - Cfr Cluj domaći660-01-0

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Apoel Nicosia - Ajax - - 0-00-1
1939Cfr Cluj - Slavia Prague - - 0-00-1
1943Lask Linz - Club Brugge - - 0-00-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5148Senglea Athletic - Birkirkara domaći780-01-0
5149Hibernians - Tarxien Rainbows gosti132-14-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5088Balmazujvaros - Dorogi Fc gosti350-10-2
5090Dunakanyar - Bekescsaba gosti350-10-2
5102Nyiregyhaza - Tiszakecske Fc gosti610-01-2
5103Szeged - Gyor - - 0-00-0
5104Bfc Siofok - Szolnoki domaći470-02-1
5105Gyirmot - Csakvar domaći411-03-0
5106Mtk Budapest - Ajkai Fc gosti32-34-4
5108Ujbuda - Soroksar domaći81-01-0
5109Vasas - Kazincbaricika Bsc gosti520-01-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1283Leon - Santos Laguna gosti121-12-2
4384Necaxa - Toluca domaći121-11-1
4386Tijuana - Cruz Azul gosti61-23-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7334Cd Ocotal - Real Esteli - - 0-00-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4673Aalesund - Ham Kam domaći53-15-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6235Villingen - 1. Fc Rielasingen Arlen domaći341-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6248Sv Atlas Delmenhorst - Mtv Eintracht Celle VVV-VV-V

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6250Eintracht Trier - Kaiserslautern Am gosti520-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6251Altona 93 - Hansa Luneburg gosti101-21-2
6252Drochtersen Assel - St Pauli Am domaći83-13-3
6253Hamburg Am - Rehden gosti181-11-4
6254Hannover Am - Holstein Kiel Amateurs domaći301-12-3
6255Havelse - Vfb Oldenburg domaći63-03-2
6256Jeddeloh - Heider domaći13-14-4
6257Werder Bremen Am - Weiche Flensburg domaći480-01-1
6258Lubeck - Wolfsburg Am domaći211-01-2
6259Eintracht Norderstedt - Hannoverscher Sc domaći451-0V-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6260Berlin Ak 07 - Altglienicke domaći322-02-4
6261Bsg Chemie Leipzig - Union Furstenwalde gosti140-11-4
6262Bfc Dynamo - Lichtenberg 47 gosti200-11-1
6263Babelsberg - Bischofswerdaer Fv 1908 gosti32-23-3
6264Optik Rathenow - Rw Erfurt - - 0-00-0
6265Viktoria Berlin - Energie Cottbus - - 0-00-0
6267Wacker Nordhausen - Germania Halberstadt gosti320-13-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6268Homburg - Ulm gosti160-31-5

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
73363 De Febrero - River Plate Asuncion gosti410-11-1

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5150Estoril U23 - Feirense U23 domaći451-01-0
5156Academica U23 - Rio Ave U23 - - 0-00-0

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423Acs Flacara Horezu - Cs Pandurii Targu Jiu - - 1-02-0
2426Acs Foresta Suceava - Csm Bucovina Radauti - - 2-03-0
2463Acs Gloria Popesti Leordeni - Cs Afumati - - 1-01-1
2535Acs Kse Targu Secuiesc - Acs Olimpic Cetate Rasnov - - 0-00-2
2543Afc Metalul Buzau - Scm Gloria Buzau - - 0-00-0
2544Cs Crisul Chisineu Cris - Cs Gloria Lunca Teuz Cermei - - 3-06-0
2566Cs Inter Petrila - Csm Resita - - 1-11-5
2567Cs Magura Cisnadiei - Acs Industria Galda - - 1-11-1
2568Cs Minaur Baia Mare - Acs Comuna Recea - - 0-20-2
3606Cs Tunari - Fc Unirea 2004 Slobozia domaći900-01-0
3826Csa Steaua Bucuresti - Cs Balotesti domaći22-04-0
3828Csm Flacara Moreni - Afc Progresul 1944 Spartac domaći142-03-1
3831Csm Focsani - Fc Otelul Galati gosti250-13-1
3836Fc Ceahlaul Piatra Neamt - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc gosti860-00-1
3846Fotbal Club Rapid - Asc Daco Getica Bucuresti gosti370-12-1
3848Universitatea Craiova 1948 Cs - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu domaći301-02-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5660Montreal Impact - Vancouver Whitecaps gosti172-12-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5706Atlanta United 2 - Memphis 901 Fc domaći371-01-2
5707Loudoun United Fc - Birmingham Legion Fc gosti320-11-1
5710Tulsa Roughnecks Fc - Las Vegas Lights gosti620-01-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5389Najran Sc - Al Nojoom Fc domaći21-02-2
5396Al Khaleej Saihat Fc - Al Ain Fc - - 0-00-0
5440Al Shoulla Fc - Al Jabalain Fc gosti300-11-1
5581Jeddah Club - Al Thoqbah Club gosti530-00-3
5585Ohod Saudi Fc - Al Ansar Fc gosti500-01-3

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4392Institute - Psni gosti102-23-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5587Fk Puchov - Banska Bystrica gosti400-21-2

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4427Osk Rudnany - Sport Podbrezova gosti360-11-3
4448Bardejovska - Kosice gosti110-60-9
4449Msk Tesla Stropkov - Fk Poprad gosti620-00-2
4485Fk Kechnec - Mfk Tahanovce gosti41-24-4
4486Fk Slovenske Darmoty - Ftc Filakovo gosti410-10-3
4487Msk Kysucke Nove Mesto - Tatran Krasno Nad Kysucou - - 0-00-0
4488Tj Medzibrod - Tj Pramen Kovacova gosti510-00-5

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Fk Rad - Cukaricki Belgrade gosti62-12-3

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1321Bellinzona - Zurich Amateurs gosti90-12-1
1326Sc Cham - Juventus Zurich gosti71-13-2
1327Yverdon - Fc Koniz domaći52-05-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5617As Soliman - Us Tataouine gosti311-11-1
5618Club S Hammam Lif - Club Afrique gosti670-00-1
5619Stade Tunisien - Cs Chebba - - 0-00-0
7486Cs Sfaxien - Es Metlaoui domaći151-01-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1935Yokogawa Musashino - 68 Aksaray Belediyespor - - 0-00-0
19441954 Kelkit Belediyespor - Carsambaspor - - 0-00-0
1950Malatya Yesilyurt Belediyespor - 12 Bingol Spor domaći182-05-0
1953Icel Idmanyurdu Spor - Kepez Belediyespor domaći321-01-0
1957Derince Belediyespor - Edirnespor gosti41-22-2
1968Maltepespor - Hendek Spor Sakarya domaći650-01-0
2208Somaspor Sk - Aksehir Sk 2008 domaći451-01-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1335Surkhon Termez - Qizilqum domaći670-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7497Academia Puerto Cabello - Zulia Fc domaći12-23-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6827Rusija - Spanjolska 74-55

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1589Hc Dinamo Molodechno - Metallurg Zhlobin 1-16-5
1590Hc Shakhtyor Soligorsk - Hk Gomel 0-14-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1591Kazzinc Torpedo - M Novokuznetsk 0-12-7
1602Hk Chelny - Tsen Tou Jilin City 1-06-1
1603Toros Neftekamsk - Dizel Penza 0-13-1
1608Sokol Krasnoyarsk - Chelyabinsk 0-23-5
1609Spartak Moscow - Admiral Vladivostok 0-33-3
6825Salavat Ufa - Neftekhimik 1-12-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1231B.Coric - G.Dimitrov V-VV-VV-VV-V
1234B.Klahn - K.Nishikori 16-232-66-41-3
1236C.Garin - A.De Minaur 11-193-65-70-3
1237D.Evans - L.Pouille 24-186-46-33-1
1240D.Kudla - D.Lajovic 20-197-57-53-1
1241F.Lopez Diaz Guerra - Y.Nishioka 24-156-76-03-1
1250G.Barrere - D.Goffin 6-182-62-60-3
1252H.Dellien - D.Medvedev 18-243-65-71-3
1253J.Brooksby - N.Basilashvili 19-236-36-71-3
1254M.Kecmanovic - P.Lorenzi 28-296-77-62-3
1269N.Djokovic - J.Londero 19-116-47-63-0
1270P.Carreno Busta - R.Berankis 24-136-46-73-1
1271P.Cuevas - K.Majchrzak 22-267-64-62-3
1272R.Federer - D.Dzumhur 21-153-66-23-1
1273R.Opelka - D.Koepfer 14-194-64-60-3
1277S.Wawrinka - J.Chardy 24-176-46-33-1

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1465A.Bublik J.Millman - E.King H.Reese 16-193-67-61-2
1466A.Krajicek E.Roger Vasselin - L.Djere J.Tipsarevic 18-157-65-72-1
1467A.Mannarino G.Simon - R.Klaasen M.Venus 3-122-61-60-2
1468A.Molteni I.Zelenay - L.Mayer J.Sousa 6-122-64-60-2
1488G.Pella D.S.Schwartzman - A.De Minaur M.Reid V-V4-6V-VV-V
1489H.Hurkacz V.Pospisil - B.Bryan M.Bryan 9-133-66-70-2
1492H.Nys D.Sharan - R.Carballes Baena F.Delbonis 8-124-64-60-2
1493Herbert P H N.Mahut - R.Bopanna D.Shapovalov 4-123-61-60-2
1496J.Kovalik A.Ramos Vinolas - R.Lindstedt P.Oswald 16-163-66-42-1
1505L.Bambridge B.Mclachlan - T.Kwiatkowski N.Rubin 17-134-66-12-1
1506M.Arevalo J.O Mara - B.Paire M.Zverev 16-114-66-42-1
1507M.Cecchinato A.Seppi - P.Andujar F.Verdasco 13-96-37-62-0
1508M.Daniell K.Skupski - M.Copil N.Kyrgios 18-207-65-71-2
1548M.Demoliner D.Inglot - K.Krawietz A.Mies 9-134-65-70-2
1551M.Granollers H.Zeballos - S.Gille J.Vliegen 14-117-67-52-0
1560M.Krueger T.Smyczek - M.Damm T.A.Kodat 11-146-75-70-2
1566M.Pavic B.Soares - C.Garin N.Jarry 16-113-67-52-1
1567N.Mektic F.Skugor - J.P.Smith J.Thompson 17-145-76-32-1
1568N.Monroe T.Sandgren - R.Albot M.Jaziri 14-165-76-31-2
1569O.Marach J.Melzer - M.Kukushkin A.Rublev 18-156-76-42-1
1570P.Carreno Busta F.Lopez - Hsieh C P C.Rungkat 13-86-27-62-0
1572R.Galloway N.Lammons - J.Murray N.Skupski 5-123-62-60-2
1575R.Harrison S.Querrey - R.Ram J.Salisbury 6-124-62-60-2
1577R.Jebavy M.Middelkoop - R.Haase W.Koolhof 8-124-64-60-2

CHALLENGER BAOTOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1633J.Duckworth - M.Song 12-56-16-42-0
1634K.Uchida - C.Wang 13-86-27-62-0
6324J.Yamasaki - S.Mukund 2-120-62-60-2
7055M.Zekic - T.Yang 11-173-67-51-2
7056H.Bourchier - C.Tseng 16-136-34-62-1
7057J.Nam - Y.Bai 14-173-66-41-2
7058T.Wu - Z.Zhang 12-76-36-42-0
7258J.Duckworth - T.Yang 16-133-67-62-1
7259K.Uchida - S.Mukund 8-136-72-60-2
7260A.Vukic - G.Oliveira 10-154-66-31-2
7261P.Krstin - R.Hua 12-66-46-22-0

CHALLENGER BAOTOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063I.Nedelko K.Takeuchi - H.Liu C.Wang 13-97-56-42-0
1065J.Grills A.Vukic - L.Castelnuovo B.Crepatte 16-223-67-61-2
1068J.P.Fruttero A.Kadhe - T.Gabashvili S.K.Mukund 6-123-63-60-2
6772G.Oliveira L.Saville - R.Hua Z.Zhang 12-46-26-22-0
6773H.Bourchier R.Purcell - C.H.Tseng Wu T L 7-123-64-60-2
6779R.Ortega Olmedo E.Song - F.Sun D.Wu 4-122-62-60-2

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1687A.Giannessi - J.Tatlot 13-131-66-42-1
1688A.Tabilo - A.Molcan 13-106-47-62-0
1689J.Choinski - S.Caruso 13-87-66-22-0
1690R.Bonadio - A.Martin 8-124-64-60-2
1691T.Robredo - J.Sels 15-187-55-71-2
6325G.Escobar - S.Ofner 9-133-66-70-2
6326B.Rola - G.Zeppieri 13-97-56-42-0
6327T.Bellucci - D.Popko 6-123-63-60-2
6826S.Doumbia - F.Baldi 16-143-67-62-1
7050F.Reboul - P.Sousa 4-122-62-60-2

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1701A.Begemann F.Mergea - S.Caruso A.Giannessi 13-87-56-32-0
1704A.Pavic B.Rola - A.Arnaboldi F.Arnaboldi 8-124-64-60-2
1707R.Arneodo J.Ocleppo - A.Behar G.Escobar 12-201-66-41-2
1708R.Balzerani F.Forti - F.Baldi S.Travaglia V-VV-VV-VV-V
7262S.Bolelli A.Pellegrino - A.Vavassori D.Vega Hernandez 13-67-56-12-0

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070Y.Maden - A.Celikbilek 19-175-77-52-1
1071P.Martinez - A.Bega 12-76-46-32-0
1839A.Menendez Maceiras - U.Ignatik 12-56-36-22-0
1841B.Van De Zandschulp - M.Vilella Martinez V-V6-2V-VV-V
1886C.Berlocq - L.Miedler 15-184-67-61-2
1887I.Marchenko - D.Sela 12-66-46-22-0
1888L.Rosol - R.Safiullin 7-136-71-60-2
1894P.Gojowczyk - J.Rodionov 10-136-74-60-2
1895T.Seyboth Wild - E.Ruusuvuori 9-133-66-70-2
1908T.Van Rijthoven - F.Gaio 16-167-63-62-1
7052D.Masur - M.Bachinger 14-102-66-02-1
7053P.Heller - A.Davidovich Fokina 9-135-74-60-2

CHALLENGER MANACOR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1698I.Cervantes G.Granollers Pujol - S.Stakhovsky A.Vasilevski 7-123-64-60-2
6291H.Heliovaara E.Ruusuvuori - A.Celikbilek C.Ilkel 12-76-46-32-0
6293A.Davidovich Fokina E.Lopez Perez - K.Drzewiecki S.Walkow V-V6-4V-VV-V

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024S.Halep H.Tecau - M.Pavic G.Dabrowski V-VV-VV-VV-V

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1314E.Alexandrova - S.Zhang 15-176-76-41-2
1315E.Svitolina - V.Williams 12-86-46-42-0
1317I.Swiatek - A.Sevastova 10-156-31-61-2
1329J.Konta - M.Gasparyan 12-16-16-02-0
1330K.Mladenovic - F.Ferro 14-184-67-61-2
1331K.Muchova - S.Hsieh 17-136-14-62-1
1336L.Davis - A.Barty 8-132-66-70-2
1362M.Bolkvadze - Ka Pliskova 5-121-64-60-2
1368M.Sakkari - S.Peng 18-136-76-42-1
1370O.Jabeur - A.Sasnovich 15-123-66-42-1
1374P.Martic - A.Bogdan 12-66-26-42-0
1380R.Peterson - D.Yastremska 5-124-61-60-2
1389S.Kenin - L.Siegemund 13-67-66-02-0
1449S.Williams - C.Mcnally 17-115-76-32-1
6286A.Van Uytvanck - Q.Wang 9-135-74-60-2
6290L.Zhu - M.Keys 5-124-61-60-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1292D.Krawczyk J.Pegula - C.Dolehide V.King 13-177-54-61-2
1999A.Blinkova Y.Wang - E.Mertens A.Sabalenka 7-123-64-60-2
2000A.L.Groenefeld D.Schuurs - A.Cornet F.Ferro 12-46-36-12-0
2002B.Andreescu S.Fichman - W.Osuigwe T.Townsend 5-122-63-60-2
2077Babos T. Mladenovic K. - J.Moore G.Olmos 12-56-36-22-0
2081D.Jakupovic S.Santamaria - F.Di Lorenzo A.Li 12-16-16-02-0
2082E.Hozumi M.Ninomiya - A.Guarachi B.Pera 10-181-67-61-2
2085J.Brady A.Riske - R.Olaru Z.Yang 11-152-66-31-2
2087K.Ahn C.Mchale - H.Baptiste E.Navarro 18-126-46-72-1
2088K.Flipkens J.Larsson - V.Kuzmova A.Sasnovich 4-120-64-60-2
2191L.Arruabarrena Vecino K.Christian - Duan Y Y S.Zheng 5-124-61-60-2
2194L.Kichenok J.Ostapenko - K.Kozlova A.Potapova 13-106-47-62-0
2232N.Melichar K.Peschke - N.Hibino M.Kato 13-107-66-42-0
2235R.Atawo A.Muhammad - D.Kasatkina A.Kontaveit 11-163-66-41-2
2249U.M.Arconada H.Carter - N.Kichenok A.Spears 4-121-63-60-2
7049A.Forbes A.Noel - V.Golubic S.Sorribes Tormo 8-136-72-60-2

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6274Ogc Nice Handball - Merignac 29-24
6275Bourg De Peage - Cjf Fleury Les Aubrais 26-30
6276Brest Bretagne Handball - Paris 92 31-25
6277Chambray Touraine - Besancon 24-19
6278Joan Of Arc Dijon Handball - Toulon Saint Cyr 24-33
6279Nantes Atlantique Hb - Metz Handball 27-32

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6272Porto Vitalis - Madeira Sad 32-18

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6269Steaua Bucuresti - Scm Politehnica Timisoara 26-24

SUPER GLOBE TURNIRRUKOMET

Br. Susret Kraj
5112Al Wehda - Hc Taubate 30-26
5113Barcelona Borges - Al Duhail 38-26

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1345Belgija - Poljska 0-11-13-2
1357Hrvatska - Madjarska 1-02-03-0
1375Njemacka - Bjelorusija 1-02-03-0
1376Ukrajina - Slovenija 1-01-12-3
6824Rusija - Spanjolska 1-02-03-0

SP U19ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1535Chinese Taipei - Juzna Koreja U19 0-10-20-3
1540Italija U19 - Japan U19 1-02-03-0
1573Bjelorusija U19 - Egipat U19 0-10-20-3
1578Ceska - Nigerija 1-01-13-2
1579Njemacka U19 - Cuba U19 0-10-20-3
1580Rusija U19 - Iran U19 0-11-13-1
1582Argentina U19 - Bugarska U19 1-01-13-2
1583Sad U19 - Brazil U19 1-01-12-3
1584Meksiko U19 - Dominikanska Republika 0-10-22-3
1588Tunis - Kolumbija 1-01-13-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6475Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 0-1
6476Orix Buffaloes - Fukuoka Softbank Hawks V-V
6477Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 4-5
6478Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 7-6
6479Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 6-2
8091Hokkaido Nippon Ham Fighters - Saitama Seibu Lions 2-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1077Milwaukee Brewers - St Louis Cardinals 4-1
1080Seattle Mariners - New York Yankees 3-7
1081Philadelphia Phillies - Pittsburgh Pirates 12-3
1085Washington Nationals - Baltimore Orioles 8-4
1087Detroit Tigers - Cleveland Indians 2-4
1088Miami Marlins - Cincinnati Reds 0-5
1089New York Mets - Chicago Cubs 7-10
1090Chicago White Sox - Minnesota Twins 2-8
1094Houston Astros - Tampa Bay Rays 8-6
1095Kansas City Royals - Oakland Athletics 6-4
1098Colorado Rockies - Boston Red Sox 4-7
1099San Diego Padres - L A Dodgers 4-6
1102L A Angels - Texas Rangers 0-3

VUELTA A ESPANA ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6805A.Valverde - S.Higuita 1-0
6806C.Rodriguez - M.Fabbro 1-0
6807D.Navarro - K.Frankiny 1-0
6808D.De La Cruz - M.Padun 1-0
6809D.Formolo - M.Nieve 1-0
6810I.Izagirre - D.Martinez 0-1
6814J.Knox - O.Rodriguez 0-1
6815J.E.Chaves - R.Majka 1-0
6816M.A.Lopez - N.Quintana 1-0
6817M.Bizkarra - L.Meintjes 1-0
6818N.Eg - P.Stetina 1-0
6819P.Roglic - R.Uran 1-0
6820T.Pogacar - F.Aru 1-0
6822V.De La Parte - N.Roche 0-1
6823W.Kelderman - P.Latour 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 182336394041
arrow AU Austrija 6/45 41020252935
arrow BC British Colombia BC49 6/49 111227313741
arrow BE Belgija 6/45 456141633
arrow BL Belgija Keno 20/70 213141518232526323339414451525458636768
arrow CA Kanada 6/49 11018394347
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 79223238
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 412171927
arrow CL Colorado 6/42 4913293042
arrow DA Multi-Daily A 6/99 395466798285
arrow DB Multi-Daily B 6/99 1548527072
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152732337190
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 456810122122232425282933344042485657
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2371012162223253335373840455455586264
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 15141727
arrow FK Finska Keno D 20/70 412131516172225262728394250575960616369
arrow FL Florida 6/53 11318384253
arrow FQ Finska Keno V 20/70 578911141519242629314445495060646970
arrow FR Francuska 5/49 714254247
arrow FT Finska Keno T 20/70 124616202126273639434447525561636668
arrow GE Njemačka 6/49 101417223134
arrow GO Njemačka Keno 20/70 69121321232426273236424546495155636469
arrow GR Grčka 6/49 2413263144
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 31732404344
arrow IR Irska 6/47 1810353742
arrow LD Latvija Keno D 20/62 23478121718192430324344475253545658
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13457151617242639414347485658596162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 25111821232431333637414349515253575961
arrow LU Louisiana 6/40 11820253138
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1618383948
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 914172327
arrow MI Michigan Classic 6/47 141724262943
arrow MS Missouri 6/44 1313192837
arrow NP New York Pick 10 20/80 1791018192223253439414752555666717779
arrow NY New York 6/59 15671648
arrow OH Ohio Classic 6/49 3626404146
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 31417303747
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1315161725293135394445464751606366687176
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 16131418323639444547525458596368747576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 110182024
arrow QU Quebec 6/49 21231333442
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 61314424351
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41011174247
arrow SK Slovačka 5/35 79122030
arrow SL Slovenija 7/39 291216293138
arrow SW Švicarska 6/42 2615262836
arrow TE Texas 6/54 92140424953
arrow TK Tennessee Cash 5/35 4561114
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 14041495257
arrow UW SAD Powerball 5/69 932374156
arrow VK Viking Lotto 6/48 2712303543
arrow WA Washington 6/49 71418212528
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2351331
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 41124252741
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4681114151822323336383947496164697073