Četvrtak 29.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7337Riga Fc - Fc Copenhagen - - 0-01-0
7338Paok - Slovan Bratislava - - 0-13-2
7339Spartak Moscow - Braga - - 0-21-2
7340Trabzonspor - Aek Athens - - 0-20-2
7341Ferencvaros - Suduva - - 2-13-2
7342Rangers - Legia Warsaw - - 0-01-0
7343Vitoria Guimaraes - Fcsb - - 0-01-0
7344A.Rublev - G.Simon - - V-VV-V
7345A.Zverev - F.Tiafoe - - 0-01-0
7346A.Petkovic - P.Kvitova - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8754Club Atletico Alvarado - Deportivo Moron domaći91-02-4

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1152Fc Noah - Banants domaći171-02-0

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Sevan Fc - Shirak Gyumri Fc 2 - - 0-00-0

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1116Agsu - Sabayil 2 gosti420-11-2
1118Sabah 2 - Zira Fk 2 gosti340-12-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6281Bahia U20 - Fluminense Rj U20 gosti550-00-1

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9136Tauro - Alianza domaći41-01-0
9137Herediano - Waterhouse Fc domaći21-11-1
9138Olimpia Cd - Forge Fc domaći302-04-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1592Vejle - Viborg domaći321-04-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6812Elva - Tammeka Tartu Ii domaći193-14-1
6813Flora Tallinn Ii - Lootus Kohtla Jarve domaći172-15-2
6821Rakvere Tarvas - Fci Levadia Tallinn U21 gosti110-24-2
6844Parnu Jk Vaprus - Legion Tallinn gosti540-00-2
6857Welco Elekter - Jk Tallinna Kalev U21 domaći101-01-0

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1692Qarabag - Linfield domaći61-02-1
1693Riga Fc - Fc Copenhagen domaći750-01-0
1694Aik Stockholm - Celtic gosti161-21-4
1695Apollon Limassol - Psv Eindhoven gosti720-00-4
1696Bate Borisov - Fc Astana domaći61-02-0
1702Bnei Yehuda - Malmo gosti70-10-1
1703Molde - Partizan Belgrade domaći720-01-1
1705Paok - Slovan Bratislava gosti380-13-2
1706Zorya Lugansk - Espanyol gosti340-12-2
1710Spartak Moscow - Braga gosti420-21-2
1711Hapoel Beer Sheva - Feyenoord gosti460-00-3
1712Royal Antwerp - Az Alkmaar domaći730-01-1
1713Trabzonspor - Aek Athens gosti240-20-2
1730F91 Dudelange - Fc Ararat Armenia gosti240-12-1
1743Ferencvaros - Suduva gosti112-14-2
1790Rijeka - Gent domaći311-11-1
1791Maribor - Ludogorets gosti170-22-2
1792Eintracht Frankfurt - Strasbourg domaći261-03-0
1793Rangers - Legia Warsaw domaći900-01-0
1796Wolves - Torino domaći301-02-1
1798Vitoria Guimaraes - Fcsb domaći530-01-0

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2281Fc Ararat Armenia - F91 Dudelange - - 0-00-1
2303Suduva - Ferencvaros - - 0-00-1
2306Ludogorets - Maribor - - 0-01-0
2317Legia Warsaw - Rangers - - 0-00-1
2319Az Alkmaar - Royal Antwerp - - 0-01-0
2325Fcsb - Vitoria Guimaraes - - 0-00-1
2326Gent - Rijeka - - 0-01-0
2344Strasbourg - Eintracht Frankfurt - - 0-00-1
2345Braga - Spartak Moscow - - 0-01-0
2575Wolves - Torino - - 0-01-0
2577Aik Stockholm - Celtic - - 0-00-1
2578Paok - Slovan Bratislava - - 0-00-1
2579Qarabag - Linfield - - 0-01-0
2580Molde - Partizan Belgrade - - 0-00-1
2581Zorya Lugansk - Espanyol - - 0-00-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7239Pepo - Jippo domaći221-11-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1362Gbk - Kerho 07 gosti740-00-1

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7250Dinamo Tbilisi - Dila Giori domaći132-05-0

GRUZIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1580Guria Lanchkhuti - Fc Shuqura gosti270-10-2
1582Spartaki Tskhinvali - Baia Zugdidi gosti430-12-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1120Padideh Shahre Khodrou Khorasan Fc - Shahin Bushehr Fc domaći112-12-1
1122Esteghlal Tehran - Foolad Khuzestan Fc domaći510-01-1
1126Foolad Mobarake Sepahan - Machine Sazi Tabriz domaći201-01-0
1130Sanat Naft Abadan Fc - Naft Masjed Soleyman Fc domaći51-01-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ashkelon gosti370-11-3
1204Hap Nazareth Illit - Sc Kfar Qasem domaći91-12-2
1219Hapoel Akko - Maccabi Achi Nazareth gosti290-23-3
1220Hapoel Bney Lod - Hapoel Afula domaći81-03-0
1221Ir Rishon Lezion - Maccabi Pet Tikva gosti710-01-1

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5114Cerro Porteno - River Plate domaći81-01-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4216Fluminense - Corinthians gosti550-01-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4403Al Wakra - Katar domaći391-02-0
4426Al Duhail Sc - Al Arabi domaći71-11-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6464Depotivo Pasto - Deportes Pereira domaći22-04-0
6465Atletico Nacional - Deportes Tolima gosti580-00-1
6693Deportivo Cali - Atletico Junior gosti50-12-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7331Floriana - Balzan Youths domaći840-01-0
7332Sliema Wanderers - Valletta gosti211-11-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4387Puebla - Fc Juarez gosti450-12-1
4390Monterrey - Unam Pumas domaći261-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7251Belgija - Engleska gosti222-23-3
7252Kostarika - Cile gosti450-10-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1546Cs Victoria Cumpana - Farul Constanta gosti10-20-3

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7415Fc Ufa 2 - Nosta Novotroitsk gosti81-11-3

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7416Kryliya Sovetov U21 - Dinamo Moscow U21 gosti400-10-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7417Al Adalh Fc - Damac Fc domaći133-04-0
7418Al Fayha - Al Hazem gosti431-12-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1691Sk Bela - Sk Zavazna Poruba domaći113-05-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7467Chiangmai Fc - Suphanburi gosti140-10-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7487Us Ben Guerdane - Kairouanaise gosti710-00-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2386Mus Menderesspor - Bitlis Ozguzelderespor domaći12-02-1
23891074 Cankirispor - Boyabat 1868 Spor domaći840-02-0
2390Gorelespor - Merzifonspor domaći730-01-0
4486Cubukspor Futbol As - Turk Metal Kirikkale gosti301-11-3
4487Bursa Yildirim Spor - Bozuyuk Vitraspor domaći490-01-0
4488Tavsanli Linyitspor - Isparta 32 Spor domaći900-01-0
4596Yalova Kadikoy Sk - Bigaspor - - 0-00-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Kyetume Fc - Sc Villa domaći211-01-0

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9040Atlanta Dream - Phoenix Mercury 58-65
9041Indiana Fever - Los Angeles Sparks 83-87
9042Chicago Sky - Dallas Wings 83-88

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1469Plzen - Hpk 0-04-4
1471Farjestads - Banska Bystrica 3-06-1
1480Lulea - Augsburger Panthers 1-12-2
1481Ehc Munchen - Ambri 1-03-0
1491Kac - Tappara 1-03-2
1499Biel - Frisk Asker 1-02-1
1500Zug - Rungsted 2-05-2
1514Belfast Giants - Liberec 2-25-4

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1155Khimik Voskresensk - Kazzinc Torpedo 0-01-2
1158Toros Neftekamsk - Molot Perm 1-03-1
1161Tsen Tou Jilin City - Hk Orenburg 0-03-1
1167Vityaz Podolsk - Dynamo Moscow 1-05-4
1168Nomad Nur Sultan - Chelyabinsk 1-21-5
1171Lada Togliatti - Humo Tashkent 1-02-2
1191Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk 1-22-3
1197Sparta Prague - Mlada Boleslav 1-13-1
1199Slavia Prague - Chomutov 1-12-2
1208Kometa Brno - Slovan Bratislava 2-04-1
6658Ceske Budejovice - Amur Khabarovsk 0-00-4
6659Hc Cheboksary - Kristall Saratov 0-01-3
6660Hc Kremenchuk - Bily Bars Belaya Tserkov 3-06-1
6661Benatky Nad Jizerou - Briancon 1-25-5
6662Dukla Jihlava - Horacky Fk Trebic 1-04-3
6663Hc Klatovy - Tabor 0-10-2
6664Hc Slezan Opava - Hc Koprivnice 1-04-4
6665Hc Topolcany - Dab Docler 1-15-4
6666Hc Zdar Nad Sazavou - Rebel Havlickuv Brod 0-21-2
6667Hc Zubr Prerov - Hc Rt Torax Poruba 1-23-5
6668Mhk Martin - Zilina 1-17-4
6673Orli Znojmo - Mac Ujbuda 2-15-1
6674Stadion Litomerice - Lausitzer Fuchse 0-04-1
6678Trencin - Vhk Vsetin 0-01-0
6697Hk Dinamo St Petersburg - Yugra 1-22-3
6810Nove Zamky - Hc Bratislava 1-17-6
6814Aik - Linkopings 0-10-4
6815Orebro - Leksand 0-31-3
6816Rogle - Vaxjo 0-12-3
6817Servette - Rouen 0-03-3
6818Fr. Gotteron - Lukko 2-13-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000A.Bedene - B.Paire 30-264-66-73-2
1001A.Bublik - T.Fabbiano 29-246-75-73-2
1002A.Popyrin - M.Kukushkin 21-162-67-53-1
1003A.Rublev - G.Simon V-V6-2V-VV-V
1004A.Zverev - F.Tiafoe 23-206-33-63-2
1014C.Stebe - M.Cilic 17-236-43-61-3
1015D.Schwartzman - E.Gerasimov 18-66-46-23-0
1016F.Verdasco - H.Chung 26-236-16-22-3
1017G.Monfils - M.Copil 18-76-36-23-0
1018H.Laaksonen - D.Shapovalov 12-194-66-70-3
1019J.Isner - J.Struff 20-156-37-63-0
1020M.Berrettini - J.Thompson 24-187-57-63-1
1021P.Andujar Alba - L.Sonego 18-86-26-43-0
1022T.Kokkinakis - R.Nadal V-VV-VV-VV-V
1023T.Sandgren - V.Pospisil 24-176-36-73-1
1237D.Evans - L.Pouille 24-186-46-33-1
1240D.Kudla - D.Lajovic 20-197-57-53-1
1241F.Lopez Diaz Guerra - Y.Nishioka 24-156-76-03-1
1250G.Barrere - D.Goffin 6-182-62-60-3
1252H.Dellien - D.Medvedev 18-243-65-71-3
1253J.Brooksby - N.Basilashvili 19-236-36-71-3
1254M.Kecmanovic - P.Lorenzi 28-296-77-62-3
1270P.Carreno Busta - R.Berankis 24-136-46-73-1
1271P.Cuevas - K.Majchrzak 22-267-64-62-3
1277S.Wawrinka - J.Chardy 24-176-46-33-1
7253A.Hoang - N.Kyrgios 10-184-62-60-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1465A.Bublik J.Millman - E.King H.Reese 16-193-67-61-2
1466A.Krajicek E.Roger Vasselin - L.Djere J.Tipsarevic 18-157-65-72-1
1467A.Mannarino G.Simon - R.Klaasen M.Venus 3-122-61-60-2
1468A.Molteni I.Zelenay - L.Mayer J.Sousa 6-122-64-60-2
1470D.Evans C.Norrie - T.Puetz Struff J L 13-106-31-62-1
1474D.Molchanov A.Sitak - L.Kubot M.Melo 6-122-64-60-2
1475G.Duran L.Paes - M.Kecmanovic C.Ruud 7-135-72-60-2
1488G.Pella D.S.Schwartzman - A.De Minaur M.Reid V-V4-6V-VV-V
1489H.Hurkacz V.Pospisil - B.Bryan M.Bryan 9-133-66-70-2
1490H.Kontinen J.Peers - S.Gonzalez Qureshi A U H 18-165-77-62-1
1492H.Nys D.Sharan - R.Carballes Baena F.Delbonis 8-124-64-60-2
1493Herbert P H N.Mahut - R.Bopanna D.Shapovalov 4-123-61-60-2
1494I.Dodig F.Polasek - J.Sock J.Withrow 10-134-66-70-2
1495J.Chardy F.Martin - Rojer J J H.Tecau 13-77-66-12-0
1496J.Kovalik A.Ramos Vinolas - R.Lindstedt P.Oswald 16-163-66-42-1
1503J.S.Cabal R.Farah - P.Cuevas S.Johnson 12-56-26-32-0
1505L.Bambridge B.Mclachlan - T.Kwiatkowski N.Rubin 17-134-66-12-1
1506M.Arevalo J.O Mara - B.Paire M.Zverev 16-114-66-42-1
1507M.Cecchinato A.Seppi - P.Andujar F.Verdasco 13-96-37-62-0
1508M.Daniell K.Skupski - M.Copil N.Kyrgios 18-207-65-71-2
1548M.Demoliner D.Inglot - K.Krawietz A.Mies 9-134-65-70-2
1551M.Granollers H.Zeballos - S.Gille J.Vliegen 14-117-67-52-0
1560M.Krueger T.Smyczek - M.Damm T.A.Kodat 11-146-75-70-2
1566M.Pavic B.Soares - C.Garin N.Jarry 16-113-67-52-1
1567N.Mektic F.Skugor - J.P.Smith J.Thompson 17-145-76-32-1
1568N.Monroe T.Sandgren - R.Albot M.Jaziri 14-165-76-31-2
1569O.Marach J.Melzer - M.Kukushkin A.Rublev 18-156-76-42-1
1570P.Carreno Busta F.Lopez - Hsieh C P C.Rungkat 13-86-27-62-0
1571R.Berankis J.I.Londero - M.Cressy K.Smith 15-136-43-62-1
1572R.Galloway N.Lammons - J.Murray N.Skupski 5-123-62-60-2
1575R.Harrison S.Querrey - R.Ram J.Salisbury 6-124-62-60-2
1577R.Jebavy M.Middelkoop - R.Haase W.Koolhof 8-124-64-60-2

CHALLENGER BAOTOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7056H.Bourchier - C.Tseng 16-136-34-62-1
7058T.Wu - Z.Zhang 12-76-36-42-0
7261P.Krstin - R.Hua 12-66-46-22-0
9048J.Duckworth - G.Oliveira V-VV-VV-VV-V
9049T.Wu - Y.Bai 13-86-27-62-0
9050S.Mukund - H.Bourchier 17-134-66-12-1
9051P.Krstin - F.Ferreira Silva V-V3-6V-VV-V

CHALLENGER BAOTOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068J.P.Fruttero A.Kadhe - T.Gabashvili S.K.Mukund 6-123-63-60-2
1335L.Castelnuovo B.Crepatte - J.S.Nam Song M K 8-136-72-60-2
6779R.Ortega Olmedo E.Song - F.Sun D.Wu 4-122-62-60-2

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1069S.Travaglia - V.Galovic 19-197-65-72-1
1338B.Rola - D.Altmaier 13-156-33-61-2
1344C.O Connell - A.Martin 4-122-62-60-2
1345J.Sels - S.Doumbia 13-76-17-62-0
1357A.Giannessi - S.Ofner 12-66-46-22-0
1688A.Tabilo - A.Molcan 13-106-47-62-0
1689J.Choinski - S.Caruso 13-87-66-22-0
6327T.Bellucci - D.Popko 6-123-63-60-2
7050F.Reboul - P.Sousa 4-122-62-60-2
7051F.Mena - F.Bagnis 15-103-66-32-1

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1704A.Pavic B.Rola - A.Arnaboldi F.Arnaboldi 8-124-64-60-2
1707R.Arneodo J.Ocleppo - A.Behar G.Escobar 12-201-66-41-2
7262S.Bolelli A.Pellegrino - A.Vavassori D.Vega Hernandez 13-67-56-12-0

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1074M.Viola - A.Murray 16-163-66-42-1
1076S.Stakhovsky - B.Kavcic 6-124-62-60-2
8757J.Rodionov - B.Van De Zandschulp 18-146-76-32-1
8758L.Miedler - D.Masur 16-156-24-61-2
8759A.Menendez Maceiras - A.Davidovich Fokina V-V1-6V-VV-V
8760P.Martinez - T.Van Rijthoven 13-96-37-62-0
8761Y.Maden - E.Ruusuvuori 7-124-63-60-2
8762R.Safiullin - I.Marchenko 3-121-62-60-2

CHALLENGER MANACOR MALLORCA SPAIN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6466L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - H.Heliovaara E.Ruusuvuori 19-146-33-62-1
6467S.Arends D.Pel - S.Clayton L.Glasspool 12-66-26-42-0
6468U.Ignatik R.Safiullin - S.Stakhovsky A.Vasilevski 13-77-56-22-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1032F.Martin R.Atawo - Groenefeld A L O.Marach 18-182-66-42-1
1043M.Venus Chan H C - A.Klepac K.Skupski 14-127-67-62-0

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046A.Cornet - B.Bencic 12-134-66-11-2
1047A.Kontaveit - A.Tomljanovic 17-134-67-52-1
1048A.Pavlyuchenkova - K.Bertens 9-135-74-60-2
1049A.Petkovic - P.Kvitova 12-86-46-42-0
1050C.Wozniacki - D.Collins 16-134-66-32-1
1051E.Mertens - Kr Pliskova 12-46-26-22-0
1055J.Goerges - F.Di Lorenzo 13-57-56-02-0
1057J.Ostapenko - A.Riske 12-76-46-32-0
1058K.Flipkens - B.Andreescu 8-133-65-70-2
1060K.Kanepi - D.Vekic 8-135-73-60-2
1061N.Osaka - M.Linette 12-66-26-42-0
1062S.Halep - T.Townsend 15-156-23-61-2
1314E.Alexandrova - S.Zhang 15-176-76-41-2
1317I.Swiatek - A.Sevastova 10-156-31-61-2
1329J.Konta - M.Gasparyan 12-16-16-02-0
1331K.Muchova - S.Hsieh 17-136-14-62-1
1370O.Jabeur - A.Sasnovich 15-123-66-42-1
1374P.Martic - A.Bogdan 12-66-26-42-0
1380R.Peterson - D.Yastremska 5-124-61-60-2
1389S.Kenin - L.Siegemund 13-67-66-02-0
7254A.Kalinskaya - K.Ahn 5-122-63-60-2
7255A.Sabalenka - Y.Putintseva 9-133-66-70-2
7256C.Gauff - T.Babos 16-126-24-62-1
7257S.Cirstea - A.Bolsova Zadoinov 15-123-66-42-1

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1292D.Krawczyk J.Pegula - C.Dolehide V.King 13-177-54-61-2
1999A.Blinkova Y.Wang - E.Mertens A.Sabalenka 7-123-64-60-2
2000A.L.Groenefeld D.Schuurs - A.Cornet F.Ferro 12-46-36-12-0
2002B.Andreescu S.Fichman - W.Osuigwe T.Townsend 5-122-63-60-2
2076B.Mattek Sands C.Vandeweghe - M.Linette I.Swiatek 14-166-33-61-2
2077Babos T. Mladenovic K. - J.Moore G.Olmos 12-56-36-22-0
2078C.Gauff C.Mcnally - J.Goerges K.Siniakova 13-87-66-22-0
2079Chan H C L.Chan - S.Kenin T.Maria 12-26-06-22-0
2080D.Collins E.Perez - S.Stosur S.Zhang 13-141-66-42-1
2081D.Jakupovic S.Santamaria - F.Di Lorenzo A.Li 12-16-16-02-0
2082E.Hozumi M.Ninomiya - A.Guarachi B.Pera 10-181-67-61-2
2083Friedsam Al L.Siegemund - V.Kudermetova G.Voskoboeva 12-86-46-42-0
2084G.Dabrowski Y.Xu - L.Marozava K.Srebotnik 13-97-56-42-0
2085J.Brady A.Riske - R.Olaru Z.Yang 11-152-66-31-2
2087K.Ahn C.Mchale - H.Baptiste E.Navarro 18-126-46-72-1
2088K.Flipkens J.Larsson - V.Kuzmova A.Sasnovich 4-120-64-60-2
2190K.Muchova J.Teichmann - C.Lister R.Voracova 13-76-17-62-0
2191L.Arruabarrena Vecino K.Christian - Duan Y Y S.Zheng 5-124-61-60-2
2192L.Davis M.Sanchez - Hsieh S W B.Strycova 5-124-61-60-2
2194L.Kichenok J.Ostapenko - K.Kozlova A.Potapova 13-106-47-62-0
2199M.Adamczak X.Han - A.Pavlyuchenkova A.Sevastova 6-122-64-60-2
2200M.Brengle E.Shibahara - E.Alexandrova O.Kalashnikova 10-146-20-61-2
2201M.Gasparyan M.Niculescu - V.Azarenka A.Barty 8-166-41-61-2
2203M.Puig D.Yastremska - A.Kalinskaya Y.Putintseva 13-156-34-61-2
2230N.Dzalamidze E.Rybakina - M.Sakkari A.Tomljanovic 16-197-64-61-2
2232N.Melichar K.Peschke - N.Hibino M.Kato 13-107-66-42-0
2233O.Jabeur F.Stollar - L.Hradecka A.Klepac 13-87-56-32-0
2235R.Atawo A.Muhammad - D.Kasatkina A.Kontaveit 11-163-66-41-2
2238S.Aoyama A.Krunic - R.Peterson T.Zidansek 12-36-26-12-0
2248S.Peng A.Rosolska - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 12-56-16-42-0
2249U.M.Arconada H.Carter - N.Kichenok A.Spears 4-121-63-60-2
7049A.Forbes A.Noel - V.Golubic S.Sorribes Tormo 8-136-72-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6236Tvis Holstebro - Mors Thy Handbold 31-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6238Tvis Holstebro - Eh Aalborg 24-24

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1108Storhamar - Follo Hk Damer 34-22
1110Vag Handball - Gjerpen 36-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6239Bergischer - Melsungen 24-24
6241De Ludwigshafen - Wetzlar 25-31
6242Erlangen - Tvb 1898 Stuttgart 29-24
6243Flensburg Handewitt - Rhein Neckar Lowen 30-27
6244Minden - Leipzig 21-25

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4570Csm Resita - Hc Buzau 23-23
4571Csm Fagaras - Csm Focsani 2007 17-20
4572Dinamo Bucharest - Hc Vaslui 34-30
4573Potaissa Turda - Csm Bucuresti 28-27
4575Stiinta Municipal Bacau - Ahc Dunarea Calarasi 2014 25-24

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7492Winterthur - Bern 31-31

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1070Rumunjska - Azerbaijan 0-10-20-3
1071Slovacka - Rusija 0-10-20-3
1073Madjarska - Nizozemska 0-10-20-3
1077Portugal - Ukrajina 0-10-20-3
1078Svicarska - Bjelorusija 0-11-13-1
1079Turska - Srbija 1-01-11-3
1082Poljska - Italija 1-01-13-2
1377Bugarska - Finska 1-02-03-0

PRIJATEJSKE UTAKMICEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8774Francuska - Ceska 0-11-13-2

SP U19ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1083Chinese Taipei U19 - Nigeria U19 0-10-20-3
1084Japan U19 - Bjelorusija U19 0-11-13-1
1086Italija U19 - Egipat U19 1-02-03-0
1092Juzna Koreja U19 - Ceska U19 0-11-12-3
1938Njemacka U19 - Sad U19 1-01-13-1
1939Iran U19 - Bugarska U19 1-02-03-0
1943Cuba U19 - Brazil U19 0-10-20-3
1944Rusija U19 - Argentina U19 1-02-03-0
1950Kolumbija - Dominikanska Republika 0-10-21-3
1953Tunis - Meksiko U19 1-02-02-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1553Us Carcassonne - Fc Grenoble Rugby 19-26

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1348North Queensland Cowboys - Canterbury Bulldogs 15-8

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4684Salford City Reds - Warrington Wolves 22-6

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1365Wellington - Counties Manukau 29-22

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
8092Hanshin Tigers - Chunichi Dragons V-V
8093Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 4-5
8094Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 4-2
8095Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 12-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1042Detroit Tigers - Cleveland Indians 0-2
1056Kansas City Royals - Oakland Athletics 8-9
1059Chicago White Sox - Minnesota Twins 5-10
1063New York Mets - Chicago Cubs 1-4
1064Texas Rangers - Seattle Mariners 3-5
1065Colorado Rockies - Pittsburgh Pirates 8-11
1066Arizona Diamondbacks - L A Dodgers 11-5
1067San Francisco Giants - San Diego Padres 3-5
6626Houston Astros - Tampa Bay Rays 8-9
6644Miami Marlins - Cincinnati Reds 4-3

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
3849(+2.5)Buffalo Bills - Minnesota Vikings 27-23
3851(+3.5)Carolina Panthers - Pittsburgh Steelers 25-19
3867(-3.5)Cincinnati Bengals - Indianapolis Colts 6-13
3868(-3.5)Jacksonville Jaguars - Atlanta Falcons 12-31
3869(-3.5)New York Jets - Philadelphia Eagles 6-0
3870(-4.5)Cleveland Browns - Detroit Lions 20-16
3872(-2.5)New England Patriots - New York Giants 29-31
3877(+5.5)Washington Redskins - Baltimore Ravens 7-20
3878(-2.5)Chicago Bears - Tennessee Titans 15-19
3879(-5.5)Dallas Cowboys - Tampa Bay Buccaneers 15-17
4183(-2.5)Green Bay Packers - Kansas City Chiefs 27-20
4184(-2.5)Houston Texans - Los Angeles Rams 10-22
4189(-3.5)New Orleans Saints - Miami Dolphins 13-16
4204(-2.5)Denver Broncos - Arizona Cardinals 20-7
4214(-3.5)San Francisco 49ers - Los Angeles Chargers 24-27
4383(-2.5)Seattle Seahawks - Oakland Raiders 17-15

VUELTA A ESPANA ETAPA 6 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8442A.Valverde - P.Roglic 1-0
8443A.Gebreigzabhier - M.Bizkarra V-V
8444D.De La Cruz - D.Martinez 1-0
8445D.Formolo - F.Aru 0-1
8446F.Barcelo - S.Samitier 1-0
8447G.Bouchard - F.Bidard 1-0
8448H.Pernsteiner - S.Pardilla 1-0
8449J.Knox - M.Padun 1-0
8450Aj.E.Chaves - R.Majka 0-1
8451M.A.Lopez - N.Quintana 0-1
8452R.Uran - N.Roche V-V
8459S.Kuss - G.Bennett 0-1
8460T.Pogacar - P.Latour 1-0
8461W.Kelderman - V.De La Parte 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 522667078
arrow BL Belgija Keno 20/70 28141625262730313334353638424358626769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 112182834
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 12151827
arrow DA Multi-Daily A 6/99 163136678392
arrow DB Multi-Daily B 6/99 31938798095
arrow DC Multi-Daily C 6/99 182122526374
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1471215182629373841424548495152536162
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 47101516182533343738394349525460656769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1922242834
arrow FK Finska Keno D 20/70 57101114171830313446505153565759606168
arrow FQ Finska Keno V 20/70 211141631323334353637383942495257616263
arrow FT Finska Keno T 20/70 1015161827363839414344464950525457616469
arrow GO Njemačka Keno 20/70 256814182223242527404445465456576870
arrow HO Hong Kong 6/49 82426373844
arrow IL Illinois 6/52 151727334250
arrow IT Italija 6/90 213745538384
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1371315182123293334384142475054596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1215161821222327293132333942454656586062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3481216182224252630404243464850525862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 624262838
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 52931373845
arrow NP New York Pick 10 20/80 234568911122034363738475361646780
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 468916171822253336383946526768717680
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 612232932383940414247505557626672757880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 918192327
arrow PO Poljska 6/49 81622253643
arrow RO Rumunjska 6/49 11325283034
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101319222629
arrow SI Singapur 6/49 62233404547
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 123284043
arrow TS Turska Super 6/54 3813214245
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 818232431
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1271112142122313334424950515258637679