Petak 30.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8791Nurnberg - Heidenheim - - 1-02-2
8792Kayserispor - Galatasaray - - 1-02-3
8793R.Federer - D.Evans - - 0-01-0
8794Mechelen - Royal Excel Mouscron - - 2-12-2
8795Bologna - Spal 2013 - - 0-01-0
8796Shamrock Rovers - Bohemians - - 1-01-0
8797Real Zaragoza - Elche - - 0-01-0
8798F.Lopez Diaz Guerra - D.Medvedev - - 0-00-1
8799M.Sakkari - A.Barty - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Mc Magra - Usm Bel Abbes gosti620-02-1
1105Us Biskra - Aso Chlef domaći700-01-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4111Jsm Skikda - Rc Relizane domaći141-01-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8770Lanus - Ca Central Cordoba domaći291-01-0
8771Defensa Y Justicia - Banfield - - 0-00-0
8772Estudiantes - Velez Sarsfield gosti60-10-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3930Excursionistas - Canuelas Fc domaći91-01-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3932Pyunik Yerevan - Fc Yerevan domaći94-04-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3935Fc Alashkert 2 - Fc Ararat Yerevan 2 gosti650-01-2
4087Fc West Armenia - Fc Lokomotiv Yerevan gosti510-00-1
4106Urartu 2 - Pyunik Yerevan Fc 2 - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4590Campbelltown City Sc - Adelaide Comets Fc domaći261-02-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4674Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens gosti430-10-1

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4593Riverside Olympic Fc - Olympia Fc gosti200-32-4
4596Launceston City - Hobart Zebras gosti100-20-4

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1172Amstetten - Horn gosti71-22-4
1194Bw Linz - Wacker Innsbruck domaći630-01-0
1198Fc Liefering - Austria Vienna Ii domaći181-02-1
1202Grazer Ak - Fc Juniors Oo domaći650-02-1
1222Kapfenberg - Ried gosti100-22-3
1224Sv Lafnitz - Austrija Klagenfurt gosti590-00-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5102Allerheiligen - Wac A domaći271-04-3
5103Atsv Wolfsburg - Gleisdorf 1919 domaći221-01-1
5104Deutschlandsberger Sc - Tus Bad Gleichenberg gosti231-21-2
5105Kalsdorf - Sturm Graz Ii domaći61-01-0
5106Wsc Hertha - Sv Ried Ii gosti430-11-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5007Bruck Leitha - Sv Stripfing domaći241-01-3
5026Rapid Vienna Ii - Sv Leobendorf domaći32-03-0
5027Ask Ebreichsdorf - Mattersburg Ii gosti421-12-2
5028Fc Marchfeld Donauauen - Wiener Viktoria gosti320-12-1
5029Fc Mauerwerk - Traiskirchen Fcm domaći281-05-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5860Fk Qarabag 2 - Pfk Zaqatala domaći91-02-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5816Mechelen - Royal Excel Mouscron domaći192-12-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2458Kfco Beerschot Wilrijk - St Gilloise domaći740-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8800Gorodeya - Fk Dnyapro Mogilev gosti161-13-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Always Ready - San Jose Oruro domaći142-42-4
1220Royal Pari Sion - Guabira domaći202-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1240Cuiaba - Criciuma - - 0-00-0
1241Vitoria Ba - Botafogo Sp - - 0-00-0
8807Parana Clube Pr - Vila Nova domaći31-11-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1450Cherno More Varna - Dunav Ruse gosti450-11-1
1451Slavia Sofia - Fk Arda Kurdzhali gosti211-22-3

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5861Pfc Ludogorets Razgrad Ii - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa domaći480-02-2
5862Fc Cska 1948 Sofia - Strumska Slava domaći381-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3437Vitkovice - Pardubice gosti71-31-3
3440Hradec Kralove - Vysocina Jihlava gosti71-14-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8852Fotbal F M - Viktoria Otrokovice gosti690-01-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2283Pafos - Aek Larnaca gosti610-00-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6859Odense - Sonderjyske - - 0-00-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1593Fremad Amager - Naestved domaći560-01-0
1594Nykobing Fc - Kolding gosti41-23-2
1595Skive - Hb Koge domaći21-01-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4781Aarhus Fremad - Ringkobing domaći23-04-0
4785Vejgaard Bk - Jammerbugt Fc domaći141-23-3
4791Hik Hellerup - Fc Helsingor gosti310-21-3

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5932Sfb Oure Fa - Kolding B domaći221-02-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Deportivo Cuenca - Barcelona Sc gosti530-01-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1735Cardiff - Fulham domaći421-11-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9594Brighton U23 - Blackburn U23 domaći42-13-5
9595Chelsea U23 - Tottenham U23 gosti120-22-2
9596Derby U23 - Arsenal U23 domaći441-02-2
9597Everton U23 - Southampton U23 gosti242-28-2
9598Man Utd U23 - West Ham U23 domaći201-12-2
9599Norwich U23 - Middlesbrough U23 gosti141-12-2
9600Sunderland U23 - A Villa U23 gosti251-21-2
9601Wolves U23 - Leicester City U23 gosti160-10-2

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1357Bosna I Hercegovina - Gruzija domaći55-07-1
1362Kosovo - Turska domaći332-02-0
1365Slovenija - Rusija gosti250-10-1
1368Sjeverna Irska - Norveska gosti50-20-6

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8866Tps - Tpv domaći251-03-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327Miki Mikkeli - Klubi 04 gosti171-12-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1337Honka 2 - Kapa domaći92-04-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6727Metz - Paris St Germain gosti110-20-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7242Auxerre - Ajaccio domaći580-03-1
7243Caen - Le Havre gosti290-10-3
7244Chateauroux - Troyes gosti70-10-1
7245Le Mans - Sochaux domaći201-02-0
7246Nancy - Rodez Af gosti450-11-1
7247Orleans - Niort gosti610-00-1
7248Valenciennes - Clermont Foot domaći700-01-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Stade Lavallois - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći650-01-1
1375Avranches - Boulogne Sur Mer gosti610-00-1
1376Concarneau - Cholet gosti12-12-2
1386Creteil - Lyon Duchere gosti170-10-1
1463Dunkerque - Sporting De Toulon gosti161-12-1
1523Fc Bastia Borgo - Le Puy Foot 43 Auvergne gosti201-32-6
1535Fc Bourg Peronnas - Ajaccio Gfco gosti190-12-2
1540Pau - Red Star Fc 93 domaći122-03-0
1541Villefranche - As Beziers domaći82-05-2

HONG KONG PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8875Kitchee - Happy Valley Aa domaći163-05-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1109Lokomotiva Zagreb - Slaven Belupo domaći172-06-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8755Nk Dubrava - Nk Dugopolje domaći22-02-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8896Bandung - Pss Sleman domaći900-01-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9139Tractor Sazi Tabriz Fc - Perspolis domaći451-01-0
9140Saipa - Gol Gohar Sirjan Fc - - 0-00-0
9141Fc Nassaji Mazandaran - Peykan domaći362-14-3
9142Pars Jonoubi Jam - Zobahan - - 0-00-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5112Cork City - Sligo gosti311-22-4
5113Ucd - Dundalk gosti130-20-5
5127Waterford - Derry City gosti111-11-1
5129Finn Harps - St Patrick S VVV-VV-V
5132Shamrock Rovers - Bohemians domaći261-01-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9158Athlone - Drogheda gosti170-10-2
9159Galway - Limerick VVV-VV-V
9160Shelbourne - Bray - - 0-00-0
9161Wexford Youths - Longford gosti260-10-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6228Fjolnir - Throttur domaći64-06-0
6229Fram Reykjavik - Vikingur Olafsvik - - 0-00-0
6230Leiknir Reykjavik - Haukar Hafnafjordur domaći132-02-0

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6142Kfg - Kari gosti41-11-3
6143Leiknir Faskruosfiroi - Volsungur domaći71-02-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6594Bologna - Spal 2013 domaći900-01-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6653Chievo - Empoli gosti321-11-1

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6312Fiorentina - Sampdoria - - - -
6313Genoa - Cagliari - - - -
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6318Milan - Atalanta - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6320Roma - Lazio - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6635Acd San Tommaso - Savoia domaći321-01-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7003Nagoya Grampus - Fc Tokyo gosti290-11-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9321Suwon Bluewings - Jeju United domaći610-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9285Al Khor - Umm Salal domaći650-01-0
9286Al Rayyan - Al Gharrafa - - 0-00-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9173Sofapaka Fc - Posta Ranger Fc domaći291-01-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9170Fs Metta Lu - Bfc Daugavpils domaći740-01-0
9171Fk Liepaja - Rigas Skola domaći13-13-3

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1587St Lucia Fc - Gzira United - - 0-00-0
1591Mosta - Sirens Fc gosti61-23-4
1602Hamrun Spartans - Gudja United domaći441-02-2

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9201Rapide Oued Zem - Chabab Kasba Tadla domaći191-03-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9407Morelia - Veracruz domaći720-01-0
9408Atlas - America Mexico domaći451-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5144Emmen - Fc Zwolle domaći61-31-3

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4616Cambuur - Den Bosch domaći61-13-2
4626Eindhoven - Go Ahead Eagles domaći770-02-1
4627Excelsior - Helmond domaći171-13-1
4642Fc Oss - De Graafschap - - 0-00-0
4649Jong Ajax - Almere gosti290-13-2
4650Jong Az Alkmaar - Dordrecht domaći770-01-1
4654Jong Utrecht - Jong Psv Eindhoven domaći291-03-0
4655Nec Nijmegen - Telstar domaći191-04-2
4658Volendam - Nac Breda gosti660-02-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5606Odd Bk - Bodo Glimt domaći122-03-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6749Borussia Monchengladbach - Rb Leipzig gosti380-11-3

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6423Augsburg - Freiburg - - - -
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6425Hoffenheim - Wolfsburg - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5053Nurnberg - Heidenheim domaći301-02-2
5054Sandhausen - Darmstadt domaći470-01-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6876Chemnitzer - 1860 Munich gosti770-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9796Fc Suderelbe 1949 - Union Tornesch gosti600-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1711Bayreuth - Turkgucu Ataspor Munchen - - 0-00-0
1712Vfr Garching - Schweinfurt gosti100-31-4
1713Viktoria Aschaffenburg - Heimstetten gosti41-22-2
1730Buchbach - Burghausen gosti900-00-1
1743Tsv 1860 Rosenheim - Schalding Heining gosti320-23-3
1790Memmingen - Tsv Rain Lach gosti740-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Bonner - Borussia Monchengladbach Am gosti51-12-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2315Sportivo Luqueno - Club Libertad gosti40-21-5
2316Deportivo Capiata - Olimpia gosti100-30-6

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7347Ayacucho Fc - Sport Huancayo gosti670-01-1
7348Cesar Vallejo - Sporting Cristal domaći341-12-3

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5583Arka Gdynia - Gornik Zabrze domaći550-01-0
5599Korona Kielce - Jagiellonia gosti430-10-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec domaći111-11-3
1239Chojnice - Gks Tychy domaći321-01-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Moreirense - Portimonense domaći71-01-0
1286Belenenses - Boavista gosti580-00-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5217Fc Botosani - Fc Clinceni domaći42-22-2
5218Cs Voluntari - Universitatea Craiova domaći161-01-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6581Kryliya Sovetov - Dynamo Moscow - - 0-00-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7419Al Ittifaq - Al Ahli Jeddah gosti450-11-2
7420Al Shabab Ksa - Al Faisaly Ksa - - 0-00-0
7421Al Fateh - Al Nasr gosti490-00-1
7422Al Wehda - Abha Club gosti310-11-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5108Carrick Rangers - Ballymena gosti600-00-1
5109Glenavon - Coleraine gosti450-10-4

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3225Nk Bravo - Triglav domaći600-01-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5276Inverness Caledonian Thistle - Morton domaći431-05-0
5319Dundee United - Dundee domaći144-16-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6717Sevilla - Celta Vigo domaći810-01-1
6718Athletic Bilbao - Real Sociedad domaći112-02-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6529Athletic Bilbao - Villarreal - - - -
6530Barcelona - Real Madrid - - - -
6531Real Betis - Espanyol - - - -
6532Granada Cf - Mallorca - - - -
6533Leganes - Levante - - - -
6534Osasuna - Real Valladolid - - - -
6535Real Sociedad - Eibar - - - -
6536Valencia - Sevilla - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293Real Zaragoza - Elche domaći870-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5595Helsingborg - Ostersunds domaći112-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6996Ik Brage - Gais domaći451-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1957Karlslunds - Forward gosti160-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1935Stenungsunds - Vargarda Ik domaći241-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1908Eslovs - Hittarps Ik domaći232-14-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9397Stade Ls Ouchy - Lausanne domaći560-03-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5620Kasimpasa - Ankaragucu gosti230-10-1
5621Kayserispor - Galatasaray domaći371-02-3

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9443Al Ittihad Kalba - Al Dhafra gosti42-22-3
9444Fujairah Fc - Ajman Club domaći142-12-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5140Desna Chernigov - Karpaty Lviv - - 0-00-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9398Chernomorets Odessa - Prykarpattya domaći52-03-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3831Bala Town - Connahs Quay Nomads gosti690-00-1
3836Carmarthen - Barry Town gosti690-00-1
3846Newi Cefn Druids - Aberystwyth gosti191-11-2
3848Uwic Cardiff - Newtown domaći630-01-0
3897Airbus - Caernarfon Town domaći81-02-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9529Brose Baskets Bamberg - Ewe Baskets Oldenburg 86-83
9530Alba Berlin - As Monaco 76-81
9531Virtus Bologna - Brindisi 78-85
9532Dexia Mons Hainaut - Shoeters Den Bosch 75-59
9533Morabanc Andorra - Icl Manresa 80-68
9534Tau Castello - Valencia Basket 48-81
9535Bologna - Roseto 90-57
9536Udinese - Venezia 58-88

LIGA PRVAKA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1537Frolunda - Graz 99ers 2-25-5
1538Karpat - Grenoble 2-03-1
1542Pelicans - Trinec 0-01-0
1543Skelleftea - Bern 0-02-2
1544Yunost Minsk - Lausanne 0-02-2
1545Vienna Capitals - Adler Mannheim 0-31-6
1554Gks Tychy - Djurgardens If 1-22-6
1574Cardiff Devils - Mountfield Hk 0-13-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9580Bjorkloven - Timra 1-02-1
9581Lada Togliatti - Csk Vvs Samara 1-12-1
9582Hc Kremenchuk - Dnipro Kherson 1-03-0
9583Hk Jestrabi Prostejov - Vitkovice 0-12-4
9584Koovee - Heki 0-14-3
9585Nitra - Jasterzebie 0-13-5
9586Hk Dinamo St Petersburg - Ska Neva 1-13-2
9587Hc Risuty - Hc Kobra Praha 1-14-7
9588Kadan - Crimmitschau 0-16-2
9589Bayreuth Tigers - Bad Nauheim 2-14-4
9590Eisbaren Berlin - Pardubice 1-25-4
9591Hc Cholet - Hc Brest Albatros 2-05-2
9592Bolzano - Kladno 0-17-3

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000P.Carreno Busta - D.Goffin 17-216-76-70-3
1002S.Wawrinka - P.Lorenzi 20-166-47-63-0
1004D.Koepfer - N.Basilashvili 23-166-37-63-1
1019F.Lopez Diaz Guerra - D.Medvedev 22-246-76-41-3
9378A.De Minaur - K.Nishikori 20-156-26-43-1
9379G.Dimitrov - K.Majchrzak 20-137-57-63-0
9380N.Djokovic - D.Kudla 18-96-36-43-0
9381R.Federer - D.Evans 18-56-26-23-0

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1465A.Bublik J.Millman - E.King H.Reese 16-193-67-61-2
1467A.Mannarino G.Simon - R.Klaasen M.Venus 3-122-61-60-2
1470D.Evans C.Norrie - T.Puetz Struff J L 13-106-31-62-1
1474D.Molchanov A.Sitak - L.Kubot M.Melo 6-122-64-60-2
1475G.Duran L.Paes - M.Kecmanovic C.Ruud 7-135-72-60-2
1488G.Pella D.S.Schwartzman - A.De Minaur M.Reid V-V4-6V-VV-V
1489H.Hurkacz V.Pospisil - B.Bryan M.Bryan 9-133-66-70-2
1493Herbert P H N.Mahut - R.Bopanna D.Shapovalov 4-123-61-60-2
1495J.Chardy F.Martin - Rojer J J H.Tecau 13-77-66-12-0
1503J.S.Cabal R.Farah - P.Cuevas S.Johnson 12-56-26-32-0
1506M.Arevalo J.O Mara - B.Paire M.Zverev 16-114-66-42-1
1507M.Cecchinato A.Seppi - P.Andujar F.Verdasco 13-96-37-62-0
1508M.Daniell K.Skupski - M.Copil N.Kyrgios 18-207-65-71-2
1566M.Pavic B.Soares - C.Garin N.Jarry 16-113-67-52-1
1567N.Mektic F.Skugor - J.P.Smith J.Thompson 17-145-76-32-1
1568N.Monroe T.Sandgren - R.Albot M.Jaziri 14-165-76-31-2
1569O.Marach J.Melzer - M.Kukushkin A.Rublev 18-156-76-42-1
1570P.Carreno Busta F.Lopez - Hsieh C P C.Rungkat 13-86-27-62-0
1571R.Berankis J.I.Londero - M.Cressy K.Smith 15-136-43-62-1

CHALLENGER BAOTOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9563J.Duckworth - F.Ferreira Silva 12-76-36-42-0
9564T.Wu - S.Mukund 8-135-73-60-2

CHALLENGER BAOTOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079G.Oliveira L.Saville - Y.Bai Yang T H 21-194-67-62-1
1080T.Gabashvili S.K.Mukund - C.H.Tseng Wu T L 19-133-66-32-1

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1107F.Mena - P.Sousa 12-26-26-02-0
1108D.Altmaier - A.Martin V-V6-7V-VV-V
1110A.Giannessi - D.Popko 17-167-64-62-1
1111S.Travaglia - J.Sels 12-86-46-42-0

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1102A.Sancic T.Weissborn - A.Arnaboldi F.Arnaboldi 11-146-75-70-2
1106S.Doumbia F.Reboul - S.Bolelli A.Pellegrino 13-107-66-42-0

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1112E.Ruusuvuori - P.Martinez 12-46-36-12-0
1113I.Marchenko - D.Masur 8-136-72-60-2
1114J.Rodionov - A.Davidovich Fokina 16-144-66-11-2
1115B.Kavcic - M.Viola 3-122-61-60-2

ITF BAGNATICA 19A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3314M.Caregaro - A.Hesse 15-106-13-62-1
3317M.Trevisan - C.Perrin 12-36-06-32-0
3435E.Kostova - T.Korpatsch 14-197-65-71-2

ITF BEČ 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3253G.Maristany Zuleta De Reales - T.Lukas 6-124-62-60-2
3262V.Kan - L.Paar 13-142-66-11-2

ITF BEČ 01A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2578E.Bogdan Jani R L - V.Heisen K.Hobgarski 4-123-61-60-2
2579I.Burillo Escorihuela A.Lazaro Garcia - M.Antonitsch J.Grabher 14-117-57-62-0

ITF BRATISLAVA 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2306G.Fonio - D.Voronin 12-56-26-32-0

ITF DONOSTIA SAN SEBASTIAN 23ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2386D.Dutra Da Silva - A.Zhurbin 16-136-44-62-1

ITF HORGEN 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2463L.Staeheli - P.Woerner V-V6-2V-VV-V
2535V.Guenther - D.Wenger 5-121-64-60-2
2543J.Paul - A.Gonzalez 13-146-11-61-2
2544L.Wessels - M.Veldheer 12-46-36-12-0

ITF MEN DONOSTIA SAN SEBASTIAN SINGLES M ITF ESP 23ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2339N.Alvarez - O.Luz 13-162-66-31-2
2344R.Matos - J.Barranco Cosano 5-122-63-60-2
2345J.Hernandez Fernandez - O.Gutierrez 7-123-64-60-2

ITF MEN GYOR SINGLES M ITF HUN 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1944D.Ajdukovic - V.Kopriva 9-135-74-60-2
2280H.Casanova - L.Hampel 8-136-72-60-2

ITF MEN TABARKA SINGLES M ITF TUN 34ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2577S.Baez - I.Lopez Morillo 6-124-62-60-2

ITF PRAG 08A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3312A.Zarycka - J.Markova V-V4-66-2V-V

ITF PRAG 08A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3285V.Erjavec N.Radisic - S.Lamens M.Melnikova 14-202-66-41-2
3286A.Bondar A.Zarycka - K.Piter A.Shoshyna V-VV-VV-VV-V

ITF WOMEN PRAGUE SINGLES W ITF CZE 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3308A.Shoshyna - A.Bondar 6-122-64-60-2
3309B.Haas - K.Piter 17-136-25-72-1
3310J.Steur - V.Erjavec 12-26-16-12-0

ITF WOMEN VIENNA SINGLES W ITF AUT 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3251I.Burillo Escorihuela - R.Jani 17-115-76-32-1
3252M.Bulgaru - N.Dascalu V-V6-3V-VV-V

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024S.Halep H.Tecau - M.Pavic G.Dabrowski V-VV-VV-VV-V
1025B.Soares N.Melichar - Hsieh S W Hsieh C P 12-56-16-42-0
1026C.Mchale R.Harrison - W.Koolhof K.Peschke 21-224-66-31-2
1027D.Collins N.Monroe - H.Carter J.Withrow 4-122-62-60-2
1028D.Krawczyk J.Salisbury - H.Baptiste J.Brooksby 12-46-26-22-0
1029D.Schuurs H.Kontinen - A.Muhammad A.Krajicek 13-97-56-42-0
1030E.Roger Vasselin K.Flipkens - C.Vandeweghe M.Cressy 12-66-26-42-0
1033J.Brady D.Kudla - S.Zheng J.Vliegen 13-107-66-42-0
1034J.Cerretani K.Christian - S.Stosur R.Ram 9-134-65-70-2
1035J.Murray B.Mattek Sands - J.Peers S.Zhang 22-186-46-72-1
1036L.Hradecka A.Sitak - F.Skugor R.Olaru 9-134-65-70-2
1044N.Mektic A.Rosolska - A.Spears R.Bopanna 5-123-62-60-2
1045Y.Duan M.Demoliner - L.Siegemund A.Mies 13-107-66-42-0
9043I.Dodig L.Chan - N.Skupski M.J.Martinez Sanchez 12-76-46-32-0

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061J.Konta - S.Zhang 12-56-26-32-0
9382E.Svitolina - D.Yastremska 12-26-26-02-0
9383F.Ferro - Q.Wang 9-136-73-60-2
9384M.Sakkari - A.Barty 8-135-73-60-2
9385O.Jabeur - Ka Pliskova 11-161-66-41-2
9386P.Martic - A.Sevastova 12-76-46-32-0
9387S.Kenin - M.Keys 8-133-65-70-2
9388S.Williams - K.Muchova 12-56-36-22-0

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1999A.Blinkova Y.Wang - E.Mertens A.Sabalenka 7-123-64-60-2
2000A.L.Groenefeld D.Schuurs - A.Cornet F.Ferro 12-46-36-12-0
2002B.Andreescu S.Fichman - W.Osuigwe T.Townsend 5-122-63-60-2
2076B.Mattek Sands C.Vandeweghe - M.Linette I.Swiatek 14-166-33-61-2
2077Babos T. Mladenovic K. - J.Moore G.Olmos 12-56-36-22-0
2078C.Gauff C.Mcnally - J.Goerges K.Siniakova 13-87-66-22-0
2079Chan H C L.Chan - S.Kenin T.Maria 12-26-06-22-0
2080D.Collins E.Perez - S.Stosur S.Zhang 13-141-66-42-1
2081D.Jakupovic S.Santamaria - F.Di Lorenzo A.Li 12-16-16-02-0
2083Friedsam Al L.Siegemund - V.Kudermetova G.Voskoboeva 12-86-46-42-0
2084G.Dabrowski Y.Xu - L.Marozava K.Srebotnik 13-97-56-42-0
2085J.Brady A.Riske - R.Olaru Z.Yang 11-152-66-31-2
2087K.Ahn C.Mchale - H.Baptiste E.Navarro 18-126-46-72-1
2088K.Flipkens J.Larsson - V.Kuzmova A.Sasnovich 4-120-64-60-2
2190K.Muchova J.Teichmann - C.Lister R.Voracova 13-76-17-62-0
2192L.Davis M.Sanchez - Hsieh S W B.Strycova 5-124-61-60-2
2194L.Kichenok J.Ostapenko - K.Kozlova A.Potapova 13-106-47-62-0
2199M.Adamczak X.Han - A.Pavlyuchenkova A.Sevastova 6-122-64-60-2
2200M.Brengle E.Shibahara - E.Alexandrova O.Kalashnikova 10-146-20-61-2
2201M.Gasparyan M.Niculescu - V.Azarenka A.Barty 8-166-41-61-2
2203M.Puig D.Yastremska - A.Kalinskaya Y.Putintseva 13-156-34-61-2
2230N.Dzalamidze E.Rybakina - M.Sakkari A.Tomljanovic 16-197-64-61-2
2233O.Jabeur F.Stollar - L.Hradecka A.Klepac 13-87-56-32-0
2235R.Atawo A.Muhammad - D.Kasatkina A.Kontaveit 11-163-66-41-2
2238S.Aoyama A.Krunic - R.Peterson T.Zidansek 12-36-26-12-0
2248S.Peng A.Rosolska - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 12-56-16-42-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4577Krems - Aon Fivers 29-33

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8857Aab Handbold - Nordsjaelland 34-25
8858Lemvig - Ribe Esbjerg Hh 23-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8863Silkeborg - Randers 29-25
8864Skanderborg - Viborg Hk 13-26
8865Nykobing F. - Copenhagen Haandbold 28-26

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
8968Besiktas - Metaloplastika 25-25

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8964Bad Schwartau - Gummersbach 22-20
8965Tusem Essen - Ferndorf 35-22
8966Eisenach - Huttenberg 30-25
8967Hsg Konstanz - Bietigheim Metterzimmern 23-25

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4525Wisla Plock - Azoty Pulawy 25-17

PRIJATEJSKE UTAKMICEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9643Brazil - Argentina 1-02-03-0
9644Bugarska - Belgija 1-01-11-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1555As Beziers Herault - Valence Romans Drome 36-20
1558Colomiers Rugby - Mont De Marsan 29-16
1573Montauban - Soyaux Angouleme 19-19
1576Us Oyonnax - Uson Nevers 54-16
1578Biarritz - Rugby Club Vannes 18-17

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1350Novi Zeland - South Sydney Rabbitohs 10-31
1351Brisbane Broncos - Parramatta Eels 16-16
1352Newcastle Knights - Gold Coast Titans 38-4

PRIJATELJSKE UTAKMICE RAGBI

Br. Susret Kraj
4112Francuska - Italija 47-19
4113Fidzi - Tonga 29-19

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4685Hull Fc - Huddersfield Giants 12-22
4686St Helens - Castleford Tigers 4-0

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1366Otago - Manawatu 37-20
1367Northland - Hawkes Bay 28-43

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
9647Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows 2-5

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
6646Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows 7-1
6647Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1-4
6648Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars 4-6
6652Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 4-2
6656Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 7-2
6657Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 4-10

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1116Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 7-1
1118New York Yankees - Oakland Athletics 2-8
1120Philadelphia Phillies - New York Mets 5-11
1122Washington Nationals - Miami Marlins 7-6
1126Toronto Blue Jays - Houston Astros 4-7
1129Atlanta Braves - Chicago White Sox 10-7
1130Texas Rangers - Seattle Mariners 6-3
1139St Louis Cardinals - Cincinnati Reds V-V
1145Colorado Rockies - Pittsburgh Pirates 4-9
1148Arizona Diamondbacks - L A Dodgers 5-4
1152L A Angels - Boston Red Sox 6-7
1153San Francisco Giants - San Diego Padres 8-3
9645Detroit Tigers - Minnesota Twins 5-13
9646Tampa Bay Rays - Cleveland Indians 4-0

VN BELGIJA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5157A.Albon - A.Albon 1-0
5158V.Bottas - V.Bottas 1-0
5159P.Gasly - P.Gasly 1-0
5164A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5165R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5166L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5181N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5182R.Kubica - R.Kubica 1-0
5201D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5216C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5256K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5257L.Norris - L.Norris 1-0
5258S.Perez - S.Perez 1-0
5260K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5261D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5262G.Russell - G.Russell 1-0
5265C.Sainz - C.Sainz 0-1
5266L.Stroll - L.Stroll 1-0
5268M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
5277s.vettel/s.vettel - 1-0

VN BELGIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5645R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
5646L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5647N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
5649S.Perez - L.Stroll -
5651G.Russell - R.Kubica 1-0
5652C.Sainz - L.Norris 0-1
5659S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN BELGIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5673R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
5674L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5675N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
5683S.Perez - L.Stroll 1-0
5695G.Russell - R.Kubica 1-0
5696C.Sainz - L.Norris 0-1
5697M.Verstappen - A.Albon 1-0
5703S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN BELGIJE TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5946R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
5947L.Hamilton - V.Bottas 0-1
5951N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
5953S.Perez - L.Stroll 0-1
5956C.Sainz - L.Norris 1-0
5957M.Verstappen - A.Albon 1-0
5958S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9217A.Valverde - N.Quintana 1-0
9218A.Gebreigzabhier - C.Rodriguez V-V
9219C.F.Hagen - N.Edet 0-1
9220D.Teuns - D.De La Cruz 1-0
9221F.Aru - M.Nieve 1-0
9222G.Bouchard - F.Bidard 0-1
9223G.Bennett - M.Soler 1-0
9224J.Knox - M.Padun 1-0
9225M.A.Lopez - P.Roglic 0-1
9226N.Eg - M.Bizkarra 1-0
9227P.Stetina - L.Meintjes 0-1
9228P.Latour - R.Majka 0-1
9229S.Higuita - D.Martinez 1-0
9230T.Pogacar - E.Chaves 1-0
9231W.Kelderman - O.Rodriguez 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 7891519242629303134364142454953575869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 420333640
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1117233132
arrow CO Connecticut 6/44 111826303738
arrow DA Multi-Daily A 6/99 32529347683
arrow DB Multi-Daily B 6/99 203031345970
arrow DC Multi-Daily C 6/99 91019506270
arrow EM Euro Millions 5/50 2527454649
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 14111214252627293133344446475460666769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 457911141721222324253337434449556470
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 49242628
arrow FK Finska Keno D 20/70 1011121416172327354041434856585960636470
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2372021243033353637424752535657626369
arrow FT Finska Keno T 20/70 312171820212324283132374446555961636470
arrow GO Njemačka Keno 20/70 710162426273133363740445157616263656768
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3681316192324303234384051525657596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 23567111517192526272934364344505356
arrow LM Latvija Keno M 20/62 125810131618202223252634364549535556
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 45132530
arrow NP New York Pick 10 20/80 610111618262728414548515356586263677179
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 216242632343738414246546062646667697278
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 78101115212535363843465155576667707678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1216272830
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1210193441
arrow TK Tennessee Cash 5/35 519212426
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 39113439
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1015172030
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 147817242829303133374446596061636579