Subota 31.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9625Wolfsburg - Paderborn - - 0-11-1
9626Chelsea - Sheffield United - - 2-02-2
9627A.Zverev - A.Bedene - - 0-01-0
9628C.Wozniacki - B.Andreescu - - 0-00-1
9629Lyon - Bordeaux - - 1-01-1
9630Milan - Brescia - - 1-01-0
9631Paris Handball - Montpellier - - 0-01-0
9632Union Berlin - Borussia Dortmund - - 1-13-1
9633Sporting Lisbon - Rio Ave - - 1-12-3
9634Istra 1961 - Nk Osijek - - 0-00-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2173Bordj Bou Arreridj - Es Setif domaći780-01-0
2177Mc Oran - Ca Constantine domaći510-01-0
2178Paradou Ac - Js Kabylie gosti380-10-3
2179Js Saoura - Mc Alger gosti610-00-1
2180Na Hussein Dey - Belouizdad gosti81-21-2

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5620Mo Bejaia - Drb Tadjenant domaći241-02-0
5621Usm Annaba - Ol. Medea gosti60-11-3
5711Wa Tlemcen - As Khroub domaći700-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1174Argentinos Jrs - Gimnasia Lp domaći121-01-0
1191San Lorenzo - Union De Santa Fe domaći32-12-1
1195Atletico Patronato Parana - Independiente domaći351-01-0
1196Racing Club - Godoy Cruz domaći323-13-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1001Chacarita Juniors - Cd Santamarina Tandil gosti370-10-3
1003Tigre - All Boys domaći361-02-0
1014Ca Brown De Adrogue - Gimnasia Jujuy gosti380-10-1
1015Defensores De Belgrano - Atletico De Rafaela domaći91-02-2
1016Sarmiento - San Martin Tucuman domaći231-03-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1670Club Atletico Acassuso - Ca San Miguel - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4655Deportivo Merlo - El Porvenir gosti132-23-2
4658Victoriano Arenas - Deportivo Espanol gosti30-21-4
4685Ca Central Cordoba Rosario - Cs Dock Sud gosti111-12-2
4686Real Pilar Fc - Sportivo Italiano domaći800-01-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4591Adelaide Olympic Fc - Ne Metro Stars Sc gosti520-01-2

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4487Leichhardt Tigers - Sydney United domaći281-01-1

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4488Broadmeadow Magic Fc - Maitland Fc gosti270-12-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4570Brisbane Strikers - Western Pride Fc gosti331-11-1
4571Moreton Bay United - Peninsula Power Fc gosti230-11-3
4572Brisbane City Fc - South West Queensland Thunder Fc domaći102-15-2
4573Gold Coast Knights - Olympic Fc domaći271-04-2
4575Brisbane Roar Fc U20 - Magpies Crusaders United gosti500-01-1
4589Eastern Suburbs Brisbane - Redlands United Fc domaći202-02-2

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4675Oakleigh Cannons - Hume City domaći431-02-0

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4172Armadale Sc - Ecu Joondalup domaći680-01-0
4384Balcatta - Stirling Lions domaći610-01-0
4386Bayswater City - Cockburn City gosti60-11-2
4403Floreat Athena - Rockingham City domaći61-43-6
4426Inglewood United - Perth Glory Youth domaći192-02-0
4486Perth Sc - Sorrento gosti170-32-3

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Admira Wacker - Mattersburg gosti271-21-3
1256Lask - Wolfsberger Ac gosti800-00-1
1260Wsg Wattens - Salzburg gosti120-31-5

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1227Vorwarts Steyr - Dornbirn gosti470-03-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4676Wiener Neustadt - Admira Wacker Ii domaći470-02-1
4677Asv Drassburg - Neusiedl gosti210-11-4
4678Sc Team Wiener Linien - Wiener Sportklub domaći241-02-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5029Gabala - Keshla gosti100-30-4
5034Zira Fk - Sabah gosti350-11-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5818Eupen - St Truiden gosti400-10-2
5819Kortrijk - Oostende gosti340-12-2
5820Waasland - Charleroi gosti380-10-4

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2461Lokeren - Oud Heverlee gosti280-20-2
2464Roeselare - Lommel gosti370-11-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8801Slavia Mozyr - Dinamo Brest gosti31-22-4
8802Fc Slutsk - Fc Vitebsk domaći343-03-0
8803Fc Gomel - Isloch domaći271-12-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1221Bolivar - The Strongest domaći650-01-1
1223Wilstermann - Nacional Potosi gosti720-01-1
1236Oriente Petrolero - Sport Boys gosti121-13-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1065Fk Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski Mostar gosti900-00-2
1066Fk Zvijezda 09 - Siroki Brijeg - - 0-00-0
1067Velez Mostar - Radnik Bijeljina gosti690-00-1
1079Zeljeznicar - Fk Sarajevo gosti22-25-2
1080Fk Tuzla City - Sloboda Tuzla domaći620-02-1
1656Fk Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski Mostar gosti900-00-2
1657Fk Zvijezda 09 - Siroki Brijeg - - 0-00-0
1658Velez Mostar - Radnik Bijeljina gosti690-00-1
1659Zeljeznicar - Fk Sarajevo gosti12-25-2
1660Fk Tuzla City - Sloboda Tuzla domaći620-02-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Sao Paulo Sp - Gremio - - 0-00-0
1234Bahia Ba - Csa Al domaći860-01-0
1262Atletico Pr - Ceara domaći451-01-0
1264Chapecoense Sc - Santos gosti390-10-1
1265Internacional - Botafogo domaći441-03-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Oeste Sp - Sport Recife - - 0-00-0
1252Atletico Go - Sao Bento domaći411-01-0
1253Figueirense - Guarani Sp gosti450-10-1
1254Londrina Pr - Crb gosti760-00-1
1269Ponte Preta - Coritiba Pr domaći301-01-0
1270America Mineiro - Operario Pr - - 0-00-0
1271Bragantino Sp - Brasil De Pelotas domaći411-12-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2543Confianca Se - Ypiranga Rs domaći251-01-0
2544Sao Jose - Sampaio Correa Ma - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1452Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv gosti80-11-1
1453Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora domaći331-02-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1242Bohemians 1905 - Slovan Liberec domaći510-02-1
1243Slovacko - Mlada Boleslav domaći321-01-1
1244Pribram - Viktoria Plzen gosti221-11-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3454Dukla Prague - Vlasim domaći322-04-0
3478Banik Sokolov - 1.Sk Prostejov gosti80-11-1
3480Chrudim - Vysehrad domaći62-03-2
3481Lisen - Viktoria Zizkov domaći271-13-3
3526Trinec - Brno domaći520-01-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5863Curico Unido - Municipal Iquique gosti120-11-2
5868Coquimbo Unido - Universidad De Chile gosti321-12-2
5869Audax Italiano - Union Espanola gosti590-03-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5717Union San Felipe - Puerto Montt domaći331-12-1
5718Cobreloa - Melipilla gosti540-00-1
5771Cd Santa Cruz - Deportes Magallanes domaći321-03-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2353Omonia Nicosia - Nea Salamina Famagusta domaći242-02-0
2372Ael Limassol - En Paralimniou domaći500-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6861Fc Nordsjaelland - Hobro domaći282-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4798Vanlose - Skovshoved domaći460-02-0
4896Vejlby Skovbakken Aarhus - Brabrand gosti540-00-3
4946Hillerod - Slagelse gosti171-13-1
4960Sydvest - Middelfart gosti480-00-1
4961Bronshoj - B93 Kopenhagen gosti180-21-3

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6465Cd Clan Juvenil - Manta Fc gosti610-00-1
6561Cda Santo Domingo - Ldu Portoviejo - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1277Cd America De Quito - Tecnico Universitario domaći820-02-0
1283Fuerza Amarilla Sc - Aucas domaći62-23-3
1296Universidad Catolica - Independiente Del Valle gosti320-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6762Southampton - Manchester Utd gosti100-11-1
6763Chelsea - Sheffield United domaći192-02-2
6764Crystal Palace - Aston Villa domaći730-01-0
6765Leicester - Bournemouth domaći122-13-1
6766Manchester City - Brighton domaći22-04-0
6767Newcastle - Watford gosti21-11-1
6768West Ham - Norwich domaći241-02-0
6769Burnley - Liverpool gosti330-20-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1739Bristol City - Middlesbrough domaći441-02-2
1744Birmingham - Stoke gosti580-02-1
1780Brentford - Derby domaći173-03-0
1781Leeds - Swansea gosti900-00-1
1783Luton - Huddersfield gosti460-02-1
1802Millwall - Hull domaći101-11-1
1806Nottingham Forest - Preston gosti400-11-1
1807Reading - Charlton gosti460-00-2
1826Sheffield Wednesday - Qpr domaći231-01-2
1835West Brom - Blackburn gosti13-23-2
1836Wigan - Barnsley - - 0-00-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2084Gillingham - Bolton domaći272-05-0
4711Accrington Stanley - Milton Keynes Dons gosti180-12-1
4717Afc Wimbledon - Wycombe - - 0-00-0
4718Blackpool - Portsmouth gosti170-11-1
4719Burton Albion - Bristol Rovers domaći870-02-0
4720Ipswich - Shrewsbury domaći22-03-0
4728Lincoln City - Fleetwood domaći342-02-0
4731Oxford United - Coventry gosti350-13-3
4732Peterborough - Sunderland domaći361-03-0
4733Rotherham - Tranmere domaći730-01-1
4734Southend - Rochdale gosti350-20-3

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4799Crawley Town - Cheltenham domaći900-01-0
4800Crewe - Bradford gosti321-12-1
4801Exeter - Mansfield domaći51-01-0
4803Forest Green - Newport County gosti40-10-2
4804Northampton - Plymouth domaći73-13-1
4805Oldham - Colchester gosti450-10-1
4806Port Vale - Cambridge United domaći840-01-0
4807Salford - Leyton Orient domaći131-01-1
4809Scunthorpe - Carlisle gosti600-00-1
4810Stevenage - Macclesfield gosti270-12-2
4811Swindon - Morecambe domaći53-13-1
4827Walsall - Grimsby domaći51-11-3

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9537Ashton United - Matlock Town domaći431-01-1
9538Atherton Collieries - Nantwich Town domaći212-13-1
9539Basford United - Radcliffe Borough domaći730-01-0
9540Buxton - Stalybridge - - 0-00-0
9541Fc United Of Manchester - Morpeth Town domaći53-14-2
9542Gainsborough - Lancaster gosti180-32-4
9543Grantham - Whitby Town gosti50-40-4
9544Hyde United - Stafford Rangers domaći600-04-0
9545Scarborough Athletic - Witton Albion - - 0-00-0
9546South Shields - Bamber Bridge domaći294-04-1
9547Warrington - Mickleover Sports domaći271-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4987Bromley - Fylde gosti71-22-2
4988Chesterfield - Dagenham Redbridge gosti360-11-1
4989Eastleigh - Barnet gosti160-11-2
4990Ebbsfleet United - Aldershot gosti440-11-2
4991Halifax - Solihull Moors domaći151-02-1
4995Harrogate Town - Dover Athletic gosti680-00-2
4996Sutton United - Maidenhead United gosti610-00-3
4997Torquay - Hartlepool gosti160-11-2
4998Woking - Barrow gosti260-13-2
4999Wrexham - Stockport gosti190-21-2
5000Yeovil - Notts County domaći401-03-1
5001Chorley - Boreham Wood gosti310-21-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9567Billericay Town - Hungerford Town domaći460-03-0
9568Chelmsford City - Bath City domaći640-01-0
9569Chippenham - Braintree Town domaći141-01-2
9570Concord Rangers - Welling domaći241-03-0
9571Dartford - Hemel Hampstead Town gosti90-11-1
9572Dorking Wanderers - Dulwich Hamlet - - 0-00-0
9573Eastbourne Borough - Hampton Richmond domaći83-04-1
9574Oxford City - Havant Waterlooville gosti30-20-3
9575Slough Town - St Albans domaći391-01-1
9576Tonbridge - Weymouth gosti490-01-1
9577Wealdstone - Maidstone United domaći232-02-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9552Altrincham - Farsley Celtic domaći171-03-1
9553Bradford Park Avenue - Telford gosti361-22-3
9554Gateshead - Brackley Town domaći91-02-0
9555Gloucester - York gosti72-22-3
9556Guiseley - Curzon Ashton domaći840-01-0
9557Hereford - Boston Utd - - 0-00-0
9558Kidderminster - Alfreton Town gosti430-10-1
9559Kings Lynn - Darlington domaći510-02-0
9560Leamington - Blyth Spartans domaći630-02-0
9561Southport - Kettering domaći201-11-1
9562Spennymoor - Chester gosti70-12-1

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6337Bournemouth - Southampton - - - -
6338Brighton - Aston Villa - - - -
6339Chelsea - Manchester Utd - - - -
6340Crystal Palace - Watford - - - -
6341Everton - Wolverhampton - - - -
6352Leicester - West Ham - - - -
6353Liverpool - Manchester City - - - -
6354Sheffield United - Norwich City - - - -

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9614Afc Hornchurch - Wingate Finchley domaći451-02-0
9615Bishop S Stortford - Cheshunt Fc domaći43-13-2
9616Bognor Regis Town - Carshalton Athletic gosti60-20-2
9617Bowers Pitsea Fc - Enfield gosti240-10-1
9618Corinthian Casuals - Brightlingsea Regent gosti760-00-1
9619Haringey Borough - East Thurrock domaći102-02-0
9620Horsham - Folkestone Invicta gosti790-00-1
9621Leatherhead - Lewes gosti90-21-4
9622Margate - Worthing gosti740-00-2
9623Merstham - Kingstonian gosti480-00-1
9624Potters Bar Town - Cray Wanderers domaći850-01-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9710Barwell - Kings Langley gosti131-13-1
9711Bromsgrove Rovers - Banbury United gosti280-20-2
9712Hednesford - Needham Market Fc gosti170-10-1
9713Hitchin - Tamworth gosti70-20-3
9714Leiston - Alvechurch gosti280-21-2
9715Nuneaton - Lowestoft Town domaći183-04-1
9716Peterborough Sports Fc - Stourbridge domaći570-02-2
9717Redditch - Rushden domaći281-01-1
9718Royston Town - Rushall Olympic gosti81-12-1
9719St Ives Town - Coalville Town domaći530-01-2
9720Stratford Town Fc - Biggleswade Town domaći441-11-2
9721Chesham United - Blackfield Langley domaći291-12-1
9722Dorchester - Hartley Wintney gosti440-12-3
9723Farnborough - Truro City gosti50-10-2
9724Gosport Borough - Hayes Yeading United domaći81-11-1
9725Harrow Borough - Taunton Town gosti420-11-1
9726Metropolitan Police - Merthyr Town domaći21-11-2
9727Swindon Supermarine - Poole Town gosti760-00-1
9728Tiverton - Salisbury domaći81-13-3
9729Weston Super Mare - Beaconsfield Town domaći590-01-0
9730Wimbourne - Walton Casuals domaći660-04-1
9731Yate Town - Hendon gosti70-12-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Tallinna Kalev - Trans Narva gosti360-10-3
1292Tartu Jk Tammeka - Nomme Kalju domaći411-01-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5045Kpv - Honka gosti570-00-1
5046Seinajoen Jk - Kups domaći540-01-3
5047Ilves - Inter Turku gosti690-00-1
5048Vps - Hifk gosti381-13-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8867Ac Oulu - Fc Haka gosti750-00-1
8868Musa - Jaro gosti21-12-1
8869Mypa - Ac Kajaani gosti510-02-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9739Japs - Mp Mikkeli gosti480-02-2
9740Lahden Reipas - Sudet domaći52-04-1
9741Nurmijarven Jalkapalloseura - Kiffen - - 0-00-0
9742Vjs Vantaan Jalkapalloseura - Viikingit domaći341-03-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9748Vaajakoski - Kajha gosti73-35-3

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9743Kaapo - Eps gosti350-11-1
9744Fc Espoo - Grifk domaći282-05-1
9745P Iirot - Ilves 2 domaći351-02-1
9746Gnistan - Salpa gosti190-12-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6728Lyon - Bordeaux domaći311-01-1
6729Angers Sco - Dijon domaći500-02-0
6730Nantes - Montpellier domaći840-01-0
6743Nimes Olympique - Brest domaći22-03-0
6744Toulouse - Amiens domaći500-02-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7249Lorient - Guingamp gosti890-00-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9732Panetolikos - Xanthi domaći710-01-2
9733Panathinaikos - Ofi Crete gosti330-11-3
9734Volos Nps - Aris domaći550-01-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5027Torpedo Kutaisi - Wit Georgia Tbilisi domaći720-01-0
5028Olimpi Rustavi - Fc Dinamo Batumi gosti190-20-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6879Coban Imperial - Xelaju - - 0-00-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6953Real Cd Espana - Cd Vida gosti340-20-2
6954Cd Honduras Progreso - Lobos Upnfm gosti600-00-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Hajduk Split - Dinamo Zagreb domaći560-01-0
1128Istra 1961 - Nk Osijek - - 0-00-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8756Kustosija - Rudes gosti640-00-2
9773Solin - Cibalia - - 0-00-0
9774Sibenik - Nk Osijek Ii domaći281-02-1
9775Medjimurje - Nk Sesvete domaći281-01-2

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9162Cobh Ramblers - Cabinteely Fc domaći51-11-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8882Grindavik - Ka Akureyri gosti910-00-2
8883Stjarnan - Fh Hafnarfjordur domaći451-01-3

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9842Afturelding - Umf Njardvik domaći41-22-2
9843Keflavik - Thor Akureyri domaći870-02-0
9844Magni - Grotta gosti70-20-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6595Milan - Brescia domaći121-01-0
6596Juventus - Napoli domaći162-04-3

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6654Benevento - Cittadella domaći281-04-1
6655Spezia - Crotone gosti241-21-2
6691Cosenza - Salernitana gosti470-00-1
6692Cremonese - Virtus Entella gosti230-10-1
6694Livorno - Perugia gosti660-00-1
6695Trapani - Venezia gosti250-10-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5115Us Pianese - Arezzo domaći31-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Piacenza - Modena domaći550-02-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4268Paganese - Monopoli domaći112-02-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9163Ashdod - Hapoel Tel Aviv domaći530-02-1
9164Maccabi Netanya - Sectzya Nes Ziona domaći32-03-0
9165Hapoel Haifa - Maccabi Haifa - - 0-00-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7004Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima gosti470-00-2
7005Matsumoto Yamaga - Oita Trinita - - 0-00-0
7006Vissel Kobe - Consadole Sapporo domaći431-12-3
7007Yokohama Marinos - Gamba Osaka domaći391-03-1
7008Sagan Tosu - Vegalta Sendai gosti200-12-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9322Pohang Steelers - Seongnam Ilhwa domaći31-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1698Mbombela United Fc - Free State Stars domaći650-01-0
1701Real Kings Fc - Ts Galaxy Fc domaći451-01-1
1839Steenberg United - Ts Sporting Fc gosti800-03-1
1841Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc - Moroka Swallows domaći580-03-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1894Polokwane City - Highlands Park - - 0-00-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1973Al Ahli Doha Sc - Al Sailiya Sc domaći401-03-0
1977Al Shahaniya - Al Sadd gosti80-61-7

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1540Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy Shymkent gosti230-10-1
1541Shakhter Karagandy - Kairat Almaty gosti20-10-4
1542Taraz - Tobol Kostanay gosti30-30-5
1543Kaisar Kyzylorda - Aktobe gosti170-11-3
1544Atyrau - Irtysh Pavlodar gosti50-10-3

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Beijing Konggu - Xinjiang Tianshan Leopard gosti81-13-1
2157Meizhou Hakka - Shaanxi Changan domaći181-01-0
2158Qingdao Huanghai - Meizhou Meixian Techand domaći152-13-2
2161Shanghai Shenxin - Liaoning Whowin gosti180-21-4
2162Shijazhuang Ever Bright - Changchun Yatai domaći540-03-2
2163Zhejiang Greentown - Nei Mongul Zhongyou domaći32-02-0
2164Nantong Zhiyun - Guizhou Hengfeng domaći510-01-2
2165Sichuan Longfor Fc - Heilongjiang Lava Spring domaći242-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1909La Equidad - Alianza Petrolera domaći161-01-2
1945U. M. Santa Marta - Cucuta Deportivo gosti230-11-2
1946Once Caldas - America De Cali domaći431-02-1
1951Jaguares D. Cordoba - Boyaca Patriotas domaći451-01-1
1952Envigado - Rionegro Aguilas domaći93-23-3

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5897Itagui Leones Fc - Boyaca Chico domaći900-01-0
5910Orsomarso Sc - Deportes Quindio domaći261-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Universidad De Costa Rica - Limon domaći730-02-0
5795San Carlos - Perez Zeledon domaći15-05-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9172Spartaks - Ventspils gosti610-00-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1523Palanga - Vmfd Zalgiris gosti90-30-4
1535Spyris Kaunas - Atlantas Klaipeda domaći860-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5076Debreceni - Kaposvar gosti90-10-1
5077Mezokovesd Zsory - Paksi Se gosti220-10-2
5078Mol Vidi Fc - Varda domaći411-03-0
5079Ujpest - Honved domaći41-32-3
5084Zalaegerszeg - Puskas Akademia gosti361-11-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9409Necaxa - Tijuana domaći61-23-2
9410Pachuca - San Luis gosti720-00-2
9431Tigres - Leon gosti120-11-1
9432Cruz Azul - Chivas domaći111-11-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6981Loros Universidad - Cimarrones De Sonora Fc domaći261-01-1
6982Zacatepec - Atlante domaći231-11-1
6983Dorados De Sinaloa - Universidad Guadalajara gosti430-12-3

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5146Heerenveen - Fortuna Sittard gosti231-11-1
5151Groningen - Heracles gosti290-11-2
5152Den Haag - Vvv Venlo domaći451-01-0

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Excelsior Maassluis - Ijsselmeervogels gosti100-21-3
1608Gvvv - Rijnsburgse Boys gosti40-23-4
1609Hardenberg - Scheveningen domaći930-01-0
1633Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys gosti390-12-1
1634Katwijk - Aswh domaći321-03-0
1671Noordwijk - Koninklijke Hfc domaći341-04-1
1674Spakenburg - Amsterdam Fc domaći91-02-4
1675De Treffers - Kozakken Boys gosti510-01-2
1687Tec - Jong Volendam domaći292-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5053Aalesund 2 - Sunndal domaći142-02-1
5054Nordstrand - Arvoll gosti24-18-1
5063Drobak Frogn - Tonsberg gosti31-21-5
5064Follo - Norild domaći131-14-1
5067Vardeneset - Flekkeroy gosti190-10-1
5072Stord - Djerv 1919 domaći401-02-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5622Stabaek - Stromsgodset domaći51-02-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9265Skeid - Kongsvinger gosti270-10-2
9266Start - Sogndal domaći760-01-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1982Brattvaag - Moss domaći460-02-2
1983Byasen - Levanger gosti230-11-3
1987Egersund - Fredrikstad domaći550-01-0
2076Elverum - Floro domaći172-13-2
2077Grorud - Asane gosti361-24-3
2078Oppsal - Baerum gosti141-22-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6750Bayer Leverkusen - Hoffenheim - - 0-00-0
6752Bayern Munich - Mainz gosti62-16-1
6753Freiburg - Fc Koln domaći401-01-2
6754Schalke - Hertha Berlin domaći381-03-0
6755Wolfsburg - Paderborn gosti120-11-1
6756Union Berlin - Borussia Dortmund domaći221-13-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5055Arminia Bielefeld - Greuther Furth gosti41-22-2
5056Dynamo Dresden - St Pauli gosti131-33-3
5057Wehen - Jahn Regensburg gosti340-20-5

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6877Bayern Munich Am - Unterhaching gosti101-11-2
6882Hallescher - Sonnenhof Grossaspach domaći132-04-0
6883Hansa Rostock - Preussen Munster domaći770-01-0
6884Viktoria Koln - Ingolstadt domaći222-03-0
6885Wurzburger Kickers - Zwickau gosti110-20-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9761Ismaning - Tsv 1882 Landsberg domaći520-02-2
9762Sv Pullach - Fc Pipinsried gosti60-30-5
9763Fc Deisenhofen - Schwabmunchen domaći184-07-2
9764Sv Kirchanschoring - Turkspor Augsburg 1972 domaći81-01-0
9765Tsv Schwaben Augsburg - Ingolstadt Am gosti100-20-2
9766Hankofen Hailing - 1860 Munich Am gosti150-11-1
9767Kottern - 1865 Dachau domaći82-05-0
9768Tsv Nordling - Jahn Regensburg Ii gosti31-21-5

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9754Ansbach - Eintracht Bamberg 2010 domaći82-05-2
9755Djk Vilzing - Bayern Hof - - 0-00-0
9756Asv Cham - Atsv 1898 Erlangen gosti340-11-1
9757Djk Gebenbach - Ammerthal domaći221-12-2
9758Grossbardorf - Tsv Karlburg domaći41-13-2
9759Tsv Abtswind - Seligenporten gosti140-30-5

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9771Union 60 Bremen - Werder Bremen 3 domaći870-01-0
9772Aumund Vegesack - Blumenthaler gosti390-10-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9779Fernwald - Bad Vilbel gosti490-00-3
9780Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Rw Hadamar gosti82-12-2
9781Tus Dietkirchen - Sc Hessen Dreieich domaći61-03-2
9782Viktoria Griesheim - Eintracht Stadtallendorf gosti90-20-4

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
97831. Goppinger Sv - Reutlingen domaći112-04-0
9784Fsv 08 Bissingen - Sgv Freiberg gosti351-22-3
9785Fv Ravensburg - Sv Oberachern domaći480-01-1
9786Pforzheim - Stuttgart Kickers domaći311-01-0
9787Stuttgart Amateurs - 1. Fc Rielasingen Arlen gosti113-17-1
9788Sv Sandhausen Ii - Spfr. Dorfmerkingen gosti41-21-3
9789Linx - Villingen gosti130-11-3
9790Neckarsulm - Tsv Ilshofen gosti450-10-3

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9797Tus Dassendorf 1948 - Hamburger Sv Iii domaći530-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9798Straelen - Bocholt - - 2-15-2
9799Velbert - 1.Fc Monheim - - 1-13-1
9800Spvg Schonnebeck 1910 - Schwarz Weiss Essen - - 1-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9801Arminia Hannover - Sv Atlas Delmenhorst gosti470-01-1
9802Egestorf Langreder - Vfl Oldenburg gosti50-11-3
9803Tb Uphusen - Vfv Hildesheim gosti710-00-2
9804Kickers Emden - Heeslinger Sc domaći331-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9810Ludwigsfelder - Torgelower Greif domaći222-12-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9811Vfl 05 Hohenstein Ernstthal - Union Sandersdorf gosti151-11-3
98121919 Grimma - Cz Jena Ii domaći61-12-3
9813Askania Bernburg - Vfb 1921 Krieschow gosti23-35-3
9814Einheit Rudolstadt - Vfl Halle 96 gosti330-10-1
9815Neugersdorf - Fsv 63 Luckenwalde gosti172-32-4
9816Eilenburg - Fsv Martinroda - - 3-06-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9821Sportfreunde Eisbachtaler - Tus Koblenz gosti190-20-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Heider - Altona 93 domaći202-12-2
2386Rehden - Werder Bremen Am gosti50-21-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2345Astoria Walldorf - Bayern Alzenau gosti190-22-2
2347Fsv Frankfurt - Ulm gosti70-10-2
2348Hoffenheim Am - Elversberg domaći62-13-1
2349Homburg - Offenbacher Kickers domaći600-02-1
2350Mainz Am - Saarbrucken gosti410-10-2
2351Tsg Balingen - Fc Giessen gosti900-00-1
2352Tsv Steinbach 1921 - Aalen - - 0-00-0
2354Pirmasens - Bahlinger Sc domaći391-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2331Koln Am - Aachen domaći182-04-2
2332Schalke Am - Sc Verl gosti90-20-2
2333Sv Lippstadt 08 - Fortuna Koln gosti860-00-1
2339Sv Rodinghausen - Wuppertaler domaći143-03-0
2340Vfb Homberg - Tus Haltern gosti131-13-4

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2317Deportivo Santani - Nacional Par domaći331-03-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7349Deportivo San Martin - Union Comercio gosti390-11-2
7350Utc De Cajamarca - Escuela Municipal Deportivo Binacional - - 0-00-0
7351Academia Cantolao - Sport Boys domaći241-11-2
7352Universitario De Deportes - Fbc Melgar domaći131-02-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5600Wisla Plock - Lks Lodz domaći31-12-1
5601Piast Gliwice - Lechia Gdansk gosti550-01-2
5602Wisla Krakow - Zaglebie Lubin domaći192-24-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Olimpia Grudziadz - Warta Poznan domaći431-02-1
1258Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sacz domaći191-01-0
1259Jastrzebie - Odra Opole domaći241-02-0
1284Lks Nieciecza - Bielsko Biala gosti111-12-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7393Pogon Siedlce - Lech Ii Poznan gosti490-00-2
7394Stalowa Wola - Gornik Leczna domaći411-01-3
7395Katowice - Skra Czestochowa domaći550-02-0
7396Ks Polkowice - Garbarnia Krakow domaći300-11-1
7397Znicz Pruszkow - Blekitni Stargard S. gosti131-22-3
7398Widzew Lodz - Stal Rzeszow gosti251-13-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Aves - Famalicao gosti141-12-3
1289Pacos Ferreira - Maritimo gosti560-00-1
1339Sporting Lisbon - Rio Ave gosti71-12-3
1340Gil Vicente - Setubal - - 0-00-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Porto B - Casa Pia - - 0-00-0
2248Vilafranquense - Nacional Madeira domaći71-11-2
2249Cova Piedade - Benfica B domaći401-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5219Gaz Metan Medias - Poli Iasi gosti480-03-2
5249Astra Giurgiu - Cfr Cluj gosti271-13-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5297Fc Dunarea Calarasi - Ripensia Timisoara domaći520-01-1
5298Gloria Buzau - Dacia Mioveni gosti170-10-2
5315Politehnica Timisoara - Concordia Chiajna - - 0-00-0
5316Uta Arad - Sportul Snagov domaći23-04-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6582Fc Ufa - Orenburg gosti400-11-2
6583Rubin Kazan - Pfc Sochi gosti210-10-3
6584Lokomotiv Moscow - Rostov gosti410-11-2
6585Akhmat Grozny - Tambov gosti50-11-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7402Luch Vladivostock - Ska Khabarovsk gosti650-00-2
7403Yenisey - Chayka Peschanokopskoye domaći251-01-3
7404Nizhny Novgorod - Chertanovo Moscow - - 0-00-0
7405Tom Tomsk - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti190-10-1
7406Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad - - 0-00-0
7410Tekstilshchik - Fakel Worenesch gosti370-11-4
7411Khimki - Spartak 2 Moscow domaći710-01-0
7412Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl domaći41-02-2
7413Rotor Volgograd - Torpedo Moscow gosti40-10-2
7414Torpedo Armavir - Mordovia Saransk - - 0-00-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5661New York Red Bull - Colorado Rapids gosti140-10-2
5662Columbus Crew - Chicago Fire domaći271-01-1
5663Montreal Impact - Washington Dc United gosti200-30-3
5664New England Revolution - Toronto Fc gosti740-01-1
5665Philadelphia Union - Atlanta United Fc gosti450-13-1
5666Dallas Burns - Fc Cincinnati domaći121-03-1
5667Sporting Kansas City - Houston Dynamo domaći121-01-0
5668Vancouver Whitecaps - New York City Fc gosti100-21-3
5669Portland Timbers - Real Salt Lake domaći161-01-0
5670San Jose Earthquakes - Orlando City Sc domaći33-03-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7423Al Raed - Al Hilal gosti60-20-5

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9831Crusaders - Dungannon domaći52-03-0
9832Warrenpoint - Cliftonville gosti90-11-5

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Trnava - Zemplin Michalovce gosti300-12-1
1359Sered - Pohronie Ziar domaći81-23-3
1360Zilina - Senica domaći241-05-0
1361Zlate Moravce - Ruzomberok domaći133-04-2

SLOVAČKA 1. LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Hkm Sala - Hlohovec 23-23 - - -
1954Kosice Crows - Tj Slovan Modra 26-16 - - -
1955Skp Bratislava - Nove Zamke 20-21 - - -

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3235Nk Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana domaći181-11-2
3236Aluminij - Mura domaći401-02-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1956Macva Sabac - Fk Radnik Surdulica domaći271-01-1
1957Spartak Subotica - Vozdovac domaći51-12-1
9355Vojvodina Novi Sad - Crvena Zvezda gosti261-11-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5436Aberdeen - Ross County domaći342-03-0
5536Hearts - Hamilton domaći201-02-2
5537Livingston - St Mirren domaći261-02-1
5538Motherwell - Hibernian domaći231-03-0
5541St Johnstone - Kilmarnock gosti400-10-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5318Arbroath - Dunfermline domaći500-01-0
5320Partick Thistle - Ayr United domaći142-12-3
5321Queen Of The South - Alloa gosti580-00-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5322Airdrie United - Falkirk - - 0-00-0
5323East Fife - Raith gosti101-14-2
5324Forfar - Clyde - - 0-00-0
5329Montrose - Dumbarton gosti210-21-2
5344Stranraer - Peterhead gosti190-21-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5397Albion Rovers - Stirling Albion gosti170-12-1
5429Annan Athletic - Stenhousemuir gosti291-11-1
5430Cove Rangers - Queen S Park domaći211-03-0
5431Cowdenbeath - Brechin gosti22-12-1
5435Elgin - Edinburgh City gosti310-23-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6719Osasuna - Barcelona domaći71-02-2
6720Getafe - Alaves domaći241-11-1
6721Levante - Real Valladolid domaći830-02-0
6722Real Betis - Leganes gosti500-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1294Fuenlabrada - Real Oviedo domaći281-12-1
1295Numancia - Mirandes domaći770-02-0
1297Almeria - Huesca domaći51-01-0
1300Las Palmas - Racing Santander gosti190-12-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3312Racing Ferrol - Pontevedra domaći24-04-1
3313Real Madrid Castilla - Marino Luanco gosti53-13-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3867Arenas Club De Getxo - Tudelano gosti590-01-1
3868Amorebieta - Salamanca Cf Uds domaći161-12-3
3869Athletic Bilbao B - Cd Calahorra - - 0-00-0
3870Unionistas De Salamanca Cf - Real Sociedad B gosti340-21-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3935Llagostera - Sd Ejea domaći321-02-2
4106Ud Cornella - Olot gosti191-11-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4390Villarrubia Cf - Cordoba - - 0-00-0
4525Badajoz - Sevilla Atletico domaći860-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5596Elfsborg - Sirius domaći281-01-1
5597Orebro - Athletic Fc domaći102-13-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6997Degerfors - Halmstad domaći212-02-1
6998Mjallby - Frej gosti630-02-1
6999Varberg - Osters - - 0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4927Utsiktens - Eskilsminne If domaći111-02-0
4929Assyriska Turabdin Ik - Tvaakers gosti410-10-1
4970Varnamo - Oddevold domaći61-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1711Rynninge - Karlstad Bk domaći41-02-1
1712Umea - Sandvikens domaći142-03-1
1713Sylvia - Gefle If domaći900-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Savedalens If - Torslanda domaći81-01-0
1914Ifk Aamaal - Orebro Syrianska Bk gosti240-20-4
1915Vanersborgs Fk - Grebbestads If domaći132-04-0
1916Lidkopings Fk - Vanersborgs If gosti450-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1883Skiljebo - Sundbyberg Ik domaći281-04-1
1884Enkoping Sk - Kvarnsvedens domaći460-02-1
1889Karlbergs Bk - Gamla Upsala domaći63-03-2
1890Valbo - Ifk Stocksund gosti530-00-1
1891Hudiksvalls - Ifk Mora gosti62-25-4

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1825Anundsjo - Timra gosti420-01-3
1827Gottne If - Skelleftea domaći890-02-0
1829Sandviks Ik - Friska Viljor - - 0-00-0
1830Taftea Ik - Lulea gosti210-20-7
1834Ifk Umea - Ostersunds domaći411-02-1
1837Ytterhogdals Ik 1921 - Umea Fc Akademi domaći720-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1734Vinbergs If - Assyriska Bk domaći203-05-0
1735Qviding - Rosengard domaći123-18-1
1736Bk Olympic - Stafsinge If gosti240-10-1
1737Angelholms - Onsala domaći411-13-1
1738Halmia - Ullareds Ik gosti221-25-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5611Servette - Neuchatel Xamax gosti190-22-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1545Kriens - Winterthur domaći172-03-2
1546Aarau - Wil domaći241-01-0
1548Schaffhausen - Chiasso domaći441-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5625Konyaspor - Antalyaspor gosti160-12-2
5626Besiktas - Caykur Rizespor gosti370-11-1
5627Goztepe - Denizlispor - - 0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9834Umraniyespor - Istanbulspor gosti360-12-1
9835Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Boluspor domaći750-01-0
9836Akhisar Bld Spor - Altinordu Fk - - 0-00-0
9837Altay Izmir - Balikesirspor domaći900-01-0

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1650Al Khaleej Khor Fakkan - Al Nasr Dubai - - 0-00-0
1651Sharjah - Al Wahda gosti150-21-3
1652Al Ahli Uae - Al Jazeera Uae domaći261-04-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5141Sc Dnipro 1 - Kolos Kovalivka gosti170-12-1
5142Vorskla Poltava - Olexandria gosti230-10-1
5143Fk Lviv - Illichivec Mariupol gosti620-00-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2579Fc Balkany Zorya - Girnik Sport - - 0-00-0
3073Kremin Kreminchuh - Avangard Kramatorsk gosti550-01-1
3225Rukh Vinnyky - Mykolaiv gosti260-14-1
3251Agrobiznes Volochisk - Mfc Metalurh Zaporizhya domaći91-02-0
3252Fc Ingulets - Fc Minaj gosti300-11-1
3253Obolon Brovar Kiev - Volyn Lutsk - - 0-00-0
3262Fc Metalist 1925 - Opfk Cherkashchyna domaći52-03-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1575Cerro Largo - Fenix domaći381-01-0
1576Defensor Sporting - Ca Boston River gosti281-12-2
1577Liverpool Montevideo - Plaza Colonia domaći212-03-0
1578Progreso - Juventud Piedras - - 0-00-0
1582Racing Club Montevideo - Rampla Juniors gosti101-22-4
1587Montevideo Wanderers - Cerro gosti100-10-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Carabobo - Llaneros domaći243-03-1
1595Estudiantes De Caracas - Deportivo Lara - - 0-00-0
1602Portuguesa - Dep. La Guaira domaći620-01-0
1635Mineros De Guayana - Aragua domaći800-02-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1648The New Saints - Penybont gosti350-12-1

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9548Keilor Thunder - Werribee Devils 81-75

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1031Angola - Srbija 59-105
1037Poljska - Venezuela 80-69
1039Iran - Puerto Rico 81-83
1040Rusija - Nigerija 82-77
1041Filipini - Italija 62-108
1052Obala Bjelokosti - Kina 55-70
1053Argentina - Juzna Koreja 95-69
1054Spanjolska - Tunis 101-62

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6876Dallas Wings - Washington Mystics 85-91
6878Las Vegas Aces - Los Angeles Sparks 92-86

BJELORUSIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1655Hk Lida - Hk Neman Grodno 1-11-2

LIGA PRVAKA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1159Farjestads - Ambri 1-12-1
1160Lulea - Liberec 0-04-1
1161Ehc Munchen - Banska Bystrica 0-03-0
1165Zug - Hpk 1-03-3
1167Plzen - Rungsted 3-29-3
1168Kac - Frisk Asker 2-03-0
1171Biel - Tappara 0-01-0
1173Belfast Giants - Augsburger Panthers 1-12-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020A.Rublev - N.Kyrgios 20-157-67-63-0
1042A.Zverev - A.Bedene 26-226-77-63-1
1047D.Schwartzman - T.Sandgren 18-86-46-13-0
1049G.Monfils - D.Shapovalov 31-276-77-63-2
1051H.Chung - R.Nadal 9-183-64-60-3
1056M.Berrettini - A.Popyrin 25-216-46-43-1
1058P.Andujar Alba - A.Bublik 18-96-46-33-0
4146J.Isner - M.Cilic 21-235-76-31-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017J.Kovalik A.Ramos Vinolas - L.Kubot M.Melo 7-123-64-60-2
1018N.Mektic F.Skugor - L.Bambridge B.Mclachlan 13-183-67-61-2
1021R.Berankis J.I.Londero - J.Murray N.Skupski 7-123-64-60-2
1022M.Pavic B.Soares - M.Arevalo J.O Mara 10-136-74-60-2
1570P.Carreno Busta F.Lopez - Hsieh C P C.Rungkat 13-86-27-62-0
1740M.Granollers H.Zeballos - E.King H.Reese 12-66-46-22-0
1742M.Kecmanovic C.Ruud - R.Klaasen M.Venus 12-146-40-62-1
1743R.Albot M.Jaziri - J.Chardy F.Martin 6-124-62-60-2
1750J.S.Cabal R.Farah - D.Evans C.Norrie 17-145-76-42-1
1790A.De Minaur M.Reid - R.Ram J.Salisbury 9-134-65-70-2
1808R.Carballes Baena F.Delbonis - B.Bryan M.Bryan 14-176-45-71-2
9549H.Kontinen J.Peers - L.Mayer J.Sousa 15-166-33-61-2
9550J.Sock J.Withrow - A.Krajicek E.Roger Vasselin 15-157-62-62-1
9551M.Damm T.A.Kodat - K.Krawietz A.Mies 7-132-65-70-2

CHALLENGER BAOTOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5716J.Duckworth - S.Mukund 12-76-46-32-0

CHALLENGER BAOTOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1307G.Oliveira L.Saville - T.Gabashvili S.K.Mukund 20-223-66-31-2

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1318F.Mena - A.Giannessi 13-106-21-62-1
1319S.Travaglia - A.Martin 3-122-61-60-2

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1311A.Arnaboldi F.Arnaboldi - A.Begemann F.Mergea 5-122-63-60-2
1646S.Doumbia F.Reboul - F.Neis P.Sousa 19-233-67-61-2

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1537M.Viola - D.Masur 17-147-64-62-1
1538A.Davidovich Fokina - E.Ruusuvuori 7-135-72-60-2

CHALLENGER MANACOR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1320S.Arends D.Pel - K.Drzewiecki S.Walkow 13-97-56-42-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027D.Collins N.Monroe - H.Carter J.Withrow 4-122-62-60-2
1029D.Schuurs H.Kontinen - A.Muhammad A.Krajicek 13-97-56-42-0
1033J.Brady D.Kudla - S.Zheng J.Vliegen 13-107-66-42-0
1034J.Cerretani K.Christian - S.Stosur R.Ram 9-134-65-70-2
1035J.Murray B.Mattek Sands - J.Peers S.Zhang 22-186-46-72-1
1036L.Hradecka A.Sitak - F.Skugor R.Olaru 9-134-65-70-2
1044N.Mektic A.Rosolska - A.Spears R.Bopanna 5-123-62-60-2
2181Y.Duan M.Demoliner - W.Koolhof K.Peschke 18-215-76-41-2
2182M.Venus Chan H C - D.Krawczyk J.Salisbury 12-76-46-32-0

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068A.Kontaveit - B.Bencic V-VV-VV-VV-V
1069C.Wozniacki - B.Andreescu 8-124-64-60-2
1070E.Mertens - A.Petkovic 12-66-36-32-0
1071J.Goerges - K.Bertens 12-56-26-32-0
1073K.Ahn - J.Ostapenko 13-86-37-52-0
1074N.Osaka - C.Gauff 12-36-36-02-0
1076T.Townsend - S.Cirstea 13-77-56-22-0
1077Y.Putintseva - D.Vekic 5-124-61-60-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089D.Jakupovic S.Santamaria - Duan Y Y S.Zheng 11-156-34-61-2
1090M.Linette I.Swiatek - Hsieh S W B.Strycova 10-134-66-70-2
1095V.Kuzmova A.Sasnovich - W.Osuigwe T.Townsend 12-66-46-22-0
2079Chan H C L.Chan - S.Kenin T.Maria 12-26-06-22-0
2183Babos T. Mladenovic K. - E.Alexandrova O.Kalashnikova 12-56-16-42-0
2184C.Dolehide V.King - O.Jabeur F.Stollar 13-96-47-52-0
2185N.Kichenok A.Spears - V.Azarenka A.Barty 15-163-66-31-2
2186M.Sakkari A.Tomljanovic - Friedsam Al L.Siegemund 5-124-61-60-2
2187S.Aoyama A.Krunic - D.Collins E.Perez 8-136-72-60-2
2188A.L.Groenefeld D.Schuurs - A.Guarachi B.Pera 8-136-72-60-2
2189K.Muchova J.Teichmann - E.Mertens A.Sabalenka 9-136-73-60-2
2191G.Dabrowski Y.Xu - K.Ahn C.Mchale 16-84-66-12-1
2203M.Puig D.Yastremska - A.Kalinskaya Y.Putintseva 13-156-34-61-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4578Ferlach - Graz 25-23
4579Ulz Schwaz - Bregenz 27-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1552Herning Ikast - Ajax Copenhagen 30-16
1553Aarhus United - Horsens Hk 24-23
1580Odense - Team Esbjerg 25-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1492Tms Ringsted - Tonder 32-25
1496Ajax Kobenhavn - Skive 27-27
1499Ik Skovbakken - Sydhavsoerne 27-25

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1661Metaloplastika - Besiktas 24-24
1664Rd Riko Ribnica - Polva Serviti 32-22
1665Achilles Bocholt - Sg Westwien 26-22

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5783Besancon - Ogc Nice Handball 24-21
5784Merignac - Brest Bretagne Handball 25-31
5785Toulon Saint Cyr - Chambray Touraine 23-22

FRANCUSKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7335Paris Handball - Montpellier 34-27

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1920Ftc Budapest - Komloi 26-25
1921Cyeb Budakalasz - Balatonfuredi 23-25
1922Dabas Kc Vse - Mezokovesdi 32-22
1923Eger Sbs - Tatabana 28-30
1924Gyongyosi - Oroshazi 32-24
1925Pick Szeged - Csurgoi 29-21

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1666Zora Olomouc - Sokol Poruba 24-25
1667Slavia Prague - Sokol Pisek 22-22
1668Hk Zlin - Ssk Presov 29-28
1669Sporta Hlohovec - Hk Sokol Gabor Banovce Nad Bebravou 29-24

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6245Frisch Auf Goppingen - Hannover Burgdorf 24-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1691Asv Hamm - Hc Elbflorenz 2006 36-27

NJEMACKA SUPERKUP ZENERUKOMET

Br. Susret Kraj
1733Bbm Bietigheim - Thuringer 27-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4526Kwidzyn - Zaglebie Lubin 28-23
4569Opole - Pogon Szczecin 33-24

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1940Fc Gaia - Vitoria Fc 38-23
1941Abc - Belenenses 28-28
1942Boavista Fc - Aa Avanca 27-26
1944Maia Ismai - Benfica 25-27

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1958Basel - St Gallen 27-36
1959Kadetten - Thun 36-30
1960Tv Endingen - Kriens 25-28

TURNIR SUPER GLOBERUKOMET

Br. Susret Kraj
1732Al Duhail - Zamalek 26-33
4679Vardar Skopje - Al Wehda Mecca 30-26
4684Kiel - Barcelona Borges 32-34

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2306Johannesburg Lions - Griquas 34-19
2307Free State Cheetahs - Natal Sharks 51-30

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4594Bayonne - Clermont 30-34
4665Agen - Brive 16-10
4672La Rochelle - Stade Francais 28-26
4680Montpellier - Pau 43-22
4681Begles Bordeaux - Toulon 34-12

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1353Manly Sea Eagles - Melbourne Storm 6-36
1354Sydney Roosters - Penrith Panthers 22-6
1355Cronulla Sharks - Canberra Raiders 14-14
1356St. George Illawarra - Wests Tigers 14-42

PRIJATELJSKE UTAKMICE RAGBI

Br. Susret Kraj
4122Wales - Irska 17-22
4125Gruzija - Skotska 10-44

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4687Catalans Dragons - Hull Kingston Rovers 6-24

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1371Waikato - Auckland 20-20
1372North Harbour - Bay Of Plenty 19-27
1373Taranaki - Tasman 18-28

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6263Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows 1-3
6264Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 2-1
9648Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 1-2
9649Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 4-2
9650Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars 4-2
9651Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 10-5
9652Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 1-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1551New York Yankees - Oakland Athletics 4-3
1554Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 0-2
1555Toronto Blue Jays - Houston Astros 6-4
1558Philadelphia Phillies - New York Mets 3-6
1560Detroit Tigers - Minnesota Twins 10-7
1566Washington Nationals - Miami Marlins 7-0
1567Kansas City Royals - Baltimore Orioles 7-5
1569Atlanta Braves - Chicago White Sox 11-5
1571Arizona Diamondbacks - L A Dodgers 6-5
1572Colorado Rockies - Pittsburgh Pirates 4-11
1573San Francisco Giants - San Diego Padres 1-4

VN BELGIJA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5157A.Albon - A.Albon 1-0
5158V.Bottas - V.Bottas 1-0
5159P.Gasly - P.Gasly 1-0
5164A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5165R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5166L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5181N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5182R.Kubica - R.Kubica 1-0
5201D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5216C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5256K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5257L.Norris - L.Norris 1-0
5258S.Perez - S.Perez 1-0
5260K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5261D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5262G.Russell - G.Russell 1-0
5265C.Sainz - C.Sainz 0-1
5266L.Stroll - L.Stroll 1-0
5268M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
5277s.vettel/s.vettel - 1-0

VN BELGIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5645R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
5646L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5647N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
5650K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
5651G.Russell - R.Kubica 1-0
5659S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN BELGIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5673R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
5674L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5675N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
5684K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
5695G.Russell - R.Kubica 1-0
5696C.Sainz - L.Norris 0-1
5703S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 8 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1326A.Valverde - P.Roglic 0-1
1327E.B.Hagen - N.Arndt 0-1
1329F.Aru - G.Bennett 0-1
1337H.Pernsteiner - L.Meintjes 1-0
1350J.E.Chaves - R.Majka 0-1
1351M.A.Lopez - N.Quintana 1-0
1357M.Nieve - O.Rodriguez 0-1
1362N.Edet - C.F.Hagen 1-0
1365O.Doull - C.Pedersen 1-0
1366P.Bevin - E.Battaglin 1-0
1369P.Gilbert - Q.Jauregui 0-1
1370S.Bennett - L.Mezgec 0-1
1375S.Higuita - P.Latour 0-1
1376T.Pogacar - W.Kelderman 1-0
1386T.De Gendt - A.Madrazo 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 52227293740
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 914374684
arrow BC British Colombia BC49 6/49 123032344142
arrow BE Belgija 6/45 3822232634
arrow BL Belgija Keno 20/70 4781416232425272829323335444557586970
arrow CA Kanada 6/49 22122244849
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 815303438
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 46111727
arrow CL Colorado 6/42 131521222427
arrow DA Multi-Daily A 6/99 142637445188
arrow DB Multi-Daily B 6/99 45463758596
arrow DC Multi-Daily C 6/99 212636497586
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 14121421242529333739404245495154666869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 123711121627293032343739404960616570
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 916242634
arrow FK Finska Keno D 20/70 37111415162124283134374142495456586470
arrow FL Florida 6/53 61218193851
arrow FQ Finska Keno V 20/70 812152023252728303233384144495053626465
arrow FR Francuska 5/49 1921253847
arrow FT Finska Keno T 20/70 56121820213437434648515558646567686970
arrow GE Njemačka 6/49 235172536
arrow GO Njemačka Keno 20/70 317202526293335424448505658616364656970
arrow GR Grčka 6/49 72023323445
arrow HO Hong Kong 6/49 1614243244
arrow HU Mađarska 5/90 2841434446
arrow IL Illinois 6/52 41721232745
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 71426273943
arrow IR Irska 6/47 131922243440
arrow IT Italija 6/90 313552596075
arrow LD Latvija Keno D 20/62 27101216222729363940414549525355575860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2691112171825273132353638414348495054
arrow LM Latvija Keno M 20/62 156912131924252633353638404142434861
arrow LU Louisiana 6/40 21719223036
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 32429363745
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 415252636
arrow MI Michigan Classic 6/47 3729314347
arrow MS Missouri 6/44 222327293235
arrow NP New York Pick 10 20/80 5681215202122242629303537475057657576
arrow NY New York 6/59 21129304344
arrow OH Ohio Classic 6/49 91831353942
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91233374345
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 36162122242932374043536061646574767780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1341012131527293141565861637072747578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 14111420
arrow PO Poljska 6/49 131624253234
arrow QU Quebec 6/49 131617242535
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 152225273941
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51723324349
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 81112274144
arrow SW Švicarska 6/42 81417373839
arrow TE Texas 6/54 5730414454
arrow TU Turska Sayisal 6/49 71722364344
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 51016264158
arrow UW SAD Powerball 5/69 1441505657
arrow WA Washington 6/49 31031384043
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1116202131
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 22330343545
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 19102021222728313536424447586368717580