Nedjelja 01.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7928Sparta Rotterdam - Ajax - - 0-21-4
7929Rennes - Nice - - 1-01-2
7930Valencia - Mallorca - - 1-02-0
8092R.Federer - D.Goffin - - 0-01-0
8283J.Konta - Ka Pliskova - - 0-01-0
8284Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf - - 0-12-1
8285Atletico Madrid - Eibar - - 1-23-2
8286Porto - Vitoria Guimaraes - - 1-03-0
8287Cagliari - Inter - - 0-11-2
8288Braga - Benfica - - 0-10-4

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6257Kukesi - Laci gosti540-01-1
6258Partizan Tirana - Flamurtari Vlore domaći231-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5128Usm Alger - Mlila gosti41-13-2

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1197Atletico Tucuman - Arsenal Sarandi domaći201-01-0
1199Colon - Rosario domaći191-11-1
1203Newell S - Huracan domaći62-14-1
1204Talleres - Aldosivi gosti12-12-1
1208River Plate - Boca Juniors - - 0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1126Mitre Santiago Del Estero - San Martin San Juan gosti900-00-1
6987Guillermo Brown - Ca Temperley gosti630-00-1
6988Estudiantes Rio Cuarto - Independiente Rivadavia gosti360-13-1
6989Club Villa Dalmine - Almagro gosti221-11-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7003Ca Defensores Unidos - Los Andes gosti660-01-1
7049Argentino De Quilmes - Justo Jose De Urquiza - - 0-00-0
7242Almirante Brown - Tristan Suarez - - 0-00-0
7243Ca Talleres De Remedios - Csd Flandria domaći830-01-1
7244Cd Uai Urquiza - San Telmo domaći241-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7248Csd San Martin - Argentino De Merlo gosti20-10-2
7252Lujan - Cdm Leandro N. Alem gosti490-01-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Altach - Sturm Graz gosti300-11-2
1267Austria Vienna - Rapid Vienna gosti71-11-3
1268St Polten - Hartberg gosti20-21-3

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1230Austria Lustenau - Floridsdorfer Ac gosti151-11-2

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5035Neftchi - Sumgayit gosti330-12-1
5036Sabayil - Qarabag gosti20-20-4

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5821Club Brugge - Genk domaći411-01-1
5851Anderlecht - Standard Liege domaći311-01-0
5852Gent - Cercle Brugge domaći113-13-2
5853Zulte Waregem - Royal Antwerp domaći352-02-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2524Virton - Westerlo domaći451-01-0

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9223Rupel Boom - Kmsk Deinze gosti490-00-2
9224Rfc Liege - Ksk Heist - - - 0-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8804Neman Grodno - Dinamo Minsk gosti530-00-1
8805Zvezda Minsk - Shakhtar Soligorsk gosti91-21-2
8806Fc Minsk - Bate Borisov domaći33-03-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1237Club Destroyers - Blooming gosti180-12-4

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5809Borac Banja Luka - Nk Celik Zenica domaći102-13-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7342Atletico Linense - Rio Claro domaći192-02-1
7343Sc Atibaia Sp - Ferroviaria - - 0-00-0
7344Mirassol Sp - Xv De Piracicaba domaći860-02-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1272Flamengo - Palmeiras domaći112-03-0
1278Fortaleza - Goias domaći251-02-0
1279Corinthians - Atletico Mg domaći890-01-0
1280Cruzeiro - Vasco Da Gama domaći800-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Paysandu Pa - Nautico Pe - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1454Fc Vitosha Bistrica - Tsarsko Selo Sofia domaći141-13-2
1455Cska Sofia - Levski Sofia gosti120-22-2
1456Botev Vratsa - Ludogorets gosti210-10-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1245Budejovice - Fc Fastav Zlin domaći231-02-0
1246Fk Teplice - Mfk Karvina - - 0-00-0
1247Jablonec - Banik Ostrava domaći92-02-1
1248Sfc Opava - Slavia Prague gosti240-11-1
1249Sparta Prague - Sigma Olomouc domaći201-23-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3482Slovan Varnsdorf - Usti Nad Labem gosti50-20-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9179Sk Rakovnik - Domalice v-vv-vv-vv-v
9180Zapy - Fk Pardubice B gosti52-34-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5878Universidad De Concepcion - Palestino - - 0-00-0
5894Antofagasta - Universidad Catolica gosti81-11-2
5895O Higgins - Huachipato gosti330-20-3
5896Colo Colo - Cobresal gosti40-10-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9170Deportes Temuco - Santiago Morning - - 0-00-0
9171Deportes Valdivia - Santiago Wanderers gosti290-10-1
9173Rangers De Talca - Deportes La Serena - - 0-00-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2373Olympiakos Nicosia - Doxa Katokopias gosti70-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6862Aalborg - Fc Copenhagen domaći181-01-0
6863Aarhus Gf - Esbjerg Fb domaći401-01-0
6864Horsens - Lyngby gosti410-12-1
6867Midtjylland - Brondby If domaći71-01-0
6868Randers Fc - Silkeborg domaći311-02-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1596Fc Roskilde - Fredericia domaći111-11-2
1599Vendsyssel Ff - Hvidovre domaći401-01-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4962Avarta - Frem - - 0-00-0
4966Holbaek B I - Fa 2000 domaći112-04-0
4967Thisted - Dalum domaći282-03-1
4968Ab Gladsaxe - Naesby domaći232-02-0

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9040El Zamalek - Al Ittihad Al Sakandary - - 0-00-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6562Cds Santa Rita - Orense Sc gosti41-11-1
6563Ca Porteno - Gualaceo Sc domaći860-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1298Emelec - Guayaquil City Fc gosti640-02-1
1299Olmedo - Delfin Sc domaći71-12-2
1304Ldu Quito - El Nacional domaći401-02-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6770Everton - Wolves domaći52-13-2
6771Arsenal - Tottenham gosti101-22-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5810Viljandi Tulevik - Fc Kuressaare domaći51-03-0
5811Paide Linnameeskond - Flora Tallinn domaći261-01-1
5812Levadia Tallinn - Maardu Esteve domaći53-13-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6564Legion Tallinn - Rakvere Tarvas domaći81-02-0
6565Tammeka Tartu Ii - Parnu Jk Vaprus domaći131-13-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5822B36 Torshavn - Skala domaći660-01-0
5823Klaksvik - Hb Torshavn domaći131-03-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5049Lahti - Mariehamn gosti650-00-1
5050Hjk Helsinki - Rops domaći41-12-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6713Js Hercules - Vifk gosti161-11-1
6714Pk 37 - Sc Kufu gosti51-11-2
6715Vps J - Ols Oulu domaći480-01-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9747Tampere - Jazz domaći253-23-4

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6745Reims - Lille domaći730-02-0
6746Rennes - Nice domaći251-01-2
6747Strasbourg - Monaco gosti111-22-2
6748Marseille - St Etienne domaći331-01-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9735Paok - Panionios domaći141-02-1
9736Larissa - Olympiakos Piraeus gosti70-10-1
9737Lamia - Atromitos Athens domaći111-12-2
9738Asteras Tripolis - Aek Athens domaći31-12-3

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9199Fc Saburtalo Tbilisi - Fc Chikhura Sachkhere domaći550-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6940Csd Comunicaciones - Deportivo Iztapa domaći191-01-0
6941Deportivo Sanarate - Csd Municipal gosti300-10-1
6942Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Antigua Gfc - - 0-00-0
6943Deportivo Mixco - Deportivo Malacateco domaći490-03-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6955Real De Minas - Olimpia Cd gosti200-11-2
6959Cd Platense - Cd Real Sociedad gosti121-11-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1131Nk Varazdin - Gorica gosti201-11-3
1132Rijeka - Inter Zapresic gosti21-11-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9776Bijelo Brdo - Orijent domaći431-03-0
9777Gnk Dinamo Zagreb Ii - Hrvatski Dragovoljac domaći191-01-0
9778Nk Croatia Zmijavci - Hnk Hajduk Ii gosti780-00-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9204Tira Persikabo - Pusamania Borneo gosti140-12-2
9205Madura United - Persepar Kalteng Putra gosti670-02-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5877Hk Kopavogs - Vikingur Reykjavik gosti230-11-3
5899Ibv Vestmannaeyjar - Valur gosti21-12-1
5900Kr Reykjavik - Ia Akranes domaći351-02-0
5904Breidablik - Fylkir domaći103-04-3

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6606Lazio - Roma gosti170-11-1
6614Atalanta - Torino gosti241-12-3
6630Cagliari - Inter gosti270-11-2
6631Genoa - Fiorentina domaći111-02-1
6632Lecce - Verona gosti810-00-1
6639Sassuolo - Sampdoria domaći293-04-1
6645Udinese - Parma domaći171-11-3

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6696Juve Stabia - Pisa gosti320-10-2
6699Pescara - Pordenone Calcio domaći41-24-2
6709Frosinone - Ascoli gosti270-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5116Ac Gozzano - Como gosti600-00-2
5117Carrarese - Alessandria domaći241-11-1
5118Juventus U23 - Siena gosti250-22-3
5119Olbia - As Giana Erminio gosti40-12-1
5122Pergolettese - Pistoiese gosti620-00-2
5123Renate - Pontedera domaći162-04-0
5124Albinoleffe - Pro Patria gosti21-11-1
5125Lecco - Pro Vercelli domaći510-02-0
5126Monza - Novara domaći451-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4232Gubbio - Virtus Vecomp Verona gosti400-12-2
4233Padova - Fano domaći550-06-1
4234Salo - Rimini gosti391-12-2
4237Sud Tirol - Carpi gosti110-12-3
4238Imolese Calcio - Fc Arzignano Valchiampo - - 0-00-0
4239Ravenna - Reggio Audace Fc gosti550-01-2
4251Sambenedettese - Triestina - - 0-00-0
4252Vicenza - Fermana domaći411-13-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4269Picerno - Rieti domaći500-02-1
4271Ternana - Potenza domaći730-01-0
4284As Bisceglie - Catanzaro domaći241-01-1
4285Bari - Viterbese gosti310-11-3
4286Casertana - Rende domaći141-02-0
4287Catania - Virtus Francavilla Calcio gosti261-12-1
4289Reggina - Cavese domaći203-15-1
4290Vibonese - Avellino gosti770-00-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9166Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera domaći401-03-0
9167Hap Raanana - Beitar Jerusalem domaći261-02-1
9168Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda - - 0-00-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5824Hapoel Ramat Gan - Hapoel Um El Fahem gosti40-13-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9381Uwi Fc - Tivoli Gardens domaći131-04-0
9384Mount Pleasant Fc - Harbour View Fc gosti600-01-2
9385Cavaliers Fc - Dunbeholden Fc domaći241-03-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7009Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale domaći21-12-1
7010Shimizu S Pulse - Kashima Antlers gosti150-20-4
7011Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds gosti30-11-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2321Machida Zelvia - Jef United domaći341-11-1
2322Tochigi Sc - Mito Hollyhock gosti80-20-3
2328Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama gosti80-11-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9323Gangwon - Gyeongnam domaći780-02-0
9324Incheon United - Ulsan Hyundai gosti420-13-3
9345Sangju Sangmu Fc - Daegu Fc domaći71-01-1
9346Seoul - Jeonbuk Motors gosti100-20-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1708Royal Eagles - Jdr Stars domaći82-02-2
1886University Of Pretoria - Jomo Cosmos domaći231-02-2
1887Ajax Cape Town - Uthongathi Fc gosti470-00-3
1888Richards Bay Fc - Cape Umoya United Fc gosti450-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1895Supersport United - Mamelodi Sundowns domaći411-11-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1961Deportivo Cali - Depotivo Pasto domaći213-03-1
1962Independiente Santa Fe - Independiente Medellin domaći241-02-0
1969Atletico Huila - Deportes Tolima gosti630-00-1
2065Atletico Nacional - Millionarios gosti160-11-1
2206Atletico Bucaramanga - Atletico Junior - - 0-00-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5911Atletico Fc - Valledupar Fc - - 0-00-0
5924Cd Real San Andres - Barranquilla Fc domaći860-01-0
5925Club Cortulua - Bogota Fc domaći900-01-0
5927Real Cartagena - Llaneros domaći352-03-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5796Cartagines - Deportiva Alajuelense gosti310-20-4
5797Ad Municipal Grecia - Guadalupe Fc domaći620-02-1
5798Adr Jicaral - Santos Dg gosti130-11-1

LATVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6980Riga Fc - Tukums 2000 domaći422-04-0

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9565Hoceima - Ittihad Tanger gosti140-21-3
9566Olympique Dcheira - Khouribga gosti450-11-1
9578Racing Athletique - Raja Beni Mellal domaći91-01-1
9579Tas Tihad Casablanca - Kacm Marrakesh domaći51-11-1
9580Union Touarga - Wydad Fes domaći141-22-2
9581Fus Rabat - Mouloudia Club Of Oujda domaći880-01-0
9582Moghreb Tetouan - Sccm Chabab Mohammedia domaći271-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5085Ferencvaros - Diosgyor domaći371-01-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6963Ajkai Fc - Dunakanyar domaći113-05-1
6964Gyirmot - Budaorsi domaći900-01-0
6965Szolnoki - Szeged gosti231-11-1
6969Dorogi Fc - Szombathelyi Haladas domaći261-11-1
6974Kazincbaricika Bsc - Nyiregyhaza domaći520-02-2
6975Bekescsaba - Ujbuda gosti170-20-3
6976Csakvar - Bfc Siofok gosti310-12-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9433Unam Pumas - Toluca domaći560-02-1
9434Queretaro - Puebla domaći311-01-1
9529Fc Juarez - Monterrey domaći411-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6984Club Celaya - Correcaminos Uat - - 0-00-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9532Csf Speranta Nisporeni - Fc Petrocub gosti160-21-3

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5153Twente - Utrecht domaći221-03-1
5154Sparta Rotterdam - Ajax gosti250-21-4
5155Vitesse - Az Alkmaar gosti331-12-1
5167Willem - Feyenoord gosti740-00-1
5180Rkc Waalwijk - Psv Eindhoven domaći431-01-3

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4660Maastricht - Roda domaći490-01-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5062Traeff - Rommen gosti580-01-2
5065Fk Lyn - Lokomotiv Oslo domaći213-04-1
5068Flint - Staal domaći690-01-1
5069Storm Bk - Madla gosti240-21-2
5073Vestfossen - Fk Fyllingsdalen gosti50-20-4
5110Melbo - Junkeren domaći61-02-0
5111Honefoss - Floya gosti211-13-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5623Lillestrom - Brann gosti131-21-3
5624Mjondalen - Molde gosti240-11-3
5641Ranheim - Kristiansund domaći640-01-2
5642Sarpsborg - Viking domaći371-02-2
5643Tromso - Haugesund domaći71-02-2
5644Valerenga - Rosenborg gosti540-01-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9267Sandefjord - Sandnes Ulf domaći372-03-1
9268Tromsdalen - Ham Kam gosti20-12-5
9269Aalesund - Jerv domaći510-04-0
9270Notodden - Kfum Oslo domaći201-01-1
9271Raufoss - Nest Sotra gosti130-12-1
9272Ullensakerkisa - Strommen gosti11-12-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1990Kvik Halden - Stordals Blink gosti290-11-1
1991Hodd - Vidar domaći133-03-1
1999Nardo - Sola gosti71-21-4
2002Bryne - Arendal domaći191-12-1
2081Sotra Sk - Alta gosti450-12-3
2082Mjolner - Senja gosti830-00-1
2083Asker - Fram Larvik gosti480-00-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6757Werder Bremen - Augsburg domaći62-13-2
6758Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf gosti360-12-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5058Hamburg - Hannover domaći351-03-0
5059Holstein Kiel - Aue gosti480-01-1
5060Osnabruck - Karlsruher domaći221-03-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Kaiserslautern - Waldhof Mannheim gosti101-11-1
6887Uerdingen - E. Braunschweig domaći530-01-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8461Sand - Wurzburger domaći83-04-1
8754Eltersdorf - Fc Viktoria Kahl domaći271-18-3

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8755Sv Hemelingen - Sfl Bremerhaven gosti261-11-2
8791Habenhauser - Esc Geestemunde domaći171-02-1
8792Leher Ts - Sc Borgfeld gosti100-11-5

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8793Sv Rot Weiss Walldorf - Sv Neuhof - - 0-00-0
8794Sv Steinbach 1920 - Turk Gucu Friedberg gosti510-00-2
8795Vfb Ginsheim 1916 - Baunatal domaći351-16-2
8796Fc Eddersheim - Waldgirmes domaći510-03-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8797Freiburger Fc - Nottingen gosti110-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8799Usc Paloma - Sv Rugenbergen domaći32-05-2
8800Tsv Sasel 1925 - Fc Teutonia Ottensen 1905 gosti430-10-3

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
88241. Fc Duren - Borussia Freialdenhoven domaći51-03-0
8825Hennef 05 - Sv Breinig domaći141-02-0
8826Sv 1914 Eilendorf - Fortuna Koln Ii domaći331-02-0
8827Wegberg Beeck - Viktoria Arnoldsweiler gosti160-11-3
8828Blau Weiss Friesdorf - Fc Hurth gosti80-12-1
8829Wesseling Urfeld - Spvg Frechen 20 domaći61-22-3
8830Fc Pesch - Siegburger Sv 04 domaći102-04-0
8831Vfl Vichttal - Sv Deutz 05 gosti420-10-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8832Cronenberger - Sc Velbert gosti21-21-2
8833Sf Niederwenigern - Kray gosti400-20-4
8834Sportfrunde Baumberg - Kleve domaći53-03-3
8835Tus 64 Bosinghoven - Turu Dusseldorf domaći101-13-1
8852Sc Union Nettetal - Vfb 03 Hilden gosti301-11-2
8853Tvd Velbert 1870 - Ratinger domaći421-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8854Fc Hagen Uthlede - Tus Bersenbruck domaći421-02-1
8855Mtv Eintracht Celle - Braunschweig gosti121-14-1
8856Mtv Wolfenbuttel - Hsc Tundern domaći382-03-1
8857Sc Spelle Venhaus - Eintracht Northeim domaći261-05-0
8858Ulm Wolfsburg - Gifhorn domaći431-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8859Neustrelitz - 1. Fc Lok Stendal gosti250-11-1
8860Charlottenburger Fc Hertha 06 - Blau Weiss Berlin gosti580-00-1
8861Fc Hertha 03 Z. - Hansa Rostock Ii domaći411-01-1
8862Greifswalder - Fc Strausberg domaći192-04-1
8863Msv Pampow - Sc Tasmania 1900 Berlin domaći113-04-0
8864Sv Victoria Seelow - Brandenburger Sud 05 domaći510-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8865Fc International Leipzig - Wacker Nordhausen Ii domaći33-03-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9206Tsv Schott Mainz - Engers - - 0-00-0
9207Elversberg Ii - Fc Karbach domaći143-15-1
9208Fv Dudenhofen - Fv Diefflen domaći101-02-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
92091. Fc Kaan Marienborn - Rot Weiss Ahlen gosti151-11-3
9210Asc 09 Dortmund - Rsv Meinerzhagen gosti361-21-2
9211Eintracht Rheine - Sv Schermbeck gosti180-11-2
9212Gutersloh - Tsg Sprockhovel domaći21-01-1
9213Holzwickeder Sc - Sc Paderborn 07 Ii gosti401-11-1
9214Sc Preussen Munster Ii - Westfalia Herne domaći600-02-0
9215Sc Wiedenbruck 2000 - Tus Erndtebruck domaći92-02-1
9216Tus Ennepetal - Siegen gosti32-23-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9227Holstein Kiel Amateurs - Drochtersen Assel domaći262-03-0
9228St Pauli Am - Jeddeloh - - 0-00-0
9229Wolfsburg Am - Hannover Am gosti140-10-3
9230Hannoverscher Sc - Lubeck gosti420-11-2
9231Hansa Luneburg - Havelse domaći102-15-1
9285Vfb Oldenburg - Hamburg Am domaći402-03-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9286Psv Union Neumunster - Husumer domaći101-03-1
9321Sv Eichede - Tsb Flensburg gosti590-01-2
9378Sv Frisia 03 - Sc Weiche Flensburg 08 Ii gosti150-10-4

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Costa Del Este Fc - Atletico Chiriqui domaći650-01-0
1130Tauro - Ca Independiente De La Chorrera gosti650-00-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Club Guarani Asuncion - General Diaz domaći540-05-0
2325Sportivo San Lorenzo - Sol De America domaći161-11-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7353Pirata Fc - Carlos Mannucci - - 0-00-0
7354Deportivo Municipal - Alianza Lima gosti450-12-2

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9583Santos Fc Ica - Cd Sport Loreto domaći391-03-0
9584Comerciantes Unidos - Los Caimanes domaći361-12-1
9585Cultural Santa Rosa - Union Huaral gosti121-22-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5603Slask Wroclaw - Pogon Szczecin domaći41-11-1
5604Lech Poznan - Cracovia Krakow gosti270-11-2
5605Legia Warsaw - Rakow Czestochowa domaći52-03-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9273Miedz Legnica - Wigry Suwalki domaći650-02-1
9274Gks Belchatow - Chrobry Glogow gosti490-01-2
9275Puszcza Niepolomice - Stal Mielec gosti250-10-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7399Resovia Rzeszow - Olimpia Elblag gosti360-10-1
7400Elana Torun - Ks Legionovia Legionowo gosti20-14-1
7401Gryf Wejherowo - Bytovia Bytow gosti180-11-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9751Rks Radomsko - Pogon Grodzisk Mazowiecki gosti500-01-3
9769Oks Swit Skolwin Szczecin - Nielba Wagrowiec - - 0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1341Braga - Benfica gosti250-10-4
1346Porto - Vitoria Guimaraes domaći141-03-0
1347Tondela - Santa Clara - - 0-00-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5936Estoril - Varzim gosti250-13-1
5940Cd Mafra - Academica domaći900-01-0
5941Oliveirense - Sporting Farense gosti820-00-1
5942Ac Viseu - Covilha gosti121-11-3
5944Chaves - Penafiel domaći141-02-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9041Sporting Clube Ideal - Arc Oleiros - - 0-00-0
9042Csd Camara De Lobos - Braganca gosti900-00-1
9048Maritimo B - Gd Chaves B gosti163-34-4
9049Praiense - Beira Mar domaći21-11-1
9050Sacavenense - Sintra Football gosti100-12-2
9051Amora Fc - Alverca gosti730-00-2
9136Cd Pinhalnovense - Sintrense - - 0-00-0
9137Cfc Cf Canelas 2010 - Fc Pedras Rubras domaći12-13-1
9138Coimbroes - Gondomar - - - -
9139Espinho - Vila Real domaći102-05-0
9140Leiria - Oliv Hospital - - 0-00-0
9141Lusitania Lourosa - Fc Arouca gosti251-14-1
9142Olhanense - Real Sporte domaći151-03-2
9158Oriental - Cf Os Armacenenses gosti61-33-4
9160Sportivo De Loures - Mineiro Aljustrelense gosti310-12-1
9161Valadares Gaia Fc - Sanjoanense gosti140-21-4

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5220Fc Hermanstadt - Chindia Targoviste domaći171-02-1
5254Fcsb - Viitorul Constanta domaći381-12-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5326Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Daco Getica Bucuresti domaći401-02-0
5328Scolar Resita - Rapid Bucharest domaći191-11-2
5331Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Farul Constanta domaći570-02-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6586Ural Ekaterinburg - Fk Krasnodar gosti191-22-4
6587Arsenal Tula - Cska Moscow domaći101-11-2
6588Spartak Moscow - Zenit St Petersburg gosti410-10-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5671Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy domaći451-04-3
5672Los Angeles Fc - Minnesota United gosti250-20-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8409Bethlehem Steel Fc - Swope Park Rangers domaći361-02-0
8442New Mexico United - Los Angeles gosti520-00-2
8443Austin Bold Fc - Rio Grande Valley Fc domaći331-03-0
8444Saint Louis Fc - Hartford Athletic domaći162-13-2

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5871Balestier Khalsa - Brunei Dpmm gosti21-21-4
5872Houngang United - Home United domaći750-02-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1363Dac 1904 - Slovan Bratislava gosti182-15-2
1364As Trencin - Nitra domaći192-02-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3249Nk Celje - Rudar Velenje domaći102-03-0
3250Domzale - Maribor gosti70-10-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8967Kalcer Radomlje - Nk Dravograd domaći163-06-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5825Indija - Proleter Novi Sad gosti41-11-2
5848Cukaricki Belgrade - Radniki Nis domaći800-01-0
5849Mladost Lucani - Javor Ivanjica gosti111-13-3
5850Napredak - Fk Rad domaći281-04-0
5854Partizan Belgrade - Fk Tsc Backa Topola gosti11-11-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5582Rangers - Celtic gosti320-10-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6723Valencia - Mallorca domaći431-02-0
6724Atletico Madrid - Eibar gosti71-23-2
6725Espanyol - Granada Cf gosti130-10-3
6726Villarreal - Real Madrid domaći121-12-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Lugo - Alcorcon gosti101-22-4
1306Rayo Vallecano - Deportivo La Coruna gosti62-13-1
1308Sporting Gijon - Albacete domaći560-02-0
1312Girona - Malaga domaći301-01-0
1313Ponferradina - Tenerife domaći161-04-0
1316Cadiz - Extremadura domaći321-02-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3314Getafe B - Las Rozas Cf - - 0-00-0
3317Atletico Baleares - Las Palmas B domaći710-01-0
3437Atletico Madrid B - Scr Pena Deportiva gosti101-21-3
3440Sporting Gijon B - Ss Reyes domaći92-05-0
3831Ud Ibiza Eivissa - Cf Rayo Majadahonda domaći670-02-0
3836Fc Coruxo - Sadcf Internacional De Madrid Dsl gosti420-10-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3872Osasuna B - Real Valladolid B domaći281-01-0
3877Burgos - Deportivo Alaves B gosti680-01-1
3878Real Union De Irun - Cultural Leonesa domaći361-01-1
3879Guijuelo - Barakaldo gosti350-21-2
3897Izarra - Sd Leioa domaći730-02-0
3918Logrones - Club Haro Deportivo gosti360-10-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4183Cd Ebro - Espanyol B - - 0-00-0
4184Fc Andorra - Badalona domaći600-02-0
4189Orihuela - Prat domaći401-01-1
4204Barcelona B - Gimnastic domaći21-12-2
4214Levante B - Sabadell domaći131-11-2
4216Lleida - Cf La Nucia gosti90-20-2
4383Castellon - Valencia B gosti351-12-2
4387Hercules - Villarreal B domaći341-11-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4577Marbella - Cp Villarrobledo domaći31-02-1
4616Club Recreativo Granada - San Fernando - - 0-00-0
4626Real Murcia - Algeciras domaći71-11-1
4627Yeclano Deportivo - Cf Cadiz B gosti360-12-1
4642Atletico Sanluqueno - Merida domaći600-03-0
4649Rb Linense - Ucam Murcia domaći271-01-0
4650Don Benito - Cartagena gosti101-11-2
4654Rec De Huelva - Talavera gosti120-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5598Aik Stockholm - Djurgarden domaći231-01-0
5607Kalmar - Malmo gosti30-20-5
5608Sundsvall - Gotenborg gosti380-10-2
5609Bk Hacken - Falkenberg domaći212-14-1
5610Norrkoping - Hammarby domaći451-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7000Jonkopings Sodra - Orgryte domaći52-25-2
7001Dalkurd - Norrby gosti440-13-1
7002Trelleborgs Ff - Vasteras domaći112-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4992Lindome Gif - Trollhattan - - 0-00-0
4993Landskrona - Atvidaberg domaći131-01-0
4994Ljungskile - Oskarshamn domaći173-09-0
5007Torns If - Lunds gosti50-22-3
5026Skovde - Kristianstad domaći422-04-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Bodens - Akropolis gosti20-20-2
1721Vasalunds If - Tegs domaći223-05-0
1730Fc Linkoping City - Carlstad United domaći181-01-0
1731Nykoping - Sollentuna United - - 0-00-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1917Nordvarmland Ff - Gauthiod gosti40-20-4
1919Ijk Uddevalla - Ifk Tidaholm domaći182-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1908Gute - Lidingo domaći43-13-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1852Kramfors Alliansen - Pitea domaći680-01-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5612Basel - Lugano domaći271-02-1
5613Luzern - Young Boys domaći221-22-2
5614Thun - Sion gosti180-10-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6021Vaduz - Grasshoppers domaći341-12-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8968Es Sahel - Manastir - - 0-00-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5628Genclerbirligi - Basaksehir domaći361-01-2
5630Sivasspor - Gaziantep Bb gosti350-11-1
5639Fenerbahce - Trabzonspor domaći171-11-1
5640Yeni Malatyaspor - Alanyaspor gosti200-32-3

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6107Giresunspor - Hatayspor domaći311-02-2
6108Karagumruk - Menemen Belediyespor domaći520-01-1
6109Adana Demirspor - Kecioerengucu - - 0-00-0
6110Eskisehirspor - Bursaspor gosti730-00-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5145Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk gosti130-20-4
5147Zorya Lugansk - Dinamo Kiev gosti181-22-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Danubio - Atletico River Plate gosti470-00-1
1591Nacional De Football - Penarol domaći242-03-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1121Lala Fc - Metropolitanos Fc domaći391-01-0
6118Atletico Venezuela - Zamora gosti430-10-2
6119Estudiantes De Merida - Trujillanos gosti40-11-2
6121Caracas - Zulia Fc gosti261-21-2
6124Monagas - Academia Puerto Cabello domaći451-01-1

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2639Kanada - Australija 92-108
2640Novi Zeland - Brazil 94-102
2644Dominikanska Republika - Jordan 80-76
2661Turska - Japan 86-67
2662Senegal - Litva 47-101
2722Grcka - Crna Gora 85-60
2724Ceska - Sad 67-88
2732Francuska - Njemacka 78-74

LIGA PRVAKA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5129Yunost Minsk - Trinec 0-02-0
5132Frolunda - Mountfield Hk 0-02-3
5140Skelleftea - Grenoble 0-11-2
5144Cardiff Devils - Graz 99ers 0-13-3
5217Gks Tychy - Adler Mannheim 1-02-2
5218Karpat - Bern 2-02-2
5276Pelicans - Lausanne 0-14-4
5319Vienna Capitals - Djurgardens If 1-01-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6961Piestany U20 - Topolcany U20 V-VV-V
6962Berounsti Medvedi U20 - Smichov 1913 U20 V-VV-V

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5052Cska Moscow - Avangard Omsk 1-11-3

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081G.Dimitrov - A.De Minaur 19-127-56-33-0
1087N.Djokovic - S.Wawrinka V-V4-65-7V-V
1088R.Federer - D.Goffin 18-46-26-23-0
1636D.Koepfer - D.Medvedev 17-226-33-61-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039L.Bambridge B.Mclachlan - J.Chardy F.Martin 13-96-37-62-0
1040P.Carreno Busta F.Lopez - R.Haase W.Koolhof 9-136-73-60-2
1041M.Granollers H.Zeballos - R.Ram J.Salisbury 18-166-35-72-1
1809O.Marach J.Melzer - M.Copil N.Kyrgios V-VV-VV-VV-V
1813R.Bopanna D.Shapovalov - M.Cecchinato A.Seppi V-VV-VV-VV-V
6990M.Arevalo J.O Mara - K.Krawietz A.Mies 13-156-33-61-2
6991R.Bopanna D.Shapovalov - J.Murray N.Skupski 7-123-64-60-2
6992L.Mayer J.Sousa - L.Kubot M.Melo 13-97-66-32-0

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7246A.Martin - F.Mena 11-146-24-61-2

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7245A.Begemann F.Mergea - F.Neis P.Sousa 26-245-77-52-1

CHALLENGER JINANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063Y.Chung - K.Uchida 6-122-64-60-2
1064B.Crepatte - T.Yang 13-106-47-62-0
1065S.Imai - C.Tseng 13-175-76-41-2
1066T.Wang - S.Myneni V-VV-VV-VV-V
1067A.Vukic - J.Ward 12-153-66-31-2
1068D.Wu - C.Altamirano 12-86-46-42-0
1069Z.Zhang - J.Cui 14-122-66-32-1
1070I.Sijsling - G.Oliveira 5-123-62-60-2
1071Y.He - X.Gao 12-56-16-42-0
1073Z.Zhang - F.Sun 12-76-36-42-0

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7247E.Ruusuvuori - M.Viola 12-16-06-12-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1206A.Spears R.Bopanna - F.Martin R.Atawo 11-145-76-70-2
1207B.Soares N.Melichar - J.Murray B.Mattek Sands 6-123-63-60-2
1209H.Carter J.Withrow - M.Pavic G.Dabrowski 8-136-72-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098E.Svitolina - M.Keys 13-97-56-42-0
1099J.Konta - Ka Pliskova 19-156-76-32-1
1100Q.Wang - A.Barty 12-66-26-42-0
1102S.Williams - P.Martic 12-76-36-42-0

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046Chan H C L.Chan - A.Pavlyuchenkova A.Sevastova 9-156-30-61-2
1047V.Golubic S.Sorribes Tormo - E.Mertens A.Sabalenka 8-133-65-70-2
1048G.Dabrowski Y.Xu - Friedsam Al L.Siegemund 12-116-30-62-1
1049V.Kuzmova A.Sasnovich - D.Collins E.Perez 19-187-65-72-1
1050A.Kalinskaya Y.Putintseva - S.Peng A.Rosolska 17-126-25-72-1
2192D.Kasatkina A.Kontaveit - V.Golubic S.Sorribes Tormo V-VV-VV-VV-V
2200L.Kichenok J.Ostapenko - R.Olaru Z.Yang 12-76-36-42-0
2232N.Melichar K.Peschke - C.Gauff C.Mcnally 9-133-66-70-2

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1500Hc Midtjylland - Hc Odense Herrer 25-24
1514Odder Handbold - Otterup 29-31
5715Hei Skaering - Hoj Elitehandbold 24-28

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
8452Hc Vise Bm - Fh Hafnarfjardar 27-27
8459Haukar Hafnarfjordur - Plzen 20-25
8460Porec - Hv Kras Volendam 29-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5786Paris 92 - Bourg De Peage 28-25
5787Metz Handball - Joan Of Arc Dijon Handball 35-21
5794Cjf Fleury Les Aubrais - Nantes Atlantique Hb 27-23

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1926Storhamar - Sola 30-22
1927Aker Topphaandball - Molde Hk 29-27
1930Byasen Elite - Fredrikstad 31-28
1935Fana Haandball Elite - Tertnes 24-26

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1912Fuchse Berlin - Erlangen 30-23
6246Balingen Weilstetten - Nordhorn Lingen 25-23
6247Lemgo - Magdeburg 24-32

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1692Hsg Krefeld - Djk Rimpar Wolfe 19-20
1693Aue - Coburg 33-25
1694Emsdetten - Lubbecke 19-26
1695Hamburg - Dormagen Rhineland 26-22

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4567Mks Kalisz - Piotrkowiann 27-26
4568Wybrzeze Gdansk - Chrobry Glogow 26-33

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6967Cs Gloria 2018 Bistrita - Sc Municipal Craiova 22-24
6968Zalau - Csm Bucuresti 25-24

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6966Amicitia Zurich - Suhr Aarau 18-23

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9635Rusija - Belgija 1-02-03-1
9636Nizozemska - Grcka 1-02-03-0
9637Srbija - Rumunjska 1-02-03-0
9638Njemacka - Slovenija 1-02-03-0
9639Italija - Slovacka 1-02-03-0
9640Azerbaijan - Bugarska 0-10-20-3
9641Turska - Hrvatska 1-01-13-2
9642Poljska - Spanjolska 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1579Provence Rugby - Perpignan 25-10

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4682Racing Metro 92 - Castres 23-14
4683Lyon Olympique - Toulouse 22-12

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4689London Broncos - Leeds Rhinos 10-36
4690Wakefield Wildcats - Wigan Warriors 16-24

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
6265Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 8-6
6267Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 1-4
6268Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2-0
6281Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars 2-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
7421New York Yankees - Oakland Athletics 5-4
7422St Louis Cardinals - Cincinnati Reds 4-3
7916Toronto Blue Jays - Houston Astros 0-2
7917Detroit Tigers - Minnesota Twins 3-8
7918Tampa Bay Rays - Cleveland Indians 8-2
7919Washington Nationals - Miami Marlins 9-3
7920Kansas City Royals - Baltimore Orioles 6-4
7921Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 0-4
7922Colorado Rockies - Pittsburgh Pirates 2-6
7923San Francisco Giants - San Diego Padres 4-8
7924L A Angels - Boston Red Sox 3-4
7925Atlanta Braves - Chicago White Sox 5-3
7926Philadelphia Phillies - New York Mets 5-2
7927St Louis Cardinals - Cincinnati Reds 3-5

VN BELGIJA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5157A.Albon - A.Albon 1-0
5158V.Bottas - V.Bottas 1-0
5159P.Gasly - P.Gasly 1-0
5164A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5165R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5166L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5181N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5182R.Kubica - R.Kubica 1-0
5201D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5216C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5256K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5257L.Norris - L.Norris 1-0
5258S.Perez - S.Perez 1-0
5260K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5261D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5262G.Russell - G.Russell 1-0
5265C.Sainz - C.Sainz 0-1
5266L.Stroll - L.Stroll 1-0
5268M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
5277s.vettel/s.vettel - 1-0

VN BELGIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5645R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
5646L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5647N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
5648D.Kvyat - P.Gasly 1-0
5651G.Russell - R.Kubica 1-0
5652C.Sainz - L.Norris 0-1
5658M.Verstappen - A.Albon 0-1
5659S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 9 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6846A.Valverde - P.Roglic 0-1
6847C.F.Hagan - D.Martinez V-V
6848C.Rodriguez - P.Stetina 1-0
6849H.Pernsteiner - L.Meintjes 1-0
6850I.Izagirre - G.Bennett 1-0
6851J.E.Chaves - F.Aru 1-0
6853M.Soler - S.Kuss 1-0
6854M.A.Lopez - N.Quintana 0-1
6855M.Bizkarra - B.Oconnor 0-1
6856N.Edet - S.Higuita 0-1
6859N.Eg - A.Gebreigzabhier 1-0
6860O.Rodriguez - M.Nieve 0-1
6865T.Pogacar - R.Majka 1-0
6866W.Kelderman - P.Latour 1-0
6869W.Poels - T.G.Hart 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 21627353945
arrow BL Belgija Keno 20/70 23578161723293437394143535662646568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 215243141
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 59101325
arrow DA Multi-Daily A 6/99 83944566294
arrow DB Multi-Daily B 6/99 184243495985
arrow DC Multi-Daily C 6/99 273245748795
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 137910181920242632334451525556576166
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 468912141724313637404243516064656770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1018222534
arrow FK Finska Keno D 20/70 25131822232425272829304446474950526264
arrow FQ Finska Keno V 20/70 36111217202225304149525355575961636970
arrow FT Finska Keno T 20/70 2471314151721232638424446475362646668
arrow GO Njemačka Keno 20/70 12142023263033374046495253596364656768
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 41819222842
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3571015161718202124373840495053555657
arrow LE Latvija Keno E 20/62 457912131416232834353839495051535760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 48131922242528333540434750525458596162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 45103538
arrow NP New York Pick 10 20/80 568911131415212541475253557273747677
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 89202225303537384244475456606365717479
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 27121322252835374041454750535660626770
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 67162930
arrow RO Rumunjska 6/49 61920363844
arrow SK Slovačka 5/35 1114172125
arrow SL Slovenija 7/39 352022233137
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 38102025
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 25121631323340415152535462636871787980