Ponedjeljak 02.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1108Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets - - 0-12-2
1109G.Monfils - P.Andujar Alba - - 0-01-0
1110N.Osaka - B.Bencic - - 0-00-1
1111Sligo - Dundalk - - 0-10-2
1112Fluminense - Avai - - 0-00-1
1113Cerro Porteno - River Plate Asuncion - - 1-02-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1381Usm El Harrach - Rc Arbaa domaći311-11-3

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1127Deportivo Riestra - Instituto Cordoba - - 0-00-0
1128Ca Estudiantes - Agropecuario Argentino domaći71-01-0
1973Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Quilmes - - 0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Club Atletico Fenix - Deportivo Armenio gosti330-21-2
1123Villa San Carlos - Comunicaciones - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1124Berazategui - Ferrocarril Midland - - 0-00-0
1125Cscd Laferrere - General Lamadrid domaći321-02-0

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1382Club Brugge U21 - Heverlee Leuven U21 domaći351-12-2
1383Kaa Gent U21 - Y.R. Kv Mechelen U21 domaći181-03-0
1384Krc Genk U21 - Rsc Anderlecht U21 gosti50-11-2
1385Kv Oostende U21 - As Eupen U21 gosti40-11-3
1386Standard Liege U21 - St. Truiden U21 domaći122-15-1
1401Zulte Waregem U21 - Kfco Beerschot Wilrijk domaći91-02-0
1411Cercle Brugge U21 - Royal Excel Mouscron U21 gosti11-21-3
1412Kv Kortrijk U21 - Royal Excelsior Virton gosti20-11-1
1414Union Saint Gilloise - Sporting Lokeren U21 gosti140-10-1
1417Ksv Roeselare - Waasland Beveren U21 gosti161-21-4

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2535Fluminense - Avai gosti870-00-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2578Imperatriz - Juventude - - 0-00-0

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1447Neftochimik Bourgas - Fk Septemvri Sofia gosti40-20-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Mushuc Runa Sc - Macara domaći291-11-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3085Chelmsford City - Billericay Town domaći510-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Curzon Ashton - Chester gosti51-11-3

ENGLESKA U21 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Barnsley Fc - Crystal Palace U21 domaći221-03-0
1783Sheffield United - Charlton Athletic domaći241-23-4
1785Sheffield Wednesday U23 - Colchester United domaći411-14-1
1787Burnley Fc - Queens Park Rangers - - 0-00-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1566Reading U23 - West Brom U23 gosti50-12-1

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1044Albanija - Finska gosti90-30-3
1045Island - Slovacka domaći650-01-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1595Fci Levadia Tallinn U21 - Elva domaći101-15-1
1602Jk Tallinna Kalev U21 - Flora Tallinn Ii - - 0-00-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8870Kooteepee - Eif domaći41-12-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9749Paris Fc - Fc Chambly Oise gosti30-20-3
9750Grenoble - Lens domaći261-12-2

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1294Fajr Sepasi Fc - Malavan Bandar Anzali Fc domaći162-04-0
1295Gol Reyhan Alborz - Ghasghaei Shiraz domaći940-01-0
1296Mes Rafsanjan Fc - Niroye Zamini Tehran domaći500-03-0
1297Navad Urmia Fc - Rayka Babol Fc domaći111-01-0
1300Sanat Mes Kerman Fc - Sorkhpooshan Pakdasht Fc domaći31-22-4
1324Baderan Tehran - Elmo Adab Tabriz domaći251-03-0
1325Khosheh Talaei - Aluminium Arak - - 0-00-0
1326Sepidrood Rasht Sc - Esteghlal Khuzestan Fc gosti101-13-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Cork City - Waterford domaći261-01-2
1052Sligo - Dundalk gosti150-10-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4253Cesena - Vis Pesaro domaći321-01-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9169Kiryat Shmona - Hap Kfar Saba gosti70-21-3

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1119Bnei Sakhnin - Hapoel Katamon Jerusalem Fc gosti20-21-3
1120Hapoel Petach Tikva - Ir Ramat Hasharon domaći940-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1646Daejeon Hydro - Boeun Sangmu Wfc domaći480-01-0
1647Gumi Sportstoto - Seoul City Wfc domaći251-02-0
1648Hwacheon Kspo Fc - Hyundai Steel gosti210-10-3

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5930Boca Juniors De Cali - Fortaleza Fc gosti610-00-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1609Gyor - Vasas domaći242-02-0

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1611Vvv Venlo - Jong Sbv Excelsior domaći372-04-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1082Krakeroy - Molde 2 domaći81-12-1
1083Herd - Sparta Sarspborg 2 domaći232-02-2
1090Mjonden 2 - Grei gosti190-12-1
1092Brann 2 - Stromsgodset 2 gosti53-15-1
1094Sogndal 2 - Os domaći61-02-0
1116Orkla - Ranheim 2 domaći51-11-1
1118Harstad - Ullensaker Kisa 2 gosti430-11-4
1613Frigg - Valerenga 2 domaći221-03-2
1637Vindbjart - Start 2 gosti460-10-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1076Kjelsas - Odd Bk 2 domaći291-11-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5061Stuttgart - Bochum domaći191-12-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5075Cz Jena - Magdeburg domaći441-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1605Optik Rathenow - Energie Cottbus domaći171-11-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1608Wattenscheid - Sportfreunde Lotte domaći161-01-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2326Cerro Porteno - River Plate Asuncion domaći131-02-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7355Real Garcilaso - Alianza Universidad De Huanuco gosti900-00-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5255Acs Sepsi - Dinamo Bucharest gosti830-00-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5333Fc Arges - Pandurii Tg.Jiu domaći171-02-1
5334Petrolul Ploiesti - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc VVV-VV-V

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1780Charleston - Memphis 901 Fc VVV-VV-V

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9833Glentoran - Institute domaći102-04-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134Kilmarnock Fc - Ross County Fc gosti270-12-1
1135Motherwell Fc - Greenock Morton Fc domaći111-02-0
1650Queen Of The South - Heart Of Midlothian Fc gosti660-01-3

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1074Ifk Malmo - Ksf Prespa Birlik - - 0-00-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1138Es Metlaoui - Us Ben Guerdane gosti450-10-1

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6944Italija - Angola 92-61
6945Venezuela - Obala Bjelokosti 87-71
6946Nigerija - Argentina 81-94
6947Tunis - Iran 79-67
6948Srbija - Filipini 126-67
6949Kina - Poljska 72-72 / 76-79
6950Puerto Rico - Spanjolska 63-73
6952Juzna Koreja - Rusija 73-87

BJELORUSIJA 2.LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2089Bjelorusija U18 - Pinskie Jastreby 1-14-6
2097Bjelorusija U20 - Hk Brest 0-11-3
2098Hc Bobruisk - Khimik Ska 0-11-1
2100Hc Lokomotiv Orsha - Hk Vitebsk 3-010-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7472Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets 0-12-2
7473M Magnitogorsk - Ska St Petersburg 0-11-3
7474Traktor Chelyabinsk - Vityaz Podolsk 1-12-4
7475Dinamo Minsk - Neftekhimik 0-12-4
7476Dinamo Riga - Spartak Moscow 1-01-1
7477Dynamo Moscow - Torpedo Nn 2-13-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8446A.Rublev - M.Berrettini 11-191-64-60-3
8447A.Zverev - D.Schwartzman 15-216-32-61-3
8448G.Monfils - P.Andujar Alba 18-56-16-23-0
8449M.Cilic - R.Nadal 12-213-66-31-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042J.Sock J.Withrow - B.Bryan M.Bryan 13-96-47-52-0
1307O.Marach J.Melzer - M.Kecmanovic C.Ruud 12-36-06-32-0
1311J.S.Cabal R.Farah - R.Haase W.Koolhof 12-86-46-42-0

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1681H.Heliovaara - F.Meligeni Rodrigues Alves 13-106-47-62-0
1682J.Pla Malfeito - M.Eriksson 6-135-71-60-2

CHALLENGER CASSIS FRANCETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1684G.Blancaneaux - R.Roumane 13-163-66-41-2
1685Y.Schab - T.Machac 0-120-60-60-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1658A.Giannessi - V.Galovic V-V0-6V-VV-V
1659J.Menezes - B.Zapata Miralles 4-120-64-60-2
1660S.Ofner - G.Garcia Lopez 12-46-26-22-0
1661J.Lenz - G.Mager 9-135-74-60-2
1664M.Safwat - F.Arguello 16-84-66-22-1
1665R.Dutra Silva - A.Pellegrino V-V2-6V-VV-V
1666F.Coria - E.Benchetrit 13-66-17-52-0
1667R.Molleker - F.Baldi 10-177-52-61-2
1668F.Horansky - L.Musetti 7-123-64-60-2
1669F.Gaio - P.Cachin 14-117-57-62-0

CHALLENGER GENOA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1342A.Molcan - J.Ocleppo 13-106-47-62-0
1343G.Escobar - A.Vavassori 8-133-65-70-2

CHALLENGER JINANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070I.Sijsling - G.Oliveira 5-123-62-60-2
1073Z.Zhang - F.Sun 12-76-36-42-0
6514T.Gabashvili - J.Grills 17-126-45-72-1
6516T.Wu - L.Saville 12-46-36-12-0
6517Y.Jin - F.Ferreira Silva 4-123-61-60-2
6518E.Lopez Perez - K.Uchida 13-97-66-32-0
6519E.Song - H.Bourchier 12-76-46-32-0
6520I.Nedelko - J.Nam 17-144-67-52-1
6521J.Ward - Y.Uchiyama 17-124-67-62-1
6522S.Mukund - S.Sekiguchi 6-123-63-60-2
6523T.Wang - R.Tokuda 14-166-35-71-2
6524G.Oliveira - G.Soeda V-V3-6V-VV-V
6525H.Moriya - D.Wu 8-133-65-70-2
6526T.Ito - B.Crepatte 12-46-46-02-0

CHALLENGER NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1738N.Mejia - J.Smith 14-187-63-61-2
1739S.Bangoura - A.Sarkissian 18-136-36-72-1
1740T.Kwiatkowski - C.Sinclair 13-87-66-22-0
1742E.Zhu - M.Redlicki 13-96-37-62-0
1743A.Ritschard - D.Galan 10-134-66-70-2
1744S.Kirchheimer - E.Escobedo 12-86-46-42-0
1750U.Blanch - Y.Watanuki V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER NEW HAVEN USATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1733A.Kovacevic - R.Shane 8-124-64-60-2
1734R.Quiroz - N.Rubin 10-136-74-60-2
1735D.King - P.Chrysochos 4-122-62-60-2
1736D.Young - F.Peliwo 12-76-36-42-0
1737J.Mcnally - R.Sarmiento 16-163-67-62-1
6156U.Blanch - O.Ayeni 12-56-36-22-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1210E.Roger Vasselin K.Flipkens - S.Stosur R.Ram 11-146-75-70-2
1211M.Venus Chan H C - W.Koolhof K.Peschke 13-96-37-62-0
1651I.Dodig L.Chan - F.Martin R.Atawo 20-157-63-62-1
1652J.Murray B.Mattek Sands - M.Pavic G.Dabrowski 19-152-67-52-1

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6993D.Vekic - J.Goerges 19-156-77-52-1
6994K.Ahn - E.Mertens 2-121-61-60-2
6995N.Osaka - B.Bencic 9-135-74-60-2
6996T.Townsend - B.Andreescu 9-161-66-41-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1318A.Pavlyuchenkova A.Sevastova - Duan Y Y S.Zheng 7-124-63-60-2
1319Babos T. Mladenovic K. - A.Kalinskaya Y.Putintseva 12-56-36-22-0
1320C.Gauff C.Mcnally - V.Azarenka A.Barty 1-120-61-60-2
1321L.Kichenok J.Ostapenko - Hsieh S W B.Strycova 12-76-46-32-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1910Skanderborg - Bjerringbro Silkeborg 25-36
1911Fredericia Hk - Gog 33-30

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9586Vojvodina Novi Sad - Nexe Nasice 29-23

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1133Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 2-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1366New York Yankees - Texas Rangers 0-7
1367Washington Nationals - New York Mets 3-7
1368Detroit Tigers - Minnesota Twins 3-4
1369Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles 5-4
1370Atlanta Braves - Toronto Blue Jays 6-3
1371Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies 1-7
1372St Louis Cardinals - San Francisco Giants 3-1
1373Chicago Cubs - Seattle Mariners 5-1
1375Arizona Diamondbacks - San Diego Padres 14-7
1376Milwaukee Brewers - Houston Astros 2-3
1378Cleveland Indians - Chicago White Sox 11-3
1379L A Dodgers - Colorado Rockies 16-9

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 2891016181930323739424448515662656769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1519212934
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 5671519
arrow DA Multi-Daily A 6/99 112646497784
arrow DB Multi-Daily B 6/99 31834639699
arrow DC Multi-Daily C 6/99 132243798388
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 245811142223252627303845495058656670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 35679131725323334353941434650566163
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 812171928
arrow FK Finska Keno D 20/70 1112151618222729414647505254555660666970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2691420262730323436383941444951616670
arrow FR Francuska 5/49 26213344
arrow FT Finska Keno T 20/70 58101617182223303241434448506063646770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1341012141624252728294043505159616265
arrow IL Illinois 6/52 6929364448
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2471214232431353738394044495051555660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1261517181922242527314041424345495560
arrow LM Latvija Keno M 20/62 412131415171920222627283337475556576062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1015161727
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 131725263841
arrow NP New York Pick 10 20/80 211182237394249575961626567717376777880
arrow OH Ohio Classic 6/49 4529324146
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 234204244
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 23111721222627354043464849525358667980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 814151821293436384047495054636669737880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 13202629
arrow SB Španjolska Bono 6/49 8918344044
arrow SI Singapur 6/49 1518203344
arrow TK Tennessee Cash 5/35 814182333
arrow WA Washington 6/49 121415242548
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 5671924
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 210111319222527303540505556575862647080