Utorak 03.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2401Brest - Veszprem - - 0-00-1
2422Barys Astana - Admiral Vladivostok - - 0-01-3
2427S.Williams - Q.Wang - - 0-01-0
2438Cska Moscow - Ak Bars Kazan - - 0-13-2
2458Blackpool - Morecambe - - 2-15-1
2461Ipswich - Tottenham U21 - - 0-12-1
2463R.Federer - G.Dimitrov - - 0-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1977Nueva Chicago - Platense gosti570-01-1
5218Ferro Carril Oeste - Atletico Atlanta gosti560-00-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5856Sacachispas Fc - Ca Colegiales gosti500-02-3

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1982Brasil De Pelotas - Londrina Pr domaći71-01-0
1983Vila Nova - Vitoria Ba gosti280-20-2
6278Criciuma - Ponte Preta - - 0-00-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2481Ponte Preta U20 - Vitoria U20 gosti330-10-2
2485Santos U20 - Corinthians U20 - - 0-00-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6513Benesov - Pardubice domaći42-02-1

DANSKA 2. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5035Jammerbugt Fc - Middelfart gosti450-10-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1338Fuglebakken Kfum - Viby gosti50-20-3
1341Herstedster - Hik Hellerup domaći41-34-7
1342Bk Marienlyst - Holstebro domaći61-02-1
2000Bk Roskilde - Hb Koge gosti41-31-3
2076Djursland - Vejlby Skovbakken Aarhus gosti131-31-4
2077Hillerod - Naestved domaći880-01-0
2078Ledoje Smorum - Nykobing Fc domaći141-21-4
2079Otterup - Sydvest domaći211-04-0
2080Tarup Paarup - Fc Roskilde gosti130-10-3
2081Vejgaard Bk - Hobro gosti42-12-1
2084Frederiksberg - Vanlose gosti230-22-3

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1495Bamber Bridge - Atherton Collieries domaći391-03-0
1496Lancaster - Fc United Of Manchester - - 0-00-0
1499Matlock Town - Grantham gosti190-12-2
1502Mickleover Sports - Buxton gosti361-14-2
1503Nantwich Town - Warrington gosti360-11-3
1505Stafford Rangers - Basford United - - 0-00-0
1506Whitby Town - Scarborough Athletic domaći490-02-0
1507Witton Albion - Hyde United domaći111-02-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1451Blackpool - Morecambe domaći42-15-1
1452Crewe - Burton Albion gosti130-31-3
1453Accrington Stanley - Fleetwood domaći530-02-1
1457Doncaster - Lincoln City gosti430-13-1
1458Grimsby - Scunthorpe gosti280-11-2
1462Macclesfield - Newcastle U21 domaći191-02-1
1463Port Vale - Shrewsbury gosti270-12-1
1464Salford - Aston Villa U21 domaći800-02-0
1465Forest Green - Southampton U21 gosti161-13-2
1467Afc Wimbledon - Brighton U21 gosti520-00-2
1469Northampton - Peterborough gosti210-20-2
1470Coventry - Walsall - - 0-00-0
1474Exeter - Cheltenham domaći51-01-0
1475Gillingham - Colchester gosti81-12-3
1488Ipswich - Tottenham U21 gosti80-12-1
1489Leyton Orient - Southend domaći61-02-0
1490Plymouth - Bristol Rovers gosti301-11-1
1492Portsmouth - Crawley Town domaći700-01-0
1493Stevenage - Milton Keynes Dons gosti160-10-3
6199Bolton - Bradford domaći81-01-1
6203Oxford United - Norwich City gosti640-02-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1043Stockport - Fylde domaći192-02-1
9189Barrow - Hartlepool gosti710-00-1
9190Chesterfield - Halifax gosti80-22-3
9191Dover Athletic - Ebbsfleet United gosti130-11-1
9192Eastleigh - Boreham Wood domaći61-02-0
9193Harrogate Town - Chorley domaći41-02-0
9194Notts County - Solihull Moors - - 0-00-0
9195Woking - Torquay domaći530-01-1
9196Wrexham - Maidenhead United gosti221-12-2
9197Yeovil - Sutton United domaći680-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1545Bath City - Hampton Richmond domaći171-03-0
1546Concord Rangers - Braintree Town gosti370-12-2
1548Dorking Wanderers - Chippenham domaći590-01-0
1551Dulwich Hamlet - Maidstone United gosti850-00-1
1552Oxford City - Weymouth - - 0-00-0
1553Slough Town - Hemel Hampstead Town domaći252-02-0
1554St Albans - Wealdstone gosti281-12-3
1555Tonbridge - Dartford domaći272-13-2
1558Welling - Eastbourne Borough - - 0-00-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1509Bradford Park Avenue - Farsley Celtic gosti500-00-3
1510Gateshead - Spennymoor domaći31-01-0
1511Guiseley - York - - 0-00-0
1517Kettering - Boston Utd gosti480-00-2
1518Kidderminster - Brackley Town gosti201-21-3
1521Kings Lynn - Alfreton Town domaći22-03-2
1522Southport - Altrincham domaći322-02-1
1523Telford - Gloucester gosti21-24-3

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Peterborough Sports Fc - Banbury United gosti80-21-3

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Bosna I Hercegovina - Malta domaći720-02-0
2147Slovenija - Kosovo domaći142-05-0
2150Ceska - Poljska VVV-VV-V
2151Wales - Sjeverna Irska gosti111-12-2
2157Belgija - Hrvatska domaći182-06-1
3165Gruzija - Italija gosti240-10-1
3196Ukrajina - Njemacka gosti50-30-8
3197Austrija - Sj Makedonija domaći663-03-0
3198Izrael - Danska gosti130-10-3
3199Latvija - Svedska domaći141-11-4
3207Rusija - Estonija domaći102-04-0
3208Bjelorusija - Farski Otoci domaći62-06-0
3209Svicarska - Litva domaći191-04-0
3210Nizozemska - Turska domaći131-03-0
3211Irska - Crna Gora domaći71-02-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1359Damash Gilan Fc - Arman Gohar Sirjan domaći21-01-0

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6193Augnablik Fc - Vaengir Jupiters gosti50-10-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5931Tigres Fc - Deportes Pereira domaći311-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2493Norveska - Engleska gosti100-12-1
2519Sad - Portugal domaći222-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2486Tus Haltern - Wuppertaler gosti50-22-2

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1987Atletico Grau - Sporting Cristal domaći111-01-1

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2368Sakhalin Sakhalinsk - Ska Khabarovsk gosti140-10-2
2369Irtysh Omsk - Tom Tomsk gosti310-10-2
2370Tyumen - Yenisey gosti820-00-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2441Al Nojoom Fc - Al Shoulla Fc domaći221-11-3
2445Al Thoqbah Club - Najran Sc - - 0-00-0
2446Al Mujazzal Fc - Al Batin domaći520-01-2
2449Al Bukayriyah Fc - Al Qadisiyah domaći112-13-3
2452Al Jabalain Fc - Al Khaleej Saihat Fc gosti100-21-3

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Vipers Sc - Tooro United Fc domaći780-01-0
1939Busoga United Fc - Kampala Capital City Authority Fc gosti380-10-1
1943Express Fc - Bright Stars Fc domaći31-11-1
1961Maroons Fc - Kyetume Fc domaći111-01-0
1962Wakiso Giants Fc - Uganda Revenue Authority Fc domaći11-13-1

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1533Australija - Senegal 81-68
1535Crna Gora - Novi Zeland 83-93
1537Njemacka - Dominikanska Republika 68-70
1538Japan - Ceska 76-89
1540Litva - Kanada 92-69
1541Brazil - Grcka 79-78
1542Jordan - Francuska 64-103
1543Sad - Turska 81-81 / 93-92

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6032Phoenix Mercury - Seattle Storm 70-82
6033Los Angeles Sparks - Atlanta Dream 70-60

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4700Olomouc - Kometa Brno 3-15-5
4701Slovan Ustecti Lvi - Hc Decin 1-08-1
4712Sport - Assat 0-03-3
4713Benatky Nad Jizerou - Horacky Fk Trebic 2-12-3
4714Hc Frydek Mistek - Hk Jestrabi Prostejov 1-44-6
4715Hc Klatovy - Kadan 0-11-3
4716Vhk Vsetin - Hc Zubr Prerov 3-05-3
4721Zvolen - Slovan Bratislava 1-12-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1289Red Star Kunlun - Salavat Ufa 1-03-3
1290Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 1-12-1
1291Barys Astana - Admiral Vladivostok 0-01-3
1292Jokerit - Avangard Omsk 0-11-3
1293Cska Moscow - Ak Bars Kazan 0-13-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1935Loko Yaroslavl U20 - Almaz U20 1-04-1

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1302R.Federer - G.Dimitrov 22-246-34-62-3
1303S.Wawrinka - D.Medvedev 16-226-73-61-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1315K.Krawietz A.Mies - L.Mayer J.Sousa 13-107-66-42-0
3238M.Granollers H.Zeballos - O.Marach J.Melzer 13-107-66-42-0

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1119S.Verbeek - D.Sela 11-156-34-61-2
1120A.Nedovyesov - M.Eriksson 12-76-36-42-0
1121D.Popko - G.Sakharov 12-36-16-22-0
1687A.Arnaboldi - A.Muller 16-146-33-62-1
1691A.Escoffier - M.Viola V-VV-VV-VV-V
1697D.Masur - T.Kamke 12-76-36-42-0
1698H.Gaston - M.Huesler 15-176-46-71-2
1699T.Seyboth Wild - M.Martineau 13-107-66-42-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1327A.Arnaboldi L.Margaroli - A.Goransson S.Verbeek 5-122-63-60-2
1332F.Moret J.Moret - T.Bourcet A.Escoffier 6-122-64-60-2
1334I.Sabanov M.Sabanov - E.Karlovskiy R.Ramanathan 5-124-61-60-2
1339S.Giraldo I.Ivashka - Q.Halys T.Lamasine 5-123-62-60-2
1340T.Draganja U.Ignatik - M.Martineau C.Moutet 22-247-66-71-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1197A.Molcan - T.Bellucci 13-96-47-52-0
1199J.Munar Clar - C.Berlocq 16-163-67-62-1
1203A.Vavassori - Y.Hanfmann 12-176-45-71-2
1204B.Zapata Miralles - K.Coppejans 12-66-26-42-0
1205L.Giustino - G.Zeppieri 5-123-62-60-2
1206G.Andreozzi - S.Ofner 16-94-66-32-1
1207T.Daniel - M.Safwat 17-146-35-72-1
1208T.Monteiro - A.Pellegrino 12-76-36-42-0
1209V.Galovic - A.Davidovich Fokina 4-120-64-60-2
1237G.Mager - S.Caruso 13-87-66-22-0
1245F.Bagnis - S.Travaglia 12-156-33-61-2

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1700A.Balazs F.Romboli - R.Junaid P.Raja 14-127-67-62-0
1709A.Behar G.Escobar - L.Giustino G.Granollers 12-56-36-22-0
1712F.Gaio A.Pellegrino - R.Arneodo H.Nys 9-134-65-70-2

CHALLENGER JINANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1268C.Tseng - P.Krstin 14-127-67-62-0
1272J.Duckworth - Z.Zhang 12-56-16-42-0
1278S.Diez - Z.Zhang 6-123-63-60-2
1279Y.He - S.Kwon 6-124-62-60-2
6524G.Oliveira - G.Soeda V-V3-6V-VV-V
6526T.Ito - B.Crepatte 12-46-46-02-0

CHALLENGER JINAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1267P.Krstin A.Santillan - J.Fruttero T.Yang 21-167-54-62-1
6158J.S.Nam Song M K - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 21-175-76-22-1
6177M.Ebden D.Sharan - S.Diez E.Lopez Perez 23-186-26-72-1
6178X.Gao R.Hua - Gong M X Z.Zhang 18-177-61-62-1

CHALLENGER NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1280L.Broady - M.Mmoh 7-131-66-70-2
1294S.Carr - J.Aragone 5-122-63-60-2
1295F.Corwin - R.Smith 13-133-66-11-2
1296M.Redlicki - M.Arevalo Gonzalez 8-124-64-60-2
1738N.Mejia - J.Smith 14-187-63-61-2
1739S.Bangoura - A.Sarkissian 18-136-36-72-1
1740T.Kwiatkowski - C.Sinclair 13-87-66-22-0
1742E.Zhu - M.Redlicki 13-96-37-62-0
1743A.Ritschard - D.Galan 10-134-66-70-2
1744S.Kirchheimer - E.Escobedo 12-86-46-42-0
6156U.Blanch - O.Ayeni 12-56-36-22-0

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3363D.Jakupovic - A.Li 5-124-61-60-2
3364E.Halbauer - E.Perez 8-140-66-21-2
3436J.Cepelova - M.Sanchez 14-117-57-62-0
3482C.Harrison - F.Stollar 16-114-66-22-1
3502J.Larsson - A.Friedsam 13-165-76-31-2
3577L.Arruabarrena Vecino - E.Hozumi 13-67-66-02-0
3578K.Sebov - D.Lao 12-156-34-61-2
3606A.Kiick - V.Cepede Royg 1-121-60-60-2
5865H.Hach Verdugo A.Lawson - T.Paul P.Polansky 8-124-64-60-2
5866C.Eubanks N.Zimonjic - G.Duran R.Quiroz 11-146-75-70-2
5867S.Gonzalez R.Lindstedt - M.Giron D.Novikov 8-132-66-70-2
5870R.Galloway N.Lammons - T.Puetz Smith J P 13-97-66-32-0

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5877J.Elie E.Halbauer - U.M.Arconada J.Loeb 3-123-60-60-2
5878L.Cabrera E.Perez - A.Blinkova O.Kalashnikova 14-196-32-61-2

CHALLENGER WOMEN NEW HAVEN PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5874C.Kung S.Martinelli - Q.Gleason L.Stefani 6-122-64-60-2
5875S.Chang A.Mueller - N.Gibbs H.Watson 7-132-65-70-2

CHALLENGER WOMEN NEW HAVEN USATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3311J.Fourlis - V.Savinykh 6-135-71-60-2
3318Q.Gleason - M.Kobori 13-97-56-42-0
3359V.Duval - S.Chang 4-123-61-60-2

ITF MARBELLA 18A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2305A.Lazaro Garcia - O.Saez Larra 8-124-64-60-2

ITF MEN OVIEDO SINGLES M ITF ESP 25ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2166F.Andreu Garcia - R.Cid Subervi 8-136-72-60-2
2168J.Hernandez Fernandez - S.Gutierrez Ferrol 15-136-33-62-1
2169O.Luz - E.Esteve Lobato 13-87-66-22-0
2170C.Boluda Purkiss - I.Cervantes Huegun 13-154-66-31-2
2200S.Zhou - L.Chavez Villalpando 3-121-62-60-2

ITF MEN SAO BRAS ALPORTEL SINGLES M ITF POR 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2089J.Echeverria - L.Johnson 7-136-71-60-2
2097M.Goncalves - D.Poljak 7-135-72-60-2
2098G.Justo - P.Niklas Salminen 4-121-63-60-2
2100N.Moreno De Alboran - F.Brandao 13-106-47-62-0

ITF MEN TRIESTE SINGLES M ITF ITA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2002K.Sultanov - R.Balzerani 6-135-71-60-2
2065M.Barrios Vera - A.Petrone 13-97-56-42-0
2082A.Guerrieri - Y.Shimizu 13-176-76-41-2
2083T.Kocevar Desman - F.Reboul 15-123-66-32-1
2085A.Pavlasek - A.Erler 6-123-63-60-2

ITF MONTREUX 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2373Y.In Albon - A.Rame 6-123-63-60-2

ITF OVIEDO 25 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2206R.Noguchi - O.Roca Batalla 8-124-64-60-2

ITF SAO BRAS ALPORTEL 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2138N.Rosenzweig - Q.Robert 2-121-61-60-2

ITF TRST 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2087T.De Bakker - P.Heller 13-143-66-21-2

ITF WOMEN MARBELLA SINGLES W ITF ESP 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2232G.Taylor - M.Arcangioli 6-124-62-60-2
2281A.Carrillo Marin - A.Pribylova 12-76-36-42-0
2302E.Guerrero Alvarez - D.Mishina 13-106-47-62-0
2303M.Gutierrez Carrasco - I.Burillo Escorihuela 12-177-52-61-2

ITF WOMEN MONTREUX SINGLES W ITF SUI 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2319N.Stadler - C.Werner 6-124-62-60-2
2325S.Wagner - T.Sugnaux 16-124-66-42-1

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3306D.Schuurs H.Kontinen - S.Stosur R.Ram 22-246-44-61-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1322E.Svitolina - J.Konta 12-86-46-42-0
1323S.Williams - Q.Wang 12-16-16-02-0

WTA US OPEN NEW YORK USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5328G.Dabrowski Y.Xu - V.Kuzmova A.Sasnovich 12-146-23-61-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3308Duan Y Y S.Zheng - E.Mertens A.Sabalenka 7-124-63-60-2
3309Babos T. Mladenovic K. - V.Azarenka A.Barty 12-156-25-71-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2264Sg Westwien - Linz 24-22

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2279Aarhus Gf - Kif Kolding 35-30
2283Sonderjyske - Skjern 27-25

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2284Randers - Skanderborg 27-25
2306Copenhagen Haandbold - Tvis Holstebro 27-24
2307Horsens Hk - Herning Ikast 23-32
2308Viborg Hk - Odense 23-31

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1095Kiel - De Ludwigshafen 30-27
1105Leipzig - Tvb 1898 Stuttgart 31-28
1106Rhein Neckar Lowen - Bergischer 30-24
1107Wetzlar - Flensburg Handewitt 27-27

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1991Powen Zabrze - Opole 37-31

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1999Krasnodar - Stavropoliye 37-30

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6285Brest - Veszprem 27-28
6290Metaloplastika - Zagreb Ppd 25-28

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1114Kristianstad - Lugi 31-24
1115Malmo - Ystads If 21-25

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
2500Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-2
2502Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions 1-5
2503Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 0-3
2504Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers V-V
2505Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 3-4
2543Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters 2-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1301Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies 2-6
1304Pittsburgh Pirates - Miami Marlins 4-5
1306Washington Nationals - New York Mets 11-10
1307Cleveland Indians - Chicago White Sox 5-6
1308Atlanta Braves - Toronto Blue Jays 7-2
1309Milwaukee Brewers - Houston Astros 4-2
1310St Louis Cardinals - San Francisco Giants 1-0
1312Chicago Cubs - Seattle Mariners 6-1
1313Oakland Athletics - L A Angels 7-5

VUELTA A ESPANA ETAPA 10 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1271A.Valverde - T.Pogacar 0-1
1273B.Thomas - E.B.Hagen 1-0
1274D.Martinez - D.De La Cruz 1-0
1277I.Izagirre - M.Soler 0-1
1282L.Craddock - N.Arndt 1-0
1283N.Oliveira - P.Bevin 0-1
1284N.Edet - C.F.Hagen 0-1
1285P.Roglic - V.Kiryienka 1-0
1286R.Cavagna - N.Van Hooydonck 1-0
1287T.De Gendt - T.Ludvigsson 1-0
1288W.Kelderman - D.Teuns 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 6132327383944
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 18303368
arrow BL Belgija Keno 20/70 47101518212324272833353943454858596270
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1617182027
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 29102231
arrow CO Connecticut 6/44 91114303539
arrow DA Multi-Daily A 6/99 182239498592
arrow DB Multi-Daily B 6/99 93241597892
arrow DC Multi-Daily C 6/99 2811121618
arrow EM Euro Millions 5/50 711383944
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1112131415172527313235374143455359626368
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 34111314172028303136394952545556626467
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 16172428
arrow FK Finska Keno D 20/70 1415192324263438414448495253576061626567
arrow FQ Finska Keno V 20/70 14569111522253536394352576062666970
arrow FT Finska Keno T 20/70 18131523252629303234414248535460646568
arrow GO Njemačka Keno 20/70 5671718202122232526303538434449565965
arrow HO Hong Kong 6/49 2817242739
arrow IT Italija 6/90 182939585976
arrow LD Latvija Keno D 20/62 13478131517202131364344454648495254
arrow LE Latvija Keno E 20/62 18101418222326323334353641424347495253
arrow LM Latvija Keno M 20/62 234810111622242629334243444555565759
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 213283335
arrow NP New York Pick 10 20/80 1011141724303135373845525558596567687071
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3691023303133373839424849515357627579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 24569141518263848495256576162656769
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1012192130
arrow PO Poljska 6/49 567113643
arrow SB Španjolska Bono 6/49 12530354446
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1320276162
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1011182030
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 67142124252730374244576061646567687179